Internetowe zgłoszenia do imprezy: 13. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym
PABIANICE, 28-30.08.2020
 
Bieg 24-godzinny kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAZDA-POZORSKA Małgorzata 1982-02-16 Z/0717/17

TAK

707 NumerPDF 240690/18 AML Słupsk 2020

2
KUBISZ Dorota 1977-08-14 Z/1488/11

TAK

806 NumerPDF 169599/18 WKB Meta Lubliniec 2020

3
SIECZKOWSKA Agata 1995-12-26 Z/3088/20

TAK

100 NumerPDF LKS Korab Olecko 2020

4
BIEGASIEWICZ Monika 1976-05-25 Z/2381/16

TAK

480 NumerPDF 236400/18 MKL Szczecin 2020

5
NIWIŃSKA Aleksandra 1986-01-23 Z/5139/11

TAK

1 NumerPDF 251078/17 LKS Olymp Błonie 2020

6
BEREZNOWSKA Patrycja 1975-10-17 Z/1823/13

TAK

101 NumerPDF 259991/17 Wieliszew Heron Team 2020

7
NEJFELD Hanna 1976-09-17 Z/5531/18

TAK

30 NumerPDF 201776/19 Wieliszew Heron Team 2020

8
RAJDA Aneta 1976-05-06 Z/2161/15

TAK

416 NumerPDF 228399/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2020

9
SKUPIEŃ Anna 1983-04-29 Z/1526/20

TAK

100 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2020

 
Bieg 24-godzinny mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASA Przemysław 1973-12-16 Z/1262/14

TAK

401 NumerPDF 251196/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2020

2
KUDŁAK Paweł 1988-01-25 Z/4892/18

TAK

660 NumerPDF 179446/18 KS AZS AWF Kraków 2020

3
PAWŁOWSKI Tomasz 1979-10-07 Z/2228/20

TAK

18 NumerPDF KB Supermaratończyk Kościelna Wieś 2020

4
KOT Rafał 1979-12-21 Z/2247/19

TAK

1 NumerPDF 251398/19 PKS Gwardia Szczytno 2020

5
MAZUR Andrzej 1974-01-05 Z/4540/17

TAK

510 NumerPDF 236216/18 LKS Zantyr Sztum 2020

6
SZMYTKIEWICZ Krzysztof 1983-03-21 Z/4955/18

TAK

932 NumerPDF 194313/18 KS Team Baryła Gorzów 2020

7
BRĄCZYK Krzysztof 1971-07-20 Z/5042/18

TAK

130 NumerPDF 246379/19 MGLKS Grom Więcbork 2020

8
MARCZUK Norbert 1991-08-30 Z/5039/18

TAK

111 NumerPDF 179224/19 LKS Korab Olecko 2020

9
KUBISZ Tomasz 1976-04-24 Z/1487/11

TAK

864 NumerPDF 154535/17 WKB Meta Lubliniec 2020

10
PIOTROWSKI Andrzej 1983-08-02 Z/5736/18

TAK

1 NumerPDF 267964/19 WKS Wawel Kraków 2020

11
JĘDRZEJKO Tomasz 1979-05-01 Z/2700/20

TAK

76 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

12
DOMINIAK Michał 1981-02-11 Z/1921/20

TAK

10 NumerPDF LKS Olymp Błonie 2020

13
SKIERKA Grzegorz 1984-12-06 Z/1515/18

TAK

12 NumerPDF 166205/18 MKS Święc Sławno 2020

14
MAŁYSZEK Leszek 1981-06-06 Z/4871/18

TAK

100 NumerPDF 237514/18 AZS-AWF Katowice 2020

15
WĘGLIŃSKI Tomasz 1975-10-20 Z/2046/20

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2020

16
ELWART Roman 1972-06-02 Z/5263/11

TAK

35 NumerPDF 249785/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020