Internetowe zgłoszenia do imprezy: III Kwalifikacyjny Mityng LOZLA eliminacje sztafet OOM
LUBLIN, 07.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 Z/4669/19

TAK

77 NumerPDF 12.34 12.29/19 AZS UMCS Lublin 2020

2
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 12.51 12.36/18 AZS UMCS Lublin 2020

3
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF 13.03 13.03/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020

4
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF 13.06 12.87/19 KKL Kielce 2020

5
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 13.15 12.81/18 KKL Kielce 2020

6
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 13.24 13.24/20 KKL Kielce 2020

7
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

925 NumerPDF 13.39 13.39/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

600 NumerPDF 13.67 13.67/20 KKL Kielce 2020

9
SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 Z/5442/19

TAK

530 NumerPDF 13.68 13.61/19 PUKS Jedynka Łosice 2020

10
FUS Joanna 2006-01-23 Z/4137/19

TAK

31 NumerPDF 13.71 13.71/20 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

11
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

935 NumerPDF 13.97 13.97/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

12
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF 14.13 14.13/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

13
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

923 NumerPDF 14.39 14.39/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

14
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

921 NumerPDF 14.70 14.70/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

15
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

930 NumerPDF 14.88 14.88/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

16
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

911 NumerPDF 15.15 15.15/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

17
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.38/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

18
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

239 NumerPDF 12.25/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   KNF 

19
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

901 NumerPDF 13.94/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

20
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

21
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

22
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 12.60/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

23
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

774 NumerPDF 12.51/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  KNF   SKN 

24
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

971 NumerPDF 13.73/18 RLTL ZTE Radom 2020

25
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

26
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

156 NumerPDF 14.19/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

27
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

892 NumerPDF 13.93/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

28
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF 14.09/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

29
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.83/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

30
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 12.11/19 AZS-AWF Warszawa 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF 26.78 26.78/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020

2
GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 Z/2515/17

TAK

450 NumerPDF 26.79 26.52/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

75 NumerPDF 27.28 27.28/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020

4
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 27.54 27.54/20 KKL Kielce 2020

5
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 28.21 28.21/20 KKL Kielce 2020

6
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

901 NumerPDF 29.58/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

7
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

925 NumerPDF 29.03/18 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 Z/5442/19

TAK

530 NumerPDF 29.22/19 PUKS Jedynka Łosice 2020

9
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

10
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

911 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

11
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 24.98/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

12
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

239 NumerPDF 24.82/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   KNF 

13
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

935 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

14
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

921 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

15
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

916 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

16
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

28 NumerPDF 28.98/19 KS Agros Zamość 2020

17
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

923 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

18
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

19
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

20
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

21
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 24.57/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

22
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 24.66/19 AZS-AWF Warszawa 2020

23
ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 Z/4669/19

TAK

77 NumerPDF 25.38/19 AZS UMCS Lublin 2020

24
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 24.92/18 AZS UMCS Lublin 2020

25
FUS Joanna 2006-01-23 Z/4137/19

TAK

31 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

903 NumerPDF 56.95 56.95/20 MKS Agros Chełm 2020

2
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF 60.70 59.10/18 WLKS Nowe Iganie 2020  ZKN 

3
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

632 NumerPDF 61.04 61.02/19 KKL Kielce 2020

4
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF 62.14 62.14/20 KKL Kielce 2020

5
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

917 NumerPDF 63.54 63.54/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

6
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2020

7
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF 60.09/19 MKS Unia Hrubieszów 2020

8
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

959 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 4:40.0 4:40.0/20 OKS Start Otwock 2020

2
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

959 NumerPDF 4:41.14 4:41.14/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

3
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF 4:47.1 4:47.1/20 OKS Start Otwock 2020  ZKN 

4
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

636 NumerPDF 5:21.79 5:11.24/18 KKL Kielce 2020

5
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 5:03.25/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF 11:34.87/19 MKS Unia Hrubieszów 2020

2
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

22 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

3
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

503 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

970 NumerPDF 1.75 1.87/17 RLTL ZTE Radom 2020  SKN 

2
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.60 1.65/18 AZS UMCS Lublin 2020

3
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-10 Z/1662/17

TAK

974 NumerPDF 1.55 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

4
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

918 NumerPDF 1.50 1.55/18 RLTL ZTE Radom 2020

5
GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 Z/2940/20

TAK

41 NumerPDF 1.45 1.45/19 AZS UMCS Lublin 2020

6
CICHALEWSKA Nikola 2006-09-26 Z/1621/19

TAK

611 NumerPDF 1.30 1.30/20 TS Start Lublin 2020  ROSU 

7
CICHALEWSKA Klaudia 2006-09-26 Z/1620/19

TAK

616 NumerPDF 1.25 1.25/20 TS Start Lublin 2020  ROSU 

8
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

617 NumerPDF 1.34/19 TS Start Lublin 2020  ROSU 

9
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

110 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2020  ZKN 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 5.00 5.24/19 KKL Kielce 2020

2
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 4.93 5.04/19 KKL Kielce 2020

3
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

600 NumerPDF 4.37 4.54/19 KKL Kielce 2020

4
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 5.21/19 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

5
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

774 NumerPDF 6.09/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  KNF   SKN 

6
WÓJTOWICZ Emilia 2006-09-23 Z/0504/20

TAK

614 NumerPDF TS Start Lublin 2020  ROSU 

7
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

8
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 5.76/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

9
GRYSHUTINA Krystina 1992-03-21 Z/2818/20

TAK

652 NumerPDF KKL Kielce 2020

10
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

11
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

12
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

892 NumerPDF 5.28/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.28/18 AZS-AWF Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

250 NumerPDF 13.12/19 AZS-AWF Warszawa 2020

2
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 15.32/19 MKLA Łęczyca 2020  KNF   SKN 

3
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 13.59/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

5
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 9.65/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

6
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 9.45/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF 11.59 11.59/20 MKLA Łęczyca 2020

2
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

137 NumerPDF 9.56 9.58/19 KS Wisła Puławy 2020

3
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 8.42 8.95/17 KS Wisła Puławy 2020

4
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 10.57/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 9.18 9.18/20 KS Wisła Puławy 2020

2
GREGORCZUK Anna 2006-02-05 Z/5439/19

TAK

535 NumerPDF 9.14 9.14/20 PUKS Jedynka Łosice 2020

3
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 8.45 9.05/19 KS Wisła Puławy 2020

4
MUDER Gabriela 2005-02-08 Z/0644/20

TAK

533 NumerPDF PUKS Jedynka Łosice 2020

5
SAWCZENKO Nina 2006-08-10 Z/2829/20

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

6
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 7.66/19 KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 44.30/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

422 NumerPDF 26.16 26.16/20 AZS UMCS Lublin 2020

2
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

427 NumerPDF 23.13 29.42/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
GREGORCZUK Anna 2006-02-05 Z/5439/19

TAK

535 NumerPDF 21.21 21.21/20 PUKS Jedynka Łosice 2020

4
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

124 NumerPDF 20.41 20.41/20 KS Wisła Puławy 2020

5
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

123 NumerPDF 17.44 17.44/20 KS Agros Zamość 2020

6
MUDER Gabriela 2005-02-08 Z/0644/20

TAK

533 NumerPDF PUKS Jedynka Łosice 2020

7
SAWCZENKO Nina 2006-08-10 Z/2829/20

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 62.31 62.31/20 MKLA Łęczyca 2020  KNF   SKN 

2
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 34.32 36.80/19 KS Agros Zamość 2020

3
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

250 NumerPDF 63.19/17 AZS-AWF Warszawa 2020  KN   SKN 

4
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

423 NumerPDF 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2020  KN   SKN 

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 36.60 37.88/18 KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

422 NumerPDF 47.20 47.20/20 AZS UMCS Lublin 2020

2
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 43.85 44.85/19 KS Wisła Puławy 2020

3
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 40.22 44.10/19 KS Wisła Puławy 2020

4
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

427 NumerPDF 35.61 37.78/19 AZS UMCS Lublin 2020

5
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 34.04 34.04/20 KS Wisła Puławy 2020

6
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

123 NumerPDF 27.78 27.78/20 KS Agros Zamość 2020

7
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

124 NumerPDF 23.57 23.57/20 KS Wisła Puławy 2020

8
DOBOSZ Antonina 2006-05-10 Z/4073/19

TAK

426 NumerPDF 28.22/19 AZS UMCS Lublin 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

414 NumerPDF 45.88 45.88/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

2
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 24.40 24.40/20 KS Agros Zamość 2020

3
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 23.52/18 UKS LA Basket Warszawa 2020

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

5
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 28.02/18 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUCHOWSKA Natalia 2003-04-26 Z/2880/20

TAK

907 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

2
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 19.94/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

3
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

160 NumerPDF 27.21/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

4
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

137 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELNICKA Amelia 2006-04-21 Z/5575/19

TAK

532 NumerPDF PUKS Jedynka Łosice 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

971 NumerPDF 16.82 16.82/20 RLTL ZTE Radom 2020

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 15.97 15.72/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

2
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF 16.21 15.97/19 KKL Kielce 2020

3
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 64.00 63.51/19 AZS UMCS Lublin 2020

2
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

412 NumerPDF 65.44 65.44/20 AZS UMCS Lublin 2020

3
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

647 NumerPDF KKL Kielce 2020

4
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

291 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2020

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KAMIEŃ Julia
2. KAMIEŃ Wiktoria
3. KROTKIEWICZ Karina
4. GAJEWSKA Karolina
2002
2002
2001
2001
NumerPDF MKS Unia Hrubieszów

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 10.25 10.25/20 KS Agros Zamość 2020  KN   SKN 

2
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

558 NumerPDF 10.76 10.52/17 KS Agros Zamość 2020  SKN 

3
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

625 NumerPDF 10.96 10.71/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

4
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

855 NumerPDF 11.26 11.19/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

5
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.27 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2020

6
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

17 NumerPDF 11.34 11.34/20 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020  ZKN 

7
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

910 NumerPDF 11.44 11.44/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

7 NumerPDF 11.54 11.54/20 KS Agros Zamość 2020

9
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

298 NumerPDF 11.61 11.61/20 KS Agros Zamość 2020

10
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 11.62 11.62/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

11
ZAJĄC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

645 NumerPDF 11.76 11.76/20 KKL Kielce 2020

12
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

666 NumerPDF 11.76 11.76/20 AZS UMCS Lublin 2020

13
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF 11.81 11.63/19 KS Agros Zamość 2020

14
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 11.91 11.91/20 KKL Kielce 2020

15
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF 11.96 11.79/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

16
FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

614 NumerPDF 12.03 12.03/20 KKL Kielce 2020

17
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

2 NumerPDF 12.08 12.08/20 KS Agros Zamość 2020

18
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

1 NumerPDF 12.21 12.04/19 KS Agros Zamość 2020

19
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 12.39 12.00/19 KKL Kielce 2020

20
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

600 NumerPDF 12.49 12.49/20 TS Start Lublin 2020  ROSU 

21
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

44 NumerPDF 12.22/19 KKL Kielce 2020

22
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

427 NumerPDF 11.89/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

23
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

983 NumerPDF 10.75/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  ZKN   SKN 

24
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

791 NumerPDF 12.19/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

25
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

896 NumerPDF 11.28/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

26
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

914 NumerPDF 10.83/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2020  SKN 

27
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 11.98/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

28
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF 12.99/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

29
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

301 NumerPDF 10.92/14 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 22.38 22.00/19 AZS UMCS Lublin 2020

2
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

17 NumerPDF 22.78 22.78/20 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020  ZKN 

3
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 24.41 24.41/20 KKL Kielce 2020

4
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 20.59/18 KS Agros Zamość 2020  KN   SKN 

5
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 24.57/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

6
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

600 NumerPDF 25.55/19 TS Start Lublin 2020  ROSU 

7
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 24.82/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

8
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

153 NumerPDF 24.93/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

9
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

625 NumerPDF 21.98/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

10
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

794 NumerPDF 24.22/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  ZKN 

11
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

855 NumerPDF 22.15/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

12
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

666 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020

13
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

910 NumerPDF 25.49/19 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 

14
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

558 NumerPDF 21.46/19 KS Agros Zamość 2020  SKN 

15
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

298 NumerPDF 26.29/19 KS Agros Zamość 2020

16
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

914 NumerPDF 21.40/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2020  SKN 

17
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

28 NumerPDF 22.27/18 KS Agros Zamość 2020

18
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF 26.98/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

19
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

301 NumerPDF 22.12/09 AZS-AWF Katowice 2020  KN   SKN 

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

16 NumerPDF 62.09/19 MKS Unia Hrubieszów 2020

2
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

61 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

422 NumerPDF 1:51.90 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin 2020

2
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

412 NumerPDF 1:52.66 1:48.99/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

3
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

410 NumerPDF 1:54.90 1:54.90/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

4
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

745 NumerPDF 1:56.29 1:54.79/19 MKS Pogoń Siedlce 2020  ZKN 

5
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

618 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/20 KKL Kielce 2020

6
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

608 NumerPDF 1:59.65 1:59.65/20 KKL Kielce 2020  ZKN 

7
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

604 NumerPDF 2:00.55 1:56.38/18 KKL Kielce 2020  ZKN 

8
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF 2:04.05 2:04.05/20 PK TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

9
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

413 NumerPDF 2:04.57 2:03.94/19 AZS UMCS Lublin 2020

10
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:06.65 2:06.65/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

11
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

416 NumerPDF 2:10.01 2:07.17/18 AZS UMCS Lublin 2020

12
WARYCH Jan 2004-04-26 Z/2387/19

TAK

411 NumerPDF 2:12.36 2:12.36/20 AZS UMCS Lublin 2020

13
KUNA Krystian 2002-04-30 Z/4307/19

TAK

419 NumerPDF 2:13.51/19 AZS UMCS Lublin 2020

14
WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 Z/4829/19

TAK

417 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020

15
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

11 NumerPDF 1:52.49/19 GKS Wilga Garwolin 2020

16
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

428 NumerPDF 1:56.01/19 AZS UMCS Lublin 2020

17
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF 1:58.93/19 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020  ZKN 

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SYRYJCZYK Konrad 2002-07-16 Z/1084/20

TAK

167 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2020

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

19 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

3
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

642 NumerPDF KKL Kielce 2020

4
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

504 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

5
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF 9:28.61/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

410 NumerPDF 2.08 2.08/20 AZS UMCS Lublin 2020  KNF 

2
WALECKI Jakub 2005-08-20 Z/3022/20

TAK

960 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020

3
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

778 NumerPDF 2.15/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

4
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

793 NumerPDF 1.82/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

5
DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 Z/0487/17

TAK

126 NumerPDF 1.96/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 Z/3528/19

TAK

603 NumerPDF 6.74 7.10/17 KKL Kielce 2020

2
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

641 NumerPDF 5.95 5.95/20 KKL Kielce 2020

3
ZAJĄC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

645 NumerPDF 5.87 5.87/20 KKL Kielce 2020

4
FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

614 NumerPDF 5.67 5.71/19 KKL Kielce 2020

5
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

605 NumerPDF 5.02 5.02/20 TS Start Lublin 2020  ROSU 

6
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

20 NumerPDF 4.93/19 GKS Wilga Garwolin 2020

7
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

962 NumerPDF 6.47/19 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

8
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

44 NumerPDF 4.83/18 KKL Kielce 2020

9
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

10
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

427 NumerPDF 6.87/18 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

11
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

22 NumerPDF 7.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020  KNF   SKN 

12
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

983 NumerPDF 7.80/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  ZKN   SKN 

13
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

791 NumerPDF 6.01/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

14
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

794 NumerPDF 6.63/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020  ZKN 

15
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

896 NumerPDF 6.72/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

16
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

266 NumerPDF 7.65/18 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF 

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

418 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020  KN 

2
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

258 NumerPDF 14.93/18 AZS-AWF Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

961 NumerPDF 18.87 19.33/17 WLKS Nowe Iganie 2020  SKN 

2
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

959 NumerPDF 17.34 17.34/20 WLKS Nowe Iganie 2020  SKN 

3
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

415 NumerPDF 11.07 12.01/19 AZS UMCS Lublin 2020

4
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 12.84/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ZKN   KNF 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

143 NumerPDF 10.98 10.98/20 KS Agros Zamość 2020

2
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

3
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WALENDA Jakub 2003-12-09 Z/2931/20

TAK

965 NumerPDF 13.76 13.76/20 WLKS Nowe Iganie 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 Z/2924/20

TAK

6 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

2
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

136 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 39.61 39.61/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ZKN   KNF 

2
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

415 NumerPDF 34.38 35.02/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

961 NumerPDF 53.21/17 WLKS Nowe Iganie 2020  SKN 

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

98 NumerPDF 50.95 50.95/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020  ZKN 

2
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

3
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

4
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

153 NumerPDF 30.26 30.26/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 Z/2924/20

TAK

6 NumerPDF 31.88 31.88/20 KS Wisła Puławy 2020

2
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

20 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

3
KRÓL Szymon 2005-05-30 Z/5001/19

TAK

429 NumerPDF 26.39/19 AZS UMCS Lublin 2020

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KILUK Konrad 2000-03-17 Z/4224/15

TAK

277 NumerPDF 46.72 48.09/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

603 NumerPDF 75.75 TS Start Lublin 2020  ZKN 

2
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

96 NumerPDF 75.74 75.74/20 MUKS Park Zduńska Wola 2020  KNF   SKN 

3
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

439 NumerPDF 62.89 62.89/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

4
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

222 NumerPDF 59.21 59.21/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

5
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

422 NumerPDF 50.92 51.54/19 AZS UMCS Lublin 2020

6
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

143 NumerPDF 34.16 34.16/20 KS Agros Zamość 2020

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

290 NumerPDF 65.89 65.89/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

2
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

TAK

426 NumerPDF 44.97 44.97/20 AZS UMCS Lublin 2020

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

136 NumerPDF 31.65 32.13/19 KS Wisła Puławy 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

603 NumerPDF 98.49 50.20/20 TS Start Lublin 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

2
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

3
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

256 NumerPDF 53.71/19 AZS-AWF Warszawa 2020

2
RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 Z/5145/18

TAK

651 NumerPDF KKL Kielce 2020

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CHMIELEWSKI Kacper
2. KIRYCZUK Szymon
3. ŚMIETANKA Jan
4. PAŃKO Kacper
2005
2006
2005
2006
NumerPDF MKS Unia Hrubieszów

2 1. GÓRA Jakub
2. KRAWCZYK Mateusz
3. SWATOWSKI Kacper
4. MROZIK Jakub
2003
2003
2003
2003
NumerPDF KS Agros Zamość

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna