Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U23 i Seniorów w biegu na 10 000m
KARPACZ, 19 września 2020
Osobostarty wszystkie: 108 ( 108 ) K-29 M-79
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-1 M-11
 
karkonoszteam.pl
Biegaj z Pasją Szklarska Poręba Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 46/DS/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

10000m M U23 260 NumerPDF

TAK
2
TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 Z/2152/19

TAK

10000m M U23 274 NumerPDF

TAK
 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MARCJANEK Łukasz 1989-06-02 Z/2941/20

TAK

10000m M 233 NumerPDF

TAK
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

10000m M 202 NumerPDF 30:39.87/18

TAK
2
WÓJCIK Michał 1999-10-01 Z/2921/20

TAK

10000m M U23 276 NumerPDF

TAK
 
MKS Siechnice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHATYS Przemysław 1990-05-17 Z/0900/14

TAK

10000m M 205 NumerPDF

TAK
2
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

10000m M 214 NumerPDF 32:36.83 32:36.83/20

TAK
3
WENDLAND Michał 1989-03-24 Z/3283/11

TAK

10000m M 249 NumerPDF

TAK
 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŁAWICKI Piotr 1995-10-10 Z/2455/20

TAK

10000m M 229 NumerPDF

TAK
 
ULKS Bystrzyca Kłodzka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JILEK Krzysztof 1997-03-18 Z/5315/15

TAK

10000m M 220 NumerPDF

TAK
2
MASŁOWSKA Martyna 1990-02-03 Z/2872/20

TAK

10000m K 114 NumerPDF

TAK
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

10000m M 211 NumerPDF 28:44.19/10  SKN 

TAK
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

10000m M U23 258 NumerPDF 32:32.08 32:32.08/20

TAK
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 Z/1711/11

TAK

10000m M 204 NumerPDF 30:22.19/08

TAK
2
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

10000m M 215 NumerPDF 29:51.10/17

TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

10000m K 103 NumerPDF 33:44.82/19  SKN 

TAK
 
LUBELSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

10000m K 113 NumerPDF 34:23.43/17  SKN 

TAK
2
PASZKIEWICZ Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

10000m K 118 NumerPDF 35:59.00/11  KN   SKN 

TAK
 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

10000m M 247 NumerPDF 31:04.10/19

TAK
 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIAŁY Michał 1991-08-22 Z/0694/11

TAK

10000m M 201 NumerPDF 31:59.75/18

2
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

10000m M 219 NumerPDF 30:07.89/17

TAK
3
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10000m M 235 NumerPDF 31:41.59/13

 
LUBUSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRAUN Grzegorz 1994-09-15 Z/1608/20

TAK

10000m M 203 NumerPDF

TAK
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

10000m K U23 123 NumerPDF 39:01.44/19

TAK
 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUBIAK Kacper 2000-06-01 Z/2272/20

TAK

10000m M U23 263 NumerPDF 36:03.88 36:03.88/20

TAK
2
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

10000m M 234 NumerPDF 32:52.84 30:56.51/10

TAK
3
WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 Z/0439/13

TAK

10000m M 248 NumerPDF 33:54.79 33:54.79/20

TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

10000m M 245 NumerPDF 30:08.06/17

TAK
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

10000m M U23 253 NumerPDF

NIE
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

10000m K U23 127 NumerPDF 37:32.73/19

TAK
 
MASTERS Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WINIARCZYK-JADACH Beata 1978-05-28 Z/2185/20

TAK

10000m K 121 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-0 M-6
 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

10000m M 246 NumerPDF 32:09.89/16

TAK
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

10000m M U23 275 NumerPDF  KNF 

TAK
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

10000m M U23 261 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

TAK
2
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

10000m M U23 264 NumerPDF

TAK
3
PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 Z/4190/11

TAK

10000m M 241 NumerPDF 30:09.67/16

TAK
4
WIJATA Piotr 1984-05-06 Z/3749/20

TAK

10000m M 250 NumerPDF

TAK
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Z/2497/19

TAK

10000m M U23 252 NumerPDF

TAK
2
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

10000m M U23 270 NumerPDF  ZKN   KNF 

NIE
3
SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Z/2363/20

TAK

10000m M U23 272 NumerPDF

TAK
4
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

10000m M U23 278 NumerPDF

TAK
 
OPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMSKA Joanna 1997-09-23 Z/0578/14

TAK

10000m K 101 NumerPDF

TAK
2
CYPRYCH Katarzyna 1988-09-05 Z/2073/20

TAK

10000m K 104 NumerPDF

TAK
3
KORALEWSKA Barbara 1993-12-02 Z/2098/20

TAK

10000m K 110 NumerPDF

TAK
 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

10000m M 222 NumerPDF 29:51.83/18

TAK
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

10000m K U23 126 NumerPDF  ZKN   SKN 

NIE
 
PODLASKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

10000m K 102 NumerPDF 33:15.16/19  SKN 

TAK
2
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

10000m K 107 NumerPDF 32:31.40/18  KN   SKN 

TAK
3
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

10000m K 116 NumerPDF

TAK
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10000m M 208 NumerPDF 30:30.60/19

TAK
2
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

10000m K 106 NumerPDF 34:15.64/19

NIE
3
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

10000m K 111 NumerPDF 34:41.07/19

TAK
4
ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 Z/0356/13

TAK

10000m M 230 NumerPDF

TAK
5
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

10000m K U23 124 NumerPDF 41:16.86/19

NIE
6
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

10000m K 115 NumerPDF

NIE
7
NAWRAT Monika 1988-01-06 Z/1604/20

TAK

10000m K 117 NumerPDF

TAK
8
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

10000m M 238 NumerPDF 31:07.82/15

TAK
9
NORDWING Rafał 1988-07-12 Z/1804/18

TAK

10000m M 239 NumerPDF 30:58.81/18

TAK
10
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

10000m M U23 269 NumerPDF 32:24.17/19

NIE
11
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

10000m K 120 NumerPDF 35:14.93/16

TAK
 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10000m M 244 NumerPDF

TAK
 
POMORSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-1 M-8
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

10000m M U23 266 NumerPDF

TAK
 
GKS Żukowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 Z/1513/11

TAK

10000m M 226 NumerPDF 29:13.59/09

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

10000m M 207 NumerPDF 33:53.51 33:53.51/20

TAK
 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

10000m M 217 NumerPDF 28:56.81/18  SKN 

TAK
 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

10000m M 213 NumerPDF 30:36.86/19

TAK
2
KUBIAK Maciej 1988-10-29 Z/2554/19

TAK

10000m M 225 NumerPDF 31:26.93/19

TAK
3
POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 Z/0672/11

TAK

10000m M 242 NumerPDF 31:41.72/11

TAK
 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

10000m M U23 262 NumerPDF  ZKN 

TAK
2
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

10000m K U23 128 NumerPDF  KNF   SKN 

TAK
 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-2 M-13
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

10000m M 210 NumerPDF 32:59.59/18

TAK
2
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

TAK

10000m M 216 NumerPDF

TAK
3
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

10000m M U23 268 NumerPDF 31:33.17/19  ZKN 

TAK
 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

10000m K 105 NumerPDF 34:55.87/19  KN   SKN 

TAK
2
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

10000m M U23 259 NumerPDF  ZKN 

TAK
 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SEMPER Mateusz 1999-01-19 Z/0586/15

TAK

10000m M U23 271 NumerPDF

TAK
 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MRACHACZ Piotr 1997-06-09 Z/0562/13

TAK

10000m M 236 NumerPDF 32:09.78/19

TAK
 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POŁEĆ Damian 1997-01-14 Z/1072/13

TAK

10000m M 243 NumerPDF 31:12.74/17

TAK
2
RĘBISZ Judyta 1997-04-19 Z/0209/13

TAK

10000m K 119 NumerPDF 39:16.55/19

TAK
 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 Z/3967/11

TAK

10000m M 206 NumerPDF 30:59.64/15

TAK
2
DROŻDŻ Damian 1987-04-21 Z/2754/18

TAK

10000m M 209 NumerPDF

TAK
3
KASPRZAK Radosław 1991-04-27 Z/0930/13

TAK

10000m M 224 NumerPDF 32:53.81/17

TAK
4
MALINA Dawid 1991-11-18 Z/0420/14

TAK

10000m M 232 NumerPDF 29:27.10/17

TAK
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 Z/3221/15

TAK

10000m M 223 NumerPDF

TAK
 
UKS Chromik Mysłowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

10000m M U23 273 NumerPDF

TAK
 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

10000m K 108 NumerPDF 37:31.09/18

TAK
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-1 M-10
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GRZEGOROWSKI Marcin Roman 1978-04-06 Z/3297/20

TAK

10000m M 218 NumerPDF

TAK
 
MKL Jarocin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 Z/1217/16

TAK

10000m M U23 277 NumerPDF 31:37.32/19

TAK
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

10000m M U23 254 NumerPDF

NIE
2
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

10000m M U23 257 NumerPDF 31:36.45/19  ZKN 

TAK
3
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

10000m M U23 265 NumerPDF  ZKN 

NIE
4
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

10000m M U23 267 NumerPDF 31:37.62/19

TAK
 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GAPSKA Rozalia 1998-09-12 Z/2893/20

TAK

10000m K U23 122 NumerPDF

TAK
 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GOLA Dawid 1999-09-04 Z/0710/17

TAK

10000m M U23 256 NumerPDF 33:17.74/19

TAK
 
wks-grunwald.poznan.pl
WKS Grunwald Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 Z/2492/11

TAK

10000m M 212 NumerPDF 30:18.89/06  SKN 

TAK
2
KULKA Szymon 1993-06-22 Z/2485/11

TAK

10000m M 227 NumerPDF 29:06.28/17  SKN 

TAK
 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

10000m M U23 255 NumerPDF 30:41.48/19  ZKN 

TAK
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 Z/3500/11

TAK

10000m K 112 NumerPDF 34:28.28/18  SKN 

TAK
2
NAJMOWICZ Paweł 1993-12-18 Z/1448/11

TAK

10000m M 237 NumerPDF

TAK
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NOWICKI Adam 1990-08-24 Z/0676/11

TAK

10000m M 240 NumerPDF 29:12.85/17  SKN 

TAK
2
OLIWA Michał 1997-02-25 Z/4632/15

TAK

10000m M NumerPDF

po terminie
TAK
 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 Z/1331/11

TAK

10000m M 251 NumerPDF 28:39.95/19  KN   SKN 

TAK
 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

10000m M 221 NumerPDF 30:08.42/18

NIE
2
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

10000m K 109 NumerPDF 32:50.16/19  KN   SKN 

TAK
3
KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 Z/1191/16

TAK

10000m M 228 NumerPDF 33:01.65/19

NIE
4
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

10000m M 231 NumerPDF 33:14.49/19

NIE
5
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

10000m K U23 125 NumerPDF 38:31.23/19  ZKN 

TAK
6
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

10000m K U23 129 NumerPDF 36:34.99/19  ZKN 

TAK