Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego sesja 1
ZGORZELEC, 11.07.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

TAK

24 NumerPDF 12.59 12.54/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2020  ZKN 

2
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

342 NumerPDF 12.68 12.68/20 UKS Sprint Legnica 2020

3
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

515 NumerPDF 12.69 12.69/20 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

4
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 12.71 12.62/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

5
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

718 NumerPDF 13.36 13.36/20 MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

6
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 13.50 13.50/20 KS AZS AWF Wrocław 2020

7
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF 13.85 13.59/19 ULKS Muflon Bielawa 2020

8
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

23 NumerPDF 14.39 13.99/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

9
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.39/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

10
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.21/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

11
NOWAK Tola 2004-06-22 Z/0660/20

TAK

101 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

12
WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 Z/0677/20

TAK

105 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

13
ADAMCZYK Anna 2004-01-27 Z/0661/20

TAK

103 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

14
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

117 NumerPDF 12.49/19 KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

15
NAWROCKA Julia 2003-09-22 Z/1347/20

TAK

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2020

16
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

711 NumerPDF 13.39/19 MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

17
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 12.52/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

18
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

44 NumerPDF 12.91/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020  ZKN 

19
SZELIGA Kinga 2004-07-01 Z/2456/20

TAK

37 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

20
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.01/19 MKS MOS Wrocław 2020

21
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF 13.48/19 MKS MOS Wrocław 2020

22
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 12.73/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

23
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

753 NumerPDF 13.13/19 MKS MOS Wrocław 2020

24
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

708 NumerPDF 14.18/19 MKS MOS Wrocław 2020

25
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.07/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ZKN   SKN 

26
SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 Z/1117/20

TAK

608 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

27
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 13.50/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

28
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 12.91/16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

29
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

106 NumerPDF 13.02/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

30
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 12.18/15 KS AZS AWF Wrocław 2020

31
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

12 NumerPDF 13.84/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020  ZKN 

32
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 13.25/19 MKS MOS Wrocław 2020

33
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF 13.90/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

34
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

35
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 14.02/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

36
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

609 NumerPDF 14.88/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

37
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

644 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

38
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 13.29/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

39
JURCZAK Maja 2001-03-21 Z/1432/20

TAK

100 NumerPDF 13.86/19 MKS MOS Wrocław 2020

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF 43.74/19 LKS Polkowice 2020

2
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

403 NumerPDF 46.38/19 SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

3
SZELIGA Kinga 2006-01-04 Z/0596/20

TAK

680 NumerPDF 44.41/19 MKS Osa Zgorzelec 2020

4
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 39.55/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

5
SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 Z/1117/20

TAK

608 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

6
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

33 NumerPDF 48.40/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

7
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF 43.70/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.53 1.62/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

2
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

38 NumerPDF 1.53 1.56/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

3
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF 1.45 1.50/19 MKS Piast Głogów 2020

4
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

1 NumerPDF 1.40 1.45/19 MKS Piast Głogów 2020

5
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 1.55/19 MKS MOS Wrocław 2020

6
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

80 NumerPDF 1.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

7
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

644 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

8
RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

173 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

9
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

99 NumerPDF 1.56/19 WKS Śląsk Wrocław 2020

10
PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 Z/3457/19

TAK

20 NumerPDF 1.59/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

11
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

86 NumerPDF 1.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

512 NumerPDF 52.38 52.38/20 ZLKL Zielona Góra 2020

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 32.77 32.77/20 LKS Polkowice 2020  ZKN   SKN 

3
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

11 NumerPDF 28.57 28.57/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

4
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 25.59 25.59/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

5
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 23.51 30.29/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020

6
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

11 NumerPDF 22.02 22.02/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

7
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

99 NumerPDF LKS Polkowice 2020

8
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

409 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

9
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 27.08/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

10
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 33.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 40.12 40.12/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN   SKN 

2
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 26.20 26.20/20 ZLKL Zielona Góra 2020

3
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 18.08 18.08/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

621 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

5
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

601 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

33 NumerPDF 39.33 39.53/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

2
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

63 NumerPDF 38.76 38.76/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

3
GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

508 NumerPDF 36.60 36.60/20 ZLKL Zielona Góra 2020

4
KOWALSKA Joanna 2003-11-15 Z/4338/18

TAK

632 NumerPDF 36.13 36.13/20 MKS Osa Zgorzelec 2020

5
MATJEJÓS Anna 2003-07-02 Z/2883/18

TAK

626 NumerPDF 34.90 34.90/20 MKS Osa Zgorzelec 2020

6
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

62 NumerPDF 34.40 34.40/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

7
CZUŁA Julia 2006-01-17 Z/0615/20

TAK

610 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

8
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

11 NumerPDF 16.15/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

9
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF 31.50/19 SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

10
GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 Z/3299/19

TAK

34 NumerPDF 20.31/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

11 NumerPDF 40.24 40.24/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 30.77 30.77/20 SL GKS Olsza Olszyna 2020

3
GÓRCZEWSKA Martyna 2002-04-03 Z/4799/18

TAK

516 NumerPDF 25.05 27.08/19 ZLKL Zielona Góra 2020

4
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

99 NumerPDF LKS Polkowice 2020

5
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF 26.76/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

6
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 36.54/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

7
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 33.49/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF 41.88 44.33/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

2
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF 40.75 42.03/19 LKS Polkowice 2020  ZKN 

3
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

5 NumerPDF 38.87 38.87/20 LKS Polkowice 2020  ZKN 

4
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

617 NumerPDF 34.26 35.44/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

5
GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 Z/3299/19

TAK

34 NumerPDF 28.55 29.82/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

6
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF 11.86/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

1 NumerPDF 12.96 12.96/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

2
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

1 NumerPDF 13.79 13.79/20 MKS Piast Głogów 2020

3
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 12.67/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

4
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

756 NumerPDF 13.14/19 MKS MOS Wrocław 2020

5
PĄZIK Aleksandra 2006-06-26 Z/5187/19

TAK

26 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2020

6
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

7
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

8
PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 Z/3457/19

TAK

20 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

9
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

10
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

37 NumerPDF 15.24/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

11
LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 Z/0820/19

TAK

77 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 16.92 16.92/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

2
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

3
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

760 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

4
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

707 NumerPDF 11.20 11.20/20 MKS MOS Wrocław 2020

2
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 11.73 11.30/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020  ZKN 

3
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

25 NumerPDF 11.88 11.88/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

4
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

23 NumerPDF 12.13 12.13/20 MLKS Agros Żary 2020

5
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

33 NumerPDF 12.13 12.13/20 MKS Piast Głogów 2020

6
GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 Z/2237/20

TAK

6 NumerPDF 13.16 13.16/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

7
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

9 NumerPDF 13.52 13.52/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

8
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

419 NumerPDF 13.77 13.77/20 LKS Sana Kościan 2020

9
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 12.33/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020

10
FORMICKI Mateusz 2005-06-20 Z/1460/19

TAK

103 NumerPDF 12.52/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020

11
PIETRAŃCZYK Dominik 2001-01-12 Z/4112/15

TAK

705 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

12
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 12.16/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020

13
ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 Z/0538/20

TAK

7 NumerPDF 12.61/19 LKS Polkowice 2020

14
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

751 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

15
DIDYK Mateusz 2005-06-10 Z/3314/19

TAK

55 NumerPDF 13.42/19 MKS MOS Wrocław 2020

16
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

17 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

17
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 10.94/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

18
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 11.72/19 MKS MOS Wrocław 2020

19
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 11.42/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

20
WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 Z/0392/20

TAK

70 NumerPDF 13.19/19 MKS MOS Wrocław 2020

21
STOPA Gabriel 2006-11-07 Z/2659/20

TAK

123 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

22
SZCZERBA Hubert 2004-10-13 Z/2104/20

TAK

127 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

23
JASIŃSKI Karol 2003-05-18 Z/4754/19

TAK

750 NumerPDF 13.01/19 MKS MOS Wrocław 2020

24
STRAUBE Jakub 2002-09-04 Z/4181/18

TAK

416 NumerPDF 11.76/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2020

25
PYTLIK Jakub 2003-01-03 Z/1993/17

TAK

757 NumerPDF 13.33/19 MKS MOS Wrocław 2020

26
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 11.70/19 MKS MOS Wrocław 2020

27
CIELECKI Jarosław 1998-07-15 Z/5055/15

TAK

30 NumerPDF 11.90/17 UKS Orlica Domaniów 2020

28
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

45 NumerPDF 12.98/19 MKS Piast Głogów 2020

29
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

11 NumerPDF 11.13/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

30
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 Z/2837/17

TAK

76 NumerPDF 12.36/19 MKS Piast Głogów 2020  ZKN 

31
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

27 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

32
PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 Z/1346/20

TAK

104 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2020

33
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

1 NumerPDF UKS Ares Nowa Sól 2020

34
SOBCZYK Kacper 2005-10-11 Z/1006/20

TAK

51 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2020

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

66 NumerPDF 39.24 38.66/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

2
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

34 NumerPDF 40.26 40.26/20 MKS Piast Głogów 2020

3
KOSZELA Szymon 2006-10-06 Z/2360/20

TAK

9 NumerPDF 46.60 46.60/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

4
FORMICKI Mateusz 2005-06-20 Z/1460/19

TAK

103 NumerPDF 42.99/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020

5
BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 Z/2795/20

TAK

700 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

6
STRANKOWSKI Robert 2006-09-02 Z/0597/20

TAK

697 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

7
KONIECZNY Igor 2005-03-22 Z/0657/20

TAK

3 NumerPDF LKS Polkowice 2020

8
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

751 NumerPDF 42.72/19 MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

9
ROZBICKI Paweł 2005-09-03 Z/2782/20

TAK

47 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2020

10
STOPA Gabriel 2006-11-07 Z/2659/20

TAK

123 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

11
PORWOLIK Emil 2006-01-21 Z/0132/20

TAK

606 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

12
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF 40.48/19 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

13
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

13 NumerPDF 42.35/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

14
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

27 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

15
WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 Z/0392/20

TAK

70 NumerPDF 45.39/19 MKS MOS Wrocław 2020

16
ŚWIDER Kacper 2006-02-28 Z/0626/20

TAK

524 NumerPDF 43.72/19 MKS Osa Zgorzelec 2020

17
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

42 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

42 NumerPDF 1.60 1.60/19 MKS Piast Głogów 2020

2
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 1.58 1.58/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

3
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

21 NumerPDF 1.55 1.55/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

4
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

662 NumerPDF 1.53/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

5
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 1.70/19 MKL 12 Jelenia Góra 2020

6
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.85/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

7
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

663 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

8
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 Z/3035/19

TAK

521 NumerPDF 1.79/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

9
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

33 NumerPDF 1.79/19 MKS Szerszeń Bogatynia 2020

10
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF 1.75/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

11
OLEJNIK Patryk 2003-10-28 Z/0066/19

TAK

200 NumerPDF 1.90/19 WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

12
KOWALSKI Kacper 2004-07-26 Z/0858/18

TAK

47 NumerPDF 1.65/19 MKS Piast Głogów 2020

13
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 1.70/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

111 NumerPDF 46.79 50.82/17 WKS Śląsk Wrocław 2020

2
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

1 NumerPDF 40.36 45.45/19 WKS Śląsk Wrocław 2020

3
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

971 NumerPDF 44.74/19 KS AZS AWF Wrocław 2020  KNF 

4
PATOŁA Hubert 1998-01-13 Z/4683/19

TAK

15 NumerPDF 38.13/18 UKS Ares Nowa Sól 2020

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 51.28 57.92/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 41.40 41.40/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   ZKN 

3
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

3 NumerPDF 40.81 40.81/20 LKS Polkowice 2020  ZKN 

4
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

600 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  KNF   SKN 

5
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

72 NumerPDF 39.70/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

6
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 35.17/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

77 NumerPDF 49.55 49.55/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN 

2
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

70 NumerPDF 42.09 42.09/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

3
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

663 NumerPDF 37.48 37.58/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

4
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 32.67 32.67/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

5
CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 Z/3713/19

TAK

10 NumerPDF 30.40 30.40/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

6
GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 Z/2205/20

TAK

11 NumerPDF 27.10 27.10/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

7
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

71 NumerPDF 37.04/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

8
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

74 NumerPDF 32.10/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

9
TŁUSZCZ Zbigniew 1961-07-22 Z/2809/20

TAK

13 NumerPDF 40.24/19 LKS Polkowice 2020

10
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

693 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

642 NumerPDF 52.20 55.12/19 WKS Śląsk Wrocław 2020

2
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

1 NumerPDF 55.63/19 WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 40.64 40.64/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   ZKN 

2
TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 Z/2390/18

TAK

25 NumerPDF 30.87/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

3
TŁUSZCZ Zbigniew 1961-07-22 Z/2809/20

TAK

13 NumerPDF 21.44/19 LKS Polkowice 2020

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

70 NumerPDF 42.25 42.25/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

2
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

41 NumerPDF 40.89 40.89/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

3
PIECH Igor 2005-09-19 Z/2193/20

TAK

519 NumerPDF 34.17 34.17/20 ZLKL Zielona Góra 2020

4
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 26.41 26.41/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

5
SARAFIN Rafał 2005-10-13 Z/0613/20

TAK

622 NumerPDF 24.23 24.23/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

6
POLOWY Klaudiusz 2003-12-25 Z/4336/18

TAK

672 NumerPDF 37.92/19 MKS Osa Zgorzelec 2020

7
ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 Z/0614/20

TAK

662 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

8
PIĄTEK Bogdan 2005-06-15 Z/2808/20

TAK

674 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

9
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

30 NumerPDF 31.42/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

10
GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 Z/2205/20

TAK

11 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

11
DOMINIAK Marcel 2003-07-27 Z/2730/20

TAK

941 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

75 NumerPDF 58.28 62.93/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

2
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

3 NumerPDF 57.80 58.43/19 LKS Polkowice 2020  ZKN 

3
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 NumerPDF 54.57 54.57/20 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

4
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

72 NumerPDF 53.28 62.03/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

5
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 48.92 55.65/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

6
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 46.91 46.91/20 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

7
PATOŁA Hubert 1998-01-13 Z/4683/19

TAK

15 NumerPDF 46.40 47.81/19 UKS Ares Nowa Sól 2020

8
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 43.05 43.05/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU   ZKN 

2
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

435 NumerPDF 36.50 36.50/20 SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

3
TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 Z/2390/18

TAK

25 NumerPDF 45.38/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

4
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

607 NumerPDF 52.71/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU   ZKN 

5
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 41.78 41.78/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

2
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

477 NumerPDF 27.55/19 SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

3
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

63 NumerPDF 33.81/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

4
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

25 NumerPDF 37.60/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

2
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

3
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

4
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   ZKN 

5
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

6
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

7
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

33 NumerPDF 15.87 15.87/20 MKS Piast Głogów 2020

2
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

45 NumerPDF 18.02 18.02/20 MKS Piast Głogów 2020

3
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

13 NumerPDF 18.30/19 MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

4
PORWOLIK Emil 2006-01-21 Z/0132/20

TAK

606 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  ROSU 

5
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

22 NumerPDF 20.84/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

6
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

34 NumerPDF 18.14/19 MKS Piast Głogów 2020

7
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

10 NumerPDF 19.88/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020