Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 27.01.2019
Osobostarty wszystkie: 540 ( 414 ) K-216 M-198
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 31 ( 17 ) K-10 M-7
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 16 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

600m K U18 27 NumerPDF 1:49.51 1:49.51/18

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

60m K U18 27 NumerPDF 8.76 8.46/18

3
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

60m K U18 57 NumerPDF 8.80 8.80/18

4
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

200m K U18 57 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

60m M U18 43 NumerPDF 7.43 7.43/18

6
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

200m M U18 43 NumerPDF

7
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

60m K U18 24 NumerPDF 8.61 8.47/18

8
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

200m K U18 24 NumerPDF 29.46/18

9
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

60m M U18 44 NumerPDF 7.88 7.74/18

10
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

600m M U18 44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18

11
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M U18 16 NumerPDF 11.80/18

12
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K U18 8 NumerPDF 1.45/18

13
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

60m K U18 7 NumerPDF 7.89 7.89/18

14
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

200m K U18 7 NumerPDF

15
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

300m K U18 15 NumerPDF

16
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U18 29 NumerPDF 6.44 6.44/18

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

TAK

60m M 70 NumerPDF 6.99/18

2
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

60m M 68 NumerPDF 6.92/16

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 13 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

W dal K U20 1 NumerPDF 4.83 4.83/18

2
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

Wzwyż K U20 1 NumerPDF 1.40/16

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

60m pł K U20 1 NumerPDF 9.51 9.51/18

4
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

60m K U18 718 NumerPDF 8.60 8.60/18

5
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

200m K U18 718 NumerPDF 29.00 29.00/19

6
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

60m pł K U18 718 NumerPDF 11.29 11.29/19

7
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

2018

60m M U18 16 NumerPDF 7.16 7.16/19

8
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

2018

200m M U18 16 NumerPDF 23.31 23.31/18

9
WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 Z/0556/19

TAK

60m K U18 27 NumerPDF 8.42

10
WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 Z/0556/19

TAK

200m K U18 27 NumerPDF 26.99

11
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

2018

300m K 333 NumerPDF 40.15/18

12
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

2018

400m K 333 NumerPDF 56.15/18

13
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

2018

60m K 333 NumerPDF 7.92/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 191 ( 160 ) K-81 M-79
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 10 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

2018

400m M U20 462 NumerPDF

2
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

2018

1000m M U20 460 NumerPDF

3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

2018

300m K U20 462 NumerPDF 38.80/18

4
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

2018

400m M U20 468 NumerPDF

5
NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 Z/3646/17

2018

300m M U18 461 NumerPDF 41.74/18

6
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

60m K U18 465 NumerPDF 8.72/16

7
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

200m K U18 465 NumerPDF 29.19/17

8
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

2018

300m K U18 458 NumerPDF

9
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

2018

60m M U20 460 NumerPDF

10
TOPOLEWSKA Gabriela 2003-01-01 Z/3720/18

2018

300m K U18 466 NumerPDF 49.70/17

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 53 ( 48 ) K-19 M-29
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

2018

1000m K 873 NumerPDF

2
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

2018

Kula K U18 (3kg) 000 NumerPDF 11.94/18

3
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

2018

60m pł M 883 NumerPDF 7.63/14

4
BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 Z/3015/16

2018

60m M U20 855 NumerPDF

5
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

2018

Tyczka M 800 NumerPDF 4.65/18

6
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

2018

Tyczka M 850 NumerPDF 4.60 4.65/18

7
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

2018

60m K U18 858 NumerPDF 8.26 8.26/19

8
FELCZAK Jakub 1994-07-29 Z/1209/11

2018

2000m M 869 NumerPDF 5:53.94/16

9
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

200m M U20 854 NumerPDF 24.04 24.04/19

10
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

60m M U18 889 NumerPDF

11
JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 Z/0971/17

2018

600m M U20 884 NumerPDF 1:29.05/18

12
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

Tyczka K U18 856 NumerPDF 3.20 3.20/19

13
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

2018

60m M U18 870 NumerPDF 7.37 7.09/18

14
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

2018

Wzwyż M U18 862 NumerPDF 2.00 2.00/19

15
KONICKA Julia 2001-05-14 Z/2002/15

TAK

60m K U20 867 NumerPDF 8.63 8.63/19

16
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

2018

2000 m K U18 879 NumerPDF

17
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

2018

60m M U20 874 NumerPDF 7.08/18

18
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

2018

200m M U20 874 NumerPDF 22.55/18

19
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

2018

300m M U18 853 NumerPDF 38.27/18

20
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

60m K U18 880 NumerPDF 7.96/18

21
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

2018

2000m M U18 858 NumerPDF 6:13.67/18

22
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

2018

60m K U18 865 NumerPDF 7.95 7.95/19

23
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2018

60m K U18 872 NumerPDF 7.97 7.89/18

24
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

2018

Tyczka M U18 000 NumerPDF

25
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

2018

200m M U20 893 NumerPDF 23.35 23.35/19

26
PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 Z/2402/16

TAK

60m pł K U18 5 NumerPDF

27
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

2018

60m K 873 NumerPDF 7.69/18

28
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

2018

200m K 873 NumerPDF 25.07/18

29
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

2018

60m K 880 NumerPDF 7.20/16

30
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

2018

200m K 880 NumerPDF 23.57/10

31
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

2018

Wzwyż K 886 NumerPDF 1.73/17

32
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

2018

600m M U18 880 NumerPDF 1:26.02/18

33
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

2018

60m pł M 881 NumerPDF 7.83/16

34
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

2018

200m M 874 NumerPDF 22.95/16

35
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

2018

300m M 874 NumerPDF 36.15/17

36
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

2018

600m M 881 NumerPDF 1:20.45/17

37
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

2018

60m K 321 NumerPDF 7.52 7.41/16

38
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

2018

600m M U20 876 NumerPDF 1:32.64/17

39
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

2018

200m K 862 NumerPDF 25.54/18

40
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

2018

1000m M U18 817 NumerPDF 3:12.22/18

41
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.39 7.39/19

42
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

2018

60m pł M U20 875 NumerPDF 8.90 8.90/19

43
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

2018

200m M U20 852 NumerPDF

44
UŁANOWSKI Łucjan 2003-10-21 Z/0761/18

2018

2000m M U18 899 NumerPDF

45
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

2018

60m K 864 NumerPDF 7.66/18

46
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

2018

Wzwyż M U20 830 NumerPDF 2.00 2.00/18

47
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

2018

2000m M U20 869 NumerPDF 5:56.62/18

48
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

2018

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.55 1.55/16

49
ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 Z/0761/16

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.41 7.41/19

50
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

2018

Wzwyż K U20 878 NumerPDF 1.60 1.68/18

51
ZIÓŁKOWSKA Paulina 2003-02-27 Z/4400/18

2018

400m K U18 884 NumerPDF

52
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

2018

200m M U20 852 NumerPDF 23.54/18

53
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

2018

300m M U20 852 NumerPDF 36.15 36.15/19

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 7 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

2018

300m M U20 501 NumerPDF 36.96 36.96/19

2
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

2018

W dal K U20 542 NumerPDF 5.41 5.57/18

3
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

2018

400m M U20 571 NumerPDF

4
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

2018

300m M U18 531 NumerPDF 39.07/18

5
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

2018

W dal M U18 331 NumerPDF 6.61/18

6
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

2018

60m M U20 228 NumerPDF 7.15 7.15/19

7
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

2018

200m M U20 228 NumerPDF 23.63/17

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 21 ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K U18 909 NumerPDF 5.00/18

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

Trójskok K U18 909 NumerPDF

3
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

2018

2000m M U18 730 NumerPDF 5:50.00

4
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

600m M U18 732 NumerPDF 1:22.50 1:24.97/18

5
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

2018

300m M U18 903 NumerPDF 39.00 42.23/18

6
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1000m K U20 700 NumerPDF 2:49.41/18

7
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 974 NumerPDF

8
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.81/18

9
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Trójskok M U18 930 NumerPDF

10
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

2000m M U20 736 NumerPDF 5:45.00 5:57.99/18

11
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

300m K U18 708 NumerPDF 42.70 43.49/18

12
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

600m M U18 733 NumerPDF 1.24 1:42.99/16

13
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

2018

Kula K U18 (3kg) 942 NumerPDF 6.85/18

14
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

2018

300m K U18 961 NumerPDF 43.12 48.29/18

15
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

2018

Kula M U18 (5kg) 900 NumerPDF

16
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

600m M U20 745 NumerPDF 1:22.50

17
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

300m K U20 712 NumerPDF 42.10 43.93/17

18
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

2018

Kula M U18 (5kg) 975 NumerPDF 7.84/18

19
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3000m ch K U16 198 NumerPDF

20
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

3000m ch K U16 924 NumerPDF

21
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

1000m K U20 918 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2018

300m K U18 857 NumerPDF 45.74/18

2
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

2018

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 8.29/18

3
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

2018

Kula K U18 (3kg) 883 NumerPDF 7.60/18

4
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

2018

3000m ch M 866 NumerPDF

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2018

Kula K U18 (3kg) 857 NumerPDF 9.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

2018

2000 m K U20 883 NumerPDF 8:14.52/16

7
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

60m K U18 878 NumerPDF 8.65/18

8
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

2018

Kula M U18 (5kg) 865 NumerPDF 6.01/18

9
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

2018

60m K U20 888 NumerPDF 7.93/18

10
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

2018

300m K U18 877 NumerPDF

11
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

2018

300m M U18 858 NumerPDF 39.95/18

12
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

300m K U18 863 NumerPDF 47.60/18

13
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

2018

3000m ch M 872 NumerPDF

14
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

300m K U18 861 NumerPDF 54.02/18

15
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

W dal M U20 292 NumerPDF 6.69/18

16
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

2018

W dal M U18 880 NumerPDF 6.02 6.02/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 31 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

200m K U18 542 NumerPDF 27.65 27.65/19

2
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

60m K U18 542 NumerPDF 8.51 8.51/19

3
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

60m K U20 528 NumerPDF 8.35 8.35/18

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

200m K U20 528 NumerPDF 28.14 28.14/18

5
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2018

60m M U18 506 NumerPDF 7.48/18

6
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2018

200m M U18 506 NumerPDF 24.11/18

7
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

200m K U18 524 NumerPDF 26.35 26.35/19

8
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

W dal K U18 524 NumerPDF 5.39/18

9
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

60m K U18 524 NumerPDF 7.96 7.85/18

10
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

60m pł K U18 505 NumerPDF 9.12 9.12/19

11
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

Wzwyż K U18 505 NumerPDF 1.45 1.45/19

12
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

Kula K U18 (3kg) 505 NumerPDF 11.02 11.02/19

13
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

200m M U20 516 NumerPDF 24.25 24.25/19

14
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

60m M U20 516 NumerPDF 7.66 7.59/18

15
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

2018

60m M U18 527 NumerPDF 7.76/18

16
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

2018

200m M U18 527 NumerPDF 24.92/18

17
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

2018

1000m M U18 524 NumerPDF 2:28.70 2:28.70/19

18
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

2018

600m M U18 524 NumerPDF 1:26.36/17

19
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

2018

600m K U18 526 NumerPDF 2:04.83/15

20
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

2018

600m M U20 512 NumerPDF 1:27.84/18

21
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

2018

1000m M U20 525 NumerPDF 2:32.33 2:32.33/19

22
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

Kula M U18 (5kg) 505 NumerPDF 12.34 12.34/19

23
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

Wzwyż M U18 505 NumerPDF

24
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

60m pł M U18 505 NumerPDF 8.56 8.56/19

25
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

Kula K U18 (3kg) 519 NumerPDF

26
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

60m pł K U18 519 NumerPDF

27
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

Wzwyż K U18 519 NumerPDF

28
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

2018

300m K U18 536 NumerPDF 45.79/17

29
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

200m K U18 546 NumerPDF 28.24 28.13/18

30
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

60m K U18 546 NumerPDF 8.47/18

31
ZIMMER Julia 2003-09-11 Z/2010/18

2018

600m K U18 531 NumerPDF 1:51.60/18

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 10 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M U18 774 NumerPDF

2
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

200m M U18 774 NumerPDF

3
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 780 NumerPDF 12.20 12.20/18

4
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

200m K U18 775 NumerPDF

5
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2018

W dal K U16 702 NumerPDF

6
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2018

200m K U16 702 NumerPDF

7
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

2018

W dal K U18 788 NumerPDF

8
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

2000m M U18 713 NumerPDF

9
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2018

200m K U16 779 NumerPDF

10
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2018

W dal K U16 779 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 28 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

Kula K U18 (3kg) 961 NumerPDF 8.22/18

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

2018

Kula K U20 (4kg) 966 NumerPDF

3
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

2018

3000m ch K U18 958 NumerPDF 19:29.24/18

4
HENNING Julia 2003-12-16 Z/4967/18

2018

1000m K U18 955 NumerPDF

5
JEZIORNY Hubert 2005-10-22 Z/5572/18

2018

3000m ch M 953 NumerPDF

6
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

2018

3000m ch K U16 961 NumerPDF

7
KURZEJA Mateusz 2005-02-05 Z/5573/18

2018

3000m ch M 932 NumerPDF

8
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

2000 m K U20 951 NumerPDF 6:33.65/18

9
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

3000m ch M 952 NumerPDF 16:27.72/18

10
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

2018

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.67/18

11
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

2018

3000m ch K U18 952 NumerPDF 17:16.33/18

12
MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 Z/0136/18

2018

3000m ch K U16 953 NumerPDF 21:43.11/18

13
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

2018

3000m ch M 933 NumerPDF

14
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

2018

3000m ch K U20 935 NumerPDF 16:44.88/18

15
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

2018

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 13.44 13.44/19

16
PIENIĄŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

Kula K U18 (3kg) 968 NumerPDF

17
PILECKA Maja 2005-08-02 Z/0591/18

2018

3000m ch K U16 941 NumerPDF

18
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

2018

600m M U18 936 NumerPDF 1:28.89/18

19
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

2018

3000m ch M 935 NumerPDF 17:31.19/15

20
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

2018

3000m ch M 951 NumerPDF

21
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

2018

Kula M U18 (5kg) 949 NumerPDF 11.59/18

22
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

2018

3000m ch K U16 956 NumerPDF 20:55.26/18

23
URBANOWICZ Dawid 2005-11-15 Z/5574/18

2018

3000m ch M 947 NumerPDF

24
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

2018

Trójskok K U20 950 NumerPDF 10.80/17

25
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

Trójskok K U20 966 NumerPDF

26
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.55 1.60/17

27
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

2018

3000m ch K U18 949 NumerPDF 18:06.29/18

28
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

2018

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.85 1.85/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 8 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

2018

1000m M U20 325 NumerPDF 2:40.81/18

2
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

2018

60m M U20 320 NumerPDF 7.43 7.43/19

3
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

2018

300m M U20 320 NumerPDF 37.41/18

4
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

2018

200m K U18 313 NumerPDF 28.06/18

5
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

2018

1000m K U18 300 NumerPDF

6
SIROKOS Alicja 2002-05-01 Z/0783/18

2018

200m K U18 304 NumerPDF 29.89/18

7
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

2018

200m K U18 333 NumerPDF 26.98/18

8
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

2018

600m K U18 332 NumerPDF 1:43.20/18

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

2018

Trójskok K U20 101 NumerPDF 10.01/17

2
LEPPERT Martyna 2002-08-01 Z/1377/16

2018

Trójskok K U18 103 NumerPDF 9.22/18

3
PECHTA Amelia 2002-02-23 Z/3672/16

2018

Kula K U18 (3kg) 104 NumerPDF 7.48/17

4
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

60m pł K U18 113 NumerPDF 10.17/18

5
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

W dal K U18 113 NumerPDF 4.55/17

6
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

60m M U20 184 NumerPDF 7.19/17

7
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

300m M U20 184 NumerPDF 38.94/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 10 ( 8 ) K-3 M-5
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

2018

400m K U20 866 NumerPDF

2
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

2018

600m M U20 868 NumerPDF 1:29.02/18

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

2018

60m K U18 889 NumerPDF 8.21/17

4
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

2018

200m K U18 889 NumerPDF 25.94

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

60m M U20 976 NumerPDF 6.92 6.92/18

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

200m M U20 976 NumerPDF 23.93/17

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

2018

Kula M U18 (5kg) 517 NumerPDF 14.38 14.38/19

2
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

2018

Wzwyż M U20 520 NumerPDF 1.95 1.96/18

3
KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 Z/1348/11

2018

Wzwyż K 17 NumerPDF 1.88/16

4
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

2018

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 17.47 17.47/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 25 ( 22 ) K-6 M-16
 
AZS Łódź Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

2018

200m M U20 186 NumerPDF 23.27 23.05/18

2
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2018

200m K U20 185 NumerPDF 26.50 26.16/18

3
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

2018

200m M U18 196 NumerPDF 23.73 23.73/19

4
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

2018

1000m M 200 NumerPDF 2:28.23/16

WARUNKOWO - BADANIA
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 9 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

60m M U18 538 NumerPDF 6.97 6.97/19

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M U18 538 NumerPDF 22.41 22.27/18

3
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

60m M U18 69 NumerPDF 6.86 6.86/19

4
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K U20 520 NumerPDF 10.90 11.30/17

5
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

60m pł M U18 521 NumerPDF 7.97 7.97/19

6
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

60m M U18 521 NumerPDF 7.38 7.38/19

7
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M U18 536 NumerPDF 13.17 13.54/18

8
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

200m K U18 524 NumerPDF 27.29 27.29/19

9
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

60m K U18 524 NumerPDF 8.09 8.09/19

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

2000 m K U20 244 NumerPDF

2
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

2000m M U18 221 NumerPDF 6:13.14/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 9 ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2018

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 13.74 13.74/19

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 13.87 13.87/19

3
GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 Z/0510/19

TAK

200m M U20 142 NumerPDF

4
KORC Juliusz 2003-05-14 Z/2765/17

2018

200m M U18 132 NumerPDF

5
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

2018

Kula M U20 (6kg) 77 NumerPDF

6
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2018

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 13.46 13.46/19

7
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

2018

Trójskok M U18 141 NumerPDF

8
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

2018

1000m M U18 144 NumerPDF 2:55.99 3:09.58/18

9
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2018

200m M U20 131 NumerPDF

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

2018

2000 m K U18 501 NumerPDF

 
MASTERS Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWITA Zbigniew 1959-09-16 Z/0156/19

TAK

3000m ch M 59 NumerPDF 16:26.10 15:26.68/17

2
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

60m pł M 506 NumerPDF

3
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

60m M 506 NumerPDF 9.04 8.52/16

4
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

Wzwyż M 506 NumerPDF 1.40 1.48/17

5
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

60m K 25 NumerPDF 10.09/16

6
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

200m K 25 NumerPDF 35.08/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

2018

200m K 239 NumerPDF 25.25 25.25/19

2
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

2018

200m K 238 NumerPDF 25.38/18

3
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

60m K U20 222 NumerPDF 7.48 7.40/18

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECHOSKI Adam 1999-02-23 Z/0535/15

2018

60m M 103 NumerPDF 7.26 7.26/19

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

2018

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.55 1.76/11

2
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

2018

60m M U18 601 NumerPDF 7.37 7.24/18

3
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

2018

W dal M U20 622 NumerPDF 6.72 6.72/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

2018

600m K U18 856 NumerPDF 1:35.76 1:35.76/19

2
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

2018

60m pł K U18 885 NumerPDF 9.08 9.08/19

3
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

2018

200m K U18 885 NumerPDF 26.74 26.74/19

4
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

2018

60m pł K U18 855 NumerPDF 8.76 8.76/19

5
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

2018

300m K U18 855 NumerPDF 42.76/18

6
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

2018

400m K U20 852 NumerPDF 60.56 60.56/19

7
ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 Z/1673/18

2018

2000m M U18 879 NumerPDF 5:50.00

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

200m M U18 266 NumerPDF 24.33 24.33/19

2
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

60m K U18 253 NumerPDF 7.74 7.74/19

3
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

200m K U18 253 NumerPDF 27.32/17

4
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

1000m K U18 444 NumerPDF 3:06.15 3:06.15/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 156 ( 119 ) K-66 M-53
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 19 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

60m M U18 701 NumerPDF 7.39 7.39/19

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

200m M U18 701 NumerPDF 25.00 25.00/19

3
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 10.85 10.85/19

4
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1000m M U18 727 NumerPDF 2:55.68 2:55.68/19

5
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

2018

1000m M U18 730 NumerPDF 2:39.69/18

6
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

W dal K U18 708 NumerPDF 4.63 4.81/18

7
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

600m K U18 713 NumerPDF 1:51.13/17

8
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

60m K U18 720 NumerPDF 8.38 8.34/18

9
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

2000m M 725 NumerPDF 5:54.01 5:54.01/19

10
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U18 715 NumerPDF 1.55 1.60/17

11
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U18 711 NumerPDF 1.80 1.80/19

12
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

60m M U18 714 NumerPDF 7.13 7.13/19

13
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

200m M U18 714 NumerPDF 23.64 23.64/19

14
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

1000m K U18 726 NumerPDF 3:19.30 3:19.30/19

15
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

60m K U18 724 NumerPDF 8.24/17

16
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

60m pł K U18 705 NumerPDF 9.66 9.66/19

17
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 11.53 11.53/19

18
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

1000m M U20 708 NumerPDF 2:40.33 2:40.33/19

19
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 13.51 13.51/19

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 41 ( 27 ) K-15 M-12
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

2018

400m M U20 407 NumerPDF 50.20

2
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

60m M 405 NumerPDF 7.15 6.89/16

3
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

200m M 405 NumerPDF 23.15 23.02/16

4
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

300m K 401 NumerPDF 38.95/18

5
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

200m K 401 NumerPDF 25.06/18

6
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

200m K U18 393 NumerPDF 25.42 25.83/18

7
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

Trójskok M 406 NumerPDF 14.88/18

8
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

W dal M 406 NumerPDF 6.99/18

9
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

3000m ch K U20 404 NumerPDF 17:16.55/18

10
GRZYBOWSKI Marcin 2003-07-01 Z/0085/17

2018

300m M U18 405 NumerPDF

11
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

300m K 391 NumerPDF 40.21 41.41/17

12
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

200m K 391 NumerPDF 25.83 26.48/17

13
KOPACKA Weronika Urszula 2003-01-31 Z/2609/17

2018

300m K U18 406 NumerPDF

14
KRZYWOBŁOCKI Mateusz 2001-06-09 Z/2716/17

TAK

400m M U20 401 NumerPDF

15
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

60m pł M U20 42 NumerPDF

16
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Tyczka M U20 42 NumerPDF

17
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 42 NumerPDF 9.29 9.29/19

18
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

2018

600m M U18 402 NumerPDF 1:37.36/18

19
MAJEWSKA Patrycja 2003-03-18 Z/0087/17

2018

300m K U18 390 NumerPDF

20
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

Trójskok M 402 NumerPDF 14.94/18

21
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

W dal M 402 NumerPDF 7.08/17

22
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

300m K 396 NumerPDF 39.34 39.19/17

23
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 396 NumerPDF 24.70/17

24
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

60m pł K 396 NumerPDF 8.96/15

25
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

Kula K (4kg) 396 NumerPDF 12.52/15

26
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

400m K U20 402 NumerPDF 67.31 67.31/19

27
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

200m K 390 NumerPDF 24.99 24.99/19

28
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400m M U20 400 NumerPDF 49.92/18

29
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

600m K U18 401 NumerPDF 1:45.53/18

30
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

60m pł M U20 39 NumerPDF

31
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Tyczka M U20 39 NumerPDF 3.20/18

32
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 39 NumerPDF

33
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

1500m M U20 398 NumerPDF 4:16.21/18

34
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

300m K U18 398 NumerPDF 46.36

35
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

60m K U18 398 NumerPDF

36
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

60m K U18 390 NumerPDF 8.30 8.30/19

37
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

200m K U18 390 NumerPDF 27.15

38
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

600m M U20 399 NumerPDF 1:26.14/17

39
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

60m K U18 402 NumerPDF 8.54 8.54/19

40
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

200m K U18 402 NumerPDF 27.90

41
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

600m K U18 391 NumerPDF 1:37.40 1:37.40/19

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

2000m M U18 17 NumerPDF

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

200m K U20 34 NumerPDF 26.45 26.45/19

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

60m K U20 34 NumerPDF 8.02 8.02/19

3
SITKO Zuzanna 2003-01-25 Z/0756/17

2018

1000m K U18 18 NumerPDF 3:05.90/18

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

2018

3000m ch K U20 836 NumerPDF

2
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

2018

3000m ch M 848 NumerPDF

3
RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 Z/1838/16

2018

3000m ch M 843 NumerPDF

4
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

2018

3000m ch M 837 NumerPDF

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

2000 m K U18 75 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

1000m K U18 70 NumerPDF 3:07.19/17

3
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

1000m K 61 NumerPDF 2:49.56/18

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

2018

Kula M U20 (6kg) 169 NumerPDF 15.05 15.05/19

2
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

2018

Wzwyż M U18 180 NumerPDF 1.75 1.75/19

3
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

2018

Wzwyż K U18 209 NumerPDF

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

200m M U20 528 NumerPDF

2
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

60m M U20 528 NumerPDF 7.11 7.11/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

60m M U20 779 NumerPDF 7.37/18

2
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

200m M U20 779 NumerPDF 24.05/18

3
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

600m K U20 783 NumerPDF 1:53.00/17

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

2018

Wzwyż M U18 150 NumerPDF 1.70 1.70/19

2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

2018

1500m K U20 83 NumerPDF

3
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

2018

600m K U18 17 NumerPDF 1:49.76/18

4
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

60m pł K U18 86 NumerPDF

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

Wzwyż K U18 86 NumerPDF 1.51/18

6
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

2018

60m pł M U18 74 NumerPDF 8.95 8.95/19

7
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

2018

Wzwyż M U18 74 NumerPDF 1.85 1.85/19

8
WINIARSKI Mateusz 2001-04-17 Z/0481/18

2018

1000m M U20 33 NumerPDF 3:07.80/18

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 16 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

2018

300m K U18 35 NumerPDF 47.39 43.72/17

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

2018

60m K U18 35 NumerPDF 8.34/18

3
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

2018

600m M U20 98 NumerPDF 1:28.42/18

4
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

2018

60m M U18 22 NumerPDF

5
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

2018

300m M U18 22 NumerPDF 36.68 36.68/18

6
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

2018

300m K U18 40 NumerPDF 43.66/18

7
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

2018

60m K U20 42 NumerPDF 8.69/17

8
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

2018

W dal K U20 42 NumerPDF

9
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

2018

1000m M 23 NumerPDF 2:36.26/18

10
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

2018

1500m M U20 92 NumerPDF

11
NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 Z/5234/18

2018

600m K U20 33 NumerPDF 1:48.03 1:48.03/19

12
PESTKA Agata 2001-07-04 Z/2841/18

2018

600m K U20 22 NumerPDF

13
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

2018

400m M U20 10 NumerPDF

14
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

2018

60m M U20 10 NumerPDF 7.32/18

15
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

2018

600m M U18 32 NumerPDF

16
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

2018

1500m K U20 77 NumerPDF

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 14 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

W dal K U18 13 NumerPDF

2
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

60m pł K U18 13 NumerPDF

3
CHORĄŻEWSKA Patrycja 2003-01-22 Z/0623/18

2018

W dal K U18 15 NumerPDF 3.80/18

4
CHORĄŻEWSKA Patrycja 2003-01-22 Z/0623/18

2018

Trójskok K U18 15 NumerPDF

5
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

60m pł K U18 66 NumerPDF

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

Wzwyż K U18 24 NumerPDF 1.55/18

7
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

2018

Wzwyż K U18 23 NumerPDF

8
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

2018

Kula K U18 (3kg) 23 NumerPDF

9
ORMAŃCZYK Miłosz 2001-08-15 Z/2852/16

2018

60m pł M U20 45 NumerPDF

10
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

2018

60m M U20 45 NumerPDF 7.66/18

11
OSSOWSKI Wojciech 2001-05-08 Z/2854/16

2018

W dal M U20 45 NumerPDF 4.75/16

12
PRZYSTRZELSKI Karol 2001-07-22 Z/0495/18

2018

60m pł M U20 19 NumerPDF 8.90 8.90/19

13
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

Wzwyż K U18 20 NumerPDF 1.55 1.55/19

14
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

W dal K U18 20 NumerPDF 4.23/17

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAWAT Julia 1997-07-24 Z/0318/14

2018

60m K 93 NumerPDF 9.04/15

2
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

2018

60m pł K 96 NumerPDF

3
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

2018

60m K 96 NumerPDF 8.08/18

4
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

2018

60m pł K 95 NumerPDF 9.39/18

5
RADOŃ Weronika 2002-06-21 Z/0668/19

TAK

600m K U18 97 NumerPDF

 
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.70/18

 
RKS Rumia Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

2018

Kula K U20 (4kg) 97 NumerPDF 12.09 12.09/19

2
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

2018

1500m K U20 95 NumerPDF

3
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

200m K U18 90 NumerPDF 27.69 27.69/19

4
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

60m K U18 90 NumerPDF 8.42 8.25/18

5
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

2018

Kula K U20 (4kg) 98 NumerPDF 11.29 11.29/19

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

3000m ch M 101 NumerPDF 16:19.26 14:41.38/11

 
UKS Lipusz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZKOWSKI Maciej 2002-03-05 Z/1722/16

2018

Kula M U18 (5kg) 89 NumerPDF 8.41/17

2
DOMASZK Krystian 2002-02-14 Z/1725/16

2018

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF

3
SŁODKI Dawid 2002-05-16 Z/1728/16

2018

Kula M U18 (5kg) 41 NumerPDF 10.79/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 12 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

2018

3000m ch M 206 NumerPDF

2
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

2018

2000m M U18 217 NumerPDF

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

600m K U20 205 NumerPDF 1:37.52/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

2018

Wzwyż M U18 205 NumerPDF

5
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

2018

60m pł K U18 217 NumerPDF

6
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

200m M U18 230 NumerPDF 24.98 24.98/19

7
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

60m M U18 230 NumerPDF 7.67 7.67/19

8
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

1000m K U18 216 NumerPDF 3:11.16 3:11.16/18

9
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

2018

3000m ch M 219 NumerPDF

10
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

2018

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 11.86/18

11
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

2018

2000m M U18 218 NumerPDF 6:02.49/18

12
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

2018

Wzwyż M U18 227 NumerPDF 1.75 1.75/19

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 12 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

200m K U20 461 NumerPDF 27.16 27.16/19

2
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

60m K U20 461 NumerPDF 8.34 8.33/18

3
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

200m K U20 454 NumerPDF 28.58 28.58/19

4
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

60m K U20 454 NumerPDF 8.62 8.74/16

5
KOLLAR Alessandro 2000-12-28 Z/0585/17

2018

Tyczka M U20 455 NumerPDF 3.60/17

6
MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 Z/3424/17

2018

Tyczka M U18 451 NumerPDF 3.40/18

7
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

2018

60m M 454 NumerPDF 7.30 7.26/18

8
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

2018

200m M 454 NumerPDF 23.19 23.19/19

9
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 Z/3692/15

2018

Tyczka K U18 458 NumerPDF 2.90/17

10
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

2018

Tyczka K U18 453 NumerPDF 3.00/18

11
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

60m pł K U18 460 NumerPDF 9.40 9.29/18

12
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

200m K U18 460 NumerPDF 27.78 26.78/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 Z/4333/11

2018

1000m M 319 NumerPDF 2:28.59/16

2
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

200m M 325 NumerPDF 22.48/17

3
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

60m M 325 NumerPDF 6.93 6.83/18

 
www.uksmaraton.bierun.pl
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 38/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁECKI Waldemar 1958-01-10 Z/1661/11

TAK

3000m ch M 417 NumerPDF 14:45.83/15

2
ŚLEZIONA Katarzyna 1970-05-01 Z/1663/11

TAK

3000m ch K 419 NumerPDF 16:44.43/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 76 ( 52 ) K-31 M-21
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 12 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28 Z/5032/18

2018

60m K U18 138 NumerPDF

2
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27 Z/1477/15

2018

200m K U20 138 NumerPDF

3
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

2018

3000m ch K U20 135 NumerPDF 16:24.29/18

4
KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 Z/3657/16

2018

300m M U18 139 NumerPDF

5
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

60m K U20 146 NumerPDF 7.76 7.76/18

6
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

200m K U20 146 NumerPDF 25.36/18

7
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

2018

300m K U16 141 NumerPDF 53.30/16

8
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

W dal K U18 136 NumerPDF

9
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

60m K U18 136 NumerPDF

10
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 Z/5682/15

2018

3000m ch K U20 145 NumerPDF 16:33.35/18

11
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

200m K U18 143 NumerPDF

12
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

60m K U18 143 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

2018

600m K U18 407 NumerPDF 1:36.59 1:36.59/18

2
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

200m K U20 400 NumerPDF 25.64 25.05/18

3
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

60m K U20 400 NumerPDF 7.81 7.69/18

4
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

60m K U18 427 NumerPDF

5
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

60m pł K U18 427 NumerPDF 8.64 8.64/19

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 11 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

2018

300m M U18 88 NumerPDF 37.70 37.70/19

2
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

2018

60m M U18 90 NumerPDF 7.69/18

3
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

2018

W dal M U18 90 NumerPDF 6.13/18

4
GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 Z/0377/15

2018

300m M 89 NumerPDF 36.18/16

5
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

W dal K U20 93 NumerPDF 5.10 5.62/18

6
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

Trójskok K U20 93 NumerPDF

7
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

2018

400m K U20 91 NumerPDF

8
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

2018

200m M U18 89 NumerPDF 26.44/17

9
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

2018

Trójskok M U18 89 NumerPDF

10
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 Z/4624/15

2018

200m M U20 91 NumerPDF

11
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 Z/4624/15

2018

W dal M U20 91 NumerPDF 6.70 7.09/17

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLAK Martyna 2003-01-23 Z/2098/17

2018

Kula K U18 (3kg) 84 NumerPDF

2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

200m K U18 59 NumerPDF

3
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

60m pł K U18 59 NumerPDF

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 9 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

2018

200m M 160 NumerPDF 22.06 21.95/17

2
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

2018

60m M 135 NumerPDF 6.94/18

3
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

2018

Kula K (4kg) 153 NumerPDF 17.06/17

4
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

200m M 142 NumerPDF 22.70

5
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

60m M 142 NumerPDF 7.71/15

6
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

2018

60m M 167 NumerPDF 7.33/15

7
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

2018

400m M 162 NumerPDF

8
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

60m K 159 NumerPDF 7.81/17

9
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

2018

60m M 159 NumerPDF 6.75/13

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 11 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

2018

60m M U18 193 NumerPDF

2
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

2018

200m M U18 193 NumerPDF

3
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

2018

60m M 206 NumerPDF 6.90 6.90/19

4
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

Trójskok K U18 201 NumerPDF 10.95/18

5
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

2018

60m K U20 205 NumerPDF 8.33/18

6
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

2018

200m M 192 NumerPDF 23.89/15

7
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

2018

60m M 192 NumerPDF 7.54/15

8
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

200m M 202 NumerPDF 22.90/09

9
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

60m M 202 NumerPDF 7.43 7.08/09

10
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

2018

W dal M U18 198 NumerPDF 5.87/18

11
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

2018

60m M 192 NumerPDF 6.66/14

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

2018

60m pł K U18 348 NumerPDF

2
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

2018

200m K U18 348 NumerPDF

3
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

2018

60m K U18 347 NumerPDF 8.91 8.91/19

4
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

2018

200m K U18 347 NumerPDF

5
SOBUSIAK Emilia 2001-08-22 Z/5089/15

2018

60m K U20 351 NumerPDF 8.90/18

6
SOBUSIAK Emilia 2001-08-22 Z/5089/15

2018

200m K U20 351 NumerPDF 27.83 27.83/19

7
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

2018

600m K U18 349 NumerPDF 1:47.28 1:47.28/19

 
UKS Olimp Duszniki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

2018

60m K U18 206 NumerPDF 8.05/18

2
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

2018

200m K U18 206 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

2018

Kula K U20 (4kg) 468 NumerPDF 9.38 9.38/19

2
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

200m K 463 NumerPDF 26.98 26.14/17

3
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

60m pł K 463 NumerPDF 9.24 8.77/18

4
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

2018

Kula K U18 (3kg) 459 NumerPDF 7.77 7.77/19

5
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

2018

200m K U18 476 NumerPDF

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 11 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 Z/0843/17

2018

3000m ch K U18 4 NumerPDF

2
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

2018

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF

3
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

2018

60m pł K U18 5 NumerPDF 9.76 9.57/18

4
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

2018

Wzwyż K U18 5 NumerPDF 1.50 1.51/18

5
OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 Z/1792/15

2018

1000m M U20 8 NumerPDF 3:17.10/15

6
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

2018

60m pł M U20 22 NumerPDF 8.83 8.70/18

7
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

2018

Wzwyż M U20 22 NumerPDF 1.75 1.75/17

8
RYSMAN Kacper 2002-01-12 Z/3055/16

2018