Internetowe zgłoszenia do imprezy: Warszawska Liga Biegowa 2021
WARSZAWA, 25.04.2021
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOŁWIŃSKA Zofia 2010-08-30 Z/9690/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

2
ŁUCZYK Amelia 2010-12-27 Z/9521/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

3
KACPERSKA Alicja Izabela 2010-10-10 Z/9524/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

4
CHALABA Zofia 2010-02-10 Z/9529/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

5
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF 9.37/20 UKS Lider Siercza 2021

6
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

272 NumerPDF 10.50/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

7
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

271 NumerPDF 10.42/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

8
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

100 NumerPDF 9.75/20 KS Orzeł Warszawa 2021

9
WOJTASIK Julia 2010-03-09 Z/4335/20

TAK

104 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

10
RÓJ Alicja 2010-10-20 Z/3877/20

TAK

96 NumerPDF 9.54/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

11
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

117 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

12
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

131 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

13
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

61 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
60 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOSNOWSKA Helena 2013-09-09 Z/0863/21

TAK

425 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

423 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

3
STRZEŻEK Dominika 2012-08-26 Z/3999/21

TAK

430 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

4
WO¬NIAK Michalina 2011-03-17 Z/9523/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

5
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF 9.44/20 UKS Lider Siercza 2021

6
SUCHENEK Nina 2011-06-11 Z/5377/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

7
SZMEL Ewa 2014-08-08 Z/9436/21

TAK

262 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

8
PIETRUS Lena 2012-10-04 Z/5374/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

9
KUROWSKA Natalia 2012-05-02 Z/5375/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

10
ZACHARSKA Liliana 2013-04-22 Z/5183/21

TAK

113 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

11
Milewska Maja 2011-12-15 Z/2037/21

TAK

1007 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

12
MARSOP Antonina 2011-05-14 Z/5460/21

TAK

567 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

13
KRÓLAK Karolina 2011-08-03 Z/5464/21

TAK

345 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

14
STELMASZCZYK Magdalena 2013-06-28 Z/4006/21

TAK

112 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

15
MAJEWSKA Zuzanna 2013-05-30 Z/5051/21

TAK

113 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

16
KAPCIAK Aleksandra 2011-07-14 Z/4012/21

TAK

81 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

17
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

120 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

18
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

62 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

95 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

2
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

3
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF 9.57/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

241 NumerPDF 9.75/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

5
WÓJCIK Oliwia 2008-09-18 Z/5711/21

TAK

116 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

6
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 8.98/20 SKS Kusy Kraków 2021

7
NADSTAWNA Maria 2008-09-01 Z/5461/21

TAK

886 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

8
GAŁAT Nikola 2008-09-09 Z/2788/21

TAK

987 NumerPDF 9.85/19 UKS Otrębusy 2021

9
DZIEDZIŃSKA Kornelia 2008-06-26 Z/5456/21

TAK

348 NumerPDF 9.48/20 UKS Otrębusy 2021

10
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

100 NumerPDF 8.67/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

11
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

116 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

 
60 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUMIŃSKA Weronika 2009-07-17 Z/8932/21

TAK

2 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

2
ŻAK Aleksandra 2009-01-26 Z/9525/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

3
OSIECIMSKA Natalia 2009-08-29 Z/9689/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

4
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

112 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

5
PAROL Martyna 2009-01-22 Z/5458/21

TAK

432 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

6
GRZESIUK Malwina 2009-06-09 Z/2785/21

TAK

898 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

7
CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27 Z/6550/21

TAK

444 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

8
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

908 NumerPDF 9.62/20 KS Warszawianka W-wa 2021

9
DˇBROWSKA Lena 2009-12-10 Z/3706/20

TAK

82 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

10
WILIŃSKA Joanna 2009-04-02 Z/5500/21

TAK

113 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

11
BRYNDZA Zofia 2009-03-22 Z/2895/19

TAK

105 NumerPDF 9.81/20 UKS Gepard Warszawa 2021

12
CHODZEŃ Zuzanna 2009-02-14 Z/5775/19

TAK

106 NumerPDF 9.80/20 UKS Gepard Warszawa 2021

 
300 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

423 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
Milewska Maja 2011-12-15 Z/2037/21

TAK

1007 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

3
KRÓLAK Karolina 2011-08-03 Z/5464/21

TAK

345 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

4
ZEJER Julia 2012-01-09 Z/4008/21

TAK

108 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

5
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

62 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

6
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

120 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

7
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF 53.57/20 UKS Lider Siercza 2021

8
JANNASZ Felicja 2013-05-09 Z/5775/21

TAK

4 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

95 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

2
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/1339/20

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

3
ZALEWSKA Weronika 2008-05-30 Z/5514/21

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

4
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

5
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

6
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

246 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

7
GAŁAT Nikola 2008-09-09 Z/2788/21

TAK

987 NumerPDF 54.37/19 UKS Otrębusy 2021

8
DZIEDZIŃSKA Kornelia 2008-06-26 Z/5456/21

TAK

348 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

9
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/4338/20

TAK

99 NumerPDF 51.04/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

10
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

100 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

11
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

87 NumerPDF 58.17/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

12
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/4341/20

TAK

89 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

13
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

116 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

14
SKORYKOW Lena 2008-09-27 Z/4189/21

TAK

102 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

2
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

85 NumerPDF 60.09/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

3
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

131 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

4
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

61 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
300 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZKIEWICZ Pola 2009-08-04 Z/4000/21

TAK

409 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
GˇTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Z/3769/20

TAK

415 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

3
PAROL Martyna 2009-01-22 Z/5458/21

TAK

432 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

4
GRZESIUK Malwina 2009-06-09 Z/2785/21

TAK

898 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

5
CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27 Z/6550/21

TAK

444 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

6
ŁUCZYK Julia 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

84 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

7
KRASUSKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

94 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

8
DˇBROWSKA Lena 2009-12-10 Z/3706/20

TAK

82 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

9
BERLIŃSKA Hanna 2009-04-27 Z/0868/21

TAK

34 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

 
600 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

55 NumerPDF 2:13.85/20 UKS Filipides Teresin 2021

 
600 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLEK Nikola 2010-09-18 Z/4251/21

TAK

25 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

2
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

272 NumerPDF 2:04.55/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

100 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

4
WASˇŻNIK Zofia 2010-11-29 Z/3241/21

TAK

49 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

5
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

117 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

6
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

747 NumerPDF 1:55.77/20 LKS Vectra Włocławek 2021

7
SMOŁKOWSKA Maria 2010-09-20 Z/0944/20

TAK

200 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

8
TROJANOWSKA Maja 2010-04-06 Z/3311/21

TAK

141 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2021

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

95 NumerPDF 1:56.22/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

2
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

5 NumerPDF 1:47.59/20 UKS Filipides Teresin 2021

3
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF 2:05.14/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
¦MIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 Z/2624/21

TAK

13 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

5
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

9 NumerPDF 1:56.83/20 UKS Filipides Teresin 2021

6
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

7
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

30 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

 
600 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHELSKA Hanna 2009-12-20 Z/3773/20

TAK

419 NumerPDF 2:05.16/20 Akademia Sportu Otwock 2021

2
RYLSKA Oliwia 2009-08-27 Z/8274/21

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

3
KRAWCZYK Natasza 2009-11-15 Z/4256/21

TAK

15 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

4
KOBACKA Julia 2009-03-21 Z/4255/21

TAK

14 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

5
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

112 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

6
KRAKÓWKA Kamila 2009-07-18 Z/4193/21

TAK

118 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

7
JANNASZ Teresa 2009-01-22 Z/5776/21

TAK

9 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

8
RUDNIK Iga 2009-03-13 Z/4100/21

TAK

1 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

418 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
PAWLAK Cezary 2010-11-06 Z/9528/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

3
ZAJDLER Krzysztof 2010-01-16 Z/3920/19

TAK

248 NumerPDF 10.43/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

242 NumerPDF 9.22/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

5
RACHWALSKI Bartosz 2010-12-13 Z/4010/21

TAK

111 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28 Z/3878/20

TAK

109 NumerPDF 10.58/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

7
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

317 NumerPDF 8.99/20 UKS MTE Milanówek 2021

 
60 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃSKI Tymon 2014-09-22 Z/5086/21

TAK

333 NumerPDF 0:11.03 LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
SOSNOWSKI Tadeusz 2011-03-20 Z/0862/21

TAK

426 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

3
JAWORSKI Sebastian 2012-11-16 Z/9408/21

TAK

437 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

4
¦WIERCZYŃSKI Nataniel 2015-12-02 Z/2117/21

TAK

438 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

5
CZERWIŃSKI Karol 2011-05-30 Z/6074/21

TAK

431 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

6
GˇTKOWSKI Oliwier 2014-01-18 Z/9407/21

TAK

439 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

7
KUROWSKI Eryk 2013-08-11 Z/5376/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

8
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

9
CHWIAŁKOWSKI Jan 2014-07-06 Z/9435/21

TAK

261 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

10
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

111 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

11
WI¦NIEWSKI Ignacy 2013-12-30 Z/5359/21

TAK

308 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

12
NADSTAWNY Kajtek 2011-10-07 Z/5462/21

TAK

347 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

13
SABADASZ Antoni 2011-07-09 Z/5486/21

TAK

113 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

14
ŻOŁˇDEK Jan Franciszek 2012-09-27 Z/4014/21

TAK

110 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

15
DUBRAWSKI Florian 2012-02-02 Z/5050/21

TAK

104 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

16
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

17
ĆWIˇKAŁA Mikołaj 2011-07-11 Z/3586/21

TAK

1 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

18
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

21 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

19
BOCZKOWSKI Remigiusz 2014-03-14 Z/9437/21

TAK

260 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

20
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

65 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

21
ŻYDOK Dominik 2012-10-04 Z/3596/21

TAK

12 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

22
GŁADYGA Sebastian 2013-06-10 Z/3970/21

TAK

3 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

413 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 Z/2787/20

TAK

275 NumerPDF 9.24/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
KOWALSKI Czarek 2008-10-28 Z/2787/21

TAK

221 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

4
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 Z/2789/21

TAK

12 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

5
BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 Z/3201/21

TAK

33 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
SOMMER Adam 2008-07-23 Z/4191/21

TAK

123 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

7
ŻYDOK Ignacy 2008-04-16 Z/3597/21

TAK

13 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

8
OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 Z/1091/20

TAK

88 NumerPDF 9.04/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

 
60 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIASTY Piotr 2009-11-10 Z/9526/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

2
BIKOWSKI Stanisław 2009-02-27 Z/9527/21

TAK

100 NumerPDF AP Marcovia Marki 2021

3
SZMEL Mikołaj 2009-07-03 Z/5373/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

4
ZATYKA Jakub 2009-09-25 Z/5463/21

TAK

346 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

5
RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 Z/5459/21

TAK

112 NumerPDF 11.37/19 UKS Otrębusy 2021

6
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

98 NumerPDF 9.39/20 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

7
BIENIEK Mieszko 2009-11-03 Z/5798/19

TAK

122 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2021

 
300 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LISAK Dawid 2013-07-27 Z/3544/21

TAK

424 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

2
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

242 NumerPDF 53.81/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

111 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

4
WI¦NIEWSKI Ryszard 2011-11-01 Z/5358/21

TAK

307 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

5
WI¦NIEWSKI Ignacy 2013-12-30 Z/5359/21

TAK

308 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

6
NADSTAWNY Kajtek 2011-10-07 Z/5462/21

TAK

347 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

7
ŻOŁˇDEK Jan Franciszek 2012-09-27 Z/4014/21

TAK

110 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

8
ZEJER Jakub 2012-01-09 Z/4009/21

TAK

107 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

9
DUBRAWSKI Florian 2012-02-02 Z/5050/21

TAK

104 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

10
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

65 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

11
DAJNOWICZ Piotr 2013-09-28 Z/4190/21

TAK

129 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

12
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

21 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

13
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

2 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

14
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

64 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Czarek 2008-10-28 Z/2787/21

TAK

221 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

2
BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 Z/3201/21

TAK

33 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

3
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

63 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

418 NumerPDF 62.10/20 Akademia Sportu Otwock 2021

2
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

3
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-25 Z/3208/21

TAK

100 NumerPDF 48.78/20 KS Orzeł Warszawa 2021

4
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

242 NumerPDF 49.93/20 UKS Filipides Teresin 2021

5
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28 Z/3878/20

TAK

109 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

67 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
300 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PLEJZNEROWSKI Jakub 2009-02-05 Z/3776/20

TAK

416 NumerPDF 58.03/20 Akademia Sportu Otwock 2021

2
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/2932/21

TAK

10 NumerPDF 47.53/20 UKS Filipides Teresin 2021

3
RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 Z/5459/21

TAK

112 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

4
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

98 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

 
600 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WI¦NIEWSKI Ryszard 2011-11-01 Z/5358/21

TAK

307 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2021

2
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

64 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

2 NumerPDF 1:45.43/20 UKS Filipides Teresin 2021

2
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 Z/2789/21

TAK

12 NumerPDF UKS Otrębusy 2021

3
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

63 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
600 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jan 2009-10-13 Z/2626/21

TAK

39 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

2
KAMIŃSKI Marcin 2009-05-17 Z/5178/21

TAK

114 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

3
TKACZ Bruno 2009-11-24 Z/2052/21

TAK

106 NumerPDF 1:56.94/19 UKS MTE Milanówek 2021

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 Z/4257/21

TAK

7 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

2
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

242 NumerPDF 1:53.67/20 UKS Filipides Teresin 2021

3
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

67 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021