Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U16 2019
SOPOT, 28.08.2019
Osobostarty wszystkie: 480 ( 317 ) K-165 M-152
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

600m K U16 27 NumerPDF 1:46.20 1:46.20/19 PK

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 32 ( 27 ) K-13 M-14
 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

1000m M 388 NumerPDF 2:44.14 2:44.14/19

2
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

2000 m K U16 356 NumerPDF

3
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

600m M U16 371 NumerPDF 1:28.75 1:28.75/19

4
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

1000m M 37 NumerPDF 2:45.33 2:45.33/19

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 14 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K 312 NumerPDF 44.67 44.67/19

2
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 343 NumerPDF 12.68 12.68/19 PK

3
LE¦NIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

300m K 336 NumerPDF PK

4
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

W dal M 322 NumerPDF 5.61 5.61/19 PK

5
MARKIEWICZ Jan 2002-08-17 Z/0727/19

TAK

100m M 322 NumerPDF 12.34 12.34/19 PK

6
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

100m M U16 310 NumerPDF 11.51 11.23/18 PK

7
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

100m M 315 NumerPDF 12.91 12.91/19 PK

8
PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 Z/0240/19

TAK

100m M U16 305 NumerPDF 12.58 12.58/19 PK

9
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

300m K 316 NumerPDF 47.10 47.10/19 PK

10
PRUCHNIEWSKA Amelia 2004-01-19 Z/0354/18

TAK

300m K U16 301 NumerPDF 44.93 44.93/19 PK

11
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

100m M U16 312 NumerPDF 11.52 11.52/19 PK

12
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

600m K U16 316 NumerPDF 1:48.08 1:48.08/19 PK

13
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

100m K 335 NumerPDF 13.85 13.85/19

14
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K U16 300 NumerPDF 5.06 5.06/19

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

2000 m K U16 3 NumerPDF PK

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

300m M U16 3 NumerPDF 38.41 38.41/19 PK

3
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

100m M U16 3 NumerPDF 12.24 12.20/18 PK

4
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

300m M U16 3 NumerPDF PK

5
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

100m M U16 3 NumerPDF PK

6
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF 26.51 26.51/19 PK

7
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

300m M U16 6 NumerPDF 39.13/18 PK

8
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

300m K U16 9 NumerPDF 43.74/18 PK

9
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF PK

 
UKS Duo-Set ¦wiecie Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 890 NumerPDF 30.55 30.55/19

2
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 869 NumerPDF 9.58 9.58/19

3
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 869 NumerPDF 26.69 26.69/19

4
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 868 NumerPDF 47.92 47.92/19

5
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 868 NumerPDF 12.52 12.52/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 Z/0499/18

TAK

300m K 809 NumerPDF

2
LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 Z/0216/16

TAK

600m K 888 NumerPDF 1:49.39/18

3
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

TAK

100m K 277 NumerPDF

4
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

TAK

W dal K 277 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 415 ( 275 ) K-149 M-139
 
Akademia Biegowa Kartuzy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 55/PM/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIELA Miloch 2004-05-06 Z/4898/19

TAK

600m K U16 13 NumerPDF

2
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:43.17 1:42.11/18

 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 66 ( 38 ) K-17 M-21
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.18 11.18/19 PK

2
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

2000m M U16 712 NumerPDF

3
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 707 NumerPDF 8.78 8.78/19

4
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K 710 NumerPDF 44.73 44.73/19 PK

5
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

(II) 4x100m K 710 NumerPDF

6
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

100m M U16 722 NumerPDF 11.94 11.94/19

7
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M U16 722 NumerPDF 1.78 1.78/19

8
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

(II) 4x100m M 722 NumerPDF

9
DONAJ Bartosz 2003-08-28 Z/4128/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 708 NumerPDF 10.94 10.94/19 PK

10
DUSZA Jakub 2006-09-22 Z/2248/19

TAK

1000m M 730 NumerPDF 3:04.64 3:04.64/19 PK

11
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

100m M 713 NumerPDF 11.96 11.90/18 PK

12
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 717 NumerPDF 11.18 11.18/19

13
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

(II) 4x100m K 717 NumerPDF

14
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 5.00 5.00/19

15
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

4x100m K 703 NumerPDF

16
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

300m M U16 707 NumerPDF 37.80 37.80/19

17
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

(II) 4x100m M 707 NumerPDF

18
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U16 702 NumerPDF 1.65 1.65/19

19
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

4x100m K 702 NumerPDF

20
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

100m M U16 716 NumerPDF 12.75 12.75/19

21
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

W dal M U16 716 NumerPDF 4.87 4.87/19

22
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 11.40 11.40/19 PK

23
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 718 NumerPDF 31.48 34.59/18 PK

24
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

100m K U16 712 NumerPDF 12.91 12.91/19

25
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

300m K U16 712 NumerPDF 43.95 43.58/17

26
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

4x100m K 712 NumerPDF

27
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M U16 717 NumerPDF 5.62 5.62/19

28
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M U16 706 NumerPDF 11.94 11.94/19

29
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

300m M U16 706 NumerPDF 37.40 37.40/19

30
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

4x100m M 706 NumerPDF

31
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

100m M U16 725 NumerPDF 11.92 11.92/19

32
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

300m M U16 725 NumerPDF 37.85 37.85/19

33
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

4x100m M 725 NumerPDF

34
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M U16 719 NumerPDF 12.36 12.36/19

35
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M U16 719 NumerPDF 5.54 5.54/19

36
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

(II) 4x100m M 719 NumerPDF

37
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

4x100m M 718 NumerPDF

38
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M U16 718 NumerPDF 11.97 11.97/19

39
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

1000m K U16 721 NumerPDF 3:06.39 3:06.39/19

40
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M U16 724 NumerPDF 40.64 40.64/19

41
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

(II) 4x100m M 724 NumerPDF

42
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

2000m M 725 NumerPDF 5:52.06/18

43
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U16 702 NumerPDF 1.83 1.83/19

44
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 714 NumerPDF 10.29 10.29/19

45
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 714 NumerPDF 31.88 31.88/19

46
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

100m M 714 NumerPDF 10.88 10.88/19

47
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 725 NumerPDF 33.39 33.39/19

48
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 725 NumerPDF

49
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K 724 NumerPDF 12.38 12.38/19 PK

50
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

2000 m K U16 701 NumerPDF

51
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

80m pł K U16 731 NumerPDF

52
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

W dal K 731 NumerPDF 4.73 4.73/19

53
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

(II) 4x100m K 731 NumerPDF

54
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K 727 NumerPDF 4.95 4.95/19

55
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

(II) 4x100m K 727 NumerPDF

56
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

300m K U16 722 NumerPDF 44.38 44.38/19

57
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

4x100m K 722 NumerPDF

58
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 706 NumerPDF 46.94 46.94/19

59
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 11.95 11.95/19

60
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 710 NumerPDF 39.95 39.95/19

61
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

W dal K U16 735 NumerPDF 4.37 4.37/19

62
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

Wzwyż M U16 712 NumerPDF 1.60 1.60/19

63
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M U16 (4kg) 706 NumerPDF 13.57 13.57/19

64
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Oszczep M U14 (500) 706 NumerPDF

65
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M U16 720 NumerPDF 11.36 11.36/19

66
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

4x100m M 720 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 58 ( 39 ) K-16 M-23
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Dominik 2005-01-15 Z/1633/19

TAK

W dal M U16 402 NumerPDF 4.59 4.59/19

2
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

Tyczka K U16 123 NumerPDF 3.20 3.21/18

3
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

Tyczka K 398 NumerPDF 3.73 3.73/19

4
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Dysk K (1kg) 404 NumerPDF 41.54 41.54/19

5
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 404 NumerPDF 12.85 12.85/19

6
DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 Z/3661/18

TAK

W dal M 394 NumerPDF 6.00 6.00/19 PK

7
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

4x100m K 395 NumerPDF

8
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

100m K U16 395 NumerPDF 13.13 13.13/19

9
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

4x100m K 402 NumerPDF

10
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

100m K U16 402 NumerPDF 13.42 13.42/19

11
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

300m K U16 402 NumerPDF 42.90 42.90/19

12
GOŁOMAZOW Denis 2001-10-05 Z/2203/18

TAK

Tyczka M 1 NumerPDF 4.00 4.15/17

13
GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 Z/4184/19

TAK

4x100m M 401 NumerPDF

14
GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 Z/4184/19

TAK

100m M U16 401 NumerPDF 11.98 11.98/19

15
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

Tyczka M 419 NumerPDF 4.41 4.41/19

16
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

4x100m M 401 NumerPDF

17
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

W dal M U16 401 NumerPDF 5.58 5.62/18

18
KOZAK Kamil 2002-06-20 Z/1293/19

TAK

W dal M 375 NumerPDF 5.89 5.89/19 PK

19
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

Tyczka K 397 NumerPDF 3.73 3.73/19

20
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

W dal K 411 NumerPDF 5.10 5.10/19 PK

21
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

TAK

Tyczka M U16 535 NumerPDF 3.30 3.51/18

22
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Oszczep M (800) 42 NumerPDF 44.19 44.19/19

23
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

W dal M 42 NumerPDF 5.64 5.64/19

24
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Tyczka M 42 NumerPDF 4.45 4.45/19

25
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

4x100m M 402 NumerPDF

26
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

100m M U16 402 NumerPDF 11.89 11.89/19

27
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

300m M U16 402 NumerPDF 37.06 37.06/19

28
ŁUKOWSKI Antoni 2005-04-24 Z/1632/19

TAK

W dal M U16 403 NumerPDF 4.70 4.70/19

29
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

W dal M U16 400 NumerPDF

30
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 409 NumerPDF 34.45 34.45/19

31
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 405 NumerPDF 13.22 13.22/19

32
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Dysk K (1kg) 405 NumerPDF 38.33 38.33/19

33
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

4x100m M 409 NumerPDF

34
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 409 NumerPDF 11.72 11.72/19

35
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 409 NumerPDF 39.53 39.53/19

36
RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 Z/1343/19

TAK

Tyczka K U16 400 NumerPDF 2.90 2.90/19

37
RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/4043/17

TAK

Tyczka M 411 NumerPDF 4.00 4.00/19

38
SENK Dominik 2002-03-26 Z/0575/16

TAK

Tyczka M 399 NumerPDF 4.40 4.40/19

39
SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 Z/3644/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 404 NumerPDF 31.85 31.85/19

40
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

300m K 400 NumerPDF 48.59 48.59/19

41
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

4x100m M 408 NumerPDF

42
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

300m M U16 408 NumerPDF 38.63 38.63/19

43
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

4x100m K 392 NumerPDF

44
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

100m K U16 392 NumerPDF 13.62 13.62/19

45
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

W dal K U16 396 NumerPDF 4.79 4.85/18

46
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

4x100m K 396 NumerPDF

47
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Oszczep M (800) 39 NumerPDF 37.97 40.34/18

48
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

W dal M 39 NumerPDF 6.08 6.08/19

49
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Tyczka M 39 NumerPDF 3.40 3.50/18

50
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

Tyczka M 401 NumerPDF 3.53 3.75/18

51
STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 Z/2738/19

TAK

W dal M U16 404 NumerPDF 4.77 4.77/19

52
SUDOŁ Julia 2001-05-06 Z/2209/16

TAK

Tyczka K 407 NumerPDF 3.60 3.61/18

53
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

100m M 402 NumerPDF 12.93 12.93/19

54
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 400 NumerPDF 55.06 57.48/18

55
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

600m M U16 400 NumerPDF 1:27.94 1:27.94/19

56
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

W dal K U16 403 NumerPDF 4.85 4.85/19

57
WINIARZ Alicja 2006-03-08 Z/3665/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 401 NumerPDF

58
WINIARZ Alicja 2006-03-08 Z/3665/19

TAK

Dysk K U14 (0.60kg) 401 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

600m K U16 72 NumerPDF 1:35.87 1:35.87/19

2
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

600m K 72 NumerPDF 1:40.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 Z/1748/19

TAK

1000m M U16 72 NumerPDF

4
RYBANDT Magdalena 2005-04-02 Z/1894/19

TAK

300m K U16 71 NumerPDF 48.54 48.54/19

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORTAS Mateusz 2004-10-14 Z/2249/19

TAK

1000m M U16 46 NumerPDF 3:09.15 3:09.15/19

2
MAKIŁA Karol 2005-01-31 Z/2250/19

TAK

600m M U16 45 NumerPDF

3
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

600m K 42 NumerPDF 2:00.93 2:00.93/19

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 12.77 12.77/19

2
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 60.18 60.18/19

3
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 47.75/18

4
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

2000m M U16 66 NumerPDF 6:28.32 6:28.32/19

5
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 184 NumerPDF 32.78 32.78/19

6
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

600m M U16 45 NumerPDF 1:24.49 1:24.49/19

7
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

2000 m K U16 21 NumerPDF

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 Z/2702/19

TAK

5000m ch M U16 846 NumerPDF 33:31.35 33:31.35/19

2
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

3000m ch K U16 836 NumerPDF 16:28.56 16:28.56/19

3
DˇBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

5000m ch M U16 848 NumerPDF 27:16.50/16

4
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

100m K 847 NumerPDF 14.80 14.80/19

5
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

TAK

300m K 840 NumerPDF PK

6
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

TAK

100m K 840 NumerPDF PK

7
KOWIEL Patryk 2005-02-14 Z/2546/18

TAK

1000m M U16 838 NumerPDF 3:06.75/18

8
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

100m M 840 NumerPDF 13.89 13.89/19 PK

9
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

110m M (91.4) U18 840 NumerPDF 18.74 18.74/19

10
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

100m K 844 NumerPDF 14.18 14.18/19 PK

11
¦WISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

5000m ch M U16 837 NumerPDF 25:15.37/16

WARUNKOWO - BADANIA
12
WI¦NIEWSKA Natalia 2004-07-10 Z/3218/19

TAK

3000m ch K U16 843 NumerPDF

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLEZMAN Maja 2004-09-30 Z/3403/19

TAK

600m K U16 24 NumerPDF

2
GOŁˇBOWICZ Oliwia 2004-05-25 Z/0006/16

TAK

1000m K U16 23 NumerPDF

3
NACZK Wiktoria 2002-02-13 Z/1385/15

TAK

600m K 16 NumerPDF 1:53.59/14

4
PIENIˇŻĘK Jakub 2004-10-26 Z/4763/17

TAK

2000m M U16 29 NumerPDF

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 12 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 154 NumerPDF 22.30 22.30/19

2
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 154 NumerPDF 9.95 9.95/19

3
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 181 NumerPDF 10.52 10.52/19

4
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 181 NumerPDF 26.59 26.59/19

5
ORŁOWSKI Daniel 2003-02-17 Z/4695/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 510 NumerPDF 50.04 50.04/19

6
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

100m K U16 256 NumerPDF 14.19/18

7
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

W dal K U16 256 NumerPDF 4.61 4.67/18

8
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

Wzwyż K U16 332 NumerPDF 1.40 1.40/19

9
SOŁ¦NIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

W dal K U16 332 NumerPDF 4.02 4.15/18

10
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-24 Z/5282/18

TAK

Wzwyż K 213 NumerPDF 1.60 1.60/19

11
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 192 NumerPDF 24.56 24.56/19

12
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 192 NumerPDF 9.87 9.87/19

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 16 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURLA Kornelia 2006-02-23 Z/0470/19

TAK

100m K 163 NumerPDF 14.81 14.81/19

2
DZIURLA Kornelia 2006-02-23 Z/0470/19

TAK

300m K 163 NumerPDF 50.69 50.69/19 PK

3
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 151 NumerPDF

4
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 151 NumerPDF 43.23 43.23/19

5
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

1000m K U16 170 NumerPDF 3:28.04 3:28.04/19

6
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 170 NumerPDF 45.76 45.76/19

7
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

100m M 167 NumerPDF 12.91 12.91/19

8
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

300m M 167 NumerPDF 40.17 40.17/19

9
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

600m M 176 NumerPDF 1:37.40 1:37.40/19

10
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

110m M (91.4) U18 150 NumerPDF 17.65 17.65/19

11
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

Wzwyż M 150 NumerPDF

12
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

300m M 170 NumerPDF 38.07 38.07/19

13
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

100m M 170 NumerPDF 12.12 12.12/19

14
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

300m K U16 167 NumerPDF 42.81 42.81/19

15
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

100m K U16 167 NumerPDF 13.24 13.24/19

16
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:50.51 1:50.51/19

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WI¦NIEWSKA Kinga 2005-06-27 Z/1706/19

TAK

3000m ch K U16 512 NumerPDF 21:01.50 21:01.50/19

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 29 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

(II) 4x100m K 790 NumerPDF

2
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

80m pł K U16 790 NumerPDF 13.14 13.14/19

3
CZAJA Olga 2004-06-08 Z/3724/17

TAK

Wzwyż K U16 790 NumerPDF 1.53 1.55/18

4
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

(II) 4x100m K 787 NumerPDF

5
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

100m K U16 787 NumerPDF 12.92 12.92/19

6
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

300m K U16 787 NumerPDF 40.48 40.48/19

7
GROEWALD Szymon 2005-06-09 Z/4931/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 765 NumerPDF

8
GROEWALD Szymon 2005-06-09 Z/4931/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 765 NumerPDF

9
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 769 NumerPDF 15.67 15.67/19

10
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 769 NumerPDF 41.45 41.45/19

11
HEWELT Mikołaj 2002-01-17 Z/3007/16

TAK

100m M 773 NumerPDF 11.95 11.92/17

12
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

(II) 4x100m K 785 NumerPDF

13
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

100m K U16 785 NumerPDF 13.23 13.23/19

14
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

W dal K U16 785 NumerPDF

15
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 744 NumerPDF 7.73 7.73/19

16
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 744 NumerPDF 30.44 30.44/19

17
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

(II) 4x100m K 746 NumerPDF

18
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

300m K U16 746 NumerPDF 47.58 47.58/18

19
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

100m K U16 746 NumerPDF 14.10 14.10/19

20
SENIURA Tetiana 2004-03-23 Z/4442/18

TAK

(II) 4x100m K 745 NumerPDF

21
SENIURA Tetiana 2004-03-23 Z/4442/18

TAK

300m K U16 745 NumerPDF 44.51 44.51/19

22
SENIURA Tetiana 2004-03-23 Z/4442/18

TAK

100m K U16 745 NumerPDF 13.55 13.55/19

23
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

100m M U16 740 NumerPDF 12.64 12.64/19

24
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

300m M U16 740 NumerPDF 38.92 38.92/19

25
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 747 NumerPDF 8.54 8.54/19

26
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 747 NumerPDF

27
WESSERLING Cezary 2004-03-28 Z/4441/18

TAK

100m M U16 781 NumerPDF 11.94 11.94/19

28
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 Z/3609/17

TAK

600m M 741 NumerPDF 1:29.29 1:29.29/19

29
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

600m M U16 766 NumerPDF 1:37.65 1:37.65/19

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

1000m M U16 284 NumerPDF 2:44.85 2:44.85/19

2
BURCZYK Robert 1994-04-06 Z/4827/19

TAK

1000m M 271 NumerPDF 2:43.74/15

3
GUMKOWSKA Alicja 2004-11-09 Z/4875/19

TAK

2000 m K U16 448 NumerPDF

4
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 Z/1919/18

TAK

1000m M 448 NumerPDF 2:44.0/18

5
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

1000m M 451 NumerPDF 3:00.98/17

6
KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 Z/0884/17

TAK

1000m K 453 NumerPDF 3:24.27/18

7
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

1000m K 251 NumerPDF 3:23.33 3:20.41/18

8
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

1000m M 284 NumerPDF 2:50.42 2:50.42/19

9
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

1000m K U16 456 NumerPDF 3:35.02 3:35.02/19

10
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

600m M U16 456 NumerPDF 1:26.55

11
SKALSKA Karolina 2003-09-18 Z/0890/17

TAK

1000m K 141 NumerPDF 3:33.70/17

12
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

1000m M 150 NumerPDF

13
ZAGOŻDŻON Marta 2001-03-21 Z/1920/18

TAK

1000m K 261 NumerPDF 3:44.6/18

14
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

1000m M 141 NumerPDF 2:42.5/18

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 36 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DASZKIEWICZ Jakub 2001-05-31 Z/2969/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 16 NumerPDF 38.41 38.41/19

2
GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 Z/0508/18

TAK

3000m ch K U16 23 NumerPDF 21:27.15 21:27.15/19

3
HASSE Dorian 2005-11-10 Z/3890/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 14 NumerPDF 30.27 30.27/19

4
HASSE Dorian 2005-11-10 Z/3890/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 14 NumerPDF 17.63 17.63/19

5
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

200m pł K U16 22 NumerPDF

6
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

80m pł K U16 22 NumerPDF

7
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

80m pł K U16 8 NumerPDF 17.96 17.96/19

8
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

200m pł K U16 8 NumerPDF

9
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

Dysk K U14 (0.60kg) 167 NumerPDF

10
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 167 NumerPDF

11
KONOFAŁ Krzysztof 2001-07-07 Z/2971/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 1 NumerPDF 37.30 37.30/19

12
KOWNACKI Mateusz 2005-06-08 Z/3891/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 11 NumerPDF 19.98 19.98/19

13
KOWNACKI Mateusz 2005-06-08 Z/3891/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF 24.45 24.45/19

14
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

Wzwyż K 24 NumerPDF 1.62 1.68/18

15
LANGOWSKI Michał 2004-11-23 Z/5123/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 107 NumerPDF 39.26 39.26/19

16
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 26 NumerPDF 35.10 35.10/19

17
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 26 NumerPDF 10.69 10.69/19

18
ORMAŃCZYK Miłosz 2001-08-15 Z/2852/16

TAK

110m M (99.1) U20 45 NumerPDF 16.38 16.38/19

19
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

W dal K U16 28 NumerPDF 5.27 5.27/19

20
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

100m K U16 28 NumerPDF 13.17/18

21
PA¦KO Marcel 2003-05-08 Z/3568/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 110 NumerPDF 31.62 31.62/19

22
PA¦KO Marcel 2003-05-08 Z/3568/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 110 NumerPDF 30.34 30.34/19

23
PIEKARSKI Jan 2005-02-14 Z/4825/18

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF 3:34.47/18

24
PRZYSTRZELSKI Karol 2001-07-22 Z/0495/18

TAK

110m M (99.1) U20 19 NumerPDF 15.46 15.46/19

25
STENKA Karol 2003-12-08 Z/1036/19

TAK

100m M 56 NumerPDF 12.28 12.28/19

26
STENKA Karol 2003-12-08 Z/1036/19

TAK

W dal M I56 NumerPDF 5.22 5.22/19

27
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

W dal K U16 13 NumerPDF 4.32 4.32/19

28
TOPOLSKA Natalia 2004-01-11 Z/0625/18

TAK

100m K U16 13 NumerPDF 14.83 14.83/19

29
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 20 NumerPDF 34.60 34.60/19

30
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

100m K 20 NumerPDF 15.81/15

31
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

Wzwyż K 20 NumerPDF 1.60 1.61/17

32
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF 10.01 10.01/19 PK

33
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 13 NumerPDF 17.24/18

34
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 13 NumerPDF 38.61 38.61/19

35
WINIAREK Sebastian 2001-11-15 Z/2985/19

TAK

W dal M 28 NumerPDF 5.10 5.10/19

36
WINIAREK Sebastian 2001-11-15 Z/2985/19

TAK

100m M 28 NumerPDF 12.00 12.00/19

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAJCZYK Kaja 2006-06-05 Z/4927/19

TAK

600m K 239 NumerPDF

2
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

1000m M U16 259 NumerPDF 2:43.91 2:43.91/19

 
www.mmksgdansk.pl
MMKS Gdańsk Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 Z/0166/18

TAK

100m M U16 709 NumerPDF 12.33 12.33/19

2
JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 Z/0166/18

TAK

W dal M U16 709 NumerPDF 5.84 5.84/19

 
O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

Tyczka K U16 104 NumerPDF 2.93 2.93/19

 
RKS Rumia Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

600m K U16 92 NumerPDF 1:36.98 1:36.98/19

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF 33.80 33.80/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 12.77 12.77/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

1000m K 95 NumerPDF 3:02.36 3:02.36/19

5
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

600m K 94 NumerPDF 1:43.15/17

6
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

100m K 96 NumerPDF

7
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

W dal K 96 NumerPDF

 
SKL Filippides Starogard Gdański Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 30/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ENGLER Zuzanna 2004-12-24 Z/1835/19

TAK

1000m K U16 21 NumerPDF

2
LOK¦ Paulina 2004-06-02 Z/1882/19

TAK

1000m K U16 33 NumerPDF

3
LOK¦ Piotr 2007-05-16 Z/1883/19

TAK

1000m M 32 NumerPDF

4
SZCZEPANIAK Katarzyna 2003-05-18 Z/2203/19

TAK

600m K 25 NumerPDF

5
WOJTA¦ Jakub 2005-10-10 Z/4949/19

TAK

1000m M U16 34 NumerPDF

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 41 ( 39 ) K-23 M-16
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

1000m M 528 NumerPDF 2:43.13/18

2
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/2411/19

TAK

1000m M U16 526 NumerPDF 2:53.75 2:53.75/19

3
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

300m M 534 NumerPDF 48.82/18

4
BERNACKI Bartosz 2006-09-01 Z/3436/18

TAK

100m M 534 NumerPDF 14.33 14.33/19

5
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

600m M 533 NumerPDF 1:25.32/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 Z/0051/18

TAK

600m K 531 NumerPDF 1:55.65 1:55.65/19

7
CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 Z/0029/19

TAK

300m M U16 532 NumerPDF 40.34 40.34/19

8
CIE¦LIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

600m K U16 527 NumerPDF 1:42.76 1:41.75/18

9
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

1000m M 530 NumerPDF 2:40.68 2:36.68/18

WARUNKOWO - BADANIA
10
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

1000m M U16 532 NumerPDF 2:55.00

11
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

300m K 525 NumerPDF 39.53 39.53/19

12
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

1000m K U16 522 NumerPDF 3:11.52 3:08.52/18

13
GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 Z/0373/18

TAK

600m K U16 521 NumerPDF 1:53.74 1:52.45/18

14
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

600m M 527 NumerPDF 1:29.67/17

15
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

600m K 533 NumerPDF

16
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:40.80 1:40.80/19

17
KROPLEWSKI Jerzy 2004-03-21 Z/0125/19

TAK

300m M U16 523 NumerPDF 41.80 41.80/19

18
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

600m K 524 NumerPDF 1:45.15 1:45.15/19

19
KULIK Kaja 2007-08-13 Z/5763/18

TAK

600m K 522 NumerPDF 1:43.86 1:43.86/19 PK

20
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

200m pł K U16 530 NumerPDF 33.67 33.67/19

21
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

600m M 524 NumerPDF 1:25.28 1:24.29/18

22
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

300m K 533 NumerPDF 43.77/18

23
MICEWICZ Oskar 2006-06-03 Z/0738/19

TAK

1000m M 533 NumerPDF 3:17.21 3:17.21/19

24
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

2000 m K U16 520 NumerPDF

25
PIETRZAK Kamil 2005-03-08 Z/0026/18

TAK

600m M U16 527 NumerPDF 1:30.17 1:30.17/19

26
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

1000m K 532 NumerPDF 3:00.25 3:00.25/19

27
RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 Z/0027/19

TAK

1000m M 521 NumerPDF

28
RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 Z/2412/19

TAK

300m K 521 NumerPDF 46.49 46.49/19

29
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

1000m M 522 NumerPDF 2:39.36/18

30
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

200m pł K U16 525 NumerPDF

31
SZUKALSKA Marcelina 2007-08-10 Z/5762/18

TAK

300m K 523 NumerPDF 49.19 49.19/19

32
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:45.36 1:45.36/19

33
¦LUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

1000m K 532 NumerPDF 3:21.99 3:21.99/19

34
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

300m K U16 535 NumerPDF 42.97 42.72/18

35
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

1000m K U16 333 NumerPDF 3:10.69 3:10.69/19

36
URBAN Paulina 2007-01-11 Z/4919/18

TAK

600m K 520 NumerPDF 1:46.74 1:46.74/19

37
VISSER Jared 2005-01-05 Z/3309/19

TAK

Wzwyż M U16 523 NumerPDF

38
VISSER Jared 2005-01-05 Z/3309/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 523 NumerPDF 38.70 38.70/19

39
WDOWIAK Karol 2004-03-24 Z/0041/18

TAK

1000m M U16 529 NumerPDF 2:53.67 2:53.67/19

40
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

300m K 535 NumerPDF 44.78/17

41
ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 Z/5714/18

TAK

300m K U16 533 NumerPDF 46.63 46.63/19

 
-
SKS Sokół Malbork Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

200m pł M U16 262 NumerPDF 32.25 32.25/19

2
SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 Z/1539/18

TAK

110m M (91.4) U16 262 NumerPDF

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 126 NumerPDF 10.32 10.32/19

 
UKS Lipusz Osobostarty: 26 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 99 NumerPDF 10.16 10.16/19

2
DZIENISZ Karol 2005-04-11 Z/3590/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 99 NumerPDF 27.85 27.85/19

3
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 73 NumerPDF 23.67 23.67/19

4
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 73 NumerPDF 23.24 23.24/19

5
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

4x100m K 73 NumerPDF

6
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 42 NumerPDF 29.79 29.79/19

7
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 42 NumerPDF 43.79 43.79/19

8
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 12.06 12.06/19

9
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 50 NumerPDF 51.47 51.47/19

10
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

4x100m K 87 NumerPDF

11
LITWIN Nikola 2005-09-19 Z/3594/18

TAK

100m K U16 87 NumerPDF 14.03 14.03/19

12
MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 Z/4944/19

TAK

300m K 52 NumerPDF

13
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

2000m M U16 61 NumerPDF

14
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

4x100m K 30 NumerPDF

15
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 30 NumerPDF 28.08 28.08/19

16
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 30 NumerPDF 28.14 28.14/19

17
RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 Z/4945/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 47 NumerPDF 33.88 33.88/19

18
RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 Z/4945/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 47 NumerPDF 9.74 9.74/19

19
STORMANN Kinga 2006-08-10 Z/3599/18

TAK

80m pł K U16 82 NumerPDF

20
STORMANN Kinga 2006-08-10 Z/3599/18

TAK

200m pł K U16 82 NumerPDF

21
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

300m K U16 68 NumerPDF 48.16 48.16/19

22
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

4x100m K 68 NumerPDF

23
SZYMURA Oliwier 2005-04-27 Z/4946/19

TAK

110m M (91.4) U16 21 NumerPDF

24
SZYMURA Oliwier 2005-04-27 Z/4946/19

TAK

200m pł M U16 21 NumerPDF

25
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 42 NumerPDF 7.05 7.05/19

26
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 42 NumerPDF 19.36 19.36/19

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 19 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FˇFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

1000m M U16 31 NumerPDF 3:17.98 3:17.98/19

2
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

110m M (91.4) U16 37 NumerPDF 16.92 16.92/19

3
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

200m pł M U16 37 NumerPDF 29.02 29.02/19

4
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

4x100m M 37 NumerPDF

5
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

1000m M U16 36 NumerPDF 2:54.82 2:54.82/19

6
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

4x100m M 36 NumerPDF

7
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

300m K 23 NumerPDF 49.23 49.23/19

8
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

100m K 23 NumerPDF 15.09 15.09/19

9
ŁANGOWSKA Andżelika 2004-05-14 Z/1996/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 30 NumerPDF 8.47 8.47/19

10
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 11.91 11.91/19

11
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 44.90 44.90/19

12
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF PK

13
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

4x100m M 33 NumerPDF

14
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

300m M U16 35 NumerPDF 40.51 40.51/19

15
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

W dal M U16 35 NumerPDF 4.63 4.63/19

16
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

4x100m M 35 NumerPDF

17
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

1000m K U16 27 NumerPDF 3:07.51 3:07.51/19

18
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

100m K 21 NumerPDF 14.86/18

19
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

300m K 21 NumerPDF 48.02/18

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALSKA Wiktoria 2006-06-20 Z/3112/19

TAK

600m K 26 NumerPDF 1:59.63 1:59.63/19

2
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

600m K U16 37 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/19

3
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

300m K U16 34 NumerPDF 48.07 48.07/19

4
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

1000m K U16 38 NumerPDF 3:17.10 3:07.25/18

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 29 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

5000m ch M U16 206 NumerPDF 24:18.06/18 PK

2
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

300m K 225 NumerPDF 48.75/18 PK

3
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K U16 236 NumerPDF 13.15 13.15/19

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

W dal K U16 236 NumerPDF 4.71/18

5
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

4x100m K 236 NumerPDF

6
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

600m M U16 241 NumerPDF 1:43.17 1:43.17/19

7
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

4x100m M 241 NumerPDF

8
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

2000 m K U16 210 NumerPDF 7:46.09/18

9
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

4x100m K 210 NumerPDF

10
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

2000 m K U16 237 NumerPDF

11
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

4x100m K 237 NumerPDF

12
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

300m M U16 250 NumerPDF 39.00 38.70/18

13
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

Wzwyż M U16 250 NumerPDF 1.61 1.61/19

14
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

4x100m M 250 NumerPDF

15
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

100m M U16 211 NumerPDF 11.68 11.68/19

16
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

4x100m M 211 NumerPDF

17
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

W dal M U16 227 NumerPDF 4.92 4.92/19

18
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

4x100m M 227 NumerPDF

19
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

2000m M U16 240 NumerPDF

20
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

4x100m M 240 NumerPDF

21
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

600m K U16 202 NumerPDF 1:41.53 1:41.53/19

22
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

4x100m K 202 NumerPDF

23
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

300m K U16 210 NumerPDF 42.60 42.60/19

24
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

4x100m K 210 NumerPDF

25
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 12.39 12.62/18 PK

26
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 215 NumerPDF 26.04 26.04/19 PK

27
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

2000m M U16 248 NumerPDF 6:57.86 6:57.86/19

28
ZBARAZA Olga 2004-05-17 Z/4846/18

TAK

1000m K U16 202 NumerPDF 3:32.04 3:32.04/19

29
ZBARAZA Olga 2004-05-17 Z/4846/18

TAK

4x100m K 202 NumerPDF

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Weronika 2004-10-10 Z/4313/15

TAK

Tyczka K U16 465 NumerPDF 2.50 2.50/19

2
ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 Z/2501/19

TAK

4x100m M 405 NumerPDF

3
ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 Z/2501/19

TAK

W dal M U16 405 NumerPDF 5.25 5.25/19

4
ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 Z/2501/19

TAK

100m M U16 405 NumerPDF 5.25 5.25/19

5
MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 Z/1395/17

TAK

4x100m M 440 NumerPDF

6
MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 Z/1395/17

TAK

100m M U16 440 NumerPDF 12.46 12.29/18

7
NIEWIADOMSKI Marek 2005-08-20 Z/4877/19

TAK

4x100m M 500 NumerPDF

8
NIEWIADOMSKI Marek 2005-08-20 Z/4877/19

TAK

100m M U16 500 NumerPDF 12.69 12.69/19

9
NOWAK Łukasz 2004-03-09 Z/2691/19

TAK

4x100m M 437 NumerPDF

10
NOWAK Łukasz 2004-03-09 Z/2691/19

TAK

W dal M U16 437 NumerPDF 4.66 4.66/19

11
NOWAK Łukasz 2004-03-09 Z/2691/19

TAK

100m M U16 437 NumerPDF

12
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

TAK

100m K U16 463 NumerPDF 13.20/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 16 ( 11 ) K-8 M-3
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

300m K 22 NumerPDF 48.39 48.39/19

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 15 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

100m K 228 NumerPDF

2
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

W dal K 228 NumerPDF 3.25 3.25/19 PK

3
JEZNACH Patrycja 2006-09-09 Z/0090/18

TAK

600m K 223 NumerPDF 1:52.20 1:52.20/19

4
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

100m K U16 212 NumerPDF 14.85/18

5
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

W dal K U16 212 NumerPDF 3.77/18

6
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

2000 m K U16 224 NumerPDF

7
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

1000m K 216 NumerPDF 2:59.64/17

WARUNKOWO - BADANIA
8
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

300m M 221 NumerPDF 53.19 53.19/19

9
STALĘGA Gracjan 2006-04-02 Z/4036/18

TAK

W dal M 228 NumerPDF PK

10
STALĘGA Gracjan 2006-04-02 Z/4036/18

TAK

100m M 228 NumerPDF PK

11
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

200m pł M U16 227 NumerPDF 30.43/18

12
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

100m M U16 227 NumerPDF 12.44 12.44/19

13
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

2000 m K U16 217 NumerPDF 7:03.23/18

14
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

100m K U16 230 NumerPDF 14.70 14.70/19

15
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

W dal K U16 230 NumerPDF PK