Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do kadry wojewódzkiej U16 - wielkopolska
Sezon 2021
Osobostarty wszystkie: 154 ( 154 ) K-98 M-56
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 154 ( 154 ) K-98 M-56
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISTA Dominika 2006-09-22 Z/4239/18

TAK

1000m K U16 112 NumerPDF 3:18.12  OSU 

2
MAŃCZAK Katarzyna 2007-05-26 Z/3074/20

TAK

300m K U16 185 NumerPDF 49.80  OSU 

3
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 Z/3133/19

TAK

600m K U16 148 NumerPDF 1:38.28 1:44.22/20  OSU 

4
OSICKA Zuzanna 2006-10-13 Z/5071/19

TAK

300m K U16 119 NumerPDF 42.03 48.66/20  OSU 

5
SERBA Magdalena 2006-10-27 Z/0632/20

TAK

300m K U16 149 NumerPDF 49.53  OSU 

6
STEFANIAK Jan 2006-07-23 Z/0631/20

TAK

1000m M U16 831 NumerPDF 3.06 PK  OSU 

7
WILCZĄB Jakub 2007-07-22 Z/1760/20

TAK

1000m M U16 162 NumerPDF 3.25 PK

8
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

600m K U16 113 NumerPDF 1:48.45/20  OSU 

 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

W dal K U16 301 NumerPDF 4.41 4.54/20

2
BRUDŁO Hubert 2006-01-01 Z/4792/19

TAK

1000m M U16 301 NumerPDF 3:11.97/20

3
DERESIŃSKI Miłosz 2006-01-30 Z/0272/20

TAK

100m M U16 311 NumerPDF

4
JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 Z/3106/19

TAK

W dal M U16 305 NumerPDF 5.85 5.85/21  OSU 

5
KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 Z/0267/20

TAK

W dal K U16 300 NumerPDF 4.57 4.57/21  OSU 

6
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

TAK

100m K U16 316 NumerPDF

7
KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 Z/1088/18

TAK

W dal K U16 305 NumerPDF 4.58 4.65/20

8
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

TAK

300m K U16 307 NumerPDF 53.03/20

9
MUCHA Natasza 2007-07-02 Z/3125/19

TAK

600m K U16 320 NumerPDF 1:51.54/20

10
OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 Z/3107/19

TAK

W dal M U16 320 NumerPDF 5.60 5.91/20  OSU 

11
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

W dal K U16 302 NumerPDF 4.96 5.18/20  OSU 

12
RAK Piotr 2006-02-26 Z/1068/18

TAK

300m M U16 304 NumerPDF 45.49/20  OSU 

13
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

W dal K U16 305 NumerPDF 5.50 5.78/20  OSU 

 
https://www.stalpleszew.pl/
KS Stal Pleszew Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 66/WP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Paweł 2006-02-17 Z/3058/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 172 NumerPDF PK

2
NOWAKOWSKA Sandra 2006-10-06 Z/3060/20

TAK

300m K U16 610 NumerPDF 53.79/20

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

80m pł K U16 22 NumerPDF

2
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

100m K U16 23 NumerPDF

3
DROZD Martyna 2006-04-08 Z/2433/20

TAK

100m K U16 11 NumerPDF

4
RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

W dal K U16 173 NumerPDF

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANCZAK Agata 2007-01-20 Z/0395/20

TAK

300m K U16 799 NumerPDF  OSU 

2
KACZOR Honorata 2006-01-22 Z/2280/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 78 NumerPDF  OSU 

3
KAPAŁA Anna 2007-06-14 Z/1811/21

TAK

Wzwyż K U16 952 NumerPDF 1.39 1.39/21  OSU 

4
KOKOT Patrycja 2007-11-05 Z/0394/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 975 NumerPDF  OSU 

5
MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 Z/1812/21

TAK

3 km ch K U16 950 NumerPDF  OSU 

6
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 Z/1669/20

TAK

600m K U16 123 NumerPDF 1:54.61 1:54.61/21

7
ŻWIRKO Sonia 2007-03-16 Z/0337/20

TAK

300m K U16 789 NumerPDF  OSU 

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Julia 2006-01-25 Z/0916/20

TAK

600m K U16 408 NumerPDF

2
BYTNER Roksana 2006-09-06 Z/0913/20

TAK

600m K U16 406 NumerPDF

3
KOPP Agnieszka 2007-07-03 Z/2962/21

TAK

Kula K U16 (3kg) 402 NumerPDF

4
MELER Mateusz 2006-04-18 Z/0915/20

TAK

200m pł M U16 411 NumerPDF

5
NAWROCKI Filip 2006-01-16 Z/2137/20

TAK

1000m M U16 410 NumerPDF

6
OLEJNICZAK Amelia 2007-12-04 Z/2963/21

TAK

300m K U16 406 NumerPDF

7
OLEJNICZAK Martyna 2007-12-04 Z/2964/21

TAK

600m K U16 407 NumerPDF

8
PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 Z/3529/20

TAK

200m pł K U16 410 NumerPDF  OSU 

 
MKL Jarocin Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLA Daria 2006-04-03 Z/0687/19

TAK

1000m prz.K U16 143 NumerPDF  OSU 

2
IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 Z/3510/18

TAK

600m K U16 126 NumerPDF  OSU 

3
KLEMM Martyna 2006-05-13 Z/3755/19

2020

100m K U16 133 NumerPDF

4
LIKE Tomasz 2006-08-19 Z/4240/20

TAK

1000m M U16 140 NumerPDF  OSU 

5
NAWROCKA Oliwia 2006-09-15 Z/5175/18

2020

100m K U16 121 NumerPDF

6
OSTOJSKA Amelia 2006-07-25 Z/2661/20

2020

600m K U16 151 NumerPDF

7
WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 Z/3507/18

TAK

W dal K U16 129 NumerPDF 4.34/18

8
WĘCLEWSKI Wiktor 2007-08-18 Z/0126/21

TAK

1000m M U16 166 NumerPDF

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HENSCHKE Lena 2006-09-22 Z/4309/19

TAK

W dal K U16 44 NumerPDF 5.01

2
KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 Z/1368/20

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF 5.01 4.90/20

3
KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 Z/5169/18

TAK

Wzwyż K U16 23 NumerPDF 1.45 1.35/20

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKA Ksenia 2006-03-24 Z/5163/19

TAK

80m pł K U16 68 NumerPDF

2
CIESZYŃSKA Jagoda 2006-04-01 Z/5164/19

TAK

300m K U16 82 NumerPDF

3
DŁUGA Magdalena 2007-12-14 Z/5165/19

TAK

W dal K U16 72 NumerPDF

4
DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 Z/1833/20

TAK

600m K U16 71 NumerPDF 1.41

5
KISZKA Marcel 2007-01-11 Z/4321/20

TAK

W dal M U16 150 NumerPDF  OSU 

6
MICKER Mateusz 2007-08-08 Z/1526/21

TAK

300m M U16 82 NumerPDF

7
RUSIEWICZ Nikola 2007-09-25 Z/2621/20

TAK

100m K U16 72 NumerPDF

8
SOBAŃSKA Hanna 2006-05-31 Z/0743/20

TAK

Wzwyż K U16 74 NumerPDF

9
SUSZKA Franciszek 2006-09-06 Z/1656/19

TAK

1000m prz.M U16 66 NumerPDF

10
WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 Z/5170/19

TAK

Wzwyż M U16 80 NumerPDF 1.55 1.55/20  OSU 

11
WICHŁACZ Oliwia 2006-08-16 Z/5171/19

2020

300m K U16 68 NumerPDF

12
WIŚNIEWKA Katarzyna 2006-08-08 Z/0713/21

TAK

1000m K U16 80 NumerPDF

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 Z/4083/18

TAK

300m M U16 90 NumerPDF 50.49 50.49/20 PK

2
JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 Z/4085/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 84 NumerPDF

3
KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 Z/4086/18

TAK

Wieloskok M U16 91 NumerPDF PK

4
MAMOT Jakub 2006-06-23 Z/4087/18

TAK

W dal M U16 91 NumerPDF 5.64 5.09/20

5
SZEFER Marcel 2007-09-10 Z/4091/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 90 NumerPDF

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLICKA Weronika 2006-02-05 Z/2318/20

TAK

Wzwyż K U16 69 NumerPDF

2
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

100m K U16 30 NumerPDF

3
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 Z/0038/18

TAK

Wieloskok K U16 58 NumerPDF

4
SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 Z/0039/18

TAK

Wieloskok K U16 76 NumerPDF

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Magdalena 2007-06-05 Z/2385/20

TAK

300m K U16 172 NumerPDF

2
DANEK Marcin 2006-07-04 Z/0633/20

TAK

1000m M U16 174 NumerPDF 3:17.80

3
JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 Z/2377/20

TAK

600m M U16 145 NumerPDF

4
KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 Z/1763/20

TAK

600m K U16 179 NumerPDF 1:52.23 1:52.23/21 PK

5
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

1000m K U16 171 NumerPDF 3:01.37

6
MIKOŁAJCZAK Lena 2007-10-22 Z/0011/21

TAK

300m K U16 150 NumerPDF 48.94 48.94/21 PK

7
NOWAK Marcelina 2007-08-08 Z/0014/21

TAK

300m K U16 161 NumerPDF PK

8
PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 Z/4533/19

TAK

100m M U16 175 NumerPDF 12.58

9
POGODSKI Franciszek 2006-05-27 Z/1761/20

TAK

300m M U16 173 NumerPDF 40.89 40.89/21 PK

10
SIUDA Mateusz 2007-05-06 Z/0015/21

TAK

300m M U16 142 NumerPDF PK

11
SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 Z/3118/19

TAK

300m K U16 169 NumerPDF 45.91  OSU 

12
ŚWITALSKA Weronika 2007-11-03 Z/2083/21

TAK

600m K U16 222 NumerPDF 1.56  OSU 

13
WRĄBEL Zofia 2007-05-01 Z/2123/21

TAK

300m K U16 111 NumerPDF 48.87  OSU 

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 Z/1671/20

TAK

W dal K U16 17 NumerPDF

2
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

TAK

600m K U16 519 NumerPDF 1:37.70 1:37.70/20

3
GAŃSKI Jan 2006-08-27 Z/1643/19

TAK

Wzwyż M U16 433 NumerPDF 1.25/17

4
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

TAK

300m M U16 553 NumerPDF  OSU 

5
KUCZYŃSKI Krzysztof 2006-03-06 Z/3443/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 2 NumerPDF

6
ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 Z/4688/19

TAK

1000m prz.K U16 513 NumerPDF  OSU 

7
MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 Z/3446/20

TAK

1000m M U16 444 NumerPDF  OSU 

8
MUSIAŁ Zuzanna 2007-08-09 Z/1527/20

TAK

600m K U16 12 NumerPDF  OSU 

 
PZS Gontyniec Chodzież Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 58/WP/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 Z/5065/19

TAK

300m M U16 770 NumerPDF 36.76 44.00/20

2
PYTLAK Nikola 2007-07-01 Z/5067/19

TAK

100m K U16 757 NumerPDF 14.07 PK

 
RKL Kusy Rokietnica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 63/WP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHTA Michalina 2006-11-16 Z/0014/20

TAK

600m K U16 552 NumerPDF 1:57.74/19

2
SADEK Nina 2007-09-24 Z/0017/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 556 NumerPDF 7.80 7.80/20

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 Z/5222/18

TAK

Tyczka K U16 656 NumerPDF 3.00 2.40/20

2
KRUK Nikodem 2006-10-03 Z/1382/20

TAK

Tyczka M U16 660 NumerPDF 3.60 3.00/20

3
NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 Z/5174/18

TAK

Tyczka K U16 646 NumerPDF 3.20 2.70/20

4
POŚPIECH Paweł 2006-09-06 Z/4802/19

TAK

Tyczka M U16 654 NumerPDF 3.60 2.80/20

5
SOBCZAK Julia 2007-09-08 Z/4801/19

TAK

Tyczka K U16 657 NumerPDF 2.72

6
WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 Z/3722/19

TAK

Tyczka M U16 647 NumerPDF 3.42 3.20/20

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 Z/1601/18

TAK

2000 m K U16 184 NumerPDF  OSU 

2
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 179 NumerPDF

3
GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 Z/0161/20

TAK

1000m M U16 174 NumerPDF 3:41.06 3:41.06/20  OSU 

4
KASPRZAK Szymon 2007-03-20 Z/3137/19

TAK

1000m M U16 177 NumerPDF 3:32.00/20 PK  OSU 

5
TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 Z/0162/20

TAK

3 km ch K U16 176 NumerPDF  OSU 

6
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 Z/2725/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 188 NumerPDF PK

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJANOWSKI Stanisław 2006-10-31 Z/3588/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 191 NumerPDF PK  OSU 

2
CHARTER Viktoria 2007-07-06 Z/2012/20

TAK

600m K U16 196 NumerPDF PK

3
KAROLCZAK Filip 2006-04-14 Z/4278/19

TAK

200m pł M U16 204 NumerPDF  OSU 

4
PŁATEK Paulina 2007-09-16 Z/2009/20

TAK

600m K U16 200 NumerPDF

5
PRACHARCZYK Maria 2007-07-23 Z/5028/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 204 NumerPDF  OSU 

6
SPŁAWSKA Oliwia 2007-01-06 Z/4212/18

TAK

100m K U16 208 NumerPDF  OSU 

7
TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 Z/2007/20

TAK

600m K U16 203 NumerPDF

8
WOLNA Jagoda 2006-01-26 Z/2006/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 202 NumerPDF  OSU 

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLINKA Jakub 2006-02-27 Z/2607/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 448 NumerPDF 12.15/20

2
KACZOR Paulina 2006-03-21 Z/3513/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 435 NumerPDF PK

3
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 Z/2833/18

2020

Wieloskok M U16 449 NumerPDF

4
LITKE Kamil 2006-04-05 Z/3735/20

2020

Wzwyż M U16 438 NumerPDF

5
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

TAK

100m K U16 459 NumerPDF

6
PIESZKE Marcel 2007-01-05 Z/2634/20

2020

Oszczep M U16 (600) 446 NumerPDF

7
RAUHUT Damian 2007-02-02 Z/0300/20

2020

300m M U16 484 NumerPDF 38.29 38.29/20

8
SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 Z/3514/20

TAK

W dal M U16 466 NumerPDF

 
UKS Piątka Jarocin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRDYS Monika 2007-09-03 Z/3129/19

TAK

300m K U16 234 NumerPDF 47.23 PK

2
GOLIŃSKA Gabriela 2007-02-03 Z/3130/19

TAK

1000m K U16 238 NumerPDF 3:20.08 PK

3
GOWGIEL Kacper 2007-03-29 Z/3132/19

TAK

300m M U16 248 NumerPDF 39.61 PK

4
KRÓL Aleksandra 2006-06-01 Z/1780/20

TAK

600m K U16 236 NumerPDF 1:47.51 PK

5
STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 Z/0167/19

TAK

1000m K U16 231 NumerPDF 3:09.72

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

80m pł K U16 608 NumerPDF

2
JUSZCZAK Filip 2006-07-28 Z/0266/18

TAK

200m pł M U16 617 NumerPDF

3
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 Z/2816/18

TAK

3 km ch K U16 602 NumerPDF

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 Z/2316/20

TAK

W dal M U16 693 NumerPDF 4.69/20

2
NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 Z/0143/21

TAK

1000m M U16 693 NumerPDF

3
ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 Z/0293/20

TAK

100m M U16 692 NumerPDF

4
ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 Z/1957/19

TAK

Wzwyż M U16 695 NumerPDF 1.35/20

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 Z/0006/18

TAK

W dal K U16 138 NumerPDF 3.95/20

2
OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 Z/5030/19

TAK

100m K U16 820 NumerPDF

3
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

TAK

100m K U16 821 NumerPDF

4
ZAJĄC Kacper 2006-01-25 Z/0110/19

TAK

100m M U16 400 NumerPDF

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

W dal K U16 972 NumerPDF  OSU 

2
GRELAK Igor 2006-03-04 Z/3148/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 368 NumerPDF

3
HEINRICH Zofia 2006-03-14 Z/5144/19

TAK

200m pł K U16 2 NumerPDF PK

4
KOTKOWIAK Wojciech 2007-01-13 Z/5145/19

TAK

2000m M U16 3 NumerPDF  OSU 

5
KRAWCZYK Kacper 2006-03-26 Z/3521/20

TAK

Wzwyż M U16 1 NumerPDF PK

6
ŁAKOMA Nadia 2006-07-14 Z/5159/19

TAK

Wzwyż K U16 5 NumerPDF PK

7
OSOSIŃSKA Olga 2006-04-08 Z/5146/19

TAK

600m K U16 977 NumerPDF PK  OSU 

8
RADZIMSKA Marta 2006-11-09 Z/2301/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 15 NumerPDF PK  OSU 

9
WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 Z/5148/19

TAK

1000m prz.K U16 977 NumerPDF  OSU 

10
WILK Bartosz 2007-03-17 Z/5149/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 7 NumerPDF PK

11
WITKE Adam 2006-07-04 Z/5150/19

TAK

100m M U16 7 NumerPDF  OSU