Internetowe zgłoszenia do imprezy: 52. PZLA Mistrzostwa Polski U18
RADOM, 18-20 września 2020
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

5 NumerPDF 11.92 11.92/20 GKS Start Długołęka 2020  ZKN   KNF   SKN 
1

TAK
2
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

446 NumerPDF 11.93 11.93/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  KNF   SKN 
2

TAK
3
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

92 NumerPDF 11.97 11.97/20 KS Wda Świecie 2020  ZKN   SKN 
3

TAK
4
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

387 NumerPDF 12.05 12.05/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

814 NumerPDF 12.20 12.03/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 
5

TAK
6
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

34 NumerPDF 12.21 12.21/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
6

TAK
7
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

423 NumerPDF 12.23 12.22/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 
7

TAK
8
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

274 NumerPDF 12.29 12.29/20 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 
8

TAK
9
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

294 NumerPDF 12.31 12.31/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 
9

TAK
10
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

832 NumerPDF 12.32 12.32/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU   KNF   SKN 
10

TAK
11
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

701 NumerPDF 12.33 12.32/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 
11

TAK
12
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

628 NumerPDF 12.34 12.18/18 UKS Olimpia Zabrze 2020  ZKN 
12

TAK
13
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

625 NumerPDF 12.37 12.21/19 UKS Czwórka Żory 2020  ZKN   SKN 
13

TAK
14
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

146 NumerPDF 12.40 12.40/20 KS Wisła Puławy 2020 14

TAK
15
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

515 NumerPDF 12.41 12.41/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 
15

TAK
16
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

49 NumerPDF 12.42 12.42/20 MLKS Polonia Środa Śląska 2020  ZKN 
16

TAK
17
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

195 NumerPDF 12.49 12.49/20 AZS Łódź 2020  ZKN 
17

18
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

198 NumerPDF 12.50 12.50/20 BKL Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 
19

TAK
19
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

661 NumerPDF 12.50 12.50/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 
18

TAK
20
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

477 NumerPDF 12.51 12.51/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 
20

TAK
21
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

26 NumerPDF 12.51 12.51/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
21

TAK
22
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

TAK

137 NumerPDF 12.60 12.60/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 
22

TAK
23
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

28 NumerPDF 12.61 12.61/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
23

TAK
24
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

713 NumerPDF 12.62 12.62/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020 24

TAK
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

36 NumerPDF 12.68 12.68/20 MKS MOS Wrocław 2020 29

TAK
2
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

149 NumerPDF 12.76 12.35/19 KS Wisła Puławy 2020  ZKN 

TAK
3
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

298 NumerPDF 12.81 12.77/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

TAK
4
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

145 NumerPDF 12.97 12.97/20 KS Wisła Puławy 2020

TAK
5
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

27 NumerPDF 13.10 13.10/20 MKS MOS Wrocław 2020

TAK
6
NEUMANN Sophia 2004-12-21 Z/4187/19

TAK

295 NumerPDF 13.51 13.51/20 OKS Skra Warszawa 2020

TAK
7
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

30 NumerPDF 13.51 13.51/20 MKS MOS Wrocław 2020

TAK
8
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

291 NumerPDF 13.56 13.50/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

NIE
 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

446 NumerPDF 24.34 24.34/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  KNF   SKN 
1

TAK
2
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

5 NumerPDF 24.61 24.61/20 GKS Start Długołęka 2020  ZKN   KNF   SKN 
2

TAK
3
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

814 NumerPDF 24.82 24.57/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 
3

TAK
4
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

50 NumerPDF 24.85 24.85/20 MLKS Sokół Lubin 2020  KNF 
4

TAK
5
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

423 NumerPDF 24.95 24.95/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 
5

TAK
6
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

387 NumerPDF 25.00 25.00/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 
6

TAK
7
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

92 NumerPDF 25.02 24.77/19 KS Wda Świecie 2020  ZKN   SKN 
7

TAK
8
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

701 NumerPDF 25.19 24.99/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
9
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

515 NumerPDF 25.27 25.27/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN 
9

TAK
10
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

274 NumerPDF 25.42 25.42/20 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 
10

TAK
11
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

771 NumerPDF 25.54 25.54/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
11

TAK
12
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

625 NumerPDF 25.55 24.90/19 UKS Czwórka Żory 2020  ZKN   SKN 
12

TAK
13
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

198 NumerPDF 25.57 25.57/20 BKL Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 
13

TAK
14
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

628 NumerPDF 25.73 25.07/19 UKS Olimpia Zabrze 2020  ZKN 
14

TAK
15
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

11 NumerPDF 25.82 25.79/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 
15

TAK
16
TKOCZ Zofia 2003-03-16 Z/2281/17

TAK

619 NumerPDF 25.86 25.86/20 TL Pogoń Ruda Śląska 2020 16

TAK
17
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

26 NumerPDF 25.91 25.91/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
17

TAK
18
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

49 NumerPDF 25.92 25.84/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2020  ZKN 
18

TAK
19
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

TAK

137 NumerPDF 26.02 26.02/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 
19

TAK
20
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

195 NumerPDF 26.05 26.05/20 AZS Łódź 2020  ZKN 
20

21
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

32 NumerPDF 26.07 26.07/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
21

TAK
22
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

70 NumerPDF 26.09 26.09/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 
22

TAK
23
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

477 NumerPDF 26.23 26.23/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 
23

TAK
24
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

489 NumerPDF 26.28 26.28/20 UKS Technik Augustów 2020  ROSU 
24

TAK
 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

173 NumerPDF 52.86 52.86/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 
1

TAK
2
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

683 NumerPDF 56.82 56.82/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 
2

TAK
3
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

602 NumerPDF 57.24 57.24/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 
3

TAK
4
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

242 NumerPDF 57.48 57.48/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

692 NumerPDF 57.87 57.87/20 MKL Jarocin 2020 5

TAK
6
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

417 NumerPDF 57.88 57.28/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 
18

TAK
7
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

775 NumerPDF 57.99 57.99/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
6

TAK
8
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

748 NumerPDF 58.26 58.26/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 
7

TAK
9
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

699 NumerPDF 58.36 58.36/20 MKL Jarocin 2020 8

TAK
10
RODAK Weronika 2004-02-29 Z/3731/17

TAK

589 NumerPDF 58.37 58.37/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN 
9

TAK
11
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/4956/19

TAK

801 NumerPDF 58.46 58.46/20 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 
10

TAK
12
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

781 NumerPDF 58.52 57.44/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 
11

TAK
13
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

693 NumerPDF 58.85 58.85/20 MKL Jarocin 2020 12

TAK
14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

157 NumerPDF 58.89 58.89/20 MKS Unia Hrubieszów 2020 13

TAK
15
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

200 NumerPDF 58.97 58.97/20 KS Żeglina Sieradz 2020  ZKN 
14

TAK
16
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

793 NumerPDF 59.05 59.05/20 MLKS Ostróda 2020  ZKN 
15

TAK
17
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

681 NumerPDF 59.19 59.19/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN 
16

TAK
18
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

714 NumerPDF 59.41 59.41/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 
17

TAK
19
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

796 NumerPDF 59.61 59.61/20 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU   ZKN 
19

TAK
20
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

797 NumerPDF 59.65 59.65/20 UKS Gimpas Pasłęk 2020 20

TAK
21
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

388 NumerPDF 59.66 59.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 
21

TAK
22
CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 Z/4946/18

TAK

799 NumerPDF 59.67 59.67/20 KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN 
22

TAK
23
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

767 NumerPDF 59.77 59.77/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
24

TAK
24
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

265 NumerPDF 59.77 59.77/20 GKS Wilga Garwolin 2020 23

TAK
 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

392 NumerPDF 61.48 61.48/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

TAK
2
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

385 NumerPDF 62.28 62.28/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

TAK
3
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

695 NumerPDF MKL Jarocin 2020

TAK
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

599 NumerPDF 2:10.22 2:08.94/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN   SKN 
1

TAK
2
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

475 NumerPDF 2:11.06 2:11.06/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 
2

TAK
3
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

261 NumerPDF 2:12.10 2:12.10/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 
3

TAK
4
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

351 NumerPDF 2:15.30 2:15.30/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

412 NumerPDF 2:15.33 2:15.33/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 
5

TAK
6
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

572 NumerPDF 2:15.58 2:15.58/20 LKS Pszczyna 2020  ZKN 
6

TAK
7
KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 Z/0803/18

TAK

576 NumerPDF 2:15.89 2:15.89/20 MKS Iskra Pszczyna 2020  ZKN 
7

TAK
8
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

436 NumerPDF 2:16.21 2:16.21/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 
8

TAK
9
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

371 NumerPDF 2:16.27 2:16.27/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020  ZKN 
9

TAK
10
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

768 NumerPDF 2:16.83 2:16.83/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
10

TAK
11
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

420 NumerPDF 2:16.96 2:16.96/20 KS Komunalni Sanok 2020  ZKN 
11

TAK
12
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

519 NumerPDF 2:17.66 2:17.66/20 GKS Żukowo 2020  ZKN 
12

TAK
13
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

57 NumerPDF 2:18.06 2:18.06/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 
13

TAK
14
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

438 NumerPDF 2:18.22 2:18.22/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020 14

TAK
15
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

160 NumerPDF 2:18.41 2:18.41/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020 15

TAK
16
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

750 NumerPDF 2:18.48 2:18.48/20 UKS Piątka Jarocin 2020 16

TAK
17
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

490 NumerPDF 2:18.54 2:18.54/20 Akademia Biegowa Kartuzy 2020  ZKN 
17

TAK
18
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

347 NumerPDF 2:18.65 2:18.65/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 
18

TAK
19
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

494 NumerPDF 2:18.82 2:18.82/20 AML Słupsk 2020  ZKN 
19

NIE
20
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

278 NumerPDF 2:18.89 2:18.89/20 MKS Polonia Warszawa 2020 20

TAK
21
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

586 NumerPDF 2:19.36 2:17.24/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN 
21

TAK
22
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

778 NumerPDF 2:19.54 2:19.54/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
22

TAK
23
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

316 NumerPDF 2:20.12 2:20.12/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020 23

TAK
 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

9 NumerPDF 4:33.76 4:33.76/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 
1

TAK
2
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

249 NumerPDF 4:39.28 4:39.28/20 AKL Ursynów Warszawa 2020 2

TAK
3
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

648 NumerPDF 4:39.67 4:39.67/20 KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 
3

TAK
4
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

267 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20 KS Maków Biega 2020  ZKN 
5

TAK
5
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

641 NumerPDF 4:40.92 4:40.92/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020 4

TAK
6
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

343 NumerPDF 4:41.14 4:41.14/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 
9

TAK
7
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

201 NumerPDF 4:41.59 4:41.59/20 KS Żeglina Sieradz 2020  ZKN 
6

TAK
8
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

233 NumerPDF 4:41.77 4:41.77/20 RKS Łódź 2020  ZKN 
7

TAK
9
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

56 NumerPDF 4:43.47 4:43.47/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ZKN 
8

TAK
10
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

644 NumerPDF 4:43.97 4:43.97/20 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU   ZKN 
10

TAK
11
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

497 NumerPDF 4:46.25 4:46.25/20 AML Słupsk 2020 11

TAK
12
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

299 NumerPDF 4:46.8 4:46.8/20 OKS Start Otwock 2020  ZKN 
12

NIE
13
TOMALA Emilia 2004-11-02 Z/1019/18

TAK

604 NumerPDF 4:50.06 4:50.06/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 
13

TAK
14
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

349 NumerPDF 4:50.25 4:50.25/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 
14

TAK
15
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

709 NumerPDF 4:52.61 4:52.61/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 
15

TAK
16
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

792 NumerPDF 4:57.11 4:57.11/20 MKS Truso Elbląg 2020  ZKN 
16

TAK
17
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

710 NumerPDF 4:57.94 4:57.94/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 
17

TAK
18
LOSY Anna 2003-05-23 Z/1076/18

TAK

660 NumerPDF 4:58.88 4:58.88/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020 18

TAK
19
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

TAK

665 NumerPDF 4:59.95 4:59.95/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020 19

TAK
20
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

6 NumerPDF 5:01.48 5:01.48/20 KL Ziemia Kłodzka 2020  ZKN 
20

TAK
21
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

336 NumerPDF 5:12.63 5:12.63/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020 23

TAK
 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

803 NumerPDF 9:53.63 9:53.63/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 
1

TAK
2
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

455 NumerPDF 10:00.92 10:00.92/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
2

TAK
3
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

544 NumerPDF 10:13.83 10:13.83/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 
3

TAK
4
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

603 NumerPDF 10:25.73 10:25.73/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

363 NumerPDF 10:26.80 10:26.80/20 MLUKS Tarnów 2020  ZKN 
5

TAK
6
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

183 NumerPDF 10:28.21 10:09.51/19 MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 
6

TAK
7
LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 Z/1981/18

TAK

616 NumerPDF 10:39.72 10:39.72/20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ZKN 
7

TAK
8
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

182 NumerPDF 10:46.58 10:46.58/20 MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 
8

TAK
9
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

564 NumerPDF 10:48.21 10:48.21/20 GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 
9

TAK
10
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

688 NumerPDF 10:49.59 10:49.59/20 MKL Jarocin 2020 10

TAK
11
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

222 NumerPDF 10:49.70 10:49.70/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020 11

TAK
12
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

407 NumerPDF 10:51.04 10:51.04/20 MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU   ZKN 
12

TAK
13
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

318 NumerPDF 10:52.46 10:52.46/20 UKS 48 Warszawa 2020 13

TAK
14
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

203 NumerPDF 10:59.48 10:59.48/20 LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 
14

TAK
15
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

177 NumerPDF 11:00.46 11:00.46/20 LKS Lubusz Słubice 2020 15

TAK
16
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

779 NumerPDF 11:05.25 11:00.75/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 
16

TAK
17
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

822 NumerPDF 11:10.35 10:55.29/19 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 
17

TAK
18
CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 Z/1535/20

TAK

159 NumerPDF 11:11.01 11:11.01/20 MKS Żak Biała Podlaska 2020 18

TAK
19
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

TAK

162 NumerPDF 11:11.14 11:11.14/20 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020 19

TAK
20
KOZIK Karolina 2003-04-10 Z/2138/17

TAK

610 NumerPDF 11:14.80 11:05.18/19 MOSM Tychy 2020 20

TAK
21
DOROŻYŃSKA Joanna 2004-04-14 Z/0173/19

TAK

402 NumerPDF 11:21.18 11:21.18/20 LUKS Namysłów 2020 21

TAK
22
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

156 NumerPDF 11:23.81 11:23.81/20 MKS Unia Hrubieszów 2020 22

TAK
23
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

439 NumerPDF 11:24.03 11:24.03/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020 23

TAK
24
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

395 NumerPDF 11:27.86 11:27.86/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020 24

TAK
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

390 NumerPDF 1.75 1.75/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   KNF   SKN 
1

TAK
2
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

268 NumerPDF 1.70 1.70/20 KS Orzeł Warszawa 2020  ZKN 
3

TAK
3
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

495 NumerPDF 1.70 1.70/20 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 
2

TAK
4
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 Z/4116/19

TAK

376 NumerPDF 1.66 1.66/20 WKS Wawel Kraków 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 Z/0917/19

TAK

789 NumerPDF 1.65 1.65/20 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2020  ZKN 
6

TAK
6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

534 NumerPDF 1.65 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 
5

TAK
7
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

179 NumerPDF 1.65 1.66/19 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 
12

NIE
8
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

59 NumerPDF 1.64 1.64/20 WKS Śląsk Wrocław 2020 7

TAK
9
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

235 NumerPDF 1.62 1.62/20 RKS Łódź 2020  ZKN 
8

TAK
10
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-10 Z/1662/17

TAK

306 NumerPDF 1.62 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 
11

TAK
11
WIĘCKOWSKA Emilia 2004-06-04 Z/5087/19

TAK

617 NumerPDF 1.62 1.62/20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ROSU   ZKN 
10

NIE
12
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

348 NumerPDF 1.62 1.62/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 
9

TAK
13
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

250 NumerPDF 1.60 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 
15

TAK
14
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/1089/18

TAK

668 NumerPDF 1.60 1.64/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020 13

TAK
15
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

403 NumerPDF 1.60 1.60/20 LUKS Namysłów 2020 14

TAK
16
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

239 NumerPDF 1.59 1.61/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2020  ZKN 
17

TAK
17
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

232 NumerPDF 1.59 1.63/19 RKS Łódź 2020  ZKN 
18

TAK
18
HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 Z/2535/17

TAK

449 NumerPDF 1.59 1.59/20 GOKSiT Suchowola 2020 16

TAK
19
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

3 NumerPDF 1.59 1.59/20 GKS Start Długołęka 2020  ZKN 
19

TAK
20
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

427 NumerPDF 1.58 1.58/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 
20

TAK
21
GRABOWSKA Urszula 2004-07-16 Z/1179/18

TAK

337 NumerPDF 1.55 1.55/20 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020 21

TAK
22
SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 Z/5405/19

TAK

270 NumerPDF 1.55 1.55/20 KS Warszawianka W-wa 2020 23

TAK
23
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

187 NumerPDF 1.55 1.56/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 
22

TAK
24
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

361 NumerPDF 1.54 1.59/18 MKS Tempo Kęty 2020  ZKN 
24

TAK
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

502 NumerPDF 3.91 3.91/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   SKN 
1

TAK
2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

578 NumerPDF 3.65 3.82/19 MKS Ustroń 2020  KNF   SKN 
2

TAK
3
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

498 NumerPDF 3.63 3.65/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 
3

TAK
4
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

296 NumerPDF 3.50 3.50/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN   SKN 
4

TAK
5
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

836 NumerPDF 3.32 3.32/20 UKS OSoT Szczecin 2020 5

TAK
6
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 Z/0336/18

TAK

258 NumerPDF 3.30 3.30/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 
7

TAK
7
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

256 NumerPDF 3.30 3.30/20 AZS-AWF Warszawa 2020 6

TAK
8
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

577 NumerPDF 3.20 3.20/20 MKS Ustroń 2020  ZKN 
8

TAK
9
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

253 NumerPDF 3.20 3.20/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 
9

TAK
10
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

579 NumerPDF 3.10 3.10/20 MKS Ustroń 2020  ZKN 
11

TAK
11
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

77 NumerPDF 3.10 3.30/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 
10

TAK
12
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

TAK

271 NumerPDF 3.00 3.20/19 MAL-MKLA Mława 2020  ROSU   ZKN 
12

WYMAGANY PESEL
TAK
13
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

TAK

809 NumerPDF 2.91 2.91/20 MKL Szczecin 2020  ROSU 
13

TAK
14
MARCINIAK Kalina 2004-06-28 Z/1477/20

TAK

234 NumerPDF 2.70 2.70/20 RKS Łódź 2020 18

TAK
15
BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 Z/0651/18

TAK

230 NumerPDF 2.70 2.70/20 RKS Łódź 2020 14

TAK
16
HERDA Julia 2004-08-26 Z/2920/19

TAK

22 NumerPDF 2.61 2.61/20 MKS MOS Wrocław 2020 15

TAK
17
TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 Z/2707/20

TAK

297 NumerPDF 2.60 2.60/20 OKS Skra Warszawa 2020 19

TAK
18
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

205 NumerPDF 2.60 2.62/19 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 
17

TAK
19
KISLING Aleksandra 2004-05-26 Z/3482/19

TAK

254 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2020 16

TAK
20
RADKOWSKA Julia 2004-09-26 Z/2644/20

TAK

31 NumerPDF 2.40 2.40/20 MKS MOS Wrocław 2020 20

TAK
21
SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 Z/5405/19

TAK

270 NumerPDF 2.20 2.20/20 KS Warszawianka W-wa 2020 22

TAK
22
EKES Katarzyna 2004-01-14 Z/2934/20

TAK

252 NumerPDF 2.20 2.20/20 AZS-AWF Warszawa 2020 21

TAK
23
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

168 NumerPDF 2.00 2.20/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020 23

TAK
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

109 NumerPDF 5.86 5.86/20 MKL Toruń 2020  ZKN   KNF 
1

TAK
2
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

50 NumerPDF 5.79 5.79/20 MLKS Sokół Lubin 2020  KNF 
2

TAK
3
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

171 NumerPDF 5.70 5.70/20 AZS-AWF Gorzów 2020 3

TAK
4
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

653 NumerPDF 5.60 5.60/20 KS Gwardia Piła 2020  ZKN 
4

TAK
5
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

65 NumerPDF 5.54 5.54/20 WLKS Wrocław 2020  ZKN 
5

TAK
6
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

570 NumerPDF 5.45 5.45/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2020  ZKN 
6

TAK
7
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

461 NumerPDF 5.42 5.42/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU   ZKN 
7

TAK
8
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

465 NumerPDF 5.39 5.39/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 
8

TAK
9
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

415 NumerPDF 5.38 5.38/20 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 
9

TAK
10
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

360 NumerPDF 5.37 5.37/20 MKS Tempo Kęty 2020 10

TAK
11
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

452 NumerPDF 5.37 5.37/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
11

TAK
12
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

505 NumerPDF 5.35 5.35/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
12

TAK
13
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

611 NumerPDF 5.35 5.62/19 MOSM Tychy 2020  ZKN 
13

TAK
14
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

245 NumerPDF 5.31 5.31/20 UKS Vis Skierniewice 2020  ZKN 
14

TAK
15
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

643 NumerPDF 5.30 5.30/20 KS Słoneczko Busko Zdrój 2020  ZKN 
15

TAK
16
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

148 NumerPDF 5.29 5.51/18 KS Wisła Puławy 2020  ROSU   KNF   SKN 
16

TAK
17
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

142 NumerPDF 5.26 5.26/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN 
17

TAK
18
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

375 NumerPDF 5.24 5.40/19 WKS Wawel Kraków 2020  KNF 
18

TAK
19
TERLIKOWSKA Julia 2004-08-31 Z/5436/19

TAK

303 NumerPDF 5.19 5.19/20 PUKS Jedynka Łosice 2020 19

TAK
20
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

443 NumerPDF 5.17 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 
20

TAK
21
DUDA Julia 2004-06-28 Z/0815/18

TAK

550 NumerPDF 5.16 5.16/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU   ZKN 
21

TAK
22
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

111 NumerPDF 5.15 5.15/20 MKL Toruń 2020 22

TAK
23
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

71 NumerPDF 5.13 5.13/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU 
23

TAK
24
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

467 NumerPDF 5.11 5.11/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 
24

TAK
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

142 NumerPDF 11.95 11.95/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN 
1

TAK
2
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

179 NumerPDF 11.75 11.75/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 
2

TAK
3
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

65 NumerPDF 11.65 11.65/20 WLKS Wrocław 2020  ZKN 
3

TAK
4
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

415 NumerPDF 11.62 11.62/20 KKB MOSiR Krosno 2020  ZKN 
4

TAK
5
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

25 NumerPDF 11.55 11.55/20 MKS MOS Wrocław 2020 5

TAK
6
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

430 NumerPDF 11.51 11.51/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 
6

TAK
7
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

1 NumerPDF 11.42 11.42/20 niestowarzyszona 2020  ZKN 
7

TAK
8
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

653 NumerPDF 11.35 11.35/20 KS Gwardia Piła 2020  ZKN 
8

TAK
9
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

505 NumerPDF 11.33 11.33/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
9

TAK
10
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

467 NumerPDF 11.27 11.27/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 
10

TAK
11
DUDA Julia 2004-06-28 Z/0815/18

TAK

550 NumerPDF 11.27 11.27/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU   ZKN 
11

TAK
12
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

245 NumerPDF 11.23 11.23/20 UKS Vis Skierniewice 2020  ZKN 
12

TAK
13
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

375 NumerPDF 11.21 11.83/19 WKS Wawel Kraków 2020  KNF 
13

TAK
14
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

468 NumerPDF 11.18 11.18/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020  ZKN 
14

TAK
15
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

335 NumerPDF 11.15 11.15/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020  ZKN 
15

TAK
16
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

59 NumerPDF 10.98 10.98/20 WKS Śląsk Wrocław 2020 16

TAK
17
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

593 NumerPDF 10.90 11.30/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 
17

TAK
18
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

213 NumerPDF 10.85 11.31/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU   ZKN 
18

TAK
19
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

728 NumerPDF 10.81 10.81/20 UKS Achilles Leszno 2020 19

TAK
20
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

749 NumerPDF 10.72 10.72/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 
20

TAK
21
DUBISZ Michalina 2003-10-25 Z/1948/20

TAK

727 NumerPDF 10.71 10.71/20 UKS Achilles Leszno 2020 21

TAK
22
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

380 NumerPDF 10.68 10.68/20 WKS Wawel Kraków 2020  ROSU 
22

TAK
23
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

751 NumerPDF 10.65 10.65/20 UKS Przełaj Żerków 2020 23

TAK
24
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

171 NumerPDF 10.65 10.65/20 AZS-AWF Gorzów 2020 24

TAK
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KURDEJ Barbara 2003-01-20 Z/3747/17

TAK

301 NumerPDF 15.46 15.46/20 OKS Start Otwock 2020  KNF   SKN 
1

TAK
2
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

282 NumerPDF 15.30 15.30/20 MLKL Płock 2020  ROSU   KNF   SKN 
2

TAK
3
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

379 NumerPDF 14.60 14.60/20 WKS Wawel Kraków 2020  KNF 
3

TAK
4
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

500 NumerPDF 14.45 14.59/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF   SKN 
4

TAK
5
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

742 NumerPDF 14.25 14.25/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 
5

TAK
6
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

794 NumerPDF 14.18 14.18/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2020  ZKN 
6

TAK
7
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

451 NumerPDF 13.34 13.34/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
7

TAK
8
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

311 NumerPDF 13.26 13.26/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
9
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

684 NumerPDF 13.09 13.34/19 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN   SKN 
9

TAK
10
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

14 NumerPDF 13.03 13.39/19 LKS Polkowice 2020  ZKN 
12

11
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

463 NumerPDF 12.89 12.89/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
10

TAK
12
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

499 NumerPDF 12.86 12.86/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
11

TAK
13
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

289 NumerPDF 12.80 12.80/20 OKLA Ostrołęka 2020 13

14
WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 Z/1861/17

TAK

367 NumerPDF 12.60 12.60/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2020 14

TAK
15
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

510 NumerPDF 12.55 13.22/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
15

TAK
16
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

460 NumerPDF 12.44 12.44/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
16

TAK
17
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

12 NumerPDF 12.06 12.37/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020 17

TAK
18
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

563 NumerPDF 11.82 12.82/19 GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 
19

TAK
19
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

786 NumerPDF 11.82 11.82/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 
18

TAK
20
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

492 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020 21

TAK
21
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

178 NumerPDF 11.78 11.78/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 
20

TAK
22
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

459 NumerPDF 11.76 11.76/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU   ZKN 
22

NIE
23
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

597 NumerPDF 11.67 11.67/20 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 
23

TAK
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

500 NumerPDF 44.49 44.50/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  KNF   SKN 
2

TAK
2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

499 NumerPDF 44.49 44.49/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
1

TAK
3
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

178 NumerPDF 43.01 43.01/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 
3

TAK
4
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

510 NumerPDF 42.77 42.77/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 
4

TAK
5
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

379 NumerPDF 41.53 41.53/20 WKS Wawel Kraków 2020  KNF 
5

TAK
6
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

742 NumerPDF 37.62 37.62/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 
6

TAK
7
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

12 NumerPDF 37.39 37.39/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020 7

TAK
8
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

282 NumerPDF 36.84 36.84/20 MLKL Płock 2020  ROSU   KNF   SKN 
8

TAK
9
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

286 NumerPDF 36.82 36.82/20 OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 
9

TAK
10
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

210 NumerPDF 36.19 36.19/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ROSU   ZKN 
10

TAK
11
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

640 NumerPDF 35.24 35.24/20 KKL Kielce 2020  KNF   SKN 
11

TAK
12
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

536 NumerPDF 34.08 34.08/20 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 
12

TAK
13
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

833 NumerPDF 33.82 33.82/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ZKN 
13

TAK
14
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

479 NumerPDF 33.74 33.74/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ZKN 
14

TAK
15
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

563 NumerPDF 33.70 37.57/19 GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 
15

TAK
16
SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 Z/2410/17

TAK

591 NumerPDF 33.54 33.54/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ROSU   ZKN 
16

TAK
17
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

597 NumerPDF 33.49 33.49/20 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 
17

TAK
18
GNIDA Magdalena 2004-08-20 Z/3736/18

TAK

587 NumerPDF 32.41 32.41/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN 
18

TAK
19
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

760 NumerPDF 32.25 32.25/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020  ZKN 
19

TAK
20
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

733 NumerPDF 30.92 30.92/20 UKS Olimp Duszniki 2020 20

TAK
21
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

378 NumerPDF 30.88 32.05/19 WKS Wawel Kraków 2020  ZKN 
21

TAK
22
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

118 NumerPDF 30.61 30.61/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 
22

TAK
23
MORGAŁA Hanna 2004-05-30 Z/5572/19

TAK

613 NumerPDF 30.37 30.37/20 RMKS Rybnik 2020  ROSU 
23

TAK
24
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

459 NumerPDF 29.78 29.78/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU   ZKN 
24

NIE
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

640 NumerPDF 59.40 59.40/20 KKL Kielce 2020  KNF   SKN 
1

TAK
2
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

684 NumerPDF 56.87 56.87/20 LUKS Orkan Września 2020  ROSU   ZKN   SKN 
8

TAK
3
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

172 NumerPDF 55.83 55.83/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN   SKN 
3

TAK
4
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

422 NumerPDF 55.66 55.66/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 
2

TAK
5
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

95 NumerPDF 54.58 54.58/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
6
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

431 NumerPDF 53.97 53.97/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 
5

TAK
7
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

140 NumerPDF 53.58 53.58/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN 
6

TAK
8
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

128 NumerPDF 53.38 53.38/20 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 
7

TAK
9
SZAFRAN Marcelina 2004-05-25 Z/2636/17

TAK

760 NumerPDF 51.89 51.89/20 UMKS Iskra Wolsztyn 2020  ZKN 
17

TAK
10
JUSTA Magdalena 2003-02-09 Z/2113/16

TAK

74 NumerPDF 51.83 51.83/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 9

TAK
11
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

101 NumerPDF 50.45 50.45/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 
10

TAK
12
WALCZAK Alicja 2003-05-22 Z/2464/20

TAK

262 NumerPDF 50.13 50.13/20 AZS-AWF Warszawa 2020 13

TAK
13
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

292 NumerPDF 49.74 49.74/20 OKS Skra Warszawa 2020  ZKN 
11

TAK
14
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

67 NumerPDF 49.50 52.30/19 BKS Bydgoszcz 2020 12

15
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

76 NumerPDF 48.69 49.91/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020 14

TAK
16
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

377 NumerPDF 48.40 48.40/20 WKS Wawel Kraków 2020  ZKN 
15

TAK
17
UŻYCZAK Michalina 2004-05-09 Z/0152/17

TAK

638 NumerPDF 47.87 47.87/20 KKL Kielce 2020 16

TAK
18
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

532 NumerPDF 46.80 46.80/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020  ZKN 
18

TAK
19
GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 Z/5482/18

TAK

612 NumerPDF 46.78 46.78/20 RMKS Rybnik 2020  ROSU   ZKN 
19

TAK
20
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

226 NumerPDF 46.15 46.15/20 MUKS Park Zduńska Wola 2020  ZKN 
20

TAK
21
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

293 NumerPDF 45.44 45.44/20 OKS Skra Warszawa 2020 21

TAK
22
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

TAK

225 NumerPDF 44.28 44.28/20 MUKS Park Zduńska Wola 2020  ZKN 
22

TAK
23
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

237 NumerPDF 43.32 43.32/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020 23

TAK
24
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

136 NumerPDF 43.17 43.17/20 AZS UMCS Lublin 2020 24

TAK
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

14 NumerPDF 48.46 48.46/20 LKS Polkowice 2020  ZKN 
1

2
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

483 NumerPDF 48.24 48.80/19 LUKS Hańcza Suwałki 2020  KNF   SKN 
2

TAK
3
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

42 NumerPDF 46.02 46.02/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 
3

TAK
4
BAAS Marleen 2004-08-13 Z/1200/20

TAK

716 NumerPDF 44.85 44.85/20 OŚ AZS Poznań 2020 4

TAK
5
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

311 NumerPDF 44.68 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 
5

TAK
6
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

732 NumerPDF 41.76 41.76/20 UKS Olimp Duszniki 2020 6

TAK
7
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

806 NumerPDF 41.68 41.68/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 
7

TAK
8
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

731 NumerPDF 40.67 42.06/19 UKS Olimp Duszniki 2020 8

TAK
9
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

283 NumerPDF 40.11 42.19/19 MUKS Płock 2020  ZKN 
9

TAK
10
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

126 NumerPDF 39.66 39.66/20 UKS Duo-Set Świecie 2020 10

11
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

15 NumerPDF 39.10 39.10/20 LKS Polkowice 2020  ZKN 
11

12
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

441 NumerPDF 38.63 38.63/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020  ZKN 
12

TAK
13
KACZOR Jagoda 2004-11-07 Z/1697/19

TAK

673 NumerPDF 38.48 38.48/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 
13

TAK
14
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

39 NumerPDF 38.44 38.44/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 
14

TAK
15
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

476 NumerPDF 37.00 38.05/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ZKN 
15

TAK
16
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

370 NumerPDF 36.99 36.99/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020 16

TAK
17
POSZYTEK Olga 2004-03-27 Z/2254/18

TAK

838 NumerPDF 35.47 35.47/20 ULKS Tychowo 2020 17

TAK
18
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

492 NumerPDF 35.05 35.05/20 AML Słupsk 2020 18

TAK
19
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

815 NumerPDF 34.55 34.55/20 MKL Szczecin 2020 19

TAK
20
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

285 NumerPDF 33.68 33.68/20 MUKS Płock 2020  ROSU 
20

TAK
21
ŻUCHOWSKA Natalia 2003-04-26 Z/2880/20

TAK

315 NumerPDF 33.22 33.22/20 RLTL ZTE Radom 2020 21

TAK
22
LISIECKA Monika 2004-04-24 Z/5364/19

TAK

707 NumerPDF 32.39 32.39/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020 22

TAK
23
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

319 NumerPDF 32.21 32.21/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 
23

TAK
24
SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 Z/1585/17

TAK

645 NumerPDF 31.53 31.88/19 ULKS Gryf Rytwiany 2020 24

NIE
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

63 NumerPDF 4808 4808/20 WLKS Wrocław 2020  KNF 
1

TAK
2
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

216 NumerPDF 4691 4691/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020  KNF   SKN 
2

TAK
3
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

740 NumerPDF 4551 4551/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 
3

TAK
4
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

255 NumerPDF 4182 4182/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 
4

TAK
5
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

269 NumerPDF 4127 4127/20 KS Warszawianka W-wa 2020  ZKN 
5

TAK
6
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

391 NumerPDF 4119 4119/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020 6

TAK
7
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

535 NumerPDF 4076 4119/19 MKS Sambor Tczew 2020  ZKN 
7

TAK
8
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

650 NumerPDF 4047 4047/20 KS Gwardia Piła 2020 8

TAK
9
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

539 NumerPDF 4044 4044/20 SKLA Sopot 2020  ZKN 
9

TAK
10
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

218 NumerPDF 3940 3940/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020  ZKN 
10

TAK
11
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

TAK

551 NumerPDF 3917 3917/20 AZS-AWF Katowice 2020 11

TAK
12
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

827 NumerPDF 3695 3695/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020  ROSU   ZKN 
12

TAK
13
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

341 NumerPDF 3644 3644/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 
13

TAK
14
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

325 NumerPDF 3627 3627/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 
14

TAK
15
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

678 NumerPDF 3541 3541/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020 15

TAK
16
SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 Z/2947/17

TAK

260 NumerPDF 3536 3536/20 AZS-AWF Warszawa 2020 16

TAK
17
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

324 NumerPDF 3456 3456/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 
17

TAK
18
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

4 NumerPDF 3388 3388/20 GKS Start Długołęka 2020 18

TAK
19
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

826 NumerPDF 3338 3338/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020 19

TAK
20
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

263 NumerPDF 3295 3295/20 AZS-AWF Warszawa 2020 20

TAK
21
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

327 NumerPDF 2998 3464/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 
21

TAK
22
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

555 NumerPDF 2962 2962/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020 22

TAK
23
SZMIGIEL Monika 2004-09-13 Z/4296/19

TAK

219 NumerPDF 2961 2961/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020 23

TAK
24
PAKUŁA Paulina 2004-09-14 Z/5494/18

TAK

238 NumerPDF 2446 2446/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020 24

TAK
 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

736 NumerPDF 24:59.10 24:59.10/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 
1

TAK
2
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

734 NumerPDF 25:35.88 25:35.88/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 
2

TAK
3
MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 Z/0409/18

TAK

426 NumerPDF 25:47.75 25:47.75/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 
3

TAK
4
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

723 NumerPDF 25:55.83 25:55.83/20 UKS 12 Kalisz 2020  ZKN 
4

TAK
5
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

823 NumerPDF 26:01.81 26:01.81/20 MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 
5

TAK
6
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

175 NumerPDF 26:18.28 26:18.28/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 
6

TAK
7
KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 Z/4792/18

TAK

831 NumerPDF 26:21.07 26:21.07/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU   ZKN 
7

TAK
8
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

103 NumerPDF 27:23.22 27:23.22/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
9
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 2004-02-12 Z/2549/18

TAK

525 NumerPDF 27:31.32 27:31.32/20 KL Lechia Gdańsk 2020  ZKN 
9

TAK
10
GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 Z/1025/18

TAK

600 NumerPDF 27:52.70 27:52.70/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU 
10

TAK
11
TOMASIK Kinga 2004-11-09 Z/0905/18

TAK

609 NumerPDF 27:59.29 27:59.29/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020  ZKN 
11

TAK
12
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

158 NumerPDF 27:59.72 27:59.72/20 MKS Unia Hrubieszów 2020 12

TAK
13
CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 Z/4555/18

TAK

339 NumerPDF 28:05.93 28:05.93/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ZKN 
13

TAK
14
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

401 NumerPDF 28:14.88 28:14.88/20 LUKS MGOKSiR Korfantów 2020 14

TAK
15
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

276 NumerPDF 29:09.45 29:09.45/20 MKS Bank BS Płońsk 2020 15

TAK
16
SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08 Z/1323/19

TAK

805 NumerPDF 29:42.58 29:42.58/20 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020 16

TAK
17
WALCZAK Weronika 2004-08-06 Z/2595/17

TAK

753 NumerPDF 29:44.47 29:44.47/20 UKS Przełaj Żerków 2020 17

TAK
18
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

54 NumerPDF 30:12.68 30:12.68/20 SSMKS Parasol Wrocław 2020 18

TAK
19
SOBIŚ Anna 2004-07-21 Z/2408/20

TAK

725 NumerPDF 30:59.76 30:59.76/20 UKS 12 Kalisz 2020 19

TAK
20
KURPIOS Oliwia 2004-03-12 Z/3704/18

TAK

557 NumerPDF 31:00.97 31:00.97/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 
20

TAK
21
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

18 NumerPDF 31:17.81 30:26.05/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020 21

TAK
22
WEŻGOWIEC Magdalena 2003-08-03 Z/2923/18

TAK

562 NumerPDF 31:19.11 31:19.11/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 
22

TAK
23
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

102 NumerPDF 31:34.23 30:31.70/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 
23

TAK
24
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

273 NumerPDF 32:06.41 32:06.41/20 MKS Bank BS Płońsk 2020 24

TAK
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

148 NumerPDF 13.78 13.78/20 KS Wisła Puławy 2020  ROSU   KNF   SKN 
1

TAK
2
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

832 NumerPDF 13.87 13.87/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU   KNF   SKN 
2

TAK
3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

147 NumerPDF 13.95 13.95/20 KS Wisła Puławy 2020  ZKN   KNF   SKN 
3

TAK
4
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

21 NumerPDF 14.02 14.02/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN   SKN 
4

TAK
5
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

365 NumerPDF 14.24 14.24/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2020  ZKN 
5

TAK
6
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

10 NumerPDF 14.27 14.27/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU   ZKN 
11

TAK
7
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

34 NumerPDF 14.31 14.31/20 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 
6

TAK
8
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

125 NumerPDF 14.34 14.34/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 
7

TAK
9
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

294 NumerPDF 14.43 14.43/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
10
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

314 NumerPDF 14.44 14.44/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 
9

TAK
11
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

174 NumerPDF 14.46 14.46/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 
10

TAK
12
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

241 NumerPDF 14.60 14.60/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 
12

TAK
13
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

784 NumerPDF 14.71 14.71/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 
13

TAK
14
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

406 NumerPDF 14.86 14.86/20 MMKS Kędzierzyn Koźle 2020  ROSU   ZKN 
14

TAK
15
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

29 NumerPDF 14.93 14.93/20 MKS MOS Wrocław 2020 15

TAK
16
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0199/20

TAK

782 NumerPDF 14.94 14.94/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU 
16

TAK
17
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

146 NumerPDF 14.99 14.99/20 KS Wisła Puławy 2020 17

TAK
18
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

184 NumerPDF 15.00 15.00/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 
18

TAK
19
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

109 NumerPDF 15.11 15.11/20 MKL Toruń 2020  ZKN   KNF 
19

TAK
20
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

464 NumerPDF 15.13 15.13/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
20

TAK
21
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

596 NumerPDF 15.14 14.53/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 
21

TAK
22
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

444 NumerPDF 15.25 15.21/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 
22

TAK
23
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

754 NumerPDF 15.36 15.36/20 UKS Przełaj Żerków 2020 23

TAK
24
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

629 NumerPDF 15.42 15.42/20 KKL Kielce 2020 24

TAK
 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

780 NumerPDF 62.18 62.18/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 
1

TAK
2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

169 NumerPDF 62.66 62.66/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 
2

TAK
3
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

362 NumerPDF 63.01 63.01/20 MKS Tempo Kęty 2020  ZKN 
3

TAK
4
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

352 NumerPDF 63.30 63.30/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

389 NumerPDF 63.66 63.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 
5

TAK
6
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

302 NumerPDF 63.83 63.83/20 OKS Start Otwock 2020  ZKN 
6

TAK
7
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

96 NumerPDF 64.15 64.15/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 
7

TAK
8
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

241 NumerPDF 64.59 64.59/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
9
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

636 NumerPDF 65.06 65.06/20 KKL Kielce 2020  ZKN 
9

TAK
10
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

97 NumerPDF 65.23 65.23/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 
10

TAK
11
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

125 NumerPDF 65.67 65.67/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 
11

TAK
12
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

737 NumerPDF 65.70 65.70/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020  ROSU 
12

TAK
13
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

674 NumerPDF 66.11 66.11/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020 13

TAK
14
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

703 NumerPDF 66.18 66.18/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 
14

TAK
15
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

83 NumerPDF 66.38 66.38/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU 
15

TAK
16
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

413 NumerPDF 66.50 66.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 
20

TAK
17
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

290 NumerPDF 66.51 66.51/20 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 
16

18
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

141 NumerPDF 66.53 66.53/20 KS Agros Zamość 2020 17

TAK
19
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

153 NumerPDF 66.64 66.64/20 MKS Agros Chełm 2020  ROSU 
18

TAK
20
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

174 NumerPDF 66.67 66.67/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 
19

TAK
21
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

559 NumerPDF 67.36 64.97/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 
21

TAK
22
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

464 NumerPDF 67.50 67.50/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 
22

TAK
23
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

632 NumerPDF 67.53 67.53/20 KKL Kielce 2020 23

TAK
24
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

777 NumerPDF 67.54 66.11/18 KS AZS UWM Olsztyn 2020 24

TAK
 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

588 NumerPDF 5:00.90 5:00.90/20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN 
1

TAK
2
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

333 NumerPDF 5:03.22 5:03.22/20 UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 
2

TAK
3
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

411 NumerPDF 5:05.50 5:05.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 
3

TAK
4
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

93 NumerPDF 5:07.43 5:07.43/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 
4

TAK
5
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

651 NumerPDF 5:11.42 5:11.42/20 KS Gwardia Piła 2020  ZKN 
5

TAK
6
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

649 NumerPDF 5:11.99 5:11.99/20 KS Gwardia Piła 2020 6

TAK
7
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

547 NumerPDF 5:12.10 5:06.99/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU   ZKN 
7

TAK
8
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

558 NumerPDF 5:21.11 5:21.11/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 
8

TAK
9
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

124 NumerPDF 5:22.31 5:22.31/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 
9

TAK
10
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

592 NumerPDF 5:24.96 5:15.29/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 
10

TAK
11
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

642 NumerPDF 5:25.34 5:23.36/19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020 11

TAK
12
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

689 NumerPDF 5:25.71 5:25.71/20 MKL Jarocin 2020 12

TAK
13
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

472 NumerPDF 5:26.91 5:26.91/20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 
13

TAK
14
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

416 NumerPDF 5:27.17 5:27.17/20 KKB MOSiR Krosno 2020 14

TAK
15
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

322 NumerPDF 5:27.87 5:27.87/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 
15

TAK
16
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

553 NumerPDF 5:30.26 5:30.26/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 
16

TAK
17
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

437 NumerPDF 5:30.67 5:30.67/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 
17

TAK
18
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

571 NumerPDF 5:31.04 5:31.04/20 LKS Pszczyna 2020  ZKN 
18

TAK
19
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

353 NumerPDF 5:31.11 5:31.11/20 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 
19

TAK
20
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

30