Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa warszawy i Mazowsza Dzieci
WARSZAWA, 20.09.2020
Osobostarty wszystkie: 863 ( 454 ) K-273 M-181
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 16 ( 8 ) K-8 M-0
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 16 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANIELCZYK Lena 2009-03-14 Z/3276/20

TAK

60m K U12 522 NumerPDF 9.73 9.73/20

2
DANIELCZYK Lena 2009-03-14 Z/3276/20

TAK

W dal strefa K U12 522 NumerPDF 3.79 3.79/20

3
Górny Adrianna 2009-02-06 Z/3279/20

TAK

60m K U12 522 NumerPDF 10.71 10.71/20

4
Górny Adrianna 2009-02-06 Z/3279/20

TAK

300m K U12 522 NumerPDF 58.51 58.51/20

5
MORAWIEC Alicja 2009-05-06 Z/4339/19

TAK

60m K U12 526 NumerPDF 9.09 9.09/20

6
MORAWIEC Alicja 2009-05-06 Z/4339/19

TAK

300m K U12 526 NumerPDF 52.64/19

7
PIETRUCHA Julia 2010-06-07 Z/2353/20

TAK

60m K U12 517 NumerPDF 11.48 11.48/20

8
PIETRUCHA Julia 2010-06-07 Z/2353/20

TAK

W dal strefa K U12 517 NumerPDF 2.74 2.74/20

9
SINKIEWICZ Alicja 2009-03-26 Z/3278/20

TAK

W dal strefa K U12 526 NumerPDF 3.36 3.36/20

10
SINKIEWICZ Alicja 2009-03-26 Z/3278/20

TAK

300m K U12 526 NumerPDF 52.31 52.31/20

11
Sztajnert Gabriela 2011-07-06 Z/2354/20

TAK

W dal strefa K U12 520 NumerPDF

12
Sztajnert Gabriela 2011-07-06 Z/2354/20

TAK

60m K U12 520 NumerPDF 10.66 10.66/20

13
SZTAJNERT Zofia 2010-01-16 Z/2352/20

TAK

300m K U12 530 NumerPDF

14
SZTAJNERT Zofia 2010-01-16 Z/2352/20

TAK

60m K U12 530 NumerPDF 9.71 9.71/20

15
WOLNA Martyna 2009-01-04 Z/4338/19

TAK

600m K SP 521 NumerPDF 2:12.58 2:12.58/20

16
WOLNA Martyna 2009-01-04 Z/4338/19

TAK

W dal strefa K U12 521 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 836 ( 446 ) K-266 M-181
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 22 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Olimpia 2010-12-31 Z/3768/20

TAK

P.palantowa (80) K U12 414 NumerPDF

2
BIELECKA Olimpia 2010-12-31 Z/3768/20

TAK

300m K U12 414 NumerPDF

3
GˇTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Z/3769/20

TAK

600m K SP 415 NumerPDF

4
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 418 NumerPDF

5
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

W dal strefa M U12 418 NumerPDF

6
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

300m M U12 418 NumerPDF

7
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

300m M U14 413 NumerPDF

8
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

W dal strefa M U14 413 NumerPDF

9
PLEJZNEROWSKI Jakub 2009-02-05 Z/3776/20

TAK

300m M U12 416 NumerPDF

10
PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Z/2769/20

TAK

600m M U14 407 NumerPDF

11
PLISZKA Szymon 2007-07-05 Z/3772/20

TAK

300m M U14 417 NumerPDF

12
PUSTOŁA Aleksandra 2008-02-22 Z/3815/20

TAK

300m K U14 421 NumerPDF

13
PUSTOŁA Julia 2011-04-05 Z/3816/20

TAK

600m K SP 422 NumerPDF

14
STACHELSKA Hanna 2009-12-20 Z/3773/20

TAK

600m K SP 419 NumerPDF

15
¦LUSARSKI Tadeusz 2009-09-13 Z/3774/20

TAK

W dal strefa M U12 420 NumerPDF

16
¦LUSARSKI Tadeusz 2009-09-13 Z/3774/20

TAK

300m M U12 420 NumerPDF

17
¦WIEŻAK Agata 2009-03-06 Z/3775/20

TAK

W dal strefa K U12 412 NumerPDF

18
¦WIEŻAK Agata 2009-03-06 Z/3775/20

TAK

300m K U12 412 NumerPDF

19
TRZECIAK Klara 2007-08-18 Z/3777/20

TAK

W dal strefa K U14 411 NumerPDF

20
TRZECIAK Klara 2007-08-18 Z/3777/20

TAK

300m K U14 411 NumerPDF

21
ZAJˇC Emilia 2007-02-16 Z/2766/20

TAK

W dal strefa K U14 404 NumerPDF

22
ZAJˇC Emilia 2007-02-16 Z/2766/20

TAK

300m K U14 404 NumerPDF

 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 21 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKA Klaudia 2010-01-02 Z/3226/20

TAK

W dal strefa K U12 825 NumerPDF

2
CYRANKOWSKA Klaudia 2010-01-02 Z/3226/20

TAK

300m K U12 825 NumerPDF

3
GAŁAJ Matylda 2008-06-11 Z/4717/19

TAK

300m K U14 805 NumerPDF

4
GORGIEL Jakub 2010-07-19

W dal strefa M U12 836 NumerPDF

5
GORGIEL Jakub 2010-07-19

60m M U12 836 NumerPDF

6
KALICKA Karolina 2010-11-23

60m K U12 808 NumerPDF

7
KALICKA Karolina 2010-11-23

300m K U12 808 NumerPDF

8
KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-08

300m M U14 869 NumerPDF

9
KULIŃSKI Antoni 2007-03-27

300m M U14 830 NumerPDF

10
LISOWSKI Dominik 2009-01-14 Z/3230/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 850 NumerPDF

11
LISOWSKI Dominik 2009-01-14 Z/3230/20

TAK

60m M U12 850 NumerPDF

12
ŁAKOMSKA Magdalena 2008-09-28

300m K U14 824 NumerPDF

13
PRZYBYŁOWSKA Blanka 2007-06-22 Z/4710/19

TAK

W dal strefa K U14 800 NumerPDF

14
PRZYBYŁOWSKA Blanka 2007-06-22 Z/4710/19

TAK

100m K U14 800 NumerPDF

15
PTASZKIEWICZ Szymon 2007-02-16 Z/3228/20

TAK

300m M U14 865 NumerPDF

16
SŁO NIEWSKI Leon 2010-03-31 Z/3229/20

TAK

W dal strefa M U12 825 NumerPDF

17
SŁO NIEWSKI Leon 2010-03-31 Z/3229/20

TAK

60m M U12 825 NumerPDF

18
WŁOSTOWSKA Maria 2008-04-02

300m K U14 854 NumerPDF

19
ŻUREK Maja 2011-06-06

W dal strefa K U12 834 NumerPDF

20
ŻUREK Marzena 2007-05-06

W dal strefa K U14 816 NumerPDF

21
ŻUREK Marzena 2007-05-06

P.palantowa K U14 816 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 74 ( 40 ) K-29 M-11
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIECKA Maja 2009-07-12

600m K SP 288 NumerPDF

2
BIENIECKA Maja 2009-07-12

W dal strefa K U12 288 NumerPDF

3
BIENIECKI Stefan 2007-04-11

W dal strefa M U14 289 NumerPDF

4
BIENIECKI Stefan 2007-04-11

100m M U14 289 NumerPDF

5
BŁU¦ Hanna 2008-06-27

100m K U14 229 NumerPDF

6
BŁU¦ Hanna 2008-06-27

300m K U14 229 NumerPDF

7
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

600m M U12 225 NumerPDF

8
CIBORSKI Bruno 2009-05-29

W dal strefa M U12 209 NumerPDF

9
CIBORSKI Bruno 2009-05-29

60m M U12 209 NumerPDF

10
DZIĘCIOŁOWSKA Eliza 2009-01-25

60m K U12 233 NumerPDF

11
DZIĘCIOŁOWSKA Eliza 2009-01-25

W dal strefa K U12 233 NumerPDF

12
HARTFIL Liliana 2011-02-09 Z/3405/20

TAK

300m K U12 212 NumerPDF

13
HARTFIL Liliana 2011-02-09 Z/3405/20

TAK

60m K U12 212 NumerPDF

14
IWANICKA Lena 2009-01-11

60m K U12 222 NumerPDF

15
IWANICKA Lena 2009-01-11

W dal strefa K U12 222 NumerPDF

16
JASIŃSKA Maja 2007-03-07

W dal strefa K U14 200 NumerPDF

17
JASIŃSKA Maja 2007-03-07

100m K U14 200 NumerPDF

18
KIEWRA Grzegorz 2009-10-29 Z/3721/20

TAK

W dal strefa M U12 231 NumerPDF

19
KIEWRA Grzegorz 2009-10-29 Z/3721/20

TAK

600m M U12 231 NumerPDF

20
KIEWRA Karolina 2009-10-29 Z/3722/20

TAK

W dal strefa K U12 233 NumerPDF

21
KIEWRA Karolina 2009-10-29 Z/3722/20

TAK

600m K SP 233 NumerPDF

22
KMUK Maja 2009-01-19

300m K U12 221 NumerPDF

23
KMUK Maja 2009-01-19

W dal strefa K U12 221 NumerPDF

24
KNYCH Kamil 2007-01-27

600m M U14 204 NumerPDF

25
KNYCH Kamil 2007-01-27

100m M U14 204 NumerPDF

26
KULIBERDA Natalia 2009-11-13 Z/5838/19

TAK

300m K U12 232 NumerPDF

27
KULIBERDA Natalia 2009-11-13 Z/5838/19

TAK

W dal strefa K U12 232 NumerPDF

28
KWA¦NIEWSKA Łucja 2009-09-10

300m K U12 279 NumerPDF

29
MAKSYMIUK Marcin 2009-10-09

W dal strefa M U12 277 NumerPDF

30
MAKSYMIUK Marcin 2009-10-09

300m M U12 277 NumerPDF

31
OKLIŃSKA Zuzanna 2008-04-29

100m K U14 279 NumerPDF

32
OKLIŃSKA Zuzanna 2008-04-29

Wzwyż K U14 279 NumerPDF

33
OKULSKI Miłosz 2007-05-21

W dal strefa M U14 201 NumerPDF 4.25 4.25/20

34
OKULSKI Miłosz 2007-05-21

100m M U14 201 NumerPDF

35
PEZACKA Zuzanna 2007-04-24

W dal strefa K U14 244 NumerPDF

36
PEZACKA Zuzanna 2007-04-24

600m K dz 244 NumerPDF

37
PIECH Jolanta 2009-11-01

W dal strefa K U12 291 NumerPDF

38
PIECH Jolanta 2009-11-01

300m K U12 291 NumerPDF

39
PIOTROWSKA Julia 2014-03-03

W dal strefa K U12 231 NumerPDF

40
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28

W dal strefa M U12 289 NumerPDF

41
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28

600m M U12 289 NumerPDF

42
ROGUSKA Pola 2008-05-13

W dal strefa K U14 255 NumerPDF

43
ROGUSKA Pola 2008-05-13

600m K dz 255 NumerPDF

44
RYMARCZYK Maciej 2007-02-26

100m M U14 224 NumerPDF

45
RYMARCZYK Maciej 2007-02-26

W dal strefa M U14 224 NumerPDF

46
RZEPIELA Barbara 2007-07-13

W dal strefa K U14 299 NumerPDF

47
RZEPIELA Barbara 2007-07-13

100m K U14 299 NumerPDF

48
SAWICKI Piotr 2008-02-20

600m M U14 228 NumerPDF

49
SAWICKI Piotr 2008-02-20

100m M U14 228 NumerPDF

50
SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 Z/3669/20

TAK

600m K SP 222 NumerPDF

51
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06

60m K U12 276 NumerPDF

52
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06

W dal strefa K U12 276 NumerPDF

53
STEFAŃSKA Marika 2007-01-11

100m K U14 265 NumerPDF

54
STOMA Zofia 2009-01-07

60m K U12 266 NumerPDF

55
STOMA Zofia 2009-01-07

W dal strefa K U12 266 NumerPDF

56
STRZELCZYK Maria 2007-06-23

300m K U14 255 NumerPDF

57
STRZELCZYK Maria 2007-06-23

600m K dz 255 NumerPDF

58
STYKOWSKA Wiktoria 2009-06-26

W dal strefa K U12 288 NumerPDF

59
STYKOWSKA Wiktoria 2009-06-26

60m K U12 288 NumerPDF

60
STYKOWSKA Zofia 2010-11-18

60m K U12 277 NumerPDF

61
STYKOWSKA Zofia 2010-11-18

W dal strefa K U12 277 NumerPDF

62
SZYMCZAK Karolina 2007-06-14

W dal strefa K U14 255 NumerPDF

63
SZYMCZAK Karolina 2007-06-14

100m K U14 255 NumerPDF

64
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

TAK

W dal strefa K U14 263 NumerPDF

65
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

TAK

100m K U14 263 NumerPDF 13.58 13.58/20

66
WIE¦NIAK Zuzanna 2007-07-28

W dal strefa K U14 226 NumerPDF

67
WIE¦NIAK Zuzanna 2007-07-28

100m K U14 226 NumerPDF

68
WOŁOSZCZAK Emilia 2007-02-19

100m K U14 202 NumerPDF

69
WOŁOSZCZAK Emilia 2007-02-19

W dal strefa K U14 202 NumerPDF

70
ZAPORSKA Lena 2007-11-09

600m K dz 233 NumerPDF

71
ZAPORSKA Lena 2007-11-09

W dal strefa K U14 233 NumerPDF

72
ZARĘBA Stanisław 2008-07-25

300m M U14 227 NumerPDF

73
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12

W dal strefa K U12 287 NumerPDF

74
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12

300m K U12 287 NumerPDF

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANISZEWSKA Anna 2007-04-12 Z/2663/20

TAK

300m K U14 122 NumerPDF

2
KMIEĆ Róża 2009-12-07

60m K U12 116 NumerPDF

3
KWIATKOWSKI Ksawery 2008-04-14 Z/4458/18

TAK

100m M U14 121 NumerPDF

4
ŁADNO Natalia 2007-07-08 Z/2665/20

TAK

300m K U14 121 NumerPDF

5
¦LUSARSKA Maja 2008-05-25 Z/2664/20

TAK

100m K U14 118 NumerPDF

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 8 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Bartosz 2009-07-11 Z/0570/19

TAK

300m M U12 21 NumerPDF

2
GŁOWALA Bartosz 2009-07-11 Z/0570/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 21 NumerPDF 38.50/19

3
KOŁNIERZAK Mateusz 2010-08-05 Z/2701/20

TAK

600m M U12 44 NumerPDF

4
KOŁNIERZAK Mateusz 2010-08-05 Z/2701/20

TAK

W dal strefa M U12 44 NumerPDF

5
KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 Z/2702/20

TAK

600m M U14 45 NumerPDF

6
KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 Z/2702/20

TAK

W dal strefa M U14 45 NumerPDF

7
¦WIESIULSKA Agata 2008-03-02 Z/4196/19

TAK

W dal strefa K U14 22 NumerPDF 3.77/19

8
¦WIESIULSKA Agata 2008-03-02 Z/4196/19

TAK

P.palantowa K U14 22 NumerPDF

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 21 ( 11 ) K-10 M-1
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Małgorzata 2008-01-03 Z/2595/20

TAK

P.palantowa K U14 124 NumerPDF

2
ADAMCZYK Małgorzata 2008-01-03 Z/2595/20

TAK

100m K U14 124 NumerPDF

3
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

TAK

300m K U14 777 NumerPDF 56.41/19

4
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

TAK

100m K U14 777 NumerPDF 16.32/19

5
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

TAK

300m K U14 106 NumerPDF 51.63 51.63/20

6
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

TAK

100m K U14 106 NumerPDF

7
JANIAK Patrycja 2007-08-12 Z/5197/19

TAK

100m K U14 105 NumerPDF

8
JANIAK Patrycja 2007-08-12 Z/5197/19

TAK

300m K U14 105 NumerPDF 56.05 56.05/20

9
KISIEL Klara 2007-09-11 Z/2820/20

TAK

100m K U14 324 NumerPDF

10
KISIEL Klara 2007-09-11 Z/2820/20

TAK

300m K U14 324 NumerPDF 61.03 61.03/20

11
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

100m K U14 543 NumerPDF

12
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

300m K U14 543 NumerPDF 54.61 54.61/20

13
MAJCHER Karolina 2007-08-13 Z/2837/19

TAK

P.palantowa K U14 100 NumerPDF

14
MAJCHER Karolina 2007-08-13 Z/2837/19

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

15
NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 Z/1271/20

TAK

P.palantowa K U14 112 NumerPDF

16
NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 Z/1271/20

TAK

100m K U14 112 NumerPDF

17
NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 Z/5813/19

TAK

100m K U14 522 NumerPDF

18
NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 Z/5813/19

TAK

P.palantowa K U14 522 NumerPDF

19
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

TAK

300m K U14 104 NumerPDF 52.21 52.21/20

20
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

TAK

100m K U14 104 NumerPDF

21
STĘPNIAK Tomasz 2009-07-05 Z/5816/19

TAK

600m M U12 432 NumerPDF

 
KS Atak Agrykola Warszawa Osobostarty: 22 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 93/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20

P.palantowa M U14 33 NumerPDF

2
DˇBROWSKA Lena 2009-12-12 Z/3706/20

TAK

W dal strefa K U12 82 NumerPDF

3
DˇBROWSKA Lena 2009-12-12 Z/3706/20

TAK

600m K SP 82 NumerPDF

4
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28

W dal strefa M U12 109 NumerPDF

5
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28

60m M U12 109 NumerPDF

6
GŁOWACKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

300m K U12 95 NumerPDF

7
GŁOWACKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

W dal strefa K U12 95 NumerPDF

8
JULIA Łuczyk 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

W dal strefa K U12 84 NumerPDF

9
JULIA Łuczyk 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

60m K U12 84 NumerPDF

10
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

W dal strefa K U12 85 NumerPDF

11
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

300m K U12 85 NumerPDF

12
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

W dal strefa K U14 87 NumerPDF

13
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

300m K U14 87 NumerPDF

14
OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 Z/1091/20

TAK

W dal strefa M U14 88 NumerPDF 4.37 4.37/20

15
ROMANÓW Iga 2007-10-05 Z/3426/20

TAK

600m K dz 33 NumerPDF

16
RÓJ Alicja 2010-10-20

W dal strefa K U12 96 NumerPDF

17
RÓJ Alicja 2010-10-20

60m K U12 96 NumerPDF

18
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

60m K U12 86 NumerPDF 11.62 11.62/20

19
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

W dal strefa K U12 86 NumerPDF

20
WŁODARKIEWICZ Weronika 2007-08-02 Z/3703/20

TAK

600m K dz 103 NumerPDF

21
WOJTASIK Julia 2010-03-09

60m K U12 104 NumerPDF

22
WOJTASIK Julia 2010-03-09

W dal strefa K U12 104 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 18 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 Z/3786/20

TAK

600m M U14 900 NumerPDF

2
DESKA Antonina 2007-08-09 Z/4728/19

TAK

100m K U14 950 NumerPDF

3
DESKA Antonina 2007-08-09 Z/4728/19

TAK

300m K U14 950 NumerPDF

4
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

TAK

300m M U12 901 NumerPDF

5
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

TAK

60m M U12 901 NumerPDF

6
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

TAK

300m K U12 902 NumerPDF

7
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

TAK

60m K U12 902 NumerPDF

8
LESZCZYŃSKA Agata 2007-04-21 Z/4726/19

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

9
LESZCZYŃSKA Agata 2007-04-21 Z/4726/19

TAK

300m K U14 100 NumerPDF

10
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

TAK

600m M U14 903 NumerPDF

11
MAREK Przemysław 2007-05-04 Z/4408/19

TAK

300m M U14 904 NumerPDF 53.63/19

12
MAREK Przemysław 2007-05-04 Z/4408/19

TAK

P.palantowa M U14 904 NumerPDF

13
PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 Z/4423/19

2019

600m M U14 905 NumerPDF

14
SADOWSKA Maria 2008-12-19 Z/4415/19

TAK

300m K U14 906 NumerPDF

15
SAWICKI Ignacy 2007-03-17 Z/3787/20

TAK

300m M U14 907 NumerPDF

16
SAWICKI Ignacy 2007-03-17 Z/3787/20

TAK

100m M U14 907 NumerPDF

17
WRÓBLEWSKA Michalina 2009-02-25

60m K U12 908 NumerPDF

18
WRÓBLEWSKA Michalina 2009-02-25

300m K U12 908 NumerPDF

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 33 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Benon 2008-02-04 Z/2604/20

TAK

P.palantowa M U14 123 NumerPDF

2
DUKACZEWSKA Róża 2008-07-22

300m K U14 1 NumerPDF

3
DUKACZEWSKA Róża 2008-07-22

W dal strefa K U14 1 NumerPDF

4
DUKACZEWSKA Róża 2008-07-22

P.palantowa K U14 1 NumerPDF

5
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

300m K U14 121 NumerPDF

6
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

W dal strefa K U14 121 NumerPDF

7
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

P.palantowa K U14 121 NumerPDF

8
KARSKI Marcin 2008-11-21 Z/2602/20

TAK

100m M U14 113 NumerPDF

9
KARSKI Marcin 2008-11-21 Z/2602/20

TAK

W dal strefa M U14 113 NumerPDF

10
KARSKI Marcin 2008-11-21 Z/2602/20

TAK

P.palantowa M U14 113 NumerPDF

11
KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 Z/3745/19

TAK

Wzwyż K U14 126 NumerPDF 1.35 1.35/20

12
KOSMALA Adam 2010-09-23 Z/0960/20

TAK

W dal strefa M U12 1 NumerPDF

13
KOSMALA Adam 2010-09-23 Z/0960/20

TAK

60m M U12 1 NumerPDF

14
KOSMALA Adam 2010-09-23 Z/0960/20

TAK

300m M U12 1 NumerPDF

15
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

W dal strefa K U14 131 NumerPDF

16
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

100m K U14 131 NumerPDF 14.44 14.44/20

17
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

300m K U14 131 NumerPDF 49.01 49.01/20

18
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

TAK

Wzwyż K U12 124 NumerPDF

19
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

TAK

300m K U12 124 NumerPDF

20
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 124 NumerPDF

21
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

TAK

100m M U14 117 NumerPDF 14.71/19

22
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

TAK

W dal strefa M U14 117 NumerPDF 4.09/19

23
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

TAK

300m M U14 117 NumerPDF

24
TKACZ Bruno 2009-11-24 Z/2605/20

TAK

600m M U12 105 NumerPDF

25
WAŻNY Maria 2008-09-09

W dal strefa K U14 1 NumerPDF

26
WAŻNY Maria 2008-09-09

300m K U14 1 NumerPDF

27
WAŻNY Maria 2008-09-09

100m K U14 1 NumerPDF

28
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

TAK

W dal strefa K U12 109 NumerPDF

29
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

TAK

300m K U12 109 NumerPDF

30
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

TAK

P.palantowa (80) K U12 109 NumerPDF

31
ZAWADA Tomasz 2011-01-12

P.palantowa (80) M U12 1 NumerPDF

32
ZAWADA Tomasz 2011-01-12

60m M U12 1 NumerPDF

33
ZAWADA Tomasz 2011-01-12

W dal strefa M U12 1 NumerPDF

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 11 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31

600m K SP 131 NumerPDF

2
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31

W dal strefa K U12 131 NumerPDF

3
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-26

300m M U12 101 NumerPDF

4
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-26

W dal strefa M U12 101 NumerPDF

5
PUŁAWSKA Natalia 2009-05-10

W dal strefa K U12 211 NumerPDF

6
PUŁAWSKA Natalia 2009-05-10

Wzwyż K U12 211 NumerPDF

7
PUŁAWSKA Natalia 2009-05-10

300m K U12 211 NumerPDF

8
SOBOTA Witold 2011-06-09

W dal strefa M U12 111 NumerPDF

9
SOBOTA Witold 2011-06-09

60m M U12 111 NumerPDF

10
WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

W dal strefa M U14 101 NumerPDF

11
WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

100m M U14 101 NumerPDF 12.04 12.04/20

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

Wzwyż M U14 1 NumerPDF 1.30 1.30/20

2
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

P.palantowa M U14 1 NumerPDF

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 20 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 Z/3258/20

TAK

W dal strefa K U12 10 NumerPDF

2
BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 Z/3258/20

TAK

60m K U12 10 NumerPDF

3
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

600m K SP 13 NumerPDF

4
DRABIO Oliwia 2009-07-16 Z/3253/20

TAK

60m K U12 13 NumerPDF

5
DRĘŻEK Olaf 2009-09-29 Z/3727/20

TAK

600m M U12 65 NumerPDF

6
DRĘŻEK Olaf 2009-09-29 Z/3727/20

TAK

W dal strefa M U12 65 NumerPDF

7
GŁĘBOCKI Kevin 2007-09-10 Z/3251/20

TAK

600m M U14 12 NumerPDF

8
NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 Z/3259/20

TAK

P.palantowa K U14 15 NumerPDF 24.50/18

9
PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 Z/3255/20

TAK

P.palantowa M U14 17 NumerPDF

10
PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 Z/3255/20

TAK

Wzwyż M U14 17 NumerPDF 1.25/19

11
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

Wzwyż K U14 18 NumerPDF

12
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

P.palantowa K U14 18 NumerPDF 25.00/18

13
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

W dal strefa K U14 23 NumerPDF 3.78/18

14
SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 Z/3567/19

TAK

600m K dz 23 NumerPDF

15
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

W dal strefa K U14 24 NumerPDF 3.64/18

16
SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 Z/3568/19

TAK

100m K U14 24 NumerPDF

17
WRÓBLEWSKA Monika 2009-02-10 Z/3729/20

TAK

600m K SP 78 NumerPDF

18
WUJKOWSKI Antoni 2011-06-09

P.palantowa (80) M U12 267 NumerPDF

19
WULTAŃSKA Julia 2008-09-20 Z/3730/20

TAK

600m K dz 71 NumerPDF

20
ZIEMAK Natalia 2007-06-14 Z/3252/20

TAK

300m K U14 26 NumerPDF 62.46/18

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Amanda 2007-07-12 Z/3850/20

TAK

100m K U14 772 NumerPDF 14.99

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KˇCKA Aleksandra 2007-08-03 Z/3157/20

TAK

100m K U14 527 NumerPDF 14.32 14.32/20

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 83 ( 43 ) K-28 M-16
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJAS Urszula 2009-07-06

300m K U12 737 NumerPDF

2
ANDREJAS Urszula 2009-07-06

60m K U12 737 NumerPDF

3
BARTOSIK Alicja 2007-03-12

W dal strefa K U14 728 NumerPDF

4
BARTOSIK Alicja 2007-03-12

600m K dz 728 NumerPDF

5
BAZAK Helena 2010-01-24

300m K U12 719 NumerPDF

6
BAZAK Helena 2010-01-24

60m K U12 719 NumerPDF

7
BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 Z/1261/20

TAK

300m M U14 240 NumerPDF

8
BRZOSOWSKA Helena 2009-11-17

60m K U12 712 NumerPDF

9
BRZOZOWSKA Helena 2009-11-17

8x50m K U12 712 NumerPDF

10
BUTSCHER Celina 2008-06-20

100m K U14 708 NumerPDF

11
BUTSCHER Celina 2008-06-20

W dal strefa K U14 708 NumerPDF

12
CHMIELARSKA Oliwia 2007-07-23

300m K U14 729 NumerPDF

13
CHMIELARSKA Oliwia 2007-07-23

P.palantowa K U14 729 NumerPDF

14
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/0996/20

TAK

300m M U12 239 NumerPDF

15
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/0996/20

TAK

60m M U12 239 NumerPDF

16
DĘBOWSKA Zuzanna 2007-01-19

W dal strefa K U14 730 NumerPDF

17
DĘBOWSKA Zuzanna 2007-01-19

8x50m K U14 730 NumerPDF

18
DZYR Zofia 2007-12-28

W dal strefa K U14 731 NumerPDF

19
DZYR Zofia 2007-12-28

600m K dz 731 NumerPDF

20
GRANICA Hubert 2007-11-16

8x50m M U14 702 NumerPDF

21
GRANICA Hubert 2007-11-16

100m M U14 702 NumerPDF

22
GRZELAK Irena 2007-04-28

8x50m K U14 703 NumerPDF

23
GRZELAK Irena 2007-04-28

300m K U14 703 NumerPDF

24
HRUZEWICZ Denis 2009-08-09

60m M U12 713 NumerPDF

25
HRUZEWICZ Denis 2009-08-09

300m M U12 713 NumerPDF

26
JANAS Marianna 2008-06-26

P.palantowa K U14 733 NumerPDF

27
JANAS Marianna 2008-06-26

8x50m K U14 733 NumerPDF

28
JANIK Karol 2009-11-14

600m M U12 714 NumerPDF

29
JANIK Karol 2009-11-14

W dal strefa M U12 714 NumerPDF

30
KAMIŃSKA Natalia 2008-03-05

100m K U14 709 NumerPDF

31
KAMIŃSKA Natalia 2008-03-05

300m K U14 709 NumerPDF

32
KˇDZIELA Roch 2008-07-15

600m M U14 736 NumerPDF

33
KˇDZIELA Roch 2008-07-15

W dal strefa M U14 736 NumerPDF

34
KOPEĆ Adam 2009-07-14

8x50m M U12 715 NumerPDF

35
KOPEĆ Adam 2009-07-14

600m M U12 715 NumerPDF

36
KOPEĆ Lena 2011-07-11

60m K U12 720 NumerPDF

37
KOPEĆ Lena 2011-07-11

W dal strefa K U12 720 NumerPDF

38
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

600m K dz 749 NumerPDF

39
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

300m K U14 749 NumerPDF 47.78 47.78/20

40
KORCZ Maria 2010-01-24

8x50m K U12 721 NumerPDF

41
KORCZ Maria 2010-01-24

60m K U12 721 NumerPDF

42
KRAWIEC Marta 2010-07-13

8x50m K U12 722 NumerPDF

43
KRAWIEC Marta 2010-07-13

W dal strefa K U12 722 NumerPDF

44
KRUKOWSKI Ksawery 2010-09-24

60m M U12 723 NumerPDF

45
KRUKOWSKI Ksawery 2010-09-24

P.palantowa (80) M U12 723 NumerPDF

46
MILEWSKI Kasjan 2010-08-11

8x50m M U12 724 NumerPDF

47
MILEWSKI Kasjan 2010-08-11

60m M U12 724 NumerPDF

48
NOSARZEWSKI Franciszek 2010-06-29

60m M U12 725 NumerPDF

49
NOSARZEWSKI Franciszek 2010-06-29

W dal strefa M U12 725 NumerPDF

50
PANCZOCHA Julia 2007-05-18

P.palantowa K U14 701 NumerPDF

51
PANCZOCHA Julia 2007-05-18

100m K U14 701 NumerPDF

52
POPŁAWSKI Dawid 2009-05-05

600m M U12 738 NumerPDF

53
POPŁAWSKI Dawid 2009-05-05

W dal strefa M U12 738 NumerPDF

54
SALWA Nina 2008-02-04

W dal strefa K U14 710 NumerPDF

55
SALWA Nina 2008-02-04

100m K U14 710 NumerPDF

56
SIECZKA Hanna 2009-06-16

300m K U12 739 NumerPDF

57
SIECZKA Hanna 2009-06-16

60m K U12 739 NumerPDF

58
SIECZKA Marcelina 2007-04-05

100m K U14 734 NumerPDF

59
SIECZKA Marcelina 2007-04-05

8x50m K U14 734 NumerPDF

60
SŁADEK Faustyna 2007-08-25

100m K U14 704 NumerPDF

61
SŁADEK Faustyna 2007-08-25

W dal strefa K U14 704 NumerPDF

62
SÓJKA Anatol 2007-07-27

100m M U14 705 NumerPDF

63
SÓJKA Anatol 2007-07-27

8x50m M U14 705 NumerPDF

64
STEC Zuzanna 2007-07-16

100m K U14 732 NumerPDF

65
STEC Zuzanna 2007-07-16

W dal strefa K U14 732 NumerPDF

66
SZTRANTOWICZ Emil 2008-09-28

600m M U14 735 NumerPDF

67
SZTRANTOWICZ Emil 2008-09-28

8x50m M U14 735 NumerPDF

68
SZYMBORSKI Kacper 2009-08-17

8x50m M U12 717 NumerPDF

69
SZYMBORSKI Kacper 2009-08-17

W dal strefa M U12 717 NumerPDF

70
¦MIECH Helena 2011-04-29

60m K U12 726 NumerPDF

71
¦MIECH Helena 2011-04-29

300m K U12 726 NumerPDF

72
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

600m K dz 718 NumerPDF 1:53.39/19

73
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

600m K dz 725 NumerPDF 1:50.58/19

74
WROTEK Hanna 2008-01-12

W dal strefa K U14 711 NumerPDF

75
WROTEK Hanna 2008-01-12

100m K U14 711 NumerPDF

76
WUJEC Krystyna 2009-07-12

8x50m K U12 718 NumerPDF

77
WUJEC Krystyna 2009-07-12

60m K U12 718 NumerPDF

78
ZAJˇC Aleksandra 2007-07-10

100m K U14 707 NumerPDF

79
ZAJˇC Aleksandra 2007-07-10

300m K U14 707 NumerPDF

80
ZALEWSKI Igor 2007-09-28

W dal strefa M U14 706 NumerPDF

81
ZALEWSKI Igor 2007-09-28

8x50m M U14 706 NumerPDF

82
ZALEWSKi Wiktor 2010-06-02

8x50m M U12 727 NumerPDF

83
ZALEWSKi Wiktor 2010-06-02

W dal strefa M U12 727 NumerPDF

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 17 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CELEDA Maja 2007-12-17

W dal strefa K U14 22 NumerPDF

2
CELEDA Maja 2007-12-17

100m K U14 22 NumerPDF

3
HABROWICZ Ewa 2007-08-09

W dal strefa K U14 19 NumerPDF

4
HABROWICZ Ewa 2007-08-09

300m K U14 19 NumerPDF

5
KˇCKI Kostek 2008-10-23 Z/3814/20

TAK

600m M U14 69 NumerPDF

6
KˇCKI Kostek 2008-10-23 Z/3814/20

TAK

P.palantowa M U14 69 NumerPDF

7
KORZENIOWSKI Xawery 2011-01-05 Z/2066/20

TAK

60m M U12 22 NumerPDF

8
KORZENIOWSKI Xawery 2011-01-05 Z/2066/20

TAK

300m M U12 22 NumerPDF

9
KORZENIOWSKI Xawery 2011-01-05 Z/2066/20

TAK

W dal strefa M U12 22 NumerPDF

10
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

60m M U12 36 NumerPDF

11
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

300m M U12 36 NumerPDF

12
PISKORSKI Antoni 2007-01-21 Z/2062/20

TAK

P.palantowa M U14 53 NumerPDF

13
PISKORSKI Antoni 2007-01-21 Z/2062/20

TAK

600m M U14 53 NumerPDF

14
SOBALA Maks 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

P.palantowa M U14 26 NumerPDF

15
SOBALA Maks 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

300m M U14 26 NumerPDF

16
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02

600m M U12 41 NumerPDF

17
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02

P.palantowa (80) M U12 41 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/UKLOlimpijczyk112/
UKL Olimpijczyk 112 Warszawa Osobostarty: 12 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 102/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIGURA Marta 2008-10-01

Wzwyż K U14 5 NumerPDF

2
FIGURA Marta 2008-10-01

W dal strefa K U14 5 NumerPDF

3
GULCZYŃSKI Michał 2009-07-14

Wzwyż M U12 2 NumerPDF

4
GULCZYŃSKI Michał 2009-07-14

60m M U12 2 NumerPDF

5
JABŁOŃSKA Iga 2009-01-01

W dal strefa K U12 1 NumerPDF

6
JABŁOŃSKA Iga 2009-01-01

60m K U12 1 NumerPDF

7
LEWTAK Piotr 2007-09-01

W dal strefa M U14 6 NumerPDF

8
LEWTAK Piotr 2007-09-01

Wzwyż M U14 6 NumerPDF

9
WI¦NIEWSKA Róża 2008-11-06 Z/3594/20

TAK

600m K dz 4 NumerPDF 1:56.00

10
WI¦NIEWSKA Róża 2008-11-06 Z/3594/20

TAK

W dal strefa K U14 4 NumerPDF

11
WOJEWODA Antonina 2009-06-15 Z/3593/20

TAK

Wzwyż K U12 3 NumerPDF 1.28

12
WOJEWODA Antonina 2009-06-15 Z/3593/20

TAK

600m K SP 3 NumerPDF 2:03.00

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 18 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

600m M U14 424 NumerPDF 1:49.92 1:49.92/20

2
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

W dal strefa M U14 424 NumerPDF

3
BAŁABAN Zofia 2012-06-06 Z/3406/20

TAK

60m K U12 432 NumerPDF

4
BAŁABAN Zofia 2012-06-06 Z/3406/20

TAK

W dal strefa K U12 432 NumerPDF

5
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

P.palantowa M U14 431 NumerPDF

6
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

300m M U14 431 NumerPDF

7
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

600m K SP 430 NumerPDF

8
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

W dal strefa K U12 430 NumerPDF

9
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

W dal strefa M U14 425 NumerPDF

10
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

300m M U14 425 NumerPDF

11
KABAŁA Marta 2011-02-17 Z/1724/20

TAK

60m K U12 433 NumerPDF

12
KABAŁA Marta 2011-02-17 Z/1724/20

TAK

300m K U12 433 NumerPDF

13
KWACZEK Stanisław 2009-09-27 Z/4205/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 429 NumerPDF

14
KWACZEK Stanisław 2009-09-27 Z/4205/19

TAK

60m M U12 429 NumerPDF

15
PA¦K Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

W dal strefa M U14 426 NumerPDF

16
PA¦K Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

P.palantowa M U14 426 NumerPDF

17
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

100m M U14 427 NumerPDF

18
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

W dal strefa M U14 427 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 13 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

300m K U14 7 NumerPDF 46.69/19

2
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

600m K dz 56 NumerPDF

3
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

600m K dz 9 NumerPDF

4
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

600m K SP 55 NumerPDF 2:19.98 2:19.98/20

5
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

600m M U14 232 NumerPDF 1:49.93 1:49.93/20

6
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

P.palantowa M U14 232 NumerPDF

7
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

300m M U14 232 NumerPDF 47.08 47.08/20

8
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

600m K dz 5 NumerPDF 1:52.71 1:52.71/20

9
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

300m M U12 242 NumerPDF 51.81 51.81/20

10
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

60m M U12 242 NumerPDF 10.18 10.18/20

11
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

W dal strefa M U12 242 NumerPDF 3.53 3.53/20

12
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

300m M U14 1 NumerPDF 43.51 43.51/20

13
ZDUNEK Anna 2009-02-23 Z/4118/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 10 NumerPDF

 
UKS G-8 Bielany Warszawa Osobostarty: 60 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 83/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENIGNI Anita 2008-12-15 Z/1881/20

TAK

300m K U14 202 NumerPDF

2
BENIGNI Anita 2008-12-15 Z/1881/20

TAK

W dal strefa K U14 202 NumerPDF

3
BRUDNY Regina 2007-12-22 Z/2069/19

TAK

W dal strefa K U14 203 NumerPDF

4
BRUDNY Regina 2007-12-22 Z/2069/19

TAK

600m K dz 203 NumerPDF

5
BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 Z/2056/19

TAK

P.palantowa M U14 204 NumerPDF

6
BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 Z/2056/19

TAK

600m M U14 204 NumerPDF

7
CEL Olgierd 2007-01-30 Z/1865/20

TAK

W dal strefa M U14 205 NumerPDF

8
CEL Olgierd 2007-01-30 Z/1865/20

TAK

P.palantowa M U14 205 NumerPDF

9
CHMIELEWSKI Franek 2007-12-13 Z/2042/19

TAK

P.palantowa M U14 206 NumerPDF

10
CHMIELEWSKI Franek 2007-12-13 Z/2042/19

TAK

600m M U14 206 NumerPDF

11
CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 Z/2041/19

TAK

P.palantowa M U14 207 NumerPDF

12
CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 Z/2041/19

TAK

600m M U14 207 NumerPDF

13
DROZDOWSKA Ines 2007-09-06 Z/1860/20

TAK

W dal strefa K U14 208 NumerPDF

14
DROZDOWSKA Ines 2007-09-06 Z/1860/20

TAK

600m K dz 208 NumerPDF

15
GNIADO Greta 2009-06-30 Z/1877/20

TAK

P.palantowa (80) K U12 210 NumerPDF

16
GNIADO Greta 2009-06-30 Z/1877/20

TAK

600m K SP 210 NumerPDF

17
GOSTKOWSKI Krzysztof 2007-03-29 Z/2039/19

TAK

P.palantowa M U14 211 NumerPDF

18
GOSTKOWSKI Krzysztof 2007-03-29 Z/2039/19

TAK

300m M U14 211 NumerPDF

19
JACHIMIAK Lena 2009-05-17 Z/1887/20

TAK

W dal strefa K U12 212 NumerPDF

20
JACHIMIAK Lena 2009-05-17 Z/1887/20

TAK

600m K SP 212 NumerPDF

21
JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 Z/2027/19

TAK

W dal strefa M U14 213 NumerPDF

22
JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 Z/2027/19

TAK

600m M U14 213 NumerPDF

23
JAROSZ Jakub 2007-11-29 Z/2028/19

TAK

300m M U14 214 NumerPDF

24
JAROSZ Jakub 2007-11-29 Z/2028/19

TAK

W dal strefa M U14 214 NumerPDF

25
KAWKA Tomasz 2010-01-13 Z/1873/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 216 NumerPDF

26
KAWKA Tomasz 2010-01-13 Z/1873/20

TAK

W dal strefa M U12 216 NumerPDF

27
KLI¦ Alicja 2007-06-15 Z/2035/19

TAK

P.palantowa K U14 217 NumerPDF

28
KLI¦ Alicja 2007-06-15 Z/2035/19

TAK

600m K dz 217 NumerPDF

29
KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 Z/2029/19

TAK

W dal strefa M U14 218 NumerPDF

30
KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 Z/2029/19

TAK

300m M U14 218 NumerPDF

31
KOŁAKOWSKI Karol 2007-01-17 Z/1888/20

TAK

P.palantowa M U14 219 NumerPDF

32
KOŁAKOWSKI Karol 2007-01-17 Z/1888/20

TAK

100m M U14 219 NumerPDF

33
KOPEĆ Lilianna 2009-08-07 Z/1870/20

TAK

W dal strefa K U12 220 NumerPDF

34
KOPEĆ Lilianna 2009-08-07 Z/1870/20

TAK

300m K U12 220 NumerPDF

35
KRAWCZYK Hanna 2007-01-28 Z/2036/19

TAK

W dal strefa K U14 221 NumerPDF

36
KRAWCZYK Hanna 2007-01-28 Z/2036/19

TAK

600m K dz 221 NumerPDF

37
OBUCHOWSKI Mikołaj 2008-01-30 Z/2037/19

TAK

300m M U14 227 NumerPDF

38
OBUCHOWSKI Mikołaj 2008-01-30 Z/2037/19

TAK

W dal strefa M U14 227 NumerPDF

39
ODROBINA Maria 2008-09-05 Z/1871/20

TAK

P.palantowa K U14 228 NumerPDF

40
ODROBINA Maria 2008-09-05 Z/1871/20

TAK

300m K U14 228 NumerPDF

41
PASTUSZEK Sebastian 2007-03-22 Z/2025/19

TAK

300m M U14 229 NumerPDF

42
PASTUSZEK Sebastian 2007-03-22 Z/2025/19

TAK

P.palantowa M U14 229 NumerPDF

43
POPIOŁEK Anna 2008-04-17 Z/1889/20

TAK

100m K U14 230 NumerPDF

44
POPIOŁEK Anna 2008-04-17 Z/1889/20

TAK

300m K U14 230 NumerPDF

45
PRZESMYCKI Antoni 2009-07-01 Z/1872/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 231 NumerPDF

46
PRZESMYCKI Antoni 2009-07-01 Z/1872/20

TAK

300m M U12 231 NumerPDF

47
RADOMSKA Zuzanna 2009-05-28 Z/1879/20

TAK

W dal strefa K U12 226 NumerPDF

48
RADOMSKA Zuzanna 2009-05-28 Z/1879/20

TAK

P.palantowa (80) K U12 226 NumerPDF

49
ROSZCZYK Martyna 2008-09-15 Z/1886/20

TAK

600m K dz 232 NumerPDF

50
ROSZCZYK Martyna 2008-09-15 Z/1886/20

TAK

P.palantowa K U14 232 NumerPDF

51
RYBAK Stanisław 2010-01-04 Z/1875/20

TAK

300m M U12 233 NumerPDF

52
RYBAK Stanisław 2010-01-04 Z/1875/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 233 NumerPDF

53
STEPCZYŃSKI Bartosz 2007-09-14 Z/1859/20

TAK

300m M U14 234 NumerPDF

54
STEPCZYŃSKI Bartosz 2007-09-14 Z/1859/20

TAK

W dal strefa M U14 234 NumerPDF

55
SZADKOWSKI Michał 2007-03-10 Z/2038/19

TAK

P.palantowa M U14 235 NumerPDF

56
SZADKOWSKI Michał 2007-03-10 Z/2038/19

TAK

300m M U14 235 NumerPDF

57
URBANEK Kacper 2007-04-21 Z/2030/19

TAK

300m M U14 236 NumerPDF

58
URBANEK Kacper 2007-04-21 Z/2030/19

TAK

W dal strefa M U14 236 NumerPDF

59
WYCZOŁEK Zofia 2007-10-12 Z/1884/20

TAK

W dal strefa K U14 237 NumerPDF

60
WYCZOŁEK Zofia 2007-10-12 Z/1884/20

TAK

300m K U14 237 NumerPDF

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 46 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIEK Mieszko 2009-11-03 Z/5798/19

2019

60m M U12 104 NumerPDF

2
BIENIEK Mieszko 2009-11-03 Z/5798/19

2019

300m M U12 104 NumerPDF

3
BRYNDZA Zofia 2009-03-22 Z/2895/19

TAK

60m K U12 105 NumerPDF

4
BRYNDZA Zofia 2009-03-22 Z/2895/19

TAK

W dal strefa K U12 105 NumerPDF

5
CHODZEŃ Zuzanna 2009-02-14 Z/5775/19

TAK

W dal strefa K U12 106 NumerPDF

6
CHODZEŃ Zuzanna 2009-02-14 Z/5775/19

TAK

60m K U12 106 NumerPDF

7
CHOIM Olga 2009-04-26 Z/2902/19

TAK

60m K U12 107 NumerPDF

8
CHOIM Olga 2009-04-26 Z/2902/19

TAK

300m K U12 107 NumerPDF

9
CIOŁKO Zuzanna 2008-11-07 Z/5797/19

TAK

P.palantowa K U14 108 NumerPDF

10
CIOŁKO Zuzanna 2008-11-07 Z/5797/19

TAK

100m K U14 108 NumerPDF

11
DOBROWOLSKA Pola 2007-10-09 Z/5791/19

2019

300m K U14 119 NumerPDF

12
DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 Z/2896/19

TAK

600m M U14 121 NumerPDF

13
DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 Z/2896/19

TAK

300m M U14 121 NumerPDF 55.56 55.56/20

14
DRUŻGA Jonatan 2008-01-24 Z/5799/19

TAK

600m M U14 115 NumerPDF

15
DWORZYŃSKA Natalia 2008-02-04 Z/5776/19

TAK

100m K U14 114 NumerPDF

16
DWORZYŃSKA Natalia 2008-02-04 Z/5776/19

TAK

W dal strefa K U14 114 NumerPDF

17
EBERHARTER Klara 2007-02-23 Z/5805/19

TAK

600m K dz 120 NumerPDF

18
EJMONT Hanna 2008-05-14 Z/5778/19

TAK

W dal strefa K U14 118 NumerPDF

19
EJMONT Hanna 2008-05-14 Z/5778/19

TAK

600m K dz 118 NumerPDF

20
KARPIŃSKI Rafał 2008-04-17 Z/5800/19

TAK

600m M U14 121 NumerPDF

21
KOWALEWSKA Amelia 2007-05-19 Z/5784/19

TAK

300m K U14 125 NumerPDF

22
MAJCHROWSKI Franek 2007-04-09 Z/5786/19

TAK

100m M U14 127 NumerPDF

23
MAJCHROWSKI Franek 2007-04-09 Z/5786/19

TAK

W dal strefa M U14 127 NumerPDF

24
MAJCHROWSKI Franek 2007-04-09 Z/5786/19

TAK

300m M U14 127 NumerPDF

25
MAJCHROWSKI Jan 2009-04-02 Z/2899/19

TAK

600m M U12 128 NumerPDF

26
MAJCHROWSKI Jan 2009-04-02 Z/2899/19

TAK

W dal strefa M U12 128 NumerPDF

27
MALALE Charles 2009-07-20 Z/5801/19

TAK

600m M U12 129 NumerPDF

28
MALALE Charles 2009-07-20 Z/5801/19

TAK

300m M U12 129 NumerPDF

29
MAŁKOWSKA Alicja 2009-07-06 Z/5780/19

TAK

60m K U12 130 NumerPDF

30
MAŁKOWSKA Alicja 2009-07-06 Z/5780/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 130 NumerPDF

31
NOWAK Alexander 2009-11-10 Z/1334/20

TAK

W dal strefa M U12 160 NumerPDF

32
NOWAK Alexander 2009-11-10 Z/1334/20

TAK

60m M U12 160 NumerPDF

33
PARZYSZEK Maria 2008-11-26 Z/5794/19

TAK

W dal strefa K U14 133 NumerPDF

34
PARZYSZEK Maria 2008-11-26 Z/5794/19

TAK

600m K dz 133 NumerPDF

35
PIEKART Zofia 2008-04-15 Z/4206/19

TAK

100m K U14 134 NumerPDF

36
PIEKART Zofia 2008-04-15 Z/4206/19

TAK

300m K U14 134 NumerPDF 48.26 48.26/20

37
PLUTECKA Antonina 2008-07-25 Z/5793/19

TAK

100m K U14 135 NumerPDF

38
PLUTECKA Antonina 2008-07-25 Z/5793/19

TAK

W dal strefa K U14 135 NumerPDF

39
POŁCZYŃSKA Natalia 2009-08-04 Z/2897/19

TAK

W dal strefa K U12 136 NumerPDF

40
POŁCZYŃSKA Natalia 2009-08-04 Z/2897/19

TAK

60m K U12 136 NumerPDF

41
POTOCKI Stanisław 2008-12-26 Z/5802/19

TAK

300m M U14 137 NumerPDF

42
STRYCHARSKI Oskar 2007-06-20 Z/5804/19

TAK

600m M U14 141 NumerPDF

43
SZTYK Jędrzej 2009-06-27

P.palantowa (80) M U12 161 NumerPDF

44
SZTYK Jędrzej 2009-06-27

300m M U12 161 NumerPDF

45
SZTYK Mikołaj 2007-03-16 Z/5809/19

TAK

600m M U14 150 NumerPDF

46
TARNOWSKI Marcin 2008-09-15 Z/5787/19

TAK

600m M U14 142 NumerPDF

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
¦MIGIELSKI Szymon 2007-08-29 Z/3615/20

TAK

300m M U14 888 NumerPDF

2
WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 Z/0546/20

TAK

300m M U14 801 NumerPDF 43.50 43.50/20

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 Z/1110/18

TAK

Wzwyż K U14 7 NumerPDF 1.30/18

2
ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 Z/1110/18

TAK

100m K U14 7 NumerPDF

3
ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 Z/1110/18

TAK

W dal strefa K U14 7 NumerPDF 4.62 4.70/19

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 64 ( 30 ) K-20 M-10
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2010-01-01

60m M U12 1 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Kamil 2010-01-01

P.palantowa (80) M U12 1 NumerPDF

3
BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 Z/2599/20

TAK

300m M U14 2 NumerPDF 49.66 49.66/20

4
BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 Z/2599/20

TAK

Wzwyż M U14 2 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 Z/2599/20

TAK

P.palantowa M U14 2 NumerPDF

6
CHOROSTOWSKI Mikołaj 2010-01-01

300m M U12 2 NumerPDF

7
CHOROSTOWSKI Mikołaj 2010-01-01

P.palantowa (80) M U12 2 NumerPDF

8
GˇSKA Maria 2007-01-01

600m K dz 5 NumerPDF

9
GˇSKA Maria 2007-01-01

Wzwyż K U14 5 NumerPDF

10
GOLEC Zofia 2007-01-16 Z/3492/20

TAK

100m K U14 153 NumerPDF

11
GOLEC Zofia 2007-01-16 Z/3492/20

TAK

600m K dz 153 NumerPDF

12
GOLEC Zofia 2007-01-16 Z/3492/20

TAK

W dal strefa K U14 153 NumerPDF

13
GOLUBSKI Filip 2010-01-01

W dal strefa M U12 3 NumerPDF

14
GOLUBSKI Filip 2010-01-01

60m M U12 3 NumerPDF

15
GRABOWSKA Weronika 2010-01-01

300m K U12 4 NumerPDF

16
GRABOWSKA Weronika 2010-01-01

W dal strefa K U12 4 NumerPDF

17
HORODYŃSKA Iga 2009-04-17

60m K U12 4 NumerPDF

18
HORODYŃSKA Iga 2009-04-17

W dal strefa K U12 4 NumerPDF

19
JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 Z/2600/20

TAK

100m K U14 155 NumerPDF 14.81 14.81/20

20
JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 Z/2600/20

TAK

W dal strefa K U14 155 NumerPDF

21
JANIAK Maja 2010-01-01

W dal strefa K U12 5 NumerPDF

22
JANIAK Maja 2010-01-01

60m K U12 5 NumerPDF

23
KAMIONEK Kacper 2011-11-02

Wzwyż M U12 156 NumerPDF

24
KAMIONEK Kacper 2011-11-02

300m M U12 156 NumerPDF 59.95 59.95/20

25
KAMIONEK Kacper 2011-11-02

60m M U12 156 NumerPDF

26
KARY¦ Hanna 2010-01-01

W dal strefa K U12 8 NumerPDF

27
KARY¦ Hanna 2010-01-01

60m K U12 8 NumerPDF

28
KICZYŃSKI Grzegorz 2009-02-06

P.palantowa (80) M U12 159 NumerPDF

29
KICZYŃSKI Grzegorz 2009-02-06

W dal strefa M U12 159 NumerPDF

30
KICZYŃSKI Grzegorz 2009-02-06

60m M U12 159 NumerPDF

31
KOPIEC Julia 2010-03-18

W dal strefa K U12 7 NumerPDF

32
KOPIEC Julia 2010-03-18

60m K U12 7 NumerPDF

33
MAKSIMCZUK Amelia 2010-01-01

W dal strefa K U12 9 NumerPDF

34
MAKSIMCZUK Amelia 2010-01-01

P.palantowa (80) K U12 9 NumerPDF

35
NIEDZIELA Maja 2012-03-14

W dal strefa K U12 9 NumerPDF

36
NIEDZIELA Maja 2012-03-14

60m K U12 9 NumerPDF

37
NOWAK Anna 2010-01-01

W dal strefa K U12 10 NumerPDF

38
NOWAK Anna 2010-01-01

300m K U12 10 NumerPDF

39
PASZKOWSKA Weronika 2008-01-01

300m K U14 9 NumerPDF

40
PASZKOWSKA Weronika 2008-01-01

P.palantowa K U14 9 NumerPDF

41
PLACIN Iga 2010-01-01

W dal strefa K U12 1 NumerPDF

42
PLACIN Iga 2010-01-01

300m K U12 1 NumerPDF

43
SAMUL Jan 2008-02-28 Z/3042/20

TAK

600m M U14 3 NumerPDF

44
SAMUL Jan 2008-02-28 Z/3042/20

TAK

W dal strefa M U14 3 NumerPDF

45
SIENNICKA Anna 2007-08-19

W dal strefa K U14 157 NumerPDF

46
SIENNICKA Anna 2007-08-19

100m K U14 157 NumerPDF

47
SOKOŁOWSKA Monika 2008-01-01

600m K dz 8 NumerPDF

48
SOKOŁOWSKA Monika 2008-01-01

Wzwyż K U14 8 NumerPDF

49
STAŃCZUK Aleksander 2009-01-01

P.palantowa (80) M U12 2 NumerPDF

50
STAŃCZUK Aleksander 2009-01-01

300m M U12 2 NumerPDF

51
STOLARSKI Marcel 2010-01-01

P.palantowa (80) M U12 3 NumerPDF

52
STOLARSKI Marcel 2010-01-01

300m M U12 3 NumerPDF

53
STRZAŁKOWSKI Szymon 2010-01-01

W dal strefa M U12 6 NumerPDF

54
STRZAŁKOWSKI Szymon 2010-01-01

300m M U12 6 NumerPDF

55
SZRAJNER Klara 2013-01-02

W dal strefa K U12 5 NumerPDF

56
SZRAJNER Klara 2013-01-02

300m K U12 5 NumerPDF

57
TARAS Kalina 2009-01-01

300m K U12 4 NumerPDF

58
TARAS Kalina 2009-01-01

W dal strefa K U12 4 NumerPDF

59
WANIOŁKA Nadia 2010-01-01

60m K U12 5 NumerPDF

60
WANIOŁKA Nadia 2010-01-01

W dal strefa K U12 5 NumerPDF

61
WASILEWSKA Aleksandra 2007-01-01

Wzwyż K U14 9 NumerPDF

62
WASILEWSKA Aleksandra 2007-01-01

600m K dz 9 NumerPDF

63
WOJDA Anna 2013-06-20

W dal strefa K U12 5 NumerPDF

64
WOJDA Anna 2013-06-20

60m K U12 5 NumerPDF

 
uksmelo.pl
UKS Melo Błonie Osobostarty: 11 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 49/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIWISZEK Filip 2009-05-13

Wzwyż M U12 3 NumerPDF

2
KORACH Tadeusz 2008-07-04 Z/3327/20

TAK

100m M U14 10 NumerPDF

3
KORACH Tadeusz 2008-07-04 Z/3327/20

TAK

600m M U14 10 NumerPDF

4
RYLSKA Oliwia 2009-08-27 Z/3104/20

TAK

60m K U12 23 NumerPDF

5
RYLSKA Oliwia 2009-08-27 Z/3104/20

TAK

Wzwyż K U12 23 NumerPDF

6
RYLSKA Oliwia 2009-08-27 Z/3104/20

TAK

W dal strefa K U12 23 NumerPDF

7
TWARDOWSKA Lena 2007-01-08

100m K U14 21 NumerPDF

8
TWARDOWSKA Lena 2007-01-08

Wzwyż K U14 21 NumerPDF

9
TWARDOWSKA Lena 2007-01-08

300m K U14 21 NumerPDF

10
WRZOSEK Łukasz 2008-02-02 Z/3117/20

TAK

600m M U14 11 NumerPDF

11
WRZOSEK Łukasz 2008-02-02 Z/3117/20

TAK

100m M U14 11 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KA¬MIERCZAK Beata 2007-01-16 Z/3329/20

TAK

600m K dz 500 NumerPDF

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 71 ( 33 ) K-22 M-11
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 Z/3377/20

TAK

W dal strefa K U14 2 NumerPDF

2
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 Z/3377/20

TAK

300m K U14 2 NumerPDF

3
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 Z/3377/20

TAK

8x50m K U14 201 NumerPDF

4
BAZYLCZUK Szymon 2010-03-02

300m M U12 250 NumerPDF

5
BAZYLCZUK Szymon 2010-03-02

P.palantowa (80) M U12 250 NumerPDF

6
BOŻEK Helena 2008-07-30

Wzwyż K U14 220 NumerPDF

7
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

8x50m K U14 302 NumerPDF

8
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

W dal strefa K U14 302 NumerPDF 3.95/19

9
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

300m K U14 302 NumerPDF 51.63/19

10
DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 Z/0689/20

TAK

100m M U14 227 NumerPDF

11
DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 Z/0689/20

TAK

W dal strefa M U14 227 NumerPDF 3.46/18

12
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0690/20

TAK

60m K U12 404 NumerPDF 9.87/19

13
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0690/20

TAK

Wzwyż K U12 404 NumerPDF 1.14/19

14
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

300m K U14 303 NumerPDF 49.10 49.10/20

15
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

W dal strefa K U14 303 NumerPDF

16
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

8x50m K U14 303 NumerPDF

17
DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30

P.palantowa (80) M U12 255 NumerPDF

18
DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30

300m M U12 255 NumerPDF

19
GAJDA Julia 2008-05-20 Z/0687/20

TAK

P.palantowa K U14 302 NumerPDF

20
GAJDA Julia 2008-05-20 Z/0687/20

TAK

Wzwyż K U14 302 NumerPDF

21
GAJDA Julia 2008-05-20 Z/0687/20

TAK

8x50m K U14 302 NumerPDF

22
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

Wzwyż M U12 317 NumerPDF

23
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

60m M U12 317 NumerPDF

24
JURCZAK Aleksandra 2010-02-06

60m K U12 253 NumerPDF

25
JURCZAK Aleksandra 2010-02-06

P.palantowa (80) K U12 253 NumerPDF

26
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

W dal strefa K U14 300 NumerPDF 3.12/19

27
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

300m K U14 300 NumerPDF 63.50/19

28
KOCAN Przemek 2009-12-28

600m M U12 230 NumerPDF

29
KOCAN Przemek 2009-12-28

Wzwyż M U12 230 NumerPDF

30
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

300m K U14 266 NumerPDF 47.13 47.13/20

31
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

8x50m K U14 266 NumerPDF

32
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

300m K U14 229 NumerPDF 54.99/19

33
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

W dal strefa K U14 229 NumerPDF

34
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

8x50m K U14 229 NumerPDF

35
MODRZEWSKI Filip 2010-12-11

P.palantowa (80) M U12 257 NumerPDF

36
MODRZEWSKI Filip 2010-12-11

300m M U12 257 NumerPDF

37
NADULNA Blanka 2009-06-12

W dal strefa K U12 413 NumerPDF

38
NADULNA Blanka 2009-06-12

600m K SP 413 NumerPDF

39
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

8x50m K U14 24 NumerPDF

40
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

W dal strefa K U14 24 NumerPDF

41
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

100m K U14 24 NumerPDF

42
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

100m K U14 203 NumerPDF

43
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

P.palantowa K U14 203 NumerPDF

44
RODOWALD Klara 2010-07-07 Z/3383/20

TAK

W dal strefa K U12 210 NumerPDF

45
RODOWALD Klara 2010-07-07 Z/3383/20

TAK

300m K U12 210 NumerPDF

46
SITEK Barbara 2010-06-19

W dal strefa K U12 252 NumerPDF

47
SITEK Barbara 2010-06-19

60m K U12 252 NumerPDF

48
SITEK Stanisław 2012-08-29

60m M U12 251 NumerPDF

49
SITEK Stanisław 2012-08-29

W dal strefa M U12 251 NumerPDF

50
SMOŁKOWSKA Maria 2010-09-20 Z/0944/20

TAK

300m K U12 200 NumerPDF

51
SMOŁKOWSKA Maria 2010-09-20 Z/0944/20

TAK

W dal strefa K U12 200 NumerPDF

52
SOBCZAK Alicja 2008-09-03

100m K U14 308 NumerPDF

53
SOBCZAK Alicja 2008-09-03

Wzwyż K U14 308 NumerPDF

54
SOBIERAJ Adam 2012-01-26

W dal strefa M U12 416 NumerPDF

55
SOBIERAJ Adam 2012-01-26

60m M U12 416 NumerPDF

56
SOBOTKOWSKI Stanisław 2010-12-26

300m M U12 256 NumerPDF

57
SOBOTKOWSKI Stanisław 2010-12-26