Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Okręgowy WZLA 2020
ŚRODA WIELKOPOLSKA, 04.07.2020
Osobostarty wszystkie: 201 ( 134 ) K-67 M-67
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

Trójskok M 643 NumerPDF 15.69 16.81/15  KN   SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

Trójskok M 25 NumerPDF 12.54 12.54/20

2
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

W dal M 25 NumerPDF 6.27 6.27/20

3
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

W dal K 54 NumerPDF 4.05/19

4
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

200m K 54 NumerPDF

5
PIASECKI Adrian 2003-07-04 Z/1479/20

TAK

Wzwyż M 33 NumerPDF 1.65 1.65/20

 
MASTERS Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Mariusz 1973-02-25 Z/1507/20

TAK

200m M 1 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 194 ( 129 ) K-66 M-63
 
CKS Helios Czempiń Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 60/WP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 Z/2977/19

TAK

200m M 150 NumerPDF 28.20/19

2
BRZOZOWSKI Mateusz 2006-02-22 Z/2977/19

TAK

W dal M 150 NumerPDF 4.70/19

3
CYBAK Michalina 2006-08-11 Z/2975/19

TAK

200m K 152 NumerPDF 29.59/19

4
CYBAK Michalina 2006-08-11 Z/2975/19

TAK

W dal K 152 NumerPDF 4.39/19

5
DĄBROWSKA Agata 2006-01-31 Z/2974/19

TAK

W dal K 153 NumerPDF 3.71/19

6
DĄBROWSKA Agata 2006-01-31 Z/2974/19

TAK

200m K 153 NumerPDF 32.42/19

7
WOJCIECHOWSKA Wiktoria 2006-03-29 Z/2969/19

TAK

100m K 161 NumerPDF 15.03 14.60/19

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

W dal M 137 NumerPDF 6.10 6.65/18

2
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

Kula M (7.26kg) 137 NumerPDF 10.20/19

3
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 144 NumerPDF 8.92/19

4
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

W dal K 144 NumerPDF 5.03 5.03/20

5
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 147 NumerPDF

6
PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 Z/4068/19

TAK

W dal M 147 NumerPDF 5.18 5.18/20

7
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

Trójskok K 142 NumerPDF

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

800m K 5 NumerPDF 2:26.49/18

2
CYMBALISTA Julia 2006-05-28 Z/3362/18

TAK

Wzwyż K 22 NumerPDF 1.49/19

3
CYMBALISTA Julia 2006-05-28 Z/3362/18

TAK

W dal K 22 NumerPDF 4.69/19

4
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

100m K 73 NumerPDF 13.90/19

5
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

200m K 73 NumerPDF 28.11/19

6
RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

Wieloskok K U16 173 NumerPDF

7
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 73 NumerPDF 11.17/19  ZKN 

8
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

Wzwyż M 73 NumerPDF 1.89/19  ZKN 

 
www.sanakoscian.pl.
LKS Sana Kościan Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 31/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSY Daniel 1989-02-16 Z/1451/11

TAK

800m M 411 NumerPDF 2:12.65/15

2
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

100m M 419 NumerPDF 13.77 13.77/20

3
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

200m M 419 NumerPDF

4
SUCHORA Cezary 2005-04-30 Z/1765/20

TAK

100m M 421 NumerPDF

5
SUCHORA Cezary 2005-04-30 Z/1765/20

TAK

200m M 421 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBIECKI Kamil 2004-04-20 Z/2417/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 407 NumerPDF

2
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 415 NumerPDF 12.20 13.34/19  ROSU   ZKN   SKN 

3
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 418 NumerPDF 13.93 13.93/20  ROSU   ZKN 

4
SROKA Wiktor 2003-01-08 Z/2478/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 410 NumerPDF 13.56 13.56/20

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 16 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 Z/4310/19

TAK

100m M 30 NumerPDF 14.15/19

2
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

Wzwyż K 31 NumerPDF 1.45 1.53/19

3
BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 Z/5167/18

TAK

Wieloskok K U16 31 NumerPDF 9.64 9.64/20

4
CZAJKA Maja 2006-01-02 Z/3488/19

TAK

W dal K 28 NumerPDF 3.76/19

5
FIKSA Kacper 2003-07-23 Z/3203/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.82 11.82/20

6
FIKSA Kacper 2003-07-23 Z/3203/19

TAK

200m M 44 NumerPDF

7
GOŃCZOWSKA Zofia 2005-03-30 Z/5168/18

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF 1.50 1.55/19

8
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

100m M 29 NumerPDF 12.41 12.41/20

9
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

W dal M 29 NumerPDF 5.48 5.48/20

10
KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 Z/4196/18

TAK

100m M 35 NumerPDF 11.90/19

11
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

W dal K 51 NumerPDF 4.91 4.91/20

12
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

Wieloskok K U16 51 NumerPDF

13
KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 Z/5169/18

TAK

Wzwyż K 23 NumerPDF 1.40 1.50/19

14
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

100m M 47 NumerPDF 12.26 12.21/19

15
LEJA Bartosz 2005-11-23 Z/4195/18

TAK

200m M 47 NumerPDF 26.24/19

16
PYŻALSKI Dawid 2002-07-28 Z/3789/16

TAK

200m M 23 NumerPDF 25.18/18

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 72.76/17

2
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

800m K 70 NumerPDF 2:17.13/19

3
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

800m K 71 NumerPDF 2:15.42/18

4
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

800m K 60 NumerPDF  ROSU 

5
SZULC Julia 2004-12-09 Z/0769/20

TAK

200m K 88 NumerPDF

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

TAK

100m M 75 NumerPDF 12.81 12.81/20

2
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

TAK

Wieloskok M U16 75 NumerPDF 11.94 11.94/20

3
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

W dal M 90 NumerPDF 6.18 6.43/19  ZKN 

4
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

Trójskok M 90 NumerPDF 11.89 12.77/19  ZKN 

5
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

TAK

100m M 91 NumerPDF 13.24 13.24/20

6
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

TAK

Wieloskok M U16 91 NumerPDF 11.17 11.17/20

7
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

100m K 95 NumerPDF 13.20/19  KNF   SKN 

8
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

Trójskok K 95 NumerPDF 12.54 12.54/20  KNF   SKN 

9
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

100m M 89 NumerPDF 12.26/18  ZKN 

10
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

Trójskok M 89 NumerPDF 12.65 13.05/19  ZKN 

11
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

100m K 92 NumerPDF 13.44/17  ZKN 

12
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

Trójskok K 92 NumerPDF 11.14 12.10/19  ZKN 

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 20 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROP Angelika 2005-05-06 Z/0289/20

TAK

100m K 650 NumerPDF

2
DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 Z/0918/14

TAK

200m K 150 NumerPDF 25.08/15

3
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

800m M 157 NumerPDF

4
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

200m K 173 NumerPDF 28.32/19

5
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

TAK

100m K 173 NumerPDF 13.94 13.83/19

6
JENCZ Robert 2002-09-10 Z/4189/19

TAK

200m M 133 NumerPDF 24.01/19

7
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

100m M 1003 NumerPDF 13.44 13.44/20

8
KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 Z/1764/20

TAK

200m M 1003 NumerPDF

9
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

100m K 156 NumerPDF 12.91/18

10
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

W dal K 156 NumerPDF 5.85 5.85/20

11
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

400m pł K 151 NumerPDF 61.72/19

12
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

100m M 2 NumerPDF 11.47 10.9/04

13
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

200m M 2 NumerPDF 22.10/14

14
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

800m M 158 NumerPDF

15
NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 Z/1370/20

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.38 11.38/20

16
OLEJNICZAK Selma 2005-06-05 Z/1762/20

TAK

800m K 148 NumerPDF

17
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

100m K 154 NumerPDF 12.63 12.38/16

18
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

200m K 154 NumerPDF 25.04/18

19
TÓRZ Oliwia 2001-02-19 Z/4190/19

TAK

100m K 168 NumerPDF 13.27/19

20
WÓJCIK-SANGABI Rosanna 2004-01-28 Z/2729/20

TAK

800m K 1010 NumerPDF

 
PZS Gontyniec Chodzież Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 58/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROCH Stanisław 2006-04-03 Z/5064/19

TAK

800m M 773 NumerPDF

2
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

100m M 770 NumerPDF

3
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

200m M 770 NumerPDF

 
RKL Kusy Rokietnica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 63/WP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0015/20

TAK

100m K 553 NumerPDF 13.25 13.25/20

2
CHOMIAK Emilia 2006-11-11 Z/0015/20

TAK

200m K 553 NumerPDF 29.55/18

3
MICHTA Michalina 2006-11-16 Z/0014/20

TAK

800m K 552 NumerPDF 2:55.36/19

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 18 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

200m M 207 NumerPDF 23.43/19

2
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

100m M 207 NumerPDF 11.69/19

3
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

Trójskok K 197 NumerPDF 9.92 10.48/19

4
KAROLCZAK Filip 2006-04-14 Z/4278/19

TAK

Wieloskok M U16 204 NumerPDF 10.38 10.38/20

5
KAROLCZAK Filip 2006-04-14 Z/4278/19

TAK

W dal M 204 NumerPDF 4.98 4.98/20

6
KOWALCZYK Zofia 2006-09-26 Z/2765/18

TAK

100m K 205 NumerPDF 15.39 15.30/19

7
KOWALCZYK Zofia 2006-09-26 Z/2765/18

TAK

200m K 205 NumerPDF

8
KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 Z/4277/19

TAK

100m K 207 NumerPDF 14.28 14.28/20

9
KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 Z/4277/19

TAK

200m K 207 NumerPDF 30.69/19

10
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

Trójskok K 201 NumerPDF 11.93 11.93/20  ZKN 

11
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

100m M 194 NumerPDF 12.40 12.26/19

12
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

200m M 194 NumerPDF 24.98/19

13
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

200m M 193 NumerPDF 24.42/19

14
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

100m M 193 NumerPDF 12.15/19

15
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

100m M 203 NumerPDF 12.05 12.05/20

16
SMEKTAŁA Patryk 2003-03-22 Z/1952/20

TAK

200m M 203 NumerPDF

17
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

100m M 195 NumerPDF 12.40 12.23/19

18
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

200m M 195 NumerPDF 24.58/19

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 38 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLA Bartosz 2003-08-14 Z/1167/20

TAK

200m M 444 NumerPDF 24.86/19

2
CIEŚLA Bartosz 2003-08-14 Z/1167/20

TAK

100m M 444 NumerPDF 12.22 12.22/20

3
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

200m K 454 NumerPDF 27.11/18  ROSU 

4
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

400m pł K 454 NumerPDF 70.23 70.23/20  ROSU 

5
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

100m M 461 NumerPDF 12.68 12.68/20  ROSU 

6
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

Wieloskok M U16 461 NumerPDF 11.29 11.29/20  ROSU 

7
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

Kula K (4kg) 468 NumerPDF 10.31 10.31/20

8
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

200m K 443 NumerPDF 30.49/18

9
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

800m K 454 NumerPDF 2:44.65/19

10
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

200m K 452 NumerPDF 26.48/18  ZKN 

11
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

Trójskok M 441 NumerPDF 13.37 13.37/20  ROSU 

12
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

100m M 441 NumerPDF 11.51 11.51/19  ROSU 

13
KOMINEK Igor 2004-07-29 Z/1168/20

TAK

100m M 443 NumerPDF 12.09 12.09/20

14
KOMINEK Igor 2004-07-29 Z/1168/20

TAK

200m M 443 NumerPDF

15
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

800m K 462 NumerPDF 2:28.69 2:26.94/18

16
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

TAK

100m M 449 NumerPDF 12.89 12.89/20

17
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

TAK

Wieloskok M U16 449 NumerPDF

18
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

200m K 463 NumerPDF 25.65/17

19
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m K 463 NumerPDF 12.70 12.49/17

20
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 442 NumerPDF 12.66 12.68/19  ROSU   ZKN 

21
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

100m M 467 NumerPDF 11.70 11.70/20  ROSU 

22
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

200m M 467 NumerPDF 24.93/19  ROSU 

23
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 452 NumerPDF 19.06 20.07/19  KNF   SKN 

24
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 459 NumerPDF 9.71 9.71/20

25
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

200m K 478 NumerPDF

26
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

100m K 478 NumerPDF 14.53/19

27
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

Wzwyż K 452 NumerPDF 1.60 1.72/18  ROSU   ZKN   SKN 

28
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

400m pł M (84) U18 455 NumerPDF

29
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 457 NumerPDF 16.62 16.62/20  ROSU   ZKN 

30
RODZIAK Karol 2004-08-16 Z/4804/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 453 NumerPDF 13.17 13.17/20  ROSU 

31
SŁUPSKA Amelia 2005-07-12 Z/4803/19

TAK

Wieloskok K U16 453 NumerPDF 9.02 9.02/20

32
SŁUPSKA Amelia 2005-07-12 Z/4803/19

TAK

100m K 453 NumerPDF 14.94 14.94/20

33
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

800m K 450 NumerPDF 2:23.22/19  ROSU 

34
WLAZŁY Jakub 2000-06-17 Z/1658/15

TAK

Kula M (7.26kg) 468 NumerPDF 13.14 13.14/20

35
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

Trójskok K 458 NumerPDF 10.57 10.57/20  ROSU 

36
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04 Z/0398/20

TAK

100m K 458 NumerPDF

37
WOLIŃSKA Zuzanna 2005-03-04 Z/0398/20

TAK

200m K 458 NumerPDF

38
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

TAK

800m K 445 NumerPDF  ROSU 

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNDT Marek 2006-06-05 Z/0094/20

TAK

200m M 606 NumerPDF

2
ARNDT Marek 2006-06-05 Z/0094/20

TAK

100m M 606 NumerPDF

3
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

200m K 608 NumerPDF 28.64/18

4
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

100m K 608 NumerPDF 13.31/19

5
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

TAK

W dal M 617 NumerPDF 3.89/18

6
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

TAK

100m M 617 NumerPDF 12.82 12.82/20

7
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

100m M 604 NumerPDF 11.72/19  ZKN 

8
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

W dal M 604 NumerPDF 6.18 6.46/19  ZKN 

9
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-25 Z/3250/16

TAK

200m M 605 NumerPDF 23.83/18

10
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-25 Z/3250/16

TAK

100m M 605 NumerPDF 11.80/19

11
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

200m K 614 NumerPDF 29.13/19

12
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

100m K 614 NumerPDF 13.70/19

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

Trójskok M 696 NumerPDF 12.40 12.40/20

2
DRABIŃSKA Julia 2005-06-09 Z/4265/18

TAK

100m K 683 NumerPDF 14.56/19

3
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

400m pł M (84) U18 698 NumerPDF 62.24 62.24/20

4
ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 Z/0293/20

TAK

100m M 692 NumerPDF 13.11 13.11/20

 
www.ukssprint.pl
UKS Sprint Przeźmierowo Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 37/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

100m K 2004 NumerPDF 13.34/19

2
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

W dal K 2004 NumerPDF 4.84/19

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 13 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

100m M 14 NumerPDF 13.47/19

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

TAK

Wzwyż M 14 NumerPDF 1.70 1.70/20

3
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 Z/5215/18

TAK

100m M 16 NumerPDF

4
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 Z/5215/18

TAK

Wieloskok M U16 16 NumerPDF 11.50 11.50/20

5
MISIORNA Zuzanna 2004-03-17 Z/1352/20

TAK

200m K 31 NumerPDF

6
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

100m K 11 NumerPDF 13.49 13.26/19

7
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

W dal K 11 NumerPDF 4.56 4.56/20

8
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

100m M 22 NumerPDF 11.64/19

9
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

Wzwyż M 22 NumerPDF 1.80 1.82/18

10
SENFTLEBEN Joanna 2006-01-02 Z/5033/19

TAK

100m K 17 NumerPDF 14.30 14.30/20

11
TOMYS Jakub 2005-05-27 Z/3120/19

TAK

W dal M 19 NumerPDF 5.56 5.56/20

12
TOMYS Jakub 2005-05-27 Z/3120/19

TAK

Wieloskok M U16 19 NumerPDF 10.55 10.55/20

13
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

Trójskok K 12 NumerPDF 9.35 9.35/20

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 17 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

100m K 1 NumerPDF  ROSU 

2
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

W dal K 1 NumerPDF 3.92/19  ROSU 

3
DOMINIAK Marcel 2003-07-27 Z/2730/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 941 NumerPDF 8.12 8.12/20

4
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

800m K 14 NumerPDF  ROSU 

5
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

Trójskok M 968 NumerPDF  ROSU 

6
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

400m pł M (84) U18 968 NumerPDF  ROSU 

7
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

800m M 951 NumerPDF 2:09.96 2:09.96/20

8
KRAWCZYK Wiktoria 2004-03-09 Z/5347/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 8.09 8.09/20  ROSU 

9
MŁODYSTACH Anastazja 2004-11-20 Z/5342/19

TAK

800m K 12 NumerPDF  ROSU 

10
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

Kula K (4kg) 989 NumerPDF 8.67 9.39/19

11
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

Kula K (4kg) 377 NumerPDF 9.78 9.78/20

12
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 954 NumerPDF 10.75 10.75/20

13
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

200m M 955 NumerPDF 24.35/19

14
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

100m M 955 NumerPDF 11.81 11.62/19

15
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 957 NumerPDF 11.62 11.62/20  ROSU 

16
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

100m M 7 NumerPDF 12.69 12.69/20  ROSU 

17
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

200m M 7 NumerPDF  ROSU