Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP i GSU
LDK! Sezon 2020
Osobostarty wszystkie: 1936 ( 1936 ) K-1131 M-805
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

GSU 800m K U18 1 NumerPDF 2:13.29/18  ROSU   ZKN 

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

GSU 100m pł K U18 672 NumerPDF 13.88/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 182 ( 182 ) K-109 M-73
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Veronica 2004-11-02 Z/1695/19

2019

GSP 1000m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

2
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

GSU 3000m K U18 104 NumerPDF 11:56.74  ROSU 

3
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

GSU 1500m prz.K U18 105 NumerPDF 4:58.68 4:58.68/19  ROSU   KNF 

4
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

GSU 800m K U18 108 NumerPDF 2:24.52 2:24.52/19  ROSU   ZKN 

5
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

Ośrodek GSP lub GSU 800m M U18 107 NumerPDF 2:09.17/19  ROSU   ZKN 

6
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

2019

GSP 1000m M U16 100 NumerPDF 3:15.14/18  ROSU 

7
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

GSU 400m M U18 101 NumerPDF 50.47 50.47/19  ROSU   ZKN 

8
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

GSU 800m M U18 106 NumerPDF 1:58.47 1:58.47/19  ROSU   ZKN 

9
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

GSU 200m K U18 110 NumerPDF 26.96 26.71/17  ROSU   ZKN 

10
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

2019

GSU 1500m K U18 111 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/19  ROSU 

11
ŁASKAWIEC Nikol 2004-12-03 Z/5192/19

2019

GSP 2000 m K U16 112 NumerPDF  ROSU 

12
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

GSU 1500m K U18 103 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19  ROSU   ZKN 

13
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

GSU 800m M U18 108 NumerPDF 2:04.78 2:04.78/19  ROSU 

14
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

GSU 1500m M U18 110 NumerPDF 4:14.30 4:14.30/19  ROSU 

15
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

GSU 1500m M U18 112 NumerPDF 4:10.49/19  ROSU   ZKN 

16
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

GSU 3000m K U18 106 NumerPDF 10:23.79/19  ROSU   ZKN 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

GSP Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 34.79 34.79/19  ROSU 

2
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

GSP 300m K U16 88 NumerPDF 44.96 44.96/19  ROSU 

3
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

GSP Kula M U18 (5kg) 38 NumerPDF 10.27 10.27/19  ROSU 

4
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

GSP Wzwyż K U18 79 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

5
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

GSP Wzwyż K U18 86 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

6
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

GSP 100m K U18 84 NumerPDF 13.50 13.50/19  ROSU 

7
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

GSP W dal K U18 77 NumerPDF 4.31 4.31/19  ROSU 

8
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

GSP 80m pł K U16 87 NumerPDF 11.92 11.92/19  ROSU   ZKN 

9
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

GSP W dal K U18 89 NumerPDF 5.48 5.48/19  ROSU 

10
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

GSP Wzwyż K U18 50 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

11
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 53.74 53.74/19  ROSU   ZKN 

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 41 NumerPDF 36.01 36.01/19  ROSU 

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

GSU Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 47.27 47.27/19  ROSU   ZKN 

3
GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 Z/3299/19

TAK

GSU Oszczep K U18 (500) 34 NumerPDF 29.82 29.82/19  ROSU 

4
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

GSU Wzwyż K U18 40 NumerPDF 1.59 1.59/19  ROSU 

5
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

GSU Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 41.67 41.67/19  ROSU   ZKN 

6
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

GSU 100m K U18 37 NumerPDF 14.01 13.96/18  ROSU 

7
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

GSU Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 59.52/18  ROSU   KNF   SKN 

nowy
8
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 43 NumerPDF 43.84 43.84/19  ROSU 

9
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 30 NumerPDF 31.42 31.42/19  ROSU 

10
PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 Z/3457/19

TAK

GSU Wzwyż K U18 20 NumerPDF 1.59/19  ROSU 

11
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

GSU Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 11.85 11.85/19  ROSU   ZKN 

12
SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 Z/0664/19

TAK

GSU 3000m M U18 29 NumerPDF 10:11.03/19  ROSU 

nowy
13
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 Z/0513/20

TAK

GSU 800m M U18 28 NumerPDF  ROSU 

nowy
14
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

GSU W dal M U18 34 NumerPDF 6.97 6.97/19  ROSU   ZKN 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 17 ( 17 ) K-15 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Anna 2006-12-13 Z/1032/19

TAK

GSP 1000m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

2
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

GSP 1000m K U16 754 NumerPDF 3:27.89 3:27.89/19  ROSU 

3
BRZÓSKA Jagoda 2005-04-29 Z/0472/20

TAK

GSP 100m K U18 2 NumerPDF  ROSU 

4
DROŃ Maja 2006-10-06 Z/0917/20

TAK

GSP 100m K U18 12 NumerPDF  ROSU 

5
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

GSP 300m K U16 752 NumerPDF 44.79 44.79/19  ROSU 

6
FLASIŃSKI Filip 2006-08-25 Z/0918/20

TAK

GSP 100m M U18 22 NumerPDF  ROSU 

7
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

GSP 100m K U18 711 NumerPDF 13.39 13.39/19  ROSU 

8
HEREZO Małgorzata 2005-07-09 Z/2530/19

TAK

GSP 100m K U18 751 NumerPDF 15.31 15.31/19  ROSU 

9
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

GSP 100m K U18 718 NumerPDF 13.61 13.61/19  ROSU 

10
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

GSP 300m K U16 750 NumerPDF 50.63 50.63/19  ROSU 

11
KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 Z/0540/20

TAK

GSP 100m K U18 19 NumerPDF  ROSU 

12
KUSIAK Wiktoria 2006-04-28 Z/0668/20

TAK

GSP 100m K U18 200 NumerPDF  ROSU 

13
MAŁEK Nicole 2006-08-15 Z/0629/20

TAK

GSP 100m K U18 134 NumerPDF  ROSU 

14
PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 Z/0438/20

TAK

GSP 300m K U16 133 NumerPDF  ROSU 

15
PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 Z/0440/20

TAK

GSP 100m K U18 132 NumerPDF  ROSU 

16
STEPANETS Angelina 2005-02-04 Z/5366/19

TAK

GSP 100m K U18 799 NumerPDF 13.54 13.54/19  ROSU 

17
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

GSP 300m M U16 751 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 32 ( 32 ) K-15 M-17
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANYSZCZY Aleksandra 2005-07-11 Z/0535/19

TAK

GSP Tyczka K U18 1 NumerPDF 2.20 2.20/19  ROSU 

2
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 Z/3035/19

TAK

GSP Wzwyż M U18 521 NumerPDF 1.79 1.79/19  ROSU 

3
CZUŁA Julia 2006-01-17 Z/0615/20

TAK

GSP Kula K U18 (3kg) 610 NumerPDF  ROSU 

4
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 630 NumerPDF 42.01 42.01/19  ROSU 

5
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

GSU 400m M U18 666 NumerPDF 48.26 48.26/19  ROSU   KNF   SKN 

6
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Ośrodek GSP lub GSU Młot M U18 (5kg) 699 NumerPDF 46.07/19  ROSU 

7
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

GSU Wzwyż M U18 605 NumerPDF 1.85 1.85/19  ROSU 

8
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

GSU Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 57.91 57.91/19  ROSU   ZKN 

9
JÓŹWIAK Katarzyna 2004-07-09 Z/4339/18

2019

GSP Wzwyż K U18 12 NumerPDF  ROSU 

10
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

GSP Tyczka M U18 662 NumerPDF  ROSU 

11
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

GSU 10-bój M U18 525 NumerPDF 5485 5485/19  ROSU   ZKN 

12
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

GSP Tyczka K U18 1 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

13
KUSZAJ Justyna 2005-09-30 Z/0612/20

TAK

GSP 600m K U16 663 NumerPDF  ROSU 

14
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 693 NumerPDF 35.23 35.23/19  ROSU 

15
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 617 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU   ZKN 

16
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

GSU Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 43.15 43.15/19  ROSU   ZKN 

17
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

GSU 10-bój M U18 505 NumerPDF  ROSU 

18
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

GSP 110m M (91.4) U16 647 NumerPDF 16.65 16.65/19  ROSU 

19
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 663 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU   ZKN 

20
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

21
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

GSU 110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 14.67 14.67/19  ROSU   ZKN 

22
ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 Z/0614/20

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 662 NumerPDF  ROSU 

23
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

GSU Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 44.33 44.33/19  ROSU   ZKN 

24
SARAFIN Rafał 2005-10-13 Z/0613/20

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 622 NumerPDF  ROSU 

25
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 621 NumerPDF  ROSU 

26
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

GSU Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF 36.90 39.21/18  ROSU 

27
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

GSU 110m M (91.4) U18 601 NumerPDF 15.03 15.03/19  ROSU   ZKN 

28
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

GSP Tyczka K U18 1 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

29
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

GSU 10-bój M U18 705 NumerPDF 5996 5996/19  ROSU   ZKN 

30
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

GSU 7-bój K U18 614 NumerPDF 3768 3768/19  ROSU 

31
ZADWÓRNA Oliwia 2005-07-05 Z/3261/19

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 111 NumerPDF  ROSU 

32
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 679 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

GSP 600m K U16 1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19  ROSU 

2
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

GSP 600m M U16 17 NumerPDF 1:36.94 1:36.94/19  ROSU 

3
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

2019

GSP 1000m M U16 2 NumerPDF  ROSU 

4
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

GSP 110m M (91.4) U16 24 NumerPDF 15.58 15.58/19  ROSU   ZKN 

5
GRAB Wiktor 2004-03-24 Z/5677/19

2019

GSP 110m M (91.4) U16 66 NumerPDF  ROSU 

6
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

2019

GSP 300m K U16 11 NumerPDF  ROSU 

7
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

GSP 600m K U16 12 NumerPDF 2:10.72 2:10.72/19  ROSU 

8
POPEK Julia 2005-02-25 Z/5678/19

TAK

GSP 600m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

9
TYSZECKA Klaudia 2004-03-16 Z/5680/19

2019

GSP 100m K U18 7 NumerPDF  ROSU 

10
WOJNOWSKI Michał 2006-08-30 Z/5681/19

TAK

GSP 1000m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

11
WRÓBEL Dominik 2004-02-21 Z/0857/18

TAK

GSP 600m M U16 13 NumerPDF 1:28.55 1:28.55/19  ROSU 

12
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

GSP 1000m M U16 14 NumerPDF  ROSU 

13
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

2019

GSP 300m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

14
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

GSP 100m K U18 9 NumerPDF 13.99 13.99/19  ROSU 

15
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

GSP W dal K U18 11 NumerPDF  ROSU 

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIJ Maria 2005-06-29 Z/1115/20

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 13 NumerPDF  ROSU 

2
DRYZD Jan 2005-09-19 Z/2962/19

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 11 NumerPDF  ROSU 

3
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

2019

GSP Młot K U18 (3kg) 419 NumerPDF  ROSU 

4
HAMARSKI Aleksander 2005-11-15 Z/1114/20

TAK

GSP 200m pł M U16 34 NumerPDF  ROSU 

5
KRAWCZYK Kacper 2005-09-03 Z/1116/20

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 35 NumerPDF  ROSU 

6
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 63 NumerPDF  ROSU 

7
MAZUR Małgorzata 2005-01-24 Z/2963/19

TAK

GSP 300m K U16 147 NumerPDF  ROSU 

8
MISTERKIEWICZ Jakub 2005-05-31 Z/1113/20

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 36 NumerPDF  ROSU 

9
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 607 NumerPDF  ROSU   ZKN 

10
PACAN Amelia 2004-02-21 Z/2964/19

2019

GSP 100m K U18 11 NumerPDF  ROSU 

11
PORWOLIK Emil 2006-01-21 Z/0132/20

TAK

GSP 200m pł M U16 606 NumerPDF  ROSU 

12
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

GSP 200m pł M U16 13 NumerPDF  ROSU 

13
SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 Z/1117/20

TAK

GSP 300m K U16 37 NumerPDF  ROSU 

14
SOWA Angelika 2005-01-07 Z/3771/19

TAK

GSP 100m K U18 99 NumerPDF  ROSU 

15
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

GSP 300m K U16 13 NumerPDF  ROSU 

16
WORONIAK Patryk 2004-05-06 Z/2965/19

2019

GSP W dal M U18 11 NumerPDF  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 401 NumerPDF  ROSU 

2
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 435 NumerPDF  ROSU 

3
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

GSP 5-bój M U16 429 NumerPDF  ROSU 

4
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

GSP 100m K U18 400 NumerPDF  ROSU 

5
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

GSP 5-bój K U16 403 NumerPDF  ROSU 

6
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

GSP 600m K U16 409 NumerPDF 2:00.38/19  ROSU 

7
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

TAK

GSP 600m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

8
LOREK Oliwia 2004-12-02 Z/5036/19

2019

GSP Oszczep K U18 (500) 421 NumerPDF 27.82 27.82/19  ROSU 

9
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

GSP W dal K U18 409 NumerPDF 3.66 3.66/19  ROSU 

10
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

GSP 5-bój M U16 477 NumerPDF 896/19  ROSU 

nowy
11
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

GSP 2000 m K U16 415 NumerPDF  ROSU 

12
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 419 NumerPDF  ROSU 

nowy
13
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 472 NumerPDF  ROSU 

14
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

GSP 1000m K U16 413 NumerPDF  ROSU 

nowy
15
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

GSP 100m K U18 431 NumerPDF  ROSU 

16
ŚCIGAN Julia 2006-07-01 Z/0657/19

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 400 NumerPDF  ROSU 

17
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

GSP 200m pł K U16 418 NumerPDF 37.46 37.46/19  ROSU 

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

GSP 600m K U16 29 NumerPDF  ROSU 

2
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

GSP 1000m K U16 27 NumerPDF  ROSU 

3
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

GSP 5000 m ch K U18 28 NumerPDF  ROSU 

4
DOWHAN Mateusz 2004-05-04 Z/1460/20

TAK

GSP 300m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

nowy
5
GĄSIOREK Aleksandra 2005-09-06 Z/0096/19

TAK

GSP 600m K U16 120 NumerPDF  ROSU 

6
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

GSP 2000m M U16 88 NumerPDF  ROSU 

7
JASICZEK Salomea 2005-08-14 Z/0097/19

TAK

GSP 1000m K U16 26 NumerPDF  ROSU 

8
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

GSP 100m K U18 95 NumerPDF  ROSU 

9
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

GSP 1000m M U16 71 NumerPDF  ROSU 

10
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

GSP 600m K U16 21 NumerPDF 1:43.37 1:43.37/19  ROSU 

11
KOZŁOWSKA Maja 2006-07-23 Z/1016/20

TAK

GSP 1000m K U16 20 NumerPDF  ROSU 

12
ŁOZIŃSKI Mikołaj 2005-09-27 Z/0100/19

TAK

GSP 2000m M U16 120 NumerPDF  ROSU 

13
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

GSP 2000m M U16 76 NumerPDF  ROSU   ZKN 

14
MIKODA Gabriela 2005-01-01 Z/1263/20

TAK

GSP 300m K U16 29 NumerPDF 50.59/18  ROSU 

nowy
15
PAWLIKOWSKA Zuzanna 2005-02-27 Z/0101/19

TAK

GSP 600m K U16 25 NumerPDF 1:56.35/19  ROSU 

16
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

GSP 2000m M U16 100 NumerPDF  ROSU 

17
PLOCH Zuzanna 2005-12-28 Z/0102/19

TAK

GSP 600m K U16 24 NumerPDF  ROSU 

18
POPŁAWSKA Kornelia 2006-05-01 Z/0522/20

TAK

GSP 300m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

19
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

GSP 300m K U16 88 NumerPDF 49.62/19  ROSU 

nowy
20
SOKOŁOWSKI Wiktor 2005-11-08 Z/0671/20

TAK

GSP 1000m M U16 77 NumerPDF  ROSU 

nowy
21
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

GSP 1000m K U16 22 NumerPDF 3:12.49/18  ROSU   ZKN 

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Mikołaj 2004-10-29 Z/1278/18

2019

GSP 300m M U16 985 NumerPDF  ROSU 

2
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

GSP 1000m K U16 990 NumerPDF 3:24.85 3:17.54/18  ROSU 

3
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

GSP 1000m M U16 964 NumerPDF  ROSU 

4
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

GSP 2000 m K U16 986 NumerPDF 7:41.53 7:41.53/19  ROSU 

5
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

GSP 600m M U16 957 NumerPDF 1:39.22 1:39.22/20  ROSU 

6
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

GSP 300m K U16 963 NumerPDF 45.01 45.01/19  ROSU 

7
KŁECZEK Kubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

GSP 600m M U16 994 NumerPDF  ROSU 

8
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

GSP 600m K U16 989 NumerPDF 1:52.96 1:52.96/19  ROSU 

9
KRAJEWSKI Adrian 2006-06-26 Z/1316/19

TAK

GSP 1000m M U16 978 NumerPDF  ROSU 

10
KUCHCZYŃSKA Michalina 2005-05-12 Z/1308/19

TAK

GSP 300m K U16 983 NumerPDF  ROSU 

11
LACNY Paweł 2004-01-22 Z/0646/19

2019

GSP 300m M U16 993 NumerPDF 45.81 45.81/19  ROSU 

12
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

GSP 600m K U16 998 NumerPDF  ROSU 

13
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

GSP 300m M U16 964 NumerPDF 40.77 40.29/18  ROSU 

14
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

GSP 300m K U16 984 NumerPDF  ROSU 

15
POBŁOCKA Julia 2006-01-08 Z/0464/20

TAK

GSP 600m K U16 993 NumerPDF  ROSU 

16
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

GSP 600m K U16 964 NumerPDF 1:50.10 1:50.10/19  ROSU 

17
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

GSP 300m K U16 960 NumerPDF  ROSU 

18
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

GSP 600m M U16 985 NumerPDF 1:37.22 1:37.22/19  ROSU 

19
SPASÓWKA Martyna 2005-06-17 Z/0465/20

TAK

GSP 600m K U16 997 NumerPDF  ROSU 

nowy
20
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

GSP 600m M U16 989 NumerPDF  ROSU 

21
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

GSP 1000m M U16 993 NumerPDF  ROSU 

22
WOŹNIAK Bartosz 2005-07-10 Z/1311/19

TAK

GSP 600m M U16 990 NumerPDF  ROSU 

23
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

GSP 600m K U16 991 NumerPDF  ROSU 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 179 ( 179 ) K-94 M-85
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 26 ( 26 ) K-14 M-12
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

GSU 100m K U18 877 NumerPDF 12.83 12.83/19  ROSU   ZKN 

2
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

GSP W dal K U18 8888 NumerPDF 4.85/18  ROSU 

3
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

GSU 400m K U18 859 NumerPDF 55.63 55.63/19  ROSU   KNF   SKN 

4
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

GSU 100m M U18 866 NumerPDF 11.20 11.20/19  ROSU   ZKN 

5
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

GSU 100m M U18 870 NumerPDF 11.37 11.09/18  ROSU   ZKN 

6
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

GSU 200m K U18 860 NumerPDF 25.07 25.07/19  ROSU   ZKN 

7
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

GSU Wzwyż M U18 862 NumerPDF 2.04 2.04/19  ROSU   KNF 

8
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2019

GSP 100m K U18 841 NumerPDF 13.63 13.63/19  ROSU 

9
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

GSP 100m M U18 5 NumerPDF  ROSU 

10
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

GSP 100m K U18 6 NumerPDF  ROSU 

11
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

TAK

GSP 100m M U18 6 NumerPDF  ROSU 

12
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

GSU 100m K U18 880 NumerPDF 11.89 11.89/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

13
MAZUROWSKA Marta 2004-03-04 Z/5220/19

TAK

GSP 300m K U16 100 NumerPDF  ROSU 

14
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

GSP 100m K U18 864 NumerPDF 13.38 13.38/19  ROSU 

15
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

TAK

GSP 200m pł K U16 880 NumerPDF  ROSU 

16
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

GSU 100m K U18 872 NumerPDF 12.52 12.52/19  ROSU 

17
ORZECHOWSKI Jakub 2006-08-15 Z/0169/18

TAK

GSP 100m M U18 5 NumerPDF  ROSU 

18
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

GSP 600m K U16 851 NumerPDF 1:45.91/19  ROSU 

19
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

TAK

GSP 600m M U16 814 NumerPDF 1:32.08/19  ROSU 

20
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

2019

GSU 100m M U18 165 NumerPDF 12.13 12.13/19  ROSU 

21
POPIOŁEK Bartek 2005-03-21 Z/0091/16

TAK

GSP Wzwyż M U18 23 NumerPDF 1.35/18  ROSU 

22
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

GSU 800m M U18 880 NumerPDF 1:58.99 1:58.99/19  ROSU 

23
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

GSP 300m M U16 873 NumerPDF 47.28/18  ROSU 

24
TARCZYKOWSKI Marcel 2005-07-28 Z/2425/19

TAK

GSP 100m M U18 5 NumerPDF  ROSU 

25
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

2019

GSU 100m K U18 851 NumerPDF 12.61/18  ROSU 

26
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

GSP Wzwyż K U18 59 NumerPDF 1.50/18  ROSU 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 16 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

GSU 2000m prz.M U18 388 NumerPDF 6:27.32 6:27.32/19  ROSU   ZKN 

2
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

GSU 800m K U18 356 NumerPDF 2:29.37 2:29.37/19  ROSU 

3
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

GSU Wzwyż M U18 378 NumerPDF 1.92 1.92/19  ROSU   ZKN 

4
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

GSU 800m M U18 371 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

GSU Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.91 1.91/19  ROSU   ZKN 

6
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

GSU W dal M U18 380 NumerPDF 6.66 6.38/18  ROSU 

7
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

GSU 800m K U18 368 NumerPDF 2:19.39 2:19.39/19  ROSU 

8
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

GSU 300m K U16 363 NumerPDF 43.54 46.27/19  ROSU 

9
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

GSU 2000m prz.M U18 37 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19  ROSU 

10
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

2019

GSU 100m M U18 355 NumerPDF 11.83 11.83/19  ROSU 

11
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

GSU 800m K U18 392 NumerPDF 2:42.76 2:42.76/19  ROSU 

12
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

GSU 400m K U18 892 NumerPDF  ROSU 

13
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

GSU 100m M U18 387 NumerPDF 11.75/19  ROSU 

14
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

GSU 300m M U16 41 NumerPDF 40.91  ROSU 

15
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

GSU 800m M U18 370 NumerPDF  ROSU 

16
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

GSU 3000m K U18 66 NumerPDF 10:09.28 10:09.28/19  ROSU   ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 54 ( 54 ) K-29 M-25
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

GSP 100m M U18 900 NumerPDF 12.40 12.40/19  ROSU 

2
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

GSU 3000m K U18 701 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

GSP 300m K U16 113 NumerPDF 55.76 54.07/18  ROSU 

4
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 741 NumerPDF 31.85 31.85/19  ROSU 

5
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

GSP 1000m M U16 115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19  ROSU 

6
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 906 NumerPDF 55.29/18  ROSU 

7
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

GSU W dal K U18 909 NumerPDF 5.09/17  ROSU 

8
CIESIELSKA Marcelina 2005-03-09 Z/5221/19

TAK

GSP 5000 m ch K U18 206 NumerPDF 22:14.15 22:14.15/19  ROSU 

9
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

GSU 3000m M U18 730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19  ROSU   ZKN 

10
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

GSP 300m M U16 719 NumerPDF  ROSU 

11
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 743 NumerPDF 45.62 48.14/18  ROSU   ZKN 

12
GRZANKA Natalia 2005-02-18 Z/2210/20

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 500 NumerPDF  ROSU 

13
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

GSU 800m M U18 732 NumerPDF 1:57.43/18  ROSU   ZKN 

14
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 61.31 61.31/19  ROSU 

15
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

GSP 600m K U16 743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19  ROSU 

16
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF 31.23 31.23/19  ROSU 

17
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 Z/5197/18

TAK

GSP 200m pł M U16 85 NumerPDF  ROSU 

18
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K U18 700 NumerPDF 4:15.60/19  ROSU   ZKN   SKN 

19
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

GSU 400m pł K U18 706 NumerPDF  ROSU   ZKN 

20
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 44.15 44.15/19  ROSU 

21
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

GSU Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.87 1.87/19  ROSU 

22
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

GSU 3000m K U18 955 NumerPDF  ROSU 

23
KOWALSKI Piotr 2006-02-28 Z/0183/17

TAK

GSP 200m pł M U16 135 NumerPDF  ROSU 

24
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

GSP 200m pł M U16 721 NumerPDF 33.31 33.31/19  ROSU 

25
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

GSP 1000m K U16 915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18  ROSU 

26
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

GSP 600m K U16 166 NumerPDF 2:03.87 2:03.87/19  ROSU 

27
OPASIAK Anna 2006-04-28 Z/5590/19

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 975 NumerPDF 32.88 32.88/19  ROSU 

28
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

GSP 1000m M U16 400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19  ROSU 

29
POPEK Iga 2005-02-23 Z/5254/19

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 500 NumerPDF 23.54 23.54/19  ROSU 

30
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

GSP 10000 m ch M U18 205 NumerPDF 33:45.92 33:45.92/19  ROSU 

31
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

GSU 400m pł K U18 708 NumerPDF 65.61 65.61/19  ROSU   ZKN 

32
SILKO Julia 2006-05-10 Z/0810/19

TAK

GSP 1000m K U16 100 NumerPDF 4:05.62 4:05.62/19  ROSU 

33
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 940 NumerPDF  ROSU 

34
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 733 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU   ZKN 

35
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

GSU 400m pł K U18 961 NumerPDF  ROSU 

36
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 742 NumerPDF 35.48 35.48/19  ROSU 

37
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

GSP 100m K U18 222 NumerPDF  ROSU 

38
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 749 NumerPDF 47.98 47.98/19  ROSU 

39
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

GSP 300m K U16 100 NumerPDF 47.21 47.13/18  ROSU 

40
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 745 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

41
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

GSU 800m K U18 718 NumerPDF 2:28.08/18  ROSU 

42
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

GSU Młot M U18 (5kg) 750 NumerPDF 43.69/19  ROSU 

43
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

GSU Dysk M U18 (1.5kg) 921 NumerPDF 34.76 34.76/19  ROSU 

44
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

GSP 1000m K U16 185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19  ROSU 

45
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

GSP 200m pł K U16 187 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

46
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 982 NumerPDF 40.09 40.09/19  ROSU 

47
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

GSP 5000 m ch K U18 198 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19  ROSU 

48
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

GSU 5000 m ch K U18 924 NumerPDF 29:47.50 29:47.50/19  ROSU   ZKN 

49
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

GSP 1000m M U16 220 NumerPDF 3:03.88/19  ROSU 

50
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

GSP 1000m M U16 192 NumerPDF  ROSU 

51
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

GSP 5000 m ch K U18 208 NumerPDF  ROSU 

52
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

GSP 5000 m ch K U18 204 NumerPDF 21:51.25 21:51.25/19  ROSU 

53
ŻÓRAWSKA Alicja 2006-08-02 Z/0812/19

TAK

GSP 600m K U16 555 NumerPDF  ROSU 

54
ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 Z/4450/19

TAK

GSP 1000m M U16 100 NumerPDF 3:08.91 3:08.91/19  ROSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 16 ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 860 NumerPDF  ROSU 

2
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

GSP W dal M U18 882 NumerPDF  ROSU 

3
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

GSP Kula K U18 (3kg) 863 NumerPDF  ROSU 

4
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

GSP Wzwyż K U18 852 NumerPDF 1.58 1.58/19  ROSU 

5
KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 Z/1397/19

TAK

GSP Wzwyż M U18 861 NumerPDF 1.40/18  ROSU 

6
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

GSP 1000m M U16 882 NumerPDF 2:55.28 2:55.28/19  ROSU 

7
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 861 NumerPDF 23.86 23.86/19  ROSU 

8
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

GSP 1000m M U16 888 NumerPDF 3:06.82/18  ROSU 

9
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

GSP 600m M U16 866 NumerPDF 1:30.47 1:30.47/19  ROSU 

10
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

GSP 300m M U16 865 NumerPDF 45.48 45.48/19  ROSU 

11
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 36.60 36.60/19  ROSU 

12
MARASZ Piotr 2006-08-26 Z/1378/19

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 865 NumerPDF  ROSU 

13
ROŻEK Jakub 2005-07-02 Z/1769/19

TAK

GSP 100m M U18 865 NumerPDF  ROSU 

14
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

GSP 100m K U18 862 NumerPDF 14.09 14.09/19  ROSU 

15
TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 Z/0531/20

TAK

GSP 1000m M U16 860 NumerPDF  ROSU 

16
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

GSP 300m M U16 872 NumerPDF 40.87 40.87/19  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 16 ( 16 ) K-13 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

GSP 100m K U18 549 NumerPDF 13.90 13.90/19  ROSU 

2
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

GSP 600m K U16 532 NumerPDF 1:45.08/17  ROSU 

3
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

GSP 100m K U18 541 NumerPDF 12.98 12.98/19  ROSU 

4
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

GSP 300m K U16 514 NumerPDF 45.95 45.95/19  ROSU 

5
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

GSP 2000 m K U16 553 NumerPDF 7:18.56 7:18.56/19  ROSU 

6
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

GSP 1000m K U16 513 NumerPDF 3:06.45 3:06.45/19  ROSU 

7
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

GSP 300m K U16 534 NumerPDF 47.26 44.59/18  ROSU 

8
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

GSP 300m K U16 543 NumerPDF 48.17/19  ROSU 

9
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

GSP 100m M U18 12 NumerPDF 12.64 12.64/19  ROSU 

10
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

GSP 600m M U16 529 NumerPDF 1:24.92 1:24.92/19  ROSU   ZKN 

11
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

GSP W dal K U18 548 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

12
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

GSP 300m K U16 535 NumerPDF 44.45 44.02/18  ROSU 

13
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

GSP 300m K U16 552 NumerPDF 44.95 44.95/19  ROSU 

14
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 540 NumerPDF 44.03 44.03/19  ROSU 

15
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

GSP 100m K U18 540 NumerPDF 13.65 13.65/19  ROSU 

16
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

GSP 200m pł K U16 554 NumerPDF 31.70 31.70/19  ROSU 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 21 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

GSP Oszczep M U16 (600) 954 NumerPDF  ROSU 

2
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

GSP 100m K U18 967 NumerPDF  ROSU 

3
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

GSP Oszczep K U18 (500) 960 NumerPDF  ROSU 

4
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

GSP Młot K U18 (3kg) 963 NumerPDF  ROSU 

5
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

GSP 2000m M U16 953 NumerPDF  ROSU 

6
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

GSP Wzwyż K U18 935 NumerPDF 1.20/18  ROSU 

7
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

2019

GSP W dal M U18 963 NumerPDF 5.33/19  ROSU 

8
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 959 NumerPDF  ROSU 

9
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

GSP 600m M U16 943 NumerPDF 1:33.50/19  ROSU 

10
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 965 NumerPDF  ROSU 

11
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 931 NumerPDF  ROSU 

12
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

GSP 2000 m K U16 959 NumerPDF  ROSU 

13
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

GSP 100m K U18 963 NumerPDF  ROSU 

14
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

GSP 200m pł M U16 938 NumerPDF  ROSU 

15
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

GSP 300m M U16 938 NumerPDF  ROSU 

16
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

GSP Wzwyż K U18 964 NumerPDF 1.53/18  ROSU 

17
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

GSP 200m pł K U16 962 NumerPDF  ROSU 

18
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

GSP Dysk K U16 (0.75kg) 945 NumerPDF  ROSU 

19
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

GSP Wzwyż K U18 970 NumerPDF 1.45/18  ROSU 

20
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF  ROSU 

21
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 956 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 Z/0587/20

TAK

GSP 1000m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

2
BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 Z/0586/20

TAK

GSP 600m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

3
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

GSP W dal K U18 9 NumerPDF 4.08 4.08/20  ROSU 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 27 ( 27 ) K-16 M-11
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

GSP 2000 m K U16 3 NumerPDF  ROSU 

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

GSP 600m M U16 3 NumerPDF 1:28.79 1:28.79/20  ROSU 

3
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

GSP Wzwyż K U18 3 NumerPDF 1.20/19  ROSU 

4
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

GSP 600m M U16 4 NumerPDF 1:28.99 1:28.99/20  ROSU 

5
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

GSP 1000m K U16 207 NumerPDF 3:39.35 3:39.35/20  ROSU 

6
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

GSP 600m M U16 3 NumerPDF 1:37.94 1:37.94/19  ROSU 

7
EVYA Hoefsmit 2005-10-02 Z/1040/19

TAK

GSP 80m pł K U16 9 NumerPDF  ROSU 

8
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

GSP Wzwyż K U18 7 NumerPDF 1.45 1.50/18  ROSU 

9
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

GSP 200m pł M U16 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

10
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

GSP 200m pł K U16 11 NumerPDF  ROSU 

11
GRZESIŃSKI Aleks 2005-03-26 Z/1286/20

TAK

GSP 300m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

nowy
12
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

GSP 200m pł K U16 4 NumerPDF  ROSU 

13
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

GSP 200m pł K U16 4 NumerPDF  ROSU 

14
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

GSP 600m M U16 196 NumerPDF 1:52.09/19  ROSU 

15
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

GSP 600m M U16 6 NumerPDF 1:25.58 1:25.58/19  ROSU   ZKN 

16
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

GSP 600m K U16 6 NumerPDF 1:37.04 1:36.80/18  ROSU 

17
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

GSP Wzwyż K U18 7 NumerPDF 1.35 1.40/18  ROSU 

18
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

GSP Wzwyż M U18 199 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

19
MIETKOWSKA Maja 2006-07-03 Z/1106/19

TAK

GSP 100m K U18 319 NumerPDF  ROSU 

20
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

GSP Kula K U18 (3kg) 3 NumerPDF  ROSU 

21
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

GSP 600m K U16 2 NumerPDF 1:45.94/19  ROSU 

22
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

GSP Kula M U18 (5kg) 25 NumerPDF  ROSU 

23
PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 Z/4466/19

2019

GSP Kula M U18 (5kg) 192 NumerPDF  ROSU 

24
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

GSP 200m pł M U16 3 NumerPDF 25.87 25.87/19  ROSU   ZKN 

25
SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 Z/1053/19

TAK

GSP 300m K U16 15 NumerPDF  ROSU 

26
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

GSP 80m pł K U16 5 NumerPDF  ROSU 

27
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

2019

GSP 100m K U18 9 NumerPDF  ROSU 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 82 ( 82 ) K-51 M-31
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 21 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALAWEJDER Miłosz 2005-07-07 Z/2296/20

TAK

100m M U18 51 NumerPDF  ROSU 

2
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

GSP 100m M U18 30 NumerPDF  ROSU 

3
BUCZEK Mateusz 2006-10-16 Z/2258/20

TAK

Ośrodek GSP lub GSU W dal M U18 46 NumerPDF  ROSU 

4
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

GSP 300m K U16 32 NumerPDF 51.14 51.14/19  ROSU 

5
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

GSP 600m K U16 45 NumerPDF  ROSU 

6
DYBAŁA Adam 2006-07-28 Z/5643/19

TAK

GSP 300m M U16 31 NumerPDF  ROSU 

7
DYBAŁA Antoni 2006-07-28 Z/5648/19

TAK

GSP 100m M U18 44 NumerPDF  ROSU 

8
JAROSIŃSKI Jeremi 2005-10-30 Z/5642/19

2019

GSP 100m M U18 32 NumerPDF  ROSU 

9
KAŃSKI Kacper 2004-06-26 Z/1676/19

2019

GSP 100m M U18 42 NumerPDF 13.51 13.51/19  ROSU 

10
KOCIUBA Julia 2005-08-02 Z/1249/19

TAK

GSP 300m K U16 33 NumerPDF 52.13 52.13/19  ROSU 

11
KOWALUK Natalia 2005-01-16 Z/1677/19

2019

GSP 300m K U16 41 NumerPDF  ROSU 

12
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

GSP 300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

13
LAMORSKA Urszula 2004-03-01 Z/5637/19

2019

GSP Kula K U18 (3kg) 34 NumerPDF  ROSU 

14
MAZURKIEWICZ Natalia 2006-06-27 Z/2297/20

TAK

Ośrodek GSP lub GSU 200m K U18 55 NumerPDF  ROSU 

15
PIETRZYK Emilia 2006-02-19 Z/5686/19

2019

GSP 300m K U16 46 NumerPDF  ROSU 

16
RUTKOWSKI Bartłomiej 2006-05-11 Z/0447/20

TAK

GSP 100m M U18 50 NumerPDF  ROSU 

17
SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 Z/5688/19

TAK

GSP 300m K U16 47 NumerPDF  ROSU 

18
WYRWAS Filip 2006-08-26 Z/2260/20

TAK

Ośrodek GSP lub GSU 100m M U18 49 NumerPDF  ROSU 

19
ZAWISZA Inga 2006-10-10 Z/5685/19

TAK

GSP 600m K U16 48 NumerPDF  ROSU 

20
ZDEB Anna 2006-06-05 Z/5641/19

TAK

GSP 100m K U18 35 NumerPDF  ROSU 

21
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

GSP 100m K U18 36 NumerPDF  ROSU 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZAK Weronika 2006-01-19 Z/1085/20

TAK

GSP 600m K U16 111 NumerPDF  ROSU 

nowy
2
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

GSP 100m K U18 148 NumerPDF 13.45 13.45/19  ROSU 

3
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

GSP 100m K U18 146 NumerPDF 14.72 13.98/18  ROSU 

4
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

GSP 1000m M U16 16 NumerPDF 2:47.52 2:47.52/19  ROSU 

5
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

GSP 100m M U18 42 NumerPDF 11.88 11.88/19  ROSU 

6
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

GSP Młot M U18 (5kg) 140 NumerPDF 30.74 30.74/19  ROSU 

7
KUKIEŁKA Sandra 2004-04-01 Z/5214/19

2019

GSP 100m K U18 29 NumerPDF 15.48 15.48/19  ROSU 

8
LACKORZYŃSKA Olga 2004-07-27 Z/5351/19

TAK

GSP 100m K U18 31 NumerPDF  ROSU 

9
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

2019

GSP W dal K U18 24 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

10
PAŃKO Oliwia 2006-04-21 Z/1237/20

TAK

GSP 100m K U18 112 NumerPDF  ROSU 

nowy
11
PIASECKA Natalia 2006-10-23 Z/1238/20

TAK

GSP 600m K U16 113 NumerPDF  ROSU 

nowy
12
PORTKA Wiktoria 2005-06-22 Z/0120/20

TAK

GSP 600m K U16 22 NumerPDF  ROSU 

13
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

GSP 1000m M U16 153 NumerPDF 3:30.17 3:30.17/19  ROSU 

14
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

GSP 300m K U16 121 NumerPDF  ROSU 

15
SURMA Wiktoria 2006-08-11 Z/1283/20

TAK

GSP 300m K U16 114 NumerPDF  ROSU 

nowy
16
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

GSP 1000m M U16 72 NumerPDF 3:15.83 3:15.83/19  ROSU 

17
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

GSP 600m K U16 55 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19  ROSU 

18
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

GSP 300m M U16 088 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 28 ( 28 ) K-21 M-7
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 903 NumerPDF 58.93 58.93/19  ROSU 

2
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

GSP 300m K U16 904 NumerPDF  ROSU 

3
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

GSP 100m K U18 926 NumerPDF  ROSU 

nowy
4
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

GSU 100m K U18 910 NumerPDF 13.60 13.60/19  ROSU 

5
CZYŻ Aleksandra 2006-02-19 Z/5455/19

TAK

GSP 600m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

nowy
6
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

GSP 100m K U18 928 NumerPDF 15.09 15.09/19  ROSU 

7
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

GSU 100m K U18 919 NumerPDF 14.09/19  ROSU 

nowy
8
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

GSP 600m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

9
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

GSP 300m K U16 900 NumerPDF 50.12/19  ROSU 

10
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

GSU 100m M U18 917 NumerPDF  ROSU 

11
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

GSU 100m K U18 929 NumerPDF 13.94 13.94/19  ROSU 

12
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

GSP 100m K U18 4 NumerPDF  ROSU 

13
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

GSU 100m M U18 925 NumerPDF  ROSU 

14
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

GSP 200m pł K U16 916 NumerPDF  ROSU 

nowy
15
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

GSU 400m pł K U18 906 NumerPDF 67.65 67.65/19  ROSU 

16
OLESZCZYŃSKA Karolina 2006-08-03 Z/5388/19

TAK

GSP Dysk K U16 (0.75kg) 900 NumerPDF  ROSU 

17
POLAK Szymon 2006-09-22 Z/5387/19

TAK

GSP 1000m M U16 900 NumerPDF  ROSU 

18
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

GSU Dysk K U18 (1kg) 907 NumerPDF 35.73 35.73/19  ROSU 

19
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

GSU 100m K U18 930 NumerPDF 13.70 13.58/17  ROSU 

20
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

GSP Wzwyż K U18 920 NumerPDF  ROSU 

21
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

GSP 2000m M U16 900 NumerPDF  ROSU 

22
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

GSP 300m K U16 921 NumerPDF 53.21 53.21/19  ROSU 

23
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

GSP 2000 m K U16 904 NumerPDF 7:38.17 7:38.17/19  ROSU 

24
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

GSU 400m K U18 927 NumerPDF  ROSU 

25
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

GSP 600m K U16 925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19  ROSU 

26
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

GSU 800m K U18 914 NumerPDF 2:29.46 2:29.46/19  ROSU 

27
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 906 NumerPDF 56.56 56.56/19  ROSU   ZKN 

28
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

GSP 200m pł K U16 6 NumerPDF  ROSU 

 
TS Start Lublin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALJABALI Maciej 2006-06-01 Z/0422/20

TAK

GSP W dal M U18 801 NumerPDF  ROSU 

2
BASAK Jakub 2006-02-14 Z/1617/19

TAK

GSP W dal M U18 716 NumerPDF 4.18/19  ROSU 

3
CICHALEWSKA Klaudia 2006-09-26 Z/1620/19

TAK

GSP W dal K U18 715 NumerPDF 3.46/19  ROSU 

4
CICHALEWSKA Nikola 2006-09-26 Z/1621/19

TAK

GSP W dal K U18 716 NumerPDF 2.96/19  ROSU 

5
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

GSP W dal K U18 621 NumerPDF 3.73/19  ROSU 

6
CISEŁ Daria 2006-01-29 Z/0506/20

TAK

GSP 600m K U16 612 NumerPDF  ROSU 

7
DUTKOWSKI Jakub 2005-08-19 Z/2174/19

TAK

GSP W dal M U18 702 NumerPDF 4.35/19  ROSU 

8
KOSIARSKI Maciej 2006-06-08 Z/0505/20

TAK

GSP W dal M U18 803 NumerPDF  ROSU 

9
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

GSP W dal M U18 605 NumerPDF 4.30/18  ROSU 

10
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

GSP 100m M U18 692 NumerPDF  ROSU 

11
WERMIŃSKI Bartosz 2006-04-06 Z/1622/19

TAK

GSP 100m M U18 712 NumerPDF  ROSU 

12
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

2019

GSP W dal M U18 604 NumerPDF 4.74/18  ROSU 

13
WÓJTOWICZ Emilia 2006-09-23 Z/0504/20

TAK

GSP Wzwyż K U18 804 NumerPDF  ROSU 

14
ZADROGA Klara 2006-10-26 Z/0423/20

TAK

GSP Wzwyż K U18 802 NumerPDF  ROSU 

15
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 Z/3830/18

TAK

GSP W dal M U18 606 NumerPDF 4.94/19  ROSU 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 123 ( 123 ) K-66 M-57
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

GSU 2000m prz.M U18 603 NumerPDF 6:32.57 6:32.57/19  ROSU 

2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

GSU 400m pł K U18 354 NumerPDF 65.54 65.54/19  ROSU   ZKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

GSU 100m K U18 887 NumerPDF 13.72 13.72/19  ROSU 

2
BRYL Fabian 2006-05-31 Z/5418/19

TAK

GSU 300m M U16 882 NumerPDF 42.43/19  ROSU 

3
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

GSU 110m M (91.4) U18 874 NumerPDF  ROSU   ZKN 

4
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

GSU 400m pł M (84) U18 882 NumerPDF 55.92 55.92/19  ROSU   ZKN 

5
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

GSU Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 54.67 54.67/19  ROSU   ZKN   SKN 

6
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

GSU 400m K U18 866 NumerPDF 57.42/19  ROSU   KNF   SKN 

7
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

GSU 400m K U18 889 NumerPDF 54.82 54.82/19  ROSU   KNF   SKN 

8
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

GSU 800m M U18 888 NumerPDF  ROSU 

9
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

GSU 100m pł K U18 887 NumerPDF 14.91 14.91/19  ROSU   ZKN 

10
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

GSU 5000 m ch K U18 883 NumerPDF 26:40.24 26:40.24/19  ROSU   ZKN 

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 16 ( 16 ) K-5 M-11
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUZDA Jakub 2005-07-25 Z/5718/19

TAK

GSP 100m M U18 89 NumerPDF  ROSU 

2
CHUDZIKIEWICZ Bartłomiej 2006-02-22 Z/5719/19

TAK

GSP 300m M U16 88 NumerPDF  ROSU 

3
DUDZIŃSKI Michał 2006-02-25 Z/1509/19

TAK

GSP 300m M U16 66 NumerPDF  ROSU 

4
JÓŹWIAK Jakub 2006-04-27 Z/5711/19

TAK

GSP 300m M U16 63 NumerPDF  ROSU 

5
KACPERCZYK Wiktoria 2006-09-12 Z/0923/20

TAK

GSP Wzwyż K U18 90 NumerPDF  ROSU 

6
KAŁUSKA Emilia 2005-03-08 Z/0924/20

TAK

GSP Kula K U18 (3kg) 91 NumerPDF  ROSU 

7
ŁAWNICZEK Natalia 2005-04-02 Z/1510/19

TAK

GSP 100m K U18 61 NumerPDF  ROSU 

8
ŁUSZCZEK Nikola 2006-07-11 Z/5691/19

2019

GSP 300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

9
MIELNIK Bartosz 2005-11-09 Z/5721/19

TAK

GSP Wzwyż M U18 82 NumerPDF  ROSU 

10
NAWRACAŁA Bartosz 2006-01-26 Z/5696/19

TAK

GSP Kula M U18 (5kg) 44 NumerPDF 8.14 8.14/19  ROSU 

11
SUSZYŃSKA Dominika 2005-03-17 Z/5715/19

TAK

GSP 100m K U18 81 NumerPDF  ROSU 

12
SZATKOWSKI Tomasz 2005-06-25 Z/5692/19

TAK

GSP 100m M U18 22 NumerPDF  ROSU 

13
SZULIK Markus 2006-12-31 Z/0925/20

TAK

GSP 300m M U16 92 NumerPDF  ROSU 

14
URUSKI Oliwier 2004-10-01 Z/2225/19

2019

GSP 1000m M U16 68 NumerPDF  ROSU 

15
WRÓBEL Kacper 2006-10-11 Z/5713/19

TAK

GSP Dysk M U16 (1kg) 79 NumerPDF  ROSU 

16
ZIELENIEWSKI Gracjan 2004-02-26 Z/5722/19

2019

GSP Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF  ROSU 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Ośrodek GSP lub GSU Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

GSU 100m pł K U18 60 NumerPDF 16.74 16.74/19  ROSU 

2
BIERNAT Kamil 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

GSU 800m M U18 52 NumerPDF 2:09.84 2:09.84/19  ROSU 

3
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

GSU Wzwyż K U18 41 NumerPDF 1.62 1.63/18  ROSU 

4
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

GSP 300m M U16 21 NumerPDF 44.28 44.28/19  ROSU 

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

GSU Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 14.09 14.09/19  ROSU   ZKN   SKN 

6
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

GSP 600m K U16 1 NumerPDF 2:08.21 2:03.32/18  ROSU 

7
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

GSP Tyczka K U18 43 NumerPDF 2.00 2.00/19  ROSU 

8
FEMLAK Szymon 2006-03-01 Z/5627/19

TAK

GSP 1000m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

9
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

GSP 2000m M U16 46 NumerPDF 6:54.82 6:54.82/19  ROSU 

10
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

GSP Wzwyż M U18 65 NumerPDF 1.60 1.60/19  ROSU 

11
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

GSP 200m pł M U16 57 NumerPDF 30.66 30.66/19  ROSU 

12