Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina 2020
SŁUBICE, 02.10.2020
 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

978 NumerPDF 49.17/18 LKS Lubusz Słubice 2020

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

992 NumerPDF 52.26 52.26/20 LKS Lubusz Słubice 2020

2
DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 Z/3715/19

TAK

977 NumerPDF 54.03 54.03/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
HAŚCIŁO Malwina 2011-05-04 Z/4119/19

TAK

982 NumerPDF 56.61 56.61/20 LKS Lubusz Słubice 2020

4
MARCINIAK Amelia 2012-01-06 Z/1457/20

TAK

983 NumerPDF 59.43 59.43/20 LKS Lubusz Słubice 2020

5
DUSZA Nadia 2011-04-27 Z/1456/20

TAK

978 NumerPDF 60.53 60.53/20 LKS Lubusz Słubice 2020

6
WOJNICKA Weronika 2011-04-20 Z/2207/20

TAK

984 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

979 NumerPDF 3:53.96/18 LKS Lubusz Słubice 2020

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF 5:44.03 5:44.03/20 LKS Lubusz Słubice 2020

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

982 NumerPDF 1:55.11 1:55.11/20 LKS Lubusz Słubice 2020

2
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

976 NumerPDF 1:55.88 1:55.88/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Z/0067/20

TAK

63 NumerPDF 2:09.60 2:09.60/20 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020

4
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

975 NumerPDF 2:14.14 2:14.14/20 LKS Lubusz Słubice 2020

5
JANOWICZ Zofia 2011-02-01 Z/4079/19

TAK

979 NumerPDF 2:19.53 2:19.53/20 LKS Lubusz Słubice 2020

6
ŁAZDOWSKA Blanka 2011-01-31 Z/4080/19

TAK

989 NumerPDF 2:34.48 2:34.48/20 LKS Lubusz Słubice 2020

7
TYCZYŃSKA Lidia 2012-01-10 Z/1475/20

TAK

988 NumerPDF 2:40.21/19 LKS Lubusz Słubice 2020

8
KAPLA Anna 2011-02-06 Z/3716/19

TAK

980 NumerPDF 2:42.32/19 LKS Lubusz Słubice 2020

9
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 Z/5130/19

TAK

991 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

977 NumerPDF 6.60 6.60/20 LKS Lubusz Słubice 2020

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 Z/2238/20

TAK

989 NumerPDF 52.37 52.30/19 LKS Lubusz Słubice 2020

2
BĄK Kamil 2009-04-23 Z/2232/20

TAK

979 NumerPDF 53.91 53.91/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
OLECH Sebastian 2010-06-28 Z/4081/19

TAK

977 NumerPDF 54.06 53.54/19 LKS Lubusz Słubice 2020

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1 NumerPDF 1:41.67 1:41.67/20 WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2020

2
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

983 NumerPDF 1:56.97 1:56.97/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
BIERNACKI Jacek 2009-03-21 Z/2458/20

TAK

978 NumerPDF 2:05.21 2:05.10/19 LKS Lubusz Słubice 2020

4
BOBKIEWICZ Kacper 2009-02-11 Z/4078/19

TAK

975 NumerPDF 2:13.03 2:13.03/20 LKS Lubusz Słubice 2020

5
ŁOBACZEWSKI Aleksander 2012-06-04 Z/2239/20

TAK

990 NumerPDF 2:23.20 2:23.20/20 LKS Lubusz Słubice 2020

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 4:02.26 4:02.26/20 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020  ZKN 

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1 NumerPDF 59.0 59.0/20 WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna