Internetowe zgłoszenia do imprezy: 23. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły, Bursztynowa Mila
SOPOT, 13.08.2020
Osobostarty wszystkie: 207 ( 196 ) K-103 M-93
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m pł K 672 NumerPDF 13.77 13.77/20  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 10 ( 9 ) K-5 M-4
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 7 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

100m K 86 NumerPDF 12.05 11.46/16  SKN 

2
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.95 7.95/20  KN   SKN 

3
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 769 NumerPDF 52.83 52.34/19  KNF   SKN 

4
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 770 NumerPDF 55.25/16  KN   SKN 

5
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 767 NumerPDF 53.74 52.91/16  SKN 

6
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 592 NumerPDF 14.02/17  ZKN 

7
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

400m pł K 592 NumerPDF 61.16 60.40/16  ZKN 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

300m M 650 NumerPDF 32.91/15  KN   SKN 

2
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

300m M 651 NumerPDF 32.97/14  KN   SKN 

3
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

300m M 643 NumerPDF 35.37 35.37/20  ZKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 19 ( 18 ) K-3 M-15
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 455 NumerPDF 1:55.80 1:55.80/20

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 8 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

Wzwyż M 822 NumerPDF 1.86/19  ZKN 

2
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

Wzwyż M 854 NumerPDF 1.95/19  ZKN 

3
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 864 NumerPDF 4.00 4.06/17  KNF   SKN 

4
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M 862 NumerPDF 2.04/19  ROSU   KNF 

5
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

100m M 872 NumerPDF 10.21/16  SKN 

6
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

100m pł K 881 NumerPDF 13.84 13.60/19  KNF   SKN 

7
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

Wzwyż K 881 NumerPDF 1.84/19  KNF   SKN 

8
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M 830 NumerPDF 2.05/19  ZKN 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 15 NumerPDF 1:51.49 1:48.63/19  KNF   SKN 

2
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

800m M 325 NumerPDF 1:51.71 1:51.71/20

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

TAK

800m M 216 NumerPDF 1:50.04/08

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M (800) 870 NumerPDF  KNF   SKN 

2
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 889 NumerPDF 71.80/19  KNF   SKN 

3
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 292 NumerPDF 6.18 6.94/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 517 NumerPDF 10.46/19  KNF   SKN 

2
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 527 NumerPDF 13.46/19  KNF   SKN 

3
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

800m M 524 NumerPDF 1:51.88 1:49.90/19  KNF   SKN 

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyż M 170 NumerPDF 2.20 2.27/19  KN   SKN 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF 2.10 2.10/20  KNF 

2
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:52.66 1:48.99/19  ZKN   SKN 

3
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 436 NumerPDF 80.15 80.15/20  KN   SKN 

4
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

800m M 422 NumerPDF 1:51.63 1:51.27/19  KNF   SKN 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

100m M 27 NumerPDF 10.44/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-2 M-9
 
AZS Łódź Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

300m M 193 NumerPDF 34.66/13  KN   SKN 

2
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

800m M 200 NumerPDF 1:53.78/18

3
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

800m M 184 NumerPDF 1:54.35/17

4
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

1000m K 178 NumerPDF 2:58.74 2:58.74/20

5
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

800m M 200 NumerPDF 1:49.48/19  SKN 

6
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 192 NumerPDF 13.36 13.21/19  KNF   SKN 

7
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

300m M 187 NumerPDF 34.29/19

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

800m M 71 NumerPDF 1:43.30/11  KN   SKN 

2
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

300m M 23 NumerPDF 33.86 33.74/18  KNF   SKN 

3
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 27 NumerPDF 1:50.88 1:50.88/20  KNF   SKN 

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

W dal M 211 NumerPDF 7.95 7.95/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 42 ( 38 ) K-22 M-16
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 21 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 218 NumerPDF 55.89/16  KN   SKN 

2
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 250 NumerPDF 52.87/18  SKN 

3
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 54.78/14

4
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

300m M 280 NumerPDF 36.58/15  ZKN 

5
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

100m M 280 NumerPDF 10.93 10.93/20  ZKN 

6
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

800m M 250 NumerPDF 1:52.31/18

7
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 266 NumerPDF 7.65/18  KNF 

8
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m pł K 235 NumerPDF 60.43/18

9
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

110m M 230 NumerPDF

10
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 281 NumerPDF 14.30/19  ZKN   SKN 

11
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

300m M 242 NumerPDF 32.90/19  KN   SKN 

12
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

100m pł K 244 NumerPDF 15.04/19

13
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

100m K 244 NumerPDF 12.97/16

14
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

110m M 225 NumerPDF 13.26/13  KN   SKN 

15
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

1000m K 211 NumerPDF 3:00.73/14  KN   SKN 

16
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m pł K 250 NumerPDF 14.37/19  ZKN 

17
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 222 NumerPDF 13.35/19  KNF   SKN 

18
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 247 NumerPDF 13.96/19  SKN 

19
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

300m M 299 NumerPDF 37.00/12  KN   SKN 

20
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m pł K 252 NumerPDF 14.00/19

21
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

1000m K 224 NumerPDF 2:54.58/19  SKN 

 
KS Lemiesz Team Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 92/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

1000m K 78 NumerPDF  SKN 

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

1000m K 5 NumerPDF 2:56.72 3:08.01/19  ZKN 

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 906 NumerPDF 3.60 3.81/18  ZKN   KNF   SKN 

2
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

W dal M 955 NumerPDF 7.61/15  KN 

3
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

110m M 955 NumerPDF 14.28/17  KN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

1000m K 18 NumerPDF 2:48.67  ZKN   KNF   SKN 

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

400m K 18 NumerPDF 58.76 56.32/19  ZKN   KNF   SKN 

3
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.21/19  ZKN 

4
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

100m M 241 NumerPDF 11.51 10.99/19

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

100m K 35 NumerPDF 12.59 12.58/19  ZKN 

2
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M 89 NumerPDF 10.64 10.64/20  KNF   SKN 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

800m M 652 NumerPDF 1:55.18/19

2
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

800m M 605 NumerPDF 1:55.60 1:55.60/20

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

300m M 600 NumerPDF 34.84/19  KNF   SKN 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

100m K 736 NumerPDF 12.23 12.09/19

2
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 714 NumerPDF 14.00 13.43/19  KNF   SKN 

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K 905 NumerPDF 11.73 11.52/18  KNF   SKN 

2
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 906 NumerPDF 59.81/19  ZKN   SKN 

3
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

400m pł K 904 NumerPDF 57.10/18  KNF   SKN 

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

100m pł K 1111 NumerPDF 15.69/19  ZKN 

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 Z/1604/19

TAK

400m pł K 508 NumerPDF 68.48/19

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

1000m K 662 NumerPDF 2:50.38 2:49.69/18

2
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 676 NumerPDF 52.45/17  KN   SKN 

3
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 672 NumerPDF 53.40 52.95/17  SKN 

4
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m pł K 674 NumerPDF 13.49 13.49/20  KNF   SKN 

5
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 678 NumerPDF 59.53/18  ZKN   SKN 

6
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

800m M 676 NumerPDF 1:53.08 1:53.08/20

7
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

400m K 673 NumerPDF 54.01/19  KNF   SKN 

8
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

800m M 674 NumerPDF 1:52.95 1:50.44/17  ZKN 

9
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 679 NumerPDF 10.64 10.50/19  KN   SKN 

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

W dal M 15 NumerPDF 7.21/19  KNF 

2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 22 NumerPDF 7.80/18  KNF   SKN 

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

800m M 73 NumerPDF 1:53.23 1:52.65/19

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

100m M 779 NumerPDF 10.51 10.51/20  KNF   SKN 

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K 253 NumerPDF 12.18 12.02/19  KNF   SKN 

2
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K 24 NumerPDF 12.64 12.17/17

3
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

400m K 24 NumerPDF 56.49/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 780 NumerPDF 7.66/18  KN 

2
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

100m K 783 NumerPDF 11.68 11.67/19  KNF   SKN 

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

1000m K 778 NumerPDF 2:50.27/19  ZKN   SKN 

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

Oszczep K (600) 65 NumerPDF 67.11/16  KN   SKN 

2
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

Oszczep M (800) 1 NumerPDF 82.58/14  KN   SKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 55 ( 52 ) K-39 M-13
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

1000m K 713 NumerPDF  ZKN 

 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 20 ( 20 ) K-16 M-4
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

Tyczka K 123 NumerPDF 3.50 3.65/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

2
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

Oszczep K (600) 403 NumerPDF 56.42/19  KN   SKN 

3
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

Tyczka K 398 NumerPDF 3.75/19  ZKN   KNF   SKN 

4
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

W dal M 397 NumerPDF 6.55/15

5
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

100m K 393 NumerPDF 12.28/18  ZKN 

6
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

Tyczka K 403 NumerPDF 3.45 3.65/18  ZKN   SKN 

7
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

W dal M 400 NumerPDF 7.48 7.57/19  KNF 

8
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

Oszczep K (600) 399 NumerPDF 58.43/15  SKN 

9
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

400m pł K 391 NumerPDF 60.62 59.36/19  SKN 

10
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

Tyczka K 397 NumerPDF 3.41 3.73/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

11
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 394 NumerPDF 12.42 12.02/18  ZKN 

12
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

W dal M 402 NumerPDF 6.30 7.25/17

13
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

Oszczep K (600) 401 NumerPDF  ZKN 

14
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

400m pł K 395 NumerPDF 68.01 66.14/19  ZKN 

15
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

Oszczep M (800) 401 NumerPDF 84.97/19  KNF   SKN 

16
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

Oszczep K (600) 400 NumerPDF 56.24/15  KN   SKN 

17
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

100m K 392 NumerPDF 11.78/16  ZKN   SKN 

18
PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 401 NumerPDF 53.02/19  KN   SKN 

19
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

100m K 390 NumerPDF 12.65 12.65/20  ROSU   ZKN 

20
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

100m K 391 NumerPDF 12.42/19  ZKN 

 
KL Gdynia Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

Tyczka K 286 NumerPDF 3.90 4.16/19  KNF   SKN 

2
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

Tyczka K 282 NumerPDF 4.31/19  KNF   SKN 

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

Wzwyż M 21 NumerPDF 1.86/19  ZKN 

2
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

1000m K 16 NumerPDF 3:18.90/11

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

1000m K 61 NumerPDF 2:49.60/17  ZKN 

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.10 2.12/19  KNF 

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

Oszczep M (800) 347 NumerPDF 80.64/18  SKN 

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

300m M 777 NumerPDF 34.03/17  KNF 

 
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.80 3.80/18  SKN 

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 20 ( 17 ) K-16 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

Wzwyż K 534 NumerPDF 1.86/18  SKN 

2
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

1000m K 531 NumerPDF 2:34.84/16  KN 

OK

TAK
3
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

400m K 521 NumerPDF 57.49 57.49/20

4
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

400m K 526 NumerPDF 51.51/19  KN   SKN 

5
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

Tyczka K 529 NumerPDF 4.01/18  SKN 

6
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

Tyczka K 522 NumerPDF 3.20/19  ROSU 

7
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

Oszczep K (600) 526 NumerPDF 42.01/17  KN 

8
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

100m pł K 526 NumerPDF 14.31 14.14/18  KN 

9
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

Wzwyż K 526 NumerPDF 1.82/18  KN 

10
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

Tyczka K 534 NumerPDF 2.81/19  ROSU 

11
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

400m K 533 NumerPDF 63.90/19

12
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

1000m K 522 NumerPDF 2:58.66/18  KNF   SKN 

13
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

400m K 527 NumerPDF 56.57/19  KNF 

14
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

100m K 534 NumerPDF 12.52 12.42/19  ZKN   SKN 

15
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

100m pł K 534 NumerPDF 14.74 14.74/20  ZKN   SKN 

16
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

1000m K 525 NumerPDF 2:55.98 2:50.53/18  KNF   SKN 

17
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

110m M 526 NumerPDF  KNF   SKN 

18
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

Tyczka K 534 NumerPDF 3.15/19

19
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

400m pł K 523 NumerPDF 65.32 62.44/19  ZKN   SKN 

20
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

400m K 535 NumerPDF 59.49/19  ZKN 

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PEK Daniel 1991-11-28 Z/3509/11

TAK

800m M 34 NumerPDF 1:53.65/15

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M 227 NumerPDF 1.80 1.80/20

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

100m K 461 NumerPDF 13.46 13.20/18

2
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

100m M 454 NumerPDF 11.67 11.20/16

3
TREDER Szymon 2001-08-12 Z/0136/19

TAK

110m M 461 NumerPDF

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

400m K 301 NumerPDF 53.07/17  SKN 

2
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

W dal M 301 NumerPDF 8.18/17  KN   SKN 

3
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

400m pł K 314 NumerPDF 58.66/19  KNF   SKN 

4
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

1000m K 302 NumerPDF 2:47.19/17  KNF   SKN 

5
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

400m pł K 315 NumerPDF 57.80/19  KN   SKN 

6
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

300m M 311 NumerPDF 34.45/19  KNF   SKN 

 
www.orletaczestochowa.pl
CTL ORLĘTA Częstochowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/SL/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

300m M 27 NumerPDF 35.85/18  KNF   SKN 

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

1000m K 761 NumerPDF 2:41.50 2:46.97/17

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

400m K 69 NumerPDF 58.63 57.77/19  KNF   SKN 

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

800m M 91 NumerPDF 1:50.93 1:50.93/20  ZKN 

2
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

800m M 73 NumerPDF 1:51.88 1:51.30/19  ZKN   SKN 

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

800m M 24 NumerPDF 1:53.23 1:53.23/20  ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

100m K 143 NumerPDF 11.67/17  KNF 

 
KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08

400m K 5 NumerPDF 51.31/15  KN   SKN 

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

1000m K 167 NumerPDF 3:23.98/12

2
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

400m pł K 156 NumerPDF 61.23 61.23/20

3
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

300m M 154 NumerPDF 34.64/18  ZKN   SKN 

4
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

1000m K 152 NumerPDF 2:41.87/17  KN   SKN 

OK

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 11 ( 10 ) K-4 M-6
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

300m M 8 NumerPDF 34.67 35.01/19  ROSU   KNF 

2
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

400m pł K 43 NumerPDF 64.95 64.95/20  ZKN 

3
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

100m M 11 NumerPDF 10.86 10.49/17  ZKN   SKN 

4
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

100m M 9 NumerPDF 11.07 11.07/20  ROSU   ZKN 

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

400m pł K 228 NumerPDF 62.97 62.94/19  ROSU   ZKN 

2
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

400m K 227 NumerPDF 59.78 57.44/19  ROSU   ZKN 

3
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

100m M 230 NumerPDF 11.41 11.41/20  ROSU 

 
LUKS Orneta Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

100m M 23 NumerPDF 11.72 11.72/20

2
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

300m M 23 NumerPDF 38.33 38.33/20

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K 839 NumerPDF 12.22 12.22/20

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

800m M 54 NumerPDF 1:50.56 1:50.56/20  ZKN   KNF   SKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

800m M 11 NumerPDF 1:45.32/18  KN   SKN 

 
ZAGRANICZNI Osobostarty: 13 ( 13 ) K-5 M-8
 
DOMINICAN REPUBLIC Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARTINEZ Yancarlos 1991-01-01

100m M 4 NumerPDF

 
GREAT BRITAIN Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELL Aleksandra 1991-01-01

1000m K 4 NumerPDF

OK

TAK
2
BOTTERILL Alex 1997-01-01

800m M 5 NumerPDF

3
DUSTIN Oliver 1996-01-01

800m M 6 NumerPDF

4
KINIGHT Jessie 1994-01-01

400m pł K 5 NumerPDF

5
NILSEN Lavial 1992-01-06

400m K 5 NumerPDF

OK

6
NILSEN Lina 1991-01-01

400m pł K 5 NumerPDF

7
YUSUF Rabah 1994-01-01

300m M 4 NumerPDF

 
ITALY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEMAI Sara 1992-04-12

Oszczep K (600) 237 NumerPDF

2
SOTTILE Stefano 1994-01-01

Wzwyż M 5 NumerPDF

 
NETHERLANDS Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONEVECIA Lievemartin 1996-01-01

300m M 4 NumerPDF

 
SŁOWACJA Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAN Rudolf 1996-01-01

800m M 4 NumerPDF

 
SPAIN Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PEREZ Yunier 1990-01-01

100m M 3 NumerPDF