Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do kadry wojewódzkiej U16 - dolnośląskie
Sezon 2021
Osobostarty wszystkie: 97 ( 97 ) K-62 M-35
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 97 ( 97 ) K-62 M-35
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORZEK Martyna 2006-03-25 Z/0606/20

TAK

300m K U16 105 NumerPDF 50.15 50.15/19

2
NOWAK Antonina 2006-11-28 Z/0131/20

TAK

1000m K U16 106 NumerPDF

3
PAPIÓR Wojciech 2006-12-18 Z/3339/20

2020

600m M U16 80 NumerPDF

4
ŚNIEZEK Lena 2006-03-27 Z/3927/19

TAK

200m pł K U16 92 NumerPDF

5
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

100m K U16 102 NumerPDF

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 Z/2611/18

TAK

300m M U16 130 NumerPDF

2
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

TAK

300m K U16 126 NumerPDF

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

2020

1000m K U16 101 NumerPDF 3:28.86/19  OSU 

2
JEWTUSZEK Franciszek 2006-03-31 Z/0669/20

2020

1000m M U16 114 NumerPDF  OSU 

3
KAŁWA Adam 2006-07-14 Z/5427/19

2020

Wieloskok M U16 115 NumerPDF  OSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

W dal K U16 88 NumerPDF  OSU 

2
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/2158/20

TAK

W dal K U16 99 NumerPDF 4.48/18  OSU 

3
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 12.10 12.10/20

4
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K U16 86 NumerPDF 1.30 1.30/20  OSU 

5
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 77 NumerPDF

6
OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 Z/4056/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 68 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKA Julia 2006-01-05 Z/0659/20

TAK

100m K U16 48 NumerPDF

2
BURMAS Emilia 2007-06-22 Z/2898/20

TAK

600m K U16 91 NumerPDF

3
HALEWICZ Julia 2007-04-27 Z/0201/21

TAK

Oszczep K U16 (500) 66 NumerPDF

4
KARPIAK Bartosz 2007-09-13 Z/3002/20

TAK

300m M U16 92 NumerPDF

5
KILARSKA Wiktoria 2007-07-02 Z/2432/20

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

6
KOZIOŁ Karol 2006-07-19 Z/0608/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 45 NumerPDF 8.07 8.07/20  OSU 

7
KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 Z/0203/21

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF  OSU 

8
MIŻDAL Kinga 2007-01-16 Z/2899/20

TAK

Wzwyż K U16 21 NumerPDF 1.40 1.40/19

9
MOSORKA Kacper 2006-08-10 Z/0499/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 43 NumerPDF  OSU 

10
PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 Z/3457/19

TAK

Wzwyż K U16 20 NumerPDF 1.58 1.58/20  OSU 

11
SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 Z/0513/20

TAK

1000m prz.M U16 107 NumerPDF

12
SZYMSKA Amelia 2006-03-21 Z/0511/20

TAK

300m K U16 33 NumerPDF

13
SZYMSKA Julia 2006-03-21 Z/0512/20

TAK

600m K U16 36 NumerPDF

14
TRZCINKA Mikołaj 2006-01-26 Z/0514/20

TAK

2000m M U16 13 NumerPDF

15
ZAWADA Marcelina 2007-01-20 Z/0204/21

TAK

600m K U16 25 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Anna 2006-12-13 Z/1032/19

TAK

2000 m K U16 799 NumerPDF

2
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

100m K U16 718 NumerPDF

3
SZARAPO Jakub 2006-02-13 Z/0473/20

TAK

300m M U16 751 NumerPDF

4
WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 Z/0392/20

TAK

300m M U16 305 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 Z/2795/20

TAK

300m M U16 700 NumerPDF

2
CZUŁA Julia 2006-01-17 Z/0615/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 610 NumerPDF 9.05 9.05/20

3
DURASIEWICZ Anna 2006-02-14 Z/0591/20

TAK

200m pł K U16 692 NumerPDF

4
GOGULSKA Wiktoria 2006-06-28 Z/0592/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 688 NumerPDF

5
SŁABICKA Aleksandra 2006-02-21 Z/2822/20

TAK

200m pł K U16 691 NumerPDF

6
STRANKOWSKI Robert 2006-09-02 Z/0597/20

TAK

200m pł M U16 697 NumerPDF

7
SZELIGA Kinga 2006-01-04 Z/0596/20

TAK

80m pł K U16 680 NumerPDF

8
ŚWIDER Kacper 2006-02-28 Z/0626/20

TAK

200m pł M U16 524 NumerPDF

9
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

Wzwyż K U16 644 NumerPDF 1.35 1.35/20

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Natalia 2007-01-06 Z/3021/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF

2
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1000m prz.K U16 1 NumerPDF

3
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

100m K U16 16 NumerPDF 13.06

4
KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 Z/0468/20

TAK

Wzwyż M U16 12 NumerPDF 1.45 1.45/20

5
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

6
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

Wzwyż K U16 14 NumerPDF 1.60 1.56/20

7
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF 1.47 1.47/20

8
SINIAWA Krystian 2006-10-02 Z/2793/19

TAK

110m M (91.4) U16 11 NumerPDF

9
SZYRNER Adam 2007-10-10 Z/4180/19

TAK

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF

10
WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 Z/2790/19

TAK

Wzwyż K U16 18 NumerPDF 1.48 1.45/20

11
WOJNOWSKI Michał 2006-08-30 Z/5681/19

2020

1000m M U16 44 NumerPDF

12
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

80m pł K U16 9 NumerPDF

13
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

80m pł K U16 4 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OBIEGŁO Michał 2007-12-23 Z/3741/20

TAK

Tyczka M U16 62 NumerPDF

2
PORWOLIK Emil 2006-01-21 Z/0132/20

TAK

110m M (91.4) U16 606 NumerPDF  OSU 

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZYSKI Borys 2006-05-22 Z/2926/20

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF

2
CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 Z/0089/21

TAK

300m M U16 10 NumerPDF

3
SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 Z/0609/20

TAK

W dal K U16 86 NumerPDF 4.37 4.37/20

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 429 NumerPDF

2
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

300m K U16 403 NumerPDF

3
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 409 NumerPDF

4
NIECHWIADOWICZ Wiktoria 2007-02-12 Z/3930/19

TAK

Wzwyż K U16 452 NumerPDF

5
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 477 NumerPDF

6
ROLA Fabian 2007-10-12 Z/1319/20

TAK

1000m M U16 443 NumerPDF

7
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 472 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Kinga 2006-03-15 Z/0521/20

TAK

600m K U16 29 NumerPDF

2
DRAGUNOWICZ Nadia 2007-07-02 Z/0216/21

TAK

600m K U16 20 NumerPDF  OSU 

3
DROBIK Malwina 2006-10-07 Z/4167/20

TAK

2000 m K U16 5 NumerPDF  OSU 

4
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 Z/0519/20

TAK

600m K U16 31 NumerPDF

5
KOZŁOWSKA Maja 2006-07-23 Z/1016/20

TAK

600m K U16 9 NumerPDF  OSU 

6
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/0518/20

W dal K U16 4 NumerPDF 4.31 4.31/20

7
POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 Z/0517/20

TAK

600m K U16 2 NumerPDF

8
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

300m K U16 5 NumerPDF

9
ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 Z/0215/21

TAK

1000m K U16 23 NumerPDF

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEK Katarzyna 2006-07-17 Z/0616/20

TAK

80m pł K U16 60 NumerPDF

2
DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 Z/0817/19

TAK

1000m K U16 16 NumerPDF

3
KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 Z/3881/20

TAK

100m K U16 81 NumerPDF R

4
LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 Z/0820/19

TAK

80m pł K U16 77 NumerPDF R

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁECZEK Hubert 2006-01-20 Z/0463/20

TAK

600m M U16 952 NumerPDF

2
KUŁEK Dawid 2007-08-15 Z/0462/20

TAK

600m M U16 993 NumerPDF

3
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

600m K U16 963 NumerPDF

4
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

1000m M U16 961 NumerPDF

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIŃSKI Dawid 2006-07-19 Z/0628/20

2020

300m M U16 1 NumerPDF

2
BRANDYK Filip 2006-08-08 Z/3444/19

TAK

100m M U16 45 NumerPDF

3
DAŃKÓW Dorota 2007-05-17 Z/4915/19

TAK

300m K U16 17 NumerPDF

4
KARNAS Wiktor 2006-05-07 Z/4914/19

2020

Tyczka M U16 25 NumerPDF 2.20 2.20/20

5
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

100m K U16 4 NumerPDF  OSU 

6
MICHALSKA Hanna 2007-03-05 Z/0738/18

TAK

W dal K U16 5 NumerPDF 3.65/18  OSU 

7
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:50.32/17  OSU 

8
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

100m K U16 21 NumerPDF  OSU 

9
RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 Z/0164/21

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF

10
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

300m K U16 10 NumerPDF

11
ZIĘTEK Leon 2006-06-21 Z/5011/18

TAK

100m M U16 2 NumerPDF