Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia zawodników ZKN - szkolenie wojewódzkie
Sezon 2021
Osobostarty wszystkie: 830 ( 830 ) K-428 M-402
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

Trójskok K 2 NumerPDF  ZKN   KNF 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 74 ( 74 ) K-38 M-36
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

200m M 9 NumerPDF 23.94/19  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.64 6.93/19  ZKN   OSU 

 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

1500m K 10 NumerPDF 5:01.48 5:01.48/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

2020

W dal K 110 NumerPDF 5.21 5.21/20  ZKN 

2
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

100m K 772 NumerPDF 12.01 11.84/19  ZKN 

3
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 333 NumerPDF 54.87 54.36/18  ZKN   KNF   SKN 

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

2000m prz.K 105 NumerPDF 6:44.90 6:44.90/20  ZKN   SKN   OSU 

2
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

800m K 108 NumerPDF 2:19.01 2:19.01/20  ZKN   OSU 

3
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

800m M 106 NumerPDF 1:54.70 1:54.70/20  ZKN   OSU 

4
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

800m K 103 NumerPDF 2:13.21 2:13.21/20  ZKN   OSU 

5
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M 103 NumerPDF 49.18 48.92/19  ZKN 

6
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

800m M 108 NumerPDF 2:04.53 2:04.53/20  ZKN   OSU 

7
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1500m M 113 NumerPDF 3:51.70 3:51.70/20  ZKN 

8
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1500m M 112 NumerPDF 4:04.22 4:04.22/20  ZKN   OSU 

9
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

1500m K 106 NumerPDF 4:33.76 4:33.76/20  ZKN   OSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 43.32 43.32/20  ZKN 

2
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 87 NumerPDF 17.13 17.13/20  ZKN   SKN 

3
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 35 NumerPDF 16.87 16.87/20  ZKN   SKN 

4
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

100m pł K U18 87 NumerPDF 13.87 13.87/20  ZKN   SKN   OSU 

5
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

200m K 83 NumerPDF 25.63 25.63/20  ZKN   OSU 

6
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K 85 NumerPDF 5.74 5.74/20  ZKN   OSU 

7
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K 89 NumerPDF 5.61 5.61/20  ZKN   OSU 

8
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K (1kg) 94 NumerPDF 37.39 37.39/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
9
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 94 NumerPDF 14.66 14.66/20  ZKN 

 
LKS Polkowice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

2020

Oszczep M (800) 3 NumerPDF 59.52 59.52/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

2020

Kula K (4kg) 8 NumerPDF 12.33 12.79/19  ZKN 

3
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 7 NumerPDF 48.46 48.46/20  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

2020

Oszczep K U18 (500) 5 NumerPDF 39.10 39.10/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 41 NumerPDF 43.45 43.45/20  ZKN   OSU 

2
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 39.45 39.45/20  ZKN   OSU 

3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 42 NumerPDF 18.56 18.56/20  KNF   KN   SKN 

4
SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 Z/0664/19

TAK

2000m prz.M 44 NumerPDF  ZKN   OSU 

5
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M 34 NumerPDF 7.02 7.02/20  ZKN   OSU 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 Z/2658/20

TAK

400m M 307 NumerPDF  ZKN   OSU 

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

200m M 705 NumerPDF 22.10 21.72/19  ZKN 

3
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

100m pł K U18 320 NumerPDF 14.02 14.02/20  ZKN   SKN   OSU 

4
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

200m M 707 NumerPDF 22.06 22.06/20  ZKN   KNF   OSU 

5
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

100m K 704 NumerPDF 12.51 12.51/20  ZKN 

6
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K 714 NumerPDF 12.61 12.61/20  ZKN   OSU 

7
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

100m pł K U18 760 NumerPDF 14.93 14.93/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

100m M 61 NumerPDF 10.98 10.98/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
9
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

200m K 46 NumerPDF 25.34 25.34/20  ZKN   OSU 

10
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

200m K 706 NumerPDF 26.07 26.07/20  ZKN   OSU 

11
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

100m pł K U18 324 NumerPDF 14.31 14.31/20  ZKN   SKN   OSU 

12
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

110m M (91.4) U18 701 NumerPDF 14.29 14.29/20  ZKN   OSU 

13
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

100m K 753 NumerPDF 12.68 12.68/20  ZKN   OSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M 666 NumerPDF 47.90 47.90/20  KNF   SKN   OSU 

2
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M (800) 665 NumerPDF 54.57 54.57/20  ZKN   OSU 

3
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 617 NumerPDF 39.59 39.59/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 46.02 46.02/20  ZKN   OSU 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 Z/2837/17

TAK

Trójskok M 76 NumerPDF 14.17 14.17/20  ZKN 

2
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

110m M (91.4) U16 33 NumerPDF 14.84 14.84/20  ZKN 

3
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

110m M (91.4) U18 24 NumerPDF 14.73 14.73/20  ZKN 

4
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

100m pł K U16 24 NumerPDF  ZKN 

5
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

100m pł K U16 1 NumerPDF  ZKN 

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

2020

Dysk M U20 (1.75kg) 600 NumerPDF 57.35 57.35/20  KNF   SKN   OSU 

2
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

2020

Oszczep M U16 (600) 63 NumerPDF 46.31 46.31/20  ZKN   OSU 

3
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

2020

Oszczep M U18 (700) 607 NumerPDF 57.54 57.54/20  ZKN   OSU 

 
www.poloniasrodaslaska.pl
MLKS Polonia Środa Śląska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

100m K 24 NumerPDF 12.42 12.42/20  ZKN   OSU 

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

200m K 18 NumerPDF 24.85 24.85/20  ZKN   SKN 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M 437 NumerPDF 1:53.17 1:53.17/20  ZKN 

2
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

800m M 436 NumerPDF 1:54.69 1:54.69/20  ZKN   OSU 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

3000m M 88 NumerPDF 9:05.23 9:05.23/20  ZKN   OSU 

2
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

3000m M 76 NumerPDF 8:59.31 8:59.31/20  ZKN   OSU 

3
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

1500m K 66 NumerPDF 4:43.47 4:43.47/20  ZKN   OSU 

4
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

800m K 22 NumerPDF 2:17.88 2:17.88/20  ZKN   OSU 

 
uks-sprint-legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

100m K 342 NumerPDF 12.43 12.43/20  ZKN 

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

800m M 992 NumerPDF 1:56.66 1:56.66/20  ZKN 

2
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

1500m M 956 NumerPDF 4:00.36 4:00.36/20  ZKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

2000m prz.K 650 NumerPDF 6:40.80/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

100m M 444 NumerPDF 11.13 10.87/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

100m M 702 NumerPDF 10.99 10.99/20  ZKN   OSU 

3
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

W dal K 13 NumerPDF 5.64 5.64/20  ZKN   SKN   OSU 

4
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

W dal K 25 NumerPDF 5.69 5.69/20  ZKN   OSU 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 51 ( 51 ) K-32 M-19
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 462 NumerPDF 48.62 48.43/19  ZKN 

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 13 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

5000m K 873 NumerPDF 17:11.61/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K (4kg) 865 NumerPDF 13.93 13.93/20  ZKN   SKN 

3
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

200m K 877 NumerPDF 25.76 25.76/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

200m K 860 NumerPDF 25.35 25.07/19  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

2000m prz.K 879 NumerPDF 6:56.82 6:43.64/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M (800) 823 NumerPDF 57.79 57.79/20  ZKN 

7
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K 880 NumerPDF 11.89/19  ZKN   OSU 

8
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

2000m prz.M 858 NumerPDF 6:08.67 6:08.67/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
9
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

400m pł K 851 NumerPDF 66.09 66.09/20  ZKN   OSU 

10
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

400m M 893 NumerPDF 48.54 48.54/20  ZKN 

11
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

110m M (91.4) U18 45 NumerPDF 14.68 14.68/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
12
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

5000m M 860 NumerPDF 15:28.79 15:28.79/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
13
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

2000m prz.M 869 NumerPDF 6:03.85 6:03.85/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M 388 NumerPDF 6:08.41 6:08.41/20  ZKN   OSU 

2
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

400m K 363 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

800m K 351 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

400m M 387 NumerPDF  ZKN   OSU 

5
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

800m M 370 NumerPDF 2:09.66 2:09.66/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

3000m K 66 NumerPDF 10:35.21 10:09.28/19  ZKN   OSU 

7
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

400m pł K 353 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

100m K 602 NumerPDF 11.97 11.97/20  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

2020

Dysk K (1kg) 231 NumerPDF 40.42 40.42/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

100m M 228 NumerPDF 10.61 10.61/20  ZKN   SKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

2000m prz.K 701 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

2000m prz.M 730 NumerPDF 6:08.00 6:08.00/20  ZKN   OSU 

3
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m pł K 706 NumerPDF 63.90 63.90/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

5000m M 736 NumerPDF 15:37.48 15:37.48/20  ZKN 

5
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K 708 NumerPDF 64.98 64.98/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M 733 NumerPDF 53.39 53.39/20  ZKN   SKN   OSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

Trójskok M 880 NumerPDF 13.86 13.86/20  ZKN   OSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K 555 NumerPDF 2:23.30 2:23.30/20  ZKN   OSU 

2
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 526 NumerPDF 62.76 62.44/19  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K 554 NumerPDF 63.25/19  ZKN   OSU 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K 951 NumerPDF 9:54.36 9:47.96/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1500m K 959 NumerPDF 4:46.56 4:46.56/20  ZKN   OSU 

3
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 932 NumerPDF 49.16 49.16/20  ZKN   SKN 

4
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

400m pł M (84) U18 938 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M (800) 932 NumerPDF 62.22 62.22/20  ZKN   SKN   OSU 

6
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.60 1.60/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K 970 NumerPDF 1.55 1.55/20  ZKN   OSU 

 
UKB Szubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K 321 NumerPDF 13.20 13.20/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

2000m prz.K 3 NumerPDF  ZKN   OSU 

2
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

800m M 4 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

800m K 207 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

400m pł M (84) U18 5 NumerPDF 56.41 56.41/20  ZKN   OSU 

5
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

2000m prz.K 6 NumerPDF  ZKN   OSU 

6
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

2000m prz.K 3 NumerPDF 7:34.10 7:34.10/20  ZKN   OSU 

7
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

400m pł K 5 NumerPDF  ZKN   OSU 

8
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

400m pł K 10 NumerPDF 63.95 63.95/20  ZKN   SKN   OSU 

 
UKS Duo-Set Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Dysk K (1kg) 869 NumerPDF  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
LUBELSKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-17 M-16
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 414 NumerPDF 45.88 45.88/20  ZKN 

2
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

800m M 410 NumerPDF 1:53.23 1:53.23/20  ZKN 

3
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M 412 NumerPDF 47.50 47.50/20  KNF   KN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

Trójskok M 427 NumerPDF 15.42 15.42/20  ZKN   SKN 

5
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 45.83 45.83/20  ZKN   SKN 

6
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

400m pł K 416 NumerPDF 61.78 61.78/20  ZKN 

7
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

2020

Trójskok M 420 NumerPDF 14.73 14.73/20  ZKN 

8
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

2020

200m K 428 NumerPDF 25.84 25.84/20  ZKN 

 
ksagros.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.64 10.64/20  KNF   SKN   OSU 

2
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 51.56 52.88/19  ZKN   KNF   KN   SKN 

3
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 13.38 13.38/20  ZKN   SKN 

4
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.28 14.28/20  ZKN   SKN   OSU 

5
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 12.12 12.12/20  ZKN   SKN 

6
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K 136 NumerPDF 11.95 11.95/20  ZKN 

7
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF 16.33 16.33/20  ZKN   SKN 

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 774 NumerPDF 6.05 6.09/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 896 NumerPDF 7.24 7.24/20  ZKN 

3
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 794 NumerPDF 6.88 6.88/20  ZKN 

4
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 2.04 2.04/20  KNF 

5
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.68 7.80/18  ZKN   SKN 

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m pł K U18 18 NumerPDF 14.20 14.20/20  ZKN   SKN   OSU 

2
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 197 NumerPDF 51.18 51.18/20  ZKN   SKN   OSU 

3
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K U18 122 NumerPDF 13.95 13.95/20  ZKN   SKN   OSU 

4
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

100m pł K U18 834 NumerPDF 13.78 13.78/20  ZKN   SKN   OSU 

5
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

200m K 151 NumerPDF 25.59/19  ZKN   OSU 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 56.88 56.88/20  ZKN   OSU 

2
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

200m K 903 NumerPDF 24.08 24.08/20  ZKN   KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

400m K 909 NumerPDF 55.61 55.61/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 54.16/19  ZKN 

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

400m K 10 NumerPDF 60.53 60.53/20  ZKN 

2
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 98 NumerPDF 50.95 50.95/20  ZKN   SKN 

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

800m M 15 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/20  ZKN 

 
TS Start Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

2020

Oszczep M (800) 603 NumerPDF 53.46 53.46/20  ZKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

1500m M 510 NumerPDF 4:02.26 4:02.26/20  ZKN 

 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2020

Trójskok K 353 NumerPDF  ZKN   OSU 

2
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

2020

110m M (99.1) U20 353 NumerPDF 14.57 14.57/20  ZKN 

3
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2020

200m K 354 NumerPDF 24.37 24.36/19  ZKN   SKN   OSU 

4
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

2020

400m M 1 NumerPDF 48.67 48.67/20  ZKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

2020

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 14.08 14.08/20  ZKN   SKN 

2
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K 886 NumerPDF 5.70 5.70/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K 866 NumerPDF 60.02 55.46/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K 869 NumerPDF  ZKN 

5
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

2020

800m M 888 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

3000m K 981 NumerPDF 10:49.44 10:49.44/20  ZKN 

2
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K (1kg) 975 NumerPDF 43.01 43.01/20  ZKN   SKN 

3
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M 976 NumerPDF 6.97 6.97/20  ZKN 

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

Trójskok M 25 NumerPDF  ZKN 

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

3000m K 64 NumerPDF 10:46.58 10:46.58/20  ZKN 

2
KORWEL Martyna 2005-11-20 Z/0061/20

TAK

3000m K 62 NumerPDF  ZKN 

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

3000m K 65 NumerPDF 10:28.15 10:09.51/19  ZKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K (4kg) 63 NumerPDF 12.49 12.49/20  ZKN   OSU 

2
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

100m pł K U18 54 NumerPDF 14.69 14.69/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

1500m M 51 NumerPDF 4:09.52 4:09.52/20  ZKN   OSU 

4
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.65 11.65/20  ZKN   OSU 

5
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K 48 NumerPDF 15.40 15.40/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K 49 NumerPDF 15.23 15.23/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 63 NumerPDF 38.82 38.82/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF 41.37 41.37/20  ZKN   OSU 

2
KOMINEK Paulina 2005-05-02 Z/5212/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 60 NumerPDF 35.66 35.66/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 77 NumerPDF 52.57 52.57/20  ZKN   OSU 

4
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 72 NumerPDF 55.28 62.03/19  ZKN 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 517 NumerPDF 16.00 16.00/20  ZKN   SKN   OSU 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 75 ( 75 ) K-34 M-41
 
AZS Łódź Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

100m K 172 NumerPDF 12.49 12.49/20  ZKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K 177 NumerPDF 14.30 14.30/20  ZKN   SKN 

3
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M 187 NumerPDF 14.28 14.62/18  ZKN 

4
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

400m M 199 NumerPDF 50.00 50.00/20  ZKN 

5
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

100m M 194 NumerPDF 11.44 11.44/20  ZKN 

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

Trójskok M 557 NumerPDF 14.46 14.46/20  ZKN   OSU 

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M 538 NumerPDF 21.82 21.82/20  ZKN   SKN   OSU 

3
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M 69 NumerPDF 11.05 10.68/19  ZKN   OSU 

4
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (99.1) U20 521 NumerPDF  ZKN   OSU 

5
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

2020

Trójskok M 18 NumerPDF 13.68 14.00/18  ZKN   OSU 

6
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

200m K 531 NumerPDF 25.33 25.33/20  ZKN   OSU 

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

400m K 159 NumerPDF 57.52 57.52/20  ZKN 

2
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

1500m K 150 NumerPDF 4:38.69 4:38.69/20  ZKN 

 
jacekwojtarek.pl
LKS Feniks Opoczno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 46/LD/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1487/20

TAK

800m M 10 NumerPDF 2:03.28 2:03.28/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/1488/20

TAK

800m M 9 NumerPDF 2:05.58 2:05.58/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

3000m K 28 NumerPDF 10:51.70 10:51.70/20  ZKN 

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

800m K 51 NumerPDF  ZKN 

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (99.1) U20 760 NumerPDF 14.75 14.75/20  ZKN   OSU 

2
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF 55.00 55.00/20  ZKN   OSU 

3
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

400m pł M 751 NumerPDF 55.52 55.52/20  ZKN   OSU 

4
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M 668 NumerPDF 12.85 13.14/19  OSU 

5
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

400m pł M 718 NumerPDF 57.49 57.49/20  OSU 

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

Trójskok M 2 NumerPDF  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M 150 NumerPDF  ZKN 

3
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K (4kg) 75 NumerPDF 11.88 11.88/20  ZKN   OSU 

4
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

Trójskok K 134 NumerPDF 12.06 12.06/20  ZKN 

5
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K (1kg) 67 NumerPDF 36.19 36.19/20  ZKN   OSU 

6
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 7 NumerPDF 35.30 35.30/20  ZKN   OSU 

7
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

Trójskok M 136 NumerPDF 13.47 13.47/20  ZKN   OSU 

8
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 66 NumerPDF 42.49 42.49/20  ZKN   OSU 

9
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

200m M 143 NumerPDF 22.70 22.70/20  ZKN 

10
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 75 NumerPDF 60.14 60.14/20  ZKN   OSU 

11
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 41.51 41.56/18  ZKN 

12
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

Trójskok M 141 NumerPDF 14.19 14.19/20  ZKN 

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 41.64 41.64/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 496 NumerPDF 45.30 45.30/20  ZKN 

3
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

5000m M 505 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

5000m M 44 NumerPDF 15:02.58 15:02.58/20  ZKN 

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K 15 NumerPDF 4:31.95 4:31.95/20  ZKN 

3
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

1500m K 14 NumerPDF 4:50.81 4:50.81/20  ZKN 

4
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

400m K 13 NumerPDF 62.20 62.20/20  ZKN 

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17

TAK

Trójskok M 17 NumerPDF 13.58 13.58/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

TAK

Trójskok M 21 NumerPDF 12.12 12.12/20  ZKN   OSU 

3
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

TAK

Trójskok M 19 NumerPDF 12.76 12.76/20  OSU 

4
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

200m M 60 NumerPDF 22.41 22.41/20  ZKN 

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

200m M 139 NumerPDF 23.05 23.05/20  ZKN 

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

5000m M 29 NumerPDF 14:51.60 14:51.60/20  ZKN 

3
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.59 1.63/19  ZKN 

4
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

1500m K 81 NumerPDF 4:41.77 4:41.77/20  ZKN 

5
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M 75 NumerPDF 53.98 53.98/20  ZKN   SKN 

6
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 12 NumerPDF 1.72 1.72/20  ZKN   SKN 

7
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K 94 NumerPDF 1.65 1.67/19  ZKN 

8
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M 100 NumerPDF 22.03 22.03/20  ZKN 

9
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

Wzwyż K 89 NumerPDF 1.62 1.62/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K (1kg) 424 NumerPDF 42.63 42.63/20  ZKN   OSU 

2
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

100m pł K U16 426 NumerPDF  ZKN 

 
fb.com/UKSCzempionBelchatow
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

800m K 501 NumerPDF 2:25.62 2:25.62/20  ZKN 

2
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

Wzwyż K 502 NumerPDF 1.64 1.64/20  ZKN 

3
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

100m pł K U18 510 NumerPDF 14.40 14.40/20  ZKN   SKN 

4
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

1500m M 503 NumerPDF 4:29.94 4:29.94/20  ZKN 

5
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

400m K 505 NumerPDF 55.67 55.67/20  KNF   SKN 

6
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

100m pł K U16 508 NumerPDF 15.62 15.62/20  ZKN 

7
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

100m pł K U16 509 NumerPDF  ZKN 

8
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

400m pł M (84) U18 566 NumerPDF 56.27 55.88/19  ZKN 

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.75 1.75/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

100m pł K U16 74 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 Z/0238/18

100m K 94 NumerPDF 12.69 12.69/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.facebook.com/uksvisskierniewice/
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

W dal K 54 NumerPDF 5.27 5.27/20  ZKN   OSU 

2
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

W dal K 64 NumerPDF 5.72 5.72/20  ZKN   OSU 

3
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

100m K 50 NumerPDF 12.88 12.88/20  ZKN   OSU 

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona w roku :

2020

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0133/19

1500m M 216 NumerPDF 4:26.88 4:26.88/20

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

2020

Wzwyż M 328 NumerPDF 1.90 1.90/20

2
RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 Z/0414/19

2020

400m M 306 NumerPDF 52.17 52.17/20  ZKN 

3
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

2020

100m M 333 NumerPDF 11.07 11.07/20  ZKN 

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

400m M 184 NumerPDF 47.84 47.84/20  KNF   SKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 66 ( 66 ) K-34 M-32
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

1500m M 802 NumerPDF  ZKN 

2
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

1500m K 841 NumerPDF 4:39.28 4:39.28/20  ZKN 

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

400m K 233 NumerPDF 55.42 55.42/20  ZKN   SKN 

2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

2020

Kula M U20 (6kg) 273 NumerPDF 15.84 16.46/19  ZKN 

3
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

2020

W dal M 266 NumerPDF 7.46 7.65/18  ZKN 

4
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

2020

400m pł K 235 NumerPDF 59.88 59.88/20  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
5
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2020

W dal K 239 NumerPDF 5.63 5.74/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K 220 NumerPDF 5.61 5.61/20  ZKN   OSU 

7
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

800m K 253 NumerPDF 2:12.10 2:12.10/20  ZKN   OSU 

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

W dal M 19 NumerPDF 6.58 6.58/20  ZKN 

2
SIKORA Wiktor 2005-07-24 Z/0571/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF 49.67 49.67/20  ZKN 

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

TAK

3000m K 997 NumerPDF  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

800m M 124 NumerPDF 2:08.28 2:08.28/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
https://www.facebook.com/LKSMakowMazowiecki
LKS Maków Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

1500m K 5 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20  ZKN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

2020

100m M 44 NumerPDF 10.73 10.73/20  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
mksbsplonsk.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

400m pł K 38 NumerPDF  ZKN 

2
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K 35 NumerPDF 12.29 12.29/20  ZKN 

3
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/2350/19

TAK

W dal M 69 NumerPDF 5.99 5.99/20  ZKN 

4
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

400m M 67 NumerPDF  ZKN 

5
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 86 NumerPDF 43.16 43.16/20  ZKN 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

3000m M 600 NumerPDF 8:33.15 8:33.15/20  ZKN 

2
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

3000m M 612 NumerPDF 8:49.80 8:49.80/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

100m M 176 NumerPDF 11.26 11.26/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 605 NumerPDF 40.11 42.19/19  ZKN 

2
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

100m M 622 NumerPDF 10.62 10.62/20  ZKN   SKN 

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

Dysk K (1kg) 58 NumerPDF 37.18 37.18/20  ZKN 

2
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

Wzwyż M 67 NumerPDF 2.06 2.07/19  ZKN   OSU 

3
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K (1kg) 65 NumerPDF 37.43 37.43/20  ZKN 

4
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF 16.54 16.54/20  ZKN   SKN 

5
PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 Z/1409/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 12.85 12.85/20  ZKN 

6
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

400m pł K 65 NumerPDF 66.17 66.17/20  ZKN 

 
oksskra.pl
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

800m K 709 NumerPDF 2:17.71 2:17.71/20  ZKN   OSU 

2
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

100m K 731 NumerPDF 12.31 12.31/20  ZKN   SKN   OSU 

3
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

100m K 702 NumerPDF 12.12 12.12/20  ZKN   SKN   OSU 

4
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

100m K 701 NumerPDF 12.79 12.65/19  ZKN   OSU 

5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 714 NumerPDF  ZKN   SKN 

6
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

100m pł K U16 735 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

800m K 482 NumerPDF 2:15.36 2:15.36/20  ZKN   OSU 

2
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

400m pł K 483 NumerPDF 63.27 63.27/20  ZKN   OSU 

 
www.radombiega.pl
RLTL Optima Radom Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

100m M 992 NumerPDF 11.26 11.26/20  ZKN   OSU 

2
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

5000m M 917 NumerPDF 15:08.65 15:08.65/20  ZKN   OSU 

3
KULA Przemysław 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 911 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

1500m M 927 NumerPDF 3:48.74 3:48.74/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
5
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 967 NumerPDF 44.68 46.51/18  ZKN   OSU 

6
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M 901 NumerPDF 6.72 6.72/20  ZKN 

7
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

100m pł K U18 903 NumerPDF 14.01 14.01/20  ZKN   SKN   OSU 

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

1500m M 45 NumerPDF 4:05.12 4:05.12/20  ZKN 

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 38 NumerPDF 2:09.55 2:09.18/18  ZKN   SKN 

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

400m K 6 NumerPDF  ZKN 

2
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

800m K 2 NumerPDF 2:14.77 2:14.77/20  ZKN 

 
www.uks-gepard.waw.pl
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 116 NumerPDF 50.31 50.31/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

1500m M 53 NumerPDF 3:58.42 3:58.42/20  ZKN 

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

W dal M 3 NumerPDF 6.04 6.04/20  ZKN 

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

400m K 444 NumerPDF 55.90 55.75/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

400m M 444 NumerPDF 50.89/18  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

400m pł M 477 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

2000m prz.M 443 NumerPDF  ZKN 

2
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

2000m prz.K 448 NumerPDF  ZKN 

3
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

1500m M 440 NumerPDF 3:59.03 3:59.03/20  ZKN   SKN 

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

W dal K 11 NumerPDF 5.63 5.73/19  ZKN 

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

Trójskok K 759 NumerPDF  ZKN 

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 354 NumerPDF 12.74 12.74/20  ZKN   OSU 

2
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

2000m prz.M 912 NumerPDF  ZKN   OSU 

3
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 981 NumerPDF 45.93 45.93/20  ZKN   OSU 

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

W dal M 962 NumerPDF 6.69 6.69/20  ZKN 

2
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

1500m K 959 NumerPDF 4:41.14 4:41.14/20  ZKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 42 ( 42 ) K-21 M-21
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMUŁA Karol 2005-03-12 Z/3526/20

TAK

800m M 124 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

400m K 116 NumerPDF 56.77 56.77/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

1500m M 129 NumerPDF 3:55.14 3:55.14/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

1500m K 117 NumerPDF 4:43.18 4:43.18/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

400m K 662 NumerPDF 57.90 57.90/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

800m K 670 NumerPDF 2:18.65 2:18.65/20  ZKN   OSU 

3
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

800m K 661 NumerPDF 2:17.17 2:17.17/20  ZKN   OSU 

4
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

2020

W dal M 669 NumerPDF 7.05 7.12/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

800m K 678 NumerPDF 2:14.25 2:13.29/18  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

800m K 673 NumerPDF 2:16.07 2:16.07/20  ZKN   OSU 

7
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

1500m K 677 NumerPDF 4:50.25 4:50.25/20  ZKN   OSU 

8
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

800m K 671 NumerPDF 2:15.30 2:15.30/20  ZKN   OSU 

9
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

Trójskok M 675 NumerPDF 14.28 14.28/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
10
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

400m K 673 NumerPDF 56.97 54.01/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 222 NumerPDF 1.88 1.88/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.16 11.16/20  ZKN 

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁKA Dariusz 2005-09-16 Z/3095/18

TAK

100m M 55 NumerPDF 11.52 11.52/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

2000m prz.M 280 NumerPDF 6:08.23 6:08.23/20  ZKN 

2
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

W dal M 271 NumerPDF 6.73 6.73/20  ZKN 

3
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 Z/1796/20

W dal M 272 NumerPDF 6.56 6.56/20  ZKN 

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

W dal K 511 NumerPDF 5.37 5.37/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
MLUKS Tarnów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

3000m K 36 NumerPDF 10:22.22 10:22.22/20  ZKN 

2
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

400m M 20 NumerPDF  ZKN 

3
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

800m K 38 NumerPDF 2:11.69 2:08.52/19  ZKN 

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

100m pł K U16 68 NumerPDF  ZKN   OSU 

2
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 32.05 32.05/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

800m M 867 NumerPDF 1:59.69 1:59.69/20  ZKN 

2
NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 Z/3190/18

TAK

Trójskok K 826 NumerPDF  ZKN 

3
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

400m M 917 NumerPDF 51.09 51.09/20  ZKN 

4
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

200m M 888 NumerPDF 21.68 21.40/19  ZKN   SKN 

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

100m M 290 NumerPDF 11.10 11.10/20  ZKN   OSU 

2
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

400m M 287 NumerPDF 49.00 49.00/20  ZKN   OSU 

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

1500m K 29 NumerPDF 4:50.04 4:50.04/20  ZKN 

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

110m M (91.4) U16 726 NumerPDF 16.46 16.46/20  ZKN 

2
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

110m M (91.4) U18 766 NumerPDF 14.99 14.99/20  ZKN 

 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

2020

Kula M U18 (5kg) 163 NumerPDF 13.23 13.23/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 Z/5432/18

TAK

100m M 352 NumerPDF 11.26 11.26/20  ZKN   OSU 

2
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

Wzwyż K 351 NumerPDF 1.54 1.54/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 Z/4243/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 344 NumerPDF 37.88 37.88/20  ZKN   OSU 

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

Trójskok K 346 NumerPDF 11.86 11.86/20  ZKN   OSU 

5
MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 Z/2762/20

TAK

Trójskok M 399 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

Trójskok K 348 NumerPDF 10.68 10.68/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
OPOLSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

400m K 13 NumerPDF 59.66 59.66/20  ZKN   OSU 

2
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

5000m M 13 NumerPDF 15:07.5 15:07.5/20  ZKN   OSU 

3
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 45 NumerPDF 15.45 15.45/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJAŚ Karol 2005-04-02 Z/2638/20

2020

Dysk M U16 (1kg) 831 NumerPDF 43.84 43.84/20  ZKN 

2
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 826 NumerPDF 36.94 36.94/20  ZKN   OSU 

3
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 831 NumerPDF 33.18 33.18/20  ZKN   OSU 

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

Wzwyż K 70 NumerPDF 1.62 1.62/20  ZKN 

2
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

2020

400m pł M 65 NumerPDF 55.63 55.06/19  ZKN 

3
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

2020

400m pł M (84) U18 62 NumerPDF 56.68 56.68/20  ZKN 

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

2020

100m pł K U16 16 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

2020

W dal K 83 NumerPDF 5.05 5.06/19  ZKN   OSU 

3
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

2020

Kula M U18 (5kg) 93 NumerPDF 13.53 13.53/20  ZKN   OSU 

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

800m M 119 NumerPDF 2:01.55 2:01.55/20  ZKN 

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

Kula M U18 (5kg) 585 NumerPDF 16.57 16.57/20  ZKN 

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

3000m K 7 NumerPDF 10:51.04 10:51.04/20  ZKN 

2
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

100m K 10 NumerPDF 12.84 12.84/20  ZKN 

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŃKA Hanna 2005-07-22 Z/5350/19

2020

Trójskok K 77 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 53 ( 53 ) K-26 M-27
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 758 NumerPDF 2:08.84 2:08.84/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

800m K 746 NumerPDF 2:17.04 2:16.59/19  ZKN   OSU 

3
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

400m M 660 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

1500m K 718 NumerPDF 4:45.03 4:42.49/19  ZKN   OSU 

5
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

800m K 723 NumerPDF 2:15.33 2:15.33/20  ZKN   OSU 

6
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

Trójskok K 553 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 752 NumerPDF 54.58 54.58/20  ZKN   SKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

2000m prz.K 712 NumerPDF 7:18.26/18  ZKN 

9
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

400m pł K 744 NumerPDF 66.50 66.50/20  ZKN   OSU 

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

Trójskok K 87 NumerPDF  ZKN 

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

800m K 562 NumerPDF  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

100m K 558 NumerPDF 12.18 12.18/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

400m K 565 NumerPDF 57.88 57.28/19  ZKN   OSU 

4
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 560 NumerPDF 15.79 15.79/20  ZKN   OSU 

5
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M (800) 550 NumerPDF 55.25 55.25/20  ZKN   OSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

400m M 557 NumerPDF 48.81 48.81/20  ZKN   OSU 

7
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 557 NumerPDF 59.70 59.70/20  ZKN   OSU 

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

400m M 59 NumerPDF 55.36 55.36/20

2
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

W dal K 99 NumerPDF 5.64 5.64/20

3
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

1500m M 127 NumerPDF 4:17.68 4:17.68/20  ZKN 

4
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

800m K 127 NumerPDF 2:16.96 2:16.96/20  ZKN 

5
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

800m M 66 NumerPDF 2:00.35 2:00.35/20  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

100m K 965 NumerPDF 12.23 12.22/19  ZKN   SKN   OSU 

2
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

1500m M 971 NumerPDF 4:05.61 4:05.61/20  ZKN   OSU 

3
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

Trójskok M 967 NumerPDF  ZKN   OSU 

4
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.62 1.62/20  ZKN   OSU 

5
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

Trójskok M 968 NumerPDF  ZKN   OSU 

6
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

Trójskok K 973 NumerPDF  ZKN   OSU 

7
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

110m M (91.4) U18 967 NumerPDF 15.22 15.22/20  ZKN   OSU 

8
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

Trójskok M 973 NumerPDF  ZKN 

9
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

Trójskok M 963 NumerPDF  ZKN   OSU 

 
mklsparta.pl