Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego 2019
KRAKÓW, 24.01.2019
Osobostarty wszystkie: 112 ( 112 ) K-76 M-36
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 112 ( 112 ) K-76 M-36
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

2018

Wzwyż K U16 662 NumerPDF 1.34/17

2
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

2018

600m M U16 678 NumerPDF

3
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/0460/18

2018

100m M U16 679 NumerPDF

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

2018

1000m M U16 13 NumerPDF

2
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

2018

300m K U16 18 NumerPDF 53.42/15

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

2018

1000m K U16 308 NumerPDF 3:34.26 3:34.26/18

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

2018

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.60 1.60/18

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

2018

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.25 7.58/17

4
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

2018

100m M U16 338 NumerPDF

5
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

2018

110m M (91.4) U16 322 NumerPDF 22.60 22.60/18

6
SRAGA Jakub 2005-01-24 Z/1650/18

2018

1000m M U16 555 NumerPDF 3:04.04 3:04.04/18

7
SZUBA Kamil 2005-08-12 Z/2226/18

2018

100m M U16 221 NumerPDF 13.65 13.65/18

8
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

2018

300m K U16 333 NumerPDF 45.91 53.52/17

 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKUCH Julia 2004-04-16 Z/4872/18

2018

2000 m K U16 10 NumerPDF

2
WIERZBICKI Kajetan 2004-11-08 Z/2282/18

2018

Młot M U16 (5kg) 13 NumerPDF

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PENKAL Emil 2004-08-28 Z/3094/18

2018

300m M U16 82 NumerPDF

2
PIŁKA Dariusz 2005-09-16 Z/3095/18

2018

100m M U16 55 NumerPDF

3
STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 Z/3093/18

2018

100m M U16 57 NumerPDF

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORNIK Eryk 2004-12-21 Z/4473/18

2018

110m M (91.4) U16 502 NumerPDF 19.31 19.31/18

2
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

2018

Wzwyż K U16 506 NumerPDF 1.59 1.59/18

3
WALUŚ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

2018

200m pł K 521 NumerPDF 35.85 35.85/18

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 13 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

2018

600m K U16 50 NumerPDF 1:58.29 1:58.29/18

2
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

2018

2000 m K U16 3 NumerPDF

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

2018

300m K U16 6 NumerPDF 44.73 44.73/18

4
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

2018

2000 m K U16 36 NumerPDF

5
GAŁAT Emilia 2005-08-21 Z/3423/18

2018

600m K U16 35 NumerPDF 1:54.87/17

6
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

2018

300m K U16 47 NumerPDF

7
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

2018

600m K U16 14 NumerPDF

8
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

2018

300m K U16 5 NumerPDF 50.16 50.16/18

9
KOPACZ Natalia 2004-12-06 Z/1287/18

2018

100m K U16 18 NumerPDF 14.65 14.65/18

10
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

2018

300m M U16 20 NumerPDF 40.00 40.00/18

11
NOWAK Oliwia 2005-06-29 Z/4444/18

2018

2000 m K U16 29 NumerPDF

12
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

2018

100m K U16 6 NumerPDF

13
WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 Z/1810/18

2018

600m M U16 6 NumerPDF 1:43.51 1:43.51/18

 
MUKS ILKUS Olkusz Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 22/MA/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 Z/4007/18

2018

100m M U16 228 NumerPDF

2
NOWAK Paulina 2004-03-24 Z/2472/16

2018

600m K U16 32 NumerPDF

3
PIENIĄŻEK Anita 2004-08-11 Z/5340/18

2018

Kula K U16 (3kg) 211 NumerPDF

4
ROGULSKI Radosław 2004-10-25 Z/5579/18

2018

300m M U16 229 NumerPDF

5
SROKA Natalia 2005-03-24 Z/2474/16

2018

100m K U16 214 NumerPDF

6
STACH Daniel 2005-03-03 Z/1643/18

2018

Kula M U16 (5kg) 223 NumerPDF

7
STACH Kacper 2005-03-03 Z/1644/18

2018

Kula M U16 (5kg) 224 NumerPDF

8
WITOS Wiktoria 2004-07-22 Z/4008/18

2018

300m K U16 216 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 21 ( 21 ) K-21 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

2018

200m pł K 99 NumerPDF

2
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

2018

300m K U16 54 NumerPDF

3
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

2018

W dal K U16 80 NumerPDF 4.15 4.15/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

2018

80m pł K 53 NumerPDF

5
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

2018

Oszczep K U16 (500) 29 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
6
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

2018

300m K U16 52 NumerPDF

7
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

2018

600m K U16 87 NumerPDF 1:45.72 1:45.72/17

8
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

2018

80m pł K 55 NumerPDF

9
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

2018

80m pł K 26 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
10
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

2018

200m pł K 53 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
11
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

2018

W dal K U16 68 NumerPDF 4.47 4.47/18

12
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

2018

600m K U16 54 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
13
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

2018

600m K U16 71 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
14
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

2018

Oszczep K U16 (500) 88 NumerPDF

15
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 64 NumerPDF

16
MORĄG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

2018

100m K U16 89 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
17
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

2018

W dal K U16 93 NumerPDF 4.41 4.41/17

WARUNKOWO - BADANIA
18
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

2018

200m pł K 63 NumerPDF

19
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

2018

Oszczep K U16 (500) 72 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
20
WĄSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

2018

W dal K U16 317 NumerPDF

21
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

2018

300m K U16 95 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 21 ( 21 ) K-15 M-6
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

2018

300m K U16 849 NumerPDF

2
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

2018

110m M (91.4) U16 834 NumerPDF

3
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

2018

1000m K U16 863 NumerPDF

4
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

2018

300m K U16 828 NumerPDF

5
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

2018

300m M U16 833 NumerPDF

6
KOSIEC Estera 2005-11-23 Z/2802/18

TAK

1000m K U16 14 NumerPDF

7
KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 Z/2800/18

TAK

200m pł K 872 NumerPDF

8
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

2018

100m K U16 860 NumerPDF

9
KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 Z/4801/18

TAK

200m pł M 830 NumerPDF

10
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

2018

2000m M U16 867 NumerPDF

11
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

2018

1000m K U16 848 NumerPDF

12
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

2018

W dal K U16 826 NumerPDF 4.55 4.55/18

13
PAWŁOWSKA Alicja 2004-08-27 Z/1672/18

2018

100m K U16 836 NumerPDF

14
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

80m pł K 888 NumerPDF

15
RADZIUKIEWICZ Aleksandra 2005-07-08 Z/5719/18

TAK

200m pł K 15 NumerPDF

16
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

2018

1000m K U16 851 NumerPDF

17
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

2018

300m K U16 844 NumerPDF 45.52 45.52/17

18
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

100m M U16 835 NumerPDF

19
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

100m K U16 873 NumerPDF

20
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

2018

300m K U16 877 NumerPDF

21
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

2018

600m M U16 838 NumerPDF

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Kornelia 2005-01-01 Z/0025/19

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF

2
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

2018

Wzwyż M U16 10 NumerPDF

3
SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 Z/0026/19

TAK

W dal K U16 22 NumerPDF

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

2018

1000m K U16 790 NumerPDF

2
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

2018

300m K U16 731 NumerPDF

3
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

2018

Kula M U16 (5kg) 761 NumerPDF

4
PTAK Aleksandra 2004-10-26 Z/2355/18

2018

100m K U16 714 NumerPDF

5
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

2018

200m pł M 707 NumerPDF

6
ŚWIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 Z/0879/18

2018

2000m M U16 726 NumerPDF

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

2018

Oszczep M U16 (600) 163 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

2018

100m K U16 350 NumerPDF

2
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

2018

100m K U16 343 NumerPDF

3
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

2018

600m K U16 354 NumerPDF

4
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

2018

1000m M U16 350 NumerPDF 3:22.10 3:22.10/17

5
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

2018

1000m M U16 342 NumerPDF 3:21.50 3:21.50/17

6
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

2018

100m M U16 352 NumerPDF

7
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

2018

Wzwyż K U16 349 NumerPDF 1.20 1.20/17

8
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

2018

300m K U16 353 NumerPDF

9
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 349 NumerPDF

10
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

2018

W dal K U16 347 NumerPDF

11
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

2018

100m M U16 342 NumerPDF

12
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

2018

200m pł M 345 NumerPDF

13
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF

14
PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

2018

Kula K U16 (3kg) 350 NumerPDF

15
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

2018

300m K U16 344 NumerPDF

16
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

2018

100m K U16 352 NumerPDF

17
WOLAK Anita 2004-08-20 Z/4006/18

2018

W dal K U16 347 NumerPDF

18
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

2018

Wzwyż K U16 348 NumerPDF 1.50 1.50/18