Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP
LDK!, Sezon 2019/20
Osobostarty wszystkie: 1182 ( 1182 ) K-738 M-444
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-30 M-9
 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIL Klaudia 2006-01-10 Z/3257/19

TAK

Wzwyż K U16 81 NumerPDF

2
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 34.79 34.79/19  ROSU 

3
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

300m K U16 88 NumerPDF 44.96 44.96/19

4
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 10.27 10.27/19

5
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U16 79 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

6
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 84 NumerPDF 28.44 28.44/19

7
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K U16 86 NumerPDF 1.35 1.35/19

8
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.50 13.50/19  ROSU 

9
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

W dal K U16 77 NumerPDF 4.31 4.31/19

10
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

80m pł K U16 87 NumerPDF 11.92 11.92/19  ROSU 

11
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U16 89 NumerPDF 5.48 5.48/19  ROSU 

12
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

Wzwyż K U16 50 NumerPDF 1.35 1.35/19

13
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 53.74 53.74/19  ROSU 

14
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF 7.88 7.88/19

15
ZONENBERG Julia 2006-05-11 Z/3258/19

TAK

W dal K U16 44 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 12 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANYSZCZY Aleksandra 2005-07-11 Z/0535/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 2.20 2.20/19  ROSU 

2
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

Tyczka M U16 662 NumerPDF

3
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

4
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF 9.83 9.83/19  ROSU 

5
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 693 NumerPDF 35.23 35.23/19  ROSU 

6
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 617 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

7
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

110m M (91.4) U16 647 NumerPDF 16.65 16.65/19  ROSU 

8
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 21.55 21.55/19  ROSU 

9
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 663 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU 

10
RYDAROWICZ Piotr 2004-04-01 Z/0530/19

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF 5.76 5.76/19

11
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

12
ZADWÓRNA Oliwia 2005-07-05 Z/3261/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

5-bój M U16 429 NumerPDF

2
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF

3
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

5-bój K U16 403 NumerPDF

4
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

TAK

600m K U16 400 NumerPDF

5
LOREK Oliwia 2004-12-02 Z/5036/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 421 NumerPDF 27.82 27.82/19

6
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

W dal K U16 409 NumerPDF 3.66 3.66/19

7
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

Wzwyż M U16 477 NumerPDF 1.45 1.45/19

8
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 472 NumerPDF

9
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

5-bój K U16 413 NumerPDF 1537 1537/19  ROSU 

10
ŚCIGAN Julia 2006-07-01 Z/0657/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 400 NumerPDF

11
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

200m pł K U16 418 NumerPDF 37.46 37.46/19  ROSU 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 102 ( 102 ) K-54 M-47
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 18 ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF  ROSU 

2
DRZAZGA Krystian 2004-05-25 Z/0713/18

TAK

100m M U16 811 NumerPDF 12.89/18  ROSU 

3
DUDA Igor 2005-10-28 Z/0098/16

TAK

300m M U16 16 NumerPDF  ROSU 

4
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

Wzwyż M U16 822 NumerPDF 1.86 1.86/19  ROSU 

5
JONASZEK Dawid 2004-10-05 Z/0760/18

TAK

300m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

6
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

100m K U16 841 NumerPDF 13.63 13.63/19  ROSU 

7
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF

8
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

TAK

100m K U16 19 NumerPDF  ROSU 

9
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

10
MAGIEROWSKA Katarzyna 2005-03-02 Z/0102/16

TAK

Wzwyż K U16 26 NumerPDF  ROSU 

11
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K U16 864 NumerPDF 13.38 13.38/19  ROSU 

12
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

TAK

100m M U16 800 NumerPDF  ROSU 

13
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

600m K U16 851 NumerPDF 1:45.77 1:43.90/18  ROSU 

14
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF  ROSU 

15
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

300m M U16 873 NumerPDF 47.28/18  ROSU 

16
TARCZYKOWSKI Marcel 2005-07-28 Z/2425/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF

17
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF 1.50/18  ROSU 

18
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

TAK

1000m M U16 516 NumerPDF  ROSU 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

100m M U16 900 NumerPDF 12.40 12.40/19

2
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

300m K U16 113 NumerPDF 55.76 54.07/18

3
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 741 NumerPDF 31.85 31.85/19  ROSU 

4
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M U16 115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19

5
CIESIELSKA Marcelina 2005-03-09 Z/5221/19

TAK

3 km ch K U16 206 NumerPDF 22:14.15 22:14.15/19

6
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

100m K U16 976 NumerPDF 16.10/18

7
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

600m K U16 743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19

8
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF 31.23 31.23/19

9
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 Z/5197/18

TAK

600m M U16 85 NumerPDF

10
KOWALSKI Piotr 2006-02-28 Z/0183/17

TAK

200m pł M U16 135 NumerPDF

11
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m pł K U16 740 NumerPDF 33.29 33.29/19

12
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

200m pł M U16 721 NumerPDF 33.31 33.31/19

13
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U16 915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18

14
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

600m K U16 166 NumerPDF 2:03.87 2:03.87/19

15
OPASIAK Anna 2006-04-28 Z/5590/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 975 NumerPDF 32.88 32.88/19

16
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19

17
POPEK Iga 2005-02-23 Z/5254/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 500 NumerPDF 23.54 23.54/19

18
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

5 km ch M U16 205 NumerPDF 33:45.92 33:45.92/19

19
SILKO Julia 2006-05-10 Z/0810/19

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF 4:05.62 4:05.62/19

20
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 742 NumerPDF 35.48 35.48/19

21
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

100m K U16 222 NumerPDF

22
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 47.21 47.13/18

23
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

1000m K U16 185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19

24
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m pł K U16 187 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

25
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19  ROSU 

26
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m M U16 192 NumerPDF

27
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

3 km ch K U16 208 NumerPDF

28
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

3 km ch K U16 204 NumerPDF 21:51.25 21:51.25/19

29
ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 Z/4450/19

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF 3:08.91 3:08.91/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 15 ( 15 ) K-4 M-10
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

W dal M U16 882 NumerPDF  ROSU 

2
DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 Z/3449/19

TAK

1000m M U16 885 NumerPDF 3:29.98 3:29.98/19

3
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 863 NumerPDF

4
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U16 852 NumerPDF 1.58 1.58/19

5
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 865 NumerPDF 26.24 26.24/19

6
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

1000m M U16 882 NumerPDF 2:55.28 2:55.28/19  ROSU 

7
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:06.82/18

8
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

600m M U16 866 NumerPDF 1:30.47 1:30.47/19  ROSU 

9
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

300m M U16 865 NumerPDF 45.48 45.48/19

10
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 36.60 36.60/19  ROSU 

11
MARASZ Piotr 2006-08-28 Z/1378/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 865 NumerPDF

12
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 33.41 33.41/19

13
ROŻEK Jakub 2005-07-02 Z/1769/19

TAK

100m M U16 865 NumerPDF

14
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K U16 862 NumerPDF 14.09 14.09/19

15
SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15 Z/1393/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 868 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

100m K U16 549 NumerPDF 13.90 13.90/19

2
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.98 12.98/19

3
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

300m K U16 514 NumerPDF 45.95 45.95/19  ROSU 

4
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

2000 m K U16 553 NumerPDF 7:18.56 7:18.56/19

5
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

1000m K U16 513 NumerPDF 3:06.45 3:06.45/19  ROSU 

6
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

300m K U16 534 NumerPDF 47.26 44.59/18  ROSU 

7
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U16 12 NumerPDF 12.64 12.64/19

8
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

300m M U16 526 NumerPDF 36.03 35.98/18  ROSU 

9
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

600m M U16 529 NumerPDF 1:24.92 1:24.92/19  ROSU 

10
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

W dal K U16 548 NumerPDF 4.34 4.34/19

11
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

300m K U16 535 NumerPDF 44.45 44.02/18  ROSU 

12
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

300m K U16 552 NumerPDF 44.95 44.95/19

13
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 540 NumerPDF 44.03 44.03/19

14
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

100m K U16 540 NumerPDF 13.65 13.65/19

15
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m pł K U16 554 NumerPDF 31.70 31.70/19

 
UKB Szubin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

2000m M U16 364 NumerPDF 6:51.23 6:51.23/19

2
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

200m pł M U16 336 NumerPDF 34.75/18

3
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M U16 366 NumerPDF 3:06.42/18

4
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF 13.38 13.38/19

5
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

1000m M U16 338 NumerPDF 2:53.61 2:53.61/19

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

2000 m K U16 3 NumerPDF 7:08.73 7:08.73/19

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

300m M U16 3 NumerPDF 38.41 38.41/19

3
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

300m K U16 4 NumerPDF

4
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:28.17 1:28.17/19

5
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 3 NumerPDF 1:37.94 1:37.94/19

6
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF 1.45 1.50/18

7
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF 26.51 26.51/19

8
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

200m pł K U16 11 NumerPDF 35.44 35.44/19

9
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 36.95 36.95/19

10
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 37.13 37.13/19

11
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

600m M U16 6 NumerPDF 1:25.58 1:25.58/19

12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:37.04 1:36.80/18

13
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF

14
MOSKWA Weronika 2005-02-19 Z/1046/19

TAK

100m K U16 65 NumerPDF 14.50 14.50/19

15
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 7.04/18

16
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

600m K U16 7 NumerPDF 1:49.41 1:49.41/19

17
PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 Z/4466/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 192 NumerPDF 10.80 10.80/19

18
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

200m pł M U16 3 NumerPDF 25.87 25.87/19

19
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF 13.09 13.09/19

20
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

80m pł K U16 10 NumerPDF 11.83 11.83/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-26 M-13
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

100m M U16 30 NumerPDF

2
DYBAŁA Adam 2006-07-28 Z/5643/19

TAK

300m M U16 31 NumerPDF

3
JAROSIŃSKI Jeremi 2005-10-30 Z/5642/19

TAK

100m M U16 32 NumerPDF

4
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF

5
LAMORSKA Urszula 2004-03-01 Z/5637/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF

6
ZDEB Anna 2006-06-05 Z/5641/19

TAK

100m K U16 35 NumerPDF

7
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

100m K U16 36 NumerPDF

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K U16 148 NumerPDF 13.45 13.45/19  ROSU 

2
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 146 NumerPDF 14.72 13.98/18  ROSU 

3
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 2:47.52 2:47.52/19  ROSU 

4
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF 11.88 11.88/19  ROSU 

5
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

80m pł K U16 12 NumerPDF 15.06/18  ROSU 

6
GMYZ Dominika 2004-02-05 Z/4053/19

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 13.97 13.97/19

7
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 140 NumerPDF 30.74 30.74/19  ROSU 

8
JANCZAK Kacper 2005-07-31 Z/4911/19

TAK

1000m M U16 25 NumerPDF 2:58.36 2:58.36/19

9
KUKIEŁKA Sandra 2004-04-01 Z/5214/19

TAK

100m K U16 29 NumerPDF 15.48 15.48/19

10
LACKORZYŃSKA Olga 2004-07-27 Z/5351/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF

11
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 48.68 48.68/19  ROSU 

12
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

TAK

W dal K U16 24 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

13
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

1000m M U16 153 NumerPDF 3:30.17 3:30.17/19  ROSU 

14
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

1000m M U16 72 NumerPDF 3:15.83 3:15.83/19

15
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

300m M U16 088 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 924 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

2
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

1000m K U16 924 NumerPDF 3:58.84 3:58.84/19  ROSU 

3
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

100m K U16 928 NumerPDF 15.09 15.09/19

4
DZWONKOWSKA Wiktoria 2006-04-18 Z/5457/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF

5
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

100m K U16 926 NumerPDF 14.09 14.09/19

6
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

600m K U16 900 NumerPDF

7
KARGUL Jakub 2005-06-17 Z/5134/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 918 NumerPDF 26.71 26.71/19

8
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

100m K U16 4 NumerPDF

9
POLAK Szymon 2006-09-22 Z/5387/19

TAK

300m M U16 900 NumerPDF

10
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

Wzwyż K U16 920 NumerPDF

11
SZPINDOWSKA Kaja 2006-06-01 Z/5423/19

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF

12
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

600m K U16 920 NumerPDF 1:57.52 1:57.52/19  ROSU 

13
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

1000m M U16 900 NumerPDF 3:39.46 3:39.46/19

14
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

300m K U16 921 NumerPDF 53.21 53.21/19

15
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 904 NumerPDF 7:38.17 7:38.17/19  ROSU 

16
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

600m K U16 925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19

17
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

200m pł K U16 6 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 57 ( 57 ) K-29 M-28
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

W dal K U16 355 NumerPDF 4.11 4.16/18

2
DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 Z/1981/19

TAK

600m M U16 355 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19

3
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

5 km ch M U16 356 NumerPDF 34:16.61 34:16.61/19

4
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

Wzwyż K U16 301 NumerPDF 1.45 1.45/19

5
KOWALSKI Hubert 2004-08-20 Z/5322/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 355 NumerPDF 28.61 28.61/19

6
STYCZYŃSKI Jakub 2005-01-25 Z/5323/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 357 NumerPDF 21.55 21.55/19

7
SURA Wiktor 2005-09-25 Z/5208/19

TAK

200m pł M U16 358 NumerPDF 37.45 37.45/19

8
SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 Z/1982/19

TAK

600m M U16 357 NumerPDF 1:42.41 1:42.41/19

9
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

Wzwyż K U16 356 NumerPDF 1.40 1.40/19

10
ZASTRUSZNA Oliwia 2005-01-25 Z/5209/19

TAK

Wzwyż K U16 304 NumerPDF 1.35 1.35/19

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 14 ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

300m M U16 26 NumerPDF 41.72 41.72/19

2
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF 44.28 44.28/19

3
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 2:08.21 2:03.32/18

4
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

Tyczka K U16 43 NumerPDF 2.00 2.00/19

5
FEMLAK Szymon 2006-03-01 Z/5627/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

6
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

Wzwyż M U16 65 NumerPDF 1.60 1.60/19

7
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

200m pł M U16 57 NumerPDF 30.66 30.66/19

8
KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 Z/5228/19

TAK

2000m M U16 32 NumerPDF 6:55.34 6:55.34/19

9
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.95 13.95/19

10
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

80m pł K U16 30 NumerPDF 14.22 14.22/19

11
STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 Z/2723/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:45.62/18

12
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF

13
TOPOROWSKI Szymon 2004-08-01 Z/4746/17

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 12.16 12.16/19  ROSU 

14
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M U16 27 NumerPDF 39.28 39.28/19

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:54.18 1:54.18/19  ROSU 

2
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

600m M U16 116 NumerPDF 1:34.70 1:34.70/19  ROSU 

3
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:53.70 1:51.10/18  ROSU 

4
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

600m K U16 114 NumerPDF  ROSU 

5
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

200m pł M U16 136 NumerPDF 27.43 27.43/19  ROSU 

6
NUŻYŃSKA Emilia 2004-04-04 Z/1438/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 107 NumerPDF 26.04 27.53/18  ROSU 

7
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

300m K U16 136 NumerPDF 43.87 43.87/19  ROSU 

8
PONIKIEWSKI Wiktor 2004-10-05 Z/1441/19

TAK

1000m M U16 30 NumerPDF  ROSU 

9
ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 Z/1442/19

TAK

1000m K U16 108 NumerPDF 3:45.28 3:45.28/19  ROSU 

10
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

TAK

100m K U16 108 NumerPDF 14.74 14.22/18 PK  ROSU 

11
SZCZEŚNIAK Michał 2005-06-23 Z/1488/19

TAK

1000m M U16 114 NumerPDF  ROSU 

12
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

TAK

600m K U16 806 NumerPDF 1:49.83 1:49.83/19  ROSU 

13
ZMACZYŃSKA Oliwia 2004-05-14 Z/1444/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 108 NumerPDF 25.61 25.61/19  ROSU 

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

3 km ch K U16 27 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Magdalena 2006-05-28 Z/5614/19

TAK

100m K U16 514 NumerPDF

2
DYBAŚ Dominika 2004-09-03 Z/3379/18

TAK

200m pł K U16 520 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

3
FILAR Igor 2004-03-25 Z/3111/18

TAK

110m M (91.4) U16 514 NumerPDF 15.56 15.56/19  ROSU 

4
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

300m M U16 509 NumerPDF 40.06 40.06/19  ROSU 

5
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

110m M (91.4) U16 512 NumerPDF 16.87 16.87/19  ROSU 

6
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF  ROSU 

7
KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 Z/3424/19

TAK

600m M U16 510 NumerPDF 1:35.79 1:35.79/19  ROSU 

8
LASEK Oliwia 2005-02-14 Z/5615/19

TAK

W dal K U16 520 NumerPDF

9
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

1000m K U16 514 NumerPDF 3:43.83/18  ROSU 

10
MATUSZEWSKA Martyna 2004-04-30 Z/3256/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 42.36 42.36/19

11
NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 Z/5325/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 515 NumerPDF 15.60 15.60/19

12
PIERUCKI Mateusz 2004-09-20 Z/5681/18

TAK

W dal M U16 514 NumerPDF 4.42 4.42/19  ROSU 

13
PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 Z/5618/18

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF 39.50 39.50/19

14
PODYMA Olga 2004-03-18 Z/4852/19

TAK

100m K U16 517 NumerPDF

15
POŚLEDNIK Martyna 2005-04-17 Z/3446/19

TAK

200m pł K U16 515 NumerPDF 43.35 43.35/19

16
SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 Z/3657/19

TAK

110m M (91.4) U16 511 NumerPDF 18.05 18.05/19  ROSU 

17
TERA Aleksandra 2004-04-21 Z/5219/19

TAK

100m K U16 518 NumerPDF 13.92 13.92/19

18
WNĘK Paweł 2004-07-30 Z/4610/19

TAK

600m M U16 518 NumerPDF 1:35.23 1:35.23/19  ROSU 

19
ZIELIŃSKA Aleksandra 2004-05-20 Z/5129/19

TAK

100m K U16 513 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 Z/1432/18

TAK

1000m K U16 41 NumerPDF 3:51.58 3:39.76/18

2
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

1000m K U16 28 NumerPDF 3:08.39 3:08.39/19

3
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 43.18 43.18/19

4
KRAWCZYK Daria 2006-09-19 Z/0224/19

TAK

300m K U16 63 NumerPDF 53.96 53.96/19

5
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

600m K U16 61 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/19

6
ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

600m K U16 62 NumerPDF 2:04.97 2:04.97/19

7
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

2000 m K U16 52 NumerPDF 8:22.62 8:22.62/19

8
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 14.26 14.26/19

 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1914/19

TAK

600m M U16 10 NumerPDF

2
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/0393/18

TAK

2000m M U16 9 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 128 ( 128 ) K-80 M-48
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 Z/4223/18

TAK

3 km ch K U16 107 NumerPDF 20:12.46 20:12.46/19

2
GIL Natalia 2006-03-26 Z/5567/18

TAK

100m K U16 100 NumerPDF 13.66 13.66/19

3
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

300m M U16 100 NumerPDF 39.93 39.93/19  ROSU 

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

100m M U16 68 NumerPDF 12.88 12.88/19

2
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

3 km ch K U16 30 NumerPDF 20:43.29 20:43.29/19  ROSU 

3
JĘDRZEJEWSKI Emil 2005-01-26 Z/2343/19

TAK

300m M U16 82 NumerPDF 46.70 46.70/19  ROSU 

4
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 96 NumerPDF 32.24 32.24/19  ROSU 

5
KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 Z/5063/19

TAK

3 km ch K U16 40 NumerPDF 22:39.88 22:39.88/19

6
MAŁEK Karolina 2005-02-28 Z/2347/19

TAK

W dal K U16 50 NumerPDF 4.36 4.36/19

7
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF 14.52 14.52/19

8
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

5 km ch M U16 61 NumerPDF 31:04.63 31:04.63/19  ROSU 

9
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/2350/19

TAK

W dal M U16 69 NumerPDF 4.92 4.92/19  ROSU 

10
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

300m M U16 67 NumerPDF 39.17 39.17/19  ROSU 

11
SKIBIŃSKA Oktawia 2005-07-14 Z/3326/19

TAK

Wzwyż K U16 39 NumerPDF 1.20 1.20/19

12
SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 Z/2352/19

TAK

2000m M U16 83 NumerPDF 7:17.55 7:17.55/19  ROSU 

13
SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 Z/2353/19

TAK

2000m M U16 84 NumerPDF 7:18.55 7:18.55/19  ROSU 

14
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 86 NumerPDF 35.46 35.46/19  ROSU 

15
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

100m K U16 43 NumerPDF 15.32 15.32/19

 
MKS Bielik Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 80/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

300m M U16 14 NumerPDF 40.37 40.37/19

 
yooying.com/mkssyrena
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF 32.71 36.68/18  ROSU 

2
HUTNIAK Amelia 2006-12-03 Z/2119/19

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF

3
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 14.37 14.37/19

4
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

300m K U16 101 NumerPDF

5
WOŹNIAK Iga 2006-09-21 Z/3108/17

TAK

100m K U16 112 NumerPDF 14.80 14.80/19

 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROBOT Jakub 2005-05-03 Z/2149/19

TAK

2000m M U16 18 NumerPDF

2
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

Wzwyż K U16 24 NumerPDF 1.25 1.25/19

3
DOMDALSKI Damian 2005-02-20 Z/5412/18

TAK

Wzwyż M U16 14 NumerPDF

4
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

Wzwyż M U16 18 NumerPDF 1.45 1.45/19

5
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF 1.22 1.22/19

6
KOSTEWICZ Oliwia 2005-07-14 Z/2148/19

TAK

W dal K U16 32 NumerPDF

7
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 14.85 14.85/19

8
MALINOWSKA Malwina 2005-10-10 Z/5410/18

TAK

Wzwyż K U16 43 NumerPDF

9
MAŚLANA Kalina 2006-06-13 Z/2309/17

TAK

600m K U16 21 NumerPDF

10
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 27 NumerPDF 14.08 14.08/19

11
PADZIK Jakub 2004-09-07 Z/4937/19

TAK

100m M U16 45 NumerPDF 12.33 12.33/19

12
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

W dal K U16 27 NumerPDF 4.26 4.26/19

13
ZABIELSKA Natalia 2005-01-01 Z/5634/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

300m K U16 640 NumerPDF 47.06 47.06/19

2
DOLNA Magdalena 2004-05-23 Z/5382/18

TAK

W dal K U16 600 NumerPDF 4.35 4.35/19  ROSU 

3
DOLNY Sylwester 2005-03-18 Z/1241/19

TAK

100m M U16 600 NumerPDF 14.14 14.14/19  ROSU 

4
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

600m K U16 613 NumerPDF 1:42.27 1:40.14/18  ROSU 

5
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

TAK

600m M U16 618 NumerPDF 1:34.03 1:34.03/19  ROSU 

6
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

300m K U16 625 NumerPDF 48.39 48.39/19  ROSU 

7
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

2000 m K U16 622 NumerPDF 7:21.83 7:21.83/19  ROSU 

8
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

W dal K U16 634 NumerPDF 4.28 4.28/19  ROSU 

9
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 626 NumerPDF 30.72 30.72/19  ROSU 

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.50 1.50/19

2
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 15.66 14.68/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:44.80 2:44.80/19  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

100m M U16 54 NumerPDF 11.83 11.83/19

5
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.85 4.85/19  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZAŁKOWSKA Łucja 2005-05-05 Z/2874/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

7
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:41.95 1:41.03/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 Z/5092/19

TAK

Wzwyż M U16 60 NumerPDF 1.60 1.60/19

9
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

Wzwyż M U16 70 NumerPDF 1.85 1.85/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
10
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

2000 m K U16 63 NumerPDF 8:02.60/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

100m K U16 703 NumerPDF 13.64 13.64/19  ROSU 

2
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M U16 725 NumerPDF 4.50 4.50/19  ROSU 

3
NEUMANN Sophia 2004-12-21 Z/4187/19

TAK

100m K U16 702 NumerPDF 13.63 13.63/19

4
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

Tyczka K U16 705 NumerPDF 3.35 3.35/19  ROSU 

5
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

100m K U16 701 NumerPDF 12.65 12.65/19  ROSU 

6
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

3 km ch K U16 732 NumerPDF 19:02.89 19:02.89/19  ROSU 

7
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

80m pł K U16 735 NumerPDF 12.38 12.38/19  ROSU 

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI ADAM 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

100m M U16 877 NumerPDF  ROSU 

2
BEDKA Szymon 2004-01-13 Z/1091/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 565 NumerPDF  ROSU 

3
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

Wzwyż K U16 902 NumerPDF 1.62/18  ROSU 

4
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

80m pł K U16 899 NumerPDF 12.07 12.07/19

5
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 908 NumerPDF 34.80 34.80/19  ROSU 

6
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 911 NumerPDF  ROSU 

7
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 948 NumerPDF 29.74 29.74/19  ROSU 

8
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

100m K U16 889 NumerPDF 14.68 14.62/18  ROSU 

9
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

100m K U16 979 NumerPDF  ROSU 

10
PIROS Oliwia 2004-06-18 Z/3511/18

TAK

100m K U16 888 NumerPDF  ROSU 

11
RUTKA Sebastian 2004-01-19 Z/1090/19

TAK

1000m M U16 989 NumerPDF  ROSU 

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 24 NumerPDF 30.30 30.30/19  ROSU 

2
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 210 NumerPDF 43.95 43.95/19  ROSU 

3
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

2000 m K U16 36 NumerPDF

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

2000 m K U16 38 NumerPDF 6:39.43 6:39.43/19

5
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 48.38 47.31/18  ROSU 

6
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

2000m M U16 244 NumerPDF 6:32.14 6:32.14/19

7
KOWALSKA Daria 2006-12-13 Z/0300/18

TAK

600m K U16 285 NumerPDF

8
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

600m M U16 250 NumerPDF 1:27.40 1:27.40/19  ROSU 

9
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

600m K U16 53 NumerPDF 1:42.48 1:42.48/19  ROSU 

10
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 14 NumerPDF 41.79 41.79/19  ROSU 

11
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:34.42 1:34.42/19  ROSU 

12
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 49.88 49.88/19  ROSU 

13
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF 3:26.80 3:26.80/19

14
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

300m K U16 44 NumerPDF 46.82/18  ROSU 

15
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

1000m M U16 214 NumerPDF 3:20.55/18  ROSU 

16
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1570/19

TAK

600m K U16 51 NumerPDF 1:43.70 1:43.70/19  ROSU 

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Szymon 2004-02-18 Z/1107/18

TAK

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF 16.58 16.58/19  ROSU 

2
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

Wzwyż M U16 4 NumerPDF 1.68 1.68/19  ROSU 

3
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

W dal M U16 3 NumerPDF 5.05 5.05/19  ROSU 

4
WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 Z/1109/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 2 NumerPDF 12.11 12.11/19  ROSU 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

200m pł K U16 153 NumerPDF 33.70 33.70/19

2
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

110m M (91.4) U16 153 NumerPDF 15.80 15.80/19  ROSU 

3
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

200m pł M U16 152 NumerPDF  ROSU 

4
KUR Iga 2004-06-11 Z/2137/19

TAK

300m K U16 158 NumerPDF

5
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

100m K U16 156 NumerPDF 14.19 14.19/19

6
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 158 NumerPDF

7
NOWOCIEŃ Michał 2004-01-20 Z/5620/19

TAK

110m M (91.4) U16 157 NumerPDF

8
OGÓREK Wojciech 2006-02-03 Z/5621/19

TAK

200m pł M U16 155 NumerPDF

9
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

5-bój K U16 153 NumerPDF 2913 2913/19  ROSU 

10
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

200m pł K U16 154 NumerPDF

11
WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

200m pł K U16 154 NumerPDF 34.73 34.55/18  ROSU 

12
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 157 NumerPDF 34.43 34.43/19  ROSU 

13
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

5-bój K U16 159 NumerPDF 2916 2916/19  ROSU 

14
ZDZIENICKA Maja 2006-07-15 Z/2139/19

TAK

200m pł K U16 153 NumerPDF

15
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

200m pł M U16 154 NumerPDF 31.96 31.96/19  ROSU 

16
ZYGMUNT Maciej 2006-02-13 Z/2138/19

TAK

200m pł M U16 153 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

2000m M U16 445 NumerPDF 6:13.08 6:13.08/19  ROSU 

2
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

300m M U16 450 NumerPDF 36.95 36.95/19  ROSU 

3
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

600m M U16 443 NumerPDF 1:27.30 1:27.30/19  ROSU 

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

2000 m K U16 448 NumerPDF 6:38.33 6:38.33/19  ROSU 

5
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

2000 m K U16 449 NumerPDF 7:17.01 7:17.01/19  ROSU 

6
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

3 km ch K U16 446 NumerPDF 20:50.19 20:50.19/19  ROSU 

7
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

1000m K U16 441 NumerPDF 3:08.12 3:08.12/19

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 11 ( 11 ) K-10 M-1
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

TAK

300m K U16 711 NumerPDF 49.91 49.91/19  ROSU 

2
DRABOT Kamil 2004-04-22 Z/1243/19

TAK

600m M U16 755 NumerPDF 1:45.58 1:45.58/19  ROSU 

3
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/4743/19

TAK

600m K U16 755 NumerPDF 2:06.65 2:06.65/19

4
KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 Z/3521/19

TAK

W dal K U16 748 NumerPDF 4.88 4.88/19  ROSU 

5
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

TAK

1000m K U16 755 NumerPDF 3:34.27 3:34.27/19  ROSU 

6
MURACH Angelika 2004-09-15 Z/2134/18

TAK

W dal K U16 712 NumerPDF 3.77/18  ROSU 

7
RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 Z/0982/16

TAK

W dal K U16 761 NumerPDF 4.61 4.61/19  ROSU 

8
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

W dal K U16 723 NumerPDF 3.96 3.96/19

9
SOBOTKA Roksana 2005-02-08 Z/3606/18

TAK

W dal K U16 722 NumerPDF  ROSU 

10
TRZASKA Julita 2004-10-07 Z/2136/18

TAK

1000m K U16 84 NumerPDF  ROSU 

11
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

600m K U16 758 NumerPDF 1:46.01 1:46.01/19  ROSU 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 64 ( 64 ) K-41 M-23
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

1000m M U16 13 NumerPDF 2:41.91 2:41.91/19

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 18 ( 18 ) K-15 M-3
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

600m K U16 50 NumerPDF 1:55.90 1:55.90/19  ROSU 

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 43.00 43.00/19  ROSU 

3
GAŁAT Emilia 2005-08-21 Z/3423/18

TAK

600m K U16 35 NumerPDF 1:56.83 1:54.87/17  ROSU 

4
GÓRA Małgorzata 2006-12-16 Z/3427/18

TAK

200m pł K U16 37 NumerPDF 36.66 36.66/19

5
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

300m K U16 47 NumerPDF  ROSU 

6
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 14.58 14.58/19  ROSU 

7
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF 8.30 8.30/19  ROSU 

8
KOPACZ Natalia 2004-12-06 Z/1287/18

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 14.65/18  ROSU 

9
KRAS Zuzanna 2006-09-28 Z/5515/19

TAK

600m K U16 60 NumerPDF 1:55.21 1:55.21/19

10
KUKUŁKA Jan 2005-11-13 Z/2277/19

TAK

600m M U16 41 NumerPDF 1:53.12 1:53.12/19

11
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

300m M U16 20 NumerPDF 37.41 37.41/19  ROSU 

12
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF

13
MIKOŁAJEK Kacper 2006-06-21 Z/2272/19

TAK

1000m M U16 59 NumerPDF 3:34.82 3:34.82/19

14
MOTYKA Emilia 2004-04-12 Z/3755/18

TAK

600m K U16 3 NumerPDF

15
PROFICZ Natalia 2006-04-22 Z/3910/18

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 2:05.45/18

16
WAWRYKA Ewa 2005-02-19 Z/2275/19

TAK

600m K U16 18 NumerPDF

17
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF

18
WÓJCIK Urszula 2005-05-22 Z/2276/19

TAK

100m K U16 15 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 19 ( 19 ) K-12 M-7
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

300m K U16 849 NumerPDF 41.87 41.87/19 PK  ROSU 

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

200m pł M U16 809 NumerPDF 27.00 27.00/19  ROSU 

3
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

300m K U16 821 NumerPDF 47.41 47.41/19

4
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

2000 m K U16 895 NumerPDF 6:57.54 6:57.54/19  ROSU 

5
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

600m K U16 892 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/19  ROSU 

6
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

100m M U16 860 NumerPDF 13.09 13.09/19

7
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

200m pł K U16 853 NumerPDF 31.33 31.33/19  ROSU 

8
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

1000m M U16 844 NumerPDF 2:58.03 2:58.03/19

9
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

300m K U16 863 NumerPDF 50.24 50.24/19

10
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

2000m M U16 867 NumerPDF 6:05.40 6:05.40/19  ROSU 

11
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

100m M U16 834 NumerPDF 13.74 13.74/19

12
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

2000 m K U16 886 NumerPDF 6:44.43 6:44.43/19  ROSU 

13
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

2000 m K U16 851 NumerPDF 7:08.50 7:08.50/19

14
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

80m pł K U16 893 NumerPDF 13.71 13.71/19  ROSU 

15
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

1000m K U16 894 NumerPDF 3:05.02 3:05.02/19  ROSU 

16
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

600m K U16 884 NumerPDF 1:38.25 1:38.25/19  ROSU 

17
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

1000m K U16 865 NumerPDF 3:08.84 3:08.84/19  ROSU 

18
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

1000m M U16 833 NumerPDF 3:03.93 3:03.93/19

19
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

300m M U16 916 NumerPDF 36.86 36.86/19  ROSU 

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Agata 2005-03-23 Z/1235/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:50.82 1:50.15/18  ROSU 

2
ADAMCZYK Justyna 2005-09-08 Z/1234/19

TAK

300m K U16 4 NumerPDF 48.33 48.33/19  ROSU 

3
BUGAJSKA Zuzanna 2004-10-17 Z/3063/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 25 NumerPDF 20.52 20.52/19  ROSU 

4
CHWAJOŁ Bartłomiej 2005-03-27 Z/3303/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 61 NumerPDF 34.79 34.79/19

5
HEJMO Wiktoria 2005-06-16 Z/1233/19

TAK

600m K U16 56 NumerPDF 2:11.79 1:59.29/18  ROSU 

6
KOWALCZYK Julia 2004-02-02 Z/3064/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 26 NumerPDF 18.49 18.49/19  ROSU 

7
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF 37.26 37.26/19  ROSU 

8
SUDER Kamil 2005-06-05 Z/3302/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 77 NumerPDF 29.18 29.18/19

9
ŚLAZYK Zuzanna 2004-07-21 Z/5248/18

TAK

600m K U16 40 NumerPDF 1:46.30 1:46.30/19

10
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 40 NumerPDF 53.58 53.58/19  ROSU 

11
WOŹNIAK Dawid 2005-10-08 Z/3301/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 30.10 30.10/19

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Artur 2005-12-09 Z/1221/19

TAK

Wzwyż M U16 732 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

2
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

200m pł K U16 714 NumerPDF

3
CZAPKA Adrian 2005-12-11 Z/1213/19

TAK

200m pł M U16 753 NumerPDF  ROSU 

4
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

1000m K U16 790 NumerPDF 3:33.56 3:26.92/18  ROSU 

5
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

600m K U16 741 NumerPDF 1:55.68 1:55.68/19

6
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 735 NumerPDF 19.03 19.03/19  ROSU 

7
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

300m K U16 715 NumerPDF 46.63 46.63/19

8
NABOŻNA Weronika 2006-12-28 Z/5669/18

TAK

600m K U16 717 NumerPDF 1:57.46/18

9
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

600m M U16 720 NumerPDF 1:42.22 1:42.22/19

10
PRZYBYŁOWICZ Olaf 2005-04-18 Z/4106/19

TAK

200m pł M U16 751 NumerPDF

11
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

300m M U16 761 NumerPDF 42.92 42.92/19  ROSU 

12
PTAK Aleksandra 2004-10-26 Z/2355/18

TAK

100m K U16 714 NumerPDF 14.42/17  ROSU 

13
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

300m M U16 707 NumerPDF 42.29/18  ROSU 

14
ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2006-01-03 Z/1219/19

TAK

600m K U16 789 NumerPDF

15
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 779 NumerPDF 8.22 8.22/19  ROSU 

 
OPOLSKIE Osobostarty: 102 ( 102 ) K-74 M-28
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Magdalena 2005-12-19 Z/1164/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 71 NumerPDF 29.53 29.53/19  ROSU 

2
BUŃKO Damian 2004-05-03 Z/4421/18

TAK

2000m M U16 21 NumerPDF  ROSU 

3
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 58 NumerPDF 36.26 36.26/19  ROSU 

4
HUZAR Barbara 2005-06-23 Z/2779/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 39 NumerPDF 26.35 26.35/19  ROSU 

5
KUREK Przemysław 2004-12-21 Z/5266/19

TAK

5 km ch M U16 76 NumerPDF 35:35.79 35:35.79/19

6
MĄKOSZ Gabriel 2004-05-11 Z/4424/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 66 NumerPDF 31.18 31.18/19  ROSU 

7
NOWAK Daniel 2004-03-20 Z/4422/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 22 NumerPDF 28.19 28.19/19  ROSU 

8
OLIWA Izabela 2005-03-02 Z/5267/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 20 NumerPDF 19.48 19.48/19

9
SMIAŁEK Julia 2005-02-15 Z/1599/19

TAK

3 km ch K U16 38 NumerPDF

10
SULIKOWSKA Patrycja 2005-11-23 Z/1165/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 76 NumerPDF 21.45 21.45/19  ROSU 

11
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 44 NumerPDF 37.42 37.42/19  ROSU 

12
WILK Bartosz 2004-04-05 Z/5457/18

TAK

5 km ch M U16 23 NumerPDF 40:43.31/18  ROSU 

13
WOJTOWICZ Dominika 2005-05-26 Z/2776/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 40 NumerPDF 22.98 22.98/19  ROSU 

14
WOŹNIAK Weronika 2005-03-17 Z/1168/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 55 NumerPDF 18.72 18.72/19  ROSU 

15
WOŹNICZKA Zuzanna 2005-10-15 Z/2771/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 77 NumerPDF 24.50 24.50/19  ROSU 

16
ZAGWOCKA Paulina 2005-01-25 Z/1169/19

TAK

3 km ch K U16 77 NumerPDF 24:11.13 24:11.13/19  ROSU 

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 Z/2450/19

TAK

2000 m K U16 12 NumerPDF 7:47.88 7:47.88/19

2
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

200m pł K U16 121 NumerPDF 32.96 32.96/19

3
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

600m K U16 16 NumerPDF 1:56.03 1:54.53/18  ROSU 

4
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

600m K U16 45 NumerPDF 1:53.52 1:53.52/19

5
HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 Z/2737/18

TAK

200m pł M U16 69 NumerPDF 29.32 29.32/19  ROSU 

6
JATA Natan 2004-06-21 Z/5202/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF 9.96 9.96/19

7
KĘDZIA Paulina 2004-03-15 Z/2687/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 33 NumerPDF 24.16 24.16/19

8
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

200m pł K U16 34 NumerPDF 30.06 30.06/19  ROSU 

9
MARGIELEWSKA Liwia 2004-11-06 Z/5203/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 56 NumerPDF 25.90 25.90/19

10
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

80m pł K U16 44 NumerPDF

11
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

300m K U16 45 NumerPDF 43.40 43.40/19  ROSU 

12
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF 5.06 5.06/19

13
RAK Wiktoria 2005-12-08 Z/2478/19

TAK

1000m K U16 36 NumerPDF 3:20.24 3:20.24/19

14
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 10.76 10.76/19

15
WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 Z/2743/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 48 NumerPDF 21.51 21.51/19

16
WIENCIERZ Julia 2005-09-26 Z/2453/19

TAK

2000 m K U16 17 NumerPDF 7:49.25 7:49.25/19

17
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

600m K U16 57 NumerPDF 1:47.75 1:47.75/19

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKA Nikola 2004-11-09 Z/1501/19

TAK

Wzwyż K U16 826 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

2
CHOJNOWSKI Dawid 2005-09-22 Z/0854/19

TAK

100m M U16 101 NumerPDF 12.55 12.55/19  ROSU 

3
GRZESIUK Karolina 2004-02-04 Z/1502/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 127 NumerPDF 28.89 28.89/19  ROSU 

4
JAGLARZ Adam 2004-11-02 Z/4363/18

TAK

W dal M U16 137 NumerPDF 5.30 5.30/19  ROSU 

5
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

W dal M U16 824 NumerPDF 6.32 6.32/19  ROSU 

6
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/4045/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 857 NumerPDF 30.67 30.67/19  ROSU 

7
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

100m K U16 830 NumerPDF 14.31/18  ROSU 

8
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/1083/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 856 NumerPDF 31.50 31.50/19  ROSU 

9
MŁYNARZ Dominik 2005-04-04 Z/0853/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 131 NumerPDF 9.93 9.93/19  ROSU 

10
NIEDZIOCHA Wojciech 2005-03-20 Z/1958/19

TAK

100m M U16 117 NumerPDF 13.78 13.78/19

11
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

80m pł K U16 831 NumerPDF 11.96 11.96/19  ROSU 

12
SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 Z/4787/18

TAK

100m K U16 128 NumerPDF 16.12 16.12/19

13
WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 Z/0852/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 904 NumerPDF 9.75 9.75/19  ROSU 

14
WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 Z/0938/18

TAK

Wzwyż M U16 820 NumerPDF 1.73 1.73/19  ROSU 

15
WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 Z/4874/19

TAK

100m K U16 833 NumerPDF 14.48 14.48/19

16
ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 Z/0939/18

TAK

100m K U16 829 NumerPDF 15.10 15.10/19  ROSU 

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 13 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIAK Dominika 2004-05-14 Z/1851/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 14.78 14.31/18  ROSU 

2
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF 3:29.72 3:29.72/19  ROSU 

3
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

2000 m K U16 7 NumerPDF 6:57.54 6:57.54/19  ROSU 

4
FALTYN Patryk 2005-01-12 Z/1206/19

TAK

100m M U16 9 NumerPDF 13.05 13.05/19  ROSU 

5
KLECZA Karolina 2005-03-01 Z/1207/19

TAK

1000m K U16 4 NumerPDF 3:52.93 3:52.93/19  ROSU 

6
KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 Z/5604/19

TAK

100m K U16 14 NumerPDF

7
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

2000 m K U16 12 NumerPDF 7:14.41 7:14.41/19  ROSU 

8
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 36 NumerPDF 10.59 10.59/19  ROSU 

9
KRYSIAK Amelia 2005-08-12 Z/1211/19

TAK

1000m K U16 11 NumerPDF 3:36.09 3:36.09/19  ROSU 

10
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

300m K U16 19 NumerPDF

11
RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 Z/5003/19

TAK

200m pł M U16 13 NumerPDF 32.75 32.75/19

12
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF 12.92 12.92/19  ROSU 

13
TOKARCZYK Marta 2005-11-21 Z/2397/19

TAK

600m K U16 4 NumerPDF

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 21 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁEK Amelia 2006-11-25 Z/0376/19

TAK

300m K U16 17 NumerPDF

2
DROZDEK Julia 2005-04-04 Z/0374/19

TAK

100m K U16 594 NumerPDF 13.83 13.83/19  ROSU 

3
FUNDEŁA Kacper 2004-06-02 Z/1204/19

TAK

Wzwyż M U16 561 NumerPDF 1.50 1.50/19  ROSU 

4
GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 Z/1391/18

TAK

Wzwyż K U16 586 NumerPDF 1.30 1.40/18  ROSU 

5
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

600m K U16 584 NumerPDF 1:50.68 1:50.68/19  ROSU 

6
HOC Emilia 2004-05-17 Z/1392/18

TAK

100m K U16 590 NumerPDF 14.62 14.32/18  ROSU 

7
HYRA Nikola 2006-05-05 Z/0375/19