Internetowe zgłoszenia do imprezy: 41. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet i 91. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie
DĘBNO, 18.04.2021
 
Maraton kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROCIAK Joanna 1992-04-14 Z/3401/20

TAK

181 NumerPDF 2:59:16/19 Air Zone Warszawa 2021

OK

minimum A (HM: 1:17:29, Bydgoszcz, 4.09.2020), sport zawodowy
2
GOŁEK Diana 1983-08-07 Z/4990/11

TAK

803 NumerPDF 2:59:05/19 WKB Meta Lubliniec 2021

3
GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 1978-08-13 Z/6574/21

TAK

67 NumerPDF 3:13:10/19 MKS Siechnice 2021

OK

z limitu (Mar: 3:13:10, Kraków, 28.04.2019), stypendium z klubu
4
BERNARDELLI Iwona 1985-02-19 Z/1932/11

TAK

990 NumerPDF 2:27:47/15 KS Prefbet-Sonarol 2021  SKN 

OK

minimum A (HM: 1:14:07, Sevilla, 26.01.2020)
5
JANASIAK Agnieszka 1981-04-15 Z/6984/21

TAK

28 NumerPDF 2:37:33/09 LKB Rudnik 2021

6
PASZKIEWICZ Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

420 NumerPDF 2:29:55/17 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

minimum A (Mar: 2:31:39, Wuhan, 27.10.2019)
7
ZATKE Dorota 1975-03-04 Z/7728/21

TAK

666 NumerPDF 3:16:33/19 SL Salos-Wodna Łódź 2021

8
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 2:39:52/19 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

minimum A (Mar: 2:39:52, Kraków, 28.04.2019)
9
LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 Z/3500/11

TAK

48 NumerPDF 2:30:47/20 KS AZS UWM Olsztyn 2021  KN   SKN 

OK

minimum A (Mar: 2:30:47, Olesno, 6.12.2020)
10
STELMACH Dominika 1982-02-28 Z/0458/12

TAK

100 NumerPDF 2:37:09/18 RK Athletics Warszawa 2021

OK

minimum A (Mar: 2:39:11, Łódź, 7.04.2019), stypendium z klubu
11
NIWIŃSKA Aleksandra 1986-01-23 Z/5139/11

TAK

1 NumerPDF 3:08:20/19 LKS Olymp Błonie 2021

OK

minimum B (Mar: 3:08:10, Warszawa, 14.04.2019), sportowa umowa o pracę
12
SYCHNIAK Agnieszka 1980-07-29 Z/7727/21

TAK

13 NumerPDF 3:18:21/20 SL Salos-Wodna Łódź 2021

13
GORLO-OLSZEWSKA Katarzyna 1988-09-23 Z/3291/21

TAK

671 NumerPDF Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 2021

14
KMIEĆ Katarzyna 1988-01-22 Z/4399/20

TAK

27 NumerPDF KS Akantos Łoniowa 2021

OK

minimum B (10K: 40:35, Chorzów, 7.03.2021), stypendium z klubu
15
PAWEŁCZAK Barbara 1994-02-16 Z/4953/21

TAK

51 NumerPDF KB Florian Zajączki Drugie 2021

OK

minimum A (10K: 37:55, Wrocław, 8.03.2020), stypendium z klubu
16
MACIĄG Iwona 1988-01-28 Z/6596/21

TAK

6338 NumerPDF 3:13:57/19 Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomyśl 2021

brak zgody na start, utrzymanie decyzji (brak dodatkowych dokumentów)
17
CZARNECKA Lidia 1985-09-19 Z/7076/21

TAK

206 NumerPDF 2:49:05/19 STS Skarżysko-Kamienna 2021

brak zgody na start
18
MURAWIEC Izabela 1979-11-06 Z/3113/20

TAK

888 NumerPDF 3:12:46/20 LUKS Start Nakło 2021

OK

z limitu (Mar: 3:12:46, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
19
JACHIMCZYK - KORBUT Aleksandra 1983-07-19 Z/9188/21

TAK

344 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

OK

minimum A (10K: 37:48, Cieszyn, 28.04.2019), stypendium z klubu
20
MAZEK Emilia 1993-01-22 Z/1043/17

TAK

51 NumerPDF 2:55:30/19 GKS Wilga Garwolin 2021

OK

minimum A (HM: 1:20:13, Warszawa, 31.08.2019), stypendium z klubu
21
SZYMAŃSKA Monika 1979-12-26 Z/4735/21

TAK

54 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

22
KORNIEWICZ Katarzyna 1977-04-29 Z/1792/20

TAK

135 NumerPDF 3:54:04/20 KS Gwardia Piła 2021

23
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 1994-12-22 Z/0675/11

TAK

707 NumerPDF 2:54:58/17 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2021

OK

minimum A (HM: 1:22:34, Gdańsk, 17.11.2019), stypendium z klubu
24
SADOWCZYK Żaneta 1974-09-10 Z/5253/21

TAK

97 NumerPDF 3:10:56/19 MUKS Kadet Rawicz 2021

25
WOŹNICZKA Jolanta 1978-11-09 Z/7214/21

TAK

81 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

26
ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 Z/1916/18

TAK

1 NumerPDF 2:31:56/19 MKL Szczecin 2021

OK

minimum A (Mar: 2:31:56, Wuhan, 27.10.2019), stypendium z klubu
27
POCHRANOWICZ Barbara 1977-06-22 Z/2204/18

TAK

1 NumerPDF 3:04:38/19 Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

minimum B (Mar: 3:04:38, Dębno, 7.04.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
28
JAKUBCZAK Aleksandra 1982-09-29 Z/2653/11

TAK

37 NumerPDF 3:03:48/12 KS Agros Zamość 2021

OK

uzupełnienie dokumentacji w ramach procedury odwoławczej (sport zawodowy)
29
DĄBROWSKA Beata 1989-11-29 Z/9067/21

TAK

777 NumerPDF Yulo Run Team Siedlce 2021

OK

minimum B (HM: 1:31:50, Siedlce, 25.08.2019), stypendium z klubu
30
CIOŁEK Katarzyna 1980-03-30 Z/7433/21

TAK

2 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

31
LEWANDOWSKA Magdalena 1994-04-09 Z/0459/11

TAK

12 NumerPDF KS Polonia Środa Wlkp. 2021

OK

minimum B (HM: 1:25:17, Poznań, 14.04.2019), stypendium z klubu
32
MOCZULSKA Małgorzata 1976-03-25 Z/8837/21

TAK

120 NumerPDF 3:09:34/19 GLKS Świdnica 2021

33
NOWAK Monika 1981-11-02 Z/8903/21

TAK

450 NumerPDF SKSG Korona Szczecin 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium MKDNiS)
34
MICHAŁKÓW Beata 1990-04-14 Z/7692/21

TAK

43 NumerPDF 2:40:42/19 Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2021

35
SALWA Ewelina 1983-03-12 Z/9345/21

TAK

140 NumerPDF 3:12:38/19 KS Gwardia Piła 2021

OK

minimum B (HM: 1:29:50, Piła, 8.09.2019), stypendium z klubu
36
WŁODARCZYK Patrycja 1980-06-09 Z/1664/11

TAK

50 NumerPDF 2:50:22/15 JKLA Jawor Jaworzno 2021

OK

minimum B (Mar: 2:59:02, Chorzów, 6.10.2019), stypendium z gminy, rezygnacja ze startu (DNS)
 
Maraton mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Wojciech 1986-05-30 Z/1267/14

TAK

55 NumerPDF 2:31:20 2:17:27/14 KS AZS UWM Olsztyn 2021

OK

minimum A (Mar: 2:25:14, Warszawa, 14.04.2019), umowa sponsoringu
2
ŁUC Andrzej 1978-05-19 Z/4239/20

TAK

182 NumerPDF 2:49:03/20 Air Zone Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 2:49:03, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
3
BIEDRZYCKI Michał 1977-01-14 Z/7701/21

TAK

944 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

OK

z limitu (Mar: 2:53:06, Berlin, 29.09.2019), umowa sponsoringu
4
FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 Z/4767/19

TAK

94 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2021

OK

minimum A (HM: 1:10:27, Gdańska, 17.11.2019), stypendium z klubu
5
SYCHOWICZ Daniel 1979-06-06 Z/3370/21

TAK

484 NumerPDF OKS Start Otwock 2021

OK

minimum B (10K: 35:00, Poznań, 14.03.2021), stypendium z klubu
6
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

999 NumerPDF 2:13:41/19 KS Prefbet-Sonarol 2021

OK

minimum A (Mar: 2:13:41, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
7
DOMIN Łukasz 1988-12-06 Z/7631/21

TAK

88 NumerPDF BiegamBoLubię Warszawa 2021

OK

z limitu (10K: 36:30, Przemyśl, 20.09.2020), stypendium z gminy
8
PIOTROWSKI Andrzej 1983-08-02 Z/5736/18

TAK

1 NumerPDF 2:42:34/20 WKS Wawel Kraków 2021

OK

minimum B (Mar: 2:42:34, Olesno, 6.12.2020), sport zawodowy
9
KOWALCZYK Marek 1978-07-24 Z/7787/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

OK

z limitu (Mar: 2:48:29, Dębno, 7.04.2019), stypendium z klubu
10
WIŚNIEWSKI Marek 1980-01-26 Z/8041/21

TAK

123 NumerPDF 12tri.pl Warszawa 2021

11
KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 Z/1162/20

TAK

29 NumerPDF 2:39:07/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2021

OK

minimum A (10K: 31:41, Poznań, 11.11.2020), stypendium z gminy
12
MALCZEWSKI Krzysztof 1976-09-10 Z/7630/21

TAK

1 NumerPDF BiegamBoLubię Warszawa 2021

13
NOWAK Rafał 1975-04-26 Z/1856/11

TAK

159 NumerPDF 2:31:35/07 CKS Budowlani Częstochowa 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium MKDNiS)
14
Olawiński Karol 1979-07-26 Z/6613/21

TAK

110 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2021

z limitu (10K: 37:42, Wrocław, 8.03.2020), brak zgody na start
15
NOWICKI Adam 1990-08-24 Z/0676/11

TAK

485 NumerPDF 2:13:28/19 MKL Szczecin 2021  SKN 

OK

minimum A (Mar: 2:13:28, Warszawa, 14.04.2019)
16
BOGUCKI Patryk 1991-12-26 Z/4159/20

TAK

38 NumerPDF 2:44:57/20 LUKS Orkan Września 2021

OK

minimum B (Mar: 2:44:57, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
17
JABŁONKA Krystian 1981-12-03 Z/3200/20

TAK

6 NumerPDF 3:07:14/20 KB Sporting Międzyzdroje 2021

18
MACULEWICZ Marek 1970-02-01 Z/3201/20

TAK

5 NumerPDF KB Sporting Międzyzdroje 2021

19
WOŹNIAK Tomasz 1987-06-05 Z/3199/20

TAK

7 NumerPDF 3:20:57/20 KB Sporting Międzyzdroje 2021

20
ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 Z/1331/11

TAK

20 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2021  KN   SKN 

OK

minimum A (HM: 1:01:32, Gdynia, 17.10.2020)
21
NOWAK Jerzy 1964-12-07 Z/4005/20

TAK

121 NumerPDF 3:25:22/20 KB Sporting Międzyzdroje 2021

22
FLAGA Przemysław 1983-01-27 Z/3197/20

TAK

10 NumerPDF KB Sporting Międzyzdroje 2021

23
IGNATOWICZ Radosław 1981-02-24 Z/6624/21

TAK

120 NumerPDF LKS Korab Olecko 2021

24
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

TAK

149 NumerPDF 2:37:36/17 CKS Budowlani Częstochowa 2021

OK

z limitu (Mar: 2:49:56, Olesno, 6.12.2020)
25
PAŁKA Piotr 1984-01-20 Z/1643/11

TAK

55 NumerPDF 2:19:31/12 CKS Budowlani Częstochowa 2021

OK

minimum A (10000: 32:06.93, Białogard, 28.04.2019), stypendium z klubu
26
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

100 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2021

OK

minimum A (10000: 32:25.36, Karpacz, 19.09.2020), stypendium z klubu
27
KONIECZNY Marcin 1972-10-15 Z/8748/21

TAK

10 NumerPDF 2:29:33/19 GUKS Asy Dywity 2021

OK

minimum A (Mar: 2:29:24, Frankfurt, 27.10.2019), umowa sponsorska
28
PAWLAK Jakub 1983-11-03 Z/8836/21

TAK

0311 NumerPDF Air Zone Warszawa 2021

OK

z limitu (10K: 38:32, Warszawa, 4.10.2020), sport zawodowy
29
SZTANDERA Piotr 1987-07-20 Z/1725/18

TAK

204 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2021

30
MIRECKI Michał 1978-05-04 Z/4327/21

TAK

79 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 2:58:10, Berlin, 29.09.2019), stypendium z klubu
31
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

66 NumerPDF 2:26:43/20 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021

OK

minimum A (Mar: 2:26:43, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
32
BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 Z/1711/11

TAK

880 NumerPDF 2:11:27/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

OK

minimum A (HM: 1:11:01, Ołomuniec, 15.06.2019), stypendium z klubu
33
MISZTAL Adam 1967-12-06 Z/8090/21

TAK

123 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
34
RUDZIŃSKI Jacek 1969-12-27 Z/8537/21

TAK

22 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
35
MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 Z/9073/21

TAK

555 NumerPDF MKL Toruń 2021

36
CHRUŚCIEL Filip 1983-05-22 Z/8088/21

TAK

29 NumerPDF BiegamBoLubię Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:01:22, Warszawa, 27.09.2020), stypendium z klubu
37
IMIOŁEK Ariel 1981-10-31 Z/6590/21

TAK

921 NumerPDF KS Maratończyk Poznań 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium z klubu)
38
AID Patryk 1991-04-10 Z/1132/11

TAK

648 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021

OK

minimum B (HM: 1:15:25, Warszawa, 31.03.2019), umowa sponsoringu
39
GREWIŃSKI Tomasz 1969-08-18 Z/7655/21

TAK

600 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021

40
TACZKOWSKI Jarosław 1975-08-20 Z/8078/21

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2021

OK

z limitu (10K: 36:57, Toruń, 28.04.2019), stypendium z klubu
41
BĘTKOWSKI Piotr 1987-04-25 Z/2425/17

TAK

5 NumerPDF 2:33:40/19 MKL Toruń 2021

OK

minimum A (Mar: 2:33:40, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z fundacji
42
BĄK Paweł 1977-12-01 Z/4894/21

TAK

123 NumerPDF LKS MOSiR Sieradz 2021

OK

z limitu (HM: 1:20:09, Bydgoszcz, 6.09.2020), stypendium z klubu
43
LIZAK Wojciech 1980-12-06 Z/4389/20

TAK

201 NumerPDF 2:43:16/15 TL Athletics Jastrzębie 2021

OK

z limitu (Mar: 2:45:20, Kraków, 28.04.2019), sportowiec zawodowy
44
PUDA Krzysztof 1999-08-13 Z/7684/21

TAK

75 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

OK

z limitu (10K: 38:54, Bielsko-Biała, 19.05.2019), kategoria U23
45
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

111 NumerPDF 2:15:06/20 LZS KL Kotwica Brzeg 2021  SKN 

OK

minimum A (Mar: 2:15:06, Olesno, 6.12.2020)
46
ASŁANOWICZ Marcin 1975-06-09 Z/6392/21

TAK

100 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
47
BARTOSZEWICZ Piotr 1983-09-06 Z/6393/21

TAK

101 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
48
GADOMSKI Radosław 1983-09-12 Z/6394/21

TAK

102 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
49
JAMBOR Michał 1979-12-08 Z/3856/21

TAK

103 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

z limitu (HM: 1:26:36, Wiązowna, 23.02.2020), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
50
KUROWSKI Maciej 1980-05-12 Z/6629/21

TAK

103 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
51
WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Z/5532/18

TAK

137 NumerPDF 2:56:51/20 Wieliszew Heron Team 2021

OK

minimum B (10000 - 35:33.29, Białystok, 29.06.2019), stypendium z klubu
52
PISAREWICZ Karol 1988-11-22 Z/6622/21

TAK

104 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
53
SOBOLEWSKI Jakub 1977-02-18 Z/3850/21

TAK

105 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
54
SZCZEPAŃSKI Grzegorz 1981-03-13 Z/6626/21

TAK

106 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

stypendium z klubu (stowarzyszenia), rezygnacja ze startu (DNS)
55
TYSZKA Dariusz 1975-01-25 Z/3857/21

TAK

107 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

z limitu (HM: 1:26:44, Wiązowna, 24.02.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
56
WÓJCIK Piotr 1989-01-12 Z/3855/21

TAK

108 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

z limitu (Mar: 2:58:15, Warszawa, 26.09.2020), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
57
JARANOWSKI Andrzej 1993-09-02 Z/2457/15

TAK

1 NumerPDF 2:36:35/19 GKS Fabianki 2021

OK

minimum B (Mar: 2:36:34, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
58
OLSZEWSKI Bartosz 1984-06-18 Z/3356/21

TAK

670 NumerPDF 2:25:16/15 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 2021

59
PAŃKO Andrzej 1993-10-27 Z/5716/21

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

OK

minimum B (HM: 1:16:59, Gryfino, 3.05.2019), stypendium gminy
60
KADZISZEWSKI Maciej 1964-05-08 Z/4332/21

TAK

78 NumerPDF GKS Żukowo 2021

61
KADZISZEWSKI Radosław 1989-02-19 Z/4333/21

TAK

79 NumerPDF GKS Żukowo 2021

62
SZAŁKOWSKI Dawid 1978-09-22 Z/7086/21

TAK

1 NumerPDF Markowi Biegacze Marki 2021

OK

z limitu (10K: 39:36, Nieporęt, 11.11.2019), stypendium z klubu
63
STĘPNIAK Rafał 1980-12-12 Z/7077/21

TAK

2 NumerPDF Markowi Biegacze Marki 2021

OK

z limitu (Mar: 3:07:44, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
64
OSETEK Sebastian 1987-05-20 Z/5732/21

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2021

brak zgody na start
65
PIĄTKOWSKI Przemysław 1978-09-08 Z/2932/20

TAK

941 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

OK

minimum B (Mar: 2:43:29, Berlin, 29.09.2019), umowa sponsoringu
66
WALKOWSKI Cezary 1976-05-19 Z/6619/21

TAK

942 NumerPDF 2:44:57/19 KS Team Baryła Gorzów 2021

OK

minimum B (Mar: 2:44:57, Łódź, 7.04.2019), umowa sponsoringu
67
GRZEGOROWSKI Marcin 1978-04-06 Z/3297/20

TAK

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

68
GRAJEK Mateusz 1990-05-07 Z/6135/21

TAK

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

OK

minimum B (HM: 1:16:37, Ostrów Wielkopolski, 24.03.2019), stypendium z klubu
69
FLORKOWSKI Mikołaj 1992-07-01 Z/6993/21

TAK

410 NumerPDF UKS Czwórka Kościan 2021

70
PAWŁOWSKI Marcin 1982-02-08 Z/6995/21

TAK

411 NumerPDF 2:33:16/14 UKS Czwórka Kościan 2021

71
WITKOWSKI Michał 1989-07-05 Z/6131/21

TAK

89 NumerPDF 2:45:24/19 SL Salos-Wodna Łódź 2021

brak zgody na start
72
BARAN Jan 1986-04-29 Z/3449/20

TAK

61 NumerPDF 2:55:15/20 MKS Unia Hrubieszów 2021

OK

minimum B (10K: 35:50, Gdynia, 17.02.2019), stypendium z klubu
73
KSIĄŻKIEWICZ Piotr 1987-10-09 Z/2904/20

TAK

87 NumerPDF 2:34:53/18 MKS Unia Hrubieszów 2021

OK

minimum B (10K: 32:31, Poznań, 14.03.2021), stypendium z klubu
74
Mitruczuk Sławomir 1974-01-03 Z/6855/21

TAK

77 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2021

OK

z limitu (10K: 38:46, Lublin, 7.04.2019), stypendium z klubu
75
JANOWSKI Tomasz 1986-08-11 Z/6869/21

TAK

86 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2021

OK

z limitu (10K: 39:50, Lublin, 8.02.2020), stypendium z klubu
76
SALAMON Paweł 1981-10-14 Z/6383/21

TAK

943 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

77
GIŻYŃSKI Przemysław 1979-04-06 Z/0508/12

TAK

75 NumerPDF 2:27:44/11 TKKF Płock 2021

OK

minimum B (HM: 1:13:30, Płock, 15.09.2019), stypendium z klubu
78
KUSIAK Marcin 1980-01-18 Z/5729/21

TAK

19 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:07:30, Warszawa, 27.09.2020), stypendium z klubu
79
OLSZYNA Łukasz 1980-05-21 Z/7207/21

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2021

OK

minimum B (HM: 1:18:13, Ostrów Wielkopolski, 24.03.2019), stypendium z klubu
80
KOKOCKI Paweł 1990-12-06 Z/5714/21

TAK

92 NumerPDF TKKF Płock 2021

OK

z limitu (Mar: 2:48:51, Warszawa, 26.09.2020), stypendium z klubu
81
HARTLEB Dawid 1988-11-30 Z/4812/19

TAK

515 NumerPDF 2:36:37/19 MKS Siechnice 2021

OK

stypendium z klubu
82
OPUCHLIK Tomasz 1981-03-16 Z/1096/20

TAK

22 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

83
BIEGUN Marcin 1974-06-22 Z/1949/21

TAK

21 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (sport zawodowy)
84
WÓJCIK Janusz 1964-02-29 Z/5134/21

TAK

23 NumerPDF 2:36:48/06 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

OK

z limitu (10K: 36:17, Chorzów, 10.03.2019), sport zawodowy
85
WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Z/2895/20

TAK

24 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (sport zawodowy)
86
WÓJCIK Ziemowit 1987-08-18 Z/5135/21

TAK

25 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

87
KOSEK Paweł 1991-12-06 Z/2090/17

TAK

13 NumerPDF 2:23:23/19 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

minimum A (Mar: 2:23:14, Warszawa, 27.09.2020)
88
SATŁAWA Adam 1982-08-21 Z/5136/21

TAK

26 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

89
SZPULARZ Adam 1983-03-02 Z/6587/21

TAK

7 NumerPDF 2:48:59/19 MUKS Gim 2 Nysa 2021

90
RUDY Jacek 1980-05-03 Z/6598/21

TAK

44 NumerPDF MKS Siechnice 2021

91
ROZKRUT Marek 1977-02-08 Z/3269/20

TAK

16 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:21:35, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
92
SZCZEPŁEK Jan 1985-12-17 Z/3065/20

TAK

17 NumerPDF 2:52:10/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 2:52:10, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
93
PADUSIŃSKI Paweł 1978-02-13 Z/3122/20

TAK

15 NumerPDF 3:03:32/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:03:32, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
94
NOWAK Michał 1980-07-09 Z/3027/20

TAK

14 NumerPDF 3:20:03/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:20:03, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
95
SMOLAK Dawid 1989-03-04 Z/4328/21

TAK

111 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

minimum B (HM: 1:17:29, Poznań, 14.04.2019), stypendium z klubu
96
BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 1971-06-13 Z/5761/21

TAK

712 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

97
MACKOJĆ Krzysztof Piotr 1973-08-30 Z/5762/21

TAK

721 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021

98
BĄKOWICZ Kamil 1986-10-16 Z/6867/21

TAK

1910 NumerPDF AZS Łódź 2021

OK

minimum B (10K, 35:51, Warszawa, 11.11.2019), stypendium z klubu
99
Pawełczak Mateusz 1995-01-26 Z/4952/21

TAK

50 NumerPDF KB Florian Zajączki Drugie 2021

OK

minimum A (10K: 32:05, Wrocław, 8.03.2020), stypendium z klubu
100
SZCZEPANIK Dariusz 1978-12-18 Z/7210/21

TAK

46 NumerPDF Świdnicka Grupa Biegowa 2021

OK

minimum B (10K: 35:07, Wrocław, 8.03.2020), stypendium z klubu
101
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

654 NumerPDF 2:11:34/12 WKS Śląsk Wrocław 2021

OK

minimum A (Mar: 2:13:31, Wuhan, 27.10.2019), stypendium z klubu
102
KOŃKA Tomasz 1980-05-02 Z/4989/21

TAK

1845 NumerPDF Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomyśl 2021

brak zgody na start, odwołanie: utrzymanie decyzji (brak dodatkowych dokumentów)
103
ZIEMEK TOMASZ 1979-03-20 Z/6595/21

TAK

1790 NumerPDF Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomyśl 2021

brak zgody na start, utrzymanie decyzji (brak dodatkowych dokumentów)
104
KURZYŃSKI Piotr 1980-01-18 Z/6593/21

TAK

381 NumerPDF Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomyśl 2021

brak zgody na start, utrzymanie decyzji (brak dodatkowych dokumentów)
105
MANIKOWSKI Paweł 1978-06-14 Z/6990/21

TAK

998 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium)
106
KACZOR Marceli 1975-06-18 Z/3288/21

TAK

100 NumerPDF KS Mafia Team Lubliniec 2021

107
WOJNAROWICZ Janusz 1972-01-05 Z/3274/20

TAK

123 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2021

108
CZARNECKI Rafał 1979-12-26 Z/6592/21

TAK

207 NumerPDF 2:23:14/19 STS Skarżysko-Kamienna 2021

minimum A (Mar: 2:23:14, Gdańsk, 14.04.2019), brak zgody na start
109
BERNAT Damian 1991-12-06 Z/6603/21

TAK

202 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2021

110
FURMAN Dawid 1985-01-13 Z/4725/21

TAK

77 NumerPDF LZS Zawisza Stara Kuźnia 2021

111
KACZYŃSKI Grzegorz 1972-05-28 Z/5731/21

TAK

113 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

112
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

700 NumerPDF 2:35:59/20 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2021

OK

minimum B (Mar: 2:35:59, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
113
PISKUŃ Piotr 1990-04-05 Z/9322/21

TAK

5 NumerPDF TL ROW Rybnik 2021

114
TALAGA Michał 1979-09-27 Z/6600/21

TAK

264 NumerPDF 2:33:51/19 UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

OK

minimum A (Mar: 2:33:51, Kraków, 28.04.2019), sport zawodowy
115
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

701 NumerPDF 2:13:50/15 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2021

OK

minimum A (Mar: 2:17:06, Poznań, 20.10.2019), stypendium z klubu
116
SOSZKA Marcin 1983-05-21 Z/3875/20

TAK

44 NumerPDF 2:32:34/19 GKS Wilga Garwolin 2021

OK

minimum A (Mar: 2:30:21, Warszawa, 27.09.2020), stypendium z klubu
117
GIBA Jacek 1970-08-30 Z/3441/20

TAK

51 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

118
SOBKOWIAK Robert 1968-01-17 Z/4736/21

TAK

52 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

119
MAĆKOWIAK Piotr 1983-02-16 Z/6591/21

TAK

53 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2021

120
STAŃCZAK Marcin 1979-11-11 Z/1464/21

TAK

91 NumerPDF TKKF Płock 2021

OK

minimum B (HM: 1:18:57, Płock, 15.09.2019), stypendium z klubu
121
ZAWODNY Jacek 1976-02-04 Z/6136/21

TAK

315 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

122
KŁONOWSKI Tomasz 1977-06-22 Z/5254/21

TAK

99 NumerPDF 2:47:23/15 MUKS Kadet Rawicz 2021

OK

minimum B (10K: 35:57, Poznań, 14.03.2021), stypendium z klubu
123
KOCH Krzysztof 1975-07-01 Z/5255/21

TAK

98 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2021

124
TERLIKOWSKI Grzegorz 1985-03-15 Z/4723/21

TAK

28 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

OK

stypendium z klubu
125
PRZEKOPOWICZ Bartosz 1992-04-29 Z/4724/21

TAK

30 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

OK

stypendium z klubu
126
TATARA Marek 1975-10-19 Z/4007/20

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium z klubu)
127
SIBILSKI Sławek 1972-02-16 Z/4111/20

TAK

6 NumerPDF 2:51:19/20 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021

128
HORZELA Błażej 1989-10-23 Z/8100/21

TAK

120 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (HM: 1:27:26, Poznań, 14.04.2019), stypendium z klubu
129
DYMEK Sebastian 1982-06-03 Z/5713/21

TAK

90 NumerPDF TKKF Płock 2021

OK

minimum B (10K: 35:24, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
130
BĄK Oskar 1983-10-14 Z/6620/21

TAK

1101 NumerPDF Fundacja Czas na Bydgoszcz 2021

brak zgody na start
131
KERN Artur 1980-07-12 Z/4762/11

TAK

80 NumerPDF 2:17:15/11 MKS Unia Hrubieszów 2021

OK

minimum A (10K: 32:22, Lublin, 7.04.2019), stypendium z klubu
132
STĘPIEŃ Grzegorz 1974-06-23 Z/3086/20

TAK

100 NumerPDF 3:09:40/20 LKS Feniks Opoczno 2021

OK

z limitu (Mar: 2:58:24, Warszawa, 27.09.2020), stypendium z klubu
133
FIRLET Daniel 1975-06-09 Z/4817/19

TAK

111 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2021

OK

minimum B (HM: 1:18:13, Zbąszyń, 22.09.2019), stypendium z klubu
134
FROŁOW Jakub 1973-08-16 Z/3988/20

TAK

12 NumerPDF 3:14:07/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

z limitu (Mar: 3:14:07, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
135
STAJNIAK Bartłomiej 1991-02-11 Z/4771/11

TAK

223 NumerPDF 2:30:40/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021

OK

minimum A (Mar: 2:30:40, Olesno, 6.12.2020); stypendium z klubu
136
OSOWSKI Paweł 1986-09-01 Z/2205/18

TAK

1 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

137
HRYCIUK Łukasz 1986-09-01 Z/1052/11

TAK

2 NumerPDF 2:30:53/11 Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

minimum B (Mar: 2:36:38, Berlin, 29.09.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
138
WUJDA Mirosław 1975-07-17 Z/5726/18

TAK

1 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
139
CHABOWSKI Marcin 1986-06-28 Z/0868/11

TAK

707 NumerPDF 2:10:07/12 STS Pomerania Szczecinek 2021

OK

minimum A (Mar: 2:13:10, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
140
PILARSKI Adam 1987-03-06 Z/4011/20

TAK

70 NumerPDF 2:50:20/20 STS Pomerania Szczecinek 2021

brak zgody na start
141
KMIEĆ Cezary 1969-12-01 Z/3989/20

TAK

13 NumerPDF 3:24:54/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

rezygnacja ze startu (DNS)
142
SOSNOWSKI Krzysztof 1979-11-10 Z/5721/21

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

OK

z limitu (10K: 36:11, Poznań, 13.03.2021), stypendium z klubu
143
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

880 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

OK

minimum A (10000 - 31:06.78, Karpacz, 19.09.2020), stypendium z klubu
144
ŻUK Paweł 1975-03-01 Z/1059/17

TAK

99 NumerPDF 3:25:04/17 UKS Technik Radom 2021

145
STACHOWICZ Marcin 1985-11-10 Z/7097/21

TAK

73 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2021

OK

z limitu (HM: 1:22:34, Wiązowna, 23.02.2020), stypendium z klubu
146
DZIEKOŃSKI Tadeusz 1950-08-29 Z/5141/11

TAK

1 NumerPDF 2:29:03/80 MKS Juvenia Białystok 2021

OK

z limitu (Mar: 3:55:20, Warszawa, 14.04.2019), stypendium z klubu
147
STASZCZYK Dawid 1985-01-22 Z/4740/21

TAK

99 NumerPDF LKS MOSiR Sieradz 2021

OK

z limitu (Mar: 2:59:20, Łódź, 7.09.2019), stypendium z klubu
148
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

TAK

673 NumerPDF 2:25:41/20 KS AZS AWF Kraków 2021

149
KREMPA Sławomir 1972-07-15 Z/6586/21

TAK

77 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

rezygnacja ze startu (DNS)
150
KOWALSKI Tomasz 1985-03-25 Z/7437/21

TAK

107 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

z limitu (Mar: 3:22:16, Dębno, 7.04.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
151
KULBICKI Grzegorz 1978-11-20 Z/7434/21

TAK

108 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
152
NIEWIADOMSKI Konrad 1982-04-07 Z/7436/21

TAK

109 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

z limitu (10K: 37:26, Pyrzyce, 17.03.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
153
NIPARKO Bartosz 1989-04-12 Z/7435/21

TAK

110 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

z limitu (Mar: 3:24:57, Dębno, 7.04.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
154
PODBERESKI Bogdan 1968-03-19 Z/7439/21

TAK

111 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
155
POKRYWIECKI Łukasz 1988-03-03 Z/7432/21

TAK

112 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

z limitu (Mar: 3:43:52, Berlin, 29.09.2019), stypendium z klubu (stowarzyszenia)
156
ŚLESICKI Seweryn 1977-10-22 Z/7438/21

TAK

113 NumerPDF Stowarzyszenie Maraton Dębno 2021

OK

stypendium z klubu (stowarzyszenia)
157
CHOJA Jakub 1990-08-20 Z/8982/21

TAK

543 NumerPDF MKS Siechnice 2021

OK

z limitu (HM: 1:28:48, Wrocław, 15.06.2019), stypendium z klubu
158
WOŹNIAK Łukasz 1990-09-30 Z/5025/11

TAK

602 NumerPDF KKL Kielce 2021

159
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

92 NumerPDF 2:16:06/20 UKS Bliza Władysławowo 2021

OK

minimum A (Mar: 2:16:06, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
160
ALEKSANDROWICZ Bartosz 1987-08-19 Z/6385/21

TAK

235 NumerPDF LUKS Orkan Września 2021

OK

minimum B (10K: 35:28, Poznań, 17.10.2020), stypendium z klubu
161
SHEGUMO Yared 1983-01-11 Z/5097/11

TAK

246 NumerPDF 2:10:34/13 AZS-AWF Warszawa 2021  KN 

OK

minimum A (Mar: 2:11:40, Valencia, 1.12.2019)
162
CZEKAŃSKI Maciej 1985-10-08 Z/9122/21

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2021

OK

minimum B (10K: 35:47, Poznań, 14.03.2021), sport zawodowy
163
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

33 NumerPDF 2:27:55/15 MKS Siechnice 2021

OK

stypendium z klubu
164
BIAŁOWĄS Tomasz 1982-12-14 Z/8987/21

TAK

120 NumerPDF 2:44:47/19 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2021

OK

minimum B (Mar: 2:44:45, Warszawa, 29.09.2019), stypendium z klubu
165
GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 Z/2492/11

TAK

1 NumerPDF 2:11:20/12 WKS Grunwald Poznań 2021

OK

minimum A (Mar: 2:13:25, Warszawa, 14.04.2019), etat sportowy
166
STRZELCZAK Sebastian 1977-02-26 Z/3605/20

TAK

4 NumerPDF 2:46:03/20 TL ROW Rybnik 2021

OK

minimum B (Mar: 2:46:03, Olesno, 6.12.2020), stypendium z klubu
167
GRZEGORZYCA Marcin 1984-07-23 Z/6846/21

TAK

15 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2021

brak zgody na start
168
PUK Adam 1976-05-18 Z/6628/21

TAK

923 NumerPDF KS Maratończyk Poznań 2021

OK

uzupełnienie dokumentów w ramach odwołania (stypendium z klubu)
169
BOCHNAK Maciej 1984-01-17 Z/6599/21

TAK

265 NumerPDF UKS Romer Rabka-Zdrój 2021

OK

z limitu (Mar: 2:54:30, Kraków, 28.04.2019), sport zawodowy
170
GARSKI Dawid 1995-08-04 Z/0360/13

TAK

738 NumerPDF AML Słupsk 2021

OK

minimum A (10000: 32:22.87, Włocławek, 18.07.2020), stypendium z klubu
171
ŻYŻA Piotr 1977-08-31 Z/3043/20

TAK

500 NumerPDF MKS Siechnice 2021

OK

z limitu (HM: 1:36:41, Sobótka, 23.03.2019), stypendium z klubu
172
ŻYGADŁO Tadeusz 1973-11-08 Z/7213/21

TAK

45 NumerPDF MKS Siechnice 2021

OK

z limitu (10K: 38:47, Wrocław, 8.03.2020), stypendium z klubu
173
CIESIELSKI Maciej 1994-06-16 Z/8812/21

TAK

700 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2021

174
GWÓŹDŹ Jacek 1989-06-28 Z/8745/21

TAK

112 NumerPDF MKL Puszcza Drezdenko 2021

175
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

777 NumerPDF 2:23:43/19 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2021

OK

minimum A (Mar: 2:23:43, Gdańsk, 14.04.2019), stypendium z klubu
176
BIAŁAS Krzyszyof 1965-02-08 Z/5252/21

TAK

100 NumerPDF LKS Feniks Opoczno 2021

177
ADAMKIEWICZ Michał 1985-02-20 Z/8081/21

TAK

111 NumerPDF MKL Puszcza Drezdenko 2021

minimum B (10K: 34:33, Warszawa, 14.04.2019), brak zgody na start
178
ORZEŁ Michał 1981-08-12 Z/1972/17

TAK

1 NumerPDF 2:32:55/19 SKB Kraśnik 2021

OK

minimum A (Mar: 2:32:36, Berlin, 29.09.2019), stypendium z klubu
179
KASPERSKI Arkadiusz 1970-07-13 Z/4006/20

TAK

5 NumerPDF KB Sporting Międzyzdroje 2021

180
CYDZIK Mirosław 1976-08-29 Z/3198/20

TAK

8 NumerPDF KB Sporting Międzyzdroje 2021

181
KALINOWSKI Zbigniew 1982-05-12 Z/1598/11

TAK

15 NumerPDF 2:27:14/19 JKLA Jawor Jaworzno 2021

OK

przeoczenie dokumentu podczas (stypendium z gminy)
182
BORYSIUK Arkadiusz 1986-01-08 Z/4903/21

TAK

32 NumerPDF AL Międzyzdroje 2021

183
ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 Z/0723/13

TAK

621 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021

OK

minimum B (HM: 1:12:49, Warszawa, 31.03.2019), stypendium z klubu
184
GOŁASZEWSKI Michał 1976-08-08 Z/9277/21

TAK

22 NumerPDF 2:41:34/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021

OK

minimum B (Mar: 2:41:34, Chicago, 13.10.2019), umowa sponsoringu
185
CZYŻKOWSKI Paweł 1985-10-31 Z/9279/21

TAK

50 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021

OK

minimum B (1:13:31, Warszawa, 31.08.2019), stypendium z klubu
186
STEC Łukasz 1983-11-02 Z/7294/21

TAK

13 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

OK

minimum B (10K: 35:42, Chorzów, 7.03.2021), stypendium z klubu
187
ZAJĄC Mateusz 1990-12-10 Z/7643/21

TAK

123 NumerPDF KS Albanners Gostyń 2021

188
MARCZUK Robert 1974-05-15 Z/7656/21

TAK

602 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021

189
RUSZNIAK Paweł 1987-01-08 Z/7665/21

TAK

603 NumerPDF 2:41:24/19 MKS Polonia Warszawa 2021

190
RUSZNIAK Piotr 1975-03-14 Z/7660/21

TAK

604 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021