Internetowe zgłoszenia do imprezy: 22. Ogólnopolskie Igrzyska LZS
SIEDLCE, 29 - 31.08.2019
Osobostarty wszystkie: 292 ( 184 ) K-107 M-77
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 407 NumerPDF 34.37 34.37/19

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K U18 407 NumerPDF 5.25 5.25/19

3
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

600m M U16 436 NumerPDF 1:28.61 1:28.61/19

4
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

100m K U16 409 NumerPDF

5
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

300m K U16 409 NumerPDF

6
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1500m K U18 417 NumerPDF 5:13.39 5:13.39/19

7
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

2000 m K U16 415 NumerPDF 7:32.81 7:32.81/19

8
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

800m K U18 425 NumerPDF 2:24.23 2:24.23/19

9
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U18 425 NumerPDF 60.15 60.15/19

10
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

W dal M U18 446 NumerPDF 6.34 6.34/19

11
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

110m M (91.4) U18 446 NumerPDF 16.08 16.08/19

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 18 ( 12 ) K-3 M-9
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 18 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 11.95 12.13/18

2
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 940 NumerPDF 40.48 41.63/18

3
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 954 NumerPDF 37.16 37.16/19

4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF 48.51 48.51/19

5
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

2000m M U16 953 NumerPDF 6:20.78 6:20.78/19

6
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

W dal M U16 963 NumerPDF 5.32 5.32/19

7
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

600m M U16 943 NumerPDF 1:29.80 1:29.80/19

8
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 931 NumerPDF 40.33 40.33/19

9
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 47.97 47.97/19

10
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 14.24 14.24/19

11
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

2000 m K U16 959 NumerPDF 6:54.29/18

12
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

800m M U18 936 NumerPDF 2:05.47/18

13
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

1500m M U18 936 NumerPDF 4:16.36 4:16.36/19

14
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 949 NumerPDF 11.20/18

15
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 67.40 67.40/19

16
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

17
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

100m K U16 962 NumerPDF 14.15 14.15/19

18
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

W dal K U16 962 NumerPDF 4.18/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 32 ( 19 ) K-11 M-8
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 15 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U18 169 NumerPDF 4:06.02 4:04.81/18

2
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U18 134 NumerPDF 12.07 12.07/19

3
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

200m K U18 134 NumerPDF 24.82 24.82/19

4
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

300m K U16 127 NumerPDF 45.46 45.32/18

5
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

100m K U16 127 NumerPDF 12.81 12.81/19

6
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U18 168 NumerPDF 1:57.88 1:57.88/19

7
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U18 137 NumerPDF 10.72 10.72/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M U18 137 NumerPDF 21.61 21.61/19

WARUNKOWO - BADANIA
9
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

1500m M U18 752 NumerPDF 4:16.53 4:16.53/19

10
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 135 NumerPDF 34.14 34.14/19

11
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 15.09 15.23/18

12
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.47 14.47/19

13
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K U18 131 NumerPDF 11.89 11.89/19

14
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U16 156 NumerPDF 12.32 12.32/19

15
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

300m K U16 156 NumerPDF 39.94 39.94/19

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 43.98 43.98/19

2
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 13.29 13.29/19

3
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 12.92 12.92/19

4
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF

5
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K 122 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

100m M U16 236 NumerPDF 12.06 12.06/19

7
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

300m M U16 236 NumerPDF 41.38 41.38/19

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 10 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

400m K U18 717 NumerPDF 59.03 59.03/19

2
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

200m K U18 717 NumerPDF 27.77 27.77/19

3
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

600m K U16 221 NumerPDF 1:42.40 1:42.40/19

4
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

300m K U16 75 NumerPDF 43.71 43.71/19

5
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

W dal K U16 75 NumerPDF 5.28 5.28/19

6
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF 13.15 13.41/18

7
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 98 NumerPDF 51.39 51.39/19

8
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 229 NumerPDF 40.37 40.37/19

9
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

100m M U18 64 NumerPDF 11.33 11.33/19

10
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M U18 64 NumerPDF 22.76 22.76/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 41 ( 27 ) K-22 M-5
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 15 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

1500m K U18 977 NumerPDF 5:48.37 5:48.37/19

2
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

3000m K U18 977 NumerPDF 11:41.67 11:41.67/19

3
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

1000m K U16 981 NumerPDF 3:14.37/18

4
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

2000 m K U16 981 NumerPDF 6:59.24/18

5
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

800m K U18 985 NumerPDF 2:44.89 2:44.89/19

6
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

1500m K U18 985 NumerPDF

7
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

1000m K U16 976 NumerPDF 3:43.06 3:33.95/18

8
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

2000 m K U16 976 NumerPDF

9
OLECH Marika 2003-12-20 Z/1686/18

TAK

800m K U18 978 NumerPDF 2:52.36 2:52.36/19

10
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

1000m K U16 975 NumerPDF 3:06.74 3:06.74/19

11
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 976 NumerPDF 8.81/18

12
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 976 NumerPDF 38.10 38.10/19

13
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 975 NumerPDF 42.16 42.16/19

14
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 975 NumerPDF 11.66 11.66/19

15
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

2000 m K U16 984 NumerPDF 8:22.83/18

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
¦CISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

3000m K U18 24 NumerPDF 10:23.79 10:23.79/19

2
¦CISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

1500m K U18 24 NumerPDF 4:57.60 4:57.60/19

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 9 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

Wzwyż K U18 41 NumerPDF 1.62 1.63/18

2
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 14.09 14.09/19

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 63 NumerPDF 36.30 36.30/19

4
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

1500m M U18 51 NumerPDF 4:25.45 4:25.45/19

5
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.62 1.62/19

6
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K 48 NumerPDF

7
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K 49 NumerPDF

8
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

Wzwyż K U16 38 NumerPDF 1.56 1.56/19

9
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF 1:36.55 1:36.55/19

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 9 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 47.32 47.32/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 88 NumerPDF 11.64 11.64/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 54.22 54.22/19

4
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 11.06 11.06/19

5
NOWAK Daniel 2005-12-05 Z/5315/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 3:05.67 3:05.67/19

6
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 20 NumerPDF 31.58 31.58/19

7
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 28 NumerPDF 41.60 41.60/19

8
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 28 NumerPDF 10.87 11.57/18

9
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 25 NumerPDF 30.28 31.20/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m pł K 512 NumerPDF

2
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

400m K U18 512 NumerPDF

3
GRˇZKA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 508 NumerPDF 9.99 9.99/19

4
GRˇZKA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 508 NumerPDF 22.20/18

5
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

100m K U18 508 NumerPDF 12.75 12.75/19

6
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

200m K U18 508 NumerPDF 27.99/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIECIˇTKOWSKI Filip 2004-08-26 Z/0303/18

TAK

2000m M U16 221 NumerPDF 6:20.88 6:20.88/19

2
URBANIAK Igor 2005-07-01 Z/0715/19

TAK

W dal M U16 268 NumerPDF

3
URBANIAK Igor 2005-07-01 Z/0715/19

TAK

300m M U16 268 NumerPDF

4
URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 Z/0639/16

TAK

100m M U18 303 NumerPDF 12.09 12.09/19

5
URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 Z/0639/16

TAK

200m M U18 303 NumerPDF 23.46 23.46/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 41 ( 29 ) K-16 M-13
 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF 3:09.90 3:09.90/19

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 24 NumerPDF 26.85 26.85/19

2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 24 NumerPDF 26.83 26.83/19

3
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 210 NumerPDF 38.10 38.10/19

4
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

200m K U18 26 NumerPDF 26.74 26.74/19

5
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

2000m M U16 234 NumerPDF 6:32.14 6:32.14/19

6
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

1000m K U16 53 NumerPDF

7
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 14 NumerPDF 41.79 41.79/19

8
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

600m K U16 14 NumerPDF 1:38.76 1:38.76/19

9
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:34.42 1:34.42/19

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

2000m M U16 445 NumerPDF

2
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

100m M U16 450 NumerPDF 11.97 11.97/19

3
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

300m M U16 450 NumerPDF 37.70 37.70/19

4
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

600m M U16 443 NumerPDF 1:29.28 1:29.28/19

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

2000 m K U16 448 NumerPDF 7:10.59/18

6
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

3000m M U18 440 NumerPDF

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

100m M U16 99 NumerPDF 12.49/18

2
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

300m M U16 99 NumerPDF 41.03/18

3
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 235 NumerPDF

4
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 235 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 21 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

TAK

W dal K U18 956 NumerPDF 4.93 4.93/19

2
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

TAK

100m K U18 956 NumerPDF 13.16 13.16/19

3
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

200m M U18 123 NumerPDF 23.25 23.25/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

100m M U18 123 NumerPDF 11.26 11.26/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

100m pł K 951 NumerPDF

6
GŁUCHOWSKA Małgorzata 2004-05-20 Z/5095/18

TAK

300m K U16 966 NumerPDF 45.20 45.20/19

7
GŁUCHOWSKA Małgorzata 2004-05-20 Z/5095/18

TAK

100m K U16 966 NumerPDF 12.75 12.75/19

8
JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 Z/4856/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 119 NumerPDF 35.78 35.78/19

9
JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 Z/4856/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 119 NumerPDF 10.80 10.80/19

10
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

W dal M U16 962 NumerPDF 6.24 6.24/19

11
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

100m M U16 962 NumerPDF 11.84 11.84/19

12
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

800m K U18 956 NumerPDF 2:17.75 2:17.75/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 Z/2128/19

TAK

1000m M U16 123 NumerPDF 2:49.32 2:49.32/19

14
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

600m K U16 11 NumerPDF 1:44.27 1:44.27/19

15
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

1000m M U16 970 NumerPDF 2:49.09 2:49.09/19

16
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

100m K U16 962 NumerPDF 13.68/18

17
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

W dal K U16 962 NumerPDF 5.21 5.21/19

18
PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 Z/5353/18

TAK

Wzwyż K U16 956 NumerPDF 1.55 1.55/19

19
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

600m K U16 970 NumerPDF 1:47.77 1:42.66/18

20
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 970 NumerPDF

21
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

1000m K U16 968 NumerPDF 3:04.97 3:04.97/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 21 ( 15 ) K-11 M-4
 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 21 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODAK Ewa 2005-12-31 Z/3806/18

TAK

300m K U16 4 NumerPDF

2
CHODAK Ewa 2005-12-31 Z/3806/18

TAK

100m K U16 4 NumerPDF

3
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

TAK

2000 m K U16 3 NumerPDF 7:56.69 7:56.69/19

4
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 43.00 43.00/19

5
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.15 13.15/19

6
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

2000 m K U16 36 NumerPDF 7:26.64 7:26.64/19

7
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 49.88 49.88/19

8
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.59 14.59/19

9
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

300m M U16 20 NumerPDF 39.97 39.97/19

10
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

100m M U16 20 NumerPDF 12.07 12.07/19

11
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

100m M U18 64 NumerPDF 11.79 11.79/19

12
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

W dal M U18 64 NumerPDF 5.91 5.96/18

13
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

3000m M U18 27 NumerPDF 9:47.98 9:47.98/19

14
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

400m K U18 33 NumerPDF 62.07 62.07/19

15
NOWAK Oliwia 2005-06-29 Z/4444/18

TAK

1000m K U16 29 NumerPDF 3:50.21/18

16
SEREMET Łucja 2002-11-25 Z/3274/17

TAK

400m K U18 45 NumerPDF

17
STARZEC Izabela 2005-02-13 Z/2612/19

TAK

1000m K U16 527 NumerPDF

18
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

100m K U16 91 NumerPDF 14.57 14.57/19

19
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

300m K U16 91 NumerPDF 52.49/18

20
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 53.05/18

21
WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 Z/1810/18

TAK

1000m M U16 216 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
LKS Orzeł Namysłów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

200m M U18 36 NumerPDF 22.59 21.98/18

2
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

TAK

100m M U18 36 NumerPDF 11.12 11.07/18

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 66 NumerPDF 14.72 14.72/19

2
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 66 NumerPDF 54.69 54.69/19

3
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

300m K U16 121 NumerPDF 47.45 47.45/19

4
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

100m K U16 121 NumerPDF 14.51 14.51/19

5
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

300m K U16 34 NumerPDF 45.08 45.08/19

6
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

100m K U16 34 NumerPDF 13.77/18

7
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF 1.70 1.70/19

8
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

1500m M U18 214 NumerPDF 4:14.38 4:14.38/19

9
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

800m M U18 214 NumerPDF 1:54.82 1:54.82/19

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

W dal K U18 593 NumerPDF 5.69 5.69/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

W dal K U16 589 NumerPDF 4.98 4.98/19

 
PODLASKIE Osobostarty: 26 ( 18 ) K-9 M-9
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

1500m K U18 791 NumerPDF 4:49.37 4:49.37/19

2
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

3000m K U18 791 NumerPDF 10:09.47 10:09.47/19

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 22 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 Z/2531/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 43.41 43.41/19

2
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 1 NumerPDF 11.55 11.63/18

3
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2144/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF 14.01 14.01/19

4
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2144/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 44.41 44.41/19

5
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

1500m M U18 782 NumerPDF

6
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

800m M U18 782 NumerPDF 2:11.88 2:11.88/19

7
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

600m M U16 1 NumerPDF 1:38.10/18

8
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

Wzwyż K U18 775 NumerPDF 1.77 1.77/19

9
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 5.35 5.37/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

100m K U18 1 NumerPDF 13.19 13.19/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 Z/3841/17

TAK

100m M U18 1 NumerPDF 11.87 11.87/19

12
MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 Z/3841/17

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF 15.69 15.69/19

13
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

100m K U18 779 NumerPDF 14.10 14.10/19

14
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 784 NumerPDF 68.10 68.10/19

15
SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 Z/5374/18

TAK

400m K U18 1 NumerPDF

16
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 45.25 45.25/19

17
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF 17.24 17.24/19

18
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:14.18 3:14.18/19

19
TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 Z/2836/16

TAK

W dal M U18 779 NumerPDF 7.03 7.03/19

20
WO¬NIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 780 NumerPDF 22.53 22.53/19

21
WO¬NIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 780 NumerPDF 11.99 11.99/19

22
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 Z/3886/17

TAK

100m pł K 775 NumerPDF

 
LUKS Eurocentr Suchowola Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 516 NumerPDF 10.86 10.86/19

2
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 516 NumerPDF 28.73 28.73/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 12 ) K-6 M-6
 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

TAK

1000m M U16 157 NumerPDF 2:48.19 2:48.19/19

2
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

Wzwyż M U18 150 NumerPDF 1.75 1.75/19

3
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

W dal M U18 150 NumerPDF

4
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

TAK

W dal M U16 161 NumerPDF 5.52 5.52/19

5
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

TAK

Wzwyż M U16 161 NumerPDF 1.76 1.76/19

6
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

Wzwyż K U16 94 NumerPDF 1.56 1.56/19

7
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 94 NumerPDF 8.02 8.02/19

8
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

100m pł K 86 NumerPDF

9
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

Wzwyż K U18 86 NumerPDF 1.51 1.53/16

10
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

Wzwyż M U18 74 NumerPDF 1.82 1.85/18

11
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

110m M (91.4) U18 74 NumerPDF 16.38 16.38/19

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

200m K U18 34 NumerPDF 28.40 28.17/18

2
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

400m K U18 34 NumerPDF 62.13 62.13/19

3
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

200m K U18 40 NumerPDF 28.42 28.42/19

4
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

1000m K U16 38 NumerPDF 3:17.10 3:07.25/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

100m M U18 230 NumerPDF 11.75 11.75/19

2
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

200m M U18 230 NumerPDF 24.40 24.40/19

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1500m K U18 216 NumerPDF 4:46.57 4:46.57/19

4
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

3000m K U18 216 NumerPDF 10:36.48 10:36.48/19

5
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M U18 227 NumerPDF 1.78 1.79/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

3000m M U18 951 NumerPDF

2
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 959 NumerPDF 41.52 41.52/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 959 NumerPDF 16.29 16.29/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

800m M U18 945 NumerPDF 2:01.69 1:59.48/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 377 NumerPDF 28.07 28.07/19

6
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 377 NumerPDF 10.99 10.99/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 57 ( 30 ) K-18 M-12
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

600m K U16 21 NumerPDF 1:39.78 1:39.78/19

2
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

300m K U16 21 NumerPDF 42.63 42.63/19

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 20 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

100m M U18 233 NumerPDF 12.15 12.15/19

2
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

200m M U18 233 NumerPDF 24.24 24.24/19

3
DˇBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

300m K U16 222 NumerPDF 45.57 45.57/19

4
DˇBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

600m K U16 222 NumerPDF 1:48.47 1:48.47/19

5
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

400m K U18 227 NumerPDF 59.57 59.57/19

6
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

100m pł K 227 NumerPDF

7
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

400m K U18 228 NumerPDF 57.44 57.44/19

8
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

800m K U18 228 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/19

9
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

100m K U18 365 NumerPDF 12.83/18

10
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

200m K U18 365 NumerPDF 27.81/18

11
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

300m K U16 357 NumerPDF 43.45 43.45/19

12
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

600m K U16 357 NumerPDF 1:39.37 1:39.37/19

13
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

100m M U18 230 NumerPDF 11.57 11.57/19

14
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

200m M U18 230 NumerPDF 24.40 24.40/19

15
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

100m K U16 220 NumerPDF 12.89 12.89/19

16
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

300m K U16 220 NumerPDF 42.12 42.12/19

17
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

300m M U16 220 NumerPDF 39.05 38.95/18

18
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

600m M U16 220 NumerPDF 1:28.94 1:28.86/18

19
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

300m M U16 255 NumerPDF 38.66 38.66/19

20
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

600m M U16 255 NumerPDF 1:34.18 1:34.18/19

 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 Z/2523/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 5 NumerPDF 26.56 26.56/19

2
NOWAKOWSKA Julia 2004-05-03 Z/2523/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 5 NumerPDF

3
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

3000m M U18 11 NumerPDF 9:08.91 9:08.91/19

4
SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 Z/2337/19

TAK

2000m M U16 2 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 10 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 182 NumerPDF 22.28 22.28/19

2
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 182 NumerPDF 10.47 10.47/19

3
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 155 NumerPDF 11.81 11.81/19

4
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 155 NumerPDF 32.80 32.80/19

5
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 139 NumerPDF 36.55 36.55/19

6
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 139 NumerPDF 25.89 27.96/18

7
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 140 NumerPDF 35.35 35.46/18

8
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 140 NumerPDF 15.12 15.12/19

9
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 5.44 5.44/19

10
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 136 NumerPDF 48.75 48.75/19

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos WoĽnice Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.97 13.97/19

2
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

300m K U16 53 NumerPDF 44.39 44.39/19

3
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 Z/0095/18

TAK

600m M U16 45 NumerPDF 1:42.62 1:42.62/19

4
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

200m M U18 43 NumerPDF 22.68/18

5
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

100m M U18 43 NumerPDF 11.11 11.11/19

6
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

300m K U16 42 NumerPDF 43.78 43.78/19

7
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

600m K U16 42 NumerPDF 1:41.04 1:41.04/19

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

300m K U16 185 NumerPDF 47.53 47.53/19

2
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

100m K U16 185 NumerPDF 13.86 13.86/19

3
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

600m K U16 178 NumerPDF 1:44.94 1:44.94/19

4
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

300m K U16 178 NumerPDF 43.44 43.44/19

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 10 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF 53.36 54.15/18

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 10 NumerPDF 12.51 12.73/18

3
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

W dal K U16 5 NumerPDF 4.17 4.17/19

4
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.24 14.24/19

5
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

W dal K U18 57 NumerPDF 5.04 5.04/17

6
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

100m pł K 57 NumerPDF

7
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

2000m M U16 20 NumerPDF

8
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF 3:14.03 3:14.03/19 PK

9
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:45.04 1:45.04/19

10
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

300m K U16 2 NumerPDF 45.67 45.67/19 PK