Internetowe zgłoszenia do imprezy: 5. Edycja Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020
WARSZAWA, 23.08.2020
Osobostarty wszystkie: 129 ( 91 ) K-47 M-44
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1500m prz.K 701 NumerPDF 5:18.00  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

2000m prz.M 730 NumerPDF 6:15.00 6:25.59/19  ROSU   ZKN 

3
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 8:54.25 8:54.25/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 12 ( 8 ) K-2 M-6
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 11 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

Trójskok M 557 NumerPDF 13.97 13.97/20  ROSU   KNF 

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M 538 NumerPDF 21.99 21.99/20  ROSU   ZKN 

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M 538 NumerPDF 11.08 10.87/17  ROSU   ZKN 

4
DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 Z/4312/19

TAK

100m M 511 NumerPDF 12.04 12.04/20  ROSU 

5
KACPRZYK Bartosz 2004-03-31 Z/0755/20

TAK

100m M 533 NumerPDF 12.04 12.04/20

6
KACPRZYK Bartosz 2004-03-31 Z/0755/20

TAK

200m M 533 NumerPDF

7
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (99.1) U20 521 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

8
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

100m M 521 NumerPDF 11.60/19  ROSU   KNF   SKN 

9
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M 18 NumerPDF 14.00/18  ROSU   ZKN 

10
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

100m K 531 NumerPDF 12.90 12.78/19  ROSU   ZKN 

11
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

200m K 531 NumerPDF 26.45 25.92/19  ROSU   ZKN 

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

1500m K 28 NumerPDF 4:55.05 4:55.05/20  ROSU   ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 94 ( 66 ) K-35 M-31
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 26 ( 17 ) K-7 M-10
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBECKI Kacper 2002-09-24 Z/1188/18

TAK

100m M 61 NumerPDF 11.89 11.89/19

2
DĘBECKI Kacper 2002-09-24 Z/1188/18

TAK

200m M 61 NumerPDF 24.08/19

3
FEBERT Jacek 2004-09-23 Z/0328/17

TAK

1500m M 16 NumerPDF

4
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

W dal M U16 19 NumerPDF 5.81 6.19/19

5
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

W dal M U16 20 NumerPDF 5.55 5.55/20

6
JABŁOŃSKA Natalia 2003-10-09 Z/1070/20

TAK

400m K 12 NumerPDF 65.42 65.42/20

7
KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 Z/0330/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 14 NumerPDF 26.97 30.60/19

8
LIS Karol 2002-08-19 Z/1038/19

TAK

W dal M 11 NumerPDF 5.74/19

9
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

1500m M 15 NumerPDF 4:23.43/19

10
MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 Z/0340/18

TAK

Wzwyż M 59 NumerPDF 1.60 1.60/20

11
MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 Z/0340/18

TAK

W dal M U16 59 NumerPDF 5.54 5.54/20

12
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 67 NumerPDF 10.06 10.06/20

13
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 67 NumerPDF 28.52 31.16/19

14
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

Oszczep K (600) 64 NumerPDF 29.00/17

15
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

Dysk K (1kg) 64 NumerPDF 35.95 35.95/20

16
SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 Z/3610/18

TAK

3000m M 17 NumerPDF 10:22.52/19

17
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 18 NumerPDF 45.53 45.53/20

18
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 10.45 10.45/20

19
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Wzwyż M 18 NumerPDF 1.64/19

20
SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 Z/0572/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 40 NumerPDF 12.06 12.06/20

21
SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 Z/0572/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 40 NumerPDF 29.26 29.26/20

22
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

1500m K 18 NumerPDF 5:18.05 5:10.39/18

23
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

W dal K U16 24 NumerPDF

24
ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 Z/4197/19

TAK

100m K 24 NumerPDF 13.39 13.39/20

25
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

400m pł K 11 NumerPDF 70.15 70.15/20

26
ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 Z/4368/17

TAK

400m K 11 NumerPDF 61.39 61.39/20

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 444 NumerPDF 31.17 31.17/20

2
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

100m K 17 NumerPDF 12.96 12.96/20

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 115 NumerPDF 26.58 29.26/19

2
JANKOWSKA Lena 2006-08-06 Z/2603/20

TAK

100m K 116 NumerPDF

3
JANKOWSKA Lena 2006-08-06 Z/2603/20

TAK

W dal K U16 116 NumerPDF

4
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

800m M 124 NumerPDF

5
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

800m M 110 NumerPDF 2:14.98/19

6
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

400m M 107 NumerPDF 59.15/19

7
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 Z/3750/19

TAK

Wzwyż M 109 NumerPDF 1.55/18

8
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

800m K 106 NumerPDF

9
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

800m K 102 NumerPDF 2:48.21/18

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 110 NumerPDF 1.63 1.65/18  ZKN 

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 34 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

800m M 65 NumerPDF 2:04.60/19

2
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

100m M 68 NumerPDF 12.29 12.29/20  ROSU 

3
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

100m K 38 NumerPDF

4
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

W dal K U16 38 NumerPDF 4.63 4.63/20

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

4x100m K U18 33 NumerPDF  ZKN 

6
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K 33 NumerPDF 27.43 26.07/19  ZKN 

7
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

800m K 30 NumerPDF  ROSU 

8
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

100m M 76 NumerPDF

9
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 96 NumerPDF 10.03 10.03/20  ROSU 

10
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 96 NumerPDF 34.47 34.47/20  ROSU 

11
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 93 NumerPDF 37.68 37.68/20

12
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 93 NumerPDF 11.02 11.21/19

13
KRÓL Diana 2006-02-05 Z/0694/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 95 NumerPDF 7.45/19  ROSU 

14
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

4x100m K U18 35 NumerPDF  ZKN 

15
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K 35 NumerPDF 12.59 12.58/19  ZKN 

16
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

110m M (91.4) U18 71 NumerPDF  ROSU 

17
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

W dal M U16 71 NumerPDF  ROSU 

18
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

400m M 73 NumerPDF 53.70 51.97/19  ZKN 

19
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

400m pł M (84) U18 73 NumerPDF  ZKN 

20
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

W dal K U16 31 NumerPDF  ROSU 

21
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

800m K 31 NumerPDF  ROSU 

22
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

800m M 61 NumerPDF  ROSU 

23
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

1500m M 61 NumerPDF  ROSU 

24
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

100m M 67 NumerPDF 12.47/19  ROSU 

25
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

800m K 42 NumerPDF

26
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 86 NumerPDF 41.30 41.30/20  ROSU 

27
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 86 NumerPDF 12.01 12.01/20  ROSU 

28
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

4x100m K U18 45 NumerPDF  ZKN 

29
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

W dal K 45 NumerPDF 5.07 5.14/19  ZKN 

30
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/2355/19

TAK

100m K 45 NumerPDF 14.14/19  ZKN 

31
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M 89 NumerPDF 21.08 21.08/20  KNF   SKN 

32
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M 89 NumerPDF 10.64 10.64/20  KNF   SKN 

33
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

4x100m K U18 49 NumerPDF

34
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

4x100m K U18 48 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 210 NumerPDF 47.53 47.53/20  ROSU 

2
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

2000m prz.M 212 NumerPDF 7:17.04 7:17.04/20  ROSU 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 11 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

W dal K 153 NumerPDF 4.43/18  ROSU 

2
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

100m pł K U18 153 NumerPDF 15.97 15.72/19  ROSU 

3
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

100m pł K U18 160 NumerPDF  ROSU 

4
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

200m K 160 NumerPDF 27.68 27.68/20  ROSU 

5
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

W dal K U16 156 NumerPDF  ROSU 

6
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 14.19/19  ROSU 

7
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 158 NumerPDF  ROSU 

8
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 158 NumerPDF  ROSU 

9
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

100m K 157 NumerPDF

10
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

200m K 157 NumerPDF 29.14 29.14/20

11
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 158 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

400m M 450 NumerPDF 51.20 51.20/20

2
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

1500m prz.K 448 NumerPDF 5:12.20 5:12.20/20  ZKN 

3
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

2000m prz.M 440 NumerPDF 5:58.79 5:58.79/20  ZKN   SKN 

4
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

2000m prz.K 444 NumerPDF 7:12.15 6:41.77/11

 
uksorzelki.warszawa.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

100m K 480 NumerPDF

2
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

100m K 260 NumerPDF

3
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

TAK

100m K 242 NumerPDF

4
LITWINIEC Karolina 2004-04-11 Z/2402/20

TAK

100m K 242 NumerPDF 13.74 13.74/20

5
RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 Z/3910/19

TAK

100m K 242 NumerPDF 14.80 14.58/19

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

Tyczka K 77 NumerPDF 3.20 3.20/20  ZKN 

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

Tyczka K 36 NumerPDF 3.65 3.82/19  KNF   SKN 

3
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

Tyczka K 16 NumerPDF 3.75 3.83/18  KNF   SKN 

4
KUNC Michał 2005-02-27 Z/4061/18

TAK

Tyczka M 10 NumerPDF 3.50 3.62/19

5
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

Tyczka K 99 NumerPDF 3.10 3.10/20  ZKN 

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 Z/1101/16

TAK

400m pł M 646 NumerPDF 53.93 53.93/20  KNF   SKN 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF 59.68 59.68/20  ZKN 

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 12 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

W dal K 79 NumerPDF 4.77 5.04/17

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Trójskok K 79 NumerPDF 10.70 11.05/19

3
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

TAK

3000m K 53 NumerPDF 10:05.02/14

4
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 77 NumerPDF

5
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 77 NumerPDF 28.66 28.66/20

6
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

Trójskok K 74 NumerPDF 9.95/19

7
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

W dal K 74 NumerPDF 4.57/19

8
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

400m K 78 NumerPDF

9
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

100m K 78 NumerPDF 14.02/18

10
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

800m M 10 NumerPDF

11
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 44 NumerPDF

12
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 44 NumerPDF 29.74 29.74/20