Internetowe zgłoszenia do imprezy: 10. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Długim Dystansie
SZCZAWNICA, 27.04.2019
 
Bieg górski K Długi Dystans
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PODOLAK Urszula 1994-01-20 Z/2768/19

TAK

7 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
WYWŁOKA Paulina 1990-01-25 Z/1757/18

TAK

2 NumerPDF Salco Garmin Team Toruń 2019

3
GOLBA Katarzyna 1989-12-21 Z/1925/11

TAK

313 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

4
MUDY-MADER Justyna 1984-10-20 Z/2922/19

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
BASIŃSKA Paulina 1988-09-27 Z/2156/19

TAK

55 NumerPDF MKS Siechnice 2019

6
KANTOR Martyna 1989-07-31 Z/2359/16

TAK

80 NumerPDF LKB Rudnik 2019

7
SOLIŃSKA Katarzyna 1990-06-09 Z/4156/18

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

8
CIURKA-BASTER Karolina 1987-04-05 Z/2764/19

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

9
ŁĄCZAK Magdalena 1978-07-03 Z/2050/18

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

10
GOMOŁYSEK Kinga 1986-12-03 Z/2709/19

TAK

591 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

11
LEWANDOWSKA Edyta 1980-11-22 Z/1210/11

TAK

1 NumerPDF E.L.ite Sports Olsztyn 2019

12
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

38 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

OK

BRAK ZGODY NA START
13
WINIARSKA Katarzyna 1980-09-26 Z/2672/19

TAK

21 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

14
KWIATKOWSKA Kinga 1988-09-23 Z/2925/19

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

 
Bieg górski M Długi Dystans
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻURAWSKI Kamil 1993-04-08 Z/2796/19

TAK

703 NumerPDF 05:11.53 KS ENTRE.PL Team Warszawa 2019

2
KOBOS Tomasz 1988-09-30 Z/2631/19

TAK

17 NumerPDF LKB Rudnik 2019

3
MASNY Dawid 1982-02-28 Z/2725/19

TAK

100 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

4
PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993-01-04 Z/3306/11

TAK

998 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

5
KOZIOŁ Damian 1984-09-27 Z/2736/19

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

6
RZESZÓTKO Marcin 1990-09-13 Z/3236/17

TAK

50 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

7
LEŚNIAK Kamil 1993-06-27 Z/4955/15

TAK

1 NumerPDF Salco Garmin Team Toruń 2019

8
ANTOSIAK Tomasz 1979-12-01 Z/1083/12

TAK

36 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

9
BASIŃSKI Piotr 1989-10-18 Z/2157/19

TAK

612 NumerPDF MKS Siechnice 2019

10
JURA Rafał 1987-11-11 Z/2928/19

TAK

39 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

11
WASZEK Sławomir 1980-01-10 Z/2916/19

TAK

639 NumerPDF Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2019

12
DAUKSZO Maciej 1996-08-10 Z/2795/19

TAK

605 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

13
KOPEĆ Wojciech 1986-05-30 Z/1267/14

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

TAK

673 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

15
DYBEK Paweł 1975-08-25 Z/2049/18

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

16
NIEDŹWIADEK Kamil 1989-10-01 Z/2519/19

TAK

222 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

17
CZERNIAK Paweł 1985-06-06 Z/2151/19

TAK

109 NumerPDF Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 2019

18
BĘTKOWSKI Piotr 1987-04-25 Z/2425/17

TAK

5 NumerPDF MKL Toruń 2019

19
TOMASIK Stanisław 1988-11-12 Z/2292/19

TAK

758 NumerPDF ULKS Lipinki 2019