Internetowe zgłoszenia do imprezy: 8. Mityng LOZLA, Memoriał Andrzeja Kulczyńskiego i III rzut Ligi Młodzików
HRUBIESZÓW, 31.08.2019
Osobostarty wszystkie: 26 ( 18 ) K-6 M-12
 
LUBELSKIE Osobostarty: 26 ( 18 ) K-6 M-12
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 12 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

1000m M 14 NumerPDF 3:05.55/18

2
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.04 12.04/19

3
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

200m M 1 NumerPDF 24.48 24.48/19

4
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M 7 NumerPDF 12.03 12.03/19

5
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M 7 NumerPDF 24.15 24.15/19

6
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

200m M 2 NumerPDF 26.03/18

7
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

100m M 2 NumerPDF 12.58 12.58/19

8
PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 Z/0993/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF 1:57.07 1:48.04/18

9
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M 28 NumerPDF 22.37 22.27/18

10
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M 28 NumerPDF 11.12 11.12/19

11
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

1000m M 21 NumerPDF 2:47.49/18

12
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

1000m M 216 NumerPDF 2:43.78/16

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U16 910 NumerPDF 13.60 13.60/19

2
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

100m K U16 928 NumerPDF 15.16 15.16/19

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF 11.91 11.91/19

4
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

300m M U16 917 NumerPDF 39.41 39.37/18

5
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K U16 929 NumerPDF 14.03 14.03/19

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF 3:22.31 3:22.31/19

2
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 3:03.04 3:03.04/19

3
SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 Z/5372/18

TAK

300m M U16 15 NumerPDF

4
SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 Z/5372/18

TAK

100m M U16 15 NumerPDF

5
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

300m M U16 16 NumerPDF 44.35 44.35/19

6
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

100m M U16 16 NumerPDF

7
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

400m K 12 NumerPDF

 
TS Start Lublin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

300m M U16 692 NumerPDF 42.66 42.66/19

2
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

100m M U16 692 NumerPDF 12.68 12.68/19