Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Zawody LDK!
TORUŃ, 14 grudnia 2018
Osobostarty wszystkie: 661 ( 636 ) K-347 M-289
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

300m K U16 60 NumerPDF

2
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

60m K U16 7 NumerPDF 7.95 7.95/18

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

1000m M U16 104 NumerPDF 2:56.27 2:56.27/18

2
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

300m K U16 281 NumerPDF 43.25 43.25/17 PK

3
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

600m M U16 105 NumerPDF

4
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1000m M U16 114 NumerPDF 2:56.76 2:56.76/18

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

Wzwyż K U16 87 NumerPDF 1.50 1.50/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M U16 34 NumerPDF 5.92 5.92/18

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

60m M U16 702 NumerPDF 7.59 7.59/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

Wzwyż M U16 505 NumerPDF

2
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

60m pł M U16 601 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

TAK

600m K U16 8 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

300m M U16 603 NumerPDF

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF 5.33 5.33/17

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K U16 452 NumerPDF 3:29.97 3:29.97/18

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

600m K U16 22 NumerPDF

2
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

60m pł K U16 304 NumerPDF 9.57 9.57/18

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona w roku :

2019

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

600m M U16 967 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 378 ( 364 ) K-204 M-157
 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 23 ) K-11 M-11
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

8x200m Mix U14 549 NumerPDF

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

Toruń 60 m K U14 549 NumerPDF 8.88 8.88/18

3
CHUCHRA Mateusz 2010-01-01

Toruń 200m M U12 18 NumerPDF

4
GRABEK Iwo 2008-08-14 Z/0584/18

TAK

Toruń 200m M U12 21 NumerPDF 32.27 32.27/18

5
JABŁOŃSKA Maja 2006-01-01

300m K U14 130 NumerPDF

6
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

8x200m Mix U14 545 NumerPDF

7
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

Toruń 60 m K U14 545 NumerPDF 8.57 8.57/18

8
KAMIŃSKA Kinga 2007-07-27

200m K U12 24 NumerPDF 40.98 40.98/18

9
KRAWCZYK Maja 2006-08-13 Z/2924/16

2016

Toruń W dal strefa K U14 35 NumerPDF

10
LACH Radosław 2006-03-03

8x200m Mix U14 12 NumerPDF

11
LACH Radosław 2006-03-03

Toruń 60m M U14 12 NumerPDF 8.77 8.77/17

12
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30

Toruń 300m M U14 26 NumerPDF

13
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

8x200m Mix U14 45 NumerPDF

14
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

Toruń Wzwyż K U14 45 NumerPDF

15
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

2016

Toruń 200m K U12 20 NumerPDF

16
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

8x200m Mix U14 47 NumerPDF

17
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

Toruń W dal strefa M U14 47 NumerPDF 5.05 5.05/17

18
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

Kujawsko-Pomorskie 60m M U16 526 NumerPDF 7.65 7.65/18

19
PIECUŃ Julia 2007-01-01

200m K U12 37 NumerPDF

20
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

Kujawsko-Pomorskie 600m M U16 529 NumerPDF 1:34.81 1:34.81/18

21
POKORNIECKI Łukasz 2006-05-22

8x200m Mix U14 22 NumerPDF

22
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

Toruń 300m K U14 548 NumerPDF 48.01 48.01/18

23
REIWER Oskar 2009-07-27

Toruń 200m M U12 34 NumerPDF

24
SADOWSKA Hanna 2007-09-18

Toruń 200m K U12 19 NumerPDF 35.30 35.30/18

25
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

TAK

8x200m Mix U14 48 NumerPDF

26
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

TAK

Toruń W dal strefa K U14 48 NumerPDF

27
WAROT Jakub 2006-09-25

8x200m Mix U14 162 NumerPDF

28
WAROT Jakub 2006-09-25

300m M U14 23 NumerPDF 58.47 58.47/18

29
ŻYWICA Krystian 2007-01-01

Toruń 200m M U12 17 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Chełmno W dal strefa K U14 935 NumerPDF 3.65 3.65/18

2
KRZESIMOWSKA Kornelia 2006-01-01

Chełmno 300m K U14 942 NumerPDF

3
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Chełmno Wzwyż K U14 964 NumerPDF

4
WIŚNIEWSKA Jagoda 2006-01-01

Chełmno 60 m K U14 953 NumerPDF

 
OLA Kujawsko-pomorskie Osobostarty: 343 ( 335 ) K-187 M-146
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-01-01

Białe Błota 60 m K U14 13 NumerPDF 10.01/16

2
ANTCZAK Oskar 2006-01-01

Kruszwica/Barcin W dal strefa M U14 2 NumerPDF

3
ARUNASI Uba 2008-10-05

Białe Błota 200m M U12 4 NumerPDF

4
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20

Włocławek 1 60m M U14 100 NumerPDF 8.29 8.29/18

5
BANDOSZEK Kacper 2006-09-05

Włocławek 3 W dal strefa M U14 500 NumerPDF

6
BARSZCZ Alicja 2004-08-05

Kujawsko-Pomorskie 1000m K U16 100 NumerPDF 3:29.89 3:29.89/18 PK

7
BASA Mateusz 2007-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 234 NumerPDF

8
BATURO Nina 2010-01-01

Grudziądz 200m K U12 78 NumerPDF

9
BEDNARCZYK Igor 2006-01-01

Grudziądz W dal strefa M U14 1 NumerPDF

10
BEMBNISTA Dawid 2007-01-12

Nakło nad Notecią 200m M U12 855 NumerPDF 33.89 33.89/18

11
BERKA Szymon 2005-10-03

Szubin Wzwyż M U14 201 NumerPDF

12
BŁASZCZYK Hubert 2005-10-05

Włocławek 2 60m M U14 100 NumerPDF

13
BORKOWSKA Anna 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 12 NumerPDF 35.65 35.65/18

14
BORKOWSKI Mateusz 2006-01-01

Grudziądz 300m M U14 456 NumerPDF

15
BRETT Wiktoria 2008-01-01

Białe Błota 200m K U12 2 NumerPDF

16
BRODALA Maksym 2005-01-01

Białe Błota 300m M U14 9 NumerPDF

17
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03

Włocławek 1 Wzwyż K U14 100 NumerPDF

18
BUDA Łucja 2011-01-01

BYD 1 200m K U12 1 NumerPDF

19
BUJALSKA Nina 2009-06-14

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF 36.79 36.79/18

20
CERSKI Wiktor 2008-01-01

Grudziądz 200m M U12 45 NumerPDF

21
CHODNICKA Katarzyna 2005-09-19

BYD I 60 m K U14 2442 NumerPDF

22
CICHOWICZ Filip 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 12 NumerPDF

23
CICHOWICZ Kamil 2005-01-01

Białe Błota 300m M U14 13 NumerPDF

24
CIESIELSKI Dominik 2005-06-15

Chełmno 300m M U14 9970 NumerPDF

25
CIUPAK Marta 2008-03-07

Wąbrzeź 200m K U12 09 NumerPDF

26
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14

Kujawsko-Pomorskie 1000m M U16 100 NumerPDF 2:55.61 2:55.61/18

27
CZERWIŃSKI Oskar 2005-01-01

Włocławek 1 300m M U14 100 NumerPDF

28
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16

Włocławek 1 60 m K U14 100 NumerPDF 9.33 9.33/18

29
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-01

Grudziądz 200m K U12 12 NumerPDF

30
CZUBASZEK Weronika 2005-01-01

Grudziądz 300m K U14 16 NumerPDF

31
CZYŻEWSKI Wiktor 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 2 NumerPDF

32
DALASIŃSKA Kaja 2010-01-11

Wąbrzeź 200m K U12 7 NumerPDF

33
DANELSKI Maciej 2007-01-01

Białe Błota 200m M U12 5 NumerPDF

34
DĘBEK Zuzanna 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 44 NumerPDF

35
DIETRICH Marcel 2009-01-01

BYD 1 200m M U12 1 NumerPDF

36
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23

Kujawsko-Pomorskie Wzwyż M U16 1122 NumerPDF 1.55 1.55/18

37
DRAŻNIUK Antonia 2009-10-12

200m K U12 880 NumerPDF

38
DUDA Igor 2005-10-28

BYD I 60m M U14 1510 NumerPDF 8.74/17

39
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03

8x200m Mix U14 200 NumerPDF

40
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03

Szubin 200m K U12 200 NumerPDF 33.49 33.49/18

41
DYDECKA Zuzanna 2006-02-10

Włocławek 3 60 m K U14 100 NumerPDF

42
DZIERŻAWSKA Daria 2006-01-01

Kruszwica/Barcin Wzwyż K U14 1 NumerPDF

43
EJZENCHART Mateusz 2007-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 1 NumerPDF

44
FILBRAND Michał 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 9 NumerPDF

45
FORGIEL Zofia 2008-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

46
FORNEY Agata 2005-04-28

Chełmno 60 m K U14 932 NumerPDF

47
GABRYCH Magdalena 2010-01-01

BYD 1 200m K U12 1 NumerPDF

48
GAJEWSKA Zofia 2006-01-01

Nakło nad Notecią 60 m K U14 876 NumerPDF

49
GAŁKA Małgorzata 2006-06-04

Włocławek 2 300m K U14 100 NumerPDF

50
GLAZA Mikołaj 2007-06-16

Białe Błota 200m M U12 4 NumerPDF

51
GŁOWACKI Maciej 2005-01-01

Wąbrzeź 300m M U14 64 NumerPDF

52
GODEK Wiktoria 2007-03-24

Szubin 200m K U12 222 NumerPDF

53
GOLAS Anita 2007-08-28

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

54
GORZYCKI Igor 2007-03-11

Włocławek 2 200m M U12 100 NumerPDF

55
GOZA Wiktoria 2006-01-01

Białe Błota Wzwyż K U14 6 NumerPDF

56
GÓRTATOWSKA Roksana 2007-09-19

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

57
GÓRTATOWSKI Marcel 2009-06-22

Włocławek 3 200m M U12 100 NumerPDF

58
GRACZKOWSKI Dawid 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 9 NumerPDF

59
GRANDA Kornelia 2007-09-18

Wąbrzeź 200m K U12 67 NumerPDF

60
GRZESZCZAK Martyna 2009-09-17

Nakło nad Notecią 200m K U12 868 NumerPDF

61
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 1 NumerPDF

62
GUNTOWSKA Wiktoria 2008-10-16

Wąbrzeź 200m K U12 17 NumerPDF

63
GUZEK Miłosz 2005-01-05

8x200m Mix U14 202 NumerPDF

64
GUZEK Miłosz 2005-01-05

Szubin 300m M U14 202 NumerPDF

65
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-26

Włocławek 1 W dal strefa K U14 100 NumerPDF

66
HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF 34.44 34.44/18

67
HAWEŁKO Igor 2004-03-17

Kujawsko-Pomorskie 600m M U16 1212 NumerPDF 1:38.28 1:38.28/18

68
IGNASIAK Hanna 2010-12-04

Nakło nad Notecią 200m K U12 860 NumerPDF

69
ISBRANDT Nela 2009-05-16

Wąbrzeź 200m K U12 14 NumerPDF

70
JABŁOŃSKI Filip 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 1 NumerPDF

71
JABŁOŃSKI Piotr 2005-01-31

Włocławek 2 300m M U14 100 NumerPDF

72
JANICKI Łukasz 2005-01-01

Grudziądz 60m M U14 77 NumerPDF

73
JANKOWSKA Angelika 2006-02-01

Białe Błota 300m K U14 1 NumerPDF

74
JANKOWSKA Iga 2006-12-06

Nakło nad Notecią Wzwyż K U14 868 NumerPDF

75
JANKOWSKA Kamila 2007-01-02

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

76
JANKOWSKA Marika 2007-01-01

Białe Błota 200m K U12 11 NumerPDF

77
JANKOWSKA Olga 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

78
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11

Włocławek 1 W dal strefa M U14 100 NumerPDF

79
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-27

Nakło nad Notecią 200m M U12 861 NumerPDF

80
JANUSZEK Antoni 2006-01-01

Kruszwica/Barcin Wzwyż M U14 1 NumerPDF

81
JARANOWSKI Michał 2008-01-01

Grudziądz 200m M U12 4 NumerPDF

82
JASIŃSKA Aleksandra 2006-05-11

Włocławek 2 60 m K U14 100 NumerPDF

83
JASIŃSKI Kamil 2006-01-19

Włocławek 3 300m M U14 100 NumerPDF

84
JAWORSKI Mateusz 2005-01-01

Włocławek 3 Wzwyż M U14 938 NumerPDF 1.10/15

85
JAWORSKI Tomasz 2006-05-08

Chełmno Wzwyż M U14 456 NumerPDF

86
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28

Nakło nad Notecią 200m K U12 855 NumerPDF

87
JEŹDZIKOWSKI Adam 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 38 NumerPDF

88
JĘDRZEJEWSKA Liwia 2009-01-12

BYD 1 200m K U12 880 NumerPDF

89
JORDANOWSKA Natalia 2006-01-01

Kruszwica/Barcin 60 m K U14 2 NumerPDF

90
KACPRZYK Nadia 2008-06-18

Włocławek 2 200m K U12 100 NumerPDF

91
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

92
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-01

Kruszwica/Barcin 300m M U14 3 NumerPDF

93
KACZYŃSKA Amelia 2007-02-27

Nakło nad Notecią 200m K U12 869 NumerPDF 34.51 34.51/18

94
KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19

Nakło nad Notecią Wzwyż M U14 863 NumerPDF

95
KALINOWSKI Filip 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 21 NumerPDF

96
KALWASIŃSKA Zofia 2008-09-30

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

97
KANIA Maksymilian 2009-08-21

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

98
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19

Białe Błota 60m M U14 8 NumerPDF

99
KARNIA Ksawery 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 77 NumerPDF

100
KAROW Natasza 2008-01-01

Białe Błota 200m K U12 34 NumerPDF

101
KARWACKI Jakub 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 42 NumerPDF

102
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12

Szubin W dal strefa M U14 1292 NumerPDF 3.55 3.55/18

103
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-01-01

Grudziądz Wzwyż K U14 123 NumerPDF

104
KAŻMIERCZAK Kinga 2008-01-01

Nakło nad Notecią 200m K U12 877 NumerPDF

105
KLECZEWSKA Patrycja 2008-01-15

Nakło nad Notecią 200m K U12 859 NumerPDF

106
KNITTER Lena 2009-01-01

BYD 1 200m K U12 1 NumerPDF

107
KOLCZYŃSKA Julia 2006-11-19

Włocławek 3 300m K U14 100 NumerPDF

108
KOLCZYŃSKI Jan 2005-08-27

Włocławek 3 300m M U14 100 NumerPDF

109
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11

Nakło nad Notecią W dal strefa K U14 864 NumerPDF

110
KOŁODZIEJSKA Agata 2009-08-28

Wąbrzeź 200m K U12 55 NumerPDF

111
KONERA Wiktoria 2005-01-01

Białe Błota 300m K U14 2 NumerPDF

112
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30

Nakło nad Notecią 300m M U14 858 NumerPDF

113
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02

BYD I W dal strefa K U14 880 NumerPDF

114
KOSECKA Aleksandra 2011-01-01

BYD 1 200m K U12 1 NumerPDF

115
KOSECKI Wojciech 2009-01-01

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

116
KOSIAK Jakub 2006-01-01

Kruszwica 60m M U14 201 NumerPDF 8.97 8.97/18

117
KOSIŃSKA Paulina 2007-08-11

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

118
KOSSMANN Filip 2008-05-03

Nakło nad Notecią 200m M U12 866 NumerPDF

119
KOTOWSKI Sebastian 2005-04-22

8x200m Mix U14 203 NumerPDF

120
KOTOWSKI Sebastian 2005-04-22

Szubin 60m M U14 203 NumerPDF

121
KOTWAS Alicja 2005-01-24

Włocławek 2 60 m K U14 100 NumerPDF

122
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08

Nakło nad Notecią 200m K U12 879 NumerPDF

123
KOWALSKI Piotr 2006-02-28

Szubin Wzwyż M U14 100 NumerPDF

124
KOZYRA Szymon 2005-04-23

Chełmno 60m M U14 951 NumerPDF

125
KRAIŃSKI Antoni 2011-01-01

BYD 1 200m M U12 2 NumerPDF

126
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05

Włocławek 3 W dal strefa K U14 100 NumerPDF 4.64 4.64/18

127
KRUSZYŃSKI Miłosz 2006-05-04

Włocławek 2 Wzwyż M U14 100 NumerPDF

128
KRYSIAK Julia 2006-04-23

Kruszwica/Barcin 300m K U14 1 NumerPDF

129
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05

Włocławek 1 300m K U14 100 NumerPDF

130
KUCHARSKI Kacper 2005-08-04

Kruszwica/Barcin 60m M U14 0427 NumerPDF 8.96 8.96/18

131
KUCZMA Jedrzej 2009-11-23

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

132
KUKUCZKA Aleksandra 2006-01-01

Kruszwica/Barcin 60 m K U14 11 NumerPDF

133
KUNICKA Weronika 2007-05-29

Nakło nad Notecią 200m K U12 23 NumerPDF

134
KURZEWSKI Kacper 2006-01-01

Białe Błota Wzwyż M U14 8 NumerPDF

135
KWASNIAK Zuzanna 2005-05-30

Szubin Wzwyż K U14 204 NumerPDF

136
KWIATKOWSKA Olga 2008-01-01

200m K U12 78 NumerPDF 36.27 36.27/18

137
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29

BYD I 60 m K U14 1511 NumerPDF 9.67/16

138
KWIATKOWSKI Aleksander 2007-02-07

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF

139
KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20

Szubin W dal strefa M U14 213 NumerPDF

140
KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20

8x200m Mix U14 213 NumerPDF

141
LEHMANN Alicja 2006-06-28

Białe Błota W dal strefa K U14 5 NumerPDF

142
LEŚNIAK Maciej 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 222 NumerPDF

143
LEWANDOWSKA Olga 2008-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

144
LEWANDOWSKA Wiktoria 2005-10-12

Włocławek 2 Wzwyż K U14 100 NumerPDF

145
LEWANDOWSKI Dominik 2006-09-21

Włocławek 2 W dal strefa M U14 100 NumerPDF

146
LEWANDOWSKI Marcel 2007-02-08

Nakło nad Notecią 200m M U12 850 NumerPDF

147
LEWANDOWSKI Paweł 2005-01-01

Nakło nad Notecią 300m M U14 123 NumerPDF

148
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13

Nakło nad Notecią 300m M U14 866 NumerPDF 55.07/15

149
LIS Michał 2007-11-27

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF

150
LIS Mikołaj 2009-05-14

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF 35.08 35.08/18

151
LISOWSKA Daria 2007-04-30

Wąbrzeź 200m K U12 19 NumerPDF

152
LISOWSKA Klaudia 2006-11-29

300m K U14 3 NumerPDF 57.76 57.76/18

153
LUDWICZAK Iga 2006-01-01

Nakło nad Notecią 60 m K U14 865 NumerPDF

154
ŁUCZAK Nikola 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 9 NumerPDF

155
ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF

156
MACIEJEWSKA Melania 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 7 NumerPDF

157
MACINA Julia 2006-01-01

Kruszwica/Barcin W dal strefa K U14 1 NumerPDF

158
MAĆKOWSKA Martyna 2009-02-15

BYD 1 200m K U12 880 NumerPDF

159
MADAJ Adam 2010-01-01

Nakło nad Notecią 200m M U12 890 NumerPDF

160
MADAJSKI Jakub 2006-04-13

Włocławek 1 60m M U14 100 NumerPDF

161
MAGIEROWSKA Katarzyna 2005-03-02

BYD I W dal strefa K U14 1518 NumerPDF

162
MAJEWSKI Filip 2008-08-31

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF

163
MAJEWSKI Konrad 2005-04-10

Włocławek 3 60m M U14 100 NumerPDF

164
MAKOWSKI Karol 2005-01-01

Białe Błota W dal strefa M U14 11 NumerPDF

165
MALIK Anna 2008-09-18

Nakło nad Notecią 200m K U12 870 NumerPDF 35.90 35.90/18

166
MANELSKA Weronika 2007-09-25

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

167
MANTHEY Julia 2003-02-23

Kujawsko-Pomorskie 600m K U16 121 NumerPDF 1:45.23 1:45.23/18

168
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29

Włocławek 3 Wzwyż K U14 950 NumerPDF 1.15 1.15/18

169
MARASZ Piotr 2006-08-28

Nakło nad Notecią 60m M U14 866 NumerPDF

170
MARCHEWKA Adrian 2009-09-03

Wąbrzeź 200m M U12 44 NumerPDF

171
MARKOWSKA Ida 2009-02-21

BYD 1 200m K U12 880 NumerPDF

172
MARKUSZEWSKA Kornelia 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 99 NumerPDF

173
MARKUSZEWSKA Oliwia 2006-11-04

60 m K U14 33 NumerPDF

174
MECHUŁA Nadia 2007-12-02

Włocławek 2 200m K U12 100 NumerPDF

175
MICHALAK Tymoteusz 2011-01-01

Nakło nad Notecią 200m M U12 862 NumerPDF

176
MIELCAREK Patryk 2005-05-10

Nakło nad Notecią Wzwyż M U14 867 NumerPDF

177
MIKOŁAJCZAK Maja 2007-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

178
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-01-01

Grudziądz Wzwyż K U14 15 NumerPDF

179
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 145 NumerPDF

180
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15

Szubin 200m K U12 205 NumerPDF

181
MORITZ Nicola 2006-04-10

Kruszwica/Barcin W dal strefa K U14 0430 NumerPDF 4.22 4.22/17

182
MOSKWA Weronika 2005-02-19

Białe Błota Wzwyż K U14 7 NumerPDF

183
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-01

Kujawsko-Pomorskie 1000m M U16 732 NumerPDF

184
MROCZKA Jakub 2005-12-19

Wąbrzeź 300m M U14 45 NumerPDF

185
MUZOLF Agata 2007-12-12

Nakło nad Notecią 200m K U12 880 NumerPDF

186
NABORCZYK Norbert 2006-09-19

Kruszwica/Barcin W dal strefa M U14 0431 NumerPDF 4.19 4.19/18

187
NARODZONEK Weronika 2005-08-15

Włocławek 3 60 m K U14 100 NumerPDF

188
NAROWSKI Michał 2005-02-07

Włocławek 3 Wzwyż M U14 100 NumerPDF

189
NOGA Oskar 2003-01-01

Kujawsko-Pomorskie 60m pł M U16 192 NumerPDF 9.41 9.41/18

190
NOWAK Amelia 2007-06-07

Nakło nad Notecią 200m K U12 881 NumerPDF

191
NOWAK Antoni 2006-03-23

8x200m Mix U14 1294 NumerPDF

192
NOWAK Antoni 2006-03-23

Szubin 60m M U14 1294 NumerPDF

193
NOWAK Monika 2008-01-22

200m K U12 206 NumerPDF

194
NOWAK Weronika 2005-02-03

8x200m Mix U14 207 NumerPDF

195
NOWAK Weronika 2005-02-03

Wzwyż K U14 207 NumerPDF 1.30 1.30/18

196
NOWAKOWSKI Marcel 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 43 NumerPDF

197
NOWIELSKI Stanisław 2005-09-20

Białe Błota 60m M U14 5 NumerPDF

198
OCZKOŚ Kacper 2005-04-18

Chełmno 300m M U14 966 NumerPDF

199
OKONIEWSKA Michalina 2007-01-01

Nakło nad Notecią 200m K U12 871 NumerPDF

200
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30

Nakło nad Notecią 200m M U12 872 NumerPDF

201
OLACH Laura 2003-02-27

Kujawsko-Pomorskie 1000m K U16 100 NumerPDF 3:14.69 3:14.69/18

202
OLEJNIK Jan 2010-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 2 NumerPDF

203
OLISIEJKO Samuel 2004-01-01

Kujawsko-Pomorskie 60m M U16 331 NumerPDF

204
ORLIŃSKI Tymoteusz 2007-07-07

Włocławek 1 200m M U12 100 NumerPDF

205
ORZECHOWSKA Noemi 2006-01-01

Białe Błota W dal strefa K U14 22 NumerPDF

206
OSTROMĘCKA Kinga 2005-07-10

BYD 1 300m K U14 1502 NumerPDF

207
PALUSZAK Oliwier 2008-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 2 NumerPDF

208
PAWLAK Adrianna 2005-04-14

Szubin W dal strefa K U14 1288 NumerPDF

209
PAWLAK Aleksandra 2006-01-11

BYD I 300m K U14 880 NumerPDF

210
PAWLAK Julia 2006-02-21

Włocławek 2 W dal strefa K U14 100 NumerPDF

211
PAWLIK Alicja 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 45 NumerPDF

212
PAWŁOWSKA Maja 2008-09-22

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

213
PENSKO Zuzanna 2007-01-09

Nakło nad Notecią 200m K U12 886 NumerPDF

214
PIĄTKOWSKA Weronika 2005-09-29

Włocławek 3 W dal strefa K U14 100 NumerPDF

215
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26

BYD I W dal strefa M U14 2443 NumerPDF

216
PIERNIK Julia 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 56 NumerPDF

217
PIERZYŃSKI Alan 2007-01-01

Białe Błota 200m M U12 22 NumerPDF

218
PILCH Dawid 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 23 NumerPDF

219
PILCH Miłosz 2005-02-19

Białe Błota W dal strefa M U14 10 NumerPDF

220
PIŁAT Jan 2006-01-16

Włocławek 3 60m M U14 100 NumerPDF

221
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-01-01

Kujawsko-Pomorskie 60m K U16 213 NumerPDF

222
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17

Kujawsko-Pomorskie 600m M U16 132 NumerPDF 1:34.81 1:34.81/18

223
PLISZKA Maja 2009-01-01

BYD 1 200m K U12 1 NumerPDF

224
PŁATEK Weronika 2005-08-01

Chełmno 300m K U14 933 NumerPDF

225
POLASZEWSKI Konrad 2006-01-01

Nakło nad Notecią 60m M U14 897 NumerPDF

226
PONIEWIERSKI Jakub 2005-05-26

Chełmno W dal strefa M U14 963 NumerPDF

227
POPIELARZ Kinga 2008-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

228
POPIOŁEK Bartosz 2005-03-21

BYD I Wzwyż M U14 1517 NumerPDF 1.35 1.35/18

229
POWALISZ Szymon 2006-09-12

Nakło nad Notecią W dal strefa M U14 857 NumerPDF

230
PRZYBYŁOWSKA Liliana 2009-06-22

BYD 1 200m K U12 880 NumerPDF

231
RADAJEWSKA Iga 2006-02-02

Nakło nad Notecią 300m K U14 873 NumerPDF 54.34 54.34/18

232
RADKE Oskar 2007-04-11

Szubin 200m M U12 208 NumerPDF 35.05 35.05/18

233
RAFALSKA Gabriela 2009-02-20

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

234
REETZ Szymon 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 99 NumerPDF

235
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 12 NumerPDF

236
ROŻEK Jakub 2005-01-01

Nakło nad Notecią W dal strefa M U14 858 NumerPDF

237
RYBARCZYK Wiktoria 2007-02-15

Nakło nad Notecią 200m K U12 851 NumerPDF

238
RYBKA Maksymilian 2006-08-31

BYD I 300m M U14 881 NumerPDF

239
RYBKA Paulina 2003-11-28

Kujawsko-Pomorskie 300m K U16 100 NumerPDF 43.51 43.51/18

240
SADOWSKI Oliwier 2007-07-04

Włocławek 3 200m M U12 100 NumerPDF

241
SALA Malwina 2006-01-01

Grudziądz W dal strefa K U14 12 NumerPDF

242
SEDLECKA Hanna 2005-01-01

Grudziądz 300m K U14 521 NumerPDF

243
SERAFIN Dorian 2006-04-19

Szubin Wzwyż M U14 209 NumerPDF

244
SĘKOWSKI Filip 2005-02-28

Włocławek 3 W dal strefa M U14 100 NumerPDF

245
SIEDLECKA Hanna 2005-01-01

Grudziądz 300m K U14 222 NumerPDF 47.17 47.17/18

246
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03

Nakło nad Notecią 200m K U12 882 NumerPDF 34.71 34.71/18

247
SIKORSKI Kamil 2005-01-01

Kruszwica/Barcin Wzwyż M U14 201 NumerPDF

248
SITARSKA Julia 2007-01-01

Białe Błota 200m K U12 8 NumerPDF

249
SKIERSKA Zuzanna 2005-02-22

Włocławek 2 W dal strefa K U14 100 NumerPDF

250
SKONIECZNA Rozalia 2005-01-01

Grudziądz W dal strefa K U14 99 NumerPDF

251
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15

Kujawsko-Pomorskie 300m M U16 1232 NumerPDF 42.74 42.74/18

252
SKORUPSKI Mateusz 2007-07-08

Chełmno 200m M U12 940 NumerPDF

253
SKOWRON Zuzanna 2008-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

254
SŁOMA Alicja 2005-04-01

Szubin 60 m K U14 210 NumerPDF

255
SŁOMA Alicja 2005-04-01

8x200m Mix U14 210 NumerPDF

256
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

257
SŁOMSKA Hanna 2007-08-27

Włocławek 2 200m K U12 100 NumerPDF

258
SŁOMSKA Maria 2005-08-09

Włocławek 2 300m K U14 100 NumerPDF

259
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19

Wąbrzeź 60 m K U14 14 NumerPDF

260
SMOLIŃSKI Błażej 2006-04-03

Włocławek 2 60m M U14 100 NumerPDF

261
SOBCZAK Maciej 2007-01-07

Szubin 200m M U12 1256 NumerPDF

262
SOŁTYS Jakub 2005-05-10

Chełmno Wzwyż M U14 956 NumerPDF

263
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18

Szubin 300m K U14 1293 NumerPDF 48.94/17

264
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18

8x200m Mix U14 1293 NumerPDF

265
STAROŃ Maria 2006-12-04

Szubin 300m K U14 1291 NumerPDF 57.41/17

266
STEJUK Antoni 2009-02-21

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

267
STOSIK Oliwier 2009-01-01

BYD 1 200m M U12 1 NumerPDF

268
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11

Chełmno 60m M U14 956 NumerPDF

269
STRZELEWICZ Nikola 2005-02-28

Nakło nad Notecią 60 m K U14 854 NumerPDF

270
SURDY Natalia 2008-01-01

Białe Błota 200m K U12 44 NumerPDF

271
SURDY Zuzanna 2005-01-01

Białe Błota 60 m K U14 4 NumerPDF 9.04 9.04/18

272
SUWAŁA Jakub 2007-09-06

Włocławek 2 200m M U12 100 NumerPDF

273
SYTEK Zofia 2007-01-01

Białe Błota 200m K U12 29 NumerPDF

274
SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15

Nakło nad Notecią Wzwyż K U14 883 NumerPDF

275
SZCZEŚNIEWSKA Iga 2006-01-17

W dal strefa K U14 1292 NumerPDF

276
SZNAJDER Nikolas 2007-03-27

Włocławek 3 200m M U12 100 NumerPDF

277
SZTUBIŃSKA Marta 2005-07-02

Nakło nad Notecią W dal strefa K U14 874 NumerPDF

278
SZTURO Ksawery 2009-01-01

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

279
SZULC Kalina 2005-06-01

Chełmno Wzwyż K U14 950 NumerPDF

280
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03

Szubin W dal strefa K U14 223 NumerPDF 3.62 3.62/18

281
SZYMBARA Natalia 2008-01-07

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

282
SZYMCZAK Maciej 2005-01-01

Kruszwica/Barcin 300m M U14 1 NumerPDF

283
ŚWIDER Amelia 2008-11-27

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

284
ŚWIDER Kinga 2006-01-01

Grudziądz 60 m K U14 13 NumerPDF

285
TALASKA Aleksandra 2006-03-19

BYD I Wzwyż K U14 121 NumerPDF

286
TALAŚKA Zuzanna 2005-09-05

BYD I Wzwyż K U14 284 NumerPDF 1.30 1.30/18

287
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27

Włocławek 1 300m K U14 100 NumerPDF 47.67 47.67/18

288
TOBOLSKI Konrad 2005-01-01

Grudziądz 300m M U14 45 NumerPDF

289
TOBOLSKI Konrad 2005-01-01

BYD I 300m M U14 214 NumerPDF

290
TOMASZEWSKI Oskar 2005-01-01

300m M U14 854 NumerPDF

291
TOMCZYK Anna 2006-07-03

Szubin 60 m K U14 211 NumerPDF

292
TURSKA Karina 2007-01-25

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

293
TYKARSKA Oliwia 2007-06-24

Wąbrzeź 200m K U12 29 NumerPDF

294
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25

Kujawsko-Pomorskie W dal K U16 860 NumerPDF 4.95 4.95/18

295
URBAŃSKA Karolina 2005-01-12

Chełmno W dal strefa K U14 945 NumerPDF

296
URBAŃSKA Martyna 2005-11-02

Włocławek 3 Wzwyż K U14 904 NumerPDF

297
WAJER Roksana 2007-01-01

Nakło nad Notecią 200m K U12 884 NumerPDF

298
WALERCZYK Amelia 2006-10-19

Nakło nad Notecią 300m K U14 875 NumerPDF

299
WALKIEWICZ Cyprian 2006-07-28

Szubin 300m M U14 212 NumerPDF

300
WAŁĘZA Marika 2009-01-26

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

301
WANKIEWICZ Natalia 2004-01-01

Kujawsko-Pomorskie 60m pł K U16 354 NumerPDF

302
WARMUZ Kinga 2006-01-01

Kruszwica/Barcin Wzwyż K U14 1 NumerPDF

303
WARMUZ Melania 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 2 NumerPDF

304
WAWRZYŃCZAK Maja 2007-01-01

Białe Błota 200m K U12 13 NumerPDF

305
WEKWEJT Dawid 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 1 NumerPDF

306
WENDLAND Rozalia 2008-08-18

Szubin 200m K U12 214 NumerPDF

307
WESOŁOWSKA Martyna 2006-12-10

Wąbrzeź 300m K U14 77 NumerPDF

308
WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16

Białe Błota 200m M U12 3 NumerPDF 31.29 31.29/18

309
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31

Kujawsko-Pomorskie 600m K U16 100 NumerPDF 1:44.54 1:44.54/18

310
WIECHETEK Szymon 2008-01-01

Białe Błota 200m M U12 11 NumerPDF

311
WIELGOSZ Wiktoria 2007-01-01

Białe Błota 200m K U12 17 NumerPDF

312
WIERZCHOWSKI Dawid 2007-01-01

Grudziądz 200m M U12 77 NumerPDF

313
WIŚNIEWSKA Monika 2005-10-10

Chełmno Wzwyż K U14 944 NumerPDF

314
WIŚNIEWSKI Szymon 2005-02-10

Włocławek 2 W dal strefa M U14 100 NumerPDF

315
WITKOWSKA Weronika 2009-01-22

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

316
WNUK Agata 2009-11-20

BYD 1 200m K U12 880 NumerPDF

317
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 2 NumerPDF

318
WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

319
WOJCIECHOWSKA Weronika 2007-03-23

Włocławek 3 200m K U12 100 NumerPDF

320
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03

Włocławek 1 Wzwyż K U14 100 NumerPDF

321
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

322
WOJNAROWSKA Nadia 2007-01-17

Wąbrzeź 200m K U12 16 NumerPDF

323
WOJTECKA Natalia 2005-01-01

Grudziądz 60 m K U14 273 NumerPDF 8.66 8.66/18

324
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26

Wąbrzeź 200m M U12 78 NumerPDF

325
WOŹNIAK Borys 2009-01-01

BYD 1 200m M U12 880 NumerPDF

326
WYLANDOWSKA Marta 2005-01-01

Kruszwica/Barcin 300m K U14 1 NumerPDF

327
ZABIELSKI Sebastian 2006-01-01

Grudziądz Wzwyż M U14 532 NumerPDF

328
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31

Kujawsko-Pomorskie W dal M U16 859 NumerPDF 5.82 5.82/18

329
ZAREMBA Alicja 2007-01-01

Kruszwica/Barcin 200m K U12 1 NumerPDF

330
ZAROŚLIŃSKA Martyna 2005-12-21

Włocławek 1 60 m K U14 100 NumerPDF

331
ZASADA Wiktor 2006-04-24

Włocławek 1 300m M U14 100 NumerPDF

332
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06

Włocławek 1 W dal strefa M U14 100 NumerPDF

333
ZDUNEK Michał 2006-01-01

Białe Błota Wzwyż M U14 3 NumerPDF

334
ZEHNER Iga 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 66 NumerPDF

335
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13

Włocławek 1 200m K U12 100 NumerPDF

336
ZLOTOWSKI Szymon 2006-01-19

Chełmno W dal strefa M U14 955 NumerPDF

337
ZUBEL Zuzanna 2009-01-01

200m K U12 1 NumerPDF

338
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23

Włocławek 1 W dal strefa K U14 100 NumerPDF 4.21 4.21/18

339
ŻBIKOWSKA Weronika 2005-02-17

Włocławek 3 300m K U14 100 NumerPDF

340
ŻURAŃSKI Tomasz 2006-05-02

Włocławek 2 300m M U14 100 NumerPDF

341
ŻURAWSKA Angelika 2007-01-01

Grudziądz 200m K U12 17 NumerPDF

342
ŻURAWSKI Jakub 2009-01-01

Kruszwica/Barcin 200m M U12 1 NumerPDF

343
ŻURAWSKI Wiktor 2005-01-01

Grudziądz Wzwyż M U14 234 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwyż K U16 8 NumerPDF 1.50 1.50/18

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GODEK Wiktoria 2007-03-24

Szubin 200m K U12 199 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
 
OLA Lubelskie - Biała Podlaska Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-08

300m M U16 10 NumerPDF

2
BIAŁASZ Klaudia 2003-02-22

W dal K U16 55 NumerPDF

3
GRYTA Jacek 2003-03-04

W dal M U16 6 NumerPDF

4
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07

60m M U16 11 NumerPDF 8.03 8.03/18

5
KOGUT Nikola 2004-02-04

60m pł K U16 5 NumerPDF

6
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03

600m M U16 1 NumerPDF

7
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13

Wzwyż M U16 6 NumerPDF

8
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06

1000m M U16 18 NumerPDF

9
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21

600m K U16 4 NumerPDF

10
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20

60m K U16 17 NumerPDF

11
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13

1000m M U16 22 NumerPDF

12
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10

Wzwyż K U16 9 NumerPDF

13
SZELIGA Martyna 2003-03-04

300m K U16 12 NumerPDF

14
WAŁACH Emilia 2004-01-09

1000m K U16 111 NumerPDF

15
WYRODEK Paweł 2003-04-11

600m M U16 19 NumerPDF

16
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18

1000m K U16 44 NumerPDF

17
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24

60m pł M U16 30 NumerPDF

18
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-01-01

600m M U16 18 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

Wzwyż K U16 357 NumerPDF

2
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

1000m M U16 357 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

300m M U16 861 NumerPDF 39.03 39.03/18

2
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K U16 870 NumerPDF 4.56 4.56/18

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

300m K U16 889 NumerPDF 40.77 40.77/18

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

60m pł K U16 873 NumerPDF 9.44 9.44/18

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

1000m K U16 64 NumerPDF

2
DUCKA Aleksandra 2004-01-01 Z/0805/18

TAK

600m K U16 60 NumerPDF

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

1000m K U16 65 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

60m K U16 44 NumerPDF 8.61 8.56/17

2
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

1000m M U16 51 NumerPDF

3
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF

4
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

W dal M U16 64 NumerPDF 5.50 5.50/18

5
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

60m M U16 48 NumerPDF 7.68 7.68/18

6
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

60m pł M U16 44 NumerPDF 9.08 9.08/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Weronika 2004-08-14 Z/0946/18

TAK

600m K U16 515 NumerPDF 1:47.20 1:47.20/17

2
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Wzwyż M U16 510 NumerPDF 1.65 1.65/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 25 ( 17 ) K-10 M-7
 
OLA Łódzkie Osobostarty: 25 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-01-01

8x200m Mix U16 201 NumerPDF

2
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-01-01

300m K U16 201 NumerPDF

3
DUDKIEWICZ Rafał 2004-01-01

Wzwyż M U16 5 NumerPDF

4
DYBALAK Marita 2004-01-01

600m K U16 120 NumerPDF

5
GASIŃSKA Martyna 2004-01-01

1000m K U16 6 NumerPDF

6
GRACZYK Oskar 2003-01-01

8x200m Mix U16 3 NumerPDF

7
GRACZYK Oskar 2003-01-01

300m M U16 3 NumerPDF

8
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29

8x200m Mix U16 49 NumerPDF

9
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29

W dal K U16 49 NumerPDF 5.33 5.33/18

10
KACZMAREK Wiktoria 2003-01-01

Wzwyż K U16 2 NumerPDF

11
KAROLCZUK Aleksandra 2004-01-01

8x200m Mix U16 206 NumerPDF

12
KAROLCZUK Aleksandra 2004-01-01

600m K U16 206 NumerPDF

13
KOCOŃ Damian 2003-01-01

8x200m Mix U16 109 NumerPDF

14
KOCOŃ Damian 2003-01-01

60m M U16 109 NumerPDF 7.54 7.54/18

15
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-01-01

60m pł K U16 119 NumerPDF

16
KREMPIŃSKA Julia 2003-01-01

1000m K U16 9 NumerPDF

17
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-01-01

8x200m Mix U16 4 NumerPDF

18
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-01-01

W dal M U16 4 NumerPDF

19
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-01-01

8x200m Mix U16 1 NumerPDF

20
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-01-01

60m K U16 1 NumerPDF

21
OLSZEWSKI Kacper 2003-01-01

1000m M U16 11 NumerPDF

22
POSMYK Wiktoria 2004-01-01

600m K U16 3 NumerPDF 1:48.25 1:48.25/18

23
SZTRANEK Jan 2003-01-01

1000m M U16 8 NumerPDF

24
WOŚKO Kacper 2003-01-01

8x200m Mix U16 625 NumerPDF

25
WOŚKO Kacper 2003-01-01

1000m M U16 625 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-9 M-10
 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

OLA Mazowsze 60m K U16 533 NumerPDF 8.42 8.42/18

2
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

OLA Mazowsze 600m M U16 504 NumerPDF 1:28.65 1:32.97/18

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

OLA Mazowsze 600m K U16 613 NumerPDF 1:40.14

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U16 67 NumerPDF 1.95 1.95/17

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

OLA Mazowsze Wzwyż K U16 731 NumerPDF 1.60 1.60/18

2
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

OLA Mazowsze W dal K U16 722 NumerPDF 4.29 4.29/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

OLA Mazowsze 600m M U16 933 NumerPDF

2
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

OLA Mazowsze 60m pł M U16 938 NumerPDF 9.92/17

3
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

OLA Mazowsze 1000m M U16 879 NumerPDF 3:02.27 3:02.27/18

4
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

OLA Mazowsze 300m M U16 935 NumerPDF

5
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

OLA Mazowsze 60m pł K U16 989 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HERNIK Kajetan 2004-02-18 Z/2866/17

TAK

OLA Mazowsze 1000m M U16 503 NumerPDF 2:50.12

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

OLA Mazowsze 300m K U16 902 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

OLA Mazowsze 60m M U16 123 NumerPDF 7.57 7.57/18

2
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

OLA Mazowsze 60m pł K U16 968 NumerPDF 9.47 9.47/17

3
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

OLA Mazowsze W dal M U16 962 NumerPDF 5.43 5.43/18

4
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

OLA Mazowsze 1000m M U16 970 NumerPDF 3:03.18 3:03.18/17

5
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

OLA Mazowsze 600m K U16 970 NumerPDF

6
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

OLA Mazowsze 1000m K U16 968 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

W dal K U16 511 NumerPDF 5.10 4.77/17

2
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

Wzwyż K U16 506 NumerPDF 1.60 1.60/18

3
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

60m pł K U16 506 NumerPDF 9.81 9.81/18

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

OLA Tarnów 60m K U16 6 NumerPDF 8.93 8.93/17

2
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

OLA Tarnów 1000m K U16 36 NumerPDF

3
MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

OLA Tarnów W dal M U16 64 NumerPDF 5.40 5.40/17

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

60m pł M U16 834 NumerPDF 9.20

2
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

60m M U16 833 NumerPDF 8.70 8.70/17

3
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

1000m M U16 867 NumerPDF 2:58.92 2:58.92/17

4
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

300m K U16 885 NumerPDF 44.63 44.63/17

5
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

1000m K U16 851 NumerPDF 3:22.95

6
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

600m K U16 844 NumerPDF 1:39.72

7
ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 Z/1673/18

TAK

600m M U16 879 NumerPDF 1:28.39

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYDUCH Magdalena 2003-06-02 Z/1645/17

TAK

300m K U16 290 NumerPDF 1:44.50

2
OŻÓG Rafał 2004-03-18 Z/2966/18

TAK

300m M U16 290 NumerPDF 38.50

3
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

600m M U16 287 NumerPDF 1:23.85

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

1000m M U16 736 NumerPDF 2:56.39 2:56.39/17

2
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

Wzwyż M U16 766 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

300m M U16 68 NumerPDF

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

300m K U16 45 NumerPDF

2
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF

3
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

1000m M U16 214 NumerPDF 2:49.11 2:49.11/17

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

600m M U16 824 NumerPDF

2
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

600m M U16 825 NumerPDF

3
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

60m pł K U16 831 NumerPDF 9.95 9.95/18

4
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

W dal M U16 902 NumerPDF 5.92 5.92/18

5
SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

60m M U16 901 NumerPDF

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF

2
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

600m K U16 5 NumerPDF

3
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

1000m K U16 7 NumerPDF

4
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

5
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF

 
mulksjuvenia.pl
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

W dal K U16 589 NumerPDF

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

60m pł M U16 28 NumerPDF

2
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

60m K U16 96 NumerPDF 8.66 8.66/18

3
SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

Wzwyż M U16 8 NumerPDF 1.60 1.60/18

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

300m M U16 765 NumerPDF 39.13 39.13/17

2
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

1000m K U16 718 NumerPDF 3:21.20 3:21.20/18

3
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

600m K U16 723 NumerPDF 1:45.94 1:45.94/17

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

300m K U16 553 NumerPDF 50.36 49.19/17

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

60m K U16 965 NumerPDF 8.10 8.10/17

2
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

1000m M U16 971 NumerPDF 2:54.57 2:54.57/17

3
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

W dal M U16 964 NumerPDF 5.48 5.48/17

4
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.45 1.46/17

5
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

60m pł M U16 967 NumerPDF 10.96 10.96/18

6
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

600m K U16 964 NumerPDF

7
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

60m M U16 963 NumerPDF 7.88 7.88/18

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF

2
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF

3
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

1000m K U16 91 NumerPDF 3:42.73 3:42.73/18

4
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K U16 90 NumerPDF 5.09 5.09/17

5
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF 1:51.44 1:51.44/18

6
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

60m pł K U16 76 NumerPDF 9.62 9.62/17

 
PODLASKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-10 M-8
 
OLA Podlaskie Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04

1000m K U16 1 NumerPDF

2
KONDRAK Piotr 2003-05-03

1000m M U16 1 NumerPDF

3
KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01

300m M U16 1 NumerPDF 41.08 41.08/17

4
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02

W dal K U16 1 NumerPDF 5.21 5.21/18

5
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29

60m pł K U16 1 NumerPDF 9.70 9.70/18

6
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

7
SAMUL Miłosz 2003-11-21

W dal M U16 1 NumerPDF

8
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25

1000m K U16 1 NumerPDF

9
ZALEWSKI Hubert 2003-04-16

Wzwyż M U16 1 NumerPDF 1.60 1.60/17

 
OLA Podlaskie - Augustów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GULBIERZ Paweł 2004-02-21

60m pł M U16 1 NumerPDF 9.67 9.67/18

2
KAPLA Anna 2004-05-21

60m K U16 1 NumerPDF 8.55 8.55/18

3
KOWALCZYK Dominik 2004-06-03

1000m M U16 1 NumerPDF 3:21.57 3:21.57/17

4
MAKOWSKI Patryk 2003-04-08

60m M U16 1 NumerPDF 7.69 7.69/18

5
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23

300m K U16 1 NumerPDF 43.69 43.69/17

6
PIEKARSKA Julita 2004-01-06

600m K U16 1 NumerPDF

7
SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08

1000m K U16 1 NumerPDF

8
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19

600m K U16 1 NumerPDF

9
ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04

600m M U16 1 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SEKUŁA Wojciech 2005-01-17

OLA Gdańsk 300m M U14 397 NumerPDF

 
OLA Pomorskie Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-03

1000m M U16 528 NumerPDF

2
BIELSKA Oliwia 2003-01-01

W dal K U16 4 NumerPDF

3
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08

1000m K U16 531 NumerPDF

4
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16

300m K U16 25 NumerPDF 43.72 43.72/17

5
CZERWIONKA Norbert 2003-01-01

60m pł M U16 6 NumerPDF 9.12 9.12/18

6
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03

1000m M U16 530 NumerPDF 2:37.63 2:37.63/18

7
FOJUTH Kacper 2003-03-22

300m M U16 22 NumerPDF

8
HINC Karolina 2003-01-01

60m pł K U16 204 NumerPDF 10.61 10.61/18

9
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17

600m K U16 207 NumerPDF 1:40.42 1:40.42/18

10
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18

600m M U16 329 NumerPDF

11
LITWIN Adrianna 2003-05-03

Wzwyż K U16 715 NumerPDF 1.60 1.60/17

12
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11

8x200m Mix U16 534 NumerPDF

13
ORYL Weronika 2004-04-04

1000m K U16 520 NumerPDF

14
PIECHOWSKA Regina 2003-01-01

600m K U16 211 NumerPDF 1:47.38/17

15
PIECUCH Marta 2003-01-01

60m K U16 14 NumerPDF

16
PYSZKA Patryk 2003-01-03

60m M U16 35 NumerPDF 8.90/17

17
STERLINGOW Borys 2004-07-20

W dal M U16 395 NumerPDF

18
TUCKA Róża 2004-06-07

8x200m Mix U16 530 NumerPDF

19
ZBLEWSKI Wojciech 2003-01-01

Wzwyż M U16 204 NumerPDF 1.65 1.65/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 Z/2074/18

TAK

60m pł M U16 160 NumerPDF 9.35 9.35/18

2
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

1000m M U16 150 NumerPDF 2:42.40 3:05.72/18

3
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

600m M U16 160 NumerPDF 1:28.73

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

TAK

W dal M U16 30 NumerPDF 5.93 5.93/17

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUTO Mateusz 2003-09-19 Z/2303/17

TAK

300m M U16 14 NumerPDF 36.91

2
STRYCZEK Szymon 2003-03-17 Z/1076/17

TAK

60m M U16 12 NumerPDF 7.31 7.31/18

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 1:39.01 1:44.42/18

2
RODAK Weronika 2004-02-20 Z/3731/17

TAK

300m K U16 40 NumerPDF 42.64 42.64/18

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:38.00 1:38.00/18

2
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

1000m M U16 79 NumerPDF 2:44.74 2:57.88/17

3
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

60m K U16 72 NumerPDF 8.06 8.06/18

4
PIENIEK Vanessa 2004-11-23 Z/0452/18

TAK

600m K U16 76 NumerPDF 1:39.70 1:51.26/18

5
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

600m M U16 72 NumerPDF 1:25.47 1:29.43/18

6
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

1000m K U16 80 NumerPDF 2:59.41 3:12.81/17

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF 1.50 1.50/18

2
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

60m pł K U16 3 NumerPDF 9.70 9.70/18

3
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

W dal K U16 22 NumerPDF 4.85 4.85/18

 
www.justteam.pl
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/SL/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 Z/4291/18

TAK

Wzwyż M U16 5 NumerPDF

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LENARTOWICZ Eryk 2003-04-07 Z/0144/17

TAK

60m pł M U16 599 NumerPDF

2
NESKA Bartłomiej 2003-10-01 Z/0158/17

TAK

300m M U16 616 NumerPDF

3
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

W dal M U16 641 NumerPDF

4
SKOWRON Dawid 2003-01-02 Z/5512/18

TAK

1000m M U16 606 NumerPDF 2:52.34

5
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

60m pł K U16 608 NumerPDF 9.65 9.65/17

6
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600m K U16 600 NumerPDF 1:39.65

7
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

1000m M U16 610 NumerPDF 2:56.66

 
KLKS Juventa-Kobex Starachowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

600m K U16 434 NumerPDF 1:45.68

 
KS Słoneczko Busko Zdrój Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

60m M U16 45 NumerPDF

2
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

W dal K U16 52 NumerPDF 4.48/17

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

1000m K U16 482 NumerPDF 3:08.44

2
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

300m K U16 483 NumerPDF 43.67

 
UKS Czwórka Ostrowiec Św. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/SK/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Paweł 2004-06-08 Z/4719/17

TAK

Wzwyż M U16 332 NumerPDF 1.50 1.50/17

2
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

60m K U16 320 NumerPDF 8.37 8.37/17

 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZWON-SKOTNICKI Kacper 2004-09-02 Z/3617/17

TAK

600m M U16 6 NumerPDF

2
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF

3
WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 Z/2215/18

TAK

600m M U16 2 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8
 
OLA Wielkopolskie Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBERT Martyna 2004-06-16