Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wakacyjny mityng klasy I
OSTRÓDA, 28.08.2019
Osobostarty wszystkie: 127 ( 89 ) K-52 M-37
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 14 ) K-7 M-7
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 15 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K 312 NumerPDF 44.67 44.67/19

2
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 343 NumerPDF 12.68 12.68/19

3
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

300m K 336 NumerPDF

4
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

W dal M 322 NumerPDF 5.61 5.61/19

5
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

100m M 322 NumerPDF 12.34 12.34/19

6
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

200m M 310 NumerPDF 22.97 22.97/19

7
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

200m M 315 NumerPDF

8
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

100m M 305 NumerPDF 12.58 12.58/19

9
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

100m M 2 NumerPDF 14.55 14.55/19

10
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

300m K 316 NumerPDF 47.10 47.10/19

11
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

300m K 301 NumerPDF 44.93 44.93/19

12
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

100m M 312 NumerPDF 11.52 11.52/19

13
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

300m K 316 NumerPDF 48.24/18

14
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

100m K 335 NumerPDF 13.85 13.85/19

15
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K 300 NumerPDF 5.06 5.06/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 12 ( 8 ) K-5 M-3
 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 Z/4725/19

TAK

600m M 970 NumerPDF

2
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

W dal M 992 NumerPDF

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

300m M 992 NumerPDF 44.84/18

4
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

600m K 999 NumerPDF 1:50.52/18

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

100m K 278 NumerPDF 14.01 13.98/18

2
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

300m K 278 NumerPDF 43.00 43.00/19

3
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

100m K 290 NumerPDF 13.21 12.74/18

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

300m K 290 NumerPDF

5
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

600m K 277 NumerPDF 1:46.97/16

6
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

200m pł K U16 282 NumerPDF

7
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

Wzwyż K 282 NumerPDF

8
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

600m M 287 NumerPDF 1:24.25/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEIN Oskar 2000-05-31 Z/5368/15

TAK

800m M 152 NumerPDF 1:55.48 1:55.48/19

2
RZENIECKI Szymon 2001-02-23 Z/1948/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 2:03.31 2:03.31/19

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 98 ( 65 ) K-40 M-25
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 38 ( 26 ) K-17 M-9
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

1000m M 21 NumerPDF 2:56.31 2:56.31/19

2
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

100m K 39 NumerPDF 13.12 13.12/19

3
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

200m K 39 NumerPDF 26.72 26.72/19

4
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

600m K 31 NumerPDF 1:46.47 1:46.47/19

5
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

100m M 29 NumerPDF 11.46 11.46/19

6
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

200m M 29 NumerPDF 23.08 23.08/19

7
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

300m M 23 NumerPDF 43.97 43.97/19

8
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

200m K 53 NumerPDF 27.78 27.78/19

9
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

100m K 53 NumerPDF 13.28 13.28/19

10
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

300m K 49 NumerPDF 50.94/18

11
KLINICKA Natasza 2007-10-21 Z/2480/19

TAK

300m K 55 NumerPDF 54.85 54.85/19

12
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

300m M 8 NumerPDF 35.01 35.01/19

13
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

100m M 8 NumerPDF 11.15 11.15/19

14
KOZŁOWSKA Natalia 2007-06-25 Z/2368/19

TAK

300m K 55 NumerPDF 53.14 53.14/19

15
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

400m pł K 77 NumerPDF 70.98 70.98/19

16
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

200m K 47 NumerPDF 29.44 29.44/19

17
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

100m K 47 NumerPDF 13.65 13.65/19

18
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m K 43 NumerPDF 60.35 60.35/19

19
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m pł K 43 NumerPDF 65.44 65.44/19

20
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

100m K 38 NumerPDF 12.89 12.89/19

21
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

200m K 38 NumerPDF 26.25 26.25/19

22
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

W dal M 5 NumerPDF 6.13 6.13/19

23
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF 27.53 27.53/19

24
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

1000m K 62 NumerPDF 3:29.97/18

25
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

800m K 45 NumerPDF 2:15.65 2:15.65/19

26
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

100m K 28 NumerPDF 12.50 12.50/19

27
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

200m K 28 NumerPDF 25.32 25.32/19

28
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 76 NumerPDF 43.34 43.34/19

29
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 76 NumerPDF 11.82 11.82/19

30
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

100m M 9 NumerPDF 11.20 11.20/19

31
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

200m M 9 NumerPDF 22.50 22.50/19

32
SZAMROWSKA Aleksandra 2006-10-11 Z/1322/18

TAK

600m K 25 NumerPDF

33
SZUBZDA Jakub 2004-04-07 Z/3171/17

TAK

1000m M 28 NumerPDF 3:04.49 3:01.72/18

34
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

400m K 35 NumerPDF 61.14 61.14/19

35
ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 Z/0057/16

TAK

400m M 3 NumerPDF 54.78/18

36
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

800m K 55 NumerPDF 2:24.05 2:22.53/18

37
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

400m K 51 NumerPDF 56.88 56.88/19

WARUNKOWO - BADANIA
38
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

200m K 51 NumerPDF 25.46 25.46/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 20 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Wojciech 2006-02-03 Z/3223/19

TAK

100m M 151 NumerPDF 14.00 14.00/19

2
BULIŃSKI Wojciech 2006-02-03 Z/3223/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 151 NumerPDF 27.10 27.10/19

3
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 182 NumerPDF 22.28 22.28/19

4
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 182 NumerPDF 10.47 10.47/19

5
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 155 NumerPDF 11.81 11.81/19

6
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 155 NumerPDF 32.80 32.80/19

7
GRZYWACZ Agata 2004-04-06 Z/3104/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 179 NumerPDF 25.72 25.72/19

8
KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 Z/3072/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 177 NumerPDF

9
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 84 NumerPDF 28.59 28.59/19

10
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 84 NumerPDF 8.64 8.64/19

11
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF

12
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 5 NumerPDF 26.48 26.48/19

13
NIEDZIELA Julia 2006-01-01 Z/3069/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 86 NumerPDF 20.67 20.67/19

14
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 139 NumerPDF 36.55 36.55/19

15
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Dysk K (1kg) 139 NumerPDF 25.89 27.96/18

16
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

100m K 190 NumerPDF 14.74 14.74/19

17
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

200m K 190 NumerPDF 31.18 31.18/19

18
ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 Z/3071/19

TAK

W dal K 133 NumerPDF 3.39 3.39/19

19
ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 Z/3071/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 133 NumerPDF

20
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 136 NumerPDF 49.86 49.86/19

 
MLKS Ostróda Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

100m K 5 NumerPDF 13.97 13.97/19

2
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

300m K 3 NumerPDF 47.50 47.50/19

3
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

100m K 7 NumerPDF 13.43 13.30/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

200m K 7 NumerPDF 26.93 26.93/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

300m K 8 NumerPDF 49.36 47.90/18

6
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

300m K 1 NumerPDF 48.98 48.98/19

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Damian 2005-02-15 Z/3885/19

TAK

200m M 233 NumerPDF

2
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

200m M 227 NumerPDF 28.79 28.79/19

3
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 228 NumerPDF 12.74 12.74/19

4
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

300m M 229 NumerPDF 38.22 38.22/19

5
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

300m M 226 NumerPDF 39.07 39.07/19

6
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

100m M 226 NumerPDF 11.80 11.80/19

 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 10 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 2 NumerPDF 9.63 9.63/19

2
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 2 NumerPDF 38.23 38.23/19

3
BOJANOWSKA Anna 2003-04-20 Z/3941/17

TAK

400m K 10 NumerPDF 65.44 65.44/19

4
DUDZIEC Martyna 2004-08-27 Z/3365/18

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 37.81 37.81/19

5
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

400m K 8 NumerPDF 66.58 66.58/19

6
KIENINGSMAN Jakub 2006-01-08 Z/4899/19

TAK

200m pł M U16 1 NumerPDF

7
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF 13.23 13.23/19

8
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 49.82 49.82/19

9
KUNCE Kamil 2005-02-18 Z/3366/18

TAK

600m M 7 NumerPDF 1:43.50 1:43.50/19

10
TABAKA Wojciech 2004-06-24 Z/3367/18

TAK

100m M 5 NumerPDF 12.02 12.02/19

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 18 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF 53.36 54.15/18

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 10 NumerPDF 12.51 12.73/18

3
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

100m K 5 NumerPDF 14.24 14.24/19

4
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

TAK

1000m K 53 NumerPDF 3:07.70 3:03.22/12

5
KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 Z/4177/11

TAK

600m K 53 NumerPDF

6
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 33 NumerPDF

7
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

1000m M 20 NumerPDF 3:14.03 3:14.03/19

8
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

300m M 20 NumerPDF

9
SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 Z/3601/19

TAK

600m M 20 NumerPDF

10
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

100m K 99 NumerPDF

11
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

300m K 99 NumerPDF 55.38/18

12
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

300m K 2 NumerPDF 45.67 45.67/19

13
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

600m K 2 NumerPDF 1:45.04 1:45.04/19

14
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

1000m K 2 NumerPDF

15
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

600m M 66 NumerPDF

16
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

1000m M 66 NumerPDF

17
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

300m M 66 NumerPDF 44.59 44.59/19

18
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 44 NumerPDF 19.60 19.60/19