Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny U18, U20 w rzutach
GDAŃSK, 08.08.2020
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 12.47 12.77/19 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

930 NumerPDF 10.44 10.54/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020

2
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

41 NumerPDF 11.04/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020

2
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/5400/19

TAK

533 NumerPDF 11.53 11.53/20 SKLA Sopot 2020  ROSU 

3
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

960 NumerPDF 10.68 10.68/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

4
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

167 NumerPDF 10.15 10.15/20 PK MKS Sambor Tczew 2020

5
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 9.65 9.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

6
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

69 NumerPDF 7.95/19 UKS Lipusz 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 42.63 42.63/20 UKS 55 Łódź 2020  ZKN 

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 29.68 33.80/19 RKS Rumia 2020  ZKN   SKN 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF 43.01 43.01/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

2
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

933 NumerPDF 24.41 24.41/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

69 NumerPDF 37.10 37.10/20 PK KKL Rodło Kwidzyn 2020

2
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

890 NumerPDF 32.08 32.82/19 UKS Duo-Set Świecie 2020

3
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

167 NumerPDF 31.75 31.75/20 PK MKS Sambor Tczew 2020

4
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

30 NumerPDF 29.04 29.04/20 UKS Lipusz 2020

5
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

69 NumerPDF 26.91 26.91/20 UKS Lipusz 2020

6
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

747 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

7
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

73 NumerPDF 23.24/19 UKS Lipusz 2020

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF 50.14 50.14/20 LLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN   SKN 

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

930 NumerPDF 45.88 45.88/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

3
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

149 NumerPDF 65.31/18 OŚ AZS Poznań 2020

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

41 NumerPDF 46.80 46.80/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020  ZKN 

2
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

747 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 43.08 48.92/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  KNF   SKN 

2
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

398 NumerPDF 34.72 34.72/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

3
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

399 NumerPDF 30.58 30.58/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

4
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 20.41 21.74/19 KL Iskra Białogard 2020  ZKN 

5
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

399 NumerPDF 58.43/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  SKN 

6
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

7
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

400 NumerPDF 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KN   SKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

869 NumerPDF 39.66 39.66/20 UKS Duo-Set Świecie 2020

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 34.07 34.59/18 AML Słupsk 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

725 NumerPDF 38.05 38.05/20 AML Słupsk 2020

2
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

714 NumerPDF 34.45 34.45/20 AML Słupsk 2020

3
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

30 NumerPDF 27.19 30.73/19 UKS Lipusz 2020

4
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

960 NumerPDF 27.00 27.00/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

5
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 26.27 26.27/20 AML Słupsk 2020

6
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

73 NumerPDF 21.93 28.21/19 UKS Lipusz 2020

7
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/5400/19

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ROSU 

8
SZWED Louise Michell 2005-09-04 Z/1805/20

TAK

399 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

7 NumerPDF 17.08 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  SKN 

2
ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 Z/1522/13

TAK

110 NumerPDF 11.95/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Paweł 2002-04-11 Z/0844/20

TAK

32 NumerPDF 11.37 11.37/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

769 NumerPDF 15.59 15.67/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  ZKN 

2
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

868 NumerPDF 14.39 14.39/20 UKS Duo-Set Świecie 2020

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 14.10 14.10/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020  ZKN 

4
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF 11.49 11.49/20 LKS Jantar Ustka 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

34 NumerPDF 12.00 12.00/20 KS Wejher Wejherowo 2020

2
RAGAN Jakub 2005-08-19 Z/4645/19

TAK

287 NumerPDF 10.95 10.95/20 KL Gdynia 2020

3
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 10.86 10.86/20 AML Słupsk 2020

4
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

744 NumerPDF 9.60 9.60/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

5
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

44 NumerPDF 7.99 7.99/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

6
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

50 NumerPDF 12.48/19 UKS Lipusz 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

769 NumerPDF 45.62 45.62/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020  ZKN 

2
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

868 NumerPDF 44.66 44.66/20 UKS Duo-Set Świecie 2020

3
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

933 NumerPDF 40.05 40.05/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

4
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 33.62 33.62/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020  ZKN 

5
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF 29.04 32.21/19 KS Wejher Wejherowo 2020  ZKN 

6
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 23.40 23.40/20 LKS Jantar Ustka 2020

7
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020  ZKN 

8
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

167 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

50 NumerPDF 59.25 59.25/20 UKS Lipusz 2020

2
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

930 NumerPDF 51.28 51.28/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

744 NumerPDF 34.58 34.58/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

4
DEPKA Bartosz 2005-01-05 Z/5122/18

TAK

108 NumerPDF 31.05 31.05/20 MKS Sambor Tczew 2020

5
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

10 NumerPDF 28.86 28.86/20 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

6
KRZEMIŃSKI Ignacy 2006-05-25 Z/2881/20

TAK

3 NumerPDF 19.38 19.38/20 MKS Sambor Tczew 2020

7
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

765 NumerPDF 30.75/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

8
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

170 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020

9
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF 29.79/19 UKS Lipusz 2020

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

150 NumerPDF 61.87/19 OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 

2
DASZKIEWICZ Jakub 2001-05-31 Z/2969/16

TAK

16 NumerPDF 38.41/19 MKS Sambor Tczew 2020

3
DEPKA Mateusz 2001-03-04 Z/2970/16

TAK

8 NumerPDF 27.71/19 MKS Sambor Tczew 2020

4
KONOFAŁ Krzysztof 2001-07-07 Z/2971/16

TAK

1 NumerPDF 37.30/19 MKS Sambor Tczew 2020

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

931 NumerPDF 57.98 57.98/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU   ZKN 

2
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

936 NumerPDF 51.10 51.10/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

765 NumerPDF 34.35/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

4
DEPKA Bartosz 2005-01-05 Z/5122/18

TAK

108 NumerPDF 21.80/19 MKS Sambor Tczew 2020

5
KRZEMIŃSKI Ignacy 2006-05-25 Z/2881/20

TAK

3 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

206 NumerPDF 70.71 70.71/20 UKS Cyprianka 2020

2
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

220 NumerPDF 66.34 75.73/14 UKS Cyprianka 2020

3
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

949 NumerPDF 59.95 59.95/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  KNF   SKN 

4
BACH Grzegorz 2002-02-04 Z/3076/17

TAK

522 NumerPDF 47.61 47.61/20 SKLA Sopot 2020

5
ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 Z/1522/13

TAK

110 NumerPDF 41.16/15 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

6
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 71.80/19 LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

7
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 57.24 57.24/20 KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

2
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

934 NumerPDF 49.13 49.13/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF 41.01 41.01/20 KS Wejher Wejherowo 2020  ZKN 

4
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

40 NumerPDF 40.45 43.63/19 KKL Rodło Kwidzyn 2020

5
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 40.24 40.24/20 LKS Jantar Ustka 2020

6
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

409 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

7
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

167 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

42 NumerPDF 53.40 53.40/20 UKS Lipusz 2020

2
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

170 NumerPDF 51.92 51.92/20 LKS Jantar Ustka 2020

3
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 36.21 37.20/19 AML Słupsk 2020

4
DYTRYCH Tomasz 2006-05-14 Z/2883/20

TAK

4 NumerPDF 26.33 26.33/20 MKS Sambor Tczew 2020

5
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

410 NumerPDF 34.45/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020