Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Małopolski mityng LA "I Ty możesz zostać mistrzem" - kobiety
KRAKÓW, 05.07.2020
Osobostarty wszystkie: 125 ( 118 ) K-116 M-2
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

800m K 678 NumerPDF 2:13.29/18  ROSU   ZKN 

2
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

400m pł K 675 NumerPDF 66.29/19

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

400m K 27 NumerPDF 61.31/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

200m K 924 NumerPDF 26.09/18

2
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

100m K 924 NumerPDF 12.94/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 112 ( 106 ) K-104 M-2
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

400m K 47 NumerPDF 56.95/17

2
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

800m K 111 NumerPDF 2:23.46 2:16.86/18

3
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/2289/20

TAK

100m K 150 NumerPDF 14.99 14.80/19

4
MATEŃKO Anna 2006-04-14 Z/4231/19

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.52 14.50/19

5
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

200m pł K U16 349 NumerPDF 32.88/19

6
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

800m K 9 NumerPDF 2:17.53/18  ZKN 

7
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

200m pł K U16 349 NumerPDF 34.72/19

 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 15 ( 14 ) K-13 M-1
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 662 NumerPDF 2:05.68/18

2
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

100m K 666 NumerPDF 12.22/19

3
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

200m K 666 NumerPDF 24.91/19

4
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

400m K 669 NumerPDF 64.98/18

5
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

400m K 668 NumerPDF 64.64 63.58/18

6
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

200m K 667 NumerPDF 29.06 28.02/19

7
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

100m K 678 NumerPDF 12.97/17

8
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

800m K 665 NumerPDF 2:20.52 2:20.52/20

9
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 671 NumerPDF 12.26 13.80/19

10
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

800m K 673 NumerPDF 2:21.15/19  ROSU 

11
ORMANIEC Łucja 2003-05-18 Z/3960/17

TAK

400m K 660 NumerPDF 65.93 65.39/19

12
PRUSAK Mateusz 2003-10-08 Z/4052/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 666 NumerPDF 31.87/19

13
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

Oszczep K (600) 673 NumerPDF 43.25 43.80/16

14
ŚWIERTA Emilia 2003-08-11 Z/1887/18

TAK

800m K 661 NumerPDF 2:27.07/19

15
ZAJĄC Barbara 2006-08-21 Z/1888/18

TAK

2000 m K 669 NumerPDF

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BICZAK Aniela 2002-12-13 Z/1348/20

TAK

200m K 25 NumerPDF 29.36 29.36/20

2
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

100m K 21 NumerPDF 13.13 13.04/19

3
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.81 13.81/20

 
KS Olkusz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 29/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CURYŁO Julia 2006-11-19 Z/1614/20

TAK

400m K 99 NumerPDF

2
GŁĄB Anna 2007-05-20 Z/4102/19

TAK

100m K 94 NumerPDF 14.99 14.99/20

3
KRAWCZYK Maria 2008-12-15 Z/4103/19

TAK

1000m K 87 NumerPDF

4
PUTOWSKA Paulina 2002-01-04 Z/5403/18

TAK

800m K 58 NumerPDF 2:45.44/19

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

300m K 311 NumerPDF 53.02/19

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

400m pł K 308 NumerPDF

3
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 310 NumerPDF 16.07 16.07/20

4
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

800m K 444 NumerPDF 2:53.14 2:53.14/20

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

400m pł K 44 NumerPDF

2
DULIAN Wiktoria 2003-03-24 Z/1741/17

TAK

100m K 37 NumerPDF 13.40 13.05/19

3
DULIAN Wiktoria 2003-03-24 Z/1741/17

TAK

200m K 37 NumerPDF 27.61 27.26/19

4
MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 Z/4753/18

TAK

400m pł K 30 NumerPDF  ZKN 

5
MICHOŃ Emilia 2004-01-03 Z/3773/17

TAK

400m pł K 25 NumerPDF

6
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

600m K 27 NumerPDF 1:48.11 1:47.09/19

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 Z/1425/19

TAK

2000 m K 262 NumerPDF

2
LIBERDA Zuzanna 2002-12-22 Z/0846/18

TAK

100m K 276 NumerPDF 13.13 12.82/19

3
ZADORA Julia 2003-12-19 Z/1799/20

TAK

800m K 274 NumerPDF

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

100m K 566 NumerPDF 13.65 13.65/20

2
KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 Z/5153/19

TAK

100m K 586 NumerPDF 14.75/19

3
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

100m K 574 NumerPDF 13.84 13.84/20

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 17 ( 16 ) K-16 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

600m K 50 NumerPDF 1:55.10 1:55.10/20  ROSU 

2
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

TAK

2000 m K 3 NumerPDF 7:28.35/19

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

100m K 6 NumerPDF 13.15/19  ROSU   ZKN 

4
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

200m K 6 NumerPDF 28.07/19  ROSU   ZKN 

5
GÓRA Małgorzata 2006-12-16 Z/3427/18

TAK

300m K 37 NumerPDF 50.22/18  ROSU 

6
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

800m K 12 NumerPDF 2:30.24 2:21.94/19

7
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

600m K 47 NumerPDF 2:03.84 2:03.84/20  ROSU 

8
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

300m K 14 NumerPDF 48.47 48.47/20  ROSU 

9
KRAS Zuzanna 2006-09-28 Z/5515/19

TAK

600m K 60 NumerPDF 1:56.19 1:55.21/19  ROSU 

10
KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 Z/1005/20

TAK

600m K 78 NumerPDF 1:53.57 1:53.57/20

11
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

100m K 65 NumerPDF 14.00 14.00/20  ROSU 

12
MIETŁA Oliwia 2007-03-27 Z/2279/19

TAK

300m K 26 NumerPDF

13
RYBA Gabriela 2007-03-05 Z/2274/19

TAK

1000m K 2 NumerPDF

14
SIUDUT Katarzyna 2008-01-02 Z/2280/19

TAK

1000m K 52 NumerPDF

15
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

100m K 57 NumerPDF 14.07/19  ROSU 

16
SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 Z/3426/18

TAK

1000m K 8 NumerPDF

17
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

200m pł K U16 27 NumerPDF 34.44/19

 
MUKS ILKUS Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIG Klaudia 2005-06-22 Z/5416/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 220 NumerPDF 7.07 7.07/20

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 Z/2587/18

TAK

100m K 31 NumerPDF 13.61 13.60/19

2
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

100m K 94 NumerPDF 14.30 14.30/20

3
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

100m K 50 NumerPDF 14.66 14.66/20

4
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

100m K 68 NumerPDF 13.18 13.18/20

5
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 29.80 31.13/19

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIĄŻKA Maja 2008-12-18 Z/2662/20

TAK

1000m K 844 NumerPDF

2
RADZIUKIEWICZ Aleksandra 2005-07-08 Z/5719/18

TAK

200m pł K U16 894 NumerPDF 41.60/19

3
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

200m K 891 NumerPDF 26.91/19  ZKN 

4
WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 Z/1861/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 868 NumerPDF 11.99 11.99/20

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

400m K 280 NumerPDF 60.95/18

2
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

100m K 280 NumerPDF 13.16/18

3
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

400m K 286 NumerPDF 59.56/18

4
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

100m K 286 NumerPDF 13.08/18

 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

200m K 63 NumerPDF 29.41 28.62/17

2
ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 Z/2678/18

TAK

100m K 62 NumerPDF 14.29 14.07/18

 
www.sp1.tokarnia.edu.pl/
UKS Jedynka Tokarnia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 33/MA/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HANUSIAK Małgorzata 2007-02-05 Z/5662/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 19 NumerPDF 7.47/19

2
KORABIK Sara 2007-12-15 Z/5513/19

TAK

100m K 13 NumerPDF

3
PĘCEK Karina 2006-02-06 Z/2949/18

TAK

300m K 23 NumerPDF 46.97/19

4
ROMANIAK Izabela 2008-02-10 Z/5664/18

TAK

300m K 24 NumerPDF 52.19/19

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

100m K 152 NumerPDF 14.98/19

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

400m K 88 NumerPDF 62.24/18

2
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF 36.99 36.99/20

3
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

400m K 5 NumerPDF 63.37/15

4
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

800m K 15 NumerPDF 2:19.66/19  ZKN 

5
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

400m pł K 24 NumerPDF 71.25/19

6
ŚLAZYK Zuzanna 2004-07-21 Z/5248/18

TAK

400m K 40 NumerPDF 63.32/19

7
WOŹNIAK Roksana 2006-05-03 Z/2675/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 5 NumerPDF 24.58 24.58/20

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

600m K 790 NumerPDF 1:53.56/18  ROSU 

2
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

2000 m K 715 NumerPDF  ROSU 

3
PIRÓG Wiktoria 2005-01-31 Z/1232/19

TAK

600m K 725 NumerPDF 1:56.38/19  ROSU 

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 9 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYDNIAK Iga 2008-10-20 Z/2629/20

TAK

1000m K 171 NumerPDF

2
CHODUR Milena 2007-05-11 Z/2632/20

TAK

300m K 176 NumerPDF 55.94 53.79/19

3
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 167 NumerPDF 24.00 24.00/20

4
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 173 NumerPDF 7.49 7.49/20

5
GRABARZ Julia 2004-09-16 Z/5608/18

TAK

300m K 159 NumerPDF 50.54/19

6
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

600m K 154 NumerPDF 1:56.82 1:53.99/19

7
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

300m K 153 NumerPDF 44.83/19

8
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

TAK

800m K 156 NumerPDF 2:42.13 2:42.13/20

9
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

1000m K 157 NumerPDF 3:33.57/19

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 10 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

200m pł K U16 351 NumerPDF 33.88/19  ROSU 

2
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 344 NumerPDF 30.72 30.72/20

3
JEWUŁA Dominika 2006-10-03 Z/3172/18

TAK

200m K 343 NumerPDF  ROSU 

4
KOWALSKA Alicja 2006-11-02 Z/4115/19

TAK

100m K 347 NumerPDF 14.24 14.24/20  ROSU 

5
KWOKA Martyna 2005-10-12 Z/0377/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 347 NumerPDF 23.14 23.14/20

6
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K (1kg) 343 NumerPDF 29.35 32.05/19  ZKN 

7
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Dysk K (1kg) 350 NumerPDF 41.02 41.02/20  KNF 

8
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Kula K (4kg) 350 NumerPDF 11.65/19  KNF 

9
STACHYRA Justyna 2006-06-22 Z/5237/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 348 NumerPDF 34.88 34.88/20

10
ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 Z/2979/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 347 NumerPDF 33.88 33.88/20

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANDYK Agata 1992-10-07 Z/3238/11

TAK

200m K 109 NumerPDF 26.49/16

2
ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 Z/3589/17

TAK

400m pł K 105 NumerPDF 69.43/19

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

800m K 451 NumerPDF 2:28.10/19

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

200m K 21 NumerPDF 27.05/18

2
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

600m K 30 NumerPDF

3
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

400m K 19 NumerPDF 66.65/18

4
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

800m K 88 NumerPDF 2:14.72 2:14.72/20  ZKN 

5
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

800m K 24 NumerPDF 2:36.40/19