Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej
TORUŃ, 26.01.2019
Osobostarty wszystkie: 332 ( 253 ) K-144 M-109
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 9 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 9 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

60m K U16 1 NumerPDF 8.43 8.43/18

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

60m pł K U16 1 NumerPDF 9.92 9.92/18

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.30/17

4
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

60m pł K U16 2 NumerPDF 9.43 9.43/18

5
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

Wzwyż K U16 2 NumerPDF

6
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

60m K U16 2 NumerPDF 8.11 8.11/18

7
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

60m pł K U16 3 NumerPDF 9.71 9.71/19

8
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

Wzwyż K U16 3 NumerPDF

9
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

60m K U16 3 NumerPDF 8.47 8.47/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 96 ( 80 ) K-49 M-31
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

200m K U16 4 NumerPDF 29.02 29.02/19

2
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

200m K U16 5 NumerPDF 29.98 29.98/19

3
KAMIŃSKA Julia 2004-04-18 Z/0680/19

TAK

600m K U16 6 NumerPDF

4
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

200m K U16 7 NumerPDF 28.79 28.79/19

5
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

200m K U16 8 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 21 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

2018

1000m M U16 9 NumerPDF

2
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-09-27 Z/0179/18

2018

1000m K U16 10 NumerPDF

3
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

60m K U16 11 NumerPDF 8.32 8.32/19

4
DROZDALSKI Evan 2004-01-15 Z/0679/19

TAK

600m M U16 12 NumerPDF

5
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

60m K U16 13 NumerPDF 8.26 8.26/19

6
GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

2018

Wzwyż M U16 14 NumerPDF 1.55/18

7
HAJNCE Kornel 2004-07-02 Z/0875/18

2018

1000m M U16 15 NumerPDF

8
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

60m K U16 16 NumerPDF 8.60 8.60/19

9
KRAKOWIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/0192/18

2018

1000m K U16 17 NumerPDF

10
MISIAK Nicola 2005-05-25 Z/4906/18

2018

200m K U16 18 NumerPDF

11
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

2018

60m M U16 19 NumerPDF 8.66/18

12
OSTROMĘCKA Kinga 2005-07-10 Z/0087/15

2018

1000m K U16 20 NumerPDF

13
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

2018

600m K U16 21 NumerPDF 1:46.36/18

14
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

2018

600m M U16 22 NumerPDF 1:37.89/18

15
PAWLAK Aleksandra 2005-01-11 Z/5128/18

2018

1000m K U16 23 NumerPDF

16
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

2018

200m M U16 24 NumerPDF

17
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

2018

1000m M U16 25 NumerPDF

18
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

60m pł K U16 26 NumerPDF 9.60 9.60/19

19
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

W dal K U16 26 NumerPDF 5.20 5.20/19

20
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

2018

1000m M U16 27 NumerPDF

21
ZUB Mikołaj 2005-05-30 Z/5543/18

2018

1000m M U16 28 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

2018

200m M U16 29 NumerPDF

2
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

2018

60m M U16 29 NumerPDF 7.76/18

3
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

2018

600m M U16 30 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

600m M U16 31 NumerPDF 2:11.63/18

2
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

200m K U16 32 NumerPDF 27.20 29.96/18

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

600m K U16 33 NumerPDF 1:48.00 1:56.43/17

4
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

200m K U16 34 NumerPDF

5
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

1000m K U16 35 NumerPDF

6
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

200m M U16 36 NumerPDF

7
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

W dal K U16 37 NumerPDF

8
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

600m K U16 38 NumerPDF 2:05.87/18

9
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m K U16 39 NumerPDF 28.12

10
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

1000m K U16 40 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 26 ( 16 ) K-13 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

60m K U16 41 NumerPDF 8.75 8.75/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

200m K U16 41 NumerPDF 29.16 29.16/18

3
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

60m K U16 42 NumerPDF 9.05 9.05/18

4
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

W dal K U16 42 NumerPDF

5
BRU¬ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

200m K U16 43 NumerPDF 29.58/18

6
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

60m K U16 44 NumerPDF 8.47/18

7
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

200m K U16 44 NumerPDF 27.76 27.76/18

8
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

200m K U16 45 NumerPDF 34.95/17

9
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

600m K U16 46 NumerPDF 1:56.58/18

10
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

60m K U16 47 NumerPDF 8.73 8.73/18

11
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

200m K U16 47 NumerPDF

12
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

60m K U16 48 NumerPDF

13
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

200m K U16 48 NumerPDF

14
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

200m K U16 49 NumerPDF

15
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

200m M U16 50 NumerPDF 27.72/18

16
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

W dal M U16 50 NumerPDF 4.57/18

17
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

60m M U16 51 NumerPDF 7.43 7.43/18

18
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

200m M U16 51 NumerPDF 24.11/18

19
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

600m M U16 52 NumerPDF 1:34.81/18

20
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

200m K U16 53 NumerPDF

21
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

60m K U16 53 NumerPDF

22
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

200m K U16 54 NumerPDF 27.88/18

23
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

60m K U16 55 NumerPDF 8.94 8.94/18

24
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

200m K U16 55 NumerPDF

25
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

60m K U16 56 NumerPDF 8.89 8.66/18

26
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

200m K U16 56 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 15 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

Kula M U16 (5kg) 57 NumerPDF 10.95/18

2
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

2018

600m K U16 58 NumerPDF 2:01.34/18

3
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2018

60m K U16 59 NumerPDF

4
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

2018

600m M U16 60 NumerPDF 1:46.35/18

5
KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 Z/0524/19

TAK

600m M U16 61 NumerPDF

6
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

2018

W dal M U16 62 NumerPDF

7
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

2018

600m M U16 63 NumerPDF

8
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2018

1000m K U16 64 NumerPDF 3:28.94/18

9
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

2018

60m K U16 65 NumerPDF 8.85/18

10
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

Wzwyż K U16 66 NumerPDF 1.53 1.53/18

11
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

2018

200m K U16 67 NumerPDF

12
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

60m pł K U16 68 NumerPDF 11.56/17

13
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

W dal K U16 68 NumerPDF

14
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2018

Wzwyż K U16 69 NumerPDF 1.45 1.45/18

15
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

2018

Kula M U16 (5kg) 70 NumerPDF

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 10 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

60m M U16 71 NumerPDF

2
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 72 NumerPDF 10.36/18

3
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

60m M U16 73 NumerPDF 7.88/18

4
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

200m M U16 73 NumerPDF 24.84/18

5
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

60m M U16 74 NumerPDF

6
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

200m M U16 74 NumerPDF

7
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

200m K U16 75 NumerPDF 29.24/18

8
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

60m M U16 76 NumerPDF 7.71/18

9
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

200m M U16 76 NumerPDF 26.50/18

10
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

600m K U16 77 NumerPDF 1:52.39/18

 
UKB Szubin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

2018

60m pł M U16 78 NumerPDF

2
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

2018

60m pł M U16 79 NumerPDF

3
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

2018

60m pł K U16 80 NumerPDF 12.11/18

4
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

2018

1000m M U16 81 NumerPDF

5
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2018

60m K U16 82 NumerPDF 8.40/18

6
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

2018

1000m M U16 83 NumerPDF 3:12.83/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 84 NumerPDF 9.78 9.78/19

2
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 85 NumerPDF 11.92 11.92/19

3
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

600m M U16 86 NumerPDF 1:31.45 1:32.61/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MA¦LANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 87 NumerPDF 13.28 13.28/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 173 ( 133 ) K-68 M-65
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 21 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m M U16 88 NumerPDF 3:16.58 3:16.24/18

2
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M U16 89 NumerPDF 1.60 1.60/19

3
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 90 NumerPDF 4.41 4.41/19

4
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U16 91 NumerPDF 1.60 1.60/19

5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

200m K U16 91 NumerPDF

6
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

60m K U16 92 NumerPDF 8.39 8.39/19

7
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

60m M U16 93 NumerPDF

8
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

60m M U16 94 NumerPDF 7.66 7.66/19

9
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M U16 95 NumerPDF 3.96/17

10
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

60m M U16 95 NumerPDF 7.72 7.72/19

11
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

200m M U16 96 NumerPDF

12
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

60m M U16 96 NumerPDF 7.53 7.53/19

13
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K U16 97 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/19

14
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U16 98 NumerPDF 1.55 1.60/17

15
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K U16 99 NumerPDF 3:20.98 3:20.98/19

16
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

60m K U16 100 NumerPDF 8.28 8.02/18

17
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

200m K U16 100 NumerPDF 27.85 27.85/19

18
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 101 NumerPDF 8.66 8.66/19

19
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

W dal K U16 102 NumerPDF

20
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

60m M U16 103 NumerPDF 7.42 7.42/19

21
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

200m M U16 103 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 26 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Mateusz 2004-04-28 Z/0075/18

TAK

600m M U16 104 NumerPDF 1:50.46/18

2
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

60m K U16 105 NumerPDF

3
FETHKE Gustaw 2005-09-28 Z/0076/18

TAK

600m M U16 106 NumerPDF

4
FILIMONIUK Mateusz 2004-11-15 Z/0068/19

TAK

600m M U16 107 NumerPDF

5
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

60m K U16 108 NumerPDF

6
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

60m M U16 109 NumerPDF

7
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

W dal M U16 109 NumerPDF 5.04/18

8
KOSTKA Dawid 2004-06-16 Z/4656/17

TAK

600m M U16 110 NumerPDF

9
KOWALEWSKI Filip 2005-10-02 Z/0069/19

TAK

600m M U16 111 NumerPDF

10
KOWALEWSKI Orfeusz 2005-01-19 Z/0077/18

TAK

600m M U16 112 NumerPDF

11
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

600m K U16 113 NumerPDF 1:49.08/18

12
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

60m M U16 114 NumerPDF

13
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

60m M U16 115 NumerPDF

14
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

W dal M U16 115 NumerPDF

15
PIETRAS Kornelia 2004-12-14 Z/1802/18

TAK

60m K U16 116 NumerPDF

16
PIETRAS Kornelia 2004-12-14 Z/1802/18

TAK

W dal K U16 116 NumerPDF

17
PIONTKE Kamil 2004-12-28 Z/1864/18

TAK

600m M U16 117 NumerPDF

18
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

60m pł K U16 118 NumerPDF

19
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

W dal K U16 118 NumerPDF 4.20/18

20
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

60m M U16 119 NumerPDF

21
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

60m K U16 120 NumerPDF

22
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

60m K U16 121 NumerPDF

23
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

600m M U16 122 NumerPDF

24
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

W dal K U16 123 NumerPDF

25
ZAJˇC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

60m K U16 124 NumerPDF

26
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

60m K U16 125 NumerPDF

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

1000m M U16 126 NumerPDF 2:49.02 2:49.02/19

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

2018

Kula M U16 (5kg) 127 NumerPDF 10.38/18

2
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

600m K U16 128 NumerPDF

3
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

2018

1000m M U16 129 NumerPDF

4
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

1000m M U16 130 NumerPDF

5
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

2018

1000m K U16 131 NumerPDF

 
KL Gdynia Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAFFKE Bruno 2005-01-04 Z/0681/19

TAK

200m M U16 132 NumerPDF

2
GAFFKE Bruno 2005-01-04 Z/0681/19

TAK

60m M U16 132 NumerPDF

3
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

60m M U16 133 NumerPDF

4
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

60m pł M U16 133 NumerPDF

5
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

60m K U16 134 NumerPDF

6
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

60m pł K U16 134 NumerPDF

7
VEZALIS Kostas 2004-08-11 Z/0683/18

2018

60m M U16 135 NumerPDF

8
VEZALIS Kostas 2004-08-11 Z/0683/18

2018

Tyczka M U16 135 NumerPDF

9
WDOWIAK Krzysztof 2005-09-08 Z/4098/18

2018

60m M U16 136 NumerPDF

10
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

60m pł K U16 137 NumerPDF

11
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

W dal K U16 137 NumerPDF

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 12 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKI Eryk 2004-11-18 Z/0122/19

TAK

60m M U16 138 NumerPDF

2
CZARNECKI Eryk 2004-11-18 Z/0122/19

TAK

W dal M U16 138 NumerPDF

3
LASKOWSKI Kajetan 2005-04-05 Z/0117/19

TAK

60m M U16 139 NumerPDF

4
LASKOWSKI Kajetan 2005-04-05 Z/0117/19

TAK

W dal M U16 139 NumerPDF

5
PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 Z/0528/18

TAK

200m K U16 140 NumerPDF

6
PUZDROWSKA Oliwia 2004-09-14 Z/0528/18

TAK

W dal K U16 140 NumerPDF

7
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

W dal K U16 141 NumerPDF 3.09/18

8
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

60m K U16 141 NumerPDF 9.95/18

9
UZDROWSKA Joanna 2004-09-04 Z/5206/18

TAK

W dal K U16 142 NumerPDF

10
UZDROWSKA Joanna 2004-09-04 Z/5206/18

TAK

60m K U16 142 NumerPDF

11
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 143 NumerPDF

12
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

Wzwyż K U16 143 NumerPDF 1.35/18

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Ko¶cierzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSZKA Mateusz 2004-04-30 Z/0510/18

2018

1000m M U16 144 NumerPDF 2:53.57/18

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 145 NumerPDF

2
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

W dal K U16 146 NumerPDF

3
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

Wzwyż K U16 147 NumerPDF

4
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

W dal K U16 147 NumerPDF

5
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 148 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 10 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

Wzwyż K U16 149 NumerPDF 1.50 1.50/18

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

60m pł K U16 149 NumerPDF 11.70/17

3
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

600m K U16 150 NumerPDF

4
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 151 NumerPDF

5
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

200m K U16 152 NumerPDF 27.91/18

6
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

60m K U16 152 NumerPDF 8.72 8.36/18

7
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

200m K U16 153 NumerPDF

8
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

60m K U16 153 NumerPDF

9
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

200m M U16 154 NumerPDF

10
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

60m M U16 154 NumerPDF 7.73 7.73/19

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

1000m K U16 155 NumerPDF 3:20.40

2
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

1000m M U16 156 NumerPDF 2:55.20

3
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

1000m M U16 157 NumerPDF 3:06.10

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

2018

Wzwyż M U16 158 NumerPDF 1.70 1.70/19

2
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

60m pł K U16 159 NumerPDF

3
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

Wzwyż K U16 159 NumerPDF 1.55 1.55/19

4
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

2018

Kula K U16 (3kg) 160 NumerPDF 9.58 9.58/19

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 7 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FERENC Karolina 2005-01-08 Z/4889/18

TAK

60m K U16 161 NumerPDF

2
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

60m M U16 162 NumerPDF

3
KARCZYŃSKA Marianna 2005-06-06 Z/4878/18

TAK

60m K U16 163 NumerPDF

4
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

60m M U16 164 NumerPDF

5
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

W dal M U16 164 NumerPDF

6
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

60m K U16 165 NumerPDF

7
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

60m K U16 166 NumerPDF

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

W dal K U16 167 NumerPDF

2
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

60m pł K U16 167 NumerPDF

3
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 168 NumerPDF

4
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

W dal K U16 169 NumerPDF

5
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

60m K U16 169 NumerPDF

6
¦WIDERSKI Stanisław 2004-03-24 Z/0500/19

TAK

W dal M U16 170 NumerPDF

7
¦WIDERSKI Stanisław 2004-03-24 Z/0500/19

TAK

60m M U16 170 NumerPDF

8
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

W dal K U16 171 NumerPDF 3.78/18

9
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

60m K U16 171 NumerPDF

10
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 172 NumerPDF 9.10/18

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

1000m M U16 173 NumerPDF 2:57.92/18

2
MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 Z/1380/18

TAK

1000m M U16 174 NumerPDF 3:42.70/17

 
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

Tyczka K U16 175 NumerPDF

 
RKS Rumia Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 Z/5059/18

2018

1000m M U16 176 NumerPDF

2
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

600m K U16 177 NumerPDF

3
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

600m K U16 178 NumerPDF 1:41.91 1:41.91/19

4
TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 Z/5060/18

2018

200m K U16 179 NumerPDF

5
TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 Z/5060/18

2018

60m K U16 179 NumerPDF

6
URBANIAK Sara 2004-09-22 Z/0688/18

2018

200m K U16 180 NumerPDF

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/0081/18

TAK

1000m M U16 181 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19

2
BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 Z/0624/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 182 NumerPDF

3
DOŃCZYK Karolina 2005-01-21 Z/0597/19

TAK

600m K U16 183 NumerPDF

4
GÓRNIAK Julia 2004-05-28 Z/0507/18

TAK

600m K U16 184 NumerPDF 1:59.94/18

5
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 185 NumerPDF 9.73 9.73/19

6
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

60m K U16 186 NumerPDF 8.96/18

 
UKS Lipusz Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Jakub 2004-02-26 Z/3589/18

TAK

W dal M U16 187 NumerPDF

2
BREZA Jakub 2004-02-26 Z/3589/18

TAK

Wzwyż M U16 187 NumerPDF

3
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 188 NumerPDF

4
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

W dal M U16 189 NumerPDF 3.65/17

5
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

W dal K U16 190 NumerPDF

6
LASKA Paulina 2004-06-25 Z/0526/18

TAK

60m K U16 190 NumerPDF

7
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 191 NumerPDF

8
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

60m K U16 192 NumerPDF

9
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

600m M U16 193 NumerPDF

10
ORZŁOWSKA Wiktoria 2004-10-30 Z/0527/18

TAK

60m K U16 194 NumerPDF 8.73/18

11
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 195 NumerPDF

12
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 196 NumerPDF

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

600m M U16 197 NumerPDF 1:38.90

2
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

1000m M U16 198 NumerPDF 3:11.20

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 199 NumerPDF

4
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

W dal M U16 200 NumerPDF

5
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

1000m K U16 201 NumerPDF 3:14.00

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

600m K U16 202 NumerPDF

2
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

600m K U16 203 NumerPDF

3
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

1000m K U16 204 NumerPDF

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DURAZIŃSKI Marceli 2004-06-10 Z/0532/18

TAK

60m pł M U16 205 NumerPDF

2
DURAZIŃSKI Marceli 2004-06-10 Z/0532/18

TAK

W dal M U16 205 NumerPDF

3
GULCZYŃSKA Adrianna 2004-10-13 Z/0530/18

TAK

1000m K U16 206 NumerPDF

4
KURZ Nicodem 2004-11-03 Z/0017/19

TAK

200m M U16 207 NumerPDF

5
KURZ Nicodem 2004-11-03 Z/0017/19

TAK

W dal M U16 207 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 17 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

W dal K U16 208 NumerPDF

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

200m K U16 208 NumerPDF

3
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

1000m M U16 209 NumerPDF 3:34.13 3:34.13/19

4
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

1000m K U16 210 NumerPDF 3:28.73/18

5
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1000m K U16 211 NumerPDF 3:12.26 3:12.26/19

6
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

600m M U16 212 NumerPDF

7
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

200m M U16 213 NumerPDF

8
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

60m M U16 213 NumerPDF 7.63 7.63/19

9
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

200m M U16 214 NumerPDF

10
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

60m M U16 214 NumerPDF

11
KURA¦KIEWICZ Dominik 2004-07-22 Z/4843/18

TAK

200m M U16 215 NumerPDF 28.45 28.45/19

12
KURA¦KIEWICZ Dominik 2004-07-22 Z/4843/18

TAK

60m M U16 215 NumerPDF

13
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

1000m M U16 216 NumerPDF 3:20.40 3:20.40/19

14
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

1000m K U16 217 NumerPDF

15
PRˇDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

600m K U16 218 NumerPDF

16
WALK Konrad 2004-01-14 Z/0066/18

TAK

60m M U16 219 NumerPDF 8.11 8.10/18

17
WIELGOSZ Michał 2004-05-05 Z/0925/18

TAK

60m M U16 220 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 41 ( 26 ) K-16 M-10
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 26 ( 18 ) K-13 M-5
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

W dal K U16 221 NumerPDF 5.28 5.28/19

2
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

200m K U16 221 NumerPDF

3
BŁASZCZYK Nadia 2004-05-23 Z/1074/18

TAK

60m pł K U16 222 NumerPDF 10.58 10.58/19

4
DˇBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

600m K U16 223 NumerPDF 1:55.41 1:54.99/18

5
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

60m K U16 224 NumerPDF 8.17 8.17/19

6
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

W dal K U16 224 NumerPDF 5.24 5.24/19

7
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

200m K U16 225 NumerPDF

8
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

60m K U16 225 NumerPDF 8.38 8.38/19

9
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

TAK

1000m M U16 226 NumerPDF 3:31.78 3:31.78/19

10
NAWROCKI Jakub 2004-11-26 Z/0648/19

TAK

600m M U16 227 NumerPDF

11
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

200m K U16 228 NumerPDF

12
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

60m K U16 228 NumerPDF 8.47 8.47/19

13
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

200m K U16 229 NumerPDF

14
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

60m K U16 229 NumerPDF 9.07 9.07/19

15
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

W dal K U16 230 NumerPDF 4.21 4.21/19

16
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

60m K U16 230 NumerPDF 8.59 8.59/19

17
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

TAK

W dal K U16 231 NumerPDF 5.15 5.15/19

18
RATAJ Dominika 2005-03-26 Z/1067/18

TAK

60m K U16 231 NumerPDF 8.50 8.50/19

19
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

W dal M U16 232 NumerPDF 6.24 6.24/19

20
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

Wzwyż K U16 233 NumerPDF 1.45 1.45/19

21
STACHURSKI Adam 2004-12-08 Z/0647/19

TAK

600m M U16 234 NumerPDF

22
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

Wzwyż K U16 235 NumerPDF 1.55 1.55/19

23
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

200m K U16 236 NumerPDF

24
WOJCIECHOWSKA Zofia 2004-12-13 Z/1084/18

TAK

Wzwyż K U16 237 NumerPDF 1.40 1.40/19

25
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

200m M U16 238 NumerPDF

26
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

60m M U16 238 NumerPDF 7.67 7.67/19

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan ¦roda Wlkp. Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

60m M U16 239 NumerPDF 7.64 7.64/19

2
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

2018

200m M U16 239 NumerPDF

3
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2018

60m pł K U16 240 NumerPDF 9.62 9.62/19

4
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

60m pł M U16 241 NumerPDF 10.06 10.06/19

5
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

2018

60m M U16 241 NumerPDF 7.72 7.72/19

6
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

60m K U16 242 NumerPDF 8.78 8.73/18

7
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

2018

60m pł K U16 242 NumerPDF 9.99 9.95/18

8
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

Wzwyż K U16 243 NumerPDF 1.45 1.45/17

9
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

2018

60m pł K U16 243 NumerPDF 9.97 9.97/19

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

60m pł M U16 244 NumerPDF 11.08/18

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

Wzwyż M U16 244 NumerPDF 1.60/17

3
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

60m pł M U16 245 NumerPDF 10.52/18

4
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

200m M U16 245 NumerPDF 27.00/18

5
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

200m M U16 246 NumerPDF

6
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

60m pł M U16 246 NumerPDF 9.30 9.30/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 7 ) K-6 M-1
 
www.csir.susz.pl
CSiR Susz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

60m K U16 247 NumerPDF 8.53 8.60/19

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

60m M U16 248 NumerPDF 7.80 7.80/19

2
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

200m M U16 248 NumerPDF 25.32 25.32/19

 
Orka Iława Athletics Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 33/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

W dal K U16 249 NumerPDF

2
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/0339/19

TAK

200m K U16 250 NumerPDF 29.58 29.58/19

3
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

60m K U16 251 NumerPDF 8.77 8.77/19

4
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

60m pł K U16 251 NumerPDF 10.32 10.32/19

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2018

200m K U16 252 NumerPDF

2
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

2018

600m K U16 253 NumerPDF 1:52.08 1:52.08/19