Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
Osobostarty wszystkie: 1054 ( 728 ) K-406 M-322
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 77 ( 53 ) K-27 M-26
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

300m M U16 9 NumerPDF 36.68 36.68/20

2
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

100m M U16 9 NumerPDF 11.47 11.47/20

3
PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 Z/0497/20

TAK

2000 m K U16 101 NumerPDF 7:22.63 7:22.63/20

4
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

Wieloskok M U16 35 NumerPDF 11.60 11.60/20

5
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

W dal M U16 35 NumerPDF 5.71 5.71/20

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

W dal K U16 110 NumerPDF 5.21 5.21/20

2
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

200m pł K U16 110 NumerPDF 31.83 31.83/20

3
DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 Z/2611/18

TAK

100m M U16 130 NumerPDF 12.02 12.02/20

4
DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 Z/2611/18

TAK

300m M U16 130 NumerPDF 38.41 38.41/20

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWA Adam 2006-07-14 Z/5427/19

TAK

Wieloskok M U16 115 NumerPDF 11.54 11.54/20  ROSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 90 NumerPDF 10.90 10.90/20  ROSU 

2
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 43.32 43.32/20  ROSU 

3
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

W dal K U16 88 NumerPDF 5.29 5.29/20  ROSU 

4
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

80m pł K U16 88 NumerPDF 12.44 12.44/20  ROSU 

5
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 38 NumerPDF 41.34 41.34/20  ROSU 

6
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 13.67 13.67/20  ROSU 

7
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

80m pł K U16 89 NumerPDF 12.25 12.25/20  ROSU 

8
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U16 89 NumerPDF 5.61 5.61/20  ROSU 

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 Z/0664/19

TAK

1000m prz.M U16 44 NumerPDF 2:53.48 2:53.48/20  ROSU 

2
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 Z/0513/20

TAK

1000m prz.M U16 107 NumerPDF 2:56.82 2:56.82/20  ROSU 

3
ZAWADA Karolina 2005-07-09 Z/0665/19

TAK

1000m prz.K U16 27 NumerPDF 3:30.94 3:30.94/20

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 10 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

4x100m M U16 307 NumerPDF

2
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

300m M U16 307 NumerPDF 37.28 37.28/20

3
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

Tyczka K U16 756 NumerPDF 3.20 3.20/20

4
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

80m pł K U16 756 NumerPDF 12.60 12.60/20

5
DIDYK Mateusz 2005-06-10 Z/3314/19

TAK

4x100m M U16 306 NumerPDF

6
DIDYK Mateusz 2005-06-10 Z/3314/19

TAK

100m M PK 306 NumerPDF 12.38 12.38/20

7
STOPA Gabriel 2006-11-07 Z/2659/20

TAK

4x100m M U16 303 NumerPDF

8
STOPA Gabriel 2006-11-07 Z/2659/20

TAK

100m M PK 303 NumerPDF 13.56 13.56/20

9
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

4x100m M U16 751 NumerPDF  ROSU 

10
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

300m M U16 751 NumerPDF 37.49 37.49/20  ROSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

Tyczka M U16 662 NumerPDF 2.80 2.80/19  ROSU 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 17 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1000m prz.K U16 1 NumerPDF 3:29.13 3:29.13/20  ROSU 

2
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

W dal M U16 33 NumerPDF 6.20 6.20/20

3
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

4x100m M U16 33 NumerPDF

4
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

110m M (91.4) U16 33 NumerPDF 14.84 14.84/20

5
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

Wieloskok M U16 42 NumerPDF 11.64 11.64/20

6
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

110m M (91.4) U16 42 NumerPDF 16.77 16.77/20

7
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

4x100m M U16 42 NumerPDF

8
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

4x100m M U16 34 NumerPDF

9
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

200m pł M U16 34 NumerPDF 28.87 28.87/20

10
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

4x100m M U16 45 NumerPDF

11
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

200m pł M U16 45 NumerPDF 29.25 29.25/20

12
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

110m M (91.4) U16 45 NumerPDF 16.63 16.63/20

13
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

200m pł K U16 24 NumerPDF 30.73 30.73/20

14
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

80m pł K U16 24 NumerPDF 12.19 12.19/20

15
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF 12.22 12.16/19

16
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

80m pł K U16 9 NumerPDF 12.67 12.67/20  ROSU 

17
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

200m pł K U16 9 NumerPDF 30.94 30.94/20  ROSU 

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 63 NumerPDF 46.31 46.31/20  ROSU 

2
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 63 NumerPDF 40.20 40.20/20  ROSU 

3
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

110m M (91.4) U16 13 NumerPDF 16.02 16.02/20  ROSU 

4
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

200m pł M U16 13 NumerPDF 27.45 27.45/20  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 401 NumerPDF 36.59 36.59/20  ROSU 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

300m K U16 27 NumerPDF 44.46 44.46/20  ROSU 

2
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

3000m ch K U16 28 NumerPDF 17:53.00 17:53.00/20  ROSU 

3
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 1:39.62 1:39.28/19

4
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

1000m M U16 71 NumerPDF 2:40.85 2:40.64/19  ROSU 

5
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 Z/0519/20

TAK

600m K U16 31 NumerPDF 1:46.06 1:46.06/20

6
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

600m K U16 21 NumerPDF 1:40.79 1:40.17/19  ROSU 

7
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/0518/20

TAK

Wieloskok K U16 4 NumerPDF 9.56 9.56/20

8
POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 Z/0517/20

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:44.78 1:44.78/20

9
SOKOŁOWSKI Wiktor 2005-11-08 Z/0671/20

TAK

2000m M U16 77 NumerPDF 6:46.05 6:46.05/20  ROSU 

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 Z/0817/19

TAK

1000m K U16 16 NumerPDF 3:10.92 3:10.92/20

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHIROWSKA Emilia 2005-05-01 Z/0456/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 975 NumerPDF 10.76 10.76/20

2
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

300m M U16 957 NumerPDF 38.52 38.52/20  ROSU 

3
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

600m M U16 952 NumerPDF 1:31.98 1:31.98/20  ROSU 

4
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

1000m prz.M U16 961 NumerPDF 3:11.14 3:11.14/20  ROSU 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BLUM Łucja 2005-02-22 Z/1314/20

TAK

4x100m K U16 15 NumerPDF

2
BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 Z/4913/19

TAK

W dal M U16 16 NumerPDF 5.83/20

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

4x100m K U16 8 NumerPDF

4
KARNAS Wiktor 2006-05-07 Z/4914/19

TAK

Tyczka M U16 25 NumerPDF 2.60 2.60/20

5
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 Z/1144/19

TAK

4x100m K U16 7 NumerPDF

6
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4x100m K U16 4 NumerPDF

7
MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 Z/1680/20

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF 2:49.85 2:49.85/20

8
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

4x100m K U16 21 NumerPDF

9
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

4x100m K U16 10 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 113 ( 77 ) K-51 M-30
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

300m K U16 453 NumerPDF 42.99 42.99/20

2
RYBICKI Błażej 2005-08-28 Z/4130/19

TAK

300m M U16 465 NumerPDF 38.00 38.00/20

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

4x100m K U16 761 NumerPDF

2
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

4x100m K U16 763 NumerPDF

3
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

Wieloskok K U16 763 NumerPDF 10.06 10.06/20

4
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

4x100m K U16 754 NumerPDF

5
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

4x100m K U16 758 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

2000m M U16 857 NumerPDF 6:28.95 6:28.95/20

2
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 Z/0179/18

TAK

200m pł K U16 849 NumerPDF 32.10 32.10/20

3
KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 Z/3021/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 8 NumerPDF 43.44 43.44/20

4
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

2000 m K U16 868 NumerPDF 7:08.58 7:08.58/20

5
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

100m M U16 802 NumerPDF 11.64 11.64/20  ROSU 

6
MALEWICZ Marta 2006-04-21 Z/2891/20

TAK

Tyczka K U16 7 NumerPDF 2.60 2.60/20

7
SIERADZKI Jakub 2006-10-09 Z/3031/17

TAK

2000m M U16 821 NumerPDF 6:41.42 6:41.42/20

8
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

1000m prz.M U16 873 NumerPDF 2:53.50 2:53.50/20

9
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

TAK

1000m prz.M U16 857 NumerPDF 3:03.98 3:03.98/20

10
WALENDZIAK Jan 2005-06-12 Z/3183/20

TAK

2000m M U16 666 NumerPDF 6:39.72 6:39.72/20

11
WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 Z/0585/19

TAK

Tyczka K U16 15 NumerPDF 3.00 3.00/20

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 14 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

2000 m K U16 356 NumerPDF 7:09.29 7:09.29/20  ROSU 

2
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U16 355 NumerPDF 1.55 1.55/19

3
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U16 265 NumerPDF 1.55 1.55/20

4
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

300m K U16 363 NumerPDF 41.87 41.87/20  ROSU 

5
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

100m K U16 363 NumerPDF 12.79 12.79/20  ROSU 

6
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

600m K U16 351 NumerPDF 1:42.15 1:41.66/19  ROSU 

7
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

300m M U16 387 NumerPDF 37.12 37.12/20  ROSU 

8
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U16 387 NumerPDF 11.78 11.75/19  ROSU 

9
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 11.89 11.89/20  ROSU 

10
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

300m M U16 41 NumerPDF 37.94 37.94/20  ROSU 

11
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

Tyczka K U16 365 NumerPDF 2.40 2.40/20

12
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

600m M U16 370 NumerPDF 1:27.24 1:27.24/20  ROSU 

13
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

80m pł K U16 353 NumerPDF 12.30 12.30/20

14
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

200m pł K U16 353 NumerPDF 31.04 31.04/20

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/2334/20

TAK

200m pł M U16 354 NumerPDF 29.63 29.63/20

2
WARMUZ Kinga 2006-04-13 Z/2336/20

TAK

3000m ch K U16 307 NumerPDF 18:32.71 18:32.71/20

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

100m M U16 900 NumerPDF 11.36 11.36/20  ROSU 

2
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 741 NumerPDF 47.55 47.55/20  ROSU 

3
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 918 NumerPDF 42.99 42.99/20  ROSU 

4
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 742 NumerPDF 51.20 51.20/20  ROSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wieloskok K U16 881 NumerPDF 10.50 10.50/20  ROSU 

2
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 892 NumerPDF 34.13 34.13/20

3
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 887 NumerPDF 33.94 33.94/20  ROSU 

4
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 40.67 40.67/20  ROSU 

5
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 875 NumerPDF 42.12 42.12/20

6
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 886 NumerPDF 39.91 39.91/20

7
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

W dal K U16 875 NumerPDF 5.02 5.02/20  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 23 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.93 12.93/20  ROSU 

2
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

4x100m K U16 541 NumerPDF  ROSU 

3
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

1000m K U16 555 NumerPDF 3:03.25 3:03.25/20  ROSU 

4
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

4x100m K U16 555 NumerPDF  ROSU 

5
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m pł K U16 545 NumerPDF 12.17 12.17/20

6
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

300m K U16 545 NumerPDF 41.44 41.44/20

7
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

4x100m K U16 545 NumerPDF

8
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

TAK

100m M PK 55 NumerPDF 11.99 11.99/20

9
KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 Z/3190/20

TAK

4x100m M U16 55 NumerPDF

10
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

100m M PK 545 NumerPDF 12.76 12.76/20

11
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

4x100m M U16 545 NumerPDF

12
LACH Radosław 2006-03-03 Z/3189/20

TAK

100m M U16 12 NumerPDF 11.91 11.91/20

13
LACH Radosław 2006-03-03 Z/3189/20

TAK

4x100m M U16 12 NumerPDF

14
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

4x100m K U16 547 NumerPDF

15
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

100m K PK 547 NumerPDF 13.19 13.19/20

16
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

Wieloskok M U16 12 NumerPDF 12.10 12.10/20  ROSU 

17
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF 6.08 6.08/20  ROSU 

18
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

4x100m M U16 12 NumerPDF  ROSU 

19
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 540 NumerPDF 48.35 48.35/20  ROSU 

20
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

4x100m M U16 540 NumerPDF  ROSU 

21
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m pł K U16 554 NumerPDF 31.75 31.70/19  ROSU 

22
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

300m K U16 554 NumerPDF 42.23 42.23/20  ROSU 

23
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

4x100m K U16 554 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 112 NumerPDF 12.28 12.28/20

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 10 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 934 NumerPDF 43.58 43.58/20  ROSU 

2
JEZIORNY Hubert 2005-10-22 Z/5572/18

TAK

5000m ch M U16 953 NumerPDF 30:43.41 30:43.41/20

3
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwyż K U16 930 NumerPDF 1.65 1.65/20  ROSU 

4
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 936 NumerPDF 51.10 51.10/20  ROSU 

5
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

2000 m K U16 959 NumerPDF 6:36.29 6:36.29/20  ROSU 

6
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

200m pł M U16 938 NumerPDF 28.00 28.00/20  ROSU 

7
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.60 1.60/20  ROSU 

8
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U16 970 NumerPDF 1.55 1.55/20  ROSU 

9
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 930 NumerPDF 49.62 49.62/20  ROSU 

10
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF 51.28 51.28/20  ROSU 

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 9 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

4x100m K U16 312 NumerPDF

2
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K U16 312 NumerPDF 42.39 42.39/20

3
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

100m K U16 312 NumerPDF 12.94 12.94/20

4
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

4x100m K U16 340 NumerPDF

5
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

100m K PK 340 NumerPDF 13.36 13.36/20

6
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

100m K PK 316 NumerPDF 13.70 13.70/20 PK

7
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

4x100m K U16 316 NumerPDF

8
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

100m K PK 335 NumerPDF 13.45 13.45/20

9
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

4x100m K U16 335 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 24 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

1000m prz.K U16 3 NumerPDF 3:25.46 3:25.46/20  ROSU 

2
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

(II) 4x100m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

3
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

200m pł K U16 3 NumerPDF 32.54 32.54/20  ROSU 

4
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

(II) 4x100m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

5
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:25.79 1:25.79/20  ROSU 

6
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

600m K U16 207 NumerPDF 1:38.35 1:38.35/20  ROSU 

7
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

(II) 4x100m K U16 207 NumerPDF  ROSU 

8
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 24 NumerPDF 1:29.31 1:29.31/20  ROSU 

9
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 30.86 30.86/20  ROSU 

10
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

(II) 4x100m K U16 4 NumerPDF  ROSU 

11
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

200m pł M U16 196 NumerPDF 31.80 31.80/20  ROSU 

12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

4x100m K U16 6 NumerPDF  ROSU 

13
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

1000m prz.K U16 6 NumerPDF 3:03.05 3:03.05/20  ROSU 

14
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

300m K U16 7 NumerPDF 43.93 43.93/20  ROSU 

15
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

4x100m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

16
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

200m pł K U16 7 NumerPDF 31.38 31.38/20  ROSU 

17
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 10.71 10.71/20  ROSU 

18
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 3 NumerPDF 35.44 35.44/20  ROSU 

19
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

300m K U16 2 NumerPDF 42.50 42.50/20  ROSU 

20
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

4x100m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

21
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

200m pł K U16 2 NumerPDF 30.19 30.19/20  ROSU 

22
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF 31.67 31.67/20  ROSU 

23
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

4x100m K U16 5 NumerPDF  ROSU 

24
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF 12.28 12.28/20  ROSU 

 
UKS Duo-Set Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 890 NumerPDF 32.08 32.82/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 32 ( 23 ) K-15 M-8
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 422 NumerPDF 47.20 47.20/20

2
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

300m K U16 402 NumerPDF 41.94 41.94/20

3
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

100m K U16 402 NumerPDF 12.88 12.88/20

4
WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 Z/4829/19

TAK

1000m M U16 417 NumerPDF 2:40.80 2:40.80/20

5
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 427 NumerPDF 41.92 41.92/20

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

100m K U16 28 NumerPDF 13.05 13.05/20

2
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

300m M U16 298 NumerPDF 37.89 37.89/20

3
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

100m M U16 298 NumerPDF 11.46 11.46/20

4
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

300m K U16 156 NumerPDF 39.23 39.23/20

5
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U16 156 NumerPDF 12.12 12.12/20

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 139 NumerPDF 35.58 35.58/20

2
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 131 NumerPDF 45.58 45.58/20

3
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF 39.93 39.93/20

4
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 142 NumerPDF 43.85 44.85/19

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 9 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

4x100m K U16 906 NumerPDF  ROSU 

2
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

4x100m K U16 919 NumerPDF  ROSU 

3
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

300m K U16 919 NumerPDF 43.15 43.15/20  ROSU 

4
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

100m K U16 919 NumerPDF 13.00 13.00/20  ROSU 

5
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

600m M U16 930 NumerPDF 1:29.42 1:29.42/20  ROSU 

6
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

4x100m K U16 923 NumerPDF  ROSU 

7
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

4x100m K U16 916 NumerPDF  ROSU 

8
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

4x100m K U16 935 NumerPDF  ROSU 

9
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 950 NumerPDF 7:38.46 7:38.17/19  ROSU 

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 Z/4054/19

TAK

4x100m M U16 108 NumerPDF

2
CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 Z/4054/19

TAK

110m M (91.4) U16 108 NumerPDF 16.70 16.70/20

3
KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 Z/5002/19

TAK

100m M PK 23 NumerPDF 12.40 12.40/20

4
KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 Z/5002/19

TAK

4x100m M U16 23 NumerPDF

5
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

4x100m M U16 61 NumerPDF

6
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

300m M U16 61 NumerPDF 37.28 37.28/20

7
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

600m M U16 16 NumerPDF 1:31.04 1:31.04/20

8
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

4x100m M U16 16 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

600m K U16 75 NumerPDF 1:40.15 1:40.15/20

 
LUBUSKIE Osobostarty: 28 ( 20 ) K-9 M-11
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

5000m ch M U16 560 NumerPDF 27:45.62 27:45.62/20  ROSU 

2
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 355 NumerPDF 38.90 38.90/20

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 980 NumerPDF 33.30 33.30/20

2
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 977 NumerPDF 10.41 10.41/20

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORWEL Martyna 2005-11-20 Z/0061/20

TAK

2000 m K U16 62 NumerPDF 7:03.72 7:03.72/20

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 13 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

4x100m M U16 21 NumerPDF  ROSU 

2
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

1000m prz.K U16 1 NumerPDF 3:23.51 3:23.51/20  ROSU 

3
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

4x100m M U16 25 NumerPDF  ROSU 

4
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

100m M U16 25 NumerPDF 11.65 11.65/20  ROSU 

5
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

4x100m M U16 29 NumerPDF

6
MYSIOREK Kacper 2005-01-13 Z/4904/19

TAK

Wzwyż M U16 29 NumerPDF 1.78 1.78/20

7
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 63 NumerPDF 40.23 40.23/20  ROSU 

8
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 63 NumerPDF 38.82 38.82/20  ROSU 

9
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF 10.37 10.37/20

10
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

Wieloskok K U16 24 NumerPDF 10.51 10.51/20  ROSU 

11
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

80m pł K U16 24 NumerPDF 12.56 12.56/20  ROSU 

12
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

4x100m M U16 23 NumerPDF

13
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF 11.62 11.62/20

 
UKS Ares Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 Z/2237/20

TAK

Wieloskok M U16 11 NumerPDF 11.54 11.54/20

2
GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 Z/2237/20

TAK

W dal M U16 11 NumerPDF 5.89 5.89/20

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 8 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 71 NumerPDF 34.41 34.41/20

2
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 71 NumerPDF 48.09 48.09/20

3
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 60 NumerPDF 34.38 34.38/20

4
KOTWICKI Igor 2005-05-25 Z/1256/19

TAK

2000m M U16 67 NumerPDF 6:39.62 6:36.97/19

5
NOWAK Daniel 2005-12-05 Z/5315/18

TAK

600m M U16 65 NumerPDF 1:28.30 1:28.30/20

6
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 74 NumerPDF 46.43 46.43/20

7
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 69 NumerPDF 45.94 45.94/20

8
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 69 NumerPDF 48.36 48.36/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 72 ( 49 ) K-18 M-31
 
AZS Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Jakub 2005-03-16 Z/0456/19

TAK

300m M U16 191 NumerPDF 37.86 37.86/20

2
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

100m K U16 195 NumerPDF 12.93 12.93/20

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 Z/4312/19

TAK

100m M U16 511 NumerPDF 11.58 11.58/20  ROSU 

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

600m K U16 51 NumerPDF 1:35.96 1:35.96/20

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 12 ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

Wieloskok M U16 805 NumerPDF 12.00 12.00/20  ROSU 

2
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

Wzwyż M U16 805 NumerPDF 1.83 1.83/20  ROSU 

3
BARTCZAK Filip 2006-04-13 Z/4156/19

TAK

Tyczka M U16 815 NumerPDF 2.50 2.50/20

4
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

TAK

110m M (91.4) U16 757 NumerPDF 19.01 19.01/20  ROSU 

5
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

TAK

Tyczka M U16 757 NumerPDF 3.50 3.50/20  ROSU 

6
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Tyczka M U16 813 NumerPDF 2.50 2.50/20  ROSU 

7
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M U16 813 NumerPDF 1.66 1.66/19  ROSU 

8
PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 Z/4160/19

TAK

Tyczka M U16 810 NumerPDF 2.80 2.80/20

9
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Wzwyż M U16 807 NumerPDF 1.71 1.71/20

10
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

110m M (91.4) U16 807 NumerPDF 17.10 17.10/20

11
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

110m M (91.4) U16 802 NumerPDF 17.80 17.80/20

12
ŻELECHOWSKI Jakub 2005-04-04 Z/0087/20

TAK

Tyczka M U16 802 NumerPDF 3.00 3.00/20

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 20 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

W dal M U16 2 NumerPDF 5.63 5.63/20

2
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

Wieloskok M U16 2 NumerPDF 11.54 11.54/20

3
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 54.08 54.08/20

4
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 6 NumerPDF 12.97 12.97/20

5
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 7 NumerPDF 35.30 35.30/20  ROSU 

6
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF 11.15 11.15/20  ROSU 

7
KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 Z/0215/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 20 NumerPDF 44.40 44.40/20

8
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 10.90 11.10/19  ROSU 

9
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF 29.56 29.56/20  ROSU 

10
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 75 NumerPDF 60.14 60.14/20  ROSU 

11
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 75 NumerPDF 15.20 15.20/20  ROSU 

12
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 14 NumerPDF 10.51 10.51/20  ROSU 

13
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 14 NumerPDF 32.17 32.17/20  ROSU 

14
SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 Z/0861/19

TAK

1000m prz.M U16 144 NumerPDF 2:58.92 2:58.92/20

15
ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 Z/0089/20

TAK

1000m prz.M U16 141 NumerPDF 2:53.74 2:53.74/20

16
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

Wieloskok M U16 134 NumerPDF 11.28 11.28/20

17
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Wieloskok K U16 140 NumerPDF 10.75 10.75/20

18
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K U16 140 NumerPDF 3.50 3.50/20

19
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

Wieloskok M U16 134 NumerPDF 11.25 11.25/20

20
ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 Z/0867/19

TAK

600m M U16 146 NumerPDF 1:29.78 1:29.78/20

 
http://mks-zdwola.pl
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MES Jerzy 2005-09-12 Z/4277/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 386 NumerPDF 48.18 48.18/20

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 Z/0055/19

TAK

300m M U16 40 NumerPDF 37.79 37.79/20

2
JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 Z/2360/19

TAK

600m M U16 21 NumerPDF 1:29.43 1:29.43/20

3
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

300m K U16 13 NumerPDF 42.49 42.49/20

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

TAK

Wzwyż M U16 21 NumerPDF 1.76 1.81/19

2
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

TAK

Wieloskok M U16 21 NumerPDF 12.31 12.31/20

3
KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 Z/3604/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 55 NumerPDF 51.10 51.10/20

4
OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 Z/1284/20

TAK

Młot M U16 (5kg) 34 NumerPDF 44.80 44.80/20

5
SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 Z/3605/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 12 NumerPDF 31.27 31.27/20

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 Z/0257/18

TAK

200m pł M U16 422 NumerPDF 28.20 28.20/20

2
KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 Z/0257/18

TAK

110m M (91.4) U16 422 NumerPDF 16.63 16.63/20

3
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

200m pł K U16 426 NumerPDF 31.03 31.03/20

4
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

80m pł K U16 426 NumerPDF 12.34 12.34/20

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 Z/3099/18

TAK

2000m M U16 789 NumerPDF 6:20.76 6:20.76/20

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

TAK

Tyczka K U16 86 NumerPDF 3.10 3.10/20

2
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 906 NumerPDF 33.18 33.18/20

 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

Wzwyż K U16 502 NumerPDF 1.64 1.64/20  ROSU 

2
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

4x100m K U16 502 NumerPDF  ROSU 

3
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

4x100m K U16 509 NumerPDF  ROSU 

4
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

2000 m K U16 509 NumerPDF 7:19.19 7:04.42/19  ROSU 

5
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

2000m M U16 503 NumerPDF 6:06.51 6:06.51/20  ROSU 

6
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

4x100m K U16 508 NumerPDF  ROSU 

7
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 30.51 30.51/20  ROSU 

8
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

80m pł K U16 508 NumerPDF 12.29 12.29/20  ROSU 

9
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

4x100m K U16 509 NumerPDF  ROSU 

10
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

80m pł K U16 509 NumerPDF 12.53 12.53/20  ROSU 

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

80m pł K U16 74 NumerPDF 12.32 12.32/20

2
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

200m pł K U16 74 NumerPDF 31.83 31.83/20

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

W dal M U16 31 NumerPDF 5.86 5.86/20

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

TAK

100m K U16 94 NumerPDF 12.69 12.69/20

2
PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 Z/5253/19

TAK

200m pł M U16 90 NumerPDF 30.87 30.87/20

 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

W dal K U16 54 NumerPDF 5.27 5.27/20

2
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

100m K U16 54 NumerPDF 12.76 12.76/20

3
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

100m K U16 50 NumerPDF 13.06 13.06/20

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

300m M U16 333 NumerPDF 36.86 36.86/20

2
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

100m M U16 333 NumerPDF 11.14 11.14/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 75 ( 56 ) K-31 M-25
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

1000m M U16 802 NumerPDF 2:41.57 2:41.57/20

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 Z/0337/18

TAK

2000 m K U16 17 NumerPDF 7:23.20 7:11.77/19

2
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

W dal M U16 19 NumerPDF 5.97 6.19/19

3
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 18 NumerPDF 48.17 48.17/20

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

100m K PK 734 NumerPDF 16.35 15.67/19

2
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

4x100m K U16 734 NumerPDF

3
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

100m K PK 233 NumerPDF 15.52 15.11/19

4
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

4x100m K U16 233 NumerPDF

5
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

4x100m K U16 859 NumerPDF

6
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

100m K PK 859 NumerPDF 13.75 13.75/20

7
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

200m pł K U16 859 NumerPDF 33.05 33.05/20

8
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

TAK

4x100m K U16 277 NumerPDF

9
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

100m K U16 17 NumerPDF 12.85 12.85/20

10
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

4x100m K U16 17 NumerPDF

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

600m M U16 124 NumerPDF 1:28.43 1:28.43/20

2
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

1000m M U16 110 NumerPDF 2:48.07 2:48.07/20

3
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

1000m K U16 106 NumerPDF 3:34.11 3:34.11/20

4
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

1000m prz.K U16 102 NumerPDF 3:37.65 3:37.65/20

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 Z/4218/19

TAK

1000m K U16 23 NumerPDF 3:12.57 3:12.57/20

2
MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 Z/3417/20

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF 3:17.64 3:17.64/20

3
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

600m M U16 33 NumerPDF 1:28.64 1:28.64/20

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

Wzwyż K U16 114 NumerPDF 1.58 1.58/20

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 Z/3564/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 21 NumerPDF 35.75 35.75/20

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

200m pł K U16 38 NumerPDF 30.75 30.75/20

2
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

Wieloskok K U16 38 NumerPDF 10.09 10.09/20

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAJ Kacper 2006-01-04 Z/5085/19

TAK

4x100m M U16 791 NumerPDF

2
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 Z/4993/19

TAK

4x100m M U16 781 NumerPDF

3
JASTRZĘBSKI Jakub 2005-02-03 Z/5373/19

TAK

4x100m M U16 772 NumerPDF

4
KRZEWNIAK Maciej 2006-01-05 Z/0782/20

TAK

4x100m M U16 789 NumerPDF

5
WOŹNIAK Alan 2006-02-07 Z/5083/19

TAK

4x100m M U16 891 NumerPDF

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 Z/3137/20

TAK

Wzwyż M U16 171 NumerPDF 1.76 1.76/20

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U16 66 NumerPDF 1.60 1.60/20  ROSU 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

2000 m K U16 709 NumerPDF 6:47.38 6:47.38/20  ROSU 

2
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M U16 725 NumerPDF 4.90 4.90/20  ROSU   SKN 

3
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

300m K U16 701 NumerPDF 42.51/19  ROSU 

4
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

200m pł K U16 701 NumerPDF 30.39 29.95/19  ROSU 

5
WARSICKA Martyna 2005-09-13 Z/2014/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 733 NumerPDF 36.70 36.70/20

6
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

3000m ch K U16 732 NumerPDF 17:58.49 17:58.49/20  ROSU 

7
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

80m pł K U16 735 NumerPDF 11.77 11.77/20  ROSU 

8
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

200m pł K U16 735 NumerPDF 29.67 29.67/20  ROSU 

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROBIK Kacper 2006-04-05 Z/1674/20

TAK

5000m ch M U16 11 NumerPDF 26:10.37 26:10.37/20

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 11 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

1000m prz.K U16 4 NumerPDF 3:33.23 3:33.23/20  ROSU 

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4x100m K U16 4 NumerPDF  ROSU 

3
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

2000 m K U16 1 NumerPDF 6:23.60 6:23.60/20  ROSU 

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

4x100m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

5
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

2000m M U16 244 NumerPDF 6:15.12 6:15.12/20  ROSU 

6
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

4x100m K U16 6 NumerPDF  ROSU 

7
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:41.31 1:41.31/20  ROSU 

8
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 41.43 41.43/20  ROSU 

9
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

4x100m K U16 6 NumerPDF  ROSU 

10
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 2 NumerPDF 1:33.73 1:33.73/20  ROSU 

11
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

4x100m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

W dal M U16 117 NumerPDF 5.95 5.95/20

2
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

110m M (91.4) U16 117 NumerPDF 16.53 16.53/20

3
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 116 NumerPDF 49.06 49.06/20

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

200m pł M U16 4 NumerPDF 27.78 27.78/20

2
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

110m M (91.4) U16 4 NumerPDF 16.28 16.28/20

3
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

110m M (91.4) U16 3 NumerPDF 16.95 16.95/20

4
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

W dal M U16 3 NumerPDF 5.98 5.98/20

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

1000m M U16 504 NumerPDF 2:45.52 2:45.52/20  ROSU 

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

200m pł M U16 23 NumerPDF 28.64 28.64/20

2
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

110m M (91.4) U16 23 NumerPDF 17.53 17.53/20

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

1000m prz.M U16 445 NumerPDF 2:52.11 2:52.11/20

2
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

1000m prz.M U16 443 NumerPDF 2:45.06 2:45.06/20

3
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

2000 m K U16 449 NumerPDF 7:18.29 7:17.01/19

4
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

1000m prz.K U16 441 NumerPDF 3:14.92 3:14.92/20

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

Wieloskok K U16 745 NumerPDF 10.04 10.04/20

2
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

2000 m K U16 715 NumerPDF 7:14.10 7:14.10/20

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

TAK

200m pł K U16 829 NumerPDF 29.95 29.95/20

2
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

TAK

80m pł K U16 829 NumerPDF 12.04 12.04/20

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 354 NumerPDF 35.16 35.33/19  ROSU 

2
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 354 NumerPDF 12.58 12.58/20  ROSU 

3
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 981 NumerPDF 44.59 44.59/20

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANECZEK Amelia 2005-10-17 Z/4555/19

TAK

3000m ch K U16 962 NumerPDF 18:36.49 18:36.49/20

2
WALECKI Jakub 2005-08-20 Z/3022/20

TAK

Wzwyż M U16 970 NumerPDF 1.85 1.85/20

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 48 ( 32 ) K-16 M-16
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAŚ Stanisław 2006-06-17 Z/5151/19

TAK

4x100m M U16 677 NumerPDF

2
RAŚ Stanisław 2006-06-17 Z/5151/19

TAK

100m M PK 677 NumerPDF 12.42 12.42/20

3
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

4x100m M U16 664 NumerPDF

4
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

100m M U16 664 NumerPDF 11.71 11.71/20

5
ZIEMBA Kacper 2006-10-01 Z/3040/19

TAK

4x100m M U16 672 NumerPDF

6
ZIEMBA Kacper 2006-10-01 Z/3040/19

TAK

100m M PK 672 NumerPDF 13.50 13.50/20

7
ZIMNY Szymon 2006-03-29 Z/4233/19

TAK

4x100m M U16 668 NumerPDF

8
ZIMNY Szymon 2006-03-29 Z/4233/19

TAK

100m M PK 668 NumerPDF 13.37/19

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U16 309 NumerPDF 1.60 1.60/20

2
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

200m pł M U16 323 NumerPDF 30.77 30.77/20

3
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 323 NumerPDF 44.25 44.25/20

4
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 310 NumerPDF 31.14 31.14/20

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁKA Dariusz 2005-09-16 Z/3095/18

TAK

300m M U16 55 NumerPDF 39.60 39.60/20

2
PIŁKA Dariusz 2005-09-16 Z/3095/18

TAK

100m M U16 55 NumerPDF 11.66 11.66/20

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/1425/19

TAK

2000 m K U16 278 NumerPDF 7:21.32 7:21.32/20

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 Z/4914/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 504 NumerPDF 13.33 13.33/20

2
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

Wzwyż K U16 579 NumerPDF 1.59 1.59/20

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 12 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

4x100m K U16 50 NumerPDF  ROSU 

2
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

600m K U16 50 NumerPDF 1:50.85 1:50.85/20  ROSU 

3
GÓRA Małgorzata 2006-12-16 Z/3427/18

TAK

100m K PK 37 NumerPDF  ROSU 

4
GÓRA Małgorzata 2006-12-16 Z/3427/18

TAK

4x100m K U16 37 NumerPDF  ROSU 

5
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

100m K PK 14 NumerPDF 14.23 14.23/20  ROSU 

6
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

4x100m K U16 14 NumerPDF  ROSU 

7
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

300m M U16 20 NumerPDF 36.30 36.30/20  ROSU 

8
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

100m K PK 65 NumerPDF 14.00 14.00/20  ROSU 

9
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

4x100m K U16 65 NumerPDF  ROSU 

10
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

100m K PK 57 NumerPDF 13.82 13.82/20  ROSU 

11
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

4x100m K U16 57 NumerPDF  ROSU 

12
WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 Z/1810/18

TAK

2000m M U16 71 NumerPDF 6:17.76 6:17.76/20

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

200m pł M U16 809 NumerPDF 28.47 28.47/20

2
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

1000m prz.M U16 806 NumerPDF 2:53.82 2:53.82/20  ROSU 

3
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

Wieloskok K U16 826 NumerPDF 10.47 10.47/20

4
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

110m M (91.4) U16 918 NumerPDF 17.48 17.48/20

5
SZULER Kamil 2005-03-12 Z/3496/19

TAK

Wzwyż M U16 918 NumerPDF 1.83 1.83/20

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

300m M U16 290 NumerPDF 36.67 36.67/20

2
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

100m M U16 290 NumerPDF 11.10 11.10/20

 
-
UKS Kobylanka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 24/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUKSA Bartosz 2005-04-25 Z/5054/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 74 NumerPDF 12.06 12.06/20

2
SMALEC Martyna 2005-11-19 Z/5057/19

TAK

2000 m K U16 68 NumerPDF 7:16.51 7:16.51/20

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

2000 m K U16 715 NumerPDF 7:25.10 7:25.10/20  ROSU 

2
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

110m M (91.4) U16 726 NumerPDF 16.73 16.73/20  ROSU 

3
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

200m pł M U16 726 NumerPDF 28.20 28.20/20  ROSU 

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 163 NumerPDF 13.23 13.23/20

2
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

100m K U16 153 NumerPDF 12.99 12.99/20

3
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

300m K U16 153 NumerPDF 43.25 43.25/20

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

100m M U16 352 NumerPDF 11.26 11.26/20

2
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

300m M U16 352 NumerPDF 36.27 36.27/20

3
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 344 NumerPDF 37.88 37.88/20

4
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 348 NumerPDF 38.43 38.43/20

 
OPOLSKIE Osobostarty: 27 ( 20 ) K-14 M-6
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJAŚ Karol 2005-04-02 Z/2638/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 831 NumerPDF 43.84 43.84/20

2
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

TAK

2000m M U16 826 NumerPDF 6:18.39 6:18.39/20

3
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 857 NumerPDF 36.94 36.94/20

4
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 795 NumerPDF 33.18 33.18/20

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 44 NumerPDF 46.34 46.34/20  ROSU 

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

2000 m K U16 105 NumerPDF 7:21.07 7:21.07/20

2
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

200m pł K U16 113 NumerPDF 33.30 33.30/20

3
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

80m pł K U16 113 NumerPDF 13.36 13.36/20

4
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/3031/19

TAK

2000m M U16 109 NumerPDF 6:29.75 6:29.75/20

5
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

80m pł K U16 122 NumerPDF 12.33 12.33/20

6
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

200m pł K U16 122 NumerPDF 29.97 29.97/20

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF 12.84 12.84/20  ROSU 

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

200m pł K U16 584 NumerPDF 32.01 32.01/20  ROSU 

2
ZACHARA Jakub 2006-05-27 Z/1398/18

TAK

200m pł M U16 548 NumerPDF 29.99 29.99/20  ROSU 

3
ZACHARA Jakub 2006-05-27 Z/1398/18

TAK

110m M (91.4) U16 548 NumerPDF 16.64 16.64/20  ROSU 

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 12 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

W dal K U16 73 NumerPDF 5.43 5.43/20  ROSU 

2
KLESZNO Maja 2006-04-27 Z/4183/19

TAK

80m pł K U16 73 NumerPDF 12.47 12.47/20  ROSU 

3
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 89 NumerPDF 32.98 32.98/20  ROSU 

4
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

200m pł K U16 89 NumerPDF 31.64 31.64/20  ROSU