Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3 Puchar Kujaw - dzieci LDK
WŁOCŁAWEK,18.07.2020
Osobostarty wszystkie: 27 ( 26 ) K-14 M-12
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 22 ( 21 ) K-13 M-8
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

600m M U16 719 NumerPDF 1:49.87/19  ROSU 

2
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

200m pł K U16 743 NumerPDF 38.56/19  ROSU 

3
HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

600m K U16 736 NumerPDF 1:54.99 1:54.99/20

4
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m prz.K U16 915 NumerPDF  ROSU 

5
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

600m K U16 166 NumerPDF 1:54.20/19  ROSU 

6
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m prz.M U16 400 NumerPDF  ROSU 

7
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

600m K U16 100 NumerPDF 1:47.87/18  ROSU 

8
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

1000m prz.K U16 185 NumerPDF  ROSU 

9
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

600m M U16 220 NumerPDF 1:45.60/18  ROSU 

10
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m prz.M U16 192 NumerPDF  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m pł K U16 545 NumerPDF 12.52/19

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

300m pł K 545 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

300m pł K 3 NumerPDF  ROSU 

2
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

300m M U16 4 NumerPDF 39.71 39.71/20  ROSU 

3
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

300m M U16 2 NumerPDF 50.78 47.89/19

4
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

300m pł K 4 NumerPDF  ROSU 

5
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

300m M U16 196 NumerPDF  ROSU 

6
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

300m K U16 6 NumerPDF 43.74/18  ROSU 

7
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

300m pł K 7 NumerPDF  ROSU 

8
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

1000m prz.K U16 2 NumerPDF  ROSU 

9
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 44.88 44.88/20

10
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

600m M U16 1 NumerPDF 1:52.29 1:52.29/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

600m M U16 424 NumerPDF 1:50.38 1:50.38/20

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

300m M U16 025 NumerPDF 41.31/19

3
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

600m M U16 425 NumerPDF 1:56.50 1:56.50/20

4
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

1000m prz.M U16 422 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 Z/2368/20

TAK

300m K U16 660 NumerPDF 47.43 47.43/20