Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny.Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego U16
TORUŃ, 22.06.2019
Osobostarty wszystkie: 540 ( 429 ) K-245 M-184
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

100m M U18 444 NumerPDF 10.87 10.87/19

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 355 ( 290 ) K-169 M-121
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 23 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

Trójskok M 453 NumerPDF 12.74 12.74/19

2
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 461 NumerPDF 49.16 49.16/19

3
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K U16 470 NumerPDF 28.56 28.56/19

4
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

800m M U20 460 NumerPDF 2:09.89 2:09.89/19

5
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal K U16 2 NumerPDF 5.24/18

6
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

100m K U16 461 NumerPDF 13.50 13.50/19

7
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

W dal K U16 461 NumerPDF

8
KAMIŃSKA Julia 2004-04-18 Z/0680/19

TAK

600m K U16 461 NumerPDF 1:49.88 1:49.88/19

9
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Wzwyż K U16 457 NumerPDF 1.40/18

10
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

300m M U20 468 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
11
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

Trójskok K 469 NumerPDF 10.07 10.07/19

12
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M U18 463 NumerPDF 1.75 1.75/19

13
KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 Z/0109/18

TAK

W dal K U16 468 NumerPDF 4.28/18

14
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M U16 470 NumerPDF 5.90 5.90/19

15
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

W dal M 455 NumerPDF 6.19 6.66/16

16
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

Trójskok M 455 NumerPDF 12.53 13.43/16

17
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

TAK

100m M U16 458 NumerPDF 12.52/18

18
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

300m K U16 453 NumerPDF 43.34 43.34/19

19
MOTAK Jakub 1998-02-20 Z/2666/16

TAK

300m M 470 NumerPDF

20
NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 Z/3646/17

TAK

300m M U18 461 NumerPDF 37.91 37.91/19

21
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 460 NumerPDF 46.91/18

22
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 462 NumerPDF 52.30 52.30/19

WARUNKOWO - BADANIA
23
TOPOLEWSKI Jan 2005-08-18 Z/0762/18

TAK

Wzwyż M U16 1 NumerPDF 1.48/18

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 33 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Kacper 2004-08-10 Z/5368/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 855 NumerPDF 42.75 42.75/19

2
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 865 NumerPDF 14.46 14.46/19

3
CIABACH Weronika 2005-08-08 Z/0064/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 877 NumerPDF 24.65 24.65/19

4
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

1000m M U16 856 NumerPDF 2:55.73/18

5
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

100m K U18 858 NumerPDF 12.81 12.81/19

6
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

W dal M U20 854 NumerPDF

7
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

100m M U20 854 NumerPDF 11.79 11.79/19

8
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

100m M 840 NumerPDF 11.08 11.08/19

9
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 889 NumerPDF 49.35 49.35/19

WARUNKOWO - BADANIA
10
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 853 NumerPDF 49.27 49.27/19

11
KOBUSIŃSKA Michalina 2002-05-23 Z/2672/15

TAK

100m K U18 871 NumerPDF 13.48 13.48/19

12
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 17.02 17.02/19

13
KORZENECKA Amelia 2004-04-12 Z/0050/15

TAK

Młot K U16 (3kg) 868 NumerPDF 38.76 38.76/19

14
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 823 NumerPDF 58.82 58.82/19

15
LICHOCKI Emil 2004-05-15 Z/5367/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 265 NumerPDF 30.70 30.70/19

16
MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 Z/0052/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 805 NumerPDF 35.62/18

17
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U18 872 NumerPDF 12.66 12.56/18

18
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

200m M U20 893 NumerPDF 22.73 22.73/19

WARUNKOWO - BADANIA
19
PIENIAK Matylda 2006-07-13 Z/5654/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 5 NumerPDF

20
PIENIAK Matylda 2006-07-13 Z/5654/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 5 NumerPDF

21
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

800m M U18 880 NumerPDF 1:59.67/18

WARUNKOWO - BADANIA
22
SMOLEŃSKA Julia 2002-04-07 Z/3298/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 874 NumerPDF 10.66/18

23
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

TAK

100m M U18 888 NumerPDF 11.62 11.62/19

24
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

200m M U20 852 NumerPDF 22.53 22.53/19

25
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

800m M U20 860 NumerPDF 2:01.17/18

26
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

80m pł K U16 848 NumerPDF 13.53/18

27
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

W dal K U16 848 NumerPDF 4.95 4.95/19

28
WASILUK Agata 1997-11-08 Z/0445/13

TAK

400m pł K 877 NumerPDF 63.31 63.31/19

29
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 890 NumerPDF 37.46 37.46/18

30
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 Z/4281/19

TAK

1500m M U18 5 NumerPDF

31
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF 41.10 41.10/19

32
ZIÓŁKOWSKA Paulina 2003-02-27 Z/4400/18

TAK

400m K U18 884 NumerPDF 62.75 62.75/19

33
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 852 NumerPDF 56.77 56.77/19

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 54 ( 39 ) K-24 M-15
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U18 388 NumerPDF 6:27.32 6:27.32/19

2
AUGUSTYNIAK Kinga 2003-01-29 Z/3886/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 384 NumerPDF 39.94 39.94/19

3
BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M U18 786 NumerPDF 5.58 5.58/19

4
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

1000m K U16 366 NumerPDF 3:38.11 3:25.57/18

5
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

600m K U16 356 NumerPDF 1:45.18 1:45.18/19

6
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

4x100m M U18 378 NumerPDF

7
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U18 378 NumerPDF 1.86 1.86/19

8
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 13.57 14.21/17

9
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

400m pł M (84) U18 122 NumerPDF 58.22 58.22/19

10
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

4x100m M U18 122 NumerPDF

11
GROSZEWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/0703/18

TAK

1500m K U18 369 NumerPDF

12
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

1000m M U16 371 NumerPDF 3:04.86/18

13
JELIŃSKA Aleksandra 2002-02-08 Z/1735/16

TAK

4x100m K U18 10 NumerPDF

14
JELIŃSKA Aleksandra 2002-02-08 Z/1735/16

TAK

400m K U18 10 NumerPDF 66.62 66.62/19

15
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

4x100m M U18 514 NumerPDF

16
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.91 1.91/19

17
KARNIA Ksawery 2007-03-15 Z/4607/17

TAK

300m M U14 218 NumerPDF 56.09 56.09/19

18
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U14 355 NumerPDF 1.45 1.45/19

19
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

4x100m M U18 381 NumerPDF

20
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

100m M U18 381 NumerPDF 11.54 11.54/19

21
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U16 677 NumerPDF 13.33/18

22
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

W dal K U16 677 NumerPDF 4.72 4.72/19

23
ŁUCZAK Nikola 2007-07-04 Z/4409/18

TAK

600m K U16 173 NumerPDF 2:03.31 2:03.31/19

24
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

W dal K U16 558 NumerPDF 3.73/18

25
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

300m K U14 558 NumerPDF 50.67 50.67/19

26
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M U18 380 NumerPDF 6.21 6.38/18

27
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

4x100m M U18 380 NumerPDF

28
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K 367 NumerPDF 10.64 10.64/19

29
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

4x100m K U18 367 NumerPDF

30
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

4x100m K U18 368 NumerPDF

31
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

400m K U18 368 NumerPDF 59.30

32
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U14 533 NumerPDF 1.40 1.40/19

33
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

Wzwyż K U14 569 NumerPDF 1.25 1.25/19

34
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

100m K U16 896 NumerPDF 13.96 13.96/19

35
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

W dal K U16 896 NumerPDF

36
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K U18 362 NumerPDF 1.40/18

37
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U18 37 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19

38
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

100m M U16 355 NumerPDF 12.02 12.02/19

39
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

800m K U16 392 NumerPDF

40
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K U16 892 NumerPDF 61.00

41
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U16 387 NumerPDF 12.05 12.05/19

42
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K U16 365 NumerPDF 4.04 4.70/18

43
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

300m M U16 370 NumerPDF

44
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

4x100m K U18 7 NumerPDF

45
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

W dal K U18 7 NumerPDF 4.81 4.98/18

46
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M U20 325 NumerPDF 50.60 50.60/19

47
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

W dal K U16 353 NumerPDF 4.20/18

48
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

100m K U16 353 NumerPDF 13.92 13.92/19

49
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

4x100m K U18 377 NumerPDF

50
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 377 NumerPDF 32.76 32.76/19

51
ZEHNER Iga 2007-07-04 Z/2399/19

TAK

600m K U16 171 NumerPDF 2:02.44 2:02.44/19

52
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

4x100m K U18 331 NumerPDF

53
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

200m K U18 331 NumerPDF 27.01 27.01/19

54
ŻURAWSKA Angelika 2007-03-09 Z/4406/18

TAK

600m K U16 357 NumerPDF 1:59.87 1:59.87/19

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda Świecie Osobostarty: 9 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

400m K U18 604 NumerPDF 61.57 60.85/18

2
GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 Z/4369/17

TAK

800m M U18 611 NumerPDF 2:04.99 2:04.99/19

3
KASZUBOWSKA Julia 2004-12-16 Z/0112/18

TAK

300m K U16 601 NumerPDF 50.39/18

4
MARCHEWKA Martyna 2005-04-27 Z/0114/18

TAK

300m K U16 605 NumerPDF

5
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

100m K U16 602 NumerPDF 12.36 12.28/18

6
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

200m K U16 602 NumerPDF 24.79 24.79/19

7
RACINOWSKA Wiktoria 2004-08-25 Z/0113/18

TAK

300m K U16 603 NumerPDF 47.37 46.38/18

8
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

TAK

300m M U16 612 NumerPDF 38.40 38.40/19

9
SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 Z/0320/19

TAK

300m K U14 606 NumerPDF 47.75 47.75/19

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 231 NumerPDF 35.21 35.21/19

2
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

TAK

400m pł M U20 571 NumerPDF 58.10 58.10/19

3
MICHALAK Damian 2002-11-07 Z/3349/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 321 NumerPDF 15.40 15.40/19

4
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

400m pł M (84) U18 531 NumerPDF 60.05 60.05/19

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 27 ( 27 ) K-12 M-15
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 996 NumerPDF 23.41 23.41/19

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

Trójskok K 909 NumerPDF 10.53 10.53/19

3
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 938 NumerPDF 45.36 48.14/18

4
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 64.58 64.58/19

5
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

200m pł K U16 706 NumerPDF 32.70/18

6
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 44.15 44.15/19

7
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Trójskok M 930 NumerPDF 12.03 12.03/19

8
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

1500m K U18 955 NumerPDF

9
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m pł K U16 740 NumerPDF 36.72 36.72/19

10
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 3:26.14 3:26.14/19

11
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

300m M U16 940 NumerPDF 38.06 38.06/19

12
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

400m K U18 961 NumerPDF 63.58 63.58/19

13
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 918 NumerPDF 30.88/18

14
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 900 NumerPDF 46.97 46.97/19

15
SZYLBERT Maciej 2004-06-16 Z/3908/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 903 NumerPDF 38.51 38.51/19

16
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 940 NumerPDF 41.64 41.64/19

17
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K U20 712 NumerPDF 64.53 64.18/18

18
WAWRZONKOSKI Filip Wiktor 2000-06-17 Z/2011/15

TAK

400m M U20 920 NumerPDF 51.55 51.55/19

19
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 975 NumerPDF 35.99 35.99/19

20
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 921 NumerPDF 34.76 34.76/19

21
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m pł K U16 187 NumerPDF 36.57 36.57/19

22
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 177 NumerPDF 39.60 39.60/19

23
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 939 NumerPDF 31.33/18

24
ZABOROWSKI Andrzej 2005-12-15 Z/1584/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 178 NumerPDF

25
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

1000m M U16 220 NumerPDF 3:11.62/18

26
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

1500m K U20 918 NumerPDF

27
ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 Z/4450/19

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF 3:20.88 3:20.88/19

 
LUKS Serock Osobostarty: 11 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1000m K U16 271 NumerPDF 3:13.44/18

2
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

TAK

300m K U14 283 NumerPDF

3
KAMIŃSKA Dominika 2006-02-14 Z/0578/19

TAK

100m K U14 253 NumerPDF

4
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

TAK

100m K U18 234 NumerPDF 14.36/18

5
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

TAK

100m K U14 252 NumerPDF 15.31/18

6
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

TAK

W dal K U16 252 NumerPDF 3.93/18

7
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

TAK

600m K U16 282 NumerPDF 1:49.32 1:46.60/18

8
MIŚKIEWICZ Wiktoria 2006-01-05 Z/0579/19

TAK

100m K U14 255 NumerPDF

9
RUSS Julia 2005-12-06 Z/4371/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 285 NumerPDF 21.51/18

10
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

TAK

200m K 231 NumerPDF 28.00/11

11
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

TAK

100m K 231 NumerPDF 13.49/09

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 25 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

200m K U18 857 NumerPDF 27.02 27.02/19

2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 863 NumerPDF

3
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 886 NumerPDF 45.62 45.62/19

4
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 883 NumerPDF 45.06 45.06/19

5
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U14 852 NumerPDF 1.40 1.40/19

6
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

80m pł K U16 852 NumerPDF 1.40 1.40/19

7
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 865 NumerPDF 20.39/18

8
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

1000m M U16 890 NumerPDF

9
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

1000m M U16 866 NumerPDF 3:00.47/18

10
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

Wzwyż M U16 866 NumerPDF

11
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

400m M U16 881 NumerPDF

12
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 31.99 31.99/19

13
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF

14
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 869 NumerPDF 25.84/18

15
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

800m M U18 852 NumerPDF 2:15.60 2:13.17/18

16
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 865 NumerPDF

17
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

Wzwyż K U14 868 NumerPDF 1.20/18

18
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K U14 868 NumerPDF

19
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

200m K U20 888 NumerPDF 26.21 26.21/19

20
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U20 888 NumerPDF 12.39 12.39/19

21
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U18 860 NumerPDF 1.55/17

22
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

300m M U16 872 NumerPDF 41.20 41.20/19

23
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

Wzwyż M U16 872 NumerPDF

24
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

200m K U18 861 NumerPDF

25
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

Trójskok M 880 NumerPDF 12.66 12.66/19

 
MKL Toruń Osobostarty: 60 ( 46 ) K-33 M-13
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

200m K U16 549 NumerPDF

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

100m K U16 549 NumerPDF 14.03 13.98/18

3
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 515 NumerPDF 59.42 59.42/19

4
BEDNAREK Adriana 2006-07-15 Z/4487/19

TAK

100m K U14 42 NumerPDF

5
BEDNAREK Alicja 2005-05-18 Z/4492/19

TAK

100m K U16 41 NumerPDF

6
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

100m K U18 542 NumerPDF 13.86 13.03/18

7
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K U18 542 NumerPDF 63.90 63.90/19

8
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 537 NumerPDF 12.61 12.45/18

9
BOŻEK Cyprian 2006-02-02 Z/4468/19

TAK

100m M U14 512 NumerPDF

10
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 517 NumerPDF 10.57 10.57/19

WARUNKOWO - BADANIA
11
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.98 12.98/19

12
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

200m K U16 541 NumerPDF 26.86 26.86/19

13
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

300m K U16 514 NumerPDF 46.47 46.47/19

14
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

100m K U20 528 NumerPDF 13.33 13.09/18

15
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K U20 528 NumerPDF 5.08 5.08/19

16
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

600m K U16 553 NumerPDF 1:46.04 1:46.04/19

17
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 527 NumerPDF 13.63 13.63/19

WARUNKOWO - BADANIA
18
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K U16 555 NumerPDF 2:36.49 2:36.49/19

19
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K U16 545 NumerPDF 25.88 25.88/19

20
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

100m K U14 545 NumerPDF 13.05 13.05/19

21
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m pł K U16 545 NumerPDF 12.54 12.54/19

22
KRAWCZYK Maja 2006-08-13 Z/2924/16

TAK

100m K U14 35 NumerPDF 15.04/18

23
KUJAWSKA Natalia 2007-03-03 Z/4505/19

TAK

100m K U14 1 NumerPDF

24
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

100m M 519 NumerPDF 10.76 10.76/19

25
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

100m K U16 547 NumerPDF 13.76 13.76/19

26
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

TAK

200m K U16 547 NumerPDF

27
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

300m K U14 20 NumerPDF 56.19/18

28
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m K U18 505 NumerPDF 12.44 12.44/19

29
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

Trójskok K 505 NumerPDF

30
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U16 12 NumerPDF 13.30 13.30/19

31
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF 5.20 5.43/18

32
NOSKOWSKA Nel 2007-11-28 Z/4489/19

TAK

100m K U14 7 NumerPDF

33
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

100m M U16 526 NumerPDF 12.06 11.31/18

34
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M U16 526 NumerPDF 22.98 22.98/18

35
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

TAK

W dal K U16 513 NumerPDF 3.05 3.05/19

36
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

TAK

100m K U14 513 NumerPDF 15.32 15.32/19

37
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

1500m K U18 524 NumerPDF 5:08.68 5:08.68/19

38
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

TAK

110m M (91.4) U18 527 NumerPDF

39
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M U16 529 NumerPDF 2:06.94 2:06.94/19

40
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

W dal K U16 548 NumerPDF 3.83 3.83/19

41
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m K U18 526 NumerPDF 60.92 60.92/19

42
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

200m K U16 19 NumerPDF

43
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

100m K U16 535 NumerPDF 13.27/18

44
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

200m K U16 535 NumerPDF 27.71 27.71/19

45
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

400m K U20 539 NumerPDF

46
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

Trójskok M 518 NumerPDF 13.66/18

47
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M U20 512 NumerPDF 1:57.92 1:57.92/19

48
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 540 NumerPDF 36.43 37.35/18

49
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

800m M U20 525 NumerPDF 1:57.23/18

WARUNKOWO - BADANIA
50
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

110m M (91.4) U18 511 NumerPDF 15.00 15.00/19

51
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 511 NumerPDF 39.10 39.10/19

52
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K U18 530 NumerPDF 12.95 12.85/18

53
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 519 NumerPDF 16.47 16.47/19

54
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

800m K U18 536 NumerPDF 2:31.06 2:31.06/19

55
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

100m K U18 546 NumerPDF 13.25 13.25/19

56
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

300m K U16 540 NumerPDF 45.03/18

57
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

400m M U18 524 NumerPDF 53.98 53.98/19

58
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

600m K U16 40 NumerPDF 2:25.14 2:25.14/19

59
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m K U16 554 NumerPDF 29.33/18

60
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

80m pł K U16 554 NumerPDF

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 29 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 112 NumerPDF 34.40 34.40/19

2
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 112 NumerPDF 11.57 11.57/19

3
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K U20 (600) 185 NumerPDF 40.78 40.78/19

4
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

100m M U18 116 NumerPDF 13.19 13.19/19

5
GRABOWSKI Michał 2002-02-04 Z/3847/19

TAK

400m M U18 116 NumerPDF 59.89 59.89/19

6
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

200m M U20 117 NumerPDF

7
GRZEŚKOWIAK Kacper 2000-11-01 Z/3848/19

TAK

100m M U20 117 NumerPDF

8
HOSSA Olga 2002-10-22 Z/3546/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 901 NumerPDF

9
KAZIK Jakub 2002-06-20 Z/3849/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 111 NumerPDF

10
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

Wzwyż M U18 704 NumerPDF 1.86 1.86/19

11
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

600m K U16 113 NumerPDF 1:58.06 1:58.06/19

12
KURCZODYŃSKI Hubert 2002-03-07 Z/3582/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 773 NumerPDF 34.41 34.41/19

13
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

100m K U14 114 NumerPDF 15.06 15.06/19

14
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

300m K U14 114 NumerPDF 50.42 50.42/19

15
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 780 NumerPDF 34.42 35.39/18

WARUNKOWO - BADANIA
16
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

100m K U18 775 NumerPDF 13.06 13.06/19

17
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

400m K U18 775 NumerPDF

18
MATUSZAK Joanna 2003-05-05 Z/3585/17

TAK

800m K U18 700 NumerPDF

19
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

300m K U16 702 NumerPDF 47.62 47.62/19

20
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

100m K U16 702 NumerPDF 14.49 14.49/19

21
PICHETA Jakub 2002-03-26 Z/3850/19

TAK

W dal M U18 118 NumerPDF 5.52 5.52/19

22
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

W dal K U18 788 NumerPDF 4.70 4.86/18

23
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

300m K U14 115 NumerPDF

24
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

100m K U14 115 NumerPDF

25
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

1500m M U18 713 NumerPDF 4:18.22 4:16.54/18

26
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

100m K U16 779 NumerPDF 14.67/18

27
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

300m K U16 779 NumerPDF 46.60 46.60/19

28
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

W dal K U16 779 NumerPDF 4.72 4.72/19

29
TRAN Dominika 2003-10-11 Z/3851/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 119 NumerPDF 9.14 9.14/19

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 37 ( 32 ) K-15 M-17
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 940 NumerPDF 40.48 41.63/18

2
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 11.91 12.13/18

3
COCH Paweł 2007-02-13 Z/4452/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 938 NumerPDF

4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF 48.51 48.51/19

5
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 954 NumerPDF 35.15 35.15/19

6
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

100m K U16 967 NumerPDF 15.25/18

7
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 963 NumerPDF 36.75 36.75/19

8
HENNIG Julia 2003-12-16 Z/4967/18

TAK

800m K U18 955 NumerPDF

9
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

1000m M U16 953 NumerPDF 2:58.08 2:54.35/18

10
KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 Z/0524/19

TAK

1000m M U16 952 NumerPDF 3:05.08 3:05.08/19

11
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwyż K U14 935 NumerPDF 1.40 1.40/19

12
KEMPINSKA Zuzanna 2004-05-24 Z/0127/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 942 NumerPDF 26.13 26.13/19

13
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 963 NumerPDF 33.77 33.77/19

14
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

W dal M U16 963 NumerPDF 5.32 5.32/19

15
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 959 NumerPDF 34.78 34.78/19

16
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 959 NumerPDF 30.06 30.06/19

17
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 948 NumerPDF 34.94 34.94/19

18
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

1000m M U16 943 NumerPDF

19
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 965 NumerPDF 37.67 37.67/19

20
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 931 NumerPDF 37.56/18

21
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 14.24 14.24/19

22
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1500m K U18 959 NumerPDF

23
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

100m K U16 963 NumerPDF 14.30 14.00/18

24
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

2000m prz.M U18 936 NumerPDF 6:33.55 6:33.55/19

25
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

200m pł M U16 968 NumerPDF

26
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

300m M U16 943 NumerPDF

27
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

28
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

200m pł K U16 962 NumerPDF 33.03/18

29
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 945 NumerPDF 20.37 20.37/19

30
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K 950 NumerPDF 11.23 11.53/18

31
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U16 970 NumerPDF 1.45 1.45/19

32
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.60 1.63/17

33
ZEH Wiktoria 2005-03-10 Z/3454/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 967 NumerPDF 21.41 21.41/19

34
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF 38.24 38.24/19

35
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 930 NumerPDF 26.96 27.68/18

36
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 956 NumerPDF 45.67 45.67/19

37
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.76 1.87/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 17 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K U14 313 NumerPDF 45.03 45.03/19

2
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 343 NumerPDF 10.49 10.49/19

3
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

TAK

100m M U16 317 NumerPDF 12.52 12.52/19

4
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

400m K U18 334 NumerPDF 63.34 63.34/19

5
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

600m K U16 336 NumerPDF 2:03.38 2:03.38/19

6
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

200m K U18 339 NumerPDF 29.90 29.90/19

7
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

100m M U16 310 NumerPDF 11.57 11.23/18

8
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/0237/19

TAK

300m M U16 310 NumerPDF 37.45/18

9
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

100m M U14 315 NumerPDF 12.91 12.91/19

10
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

100m M U14 2 NumerPDF 14.55 14.55/19

11
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

300m K U14 316 NumerPDF 49.22/18

12
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

800m K U18 300 NumerPDF 2:22.36 2:22.36/19

13
SIROKOS Alicja 2002-05-01 Z/0783/18

TAK

200m K U18 304 NumerPDF 29.80 29.80/19

14
SOWIŃSKA Wiktoria 2005-05-07 Z/0873/19

TAK

Wzwyż K U16 305 NumerPDF

15
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

600m K U16 316 NumerPDF 1:51.43 1:51.43/19

16
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

100m K U14 335 NumerPDF 14.04 14.04/19

17
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K U16 300 NumerPDF 5.00 5.00/19

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 16 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRZANOWSKA Magdalena 2003-02-12 Z/3381/17

TAK

100m pł K U18 200 NumerPDF 17.37 17.37/19

2
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

TAK

80m pł K U16 207 NumerPDF 13.15 13.15/19

3
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

TAK

Wzwyż K U16 207 NumerPDF 1.50 1.50/19

4
KRZYWIEC Zuzanna 2005-02-22 Z/4891/18

TAK

Wzwyż K U16 208 NumerPDF 1.35 1.35/18

5
KRZYWIEC Zuzanna 2005-02-22 Z/4891/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 208 NumerPDF

6
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 Z/5601/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 216 NumerPDF 26.73/18

7
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29 Z/5585/18

TAK

200m pł K U16 202 NumerPDF

8
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 236 NumerPDF 70.34 70.34/19

9
MICHALSKI Dawid 2006-07-11 Z/4464/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 201 NumerPDF

10
PIŁAT Jan 2006-01-16 Z/4462/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 206 NumerPDF

11
POLITOWSKA Zuzanna 2006-06-14 Z/4461/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 209 NumerPDF

12
STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 Z/5656/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 749 NumerPDF 59.23 59.23/19

13
SUSKI Jan 2005-03-27 Z/4460/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 217 NumerPDF 26.13 26.13/19

14
URBAŃSKA Martyna 2005-11-02 Z/5594/18

TAK

300m K U16 204 NumerPDF

15
WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 Z/4457/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 214 NumerPDF

16
WAŁĘZA Mikołaj 2005-06-22 Z/5593/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 218 NumerPDF 19.87/18

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

110m M (91.4) U16 28 NumerPDF 16.03 16.03/19

2
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

200m pł M U16 28 NumerPDF 27.85 27.85/19

3
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K U16 10 NumerPDF 5.40 5.45/18

4
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

80m pł K U16 10 NumerPDF 12.02 12.02/19

 
UKS Duo-Set Świecie Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 890 NumerPDF

2
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 890 NumerPDF

3
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 869 NumerPDF

4
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 869 NumerPDF

5
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 868 NumerPDF 11.79 11.79/19

6
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 868 NumerPDF 42.85 42.85/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF 46.47 46.47/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

1000m K U16 28 NumerPDF 3:20.07

2
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

600m K U16 28 NumerPDF 1:42.71 1:42.71/19

3
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 43.93 43.93/19

4
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

W dal K U16 51 NumerPDF 4.84 4.84/19

5
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

600m K U16 71 NumerPDF 1:52.05 1:52.05/19

6
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

W dal K U16 71 NumerPDF 4.47 4.47/19

7
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

1000m K U16 52 NumerPDF 3:59.45 3:59.45/19

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 740 NumerPDF 60.22 60.22/19

2
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 740 NumerPDF 15.01 15.01/19

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 14.11 14.11/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 21 ( 15 ) K-9 M-6
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 61.53 63.19/17

2
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 244 NumerPDF 59.71 60.49/17

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M U18 44 NumerPDF 11.38 11.38/19

2
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

100m M 241 NumerPDF 10.99 10.99/19

3
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

200m M 241 NumerPDF 22.61 22.61/19

4
SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

400m K U18 113 NumerPDF 59.87 59.87/19

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 10 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

200m pł K U16 703 NumerPDF

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.77 4.77/19

3
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K U18 707 NumerPDF 1.70 1.70/19

4
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

300m K U16 730 NumerPDF 45.85 45.08/18

5
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

300m K U16 737 NumerPDF 47.30 47.30/19

6
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 737 NumerPDF

7
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

W dal K U16 701 NumerPDF 4.77 4.77/19

8
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

300m K U16 701 NumerPDF 43.45/18

9
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

80m pł K U16 731 NumerPDF 15.48 13.32/18

10
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

W dal K U16 731 NumerPDF 4.29/18

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Krystian 2001-07-18 Z/5096/18

TAK

1000m M U20 294 NumerPDF 2:54.40 2:54.40/19

2
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

800m M U20 287 NumerPDF 1:57.44 1:57.21/18

3
SKROBIŃSKI Jakub 2002-03-30 Z/3014/19

TAK

400m M U18 293 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

300m M U14 252 NumerPDF 50.50/18

2
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

800m M U16 252 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

100m M 405 NumerPDF 11.02 10.95/15

2
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

400m K 391 NumerPDF 55.81 55.81/19

3
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

200m K U18 390 NumerPDF 25.86

4
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

100m K U18 402 NumerPDF 13.05 13.05/19

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAWAT Julia 1997-07-24 Z/0318/14

TAK

Dysk K (1kg) 93 NumerPDF

2
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

100m pł K 96 NumerPDF 15.49 15.49/19

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

100m pł K 529 NumerPDF

2
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

110m M (91.4) U18 526 NumerPDF 13.99 13.99/19

3
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 523 NumerPDF 33.50 35.95/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 57 ( 48 ) K-24 M-24
 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 19 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

W dal K U16 303 NumerPDF 4.78 5.05/18

2
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

300m K U16 303 NumerPDF 43.12 43.12/19

3
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

1500m M U18 300 NumerPDF 4:08.64 4:08.64/19

4
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

800m M 317 NumerPDF 1:56.27 1:56.27/19

5
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

400m M U18 320 NumerPDF 51.20 51.20/19

6
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

100m M U20 308 NumerPDF 11.33 11.33/19

7
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

200m M U20 308 NumerPDF 22.93 22.93/19

8
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

100m M 306 NumerPDF 11.12 11.12/19

9
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

200m M 306 NumerPDF 22.24 22.24/19

10
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

100m K U16 313 NumerPDF 12.54 12.54/19

11
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

300m K U16 313 NumerPDF 41.52 41.52/19

12
KULESZA Robert 1999-02-05 Z/0986/16

TAK

1500m M 308 NumerPDF 4:10.44 4:10.44/19

13
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

400m pł K U20 318 NumerPDF 64.25 64.25/19

WARUNKOWO - BADANIA
14
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

200m K U16 307 NumerPDF

15
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

100m K U16 307 NumerPDF 13.05 13.05/19

16
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

W dal K U16 304 NumerPDF 5.20 5.20/19

17
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

100m K U16 304 NumerPDF 13.31 13.31/19

18
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

100m M U20 303 NumerPDF 11.12 11.10/18

19
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

200m M U20 303 NumerPDF 22.96/18

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

2000m prz.M U18 70 NumerPDF

2
BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 Z/3631/16

TAK

2000m prz.M U18 73 NumerPDF 6:49.33 6:49.33/19

3
BŁASZCZYK Nikola 2002-10-05 Z/4219/18

TAK

200m K U18 27 NumerPDF 25.94 25.94/19

4
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

100m K U16 41 NumerPDF 13.14 13.14/19

5
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

300m K U16 41 NumerPDF 42.77 42.77/19

6
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

1500m M U20 178 NumerPDF 4:07.72 4:07.72/19

7
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

400m K U18 182 NumerPDF 60.44 58.67/18

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 15 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

110m M (91.4) U18 414 NumerPDF 16.08 16.08/19

2
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

800m K U18 401 NumerPDF 2:14.24 2:14.24/19

3
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

200m K U20 400 NumerPDF 24.80 24.70/17

4
KŁOSOWSKI Jakub 2000-03-02 Z/2063/16

TAK

110m M (99.1) U20 410 NumerPDF 16.51 16.33/18

5
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 437 NumerPDF 49.12 49.12/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 419 NumerPDF 40.39 40.39/19

7
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

Wzwyż M U18 403 NumerPDF 1.96 1.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
8
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

2000m prz.M U18 420 NumerPDF

9
KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 Z/2630/15

TAK

400m M 405 NumerPDF 51.48 49.67/17

10
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

100m pł K U18 405 NumerPDF 13.50 13.50/19

11
MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 Z/4473/15

TAK

110m M (99.1) U20 407 NumerPDF 14.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
12
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

Dysk M (2kg) 421 NumerPDF 39.71 39.71/19

WARUNKOWO - BADANIA
13
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 410 NumerPDF 13.77 13.77/19

14
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

Trójskok M 404 NumerPDF 12.25 12.25/19

15
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

100m K U18 404 NumerPDF 12.07 12.07/19

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

800m K U20 70 NumerPDF 2:18.52 2:18.35/18

2
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

1500m K U18 67 NumerPDF 4:58.73 4:58.73/19

3
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

800m K U18 68 NumerPDF 2:20.43 2:20.43/19

4
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

200m M 67 NumerPDF 22.47 22.19/16

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

100m K U20 162 NumerPDF 12.94 12.49/18

2
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

400m pł M 168 NumerPDF 55.24 55.24/19

3
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

100m M 159 NumerPDF 10.54 10.47/12

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

100m M 192 NumerPDF 10.86 10.31/13

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

400m pł K U18 348 NumerPDF 69.09 69.09/19

2
KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 Z/1092/18

TAK

100m K U14 350 NumerPDF 14.48 14.48/19

3
KLIMEK Nadzieja 2006-12-20 Z/1092/18

TAK

200m K U16 350 NumerPDF 29.41 29.41/19

4
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

TAK

600m K U16 350 NumerPDF 1:48.26 1:48.26/19

5
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

600m K U16 346 NumerPDF 1:38.67 1:37.28/18

6
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

400m K U18 349 NumerPDF 62.92 62.92/19

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

400m pł K U20 452 NumerPDF 63.93 62.69/17

WARUNKOWO - BADANIA
2
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

400m pł K U18 462 NumerPDF 75.83/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 73 ( 52 ) K-29 M-23
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 1:58.14 1:52.10/18

2
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

400m M U20 4 NumerPDF 51.90 51.90/19

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 Z/0027/18

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF 2:46.45/18

2
MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 Z/1837/17

TAK

100m M U20 4 NumerPDF 11.75/17

3
MIERZEJEWSKI Dawid 2001-09-18 Z/1837/17

TAK

200m M U20 4 NumerPDF 22.57 22.57/19

4
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

400m M U18 10 NumerPDF 51.05 51.05/19

5
TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 Z/2310/15

TAK

1000m M U20 80 NumerPDF 2:41.76 2:37.09/18

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 34/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

300m K U16 222 NumerPDF 46.22 46.22/19

2
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

400m pł K U18 228 NumerPDF 64.26 64.26/19

3
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

800m K U18 227 NumerPDF 2:15.18 2:15.18/19

4
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0709/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 250 NumerPDF 12.26 12.26/19

5
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

600m K U16 357 NumerPDF 1:40.42 1:40.42/19

6
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

100m M U18 230 NumerPDF 11.57 11.57/19

7
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

200m pł K U16 220 NumerPDF 30.99 30.99/19

8
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

200m pł M U16 220 NumerPDF 27.69 27.69/19

9
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

300m M U16 255 NumerPDF 38.66 38.66/19

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

600m K U16 189 NumerPDF 1:45.76/18

2
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

200m K U18 133 NumerPDF 27.86/18

3
LEWALSKI Błażej 2001-03-31 Z/5536/15

TAK

400m M U20 157 NumerPDF 51.75 51.75/19

4
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 139 NumerPDF 33.90 33.90/19

5
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

100m K U18 134 NumerPDF 13.78 13.30/17

 
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 28/WN/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 Z/0286/15

TAK

100m M 26 NumerPDF 11.04/17

2
KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 Z/0286/15

TAK

200m M 26 NumerPDF 22.43/16

3
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 Z/0917/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.63 1.63/19

 
LUKS Lidzbark Welski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/WN/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCZEWSKA Oliwia 2005-09-16 Z/3392/18

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 2:08.16 2:08.16/19

 
MLKS Ostróda Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 13.97 13.97/19

2
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 46.24 46.24/19

3
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

100m K U18 7 NumerPDF 13.52 13.30/17

WARUNKOWO - BADANIA
4
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

200m K U18 7 NumerPDF 26.99 26.99/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

400m K U18 7 NumerPDF 60.28 60.28/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

1000m K U16 8 NumerPDF 4:06.34/17

7
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

 
NKS Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 32/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Marceli 2006-01-22 Z/0179/19

TAK

200m M U16 227 NumerPDF 28.79 28.79/19

2
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 228 NumerPDF 12.22 12.22/19

3
SOBCZAK Błażej 2004-12-30 Z/2340/19

TAK

300m M U16 229 NumerPDF 38.62 38.62/19

4
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

100m M U16 226 NumerPDF 11.80 11.80/19

 
Orka Iława Athletics Osobostarty: 15 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 33/WN/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Z/4624/19

TAK

100m K U14 11 NumerPDF

2
CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Z/4624/19

TAK

300m K U14 11 NumerPDF

3
CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Z/4625/19

TAK

100m M U14 12 NumerPDF

4
CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Z/4625/19

TAK

300m M U14 12 NumerPDF

5
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

200m K U16 23 NumerPDF 30.24 30.24/19

6
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

W dal K U16 23 NumerPDF 3.86 4.05/18

7
DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Z/0338/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF 14.47 14.47/19

8
DRZEWIECKA Natalia 2005-08-08 Z/0338/19

TAK

200m K U16 21 NumerPDF 31.55 31.55/19

9
KOWALSKI Hubert 2006-09-26 Z/4259/19

TAK

800m M U16 237 NumerPDF

10
KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Z/4260/19

TAK

100m M U14 14 NumerPDF

11
KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Z/4260/19

TAK

200m M U16 14 NumerPDF

12
OMIECZYŃSKA Sylwia 2002-02-14 Z/3675/19

TAK

800m K U18 26 NumerPDF

13
STEFANIAK Bartosz 2006-12-21 Z/4262/19

TAK

800m M U16 13 NumerPDF

14
URBAŃSKA Aleksandra 2007-03-22 Z/4264/19

TAK

100m K U14 16 NumerPDF

15
URBAŃSKA Aleksandra 2007-03-22 Z/4264/19

TAK

300m K U14 16 NumerPDF

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

100m pł K U20 186 NumerPDF 15.41 15.41/19

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

W dal K U20 186 NumerPDF 5.31 5.31/19

3
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

Wzwyż K U20 186 NumerPDF 1.65 1.65/17

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

100m M U18 88 NumerPDF 12.09 12.09/19

2
KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 Z/4164/18

TAK

400m M U18 88 NumerPDF 54.06 54.06/19

3
ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 Z/0319/19

TAK

600m K U16 86 NumerPDF 1:52.43 1:52.43/19

4
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

200m M U20 57 NumerPDF 23.75 23.75/19

5
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

100m M U20 57 NumerPDF 11.34 11.34/19

6
SKWAREK Dominika 2005-08-25 Z/3527/18

TAK

600m K U16 89 NumerPDF 2:02.94 2:02.94/19

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 13 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF 53.36 54.15/18

2
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

100m K U16 5 NumerPDF 14.24 14.24/19

3
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 50.09 50.09/19

4
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF 38.36 38.36/19

5
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Trójskok K 57 NumerPDF 10.97 10.97/19

6
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

1500m M 40 NumerPDF 4:07.09 4:06.23/18

7
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

1000m M 40 NumerPDF 2:31.02/17

8
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

200m pł K U16 2 NumerPDF 37.37 37.37/19

9
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

100m K U16 2 NumerPDF 14.02/18

10
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

300m K U16 2 NumerPDF 45.67 45.67/19

11
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

100m M U14 66 NumerPDF 13.64 13.64/19

12
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 Z/3600/19

TAK

300m M U14 66 NumerPDF

13
WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 Z/3576/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 44