Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Kwalifikacyjny OZLA 2020
OPOLE, 04.07.2020
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

34 NumerPDF 1:53.52/19 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

2
RAK Wiktoria 2005-12-08 Z/2478/19

TAK

19 NumerPDF LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

3
BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 Z/3028/19

TAK

106 NumerPDF 1:48.15/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

4
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

105 NumerPDF 1:46.52/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

5
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

57 NumerPDF 1:47.75/19 LUKS Podium Kup 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

41 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

2
ADAMSKA Joanna 1997-09-23 Z/0578/14

TAK

555 NumerPDF 2:24.76/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

3
DOROŻYŃSKA Joanna 2004-04-14 Z/0173/19

TAK

84 NumerPDF LUKS Namysłów 2020

4
ŻOŁĄDKOWSKA Natalia 2004-07-07 Z/1147/20

TAK

34 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

5
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

12 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU 

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRECKA Kaja 2004-07-29 Z/1148/20

TAK

36 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

2
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

25 NumerPDF 4:18.15/16 LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

3
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

77 NumerPDF 4.45 4.50/19 LUKS Namysłów 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
APANOWICZ Karolina 2001-01-13 Z/0630/19

TAK

12 NumerPDF 26.57 26.57/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

795 NumerPDF 33.18 33.18/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020

2
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

78 NumerPDF 31.51 31.51/20 LUKS Namysłów 2020

3
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

216 NumerPDF 19.09/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020  ROSU 

4
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

80 NumerPDF 27.13/19 LUKS Namysłów 2020

5
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

205 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

857 NumerPDF 36.14 36.14/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020

2
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF 32.30 32.30/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

3
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

78 NumerPDF 29.04 29.04/20 LUKS Namysłów 2020

4
GREGULEC Luiza 2005-10-19 Z/2735/18

TAK

51 NumerPDF 24.13/19 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF 34.26 34.26/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

2
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

32 NumerPDF 35.32 35.32/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

3
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

122 NumerPDF 30.68/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

4
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

113 NumerPDF 35.14/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

5
MARCINIAK Martyna 2006-08-10 Z/1915/20

TAK

111 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2020

6
MAŃKA Hanna 2005-07-22 Z/5350/19

TAK

77 NumerPDF UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

7
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

89 NumerPDF UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

10 NumerPDF 66.50 66.50/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

2
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

583 NumerPDF 68.99 68.82/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

3
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

73 NumerPDF 71.88 71.88/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

70 NumerPDF 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  SKN 

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORKÓW Damian 2004-06-20 Z/2640/20

TAK

122 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2020

2
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

115 NumerPDF 1:42.90/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

3
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/3031/19

TAK

109 NumerPDF 1:40.63/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020

4
ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 Z/1356/20

TAK

5 NumerPDF 1:45.12/19 UKS-MOS Opole 2020

5
BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 Z/0209/19

TAK

55 NumerPDF 1:36.18/19 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

6
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

119 NumerPDF 1:26.93/19 LZS KL Kotwica Brzeg 2020  ZKN 

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09

825 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020

2
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

2019

827 NumerPDF 3:00.03/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

41 NumerPDF 4:46.19/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  KN 

2
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

62 NumerPDF 4:17.08/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

41 NumerPDF 39.02 43.18/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  KN 

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 51.27 51.27/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020  ZKN 

2
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

38 NumerPDF 50.85 50.85/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

3
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

585 NumerPDF 44.29 44.29/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2020  ROSU   ZKN 

4
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

3 NumerPDF 37.29 37.29/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJAŚ Karol 2005-04-02 Z/2638/20

TAK

831 NumerPDF 42.22 42.22/20 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2020

2
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

553 NumerPDF 31.78 31.78/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020  ROSU 

3
CHEŁMIŃSKI Mateusz 2005-04-22 Z/4989/19

TAK

52 NumerPDF 28.98 29.09/19 LUKS Namysłów 2020

4
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

41 NumerPDF 23.90/19 LUKS Podium Kup 2020

5
OLCHAWA Patryk 2006-11-13 Z/0867/20

TAK

561 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYUNEL Jakub 2003-01-17 Z/3619/19

TAK

6 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

2
KWIATKOWSKI Przemysław 2004-08-20 Z/4990/19

TAK

59 NumerPDF LUKS Namysłów 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOGA Kacper 2005-11-01 Z/4991/19

TAK

63 NumerPDF 32.98 35.73/19 LUKS Namysłów 2020

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

23 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ZKN 

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WESTER Tomasz 2002-07-13 Z/0745/16

TAK

44 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

10 NumerPDF 15.06 15.06/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

2
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

552 NumerPDF 16.61 16.61/20 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

3
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

50 NumerPDF 17.07 17.07/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
ZAZULAK Sebastian 2004-08-10 Z/1499/20

TAK

27 NumerPDF 18.10 18.10/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 Z/2737/18

TAK

69 NumerPDF 28.72 28.72/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

39 NumerPDF 55.40 55.40/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

2
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

49 NumerPDF 56.02 54.28/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ZKN   SKN 

3
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

65 NumerPDF 55.06/19 LUKS Namysłów 2020  ZKN 

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

552 NumerPDF 62.11 59.62/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2020

2
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

61 NumerPDF 66.45 66.45/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU