Internetowe zg這szenia do imprezy: Mityng og鏊nopolski z okazji 15-lecia UKS Czapla Bia貫 B這ta
BIAΒ BΜTA, 04.07.2020
 
60 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 Z/0575/20

TAK

460 NumerPDF 9.07 9.07/20 BKS Bydgoszcz 2020

2
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

2 NumerPDF 9.67 9.67/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

3
xZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

1 NumerPDF 9.84 9.84/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

4
ANHALT Dobros豉wa 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

247 NumerPDF 10.37 10.37/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

5
xDO Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

101 NumerPDF MKS Inowroc豉w 2020

6
印IZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

102 NumerPDF MKS Inowroc豉w 2020

7
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

750 NumerPDF 9.23/19 BOSiR Barcin 2020

8
NAWORSKA Pola 2007-08-27 Z/2387/20

TAK

148 NumerPDF O AZS Pozna 2020

9
BIELECKA Magdalena 2007-06-05 Z/2385/20

TAK

1006 NumerPDF O AZS Pozna 2020

 
100 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSI垶KA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 13.12 12.93/19 MKL Toru 2020

2
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 13.37 13.37/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

3
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

754 NumerPDF 13.75 13.75/20 BOSiR Barcin 2020

4
xPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

3 NumerPDF 13.80 13.80/20 MKL Toru 2020

5
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

4 NumerPDF 13.94 13.94/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

6
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

19 NumerPDF 14.06 14.06/20 MKL Toru 2020

7
BONI吉IAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

3 NumerPDF 14.33 14.33/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

8
JABΜ垶KA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

4 NumerPDF 14.60 14.60/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

9
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

757 NumerPDF 14.95 14.95/20 BOSiR Barcin 2020

10
GAWLICKA Weronika 2006-02-05 Z/2318/20

TAK

537 NumerPDF 15.39 15.39/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

11
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

1 NumerPDF 14.04/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

12
STR艼OWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

2 NumerPDF MUKS Kangur 疸in 2020

13
TA垶KA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF 14.39/19 MKS Inowroc豉w 2020

14
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF 14.36/19 MKS Inowroc豉w 2020

15
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

848 NumerPDF 13.77/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

16
BEDNAREK Alicja 2005-05-18 Z/4492/19

TAK

41 NumerPDF MKL Toru 2020

17
BEDNAREK Adriana 2006-07-15 Z/4487/19

TAK

42 NumerPDF MKL Toru 2020

18
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

TAK

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

19
LIPOWICZ Wiktoria 2007-04-09 Z/1912/20

TAK

34 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2020

20
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

456 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2020

 
200 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

756 NumerPDF 32.12 32.12/20 BOSiR Barcin 2020

2
印IZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

102 NumerPDF 32.70 32.70/20 MKS Inowroc豉w 2020

3
KAWAΘOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

469 NumerPDF 34.19 34.19/20 BKS Bydgoszcz 2020

4
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

5
KAMI垶KA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

TAK

152 NumerPDF MKL Toru 2020

6
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

7
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

755 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

8
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

11 NumerPDF MKL Toru 2020

9
LIPI垶KA Maria 2007-08-20 Z/2326/20

TAK

582 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

10
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

11
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

394 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

12
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

100 NumerPDF MKL Toru 2020

13
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

40 NumerPDF MKL Toru 2020

14
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/2338/20

TAK

304 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

15
STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 Z/0575/20

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

16
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

764 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

17
KRZYMI垶KA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

 
300 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 42.98 42.98/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

2
SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 Z/0039/18

TAK

76 NumerPDF 44.07 44.07/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

3
KAMI垶KA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

534 NumerPDF 46.37 44.59/18 MKL Toru 2020  ROSU 

4
TONDER Maja 2007-02-28 Z/0579/20

TAK

3 NumerPDF 47.50 47.50/20 MUKS Kangur 疸in 2020

5
BIELECKA Magdalena 2007-06-05 Z/2385/20

TAK

1006 NumerPDF 49.38 49.38/20 O AZS Pozna 2020

6
xDO Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

101 NumerPDF 49.69 49.69/20 MKS Inowroc豉w 2020

7
NAWORSKA Pola 2007-08-27 Z/2387/20

TAK

148 NumerPDF 53.88 53.88/20 O AZS Pozna 2020

8
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

513 NumerPDF 56.19/18 MKL Toru 2020

9
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 43.74/18 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

10
KAMI垶KA Julia 2008-07-21 Z/1035/20

TAK

250 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

11
BONI吉IAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

12
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

TAK

466 NumerPDF 56.28/19 BKS Bydgoszcz 2020

13
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

14
LIPOWICZ Wiktoria 2007-04-09 Z/1912/20

TAK

34 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2020

 
600 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKA Kalina 2009-08-14 Z/2388/20

TAK

1001 NumerPDF 1:57.52 1:57.52/20 O AZS Pozna 2020

2
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

761 NumerPDF 2:01.49 1:55.19/19 BOSiR Barcin 2020

3
ΣKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

10 NumerPDF 2:10.46 2:10.46/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

4
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 1:43.42/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

5
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 1:42.08/18 UKS Wiking Rychnowy 2020

6
PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 Z/5131/18

TAK

65 NumerPDF 1:53.89/19 MUKS Szok Bojanowo 2020

7
W* Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

536 NumerPDF 1:42.21/17 MKL Toru 2020

8
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 1:36.80/18 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

9
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

3 NumerPDF 1:44.09/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

10
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

11
STYPCZY垶KA Amelia 2005-09-19 Z/0179/20

TAK

55 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
1000 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 3:17.02/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

2
S粑KA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 3:01.99/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 Z/0038/18

TAK

58 NumerPDF 4.42 4.42/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

2
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

755 NumerPDF 4.38 4.38/20 BOSiR Barcin 2020

3
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

750 NumerPDF 4.05 4.05/20 BOSiR Barcin 2020

4
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

756 NumerPDF 3.89 3.89/20 BOSiR Barcin 2020

5
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

754 NumerPDF 4.89/19 BOSiR Barcin 2020

6
TA垶KA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF 4.83/19 MKS Inowroc豉w 2020

7
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF 4.80/19 BOSiR Barcin 2020

8
GAWLICKA Weronika 2006-02-05 Z/2318/20

TAK

537 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2020

9
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

758 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

 
Pchni璚ie kul kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADEK Nina 2007-09-24 Z/0017/20

TAK

556 NumerPDF 10.70 10.70/20 RKL Kusy Rokietnica 2020

2
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 10.10 10.10/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

3
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

875 NumerPDF 8.36 8.36/20 LUKS Start Nak這 2020

4
RUCI垶KA Eliza 2004-01-13 Z/2606/20

TAK

424 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIGDAΒK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

204 NumerPDF 38.63 42.06/19 UKS Olimp Duszniki 2020

2
TYCZY垶KA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

208 NumerPDF 38.54 39.71/18 UKS Olimp Duszniki 2020

3
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 Z/3932/17

TAK

202 NumerPDF 35.30 35.30/20 UKS Olimp Duszniki 2020

4
DROZDOWSKA Lena 2005-11-24 Z/0795/19

TAK

205 NumerPDF 21.77 26.52/19 UKS Olimp Duszniki 2020

5
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF MKS Inowroc豉w 2020

6
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

764 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

 
80 m p K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 Z/0039/18

TAK

76 NumerPDF 13.44 13.44/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

2
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

509 NumerPDF 13.62 13.62/20 KSLZS Kruszwica 2020

3
DZIER涉WSKA Daria 2006-11-07 Z/2319/20

TAK

367 NumerPDF 14.24 14.24/20 KSLZS Kruszwica 2020

4
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

758 NumerPDF 14.25 14.25/20 BOSiR Barcin 2020

5
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

502 NumerPDF 14.44 14.44/20 KSLZS Kruszwica 2020

6
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

1 NumerPDF 18.37 18.37/20 MUKS Kangur 疸in 2020

7
JAROSI垶KA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 12.52/19 MKL Toru 2020

8
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

456 NumerPDF 16.55/19 MUKS Szok Bojanowo 2020

9
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 Z/0038/18

TAK

58 NumerPDF 16.19/19 MUKS Szok Bojanowo 2020

 
60 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

769 NumerPDF 8.04 8.04/20 BOSiR Barcin 2020

2
BRO哸ZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

184 NumerPDF 8.21 8.21/20 MUKS Kangur 疸in 2020

3
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

770 NumerPDF 8.30 8.30/20 BOSiR Barcin 2020

4
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

470 NumerPDF 8.64 8.63/19 BKS Bydgoszcz 2020

5
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

6 NumerPDF 9.36 9.36/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

6
KRZYWA垶KI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

198 NumerPDF 9.38 9.38/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

7
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

14 NumerPDF 9.67 9.67/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

8
JABΜ垶KI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

308 NumerPDF 9.69 9.69/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

9
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

TAK

515 NumerPDF 9.88 9.88/20 MKL Toru 2020

10
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

197 NumerPDF 10.20 10.20/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

11
DUDA Tymon 2007-05-23 Z/2367/20

TAK

1002 NumerPDF O AZS Pozna 2020

12
PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 Z/4533/19

TAK

175 NumerPDF 8.74/19 O AZS Pozna 2020

 
100 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

545 NumerPDF 13.30 13.30/20 MKL Toru 2020

2
KAWAΘOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

469 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

3
BxSZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

3 NumerPDF 12.20/18 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

4
玆WICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

17 NumerPDF 15.25/18 MKL Toru 2020

 
200 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

197 NumerPDF 34.79 34.79/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

2
PTASZNIK Szymon 2009-05-19 Z/1287/20

TAK

1 NumerPDF 39.27 39.27/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

3
KRZYWA垶KI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

198 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

4
GLAZA Miko豉j 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

5
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

14 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

6
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

470 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

7
玆WICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

TAK

17 NumerPDF MKL Toru 2020

8
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

TAK

2 NumerPDF MKL Toru 2020

9
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

545 NumerPDF MKL Toru 2020

10
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

11
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

TAK

515 NumerPDF 35.60/18 MKL Toru 2020

12
CZY浩WSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

765 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

 
300 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BxSZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

3 NumerPDF 39.19 38.40/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

2
GRZE匠OWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

766 NumerPDF 44.97 44.97/20 BOSiR Barcin 2020

3
DUDA Tymon 2007-05-23 Z/2367/20

TAK

1002 NumerPDF 47.76 47.76/20 O AZS Pozna 2020

4
PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 Z/4533/19

TAK

175 NumerPDF O AZS Pozna 2020

5
KAWAΘOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

469 NumerPDF 50.68/19 BKS Bydgoszcz 2020

 
600 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

6 NumerPDF 1:29.10 1:25.58/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU   ZKN 

2
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

196 NumerPDF 1:45.97 1:45.97/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

3
PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 Z/0016/20

TAK

559 NumerPDF 1:49.04 1:49.04/20 RKL Kusy Rokietnica 2020

4
SZYMA垶KI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

1 NumerPDF 1:52.29 1:52.29/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

5
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

248 NumerPDF 2:00.17 2:00.17/20 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020

6
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

4 NumerPDF 1:28.17/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

7
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

24 NumerPDF 1:37.94/19 UKS Czapla Bia貫 B這ta 2020  ROSU 

8
BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 Z/0586/20

TAK

5 NumerPDF 1:53.13/19 MUKS Kangur 疸in 2020  ROSU 

9
危IERTKA Mateusz 2006-02-02 Z/1014/19

TAK

873 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

10
KULPA Micha 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

216 NumerPDF 1:19.85/08 KS Wda 安iecie 2020

11
JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 Z/2377/20

TAK

1012 NumerPDF O AZS Pozna 2020

12
SKIBA ㄆkasz 1988-08-04 Z/1960/20

TAK

88 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

13
LEWI垶KI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

29 NumerPDF 1:47.69/16 UKS Wiking Rychnowy 2020

14
RUTKOWSKI Oskar 2004-07-04 Z/1846/20

TAK

860 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
1000 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

459 NumerPDF 3:38.92 3:38.92/20 BKS Bydgoszcz 2020

 
Skok w dal m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

769 NumerPDF 4.88 4.88/20 BOSiR Barcin 2020

2
CZY浩WSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

765 NumerPDF 3.97 3.97/20 BOSiR Barcin 2020

3
NABORCZYK Norbert 2006-09-19 Z/3923/18

TAK

768 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

4
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

770 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

 
Pchni璚ie kul M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem m篹czyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FECHNER Krzysztof 2006-09-14 Z/0011/19

TAK

206 NumerPDF 43.19 43.19/20 UKS Olimp Duszniki 2020

2
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

886 NumerPDF 35.86 35.86/20 LUKS Start Nak這 2020

3
BRO哸ZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

184 NumerPDF MUKS Kangur 疸in 2020

4
KULIGOWSKI Rafa 2006-01-23 Z/5601/18

TAK

216 NumerPDF 38.38/19 UKS Cyprianka 2020

5
PIxT Jan 2006-01-16 Z/4462/19

TAK

206 NumerPDF 30.21/19 UKS Cyprianka 2020

 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna