Internetowe zgłoszenia do imprezy: 11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 km Mężczyzn
GOLENIÓW, 11.11.2020
Osobostarty wszystkie: 13 ( 13 ) K-0 M-13
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
MKS Siechnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

10 km M 45 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

10 km M 880 NumerPDF 30:21/15

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Adrian 1990-10-25 Z/3114/20

TAK

10 km M 888 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HULEWICZ Michał 1988-11-18 Z/4110/20

TAK

10 km M 65 NumerPDF

2
BRAUN Grzegorz 1994-09-15 Z/1608/20

TAK

10 km M 64 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

10 km M 700 NumerPDF

2
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

10 km M 777 NumerPDF 30.45 31:52/18

3
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

10 km M 701 NumerPDF 29:52/15

4
POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 Z/0672/11

TAK

10 km M 711 NumerPDF 31:38/13

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAJMOWICZ Paweł 1993-12-18 Z/1448/11

TAK

10 km M 80 NumerPDF 35:11/13

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBA Jacek 1970-08-30 Z/3441/20

TAK

10 km M 50 NumerPDF 37.15

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

10 km M 37 NumerPDF

2
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

10 km M 40 NumerPDF 29:52/15