Internetowe zgłoszenia do imprezy: Małopolski Mityng Lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem
KRAKÓW, 01.09.2019
Osobostarty wszystkie: 143 ( 87 ) K-58 M-29
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 143 ( 87 ) K-58 M-29
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 33 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

600m K dz 311 NumerPDF 2:03.86 2:03.86/19

2
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

100m K U14 311 NumerPDF 16.62/18

3
DUDEK Antonina 2011-06-21 Z/2223/18

TAK

300m K U14 533 NumerPDF 63.11/18

4
DUDEK Antonina 2011-06-21 Z/2223/18

TAK

100m K U14 533 NumerPDF

5
DUDEK Leon 2009-08-21 Z/2225/18

TAK

300m M U14 507 NumerPDF 51.01 51.01/19

6
DUDEK Leon 2009-08-21 Z/2225/18

TAK

100m M U14 507 NumerPDF 16.20/18

7
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

600m K U16 308 NumerPDF 1:55.96 1:55.65/18

8
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

200m pł K U16 308 NumerPDF 38.65/18

9
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U14 309 NumerPDF 1.45 1.45/19

10
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

600m K dz 309 NumerPDF 1:55.92 1:50.14/18

11
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 222 NumerPDF 1.66 1.66/19

12
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

100m K U14 316 NumerPDF

13
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

300m K U14 316 NumerPDF 54.44 54.44/19

14
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

100m K U14 312 NumerPDF

15
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

600m K dz 312 NumerPDF 2:14.54 2:14.54/19

16
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 321 NumerPDF

17
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

110m M (91.4) U16 322 NumerPDF 21.72 21.72/19

18
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

200m pł M U16 322 NumerPDF 36.37 36.36/18

19
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Kula M U14 (4kg) 323 NumerPDF 8.52 8.52/19

20
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 323 NumerPDF 29.65 29.65/19

21
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

100m M U14 315 NumerPDF

22
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

300m M U14 315 NumerPDF 51.10 51.10/19

23
PILARCZYK Filip 2010-04-09 Z/5056/18

TAK

100m M U14 345 NumerPDF

24
PILARCZYK Filip 2010-04-09 Z/5056/18

TAK

300m M U14 345 NumerPDF

25
PODKULSKA Eliza 2006-05-30 Z/4932/19

TAK

100m K U14 334 NumerPDF

26
PODKULSKA Eliza 2006-05-30 Z/4932/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 334 NumerPDF

27
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

200m M 555 NumerPDF

28
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U16 555 NumerPDF 12.14 12.14/19

29
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

300m K U14 444 NumerPDF 43.30 43.30/19

30
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Dysk K U14 (0.60kg) 310 NumerPDF 21.92/18

31
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 310 NumerPDF 9.57 9.57/19

32
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

300m K U14 314 NumerPDF 51.97 51.97/19

33
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

100m K U14 314 NumerPDF 15.07 15.07/19

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 36 ( 20 ) K-16 M-4
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

100m K U14 97 NumerPDF 16.16 16.16/19

2
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

100m M U16 139 NumerPDF 12.42 12.42/19

3
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

W dal M U16 139 NumerPDF 5.80 5.80/19

4
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

100m K U14 90 NumerPDF 14.45 14.45/19

5
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

W dal K strefa 90 NumerPDF 3.99 3.99/19

6
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

100m K U14 51 NumerPDF 15.19 15.19/19

7
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

W dal K strefa 51 NumerPDF 4.06 4.06/19

8
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

200m pł M U16 114 NumerPDF 29.22 29.22/19

9
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

100m M U16 114 NumerPDF 12.36 12.36/19

10
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

Wzwyż K U14 94 NumerPDF 1.27 1.27/19

11
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

100m K U14 94 NumerPDF 16.52/18

12
DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 Z/0878/19

TAK

100m K U14 44 NumerPDF

13
DYBOWICZ Wiktoria 2009-04-08 Z/0878/19

TAK

W dal K strefa 44 NumerPDF 3.64 3.64/19

14
GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 Z/4695/18

TAK

100m M U14 122 NumerPDF 13.60 13.60/19

15
GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 Z/4695/18

TAK

300m M U14 122 NumerPDF 48.77/18

16
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

100m K U14 47 NumerPDF 15.42 15.42/19

17
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

W dal K strefa 47 NumerPDF

18
JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 Z/1845/18

TAK

100m K U14 74 NumerPDF 17.20 17.20/19

19
JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 Z/1845/18

TAK

W dal K strefa 74 NumerPDF 3.23 3.23/19

20
JASTRZĘBSKA Zuzanna 2009-01-25 Z/3009/19

TAK

100m K U14 48 NumerPDF

21
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

300m K U14 50 NumerPDF 52.53 52.53/19

22
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

100m K U14 50 NumerPDF

23
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

W dal K strefa 45 NumerPDF 3.80 3.80/19

24
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

100m K U14 45 NumerPDF 15.65 15.65/19

25
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

300m K U14 46 NumerPDF 57.80 57.80/19

26
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

100m K U14 46 NumerPDF

27
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

W dal K strefa 60 NumerPDF 3.30/18

28
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

100m K U14 60 NumerPDF

29
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

100m M U16 147 NumerPDF 13.26 13.26/19

30
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

Wzwyż M U16 147 NumerPDF 1.69 1.69/19

31
SZURA Justyna 2008-05-07 Z/1838/18

TAK

100m K U14 85 NumerPDF

32
TRĄBIŃSKA Anna 2009-04-10 Z/3684/19

TAK

100m K U14 86 NumerPDF

33
URBAN Martyna 2008-11-20 Z/3683/19

TAK

W dal K strefa 56 NumerPDF 3.27 3.27/19

34
URBAN Martyna 2008-11-20 Z/3683/19

TAK

100m K U14 56 NumerPDF

35
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

300m K U14 41 NumerPDF 55.23 55.23/19

36
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

100m K U14 41 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 36 ( 25 ) K-16 M-9
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

800m M 839 NumerPDF 2:08.28 2:08.28/19

2
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

100m K U16 849 NumerPDF 13.03 13.03/19

3
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

300m K U16 849 NumerPDF 41.87 41.87/19

4
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

200m pł M U16 809 NumerPDF 27.03 27.03/19

5
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

110m M (91.4) U16 809 NumerPDF 15.57 15.57/19

6
GRUSZKA Dominika 2005-09-17 Z/3090/19

TAK

1000m K U16 849 NumerPDF

7
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

600m K U16 895 NumerPDF 1:40.96 1:40.96/19

8
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

600m K U16 892 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/19

9
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

600m M U16 802 NumerPDF 1:29.80 1:29.80/19

10
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

100m pł K 881 NumerPDF 15.45 15.45/19

11
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

200m K 881 NumerPDF 27.76 27.69/17

12
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

W dal M strefa 860 NumerPDF 4.98 4.98/19

13
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

100m M U14 860 NumerPDF 13.14 13.14/19

14
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3500/19

TAK

1000m M ch 828 NumerPDF 3:38.39 3:38.39/19

15
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

100m K U16 853 NumerPDF 13.15 13.15/19

16
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

200m pł K U16 853 NumerPDF

17
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

2000m M U16 844 NumerPDF

18
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

300m K U16 863 NumerPDF 50.24 50.24/19

19
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

100m K U16 863 NumerPDF 15.19 15.19/19

20
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

600m M U16 867 NumerPDF 1:28.54 1:28.54/19

21
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

600m K U16 886 NumerPDF 1:37.74 1:37.74/19

22
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m pł K 890 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
23
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

200m K 890 NumerPDF 25.50 25.50/19

WARUNKOWO - BADANIA
24
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

600m K U16 851 NumerPDF 1:45.43 1:45.43/19

25
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

300m K U16 893 NumerPDF 44.88 44.88/19

26
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

80m pł K U16 893 NumerPDF 14.77 14.77/19

27
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

400m K 852 NumerPDF 58.89 58.89/19

28
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

200m K 852 NumerPDF 26.69 26.69/19

29
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

600m K U16 894 NumerPDF 1:42.17 1:42.17/19

30
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

300m K U16 846 NumerPDF 44.06 44.06/19

31
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

100m K U16 846 NumerPDF 13.98 13.98/19

32
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

600m K U16 884 NumerPDF 1:38.25 1:38.25/19

33
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

600m K U16 865 NumerPDF 1:43.23 1:43.23/19

34
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

1000m M ch 833 NumerPDF 3:10.57 3:10.57/19

35
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

300m M U16 916 NumerPDF 36.86 36.86/19

36
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

100m M U16 916 NumerPDF 11.88 11.82/18

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIWOWARCZYK Dominik 1988-09-25 Z/2166/19

TAK

1500m M 171 NumerPDF

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 30 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 167 NumerPDF 22.74 22.74/19

2
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 163 NumerPDF 10.87 10.87/19

3
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 163 NumerPDF 27.48 27.48/19

4
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 173 NumerPDF 14.62 14.62/19

5
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

100m K U16 159 NumerPDF 15.53 15.53/19

6
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

300m K U16 159 NumerPDF 51.39 51.39/19

7
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

300m K U16 164 NumerPDF

8
KLIMEK Zuzanna 2005-04-05 Z/3678/19

TAK

100m K U16 164 NumerPDF 14.60 14.60/19

9
KMIECIK Stanisław 2006-06-29 Z/2733/19

TAK

W dal M strefa 172 NumerPDF

10
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

600m K U16 154 NumerPDF 1:55.25 1:55.25/19

11
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

100m K U14 153 NumerPDF 13.14 13.14/19

12
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

300m K U14 153 NumerPDF 45.23 45.23/19

13
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

100m M U14 166 NumerPDF 13.73 13.73/19

14
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

300m M U14 166 NumerPDF 44.53 44.53/19

15
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

600m K U16 156 NumerPDF 1:54.80 1:54.80/19

16
PANNA Jakub 1999-06-10 Z/6197/15

TAK

200m M 176 NumerPDF

17
PANNA Jakub 1999-06-10 Z/6197/15

TAK

400m M 176 NumerPDF

18
RYNDUCH Maria 2010-03-28 Z/3282/19

TAK

600m K dz 171 NumerPDF

19
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 162 NumerPDF 7.02 7.02/19

20
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 162 NumerPDF 21.50 21.50/19

21
SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 Z/3055/18

TAK

100m K U14 151 NumerPDF

22
SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 Z/3055/18

TAK

300m K U14 151 NumerPDF 68.88/18

23
SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 Z/3060/18

TAK

100m K U16 152 NumerPDF 14.67 14.67/19

24
SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 Z/3060/18

TAK

200m K 152 NumerPDF 30.72/18

25
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

100m M U16 169 NumerPDF 12.84 12.84/19

26
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

300m M U16 169 NumerPDF 41.39 41.39/19

27
SZOT Otylia 2006-01-22 Z/3061/18

TAK

600m K dz 158 NumerPDF 1:52.40 1:52.40/19

28
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

TAK

100m K U14 150 NumerPDF

29
ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 Z/3052/18

TAK

300m K U14 150 NumerPDF 55.56 55.56/19

30
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

600m K dz 157 NumerPDF 1:56.05 1:56.05/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 Z/3740/19

TAK

Dysk K U14 (0.60kg) 343 NumerPDF 17.12/18

2
BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 Z/3740/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 343 NumerPDF 6.59/18

3
LEŚNIAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

Dysk K (1kg) 354 NumerPDF 29.92 29.92/19

4
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 35.14 35.33/18

5
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 345 NumerPDF 10.92 10.92/19

6
ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 Z/2979/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 347 NumerPDF 11.30 11.30/19

7
ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 Z/2979/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 347 NumerPDF 32.20 32.20/19