Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Radomska Liga Lekkoatletyczna 2020
RADOM, 09.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 11.73 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2020  KNF   SKN 

2
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 11.92 11.69/19 RLTL ZTE Radom 2020  KNF   SKN 

3
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

903 NumerPDF 12.16 12.16/20 MKS Agros Chełm 2020

4
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

75 NumerPDF 12.24 12.03/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

5
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 12.41 12.41/20 KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

6
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

900 NumerPDF 12.44 12.38/19 RLTL ZTE Radom 2020

7
PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 Z/2528/20

TAK

718 NumerPDF 13.21 13.21/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

8
BUZA Aleksandra 1998-06-14 Z/0762/20

TAK

14 NumerPDF 13.60 13.34/19 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

9
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

935 NumerPDF 13.97 13.97/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

10
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

923 NumerPDF 14.39 14.39/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

11
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

951 NumerPDF 14.48 14.48/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

12
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

953 NumerPDF 14.96 14.48/19 UKS Technik Radom 2020

13
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

971 NumerPDF 13.73/18 RLTL ZTE Radom 2020

14
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

901 NumerPDF 13.94/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

15
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

917 NumerPDF 14.69/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

16
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.83/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

17
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 12.11/19 AZS-AWF Warszawa 2020

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

981 NumerPDF 13.25 12.67/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

925 NumerPDF 13.39 13.39/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

3
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

990 NumerPDF 13.79 13.55/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

4
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2020

5
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

980 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

955 NumerPDF 12.41 12.41/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

954 NumerPDF 12.61 12.61/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

3
WIETESKA Daria 2006-06-22 Z/4734/19

TAK

984 NumerPDF 13.69 13.69/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

4
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

961 NumerPDF 13.85 13.73/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

5
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

906 NumerPDF 13.95 13.60/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

6
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF 14.13 14.13/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

7
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

916 NumerPDF 14.33 14.33/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

921 NumerPDF 14.70 14.70/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

9
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

911 NumerPDF 15.15 15.15/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K GIM
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

903 NumerPDF 38.97 38.97/20 MKS Agros Chełm 2020

2
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 40.81 40.45/19 KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

3
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

986 NumerPDF 45.94 45.94/20 KS Czempion Warszawa 2020

4
WAŚNIEWSKA Maja 2010-05-05 Z/2601/20

TAK

2 NumerPDF PK RLTL ZTE Radom 2020

5
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

923 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

6
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

5 NumerPDF 43.46/19 UKS Filipides Teresin 2020

 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

917 NumerPDF 47.50/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

2
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

925 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

3
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

914 NumerPDF 42.99/17 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

4
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

901 NumerPDF 47.44/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

5
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

6
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 44.95/18 KS Czempion Warszawa 2020

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

3 NumerPDF 41.92 41.79/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

2
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

953 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

3
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

911 NumerPDF 56.21/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

4
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

935 NumerPDF 53.21/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

5
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

921 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

6
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

916 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

7
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

930 NumerPDF 50.12/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

9
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

906 NumerPDF 46.90/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

10
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

11
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

980 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
300 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

8 NumerPDF 1:42.48/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

2
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 1:45.72/19 UKS 48 Warszawa 2020

 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

979 NumerPDF 3:12.14/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

5 NumerPDF 3.25 UKS Filipides Teresin 2020

2
WALCZAK Julia 2006-10-06 Z/1557/18

TAK

952 NumerPDF UKS Technik Radom 2020  ROSU 

3
GAWLAS Anna 2006-04-17 Z/4413/19

TAK

998 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

4
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

999 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

954 NumerPDF 4.82 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

982 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

3
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

983 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

4
KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 Z/1097/19

TAK

958 NumerPDF 4.13/19 UKS Technik Radom 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALCZAK Malwina 2002-11-24 Z/3434/17

TAK

12 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 12.17 12.39/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

2
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 11.86 11.86/20 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

3
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

137 NumerPDF 9.56 9.58/19 KS Wisła Puławy 2020

4
DYMEK Andżelika 2006-04-21 Z/1094/19

TAK

123 NumerPDF 9.09 9.09/20 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

5
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 8.45 9.05/19 KS Wisła Puławy 2020

6
KONDER Kinga 2005-10-14 Z/1337/20

TAK

899 NumerPDF 7.95 7.95/20 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

7
KULIGOWSKA Zuzanna 2006-03-08 Z/3024/20

TAK

34 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

8
JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 2007-06-08 Z/1335/20

TAK

33 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALCZAK Malwina 2002-11-24 Z/3434/17

TAK

12 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 44.68 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

2
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 33.55 35.33/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

3
WAŚNIEWSKA Zofia 2007-12-17 Z/5102/18

TAK

910 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

4
ŻUCHOWSKA Natalia 2003-04-26 Z/2880/20

TAK

907 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

5
SEWERYN Kinga 2007-07-18 Z/2053/20

TAK

11 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

6
BIELECKA Maja 2007-12-20 Z/1898/20

TAK

1 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

7
ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 Z/2054/20

TAK

13 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

8
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 24.95/19 KS Wisła Puławy 2020

9
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

137 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

10
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 27.19/19 KS Czempion Warszawa 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

955 NumerPDF 12.17 12.07/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

961 NumerPDF 13.18 12.71/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

3
WIETESKA Daria 2006-06-22 Z/4734/19

TAK

984 NumerPDF 14.04 14.04/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

4
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

982 NumerPDF 14.62 14.62/20 UKS Technik Radom 2020

5
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

983 NumerPDF 15.95 15.95/20 UKS Technik Radom 2020

6
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

951 NumerPDF 14.02/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 Z/1097/19

TAK

958 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

971 NumerPDF 16.82 16.82/20 RLTL ZTE Radom 2020

2
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

903 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

973 NumerPDF 5:35.18 5:35.06/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

966 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.67 10.67/20 KS Agros Zamość 2020  KNF   SKN 

2
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 10.78 10.72/19 UKS bieganie.pl Stryszawa 2020  KNF   SKN 

3
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

28 NumerPDF 10.86 10.86/20 KS Agros Zamość 2020

4
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

992 NumerPDF 11.27 11.27/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

5
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

25 NumerPDF 11.35 11.32/19 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

6
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

910 NumerPDF 11.44 11.44/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

7
SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 Z/0764/20

TAK

22 NumerPDF 11.59 11.54/19 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

8
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 11.62 11.62/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

9
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

700 NumerPDF 11.81 11.81/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

10
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

921 NumerPDF 11.98 11.00/19 RLTL ZTE Radom 2020

11
BEDNARCZYK Maciek 2006-02-08 Z/5084/18

TAK

998 NumerPDF 13.16 13.16/20 UKS Technik Radom 2020

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

601 NumerPDF 11.33 11.32/19 MUKS Płock 2020

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

908 NumerPDF 12.11 12.11/19 RLTL ZTE Radom 2020

2
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

938 NumerPDF 12.58 12.58/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

3
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

906 NumerPDF 12.13/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 12.72 12.72/20 UKS 48 Warszawa 2020

2
SYTA Mikołaj 2005-04-20 Z/1262/20

TAK

24 NumerPDF MLKS Pilica Białobrzegi 2020

3
RUCKI Filip 2005-05-01 Z/0949/20

TAK

23 NumerPDF MLKS Pilica Białobrzegi 2020

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M GIM
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M Masters
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

700 NumerPDF 36.90 36.90/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2020

2
KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 Z/1336/20

TAK

914 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 38.81/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

4
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 41.31/19 UKS 48 Warszawa 2020

5
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF 44.15/19 UKS 48 Warszawa 2020

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

910 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

2
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF 39.29/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU   ZKN 

3
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 37.40/18 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

 
300 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

918 NumerPDF 1:40.99/18 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

2
PISAREK Bartłomiej 2005-02-17 Z/1897/20

TAK

987 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

992 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
600 metrów M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

912 NumerPDF 2:47.07/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

2
POPIS Kamil 2006-03-01 Z/5076/19

TAK

941 NumerPDF 3:01.73/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

3
KUPIDURA Jan 2005-08-30 Z/2290/20

TAK

940 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

4
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

917 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

917 NumerPDF 9:03.62 9:03.62/20 RLTL ZTE Radom 2020

2
WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 Z/2624/20

TAK

90 NumerPDF 9:28.97 9:28.97/20 UKS Technik Radom 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIK Jakub 1999-06-20 Z/0123/16

TAK

89 NumerPDF 16.30 16.30/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN   SKN 

2
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

963 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  SKN 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALENDA Jakub 2003-12-09 Z/2931/20

TAK

965 NumerPDF 13.76 13.76/20 WLKS Nowe Iganie 2020

2
WYPCHŁO Mateusz 2003-04-15 Z/1557/19

TAK

9 NumerPDF 10.77/19 UKS Technik Radom 2020

3
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

948 NumerPDF 7.88/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

981 NumerPDF 10.05 10.05/20 UKS Technik Radom 2020

2
BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 Z/1269/20

TAK

996 NumerPDF 9.11 9.11/20 UKS Technik Radom 2020

3
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

908 NumerPDF 10.01/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

4
GAJDA Jakub 2008-05-25 Z/1270/20

TAK

32 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FALIŃSKI Filip 2003-08-23 Z/5085/18

TAK

901 NumerPDF 38.83 42.01/19 UKS Technik Radom 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

981 NumerPDF 41.46 41.46/20 UKS Technik Radom 2020

2
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

948 NumerPDF 38.13 38.13/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

3
BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 Z/1269/20

TAK

996 NumerPDF 28.26 28.26/20 UKS Technik Radom 2020

4
PADJAS Michał 2005-05-06 Z/4422/19

TAK

289 NumerPDF 31.86/19 KS Czempion Warszawa 2020

5
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

908 NumerPDF 34.80/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

6
MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 Z/2670/20

TAK

35 NumerPDF 15.69/19 UKS Technik Radom 2020

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

938 NumerPDF 18.08 18.08/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

906 NumerPDF 15.40/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

986 NumerPDF 59.40 59.40/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

790 NumerPDF 52.12/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ZKN 

3
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

907 NumerPDF 54.01/18 RLTL ZTE Radom 2020

4
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

903 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

5
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

919 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

704 NumerPDF 6:21.15 6:21.15/20 OKS Skra Warszawa 2020

2
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

905 NumerPDF 6:59.78 6:59.78/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
4x100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna