Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj. opolskiego 2019
OPOLE, 23.06.2019
Osobostarty wszystkie: 62 ( 41 ) K-32 M-9
 
OPOLSKIE Osobostarty: 62 ( 41 ) K-32 M-9
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Katarzyna 2004-03-03 Z/5458/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 58 NumerPDF 33.51 33.51/19

2
WOŹNICZKA Zuzanna 2005-10-15 Z/2771/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 77 NumerPDF 8.26 9.11/18

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 80 NumerPDF 9.50 9.50/19

2
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 80 NumerPDF 34.44 34.44/19

3
DOROŻYŃSKA Joanna 2004-04-14 Z/0173/19

TAK

600m K U16 84 NumerPDF 1:49.16 1:49.16/19

4
GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 Z/5125/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 55 NumerPDF 36.01 36.01/19

5
GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 Z/5125/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 55 NumerPDF 10.36 10.36/19

6
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

100m K U16 77 NumerPDF 14.01 14.01/19

7
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 74 NumerPDF 27.21 27.21/19

8
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

100m K U16 74 NumerPDF 13.44 13.44/19

9
ROMANIUK Dominika 2005-03-23 Z/0174/19

TAK

W dal K U16 73 NumerPDF 4.44 4.44/19

10
ROMANIUK Dominika 2005-03-23 Z/0174/19

TAK

100m K U16 73 NumerPDF 13.72 13.72/19

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 14 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 66 NumerPDF 54.69 54.69/19

2
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 66 NumerPDF 14.72 14.72/19

3
CICHOŃ Julianna 2005-02-26 Z/2388/19

TAK

200m pł K U16 121 NumerPDF 34.82 34.82/19

4
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

600m K U16 16 NumerPDF 1:54.53/18

5
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

1000m K U16 16 NumerPDF

6
HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 Z/2737/18

TAK

300m M U16 30 NumerPDF 42.72 42.72/19

7
KĘDZIA Paulina 2004-03-15 Z/2687/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 17 NumerPDF 24.16 24.16/19

8
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

200m pł K U16 34 NumerPDF 31.44 31.44/19

9
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

80m pł K U16 34 NumerPDF 12.51 12.51/19

10
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF 1.66 1.66/19

11
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

300m K U16 45 NumerPDF 44.34 44.34/19

12
PIEKORZ Daniela 2004-03-19 Z/5411/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 47 NumerPDF 21.93/18

13
TARNOWSKI Jacek 2004-08-16 Z/2742/18

TAK

600m M U16 35 NumerPDF 1:40.45 1:37.48/18

14
WIENCIERZ Julia 2005-09-26 Z/2453/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 17 NumerPDF

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

200m pł M U16 824 NumerPDF 29.25 29.04/18

2
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

W dal M U16 824 NumerPDF 5.75 6.01/18

3
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/1083/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 134 NumerPDF 31.50 31.50/19

4
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 825 NumerPDF 13.74 13.74/19

5
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 825 NumerPDF 47.69 47.69/19

6
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

80m pł K U16 831 NumerPDF 12.31 12.24/18

7
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

200m pł K U16 831 NumerPDF 30.78 30.78/19

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 6 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

1000m K U16 7 NumerPDF 3:13.42 3:13.42/19

2
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

600m K U16 7 NumerPDF 1:44.41 1:44.41/19

3
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF 3:19.93 3:19.93/19

4
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

600m K U16 12 NumerPDF 1:44.85 1:44.85/19

5
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 10.59 10.59/19

6
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

100m K U16 10 NumerPDF 13.22 13.22/19

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

W dal K U16 589 NumerPDF 4.98 4.98/19

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 22 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

200m pł K U16 33 NumerPDF 34.25 34.02/18

2
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

80m pł K U16 33 NumerPDF 13.80 13.80/19

3
GREGULEC Luiza 2005-10-19 Z/2735/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF 9.38 9.38/19

4
GREGULEC Luiza 2005-10-19 Z/2735/18

TAK

100m K U16 23 NumerPDF 13.99 13.99/19

5
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

200m pł K U16 84 NumerPDF 32.30 31.61/18

6
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

80m pł K U16 84 NumerPDF 13.19 13.19/19

7
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

100m K U16 97 NumerPDF 13.65 13.65/19

8
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

300m K U16 97 NumerPDF 43.31 43.31/19

9
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF 1:44.70 1:44.70/19

10
MANDELA Emilia 2005-12-30 Z/1270/16

TAK

80m pł K U16 95 NumerPDF 12.75 12.75/19

11
PIĄTEK Karolina 2005-01-02 Z/3000/18

TAK

80m pł K U16 33 NumerPDF 13.52 13.52/19

12
PIĄTEK Karolina 2005-01-02 Z/3000/18

TAK

200m pł K U16 33 NumerPDF 33.91 33.91/19

13
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

80m pł K U16 55 NumerPDF 12.69 12.69/19

14
RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 Z/4803/18

TAK

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.51 1.51/19

15
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 53 NumerPDF 12.65 12.65/19

16
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 53 NumerPDF 47.32 47.32/19

17
ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 Z/2840/18

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.55 1.55/19

18
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

200m pł M U16 33 NumerPDF 29.93 29.93/19

19
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

110m M (91.4) U16 33 NumerPDF 18.01 18.01/19

20
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

Wzwyż K U16 2 NumerPDF 1.40 1.50/18

21
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

W dal M U16 52 NumerPDF 5.26 5.26/19

22
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

100m M U16 52 NumerPDF 11.91 11.91/19