Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego U18 i U20 2020
POZNAŃ, 13 - 14.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 13.52 13.18/19 KS Energetyk Poznań 2020

 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

411 NumerPDF 13.13 12.52/18 LUKS Orkan Września 2020

2
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

407 NumerPDF 12.07/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

3
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 14.07/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

64 NumerPDF 12.41 12.32/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

2
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

75 NumerPDF 12.81 12.81/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

TAK

69 NumerPDF 13.06 13.06/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

4
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

66 NumerPDF 13.21 13.21/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

5
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

TAK

686 NumerPDF 13.48/19 UKS Skoczek Władysławów 2020

6
WOŻNIAK Karolina 2003-11-09 Z/2463/20

TAK

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
SZULC Zofia 2004-12-09 Z/5363/19

TAK

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

8
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/5168/19

TAK

82 NumerPDF 13.32/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

9
ZIELIŃSKA Antonina 2003-12-12 Z/3931/17

TAK

66 NumerPDF 13.99/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

10
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 14.21/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

11
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 13.67/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

12
POMYKAŁA Zuzanna 2004-11-02 Z/2708/18

TAK

86 NumerPDF 15.24/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF 27.99/19 KS Energetyk Poznań 2020

2
SERBA Magdalena 2006-10-27 Z/0632/20

TAK

149 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

3
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

119 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

4
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 28.79/19 KS Energetyk Poznań 2020

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 NumerPDF 25.43 25.43/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

2
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

405 NumerPDF 25.74 25.73/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

3
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

411 NumerPDF 27.14 25.75/18 LUKS Orkan Września 2020

4
PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 Z/2622/17

TAK

728 NumerPDF 28.11/19 LKS Maraton Turek 2020

5
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

407 NumerPDF 24.97/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

6
GRONOWSKA Justyna 2002-04-18 Z/2418/20

TAK

412 NumerPDF LUKS Orkan Września 2020

7
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 26.95/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

64 NumerPDF 25.19 24.99/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

2
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

75 NumerPDF 26.39 26.39/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

TAK

686 NumerPDF 28.07 28.07/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

4
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF 26.96/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

5
WOŻNIAK Karolina 2003-11-09 Z/2463/20

TAK

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

6
SZULC Zofia 2004-12-09 Z/5363/19

TAK

68 NumerPDF 31.77/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/5168/19

TAK

82 NumerPDF 27.39/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

8
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

66 NumerPDF 27.73/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

9
CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 Z/0767/20

TAK

66 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

10
JĘCHOREK Karla 2004-12-08 Z/1258/20

TAK

155 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

11
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

168 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

12
ZIELIŃSKA Antonina 2003-12-12 Z/3931/17

TAK

66 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

13
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 29.04/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

14
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

401 NumerPDF 26.58/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

15
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 27.87/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

16
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

TAK

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

17
POMYKAŁA Zuzanna 2004-11-02 Z/2708/18

TAK

86 NumerPDF 31.11/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

119 NumerPDF 61.35 61.35/20 KS Energetyk Poznań 2020

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 64.35 63.64/19 KS Energetyk Poznań 2020

3
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

113 NumerPDF 64.59/19 KS Energetyk Poznań 2020

4
SERBA Magdalena 2006-10-27 Z/0632/20

TAK

149 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

5
KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 Z/1092/18

TAK

350 NumerPDF 70.20/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 NumerPDF 57.23 57.23/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

2
GRONOWSKA Justyna 2002-04-18 Z/2418/20

TAK

412 NumerPDF 63.56 63.56/20 LUKS Orkan Września 2020

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

401 NumerPDF 57.48 57.23/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

2
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF 59.78 59.78/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

3
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF 63.51 63.51/20 KS Energetyk Poznań 2020

4
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 63.77 62.64/19 KS Energetyk Poznań 2020

5
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

168 NumerPDF 65.83 65.83/20 KS Energetyk Poznań 2020

6
CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 Z/0767/20

TAK

66 NumerPDF 68.06 68.06/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

7
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

130 NumerPDF 59.13/19 MKL Jarocin 2020

8
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

132 NumerPDF MKL Jarocin 2020

9
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

146 NumerPDF MKL Jarocin 2020

10
JĘCHOREK Karla 2004-12-08 Z/1258/20

TAK

155 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

11
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

349 NumerPDF 62.92/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

12
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 60.79/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

112 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

2
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

113 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 2:15.55 2:15.55/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF 2:14.32 2:14.32/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

2
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF 2:27.68 2:27.68/20 UKS Piątka Jarocin 2020

3
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

121 NumerPDF 2:52.07/19 MKL Jarocin 2020

4
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

346 NumerPDF 2:21.81/18 UKS Dąb Suchy Las 2020

5
MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 Z/4530/19

TAK

222 NumerPDF KS Stal Pleszew 2020

6
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 2:18.00/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

112 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 4:29.62 4:29.62/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF 4:39.67 4:39.67/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

2
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF 4:55.85 4:55.85/20 UKS Piątka Jarocin 2020

3
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

142 NumerPDF 4:51.13/19 MKL Jarocin 2020

4
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

141 NumerPDF 4:58.30/19 MKL Jarocin 2020

5
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

141 NumerPDF MKL Jarocin 2020

2
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

142 NumerPDF 11:12.69/19 MKL Jarocin 2020

 
5000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELCZYK Maria 2005-08-04 Z/0363/20

TAK

72 NumerPDF 1.40 1.40/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAJNERT Samanta 2003-10-29 Z/0413/17

TAK

408 NumerPDF 1.57/18 LUKS Orkan Września 2020

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 Z/2622/17

TAK

728 NumerPDF 4.81 4.98/18 LKS Maraton Turek 2020

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULC Amelia 2004-12-09 Z/5361/19

TAK

65 NumerPDF 4.80 4.80/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.93/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 9.35 9.35/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

615 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

2
SZULC Amelia 2004-12-09 Z/5361/19

TAK

65 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

415 NumerPDF 13.09 13.34/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN   SKN 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 32.25 32.25/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020  ZKN 

2
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

209 NumerPDF 28.51 28.51/20 UKS Olimp Duszniki 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

18 NumerPDF 38.33 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 53.35 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2020  ZKN   SKN 

2
KUŚPIEL Monika 2002-08-13 Z/4066/17

TAK

201 NumerPDF 39.28 39.28/20 UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

415 NumerPDF 56.87 56.87/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN   SKN 

2
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 48.46 48.46/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020  ZKN 

3
POKŁADECKA Olga 2004-03-24 Z/1951/20

TAK

200 NumerPDF 34.98 34.98/20 UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLNA Jagoda 2006-01-26 Z/2006/20

TAK

202 NumerPDF 30.46 30.46/20 UKS Achilles Leszno 2020

2
SZERSZEŃ Maja 2005-11-15 Z/2008/20

TAK

203 NumerPDF 26.12 26.12/20 UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

204 NumerPDF 40.45 42.06/19 UKS Olimp Duszniki 2020

2
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

208 NumerPDF 38.74 39.71/18 UKS Olimp Duszniki 2020

3
HAUZA Dominika 2004-07-07 Z/1718/18

TAK

205 NumerPDF 24.90 24.90/20 UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF 3587/19 KS Gwardia Piła 2020

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

405 NumerPDF 14.22 14.22/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 14.62/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

614 NumerPDF 15.45 15.45/20 UKS Przełaj Żerków 2020

2
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

615 NumerPDF 15.70/19 UKS Przełaj Żerków 2020

3
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

31 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2020

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Zofia 2001-05-13 Z/3458/19

TAK

704 NumerPDF 70.37 70.37/20 LKS Maraton Turek 2020

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

119 NumerPDF 71.29 71.29/20 MKL Jarocin 2020

2
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 74.58 74.58/20 KS Energetyk Poznań 2020

3
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

614 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2020

4
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

348 NumerPDF 68.99/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

5
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

6
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

31 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2020

7
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF 68.71/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

TAK

350 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2020

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 6:48.29/18 MKL Jarocin 2020  ZKN   SKN 

2
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF MKL Jarocin 2020  ZKN 

3
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

147 NumerPDF MKL Jarocin 2020

4
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF MKL Szczecin 2020  ZKN 

 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MAJEWSKA Marika
2. MATUSIAK Maria
3. MRUGALSKA Nikola
4. ZIMNA Marta
2002
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DZIAMSKA Julia
2. STAŚKOWIAK Anna
3. TROCHOLEPSZA Martyna
4. ŁODYGA Aleksandra
5. ŁUCZAK Aleksandra
2003
2003
2004
2004
2004
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GRONOWSKA Justyna
2. MAJEWSKA Marika
3. MATUSIAK Maria
4. ZIMNA Marta
5. MRUGALSKA Nikola
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CZAJKA Olga
2. GOŚCINIAK Marcelina
3. KRAWCZYK Wiktoria
4. PLUTA Daria
2004
2004
2004
2003
NumerPDF MKL Jarocin

2 1. FRANZKOWIAK Zofia
2. KUJAWA Julia
3. RUNKA Laura
4. WOJTKOWIAK Wiktoria
5. JĘCHOREK Karla
2004
2003
2004
2003
2004
NumerPDF KS Energetyk Poznań

3 1. KLIMCZAK Karolina
2. KURASZ Justyna
3. KUCZMYŁO Olga
4. ROSZAK Aleksandra
2003
2003
2003
2004
NumerPDF KS Gwardia Piła

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 11.07 11.00/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

400 NumerPDF 11.85 11.66/19 LUKS Orkan Września 2020

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

105 NumerPDF 10.90 10.90/20 MKL Jarocin 2020  ZKN 

2
KEMPA Filip 2004-08-24 Z/5362/19

TAK

86 NumerPDF 11.54 11.54/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 Z/2705/18

TAK

81 NumerPDF 12.31 12.31/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 22.39 22.19/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
DZIERAN Adam 2005-08-11 Z/2993/20

TAK

711 NumerPDF 27.21 27.21/20 LKS Maraton Turek 2020

3
RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 Z/0992/19

TAK

712 NumerPDF 28.19 28.19/20 LKS Maraton Turek 2020

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 23.06 21.82/19 MKL Jarocin 2020  ZKN   SKN 

2
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

400 NumerPDF 24.09/19 LUKS Orkan Września 2020

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KEMPA Filip 2004-08-24 Z/5362/19

TAK

86 NumerPDF 24.05 24.05/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

415 NumerPDF 25.02 25.02/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

3
KILAŃSKI Kamil 2003-09-12 Z/4655/18

TAK

704 NumerPDF 25.42 25.42/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

4
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

105 NumerPDF 22.50/19 MKL Jarocin 2020  ZKN 

5
ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 Z/1257/20

TAK

165 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

6
PIOTROWSKI Bartłomiej 2004-07-23 Z/2409/20

TAK

168 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

7
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

148 NumerPDF 26.30/18 KS Energetyk Poznań 2020

8
SALAMON Nikodem 2003-07-04 Z/0768/20

TAK

85 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

210 NumerPDF 49.22/19 ULKS MOSiR Sieradz 2020

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 53.78/18 MKL Jarocin 2020  ZKN   SKN 

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF 52.84 52.84/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

2
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

415 NumerPDF 55.27 55.01/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

3
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

148 NumerPDF 56.33 56.33/20 KS Energetyk Poznań 2020

4
ZAWADZKI Dawid 2003-06-16 Z/1257/20

TAK

165 NumerPDF 56.70 56.70/20 KS Energetyk Poznań 2020

5
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

691 NumerPDF 57.04 57.04/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

6
PIOTROWSKI Bartłomiej 2004-07-23 Z/2409/20

TAK

168 NumerPDF 57.13 57.13/20 KS Energetyk Poznań 2020

7
CHMIEL Maciej 2004-04-23 Z/5161/19

TAK

136 NumerPDF 52.76/19 MKL Jarocin 2020  ZKN 

8
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

87 NumerPDF 52.92/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

420 NumerPDF 1:56.03 1:55.68/17 ULKS MOSiR Sieradz 2020

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 1:49.72 1:49.72/20 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

2
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF 1:56.72 1:54.67/19 LKS OSiR Pleszew 2020  ZKN 

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 1:54.39 1:54.39/20 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

2
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 1:55.03 1:55.03/20 KS Energetyk Poznań 2020

3
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

87 NumerPDF 1:59.30 1:59.30/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

4
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF 2:05.64 2:05.64/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 3:49.60 3:49.60/20 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

2
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF 4:07.72/19 LKS OSiR Pleszew 2020  ZKN 

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 4:00.33 4:00.33/20 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

2
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF 4:02.30 4:02.30/20 KS Energetyk Poznań 2020

3
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

187 NumerPDF 4:24.06 4:24.06/20 LKS OSiR Pleszew 2020

4
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

111 NumerPDF 4:24.76 4:24.76/20 KS Stal Pleszew 2020

5
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF 4:27.61 4:21.57/19 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

6
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

104 NumerPDF 4:35.4 4:35.4/20 MKL Jarocin 2020

7
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

101 NumerPDF 4:33.20/19 MKL Jarocin 2020

8
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

154 NumerPDF 8:47.41 8:43.01/19 OŚ AZS Poznań 2020

2
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

167 NumerPDF 9:28.12 9:26.56/19 OŚ AZS Poznań 2020

3
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 8:45.29/18 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

4
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

185 NumerPDF 8:33.95/18 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 8:52.82 8:47.20/19 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

2
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

152 NumerPDF 9:28.80 9:28.80/20 OŚ AZS Poznań 2020

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF 9:27.83 9:27.83/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

2
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

187 NumerPDF 9:36.05 9:36.05/20 LKS OSiR Pleszew 2020

3
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

60 NumerPDF 11:03.29 11:03.29/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

4
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

101 NumerPDF MKL Jarocin 2020

5
NOWAK Jan 2004-06-23 Z/1477/19

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

6
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

TAK

187 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

 
5000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

152 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

2
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

408 NumerPDF 1.70/18 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

2
SALAMON Nikodem 2003-07-04 Z/0768/20

TAK

85 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0897/17

TAK

89 NumerPDF 1.96/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

85 NumerPDF 6.72 6.93/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ZKN 

2
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 NumerPDF 6.34/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF 6.39 6.46/19 UKS Przełaj Żerków 2020  ZKN 

2
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

63 NumerPDF 6.30 6.37/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

3
PACHOCKI Patryk 2004-01-25 Z/0766/20

TAK

79 NumerPDF 5.95 5.95/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

4
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

193 NumerPDF 6.23/17 UKS Achilles Leszno 2020

5
PIŁAT Oscar 2004-10-13 Z/5358/19

TAK

85 NumerPDF 5.33/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

6
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0897/17

TAK

89 NumerPDF 5.37/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

85 NumerPDF 13.02 14.10/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ZKN 

2
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 NumerPDF 12.00 12.64/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁAT Oscar 2004-10-13 Z/5358/19

TAK

85 NumerPDF 13.02 13.02/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF 12.45 12.45/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

3
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

14 NumerPDF 11.03 11.03/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

4
SIKORSKI Jakub 2004-11-03 Z/0993/19

TAK

714 NumerPDF 10.15 10.15/20 LKS Maraton Turek 2020

5
PACHOCKI Patryk 2004-01-25 Z/0766/20

TAK

79 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

188 NumerPDF 19.54 19.54/20 UKS 12 Kalisz 2020  KNF   SKN 

2
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

418 NumerPDF 14.42 14.42/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

410 NumerPDF 13.74 13.74/20 LUKS Orkan Września 2020

2
MICZUGA Piotr 2003-07-06 Z/2416/20

TAK

419 NumerPDF 12.39 12.39/20 LUKS Orkan Września 2020

3
CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 Z/1985/19

TAK

181 NumerPDF 10.37 10.37/20 UKS 12 Kalisz 2020

4
DOBIECKI Kamil 2004-04-20 Z/2417/20

TAK

407 NumerPDF 8.28 8.28/20 LUKS Orkan Września 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

418 NumerPDF 45.56 45.56/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 

2
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

188 NumerPDF 44.07 44.48/19 UKS 12 Kalisz 2020  KNF   SKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICZUGA Piotr 2003-07-06 Z/2416/20

TAK

419 NumerPDF 37.09 37.09/20 LUKS Orkan Września 2020

2
CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 Z/1985/19

TAK

181 NumerPDF 28.76 28.76/20 UKS 12 Kalisz 2020

3
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

414 NumerPDF 26.75 26.75/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

4
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

410 NumerPDF 25.17 25.17/20 LUKS Orkan Września 2020

5
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

209 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOGAŁA Adam 2003-12-20 Z/1950/20

TAK

208 NumerPDF 43.54 43.54/20 UKS Achilles Leszno 2020

2
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

414 NumerPDF 42.87 42.87/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 Z/5101/19

TAK

205 NumerPDF 46.90 46.90/20 UKS Achilles Leszno 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDACZ Jakub 2001-04-06 Z/0866/15

TAK

88 NumerPDF 50.22/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHY Hubert 2004-08-07 Z/0062/18

TAK

686 NumerPDF 40.73 40.73/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF 14.68 14.53/19 UKS Przełaj Żerków 2020  ZKN 

2
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

405 NumerPDF 15.00 15.00/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

3
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

63 NumerPDF 15.11 15.11/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

4
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

14 NumerPDF 15.68 15.68/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020

5
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF 15.80 15.80/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

6
WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 Z/1630/17

TAK

701 NumerPDF 15.90 15.90/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF 62.24 62.24/20 UKS Skoczek Władysławów 2020

2
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

405 NumerPDF 62.91 62.91/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU 

3
SADOWSKI Fryderyk 2003-10-18 Z/2705/18

TAK

81 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

223 NumerPDF KS Stal Pleszew 2020

 
4x100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JANKOWSKI Oliwer
2. PACHOCKI Patryk
3. PIŁAT Oscar
4. KOWALSKI Bartosz
5. KEMPA Filip
6. SADOWSKI Fryderyk
2003
2004
2004
2003
2004
2003
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

2 1. CICHY Hubert
2. GRZYMSKI Stanisław
3. MILCZUK Jakub
4. KILAŃSKI Kamil
5. WYSOCKI Aleksander
2004
2004
2004
2003
2003
NumerPDF UKS Skoczek Władysławów

 
4x400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BOGACZYŃSKI Igor
2. CHMIEL Maciej
3. JAKUBOWSKI Mateusz
4. MAJEWSKI Mateusz
5. MATUSZAK Piotr
2003
2004
2003
2004
2004
NumerPDF MKL Jarocin

2 1. NOWICKI Jakub
2. ZAWADZKI Dawid
3. PIOTROWSKI Bartłomiej
4. TWARDOŃ Szymon
5. SOKOŁOWSKI Kamil
2004
2003
2004
2004
2004
NumerPDF KS Energetyk Poznań

3 1. BERLIŃSKI Rafał
2. GRZYMSKI Stanisław
3. MILCZUK Jakub
4. SZCZECIŃKI Szymon
5. WYSOCKI Aleksander
2004
2004
2004
2003
2003
NumerPDF UKS Skoczek Władysławów