Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do LDK! grup IV-VIII
LDK! 2021
Osobostarty wszystkie: 9258 ( 9258 ) K-5606 M-3652
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 476 ( 476 ) K-294 M-182
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 23 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22 Z/1077/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 109 NumerPDF

2
BUZDYGAN Julia 2008-04-30 Z/2437/21

TAK

300m K U16 51 NumerPDF

3
GÓRSKI Michał 2009-09-02 Z/3043/21

TAK

1000m M U16 56 NumerPDF

4
GRZEGORZEK Antoni 2010-12-29 Z/4799/21

TAK

100m M U16 61 NumerPDF

5
HENIKE Kamil 2008-04-15 Z/1078/20

TAK

300m M U16 110 NumerPDF

6
HLADIK Anna 2011-02-04 Z/2434/21

TAK

80m pł K U16 63 NumerPDF

7
KARCZEWSKA Weronika 2008-01-18 Z/8242/21

TAK

Oszczep K U16 (500) 70 NumerPDF

8
KIJEWSKA Natalia 2009-11-18 Z/6434/21

TAK

Oszczep K U16 (500) 57 NumerPDF

9
LITWIN Jakub 2010-06-08 Z/3041/21

TAK

1000m M U16 52 NumerPDF

10
MERSKI Jarosław 2010-05-29

600m M U16 58 NumerPDF

11
MORAWIEC Antonina 2009-07-01 Z/4785/21

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF

12
MORAWIEC Stefania 2011-04-30 Z/4786/21

TAK

Wzwyż K U16 71 NumerPDF

13
NIEDZIELSKI Borys 2010-02-18 Z/3782/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 72 NumerPDF

14
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

W dal K U16 108 NumerPDF 4.47 4.47/21

15
PANEK Lena 2010-11-04 Z/8247/21

TAK

1000m K U16 62 NumerPDF

16
PNIAK Natalia 2009-11-02 Z/2429/21

TAK

Wzwyż K U16 53 NumerPDF

17
PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 Z/4796/21

TAK

1000m M U16 60 NumerPDF

18
SMOLIŃSKA Daria 2010-04-24 Z/2433/21

TAK

100m K U16 54 NumerPDF

19
SOLARSKA Hanna 2009-11-09 Z/6432/21

TAK

Wzwyż K U16 74 NumerPDF

20
WITKOWSKI Miłosz 2011-06-26 Z/2435/21

TAK

100m M U16 61 NumerPDF

21
WŁODEK Kacper 2008-07-09 Z/2430/21

TAK

W dal M U16 8 NumerPDF 3.97/19

22
ZAKRZEWSKI Wojciech 2009-01-22 Z/3044/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF

23
ZIĘTEK Zuzanna 2010-08-21 Z/3778/21

TAK

100m K U16 56 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 49 ( 49 ) K-32 M-17
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZAK Natalia 2008-10-16 Z/1241/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 55 NumerPDF

2
CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 Z/1242/21

TAK

1000m M U16 45 NumerPDF

3
DALECKI Alexander 2009-11-02 Z/1277/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 28 NumerPDF

4
DĄBROWSKI Wiktor 2008-03-26 Z/1243/21

TAK

600m M U16 10 NumerPDF

5
DRĄŻEK Oliwia 2008-05-20 Z/1244/21

TAK

600m K U16 11 NumerPDF

6
DUDZIAK Natalia 2008-10-16 Z/2512/21

TAK

1000m K U16 33 NumerPDF

7
DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 Z/1245/21

TAK

W dal K U16 75 NumerPDF

8
GOLEC Lena 2009-07-21 Z/1246/21

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

9
GÓRECKA Wiktoria 2008-01-07 Z/2080/21

TAK

Oszczep K U16 (500) 76 NumerPDF

10
GRZELAK Jakub 2008-06-15 Z/1278/21

TAK

100m M U16 7 NumerPDF

11
GRZESZAK Antoni 2008-12-17 Z/1247/21

TAK

600m M U16 13 NumerPDF

12
HOFFMAN Hanna 2010-09-21 Z/1248/21

TAK

600m K U16 14 NumerPDF

13
HYPKI Mikołaj 2010-04-12 Z/1249/21

TAK

300m M U16 77 NumerPDF

14
ICIASZEK Kinga 2008-11-24 Z/1250/21

TAK

600m K U16 15 NumerPDF

15
JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 Z/2159/20

TAK

W dal M U16 49 NumerPDF

16
JANISZEWSKA Oliwia 2009-01-19 Z/2081/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 99 NumerPDF

17
KARGOL Zofia 2009-04-09 Z/1251/21

TAK

W dal K U16 58 NumerPDF

18
KARWIK Mateusz 2009-01-30 Z/1279/21

TAK

600m M U16 23 NumerPDF

19
KĘDER Gabriela 2010-05-09 Z/1252/21

TAK

600m K U16 16 NumerPDF

20
KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 Z/1276/21

TAK

W dal K U16 88 NumerPDF

21
KOGUT Kamil 2009-11-14 Z/1253/21

TAK

600m M U16 17 NumerPDF

22
KOGUT Kinga 2009-11-14 Z/1254/21

TAK

600m K U16 18 NumerPDF

23
KOGUT Oliwia 2008-03-11 Z/1255/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 19 NumerPDF

24
KOŁACZYŃSKA Wiktoria 2009-01-02 Z/1256/21

TAK

80m pł K U16 78 NumerPDF

25
KONSEWICZ Hanna 2008-12-11 Z/1257/21

TAK

600m K U16 20 NumerPDF

26
KOSTRZEWA Igor 2009-01-14 Z/1281/21

TAK

300m M U16 65 NumerPDF

27
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 12.10 12.10/20

28
LEŃSKI Kacper 2010-06-09 Z/1258/21

TAK

1000m M U16 81 NumerPDF

29
MAZUR Michał 2008-10-09 Z/1259/21

TAK

100m M U16 88 NumerPDF

30
MICHALAK Zofia 2010-03-31 Z/1260/21

TAK

300m K U16 98 NumerPDF

31
MIELCZAREK Julia 2008-02-06 Z/1261/21

TAK

600m K U16 21 NumerPDF

32
MIELNICZUK Hanna 2009-04-05 Z/1262/21

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

33
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 77 NumerPDF

34
OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 Z/4056/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 68 NumerPDF 7.26 7.26/20

35
OLSZAK Antonina 2010-03-06 Z/3435/20

TAK

300m K U16 74 NumerPDF

36
OSAJDA Michał 2009-08-24 Z/1263/21

TAK

600m M U16 2 NumerPDF

37
OSAJDA Rafał 2011-04-06 Z/1264/21

TAK

600m M U16 3 NumerPDF

38
PIWKO Magdalena 2009-03-18 Z/1265/21

TAK

Wzwyż K U16 99 NumerPDF

39
RĄCZKA Natalia 2009-09-02 Z/1266/21

TAK

600m K U16 4 NumerPDF

40
RUMIJEWSKI Tomasz 2008-08-17 Z/1267/21

TAK

600m M U16 84 NumerPDF

41
SKIBICKA Lena 2009-09-27 Z/1268/21

TAK

600m K U16 5 NumerPDF

42
SROKA Maja 2010-08-27 Z/1269/21

TAK

600m K U16 6 NumerPDF

43
STEFANIUK Alicja 2009-01-20 Z/1270/21

TAK

600m K U16 7 NumerPDF

44
SZCZĘSNA Amelia 2007-06-26 Z/1271/21

TAK

3 km ch K U16 84 NumerPDF

45
SZCZĘSNA Kamila 2007-06-26 Z/1272/21

TAK

3 km ch K U16 86 NumerPDF

46
SZEREMETA Katarzyna 2009-12-21 Z/1273/21

TAK

300m K U16 8 NumerPDF

47
WIATR Marta 2010-10-07 Z/1274/21

TAK

600m K U16 9 NumerPDF

48
WILCZYŃSKI Patryk 2009-04-09 Z/1275/21

TAK

600m M U16 10 NumerPDF

49
ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 Z/2945/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 36 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 47 ( 47 ) K-30 M-17
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 Z/6644/21

TAK

300m M U16 12 NumerPDF 52.00 52.00/20

2
BARSZCZEWSKA Julia 2006-01-05 Z/0659/20

TAK

100m K U16 48 NumerPDF

3
BŁĄD Maja 2007-09-20 Z/0763/21

TAK

100m K U16 33 NumerPDF

4
BŁĄD Majka 2007-09-20

100m K U16 33 NumerPDF

5
BURDZY Lena 2008-02-26 Z/0760/21

TAK

100m K U16 15 NumerPDF

6
BURMAS Emilia 2007-06-22 Z/2898/20

TAK

600m K U16 91 NumerPDF

7
CZYŻ Sławomir 2007-06-12

600m M U16 29 NumerPDF

8
GRABARZ Aleksandra 2007-09-28 Z/0761/21

TAK

100m K U16 43 NumerPDF

9
HALEWICZ Julia 2007-04-27 Z/0201/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

10
JACKOWSKA Natalia 2008-05-07 Z/0762/21

TAK

80m pł K U16 19 NumerPDF

11
JOŃCA Kinga 2008-11-09

600m K U16 28 NumerPDF

12
KARP Antoni 2010-06-08 Z/6645/21

TAK

300m M U16 9 NumerPDF 53.10 53.10/20

13
KARPIAK Bartosz 2007-09-13 Z/3002/20

TAK

1000m M U16 92 NumerPDF

14
KIJOWSKI Wiktor 2008-09-24

600m M U16 39 NumerPDF

15
KILARSKA Wiktoria 2007-07-02 Z/2432/20

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

16
KOKOSIŃSKA Alicja 2007-04-24

600m K U16 29 NumerPDF

17
KOŁODZIEJ Szymon 2010-03-12

600m M U16 38 NumerPDF

18
KOWALSKI Jakub 2008-01-18

1000m M U16 24 NumerPDF

19
KUDRYŃSKA Anna 2008-10-23

600m K U16 26 NumerPDF

20
KULKA Kornelia 2008-01-01

300m K U16 31 NumerPDF

21
KUNASZKO Julia 2009-03-06

100m K U16 30 NumerPDF

22
KUNKA Paulina 2007-02-20 Z/6647/21

TAK

W dal K U16 30 NumerPDF

23
MICHALUK Vanessa 2008-12-30 Z/0764/21

TAK

600m K U16 23 NumerPDF

24
MIŻDAL Kinga 2007-01-16 Z/2899/20

TAK

Wzwyż K U16 21 NumerPDF 1.40 1.40/19

25
MOŹDZIK Tomasz 2006-04-12 Z/2943/20

2020

100m M U16 30 NumerPDF

26
MUCHA Judyta 2007-03-01

300m K U16 34 NumerPDF

27
NAJDEK Kamil 2007-06-03

300m M U16 26 NumerPDF

28
NICZYJ Milena 2006-06-26 Z/0516/20

2020

600m K U16 46 NumerPDF

29
PIERZCHALSKI Mateusz 2011-01-13

300m M U16 31 NumerPDF

30
PIETRASZEWSKA Olimpia 2008-04-24 Z/2944/20

TAK

600m K U16 91 NumerPDF 1:55.58 1:55.58/20

31
PSIUCH Eliza 2008-01-03 Z/0202/21

TAK

W dal K U16 8 NumerPDF

32
ROMAN Jan 2008-06-17

Kula M U16 (5kg) 17 NumerPDF

33
SADOWSKI Igor 2007-05-16

1000m M U16 31 NumerPDF

34
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 Z/0513/20

TAK

1000m prz.M U16 107 NumerPDF

35
STEIFER Filip 2006-03-31 Z/0498/20

TAK

110m M (91.4) U16 10 NumerPDF

36
STRZELECKA Hanna 2010-09-17

600m K U16 34 NumerPDF

37
SUSZEK Dominik 2007-12-03

Kula M U16 (5kg) 28 NumerPDF

38
SZYMSKA Amelia 2006-03-21 Z/0511/20

TAK

300m K U16 33 NumerPDF

39
SZYMSKA Julia 2006-03-21 Z/0512/20

TAK

600m K U16 36 NumerPDF

40
ŚWIERNIAK Nadia 2009-05-12

300m K U16 15 NumerPDF

41
TRZCINKA Mikołaj 2006-01-26 Z/0514/20

TAK

2000m M U16 13 NumerPDF

42
TUTAK Piotr 2007-05-29 Z/0765/21

TAK

Oszczep M U16 (600) 31 NumerPDF

43
WÓJCIK Maja 2008-02-22 Z/6646/21

TAK

200m pł K U16 18 NumerPDF

44
ZAGDAŃSKA Jagoda 2010-08-16

300m K U16 40 NumerPDF

45
ZAREMBA Julia 2007-12-31 Z/0766/21

TAK

100m K U16 35 NumerPDF

46
ZAWADA Marcelina 2007-01-20 Z/0204/21

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF

47
ZUBA Angelika 2008-04-04

100m K U16 32 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 18 ( 18 ) K-13 M-5
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Anna 2006-12-13 Z/1032/19

TAK

2000 m K U16 799 NumerPDF

2
CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 Z/0442/20

TAK

100m K U16 101 NumerPDF

3
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

100m K U16 718 NumerPDF

4
KOZIOŁ Michał 2007-05-08

100m M U16 105 NumerPDF

5
KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 Z/0540/20

TAK

100m K U16 19 NumerPDF

6
KUSIAK Wiktoria 2006-04-28 Z/0668/20

TAK

100m K U16 200 NumerPDF

7
ŁAKUS Kuba 2009-03-13

100m M U16 102 NumerPDF

8
MAJCHROWICZ Aleksandra 2007-02-08 Z/0439/20

2020

100m K U16 134 NumerPDF

9
MAŁEK Nicole 2006-08-15 Z/0629/20

2020

100m K U16 134 NumerPDF

10
PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 Z/0438/20

TAK

300m K U16 133 NumerPDF

11
PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 Z/0440/20

TAK

100m K U16 132 NumerPDF

12
ROSÓŁ Aleksandra 2007-09-23 Z/0398/21

TAK

100m K U16 103 NumerPDF

13
SENIUK Nela 2007-04-25 Z/0437/20

100m K U16 12 NumerPDF

14
SITEK Wojciech 2006-03-11 Z/0400/21

TAK

100m M U16 21 NumerPDF

15
SOZAŃSKA Wiktoria 2006-08-23 Z/0399/21

TAK

300m K U16 104 NumerPDF

16
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

300m M U16 751 NumerPDF

17
WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 Z/0392/20

TAK

300m M U16 305 NumerPDF

18
ZAKRZEWSKA Sonia 2007-02-19 Z/0441/20

2020

100m K U16 11 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 32 ( 32 ) K-15 M-17
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 Z/2795/20

TAK

300m M U16 700 NumerPDF

2
BĄK Jakub 2008-07-31

300m M U16 1 NumerPDF

3
BUJAK Milena 2007-08-31

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

4
CELIŃSKA Amelka 2007-05-25

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

5
CHOCHEL Alan 2008-02-13

300m M U16 1 NumerPDF

6
CZUŁA Julia 2006-01-17 Z/0615/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 610 NumerPDF 9.05 9.05/20

7
DURASIEWICZ Anna 2006-02-14 Z/0591/20

TAK

200m pł K U16 692 NumerPDF

8
DYMECKI Jakub 2007-06-12

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF

9
GOGULSKA Wiktoria 2006-06-28 Z/0592/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 688 NumerPDF

10
KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 Z/8261/21

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF

11
KOWALSKA Amelia 2008-05-31

Tyczka K U16 1 NumerPDF

12
LISTWAN Paulina 2008-01-25

600m K U16 1 NumerPDF

13
MAŁKOWSKI Piotr 2008-01-22

Wzwyż M U16 1 NumerPDF

14
MAZUR Jakub 2006-05-02 Z/3739/20

TAK

300m M U16 526 NumerPDF

15
OLESZCZAK Agnieszka 2008-05-19

600m K U16 1 NumerPDF

16
ONYSZKO Kacper 2007-11-17

600m M U16 11 NumerPDF

17
ONYSZKO Wojciech 2006-12-24

600m M U16 2 NumerPDF

18
REBEJKO Mateusz 2006-07-04 Z/1895/21

TAK

W dal M U16 623 NumerPDF

19
ROMANOWICZ Błażej 2007-04-09

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF

20
SIMIŃSKI Dawid 2006-05-24

Wzwyż M U16 12 NumerPDF

21
STANKIEWICZ Nikodem 2006-08-20

Wzwyż M U16 2 NumerPDF

22
STRANKOWSKI Robert 2006-09-02 Z/0597/20

TAK

200m pł M U16 697 NumerPDF

23
SZAPIEL Jakub 2007-01-01

600m M U16 2 NumerPDF

24
SZELIGA Kinga 2006-01-04 Z/0596/20

TAK

80m pł K U16 680 NumerPDF

25
ŚWIDER Kacper 2006-02-28 Z/0626/20

TAK

200m pł M U16 524 NumerPDF

26
TABOR Zosia 2007-03-28

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF

27
WALCZAK Oskar 2006-01-28 Z/3737/20

TAK

1000m M U16 690 NumerPDF

28
ZAGAJEWSKA Jessica 2007-05-20

80m pł K U16 1 NumerPDF

29
ZAJĄC Oliwia 2007-09-13

Tyczka K U16 1 NumerPDF

30
ZATYLNY Hubert 2006-02-04

Młot M U16 (5kg) 2 NumerPDF

31
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

Wzwyż K U16 644 NumerPDF 1.35 1.35/20

32
ZIOBRO Martyna 2008-01-27

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 44 ( 44 ) K-21 M-23
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Natalia 2007-01-06 Z/3021/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Igor 2008-06-18

110m M (91.4) U16 12 NumerPDF

3
BOBROWSKI Dawid 2006-01-04 Z/0470/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF

4
BOBROWSKI Wiktor 2006-01-04 Z/0469/20

TAK

110m M (91.4) U16 111 NumerPDF

5
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1000m prz.K U16 1 NumerPDF

6
CIEŚLAK Amelia 2006-05-04 Z/0988/21

TAK

300m K U16 1 NumerPDF

7
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

100m K U16 16 NumerPDF

8
DAGIEL Szymon 2009-10-07 Z/2777/21

TAK

W dal M U16 11 NumerPDF

9
DUCHINSKA Elżbieta 2009-09-16 Z/2790/21

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF

10
DUDEK Dawid 2006-10-30 Z/1537/21

TAK

1000m M U16 4 NumerPDF

11
DZIADEK Paulina 2008-03-02

100m K U16 1 NumerPDF

12
GRYS Andrzej 2007-03-12 Z/0987/21

TAK

600m M U16 17 NumerPDF 1:53.08 1:53.08/20

13
KARLONEK Aleksandra 2009-08-21 Z/2780/21

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

14
KOŚLA Jakub 2008-11-27

W dal M U16 111 NumerPDF

15
KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 Z/0468/20

TAK

Wzwyż M U16 12 NumerPDF 1.45 1.45/20

16
KOZIAR Adrian 2007-04-18 Z/1535/21

TAK

1000m M U16 4 NumerPDF

17
KOZIAR Patryk 2007-04-18 Z/1536/21

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

18
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

19
KURIATA Maja 2008-11-03

300m K U16 1 NumerPDF 53.45 53.45/20

20
LANGE Filip 2007-06-13 Z/2782/21

TAK

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF

21
LESZCZYŃSKA Maja 2006-01-01

600m K U16 11 NumerPDF

22
ŁUKA Julia 2008-06-24 Z/2783/21

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.35 1.35/20

23
ŁUKA Oliwia 2008-06-24 Z/2775/21

TAK

Wzwyż K U16 11 NumerPDF 1.35 1.35/20

24
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

Wzwyż K U16 14 NumerPDF 1.56 1.56/20

25
MICHAŁEK Marcel 2007-07-24

300m M U16 6 NumerPDF

26
NAGI Jan 2009-11-27

100m M U16 1 NumerPDF

27
POPEK Julia 2006-06-15 Z/0989/21

TAK

300m K U16 4 NumerPDF 52.52 52.52/20

28
PORĘBSKI Krzysztof 2007-07-21

Kula M U16 (5kg) 7 NumerPDF

29
PRZYCHODZKA Zuzanna 2009-10-14

W dal K U16 14 NumerPDF

30
RACHWAŁ Laura 2009-10-23

Wzwyż K U16 77 NumerPDF

31
RAJCZAK Dawid 2008-08-04

1000m M U16 1 NumerPDF

32
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF 1.47 1.47/20

33
SAWICKI Oskar 2009-07-20 Z/2779/21

TAK

W dal M U16 21 NumerPDF 3.65/19

34
SINIAWA Krystian 2006-10-02 Z/2793/19

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF 1.43 1.43/20

35
SYCZEWSKA Dominika 2008-10-20

W dal K U16 17 NumerPDF

36
SZYRNER Adam 2007-10-10 Z/4180/19

TAK

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF

37
TARNAWSKI Wiktor 2007-05-02

Kula M U16 (5kg) 22 NumerPDF

38
WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 Z/2790/19

TAK

Wzwyż K U16 18 NumerPDF 1.45 1.45/20

39
WILK Tomasz 2007-07-24

110m M (91.4) U16 17 NumerPDF

40
WOŻNIAK Jarosław 2008-02-23 Z/4182/19

TAK

110m M (91.4) U16 11 NumerPDF

41
WOŻNIAK Paweł 2008-02-23 Z/2784/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF

42
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

80m pł K U16 9 NumerPDF

43
ŻYCHLEWICZ Bartosz 2008-11-07

300m M U16 1 NumerPDF 55.37 55.37/20

44
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

Wieloskok K U16 4 NumerPDF

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 20 ( 20 ) K-17 M-3
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 Z/3089/20

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 2:06.28 2:06.28/20

2
CABAN Nikodem 2006-11-11 Z/0635/20

TAK

1000m M U16 234 NumerPDF

3
CIEŚLIŃSKA Julia 2007-04-19 Z/0577/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 345 NumerPDF

4
FUŁAWKA Martyna 2008-04-21 Z/0578/21

TAK

100m K U16 238 NumerPDF

5
JANIAK Julia 2008-08-11 Z/0587/21

TAK

600m K U16 247 NumerPDF 2:14.48 2:14.48/20

6
JUREWICZ Oliwia 2007-06-17 Z/0579/21

TAK

Oszczep K U16 (500) 213 NumerPDF

7
LECH Kornelia 2007-06-06 Z/0580/21

TAK

Wzwyż K U16 209 NumerPDF 1.20 1.20/20

8
OLEJARZ Zofia 2008-05-12 Z/0581/21

TAK

Wzwyż K U16 248 NumerPDF 1.30 1.30/20

9
PAPROCKA Maja 2009-02-06 Z/0582/21

TAK

100m K U16 250 NumerPDF

10
PAPROCKA Natalia 2007-09-11 Z/0583/21

TAK

W dal K U16 234 NumerPDF

11
POJMAN Franciszek 2006-07-13 Z/0641/20

TAK

1000m M U16 231 NumerPDF

12
SALA Amelia 2007-04-30 Z/0584/21

TAK

300m K U16 234 NumerPDF 51.59/20

13
SOROKA Aleksandra 2007-06-15 Z/0589/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 250 NumerPDF 8.53 8.53/20

14
SPICH Amelia 2007-12-02 Z/0555/21

TAK

W dal K U16 249 NumerPDF

15
SPICH Kinga 2008-06-27 Z/0553/21

TAK

600m K U16 211 NumerPDF

16
STANKIEWICZ Daria 2007-05-29 Z/0554/21

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 235 NumerPDF

17
SUŁKOWSKA Weronika 2008-10-15 Z/0585/21

TAK

80m pł K U16 235 NumerPDF

18
SZPILA Wiktor 2006-02-16 Z/0672/20

TAK

300m M U16 249 NumerPDF 47.33/20

19
ZAREMBA Oktawia 2008-01-25 Z/0586/21

TAK

100m K U16 230 NumerPDF

20
ZAWADA Iga 2009-06-04 Z/0588/21

TAK

80m pł K U16 209 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 20 ( 20 ) K-16 M-4
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASIAK Nikola 2008-04-29 Z/1570/21

TAK

Wzwyż K U16 56 NumerPDF

2
DRUSZCZ Tatiana 2008-12-09 Z/0148/21

TAK

100m K U16 45 NumerPDF

3
DUDA Zuzanna 2009-05-27 Z/0149/21

TAK

W dal K U16 17 NumerPDF

4
DŻUGAJ Martyna 2009-07-07 Z/0150/21

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

5
GIERLICKI Oliwier 2009-03-07 Z/0205/21

TAK

300m M U16 63 NumerPDF

6
GIERUS Tatiana 2008-10-13 Z/0151/21

TAK

300m K U16 15 NumerPDF

7
JANAS Grzegorz 2008-09-07 Z/0152/21

TAK

Tyczka M U16 21 NumerPDF

8
KAŹMIERSKA Maja 2008-01-27 Z/1572/21

TAK

600m K U16 55 NumerPDF

9
KONDZIELA Nikola 2008-04-20 Z/1575/21

TAK

Tyczka K U16 50 NumerPDF

10
KUCZYŃSKA Hanna 2008-10-16 Z/0157/21

TAK

300m K U16 43 NumerPDF

11
MATUSIAK Kajetan 2009-01-20 Z/0160/21

TAK

600m M U16 558 NumerPDF

12
MATUSIAK Marcelina 2010-10-27 Z/0163/21

TAK

Wieloskok K U16 11 NumerPDF

13
OZGA Maria 2008-10-21 Z/0153/21

TAK

300m K U16 12 NumerPDF

14
PERIT Klara 2009-02-19 Z/0156/21

TAK

300m K U16 52 NumerPDF

15
SZCZOT Sonia 2009-09-16 Z/0158/21

TAK

100m K U16 16 NumerPDF

16
SZYMCZYK Franciszek 2010-03-20 Z/0159/21

TAK

600m M U16 53 NumerPDF 2:18.75 2:18.75/20

17
WESOŁOWSKA Kalina 2009-11-11 Z/0154/21

TAK

300m K U16 37 NumerPDF

18
WODNICKA Maja 2009-11-07 Z/0155/21

TAK

600m K U16 64 NumerPDF

19
WÓJCIK Hanna 2008-06-16 Z/1576/21

TAK

600m K U16 602 NumerPDF 2:05.15 2:05.15/20

20
ZAKRZEWSKA Weronika 2008-08-12 Z/0162/21

TAK

100m K U16 45 NumerPDF

 
MLKS Rakowice Osobostarty: 27 ( 27 ) K-18 M-9
NrLicencji: 26/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Nikola 2007-01-10 Z/7153/21

TAK

600m K U16 50 NumerPDF

2
BEŁTOWSKI Fabian 2007-02-18

100m M U16 51 NumerPDF

3
CICHOŃ Dominik 2009-02-15

300m M U16 52 NumerPDF

4
CIEŚLA Iga 2008-03-14

Kula K U16 (3kg) 48 NumerPDF

5
FRONTCZAK Katarzyna 2007-01-05 Z/7150/21

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 55.68 55.68/20

6
FRONTCZAK Wiktoria 2007-01-05 Z/7151/21

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF

7
GODAWA Oliwia 2007-04-16 Z/7149/21

TAK

300m K U16 32 NumerPDF

8
KIJEWSKI Antoni 2010-04-13

Kula M U16 (5kg) 54 NumerPDF

9
LEŚNIAK Wiktoria 2006-07-13

W dal K U16 15 NumerPDF

10
LORAJ Laura 2008-06-21 Z/7154/21

TAK

300m K U16 31 NumerPDF

11
ŁUKASIK Aleksanndra 2008-04-21 Z/7142/21

TAK

600m K U16 26 NumerPDF 2:12.76 2:12.76/20

12
ŁUKASZEWICZ Martyna 2007-02-13

W dal K U16 33 NumerPDF

13
MICHALSKA Martyna 2009-06-03 Z/7146/21

TAK

600m K U16 56 NumerPDF

14
MORMAN Dorota 2006-06-03 Z/4168/20

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF

15
NOWAKOWSKI Daniel 2006-03-16 Z/7147/21

TAK

600m M U16 27 NumerPDF

16
PACHOTA Angelika 2008-03-10

300m K U16 46 NumerPDF

17
PACHOTA Otylia 2009-11-23

300m K U16 11 NumerPDF

18
PIĄTKO Patryk 2007-01-26

W dal M U16 58 NumerPDF

19
PIERIŃKAŚCIŃSKA Sandra 2010-06-16 Z/7148/21

TAK

600m K U16 59 NumerPDF

20
POPŁOŃSKA Wiktoria 2007-05-15

600m K U16 60 NumerPDF

21
POŻOGA Kornelia 2008-05-13 Z/7155/21

TAK

300m K U16 53 NumerPDF

22
SAWICKI Hubert 2008-08-15

100m M U16 16 NumerPDF

23
SZULIST Marcel 2006-05-17

300m M U16 61 NumerPDF

24
SZULIST Wiktoria 2008-05-15

W dal K U16 62 NumerPDF

25
TARASKA Kornelia 2007-03-30

300m K U16 63 NumerPDF

26
TROJANOWSKI Franciszek 2009-10-07 Z/7143/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 64 NumerPDF

27
ZAJĄC Mateusz 2008-02-19 Z/7156/21

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGACZ Bartłomiej 2008-08-27 Z/0088/21

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

2
BRZYSKI Borys 2006-05-22 Z/2926/20

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF 5.50 5.50/21

3
CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 Z/0089/21

TAK

300m M U16 10 NumerPDF 39.91 39.91/21

4
DĘBOWY Karolina 2007-02-12

W dal K U16 1 NumerPDF

5
DOMARECKI Dmitro 2009-03-25

600m M U16 16 NumerPDF

6
HUZARSKA Eliza 2007-09-17 Z/0091/21

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

7
KACZMAREK Karina 2009-07-11 Z/0092/21

TAK

W dal K U16 8 NumerPDF

8
KORCZOWSKI Alex 2009-01-28 Z/0094/21

TAK

300m M U16 10 NumerPDF

9
KOSIEK Nadia 2009-07-23 Z/0095/21

TAK

Wieloskok K U16 11 NumerPDF

10
KOSIEK Sergiusz 2007-06-08 Z/0096/21

TAK

Wieloskok M U16 12 NumerPDF

11
LATOŃ Matylda 2010-01-22 Z/6127/21

TAK

100m K U16 13 NumerPDF

12
LORENS Maja 2009-09-07 Z/0097/21

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

13
RUDNICKA Barbara 2009-10-22 Z/0816/21

TAK

W dal K U16 66 NumerPDF

14
RUDNICKI Antoni 2007-09-20 Z/0098/21

TAK

300m M U16 13 NumerPDF

15
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

W dal K U16 86 NumerPDF 4.78 4.78/21

16
STAWSKA Arina 2007-12-17 Z/1896/21

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.27 4.27/20

17
SZPYTKO Karolina 2009-02-27 Z/0099/21

TAK

300m K U16 14 NumerPDF

18
ŚMIECH Konrad 2009-08-06 Z/0100/21

TAK

100m M U16 15 NumerPDF

19
WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 Z/0812/21

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

20
WÓJCIK Michał 2008-01-05 Z/0814/21

TAK

600m M U16 1 NumerPDF 2:10.87 2:10.87/20

 
OLA Dolnośląskie - Bolesławiec Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOŃ Dawid 2006-06-13

300m M U16 34 NumerPDF

2
DZIERŻYK Justyna 2006-04-19

600m K U16 4 NumerPDF

3
HALEWICZ Julia 2007-04-27

Oszczep K U16 (500) 5 NumerPDF

4
KOKOSIŃSKA Alicja 2007-04-24

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF

5
KOWALSKI Jakub 2008-01-18

1000m M U16 23 NumerPDF

6
KUBUSIAK Kornelia 2006-01-05

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF

7
KUDRYŃSKA Anna 2008-10-23

300m K U16 25 NumerPDF

8
NAJDEK Kamil 2007-04-04

300m M U16 86 NumerPDF

9
OPAŁA Wiktoria 2006-03-10

600m K U16 7 NumerPDF

10
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-03-02

1000m prz.M U16 10 NumerPDF

11
ZAWADA Marcelina 2007-01-20

1000m K U16 13 NumerPDF

 
OLA Dolnośląskie - Bystrzyca Kłodzka Osobostarty: 18 ( 18 ) K-1 M-17
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GACEK Jakub 2009-06-09

300m M U16 33 NumerPDF 55.10

2
GĄSIOREK Szymon 2008-06-12

100m M U16 26 NumerPDF 14.59

3
JAMROZIK Łukasz 2009-04-21

1000m M U16 27 NumerPDF 4.10

4
JĘDRAK Adam 2008-07-16

W dal M U16 28 NumerPDF 4.23

5
KILIAN Natan 2008-07-22

600m M U16 22 NumerPDF 2.20

6
KUCHARSKI Alan 2008-07-01

1000m M U16 28 NumerPDF 3.56

7
MAJKOWSKI Jakub 2008-11-02

1000m M U16 29 NumerPDF 4.35

8
MAKSYMILIAN Ślusarczyk 2008-12-12

1000m M U16 30 NumerPDF 4.07

9
MUSZYŃSKI Michał 2008-08-12

1000m M U16 24 NumerPDF 4.15

10
PARASIEWICZ Maciej 2008-01-28

100m M U16 18 NumerPDF 13.70

11
PATYNKO Antoni 2008-08-30

W dal M U16 9 NumerPDF 4.05

12
RUDZIŃSKI Alan 2009-10-14

1000m M U16 25 NumerPDF 4.21

13
RYNG Ryng 2008-09-15

W dal M U16 23 NumerPDF 3.90

14
SŁODKOWSKA Magdalena 2010-12-01

600m K U16 31 NumerPDF 2:14.25

15
SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28

600m M U16 15 NumerPDF 1:54.70 2:04.83/20

16
SZARGAWIŃSKI Szymon 2009-02-17

600m M U16 16 NumerPDF 2:14.08

17
SZKWAREK Dominik 2008-02-09

300m M U16 32 NumerPDF 55.68

18
SZYMAŃSKI Filip 2008-12-03

300m M U16 30 NumerPDF 52.34

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 429 NumerPDF

2
DRAGUNOWICZ Iga 2008-03-13 Z/4778/19

TAK

600m K U16 411 NumerPDF

3
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

300m K U16 403 NumerPDF

4
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF

5
KONDRACKI Bartosz 2008-01-01

1000m M U16 450 NumerPDF

6
KOWALSKA Laura 2008-01-01

600m K U16 421 NumerPDF

7
KRZYŚKÓW Damian 2007-11-24 Z/1320/20

TAK

1000m M U16 408 NumerPDF

8
MALEC Nikola 2006-09-02 Z/1321/20

2020

600m K U16 421 NumerPDF

9
MARKOWSKA Emilia 2008-01-01

Dysk K U16 (0.75kg) 400 NumerPDF

10
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 409 NumerPDF

11
NIECHWIADOWICZ Wiktoria 2007-02-12 Z/3930/19

TAK

Wzwyż K U16 452 NumerPDF

12
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 477 NumerPDF

13
ROLA Fabian 2007-10-12 Z/1319/20

TAK

1000m M U16 443 NumerPDF

14
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 472 NumerPDF

15
SKRZYŃSKI Bruno 2006-04-12 Z/1315/20

TAK

600m M U16 421 NumerPDF

16
SZCZĘSNA Kaja 2007-07-29 Z/3172/21

TAK

300m K U16 465 NumerPDF

17
ŚCIGAN Julia 2006-07-01 Z/0657/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 400 NumerPDF

18
URBAŃCZYK Karolina 2007-06-12

600m K U16 400 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-19 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Marcelina 2007-06-15 Z/0284/21

TAK

100m K U16 24 NumerPDF

2
BENCAR Bianka 2008-07-15 Z/6762/21

TAK

1000m K U16 32 NumerPDF

3
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

600m K U16 29 NumerPDF

4
BUŁKOWSKA SARA 2007-12-04 Z/1077/21

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF

5
CHYRA Kornelia 2007-11-23 Z/0285/21

TAK

100m K U16 30 NumerPDF

6
DRAGUNOWICZ Nadia 2007-07-02 Z/0216/21

TAK

600m K U16 20 NumerPDF  OSU 

7
DROBIK Malwina 2006-10-07 Z/4167/20

TAK

2000 m K U16 5 NumerPDF  OSU 

8
GŁÓD Maria 2009-05-21 Z/4937/21

TAK

600m K U16 3 NumerPDF

9
KACZMARCZYK Katarzyna 2006-09-07 Z/3755/20

TAK

3 km ch K U16 7 NumerPDF

10
KACZYŃSKI Franciszek 2007-11-17 Z/0214/21

TAK

1000m M U16 50 NumerPDF

11
KARNAŚ Anna 2008-05-29 Z/5662/21

TAK

1000m K U16 29 NumerPDF

12
KOZŁOWSKA Maja 2006-07-23 Z/1016/20

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF  OSU 

13
MARCINIEC Maja 2008-09-17 Z/4938/21

TAK

300m K U16 21 NumerPDF

14
MIKSIEWICZ Martyna 2008-07-23 Z/4939/21

TAK

300m K U16 3 NumerPDF

15
PASZKIEWICZ Ewa 2007-09-12 Z/8545/21

TAK

2000 m K U16 28 NumerPDF

16
POPŁAWSKA Kornelia 2006-05-01 Z/0522/20

TAK

W dal K U16 3 NumerPDF

17
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF

18
SZKOTAK Julia 2007-06-08 Z/0217/21

TAK

600m K U16 26 NumerPDF

19
WAWRZYNEK Aleksandra 2007-03-15 Z/0286/21

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

20
ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 Z/0215/21

TAK

2000 m K U16 23 NumerPDF

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 25 ( 25 ) K-13 M-12
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 Z/9473/21

TAK

Wzwyż K U16 8 NumerPDF

2
CIECIERSKA Emilia 2008-12-26 Z/9474/21

TAK

600m K U16 9 NumerPDF

3
DRABCZAK Wojciech 2010-04-23

100m M U16 12 NumerPDF

4
FORNALIK Marcelina 2010-10-08

Wzwyż K U16 16 NumerPDF

5
FRĄTKIEWICZ Wiktoria 2007-04-19

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF

6
GAJ Julia 2007-11-22

Kula K U16 (3kg) 2 NumerPDF

7
GOŁĘBIOWSKI Jan 2010-03-30

W dal M U16 13 NumerPDF

8
GRAJ Anita 2008-12-07

Wzwyż K U16 5 NumerPDF

9
HALKIEWICZ Julia 2009-03-16 Z/9475/21

TAK

Wzwyż K U16 3 NumerPDF

10
JAKLEWICZ Julia 2008-04-15

Kula K U16 (3kg) 8 NumerPDF

11
JAKLEWICZ Patryk 2007-01-24

300m M U16 5 NumerPDF

12
JANICKI Antoni 2008-09-11 Z/9476/21

TAK

Wzwyż M U16 3 NumerPDF

13
KORKUŚ Wiktoria 2007-02-23

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF

14
KULA Bartosz 2007-01-04

Wzwyż M U16 4 NumerPDF

15
LIPNIAK Paulina 2009-03-31

W dal K U16 7 NumerPDF

16
MATYJEWICZ Radosław 2008-07-22 Z/9478/21

TAK

Wzwyż M U16 10 NumerPDF

17
MIELCZAREK Jakub 2009-03-01 Z/9479/21

TAK

Wzwyż M U16 6 NumerPDF

18
MOROZ Laura 2009-04-29 Z/9480/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 6 NumerPDF

19
POMAGRUK Amelia 2008-09-23

Wzwyż K U16 11 NumerPDF

20
RÓG Michał 2007-05-10

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF

21
STRUCZYŃSKI Błażej 2007-04-12

W dal M U16 6 NumerPDF

22
SUCHARSKA Kinga 2009-03-25 Z/9481/21

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

23
TENETA Piotr 2010-12-21

W dal M U16 14 NumerPDF

24
WĘGRZYN Tomasz 2007-05-10

600m M U16 7 NumerPDF

25
WIERZBICKI Filip 2008-05-17

W dal M U16 15 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 30 ( 30 ) K-19 M-11
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Wiktoria 2007-02-26

100m K U16 301 NumerPDF

2
DZRZYZGA Marcin 2006-05-26

Wieloskok M U16 327 NumerPDF

3
KONIECZYŃSKA Julia 2007-05-11 Z/4564/21

TAK

600m K U16 377 NumerPDF

4
KOSKO Miłosz 2006-08-14 Z/1322/20

TAK

100m M U16 366 NumerPDF

5
KOTASEK Zofia 2007-06-16 Z/1325/20

TAK

200m pł K U16 311 NumerPDF

6
KOWALIK Adam 2007-11-07 Z/4565/21

TAK

1000m M U16 326 NumerPDF

7
KOZŁOWSKI Bartłomiej 2007-06-27

Kula M U16 (5kg) 387 NumerPDF

8
KRYSZTOFIAK Zuzanna 2007-12-03 Z/4566/21

TAK

300m K U16 355 NumerPDF

9
KUJAWA Mateusz 2007-06-16

600m M U16 344 NumerPDF

10
KULASIEWICZ Victoria 2007-08-28 Z/4567/21

TAK

600m K U16 333 NumerPDF

11
KULIK Konrad 2007-05-23 Z/4568/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 388 NumerPDF

12
LISIECKA Patrycja 2006-03-30 Z/1323/20

TAK

Wzwyż K U16 303 NumerPDF

13
MAJ Maja 2007-09-30

300m K U16 387 NumerPDF

14
MIŁOŚ Nikola 2006-03-06 Z/0043/19

TAK

300m K U16 310 NumerPDF

15
MIZERSKI Michał 2007-10-19

100m M U16 314 NumerPDF

16
MODRZEWSKA Iga 2006-01-20 Z/0044/19

TAK

80m pł K U16 317 NumerPDF

17
MUCHA Natalia 2006-05-20 Z/0406/20

TAK

Wieloskok K U16 325 NumerPDF

18
NOWACKI Bartosz 2007-11-30 Z/4573/21

TAK

Wzwyż M U16 312 NumerPDF

19
PIĄTEK Patryk 2007-02-13

Kula M U16 (5kg) 327 NumerPDF

20
PIECHOWICZ Karolina 2007-03-04

1000m K U16 386 NumerPDF

21
RAKOCZY Paulina 2007-06-04 Z/4575/21

TAK

1000m K U16 385 NumerPDF

22
ROGALSKA Kinga 2007-04-12 Z/1324/20

TAK

100m K U16 316 NumerPDF

23
ROZTOCZIL Maciej 2007-05-16

1000m M U16 384 NumerPDF

24
SABOK Amelia 2006-01-11 Z/0045/19

TAK

100m K U16 305 NumerPDF

25
SKIBIŃSKA Julia 2007-07-21 Z/4578/21

TAK

600m K U16 383 NumerPDF

26
SOŁTYSIK Zuzanna 2007-01-17 Z/4580/21

TAK

600m K U16 382 NumerPDF

27
STACHOWSKI Wojciech 2007-01-01

1000m M U16 381 NumerPDF

28
STRACHANOWSKA Luana 2007-09-23 Z/4585/21

TAK

300m K U16 380 NumerPDF

29
TETLAK Nadia 2007-07-18 Z/4768/21

TAK

600m K U16 379 NumerPDF

30
TKACZYK Amelia 2007-11-28

300m K U16 319 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEZMIENOW Oliwa 2007-11-18 Z/0795/21

TAK

300m K U16 902 NumerPDF

2
BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 Z/0796/21

TAK

600m M U16 903 NumerPDF

3
DĘBSKA Paulina 2007-01-10 Z/0461/20

TAK

600m K U16 990 NumerPDF

4
DOPIERAŁA Lidia 2009-01-16 Z/5065/21

TAK

600m K U16 906 NumerPDF

5
GMEREK Julia 2009-07-01 Z/5067/21

TAK

300m K U16 907 NumerPDF

6
HEJNINGER Filip 2007-05-31 Z/0797/21

TAK

600m M U16 903 NumerPDF

7
JUREK Zuzanna 2007-04-22 Z/0467/20

2020

600m K U16 900 NumerPDF

8
KALISZUK Hanna 2006-06-25 Z/0466/20

2020

300m K U16 904 NumerPDF

9
KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 Z/5068/21

TAK

600m K U16 905 NumerPDF

10
KICUŁA Daria 2008-04-13 Z/2836/20

80m pł K U16 973 NumerPDF

11
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

600m M U16 952 NumerPDF

12
KONOPSKI Krzysztof 2006-12-02 Z/0800/21

TAK

300m M U16 904 NumerPDF

13
KUŁEK Dawid 2007-08-15 Z/0462/20

TAK

1000m M U16 993 NumerPDF

14
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

600m K U16 963 NumerPDF

15
POBŁOCKA Julia 2006-01-08 Z/0464/20

2020

600m K U16 993 NumerPDF

16
RAJEWSKI Jan 2007-01-12 Z/0801/21

TAK

600m M U16 906 NumerPDF

17
SŁOTA Aleksandra 2007-10-21 Z/0799/21

TAK

300m K U16 907 NumerPDF

18
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

1000m prz.M U16 961 NumerPDF

19
ŚWIĄTEK Kinga 2006-09-22 Z/0457/20

TAK

600m K U16 986 NumerPDF

20
TRACZ Natalia 2009-07-02 Z/1997/19

TAK

600m K U16 983 NumerPDF

21
WRZESIAK Natalia 2007-05-27 Z/0798/21

TAK

300m K U16 905 NumerPDF

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 16 ( 16 ) K-14 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGOS Alicja 2008-09-30

100m K U16 43 NumerPDF

2
CIESIELSKA Wiktoria 2007-04-06

100m K U16 2 NumerPDF

3
FABER Emilia 2007-08-17 Z/4158/18

2019

100m K U16 42 NumerPDF

4
FILIPKOWSKA Alicja 2008-06-28

100m K U16 3 NumerPDF

5
GOŁĘBIEWSKA Helena 2012-04-11

100m K U16 4 NumerPDF

6
GRUDZIŃSKA Lena 2009-06-04

100m K U16 5 NumerPDF

7
LESISZ Maja 2007-04-16

100m K U16 6 NumerPDF

8
LISTOWSKA Kinga 2009-07-17

100m K U16 7 NumerPDF

9
ŁOPATKA Natalia 2008-04-25

100m K U16 8 NumerPDF

10
MIKOŁAJCZYK Lena 2006-12-22

100m K U16 9 NumerPDF

11
PRZYPADŁO Kacper 2010-07-06

100m M U16 10 NumerPDF

12
SIEMBIDA Nadia 2010-06-10

100m K U16 11 NumerPDF

13
SOBUŃKO Lena 2010-05-12

100m K U16 12 NumerPDF

14
SZATKOWSKI Nataniel 2011-05-26

100m M U16 13 NumerPDF

15
SZYMECZKO Oliwia 2009-09-19

100m K U16 14 NumerPDF

16
WINIARCZYK Natalia 2009-04-10

100m K U16 15 NumerPDF

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWSKA Milena 2007-03-20

80m pł K U16 11 NumerPDF

2
BASIŃSKI Dawid 2006-07-19 Z/0628/20

2020

100m M U16 1 NumerPDF

3
BRANDYK Filip 2006-08-08 Z/3444/19

TAK

100m M U16 45 NumerPDF

4
DAŃKÓW Dorota 2007-05-17 Z/4915/19

TAK

300m K U16 17 NumerPDF

5
KARNAS Wiktor 2006-05-07 Z/4914/19

2020

Tyczka M U16 25 NumerPDF 2.20 2.20/20

6
KOWALSKI Maksymilian 2008-10-03

100m M U16 7 NumerPDF

7
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

100m K U16 4 NumerPDF  OSU 

8
MICHALSKA Hanna 2007-03-05 Z/0738/18

TAK

W dal K U16 5 NumerPDF 3.65/18  OSU 

9
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2020

W dal K U16 19 NumerPDF 4.46 4.46/20

10
PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 Z/0740/18

TAK

W dal M U16 31 NumerPDF 3.84/19

11
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:50.32/17  OSU 

12
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF  OSU 

13
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF

14
STRASZKO Pola 2008-02-07 Z/2045/20

TAK

100m K U16 75 NumerPDF

15
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

300m K U16 10 NumerPDF

16
ZARÓD Kajetan 2008-04-05 Z/1045/20

TAK

W dal M U16 10 NumerPDF

17
ZIĘTEK Leon 2006-06-21 Z/5011/18

TAK

100m M U16 2 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 734 ( 734 ) K-445 M-289
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 49 ( 49 ) K-24 M-25
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRULEWICZ Antonina 2011-11-15 Z/3347/21

TAK

600m K U16 455 NumerPDF

2
ANTONOWICZ Natalia 2006-07-15 Z/6896/21

TAK

W dal K U16 456 NumerPDF

3
BANASZAK Jakub 2009-10-17 Z/4811/21

TAK

W dal M U16 455 NumerPDF

4
BŁASZCZYK Tomasz 2010-08-28

100m M U16 455 NumerPDF

5
BUKOWSKA Maria 2009-08-04 Z/4812/21

TAK

100m K U16 455 NumerPDF

6
CIEPŁOWSKI Wiktor 2009-10-18 Z/4803/21

TAK

W dal M U16 456 NumerPDF

7
CZUB Zuzanna 2010-03-18 Z/3351/21

TAK

300m K U16 457 NumerPDF

8
DIABELEC Nikola Julia 2009-02-13 Z/3348/21

TAK

1000m K U16 458 NumerPDF

9
DOBRZYŃSKI Kacper 2010-08-08 Z/4344/20

TAK

600m M U16 455 NumerPDF

10
DOMKA Zuzanna 2010-09-16 Z/4813/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 456 NumerPDF

11
DUDZIK Michał 2010-09-28 Z/4345/20

TAK

100m M U16 463 NumerPDF

12
FERENC Marta 2010-04-17 Z/4804/21

TAK

W dal K U16 459 NumerPDF

13
FRYŻEWSKI Piotr 2008-10-20 Z/4814/21

TAK

300m M U16 456 NumerPDF

14
GIERACH Grzegorz 2011-10-06 Z/3349/21

TAK

300m M U16 459 NumerPDF

15
GIERACH Jakub 2009-08-11 Z/0570/20

TAK

600m M U16 467 NumerPDF

16
GIERACH Wojciech 2007-10-05 Z/0569/20

TAK

600m M U16 468 NumerPDF

17
GROCHALSKA Dominika 2010-03-14 Z/4805/21

TAK

600m K U16 460 NumerPDF

18
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

1000m M U16 459 NumerPDF

19
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

300m K U16 469 NumerPDF 52.38 52.38/20

20
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

600m M U16 459 NumerPDF 1:46.46 1:46.46/21

21
KOSIŃSKA Michalina 2011-09-24 Z/3350/21

TAK

300m K U16 461 NumerPDF

22
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

300m K U16 460 NumerPDF 50.03 50.03/20

23
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

600m K U16 462 NumerPDF 2:06.60 2:06.60/21

24
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

1000m M U16 461 NumerPDF 3:32.09 3:32.09/21

25
KWARCZEWSKI Grzegorz 2010-06-11 Z/4806/21

TAK

W dal M U16 461 NumerPDF

26
LIEDKE Hubert 2009-02-18 Z/6892/21

TAK

100m M U16 462 NumerPDF

27
MAGDZIARZ Kacper 2009-06-22

100m M U16 462 NumerPDF

28
MATEJEK Maria 2008-10-06

300m K U16 462 NumerPDF

29
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

100m K U16 458 NumerPDF

30
MILLER Łucja 2010-10-29 Z/3352/21

TAK

300m K U16 463 NumerPDF

31
MONARCHA Maja 2009-10-10

Wzwyż K U16 463 NumerPDF

32
MONARCHA Mateusz 2006-10-03

100m M U16 464 NumerPDF

33
NARLOCH Julia 2009-06-18 Z/6893/21

TAK

100m K U16 464 NumerPDF

34
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

2020

600m K U16 466 NumerPDF 1:57.91 1:57.91/20

35
OŻGA Mateusz 2010-03-03 Z/4807/21

TAK

100m M U16 465 NumerPDF

36
PAWŁOWSKA Wiktoria 2010-08-14 Z/4808/21

TAK

W dal K U16 464 NumerPDF

37
RYBACKI Łukasz 2009-08-28 Z/6894/21

TAK

300m M U16 465 NumerPDF

38
SOBCZYŃSKA Roksana 2007-06-10 Z/0574/20

2020

300m K U16 465 NumerPDF

39
SOKOŁOWSKI Krzysztof 2009-04-16 Z/4815/21

TAK

300m M U16 457 NumerPDF

40
SOSNOWSKI Kornel 2008-10-28

Kula M U16 (5kg) 466 NumerPDF

41
SROKOWSKI Jan 2010-09-02

300m M U16 466 NumerPDF

42
STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 Z/4220/20

TAK

600m M U16 467 NumerPDF 1:31.77 1:31.77/21

43
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

300m K U16 456 NumerPDF 53.77 53.77/20

44
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

300m K U16 457 NumerPDF 45.83 45.83/20

45
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

300m K U16 458 NumerPDF 57.82 57.82/20

46
WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 Z/0040/19

TAK

100m M U16 458 NumerPDF

47
WOJCIECHOWSKI Maurycy 2006-01-09

300m M U16 468 NumerPDF

48
ZABŁOTNY Jędrzej 2006-02-25 Z/4809/21

TAK

100m M U16 469 NumerPDF

49
ZIAJA Liliana 2009-02-23 Z/4810/21

TAK

100m K U16 469 NumerPDF

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

100m K U16 757 NumerPDF

2
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 760 NumerPDF

3
FORGIEL Zofia 2009-01-08 Z/3932/18

TAK

W dal K U16 752 NumerPDF 3.87 3.87/21

4
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

600m M U16 766 NumerPDF 1:44.17 1:44.17/21

5
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

100m K U16 759 NumerPDF

6
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

600m K U16 761 NumerPDF 1:52.34 1:52.34/20

7
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

Wieloskok K U16 763 NumerPDF

8
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

100m K U16 755 NumerPDF

9
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 764 NumerPDF

10
MIKOŁAJCZAK Maja 2008-11-22 Z/3935/18

TAK

W dal K U16 753 NumerPDF

11
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K U16 754 NumerPDF 4.78 4.78/20

12
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

300m K U16 756 NumerPDF 48.87 48.87/20

13
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

100m M U16 772 NumerPDF

14
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

W dal M U16 771 NumerPDF 4.55 4.55/20

15
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

80m pł K U16 750 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 113 ( 113 ) K-61 M-52
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Robert 2009-05-29 Z/0170/21

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

2
BADZIŃSKI Oskar 2010-04-04 Z/0171/21

TAK

100m M U16 7 NumerPDF

3
BANTAOUI Ilitsa 2010-05-25 Z/0172/21

TAK

100m K U16 3 NumerPDF

4
BARTKOWIAK Franciszek 2009-08-24 Z/0054/20

TAK

100m M U16 2 NumerPDF

5
BAS Natalia 2007-05-05 Z/0451/21

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

6
BEARDSHALL Julia 2008-10-11 Z/4147/20

TAK

W dal K U16 9 NumerPDF

7
BŁASZKIEWICZ Magdalena 2010-05-17 Z/1815/21

TAK

100m K U16 9 NumerPDF

8
BODALIKA Wiktor 2010-09-28 Z/0173/21

TAK

100m M U16 5 NumerPDF

9
BOGUS Antonia 2010-07-04 Z/0174/21

TAK

100m K U16 2 NumerPDF

10
CHWIEDUK Oskar 2009-12-28 Z/0038/20

TAK

W dal M U16 10 NumerPDF 3.66/20

11
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

2000m M U16 857 NumerPDF

12
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF 3:38.89 3:38.89/21

13
CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 Z/3020/17

TAK

300m K U16 6 NumerPDF

14
FĄFARA Eliza 2007-05-11 Z/0036/20

TAK

300m K U16 9 NumerPDF 50.77/20

15
FIAŁKOWSKA Alicja 2009-09-21 Z/2442/19

TAK

100m K U16 7 NumerPDF

16
FIDIK Wiktor 2010-08-15 Z/0175/21

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

17
FIEGIEL Lena 2009-07-26 Z/7786/21

TAK

100m K U16 6 NumerPDF

18
FILIPEK Jakub 2008-01-24 Z/2441/19

TAK

300m M U16 17 NumerPDF 49.72 49.72/20

19
FLORCZYK Mikołaj 2008-12-19 Z/0055/20

TAK

100m M U16 9 NumerPDF

20
FRASZ Filip 2010-03-26 Z/0039/20

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

21
FUDZIŃSKA Lena 2009-02-15 Z/0176/21

TAK

Wzwyż K U16 6 NumerPDF

22
FUDZIŃSKA Zofia 2010-10-14 Z/0177/21

TAK

600m K U16 7 NumerPDF

23
GAJOCH Weronika 2010-12-15 Z/0178/21

TAK

Wzwyż K U16 3 NumerPDF

24
GAPSKI Antoni 2009-06-09 Z/0022/20

TAK

100m M U16 889 NumerPDF

25
GARBULSKA Łucja 2010-01-15 Z/0041/20

TAK

300m K U16 7 NumerPDF

26
GIL Hubert 2007-04-23 Z/0177/18

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF

27
GIOCHEV Martyna 2008-02-08 Z/3779/18

TAK

300m K U16 2 NumerPDF 53.22 53.22/20

28
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

300m K U16 8 NumerPDF

29
GRABOWSKA Małgorzata 2008-02-08 Z/0056/20

TAK

100m K U16 9 NumerPDF

30
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

TAK

1000m K U16 18 NumerPDF

31
GRZEGORCZYK Wojciech 2008-12-19 Z/0336/19

TAK

1000m M U16 866 NumerPDF

32
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

TAK

100m K U16 26 NumerPDF

33
GRZELCZAK Kaja 2010-04-22 Z/0042/20

TAK

100m K U16 8 NumerPDF

34
HALICKA Marta 2010-07-29 Z/0179/21

TAK

100m K U16 9 NumerPDF

35
HOFFMANN Marcel 2008-01-18 Z/0175/18

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF

36
JAMUŁA Piotr 2007-05-29 Z/0065/20

TAK

100m M U16 20 NumerPDF

37
JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 Z/0019/20

TAK

600m K U16 5 NumerPDF 2:00.16 2:00.16/20

38
JASIŃSKI Michał 2009-01-17 Z/0180/21

TAK

300m M U16 8 NumerPDF

39
JENEK Nadia 2007-12-03 Z/1813/21

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF

40
KACZOCHA Igor 2010-06-01 Z/0181/21

TAK

W dal M U16 77 NumerPDF 3.66/20

41
KALA Bartosz 2010-03-02 Z/6758/21

TAK

100m M U16 7 NumerPDF

42
KAZIMIERSKI Jordan 2011-06-24 Z/0182/21

TAK

300m M U16 6 NumerPDF

43
KĄTNY Ryszard 2009-01-23 Z/0043/20

TAK

W dal M U16 5 NumerPDF

44
KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 Z/0075/20

TAK

300m M U16 12 NumerPDF 43.02 43.02/20

45
KNOPIK Oskar 2006-06-12 Z/0153/18

TAK

300m M U16 9 NumerPDF

46
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/4144/20

TAK

W dal M U16 3 NumerPDF 4.69 4.69/21

47
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

2000 m K U16 868 NumerPDF

48
KOSECKA Natalia 2009-11-10 Z/1816/21

TAK

600m K U16 9 NumerPDF

49
KOSECKI Filip 2006-12-19 Z/3018/17

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

50
KOSECKI Wojciech 2009-07-14 Z/0332/19

TAK

1000m M U16 3 NumerPDF

51
KOWALIK Filip 2010-05-19 Z/0037/20

TAK

100m M U16 9 NumerPDF

52
KOWALSKA Klaudia 2010-10-31 Z/1817/21

TAK

600m K U16 8 NumerPDF

53
KOWALSKA Liliana 2008-09-06 Z/0008/21

TAK

Tyczka K U16 5 NumerPDF

54
KOWALSKA Patrycja 2010-06-14 Z/0044/20

TAK

100m K U16 66 NumerPDF

55
KOZŁOWSKI Filip 2009-12-14 Z/0033/20

TAK

600m M U16 898 NumerPDF

56
KRZEMIŃSKI Szymon 2008-08-31 Z/0045/20

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

57
KUBIAK Natalia 2010-07-22 Z/0183/21

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

58
KUCZMA Jędrzej 2009-11-23 Z/0330/19

TAK

1000m M U16 4 NumerPDF

59
KULPA Kacper 2011-05-06 Z/0184/21

TAK

100m M U16 6 NumerPDF

60
LANGE Marta 2008-01-11 Z/0058/20