Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP
LDK!, Sezon 2020
Osobostarty wszystkie: 1920 ( 1920 ) K-1165 M-755
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 169 ( 169 ) K-102 M-67
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

1000m K U16 107 NumerPDF 3:35.20 3:35.20/19  ROSU 

2
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

1000m K U16 101 NumerPDF 3:26.68 3:26.68/19  ROSU 

3
BASIAK Veronica 2004-11-02 Z/1695/19

2019

1000m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

4
ŁASKAWIEC Nikol 2004-12-03 Z/5192/19

2019

2000 m K U16 112 NumerPDF  ROSU 

5
BRETSZNAJDER Julia 2006-06-29 Z/0670/20

TAK

300m K U16 112 NumerPDF  ROSU 

6
ANTONIAK Alicja 2005-10-10 Z/5673/19

TAK

300m K U16 119 NumerPDF  ROSU 

7
JEWTUSZEK Franciszek 2006-03-31 Z/0669/20

TAK

1000m M U16 114 NumerPDF  ROSU 

8
JARZĘBECKI Aleksander 2005-09-29 Z/1696/19

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF  ROSU 

9
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

2019

1000m M U16 100 NumerPDF 3:15.14/18  ROSU 

10
BIERNAT Maksymilian 2005-11-26 Z/3718/19

TAK

100m M U16 119 NumerPDF 12.42 12.42/19  ROSU 

11
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

100m M U16 21 NumerPDF 13.39 13.39/19  ROSU 

12
CZEKAJ Jacek 2006-08-28 Z/5674/19

TAK

300m M U16 119 NumerPDF  ROSU 

13
KAŁWA Adam 2006-07-14 Z/5427/19

TAK

W dal M U16 115 NumerPDF 4.74 4.74/19  ROSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 14 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.50 13.50/19  ROSU 

2
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

300m K U16 88 NumerPDF 44.96 44.96/19  ROSU 

3
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

80m pł K U16 87 NumerPDF 11.92 11.92/19  ROSU   ZKN 

4
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

2019

Dysk K U16 (0.75kg) 84 NumerPDF 28.44 28.44/19  ROSU 

5
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 34.79 34.79/19  ROSU 

6
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

2019

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF 7.88 7.88/19  ROSU 

7
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

W dal K U16 77 NumerPDF 4.31 4.31/19  ROSU 

8
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U16 89 NumerPDF 5.48 5.48/19  ROSU 

9
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

Wzwyż K U16 50 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

10
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K U16 86 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

11
FIL Klaudia 2006-01-10 Z/3257/19

TAK

Wzwyż K U16 81 NumerPDF  ROSU 

12
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U16 79 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

13
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 53.74 53.74/19  ROSU   ZKN 

14
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 10.27 10.27/19  ROSU 

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 13 ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

300m K U16 101 NumerPDF 43.58 43.58/19

2
JAROCIŃSKA Hanna 2005-06-23 Z/1995/19

TAK

600m K U16 119 NumerPDF 1:57.69 1:57.69/19

3
FORMICKI Mateusz 2005-06-20 Z/1460/19

TAK

100m M U16 103 NumerPDF 12.52 12.52/19

4
GOLLASCH Kacper 2004-05-10 Z/5316/19

2019

100m M U16 101 NumerPDF 12.55 12.55/19

5
BABIJ Franciszek 2006-01-17 Z/5428/19

TAK

100m M U16 104 NumerPDF

6
BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 Z/5675/19

TAK

100m M U16 108 NumerPDF

7
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

300m M U16 111 NumerPDF 37.93 37.93/19

8
ORMAN Marek 2004-12-16 Z/5315/19

TAK

300m M U16 107 NumerPDF

9
GIERSZEWSKI Paweł 2004-08-10 Z/5317/19

2019

Kula M U16 (5kg) 119 NumerPDF 8.00 8.00/19

10
MALKO Jakub 2004-10-06 Z/1942/18

2019

Kula M U16 (5kg) 129 NumerPDF 11.50/19

11
BIELECKI Jakub 2004-07-28 Z/5375/19

2019

W dal M U16 104 NumerPDF

12
MELA Olaf 2004-06-01 Z/5676/19

2019

W dal M U16 121 NumerPDF

13
WIECZOREK Oliwier 2005-10-19 Z/2243/19

TAK

Wzwyż M U16 102 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 17 ( 17 ) K-15 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

1000m K U16 754 NumerPDF 3:27.89 3:27.89/19  ROSU 

2
BANASIAK Anna 2006-12-13 Z/1032/19

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

3
DROŃ Maja 2006-10-06 Z/0917/20

TAK

100m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

4
BRZÓSKA Jagoda 2005-04-29 Z/0472/20

TAK

100m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

5
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

100m K U16 718 NumerPDF 13.61 13.61/19  ROSU 

6
STEPANETS Angelina 2005-02-04 Z/5366/19

TAK

100m K U16 799 NumerPDF 13.54 13.54/19  ROSU 

7
HEREZO Małgorzata 2005-07-09 Z/2530/19

TAK

100m K U16 751 NumerPDF 15.31 15.31/19  ROSU 

8
PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 Z/0440/20

TAK

100m K U16 132 NumerPDF  ROSU 

9
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U16 711 NumerPDF 13.39 13.39/19  ROSU 

10
KUSIAK Wiktoria 2006-04-28 Z/0668/20

TAK

100m K U16 200 NumerPDF  ROSU 

11
MAŁEK Nicole 2006-08-15 Z/0629/20

TAK

100m K U16 134 NumerPDF  ROSU 

12
KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 Z/0540/20

TAK

100m K U16 19 NumerPDF  ROSU 

13
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

300m K U16 750 NumerPDF 50.63 50.63/19  ROSU 

14
PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 Z/0438/20

TAK

300m K U16 133 NumerPDF  ROSU 

15
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

300m K U16 752 NumerPDF 44.79 44.79/19  ROSU 

16
FLASIŃSKI Filip 2006-08-25 Z/0918/20

TAK

100m M U16 22 NumerPDF  ROSU 

17
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

300m M U16 751 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZAJ Justyna 2005-09-30 Z/0612/20

TAK

600m K U16 663 NumerPDF  ROSU 

2
CZUŁA Julia 2006-01-17 Z/0615/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 610 NumerPDF  ROSU 

3
ZADWÓRNA Oliwia 2005-07-05 Z/3261/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF  ROSU 

4
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 617 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU   ZKN 

5
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

6
ANYSZCZY Aleksandra 2005-07-11 Z/0535/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 2.20 2.20/19  ROSU 

7
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

8
JÓŹWIAK Katarzyna 2004-07-09 Z/4339/18

2019

Wzwyż K U16 12 NumerPDF  ROSU 

9
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

110m M (91.4) U16 647 NumerPDF 16.65 16.65/19  ROSU 

10
PIEKAREK Jakub 2005-02-17 Z/1368/19

2019

300m M U16 695 NumerPDF 45.23/19

11
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 663 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU   ZKN 

12
ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 Z/0614/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 662 NumerPDF  ROSU 

13
SARAFIN Rafał 2005-10-13 Z/0613/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 622 NumerPDF  ROSU 

14
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 693 NumerPDF 35.23 35.23/19  ROSU 

15
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

Tyczka M U16 662 NumerPDF  ROSU 

16
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 Z/3035/19

TAK

Wzwyż M U16 521 NumerPDF 1.79 1.79/19  ROSU 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

2019

100m K U16 9 NumerPDF 13.99 13.99/19  ROSU 

2
TYSZECKA Klaudia 2004-03-16 Z/5680/19

2019

100m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

3
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

2019

300m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

4
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

2019

300m K U16 11 NumerPDF  ROSU 

5
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

2019

600m K U16 1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19  ROSU 

6
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

600m K U16 12 NumerPDF 2:10.72 2:10.72/19  ROSU 

7
POPEK Julia 2005-02-25 Z/5678/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

8
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

2019

W dal K U16 11 NumerPDF  ROSU 

9
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

2019

1000m M U16 2 NumerPDF  ROSU 

10
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

1000m M U16 14 NumerPDF  ROSU 

11
WOJNOWSKI Michał 2006-08-30 Z/5681/19

TAK

1000m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

12
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

110m M (91.4) U16 24 NumerPDF 15.58 15.58/19  ROSU   ZKN 

13
GRAB Wiktor 2004-03-24 Z/5677/19

2019

110m M (91.4) U16 66 NumerPDF  ROSU 

14
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

600m M U16 17 NumerPDF 1:36.94 1:36.94/19  ROSU 

15
WRÓBEL Dominik 2004-02-21 Z/0857/18

TAK

600m M U16 13 NumerPDF 1:28.55 1:28.55/19  ROSU 

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACAN Amelia 2004-02-21 Z/2964/19

2019

100m K U16 11 NumerPDF  ROSU 

2
SOWA Angelika 2005-01-07 Z/3771/19

TAK

100m K U16 99 NumerPDF  ROSU 

3
MAZUR Małgorzata 2005-01-24 Z/2963/19

TAK

300m K U16 147 NumerPDF  ROSU 

4
SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 Z/1117/20

TAK

300m K U16 37 NumerPDF  ROSU 

5
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

300m K U16 13 NumerPDF  ROSU 

6
BABIJ Maria 2005-06-29 Z/1115/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 13 NumerPDF  ROSU 

7
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

2019

Młot K U16 (3kg) 419 NumerPDF  ROSU 

8
HAMARSKI Aleksander 2005-11-15 Z/1114/20

TAK

200m pł M U16 34 NumerPDF  ROSU 

9
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

200m pł M U16 13 NumerPDF  ROSU 

10
PORWOLIK Emil 2006-01-21 Z/0132/20

TAK

200m pł M U16 606 NumerPDF  ROSU 

11
MISTERKIEWICZ Jakub 2005-05-31 Z/1113/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 36 NumerPDF  ROSU 

12
DRYZD Jan 2005-09-19 Z/2962/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF  ROSU 

13
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 607 NumerPDF  ROSU   ZKN 

14
KRAWCZYK Kacper 2005-09-03 Z/1116/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 35 NumerPDF  ROSU 

15
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 63 NumerPDF  ROSU 

16
WORONIAK Patryk 2004-05-06 Z/2965/19

2019

W dal M U16 11 NumerPDF  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 18 ( 18 ) K-15 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

1000m K U16 413 NumerPDF  ROSU 

nowy
2
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

100m K U16 431 NumerPDF  ROSU 

3
DŻYGÓRA Beata 2005-12-12 Z/0654/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

4
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

5
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

2000 m K U16 415 NumerPDF  ROSU 

6
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

200m pł K U16 418 NumerPDF 37.46 37.46/19  ROSU 

7
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

600m K U16 409 NumerPDF 2:00.38/19  ROSU 

8
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

TAK

600m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

9
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 419 NumerPDF  ROSU 

nowy
10
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 401 NumerPDF  ROSU 

11
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 472 NumerPDF  ROSU 

12
ŚCIGAN Julia 2006-07-01 Z/0657/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 400 NumerPDF  ROSU 

13
LOREK Oliwia 2004-12-02 Z/5036/19

2019

Oszczep K U16 (500) 421 NumerPDF 27.82 27.82/19  ROSU 

14
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

W dal K U16 409 NumerPDF 3.66 3.66/19  ROSU 

15
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 435 NumerPDF  ROSU 

16
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

5-bój K U16 403 NumerPDF  ROSU 

17
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

5-bój M U16 477 NumerPDF 896/19  ROSU 

nowy
18
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

5-bój M U16 429 NumerPDF  ROSU 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF 3:12.49/18  ROSU   ZKN 

2
JASICZEK Salomea 2005-08-14 Z/0097/19

TAK

1000m K U16 26 NumerPDF  ROSU 

3
KOZŁOWSKA Maja 2006-07-23 Z/1016/20

TAK

1000m K U16 20 NumerPDF  ROSU 

4
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

1000m K U16 27 NumerPDF  ROSU 

5
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

2019

100m K U16 95 NumerPDF  ROSU 

6
POPŁAWSKA Kornelia 2006-05-01 Z/0522/20

TAK

300m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

7
MIKODA Gabriela 2005-01-01 Z/1263/20

TAK

300m K U16 29 NumerPDF 50.59/18  ROSU 

nowy
8
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

300m K U16 88 NumerPDF 49.62/19  ROSU 

nowy
9
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

3 km ch K U16 28 NumerPDF  ROSU 

10
PLOCH Zuzanna 2005-12-28 Z/0102/19

TAK

600m K U16 24 NumerPDF  ROSU 

11
PAWLIKOWSKA Zuzanna 2005-02-27 Z/0101/19

TAK

600m K U16 25 NumerPDF 1:56.35/19  ROSU 

12
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

600m K U16 21 NumerPDF 1:43.37 1:43.37/19  ROSU 

13
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

600m K U16 29 NumerPDF  ROSU 

14
GĄSIOREK Aleksandra 2005-09-06 Z/0096/19

TAK

600m K U16 120 NumerPDF  ROSU 

15
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

1000m M U16 71 NumerPDF  ROSU 

16
SOKOŁOWSKI Wiktor 2005-11-08 Z/0671/20

TAK

1000m M U16 77 NumerPDF  ROSU 

nowy
17
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

2000m M U16 100 NumerPDF  ROSU 

18
ŁOZIŃSKI Mikołaj 2005-09-27 Z/0100/19

TAK

2000m M U16 120 NumerPDF  ROSU 

19
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

2000m M U16 76 NumerPDF  ROSU   ZKN 

20
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

2000m M U16 88 NumerPDF  ROSU 

21
DOWHAN Mateusz 2004-05-04 Z/1460/20

TAK

300m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

nowy
 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZĘZAK Karolina 2005-09-21 Z/5365/19

TAK

1000m K U16 336 NumerPDF

2
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

200m pł K U16 322 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

1000m K U16 990 NumerPDF 3:24.85 3:17.54/18  ROSU 

2
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

2000 m K U16 986 NumerPDF 7:41.53 7:41.53/19  ROSU 

3
KUCHCZYŃSKA Michalina 2005-05-12 Z/1308/19

TAK

300m K U16 983 NumerPDF  ROSU 

4
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

300m K U16 963 NumerPDF 45.01 45.01/19  ROSU 

5
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

300m K U16 984 NumerPDF  ROSU 

6
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

300m K U16 960 NumerPDF  ROSU 

7
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

600m K U16 964 NumerPDF 1:50.10 1:50.10/19  ROSU 

8
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

600m K U16 991 NumerPDF  ROSU 

9
SPASÓWKA Martyna 2005-06-17 Z/0465/20

TAK

600m K U16 997 NumerPDF  ROSU 

nowy
10
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

600m K U16 998 NumerPDF  ROSU 

11
POBŁOCKA Julia 2006-01-08 Z/0464/20

TAK

600m K U16 993 NumerPDF  ROSU 

12
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

600m K U16 989 NumerPDF 1:52.96 1:52.96/19  ROSU 

13
KRAJEWSKI Adrian 2006-06-26 Z/1316/19

TAK

1000m M U16 978 NumerPDF  ROSU 

14
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

1000m M U16 993 NumerPDF  ROSU 

15
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

1000m M U16 964 NumerPDF  ROSU 

16
LACNY Paweł 2004-01-22 Z/0646/19

2019

300m M U16 993 NumerPDF 45.81 45.81/19  ROSU 

17
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

300m M U16 964 NumerPDF 40.77 40.29/18  ROSU 

18
ADAMCZYK Mikołaj 2004-10-29 Z/1278/18

2019

300m M U16 985 NumerPDF  ROSU 

19
KŁECZEK Kubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

600m M U16 994 NumerPDF  ROSU 

20
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

600m M U16 957 NumerPDF 1:39.22 1:39.22/20  ROSU 

21
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

600m M U16 985 NumerPDF 1:37.22 1:37.22/19  ROSU 

22
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

600m M U16 989 NumerPDF  ROSU 

23
WOŹNIAK Bartosz 2005-07-10 Z/1311/19

TAK

600m M U16 990 NumerPDF  ROSU 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

80m pł K U16 8 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 154 ( 154 ) K-86 M-68
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF  ROSU 

2
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2019

100m K U16 841 NumerPDF 13.63 13.63/19  ROSU 

3
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K U16 864 NumerPDF 13.38 13.38/19  ROSU 

4
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

200m pł K U16 880 NumerPDF  ROSU 

5
MAZUROWSKA Marta 2004-03-04 Z/5220/19

TAK

300m K U16 100 NumerPDF  ROSU 

6
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

600m K U16 851 NumerPDF 1:45.91/19  ROSU 

7
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

W dal K U16 8888 NumerPDF 4.85/18  ROSU 

8
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF 1.50/18  ROSU 

9
TARCZYKOWSKI Marcel 2005-07-28 Z/2425/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

10
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

11
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

TAK

100m M U16 6 NumerPDF  ROSU 

12
ORZECHOWSKI Jakub 2006-08-15 Z/0169/18

TAK

100m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

13
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

300m M U16 873 NumerPDF 47.28/18  ROSU 

14
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

TAK

600m M U16 814 NumerPDF 1:32.08/19  ROSU 

15
POPIOŁEK Bartek 2005-03-21 Z/0091/16

TAK

Wzwyż M U16 23 NumerPDF 1.35/18  ROSU 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U16 677 NumerPDF

2
CERSKA Amelia 2006-08-14 Z/0492/19

TAK

200m pł K U16 901 NumerPDF

3
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

300m K U16 896 NumerPDF 43.54 43.54/20  ROSU 

4
CYBULSKA Aleksandra 2006-12-06 Z/0493/19

TAK

600m K U16 978 NumerPDF

5
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF

6
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

Tyczka K U16 365 NumerPDF

7
ŚWIDER Kinga 2006-07-19 Z/0384/20

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 4.54 4.54/20

8
SEROCKA Nikola 2005-05-30 Z/0498/19

TAK

W dal K U16 303 NumerPDF 4.20 4.20/20

9
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

W dal K U16 570 NumerPDF

10
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U16 533 NumerPDF 1.50 1.50/20

11
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U16 355 NumerPDF 1.55 1.55/20

12
SALA Malwina 2006-05-10 Z/3889/18

TAK

Wzwyż K U16 350 NumerPDF 1.40 1.40/20

13
BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 Z/3885/18

TAK

1000m M U16 374 NumerPDF

14
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U16 387 NumerPDF  ROSU 

15
PISCITELLI Patryk 2005-12-21 Z/0382/20

TAK

100m M U16 333 NumerPDF

16
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

300m M U16 41 NumerPDF 40.91 40.91/20  ROSU 

17
ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 Z/3881/18

TAK

Tyczka M U16 376 NumerPDF

18
SIDYA Cezar 2004-04-24 Z/4854/19

TAK

Wzwyż M U16 67 NumerPDF 1.75 1.75/20  ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 30 ( 30 ) K-18 M-12
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U16 915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18  ROSU 

2
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

1000m K U16 185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19  ROSU 

3
SILKO Julia 2006-05-10 Z/0810/19

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF 4:05.62 4:05.62/19  ROSU 

4
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

100m K U16 222 NumerPDF  ROSU 

5
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

100m K U16 976 NumerPDF 16.10/18  ROSU 

6
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m pł K U16 740 NumerPDF 33.29 33.29/19  ROSU 

7
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m pł K U16 187 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

8
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

300m K U16 113 NumerPDF 55.76 54.07/18  ROSU 

9
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 47.21 47.13/18  ROSU 

10
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19  ROSU 

11
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

3 km ch K U16 208 NumerPDF  ROSU 

12
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

3 km ch K U16 204 NumerPDF 21:51.25 21:51.25/19  ROSU 

13
CIESIELSKA Marcelina 2005-03-09 Z/5221/19

TAK

3 km ch K U16 206 NumerPDF 22:14.15 22:14.15/19  ROSU 

14
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

600m K U16 166 NumerPDF 2:03.87 2:03.87/19  ROSU 

15
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

600m K U16 743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19  ROSU 

16
OPASIAK Anna 2006-04-28 Z/5590/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 975 NumerPDF 32.88 32.88/19  ROSU 

17
POPEK Iga 2005-02-23 Z/5254/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 500 NumerPDF 23.54 23.54/19  ROSU 

18
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 741 NumerPDF 31.85 31.85/19  ROSU 

19
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M U16 115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19  ROSU 

20
ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 Z/4450/19

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF 3:08.91 3:08.91/19  ROSU 

21
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19  ROSU 

22
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m M U16 192 NumerPDF  ROSU 

23
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

100m M U16 900 NumerPDF 12.40 12.40/19  ROSU 

24
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

200m pł M U16 721 NumerPDF 33.31 33.31/19  ROSU 

25
KOWALSKI Piotr 2006-02-28 Z/0183/17

TAK

200m pł M U16 135 NumerPDF  ROSU 

26
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

300m M U16 719 NumerPDF  ROSU 

27
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

5 km ch M U16 205 NumerPDF 33:45.92 33:45.92/19  ROSU 

28
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 Z/5197/18

TAK

600m M U16 85 NumerPDF  ROSU 

29
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF 31.23 31.23/19  ROSU 

30
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 742 NumerPDF 35.48 35.48/19  ROSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 19 ( 19 ) K-6 M-13
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K U16 862 NumerPDF 14.09 14.09/19  ROSU 

2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 863 NumerPDF  ROSU 

3
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 865 NumerPDF 26.24 26.24/19

4
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 860 NumerPDF

5
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 861 NumerPDF 23.86 23.86/19  ROSU 

6
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U16 852 NumerPDF 1.58 1.58/19  ROSU 

7
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

1000m M U16 882 NumerPDF 2:55.28 2:55.28/19  ROSU 

8
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:06.82/18  ROSU 

9
TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 Z/0531/20

TAK

1000m M U16 860 NumerPDF  ROSU 

10
ROŻEK Jakub 2005-07-02 Z/1769/19

TAK

100m M U16 865 NumerPDF  ROSU 

11
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

300m M U16 872 NumerPDF 40.87 40.87/19  ROSU 

12
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

300m M U16 865 NumerPDF 45.48 45.48/19  ROSU 

13
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

600m M U16 866 NumerPDF 1:30.47 1:30.47/19  ROSU 

14
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 36.60 36.60/19  ROSU 

15
MARASZ Piotr 2006-08-26 Z/1378/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 865 NumerPDF  ROSU 

16
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 33.41 33.41/19

17
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 860 NumerPDF  ROSU 

18
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

W dal M U16 882 NumerPDF  ROSU 

19
KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 Z/1397/19

TAK

Wzwyż M U16 861 NumerPDF 1.40/18  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 16 ( 16 ) K-13 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

1000m K U16 513 NumerPDF 3:06.45 3:06.45/19  ROSU 

2
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

100m K U16 540 NumerPDF 13.65 13.65/19  ROSU 

3
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

100m K U16 549 NumerPDF 13.90 13.90/19  ROSU 

4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.98 12.98/19  ROSU 

5
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

2000 m K U16 553 NumerPDF 7:18.56 7:18.56/19  ROSU 

6
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m pł K U16 554 NumerPDF 31.70 31.70/19  ROSU 

7
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

300m K U16 514 NumerPDF 45.95 45.95/19  ROSU 

8
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

300m K U16 543 NumerPDF 48.17/19  ROSU 

9
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

300m K U16 552 NumerPDF 44.95 44.95/19  ROSU 

10
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

300m K U16 534 NumerPDF 47.26 44.59/18  ROSU 

11
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

300m K U16 535 NumerPDF 44.45 44.02/18  ROSU 

12
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:45.08/17  ROSU 

13
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

W dal K U16 548 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

14
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U16 12 NumerPDF 12.64 12.64/19  ROSU 

15
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

600m M U16 529 NumerPDF 1:24.92 1:24.92/19  ROSU   ZKN 

16
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 540 NumerPDF 44.03 44.03/19  ROSU 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

100m K U16 967 NumerPDF  ROSU 

2
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

100m K U16 963 NumerPDF  ROSU 

3
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

2000 m K U16 959 NumerPDF  ROSU 

4
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

200m pł K U16 962 NumerPDF  ROSU 

5
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 945 NumerPDF  ROSU 

6
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 963 NumerPDF  ROSU 

7
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.53/18  ROSU 

8
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U16 970 NumerPDF 1.45/18  ROSU 

9
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwyż K U16 935 NumerPDF 1.20/18  ROSU 

10
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

2000m M U16 953 NumerPDF  ROSU 

11
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

200m pł M U16 938 NumerPDF  ROSU 

12
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

300m M U16 938 NumerPDF  ROSU 

13
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

600m M U16 943 NumerPDF 1:33.50/19  ROSU 

14
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 931 NumerPDF  ROSU 

15
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF  ROSU 

16
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 959 NumerPDF  ROSU 

17
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 965 NumerPDF  ROSU 

18
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 956 NumerPDF  ROSU   ZKN 

19
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF  ROSU 

20
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

2019

W dal M U16 963 NumerPDF 5.33/19  ROSU 

 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 Z/0587/20

TAK

1000m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

2
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

W dal K U16 9 NumerPDF 4.08 4.08/20  ROSU 

3
BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 Z/0586/20

TAK

600m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

 
UKB Szubin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF 13.38 13.38/19

2
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M U16 366 NumerPDF 3:06.42/18

3
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

1000m M U16 338 NumerPDF 2:53.61 2:53.61/19

4
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

2000m M U16 364 NumerPDF 6:51.23 6:51.23/19

5
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

200m pł M U16 336 NumerPDF 34.75/18

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 28 ( 28 ) K-17 M-11
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

1000m K U16 207 NumerPDF 3:39.35 3:39.35/20  ROSU 

2
MIETKOWSKA Maja 2006-07-03 Z/1106/19

TAK

100m K U16 319 NumerPDF  ROSU 

3
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

2019

100m K U16 9 NumerPDF  ROSU 

4
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

2000 m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

5
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF  ROSU 

6
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

200m pł K U16 11 NumerPDF  ROSU 

7
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF  ROSU 

8
SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 Z/1053/19

TAK

300m K U16 15 NumerPDF  ROSU 

9
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:37.04 1:36.80/18  ROSU 

10
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:45.94/19  ROSU 

11
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF  ROSU 

12
EVYA Hoefsmit 2005-10-02 Z/1040/19

TAK

80m pł K U16 9 NumerPDF  ROSU 

13
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

80m pł K U16 10 NumerPDF 11.83 11.83/19  ZKN 

14
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF  ROSU 

15
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF 1.35 1.40/18  ROSU 

16
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

Wzwyż K U16 3 NumerPDF 1.20/19  ROSU 

17
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF 1.45 1.50/18  ROSU 

18
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

19
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

200m pł M U16 3 NumerPDF 25.87 25.87/19  ROSU   ZKN 

20
GRZESIŃSKI Aleks 2005-03-26 Z/1286/20

TAK

300m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

nowy
21
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

600m M U16 6 NumerPDF 1:25.58 1:25.58/19  ROSU   ZKN 

22
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

600m M U16 196 NumerPDF 1:52.09/19  ROSU 

23
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:28.99 1:28.99/20  ROSU 

24
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 3 NumerPDF 1:37.94 1:37.94/19  ROSU 

25
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

600m M U16 3 NumerPDF 1:28.79 1:28.79/20  ROSU 

26
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 25 NumerPDF  ROSU 

27
PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 Z/4466/19

2019

Kula M U16 (5kg) 192 NumerPDF  ROSU 

28
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

Wzwyż M U16 199 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 69 ( 69 ) K-44 M-25
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

100m K U16 36 NumerPDF  ROSU 

2
ZDEB Anna 2006-06-05 Z/5641/19

TAK

100m K U16 35 NumerPDF  ROSU 

3
KOWALUK Natalia 2005-01-16 Z/1677/19

2019

300m K U16 41 NumerPDF  ROSU 

4
SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 Z/5688/19

TAK

300m K U16 47 NumerPDF  ROSU 

5
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

300m K U16 32 NumerPDF 51.14 51.14/19  ROSU 

6
KOCIUBA Julia 2005-08-02 Z/1249/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF 52.13 52.13/19  ROSU 

7
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

8
PIETRZYK Emilia 2006-02-19 Z/5686/19

2019

300m K U16 46 NumerPDF  ROSU 

9
ZAWISZA Inga 2006-10-10 Z/5685/19

TAK

600m K U16 48 NumerPDF  ROSU 

10
KASPRZAK Jadwiga 2004-07-26 Z/4618/17

2019

600m K U16 6 NumerPDF

11
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

600m K U16 45 NumerPDF  ROSU 

12
LAMORSKA Urszula 2004-03-01 Z/5637/19

2019

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF  ROSU 

13
RUTKOWSKI Bartłomiej 2006-05-11 Z/0447/20

TAK

100m M U16 50 NumerPDF  ROSU 

14
DYBAŁA Antoni 2006-07-28 Z/5648/19

TAK

100m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

15
KAŃSKI Kacper 2004-06-26 Z/1676/19

2019

100m M U16 42 NumerPDF 13.51 13.51/19  ROSU 

16
JAROSIŃSKI Jeremi 2005-10-30 Z/5642/19

2019

100m M U16 32 NumerPDF  ROSU 

17
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

100m M U16 30 NumerPDF  ROSU 

18
DYBAŁA Adam 2006-07-28 Z/5643/19

TAK

300m M U16 31 NumerPDF  ROSU 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKIEŁKA Sandra 2004-04-01 Z/5214/19

2019

100m K U16 29 NumerPDF 15.48 15.48/19  ROSU 

2
LACKORZYŃSKA Olga 2004-07-27 Z/5351/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF  ROSU 

3
PAŃKO Oliwia 2006-04-21 Z/1237/20

TAK

100m K U16 112 NumerPDF  ROSU 

nowy
4
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 146 NumerPDF 14.72 13.98/18  ROSU 

5
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K U16 148 NumerPDF 13.45 13.45/19  ROSU 

6
SURMA Wiktoria 2006-08-11 Z/1283/20

TAK

300m K U16 114 NumerPDF  ROSU 

nowy
7
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

300m K U16 121 NumerPDF  ROSU 

8
PORTKA Wiktoria 2005-06-22 Z/0120/20

TAK

600m K U16 22 NumerPDF  ROSU 

9
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

600m K U16 55 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19  ROSU 

10
BUCZAK Weronika 2006-01-19 Z/1085/20

TAK

600m K U16 111 NumerPDF  ROSU 

nowy
11
PIASECKA Natalia 2006-10-23 Z/1238/20

TAK

600m K U16 113 NumerPDF  ROSU 

nowy
12
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

2019

W dal K U16 24 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

13
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

1000m M U16 153 NumerPDF 3:30.17 3:30.17/19  ROSU 

14
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

1000m M U16 72 NumerPDF 3:15.83 3:15.83/19  ROSU 

15
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 2:47.52 2:47.52/19  ROSU 

16
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF 11.88 11.88/19  ROSU 

17
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

300m M U16 088 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

18
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 140 NumerPDF 30.74 30.74/19  ROSU 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 18 ( 18 ) K-14 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

100m K U16 928 NumerPDF 15.09 15.09/19  ROSU 

2
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

100m K U16 926 NumerPDF  ROSU 

nowy
3
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

100m K U16 4 NumerPDF  ROSU 

4
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 904 NumerPDF 7:38.17 7:38.17/19  ROSU 

5
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

200m pł K U16 916 NumerPDF  ROSU 

nowy
6
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

200m pł K U16 6 NumerPDF  ROSU 

7
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

300m K U16 921 NumerPDF 53.21 53.21/19  ROSU 

8
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

600m K U16 920 NumerPDF 1:57.52 1:57.52/19  ROSU 

9
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

600m K U16 900 NumerPDF  ROSU 

10
CZYŻ Aleksandra 2006-02-19 Z/5455/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

nowy
11
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

600m K U16 925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19  ROSU 

12
DZWONKOWSKA Wiktoria 2006-04-18 Z/5457/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF  ROSU 

nowy
13
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 924 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

14
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

Wzwyż K U16 920 NumerPDF  ROSU 

15
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

1000m M U16 900 NumerPDF 3:39.46 3:39.46/19  ROSU 

16
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

nowy
17
POLAK Szymon 2006-09-22 Z/5387/19

TAK

300m M U16 900 NumerPDF  ROSU 

18
KARGUL Jakub 2005-06-17 Z/5134/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 918 NumerPDF 26.71/19  ROSU 

nowy
 
TS Start Lublin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISEŁ Daria 2006-01-29 Z/0506/20

TAK

600m K U16 612 NumerPDF  ROSU 

2
CICHALEWSKA Klaudia 2006-09-26 Z/1620/19

TAK

W dal K U16 715 NumerPDF 3.46/19  ROSU 

3
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

2019

W dal K U16 621 NumerPDF 3.73/19  ROSU 

4
CICHALEWSKA Nikola 2006-09-26 Z/1621/19

TAK

W dal K U16 716 NumerPDF 2.96/19  ROSU 

5
WÓJTOWICZ Emilia 2006-09-23 Z/0504/20

TAK

Wzwyż K U16 804 NumerPDF  ROSU 

6
ZADROGA Klara 2006-10-26 Z/0423/20

TAK

Wzwyż K U16 802 NumerPDF  ROSU 

7
WERMIŃSKI Bartosz 2006-04-06 Z/1622/19

TAK

100m M U16 712 NumerPDF  ROSU 

8
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

100m M U16 692 NumerPDF  ROSU 

9
BASAK Jakub 2006-02-14 Z/1617/19

TAK

W dal M U16 716 NumerPDF 4.18/19  ROSU 

10
ALJABALI Maciej 2006-06-01 Z/0422/20

TAK

W dal M U16 801 NumerPDF  ROSU 

11
KOSIARSKI Maciej 2006-06-08 Z/0505/20

TAK

W dal M U16 803 NumerPDF  ROSU 

12
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 Z/3830/18

TAK

W dal M U16 606 NumerPDF 4.94/19  ROSU 

13
DUTKOWSKI Jakub 2005-08-19 Z/2174/19

TAK

W dal M U16 702 NumerPDF 4.35/19  ROSU 

14
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

W dal M U16 605 NumerPDF 4.30/18  ROSU 

15
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

2019

W dal M U16 604 NumerPDF 4.74/18  ROSU 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 118 ( 118 ) K-62 M-56
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

W dal K U16 355 NumerPDF 4.11 4.16/18

2
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

Wzwyż K U16 301 NumerPDF 1.45 1.45/19

3
ZASTRUSZNA Oliwia 2005-01-25 Z/5209/19

TAK

Wzwyż K U16 304 NumerPDF 1.35 1.35/19

4
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

Wzwyż K U16 356 NumerPDF 1.40 1.40/19

5
SURA Wiktor 2005-09-25 Z/5208/19

TAK

200m pł M U16 358 NumerPDF 37.45 37.45/19

6
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

5 km ch M U16 356 NumerPDF 34:16.61 34:16.61/19

7
DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 Z/1981/19

TAK

600m M U16 355 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19

8
SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 Z/1982/19

TAK

600m M U16 357 NumerPDF 1:42.41 1:42.41/19

9
KOWALSKI Hubert 2004-08-20 Z/5322/19

2019

Młot M U16 (5kg) 355 NumerPDF 28.61 28.61/19

10
STYCZYŃSKI Jakub 2005-01-25 Z/5323/19

2019

Młot M U16 (5kg) 357 NumerPDF 21.55 21.55/19

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 16 ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUSZYŃSKA Dominika 2005-03-17 Z/5715/19

TAK

100m K U16 81 NumerPDF  ROSU 

2
ŁAWNICZEK Natalia 2005-04-02 Z/1510/19

TAK

100m K U16 61 NumerPDF  ROSU 

3
ŁUSZCZEK Nikola 2006-07-11 Z/5691/19

2019

300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

4
KAŁUSKA Emilia 2005-03-08 Z/0924/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 91 NumerPDF  ROSU 

5
KACPERCZYK Wiktoria 2006-09-12 Z/0923/20

TAK

Wzwyż K U16 90 NumerPDF  ROSU 

6
URUSKI Oliwier 2004-10-01 Z/2225/19

2019

1000m M U16 68 NumerPDF  ROSU 

7
SZATKOWSKI Tomasz 2005-06-25 Z/5692/19

TAK

100m M U16 22 NumerPDF  ROSU 

8
BRUZDA Jakub 2005-07-25 Z/5718/19

TAK

100m M U16 89 NumerPDF  ROSU 

9
SZULIK Markus 2006-12-31 Z/0925/20

TAK

300m M U16 92 NumerPDF  ROSU 

10
CHUDZIKIEWICZ Bartłomiej 2006-02-22 Z/5719/19

TAK

300m M U16 88 NumerPDF  ROSU 

11
JÓŹWIAK Jakub 2006-04-27 Z/5711/19

TAK

300m M U16 63 NumerPDF  ROSU 

12
DUDZIŃSKI Michał 2006-02-25 Z/1509/19

TAK

300m M U16 66 NumerPDF  ROSU 

13
WRÓBEL Kacper 2006-10-11 Z/5713/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 79 NumerPDF  ROSU 

14
ZIELENIEWSKI Gracjan 2004-02-26 Z/5722/19

2019

Kula M U16 (5kg) 78 NumerPDF  ROSU 

15
NAWRACAŁA Bartosz 2006-01-26 Z/5696/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 44 NumerPDF 8.14 8.14/19  ROSU 

16
MIELNIK Bartosz 2005-11-09 Z/5721/19

TAK

Wzwyż M U16 82 NumerPDF  ROSU 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.95 13.95/19

2
ŚWISTEK Zofia 2006-09-23 Z/5689/19

TAK

100m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

3
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

100m K U16 29 NumerPDF 14.48 14.48/19  ROSU 

4
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 2:08.21 2:03.32/18  ROSU 

5
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

80m pł K U16 30 NumerPDF 14.22 14.22/19

6
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF 9.95 9.95/19

7
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

Tyczka K U16 43 NumerPDF 2.00 2.00/19  ROSU 

8
MARCINIAK Maria 2006-10-03 Z/0454/20

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.45 4.45/19

9
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.35 4.35/19  ROSU 

10
NASKRENT Adrianna 2006-08-04 Z/0452/20

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

11
FEMLAK Szymon 2006-03-01 Z/5627/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

12
STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 Z/2723/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:45.62/18  ROSU 

13
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF

14
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

2000m M U16 46 NumerPDF 6:54.82 6:54.82/19  ROSU 

15
KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 Z/5228/19

TAK

2000m M U16 32 NumerPDF 6:55.34 6:55.34/19  ROSU 

16
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

200m pł M U16 57 NumerPDF 30.66 30.66/19  ROSU 

17
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M U16 27 NumerPDF 39.28 39.28/19

18
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF 44.28 44.28/19  ROSU 

19
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

300m M U16 26 NumerPDF 41.72 41.72/19

20
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF 1:32.41 1:32.41/19  ROSU 

21
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

W dal M U16 22 NumerPDF 5.95 5.95/19  ROSU 

22
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

Wzwyż M U16 65 NumerPDF 1.60 1.60/19  ROSU 

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 31 ( 31 ) K-23 M-8
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 Z/1442/19

2019

1000m K U16 108 NumerPDF 3:45.28 3:45.28/19  ROSU 

2
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

2019

100m K U16 108 NumerPDF 14.74 14.22/18 PK  ROSU 

3
KWIECIŃSKA Natalia 2006-03-29 Z/5664/19

TAK

300m K U16 21 NumerPDF  ROSU 

4
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

2019

300m K U16 136 NumerPDF 43.87 43.87/19  ROSU 

5
ŚWIERGOCKA Natalia 2006-07-14 Z/5668/19

TAK

600m K U16 53 NumerPDF  ROSU 

6
MAJCHRZAK Zuzanna 2006-03-29 Z/5665/19

TAK

600m K U16 24 NumerPDF  ROSU 

7
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

600m K U16 25 NumerPDF  ROSU 

8
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/19  ROSU 

9
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:54.18 1:54.18/19  ROSU 

10
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

2019

600m K U16 114 NumerPDF  ROSU 

11
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

2019

600m K U16 130 NumerPDF 1:53.70 1:51.10/18  ROSU 

12
GORCZYCA Klaudia 2006-02-03 Z/5657/19

TAK

600m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

13
KRAWCZYK Justyna 2006-12-04 Z/0919/20

TAK

600m K U16 26 NumerPDF 1:48.59  ROSU 

14
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

2019

600m K U16 806 NumerPDF 1:49.83 1:49.83/19  ROSU 

15
SZELIGA Martyna 2005-08-02 Z/1472/19

TAK

80m pł K U16 34 NumerPDF  ROSU 

16
ZMACZYŃSKA Oliwia 2004-05-14 Z/1444/19

2019

Dysk K U16 (0.75kg) 108 NumerPDF 25.61 25.61/19  ROSU 

17
URBANOWICZ Weronika 2006-10-07 Z/5669/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 55 NumerPDF  ROSU 

18
SZUL Julia 2006-05-21 Z/5660/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 51 NumerPDF  ROSU 

19
PIRÓG Maja 2006-10-11 Z/5666/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 33 NumerPDF  ROSU 

20
GAJEWSKA Dominika 2005-08-04 Z/1475/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF 7.75 7.75/19  ROSU 

21
NUŻYŃSKA Emilia 2004-04-04 Z/1438/19

2019

Oszczep K U16 (500) 107 NumerPDF 26.04 27.53/18  ROSU 

22
ROMANOWSKA Aleksandra 2006-04-03 Z/5667/19

TAK

W dal K U16 37 NumerPDF  ROSU 

23
KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05 Z/5663/19

TAK

W dal K U16 16 NumerPDF  ROSU 

24
STĘPCZYŃSKI Kacper 2006-10-24 Z/5661/19

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF  ROSU 

25
MOCZULSKI Adam 2006-01-09 Z/5659/19

TAK

1000m M U16 26 NumerPDF  ROSU 

26
PONIKIEWSKI Wiktor 2004-10-05 Z/1441/19

2019

1000m M U16 30 NumerPDF  ROSU 

27
SZCZEŚNIAK Michał 2005-06-23 Z/1488/19

TAK

1000m M U16 114 NumerPDF  ROSU 

28
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

2019

200m pł M U16 136 NumerPDF 27.43 27.43/19  ROSU 

29
KOWALCZYK Miłosz 2006-06-30 Z/5662/19

TAK

300m M U16 15 NumerPDF  ROSU 

30
MOCZULSKI Grzegorz 2006-01-09 Z/5658/19

TAK

600m M U16 27 NumerPDF  ROSU 

31
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

600m M U16 116 NumerPDF 1:34.70 1:34.70/19  ROSU 

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKA Julita 2005-02-01 Z/5700/19

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF  ROSU 

2
CHYLIŃSKA Marcelina 2004-01-01 Z/5697/19

2019

300m K U16 21 NumerPDF  ROSU 

3
NOWAK Agnieszka 2005-02-08 Z/1098/19

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 45.24 45.05/18  ROSU 

4
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

3 km ch K U16 27 NumerPDF

5
KRAWCZYK Wiktoria 2006-02-01 Z/5708/19

TAK

600m K U16 28 NumerPDF  ROSU 

6
ŁUKASZKIEWICZ Lena 2006-01-01 Z/5699/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 2:12.54/17  ROSU 

7
GÓRA Magdalena 2004-07-02 Z/1099/19

2019

600m K U16 29 NumerPDF 1:51.85 1:51.85/19  ROSU 

8
BRZEZIŃSKA Hanna 2006-03-10 Z/5706/19

TAK

Wzwyż K U16 26 NumerPDF  ROSU 

9
PAŁANIUK Maciej 2005-03-02 Z/5702/19

TAK

300m M U16 25 NumerPDF  ROSU 

10
CZAPLIN Igor 2005-01-01 Z/5703/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF  ROSU 

11
WIT Michał 2004-04-06 Z/2163/18

2019

600m M U16 29 NumerPDF 1:37.52 1:36.70/18  ROSU 

12
KACZOROWSKI Jacek 2006-02-02 Z/5707/19

TAK

600m M U16 27 NumerPDF  ROSU 

13
NOWICKI Patryk 2005-03-06 Z/5701/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 24 NumerPDF  ROSU 

14
KRZYŻANOWSKI Dominik 2005-08-01 Z/5698/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 23 NumerPDF  ROSU 

15
BĘBEN Oskar 2005-07-05 Z/5704/19

W dal M U16 26 NumerPDF 5.73 5.73/19  ROSU 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 24 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

2019

1000m K U16 514 NumerPDF 3:43.83/18  ROSU 

2
ZIELIŃSKA Aleksandra 2004-05-20 Z/5129/19

2019

100m K U16 513 NumerPDF  ROSU 

3
BOROŃ Magdalena 2006-05-28 Z/5614/19

TAK

100m K U16 514 NumerPDF  ROSU 

4
TUROWSKA Alicja 2006-02-28 Z/0833/20

TAK

100m K U16 511 NumerPDF  ROSU 

5
PODYMA Olga 2004-03-18 Z/4852/19

2019

100m K U16 517 NumerPDF  ROSU 

6
TERA Aleksandra 2004-04-21 Z/5219/19

2019

100m K U16 518 NumerPDF 13.92 13.92/19  ROSU 

7
POŚLEDNIK Martyna 2005-04-17 Z/3446/19

TAK

200m pł K U16 515 NumerPDF 43.35 43.35/19  ROSU 

8
PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 Z/5618/18

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF 39.50 39.50/19  ROSU 

9
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

2019

200m pł K U16 513 NumerPDF  ROSU 

10