Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 / U20 DOLNOŚLĄSKIE
Jablonec nad Nisu 20.01.2019r.
Osobostarty wszystkie: 336 ( 223 ) K-106 M-117
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 319 ( 213 ) K-96 M-117
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 21 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

60m K U18 27 NumerPDF 8.64 8.46/18

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

400m K U18 27 NumerPDF

3
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

60m pł K U18 57 NumerPDF

4
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

300m K U18 57 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

60m M U18 43 NumerPDF 7.43 7.43/18

6
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

300m M U18 43 NumerPDF

7
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

300m K U18 24 NumerPDF 46.09/18

8
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

60m K U18 24 NumerPDF 8.61 8.47/18

9
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 19 NumerPDF 10.44/17

10
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

60m M U18 44 NumerPDF 7.83 7.74/18

11
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

600m M U18 44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18

12
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M U18 16 NumerPDF 11.80/18

13
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K U18 8 NumerPDF 1.45/18

14
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

60m K U18 7 NumerPDF 7.89 7.89/18

15
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

300m K U18 7 NumerPDF 48.40/17

16
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

60m K U18 15 NumerPDF 8.76 8.76/18

17
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

300m K U18 15 NumerPDF

18
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

Wzwyż K U18 99 NumerPDF 1.35/18

19
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

60m K U18 99 NumerPDF 8.93/18

20
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U18 29 NumerPDF 6.44 6.44/18

21
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

400m M U18 29 NumerPDF

 
KL Ziemia Kłodzka Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 35/DS/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

60m M U20 111 NumerPDF 7.40

2
JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 Z/0444/19

TAK

300m M U20 111 NumerPDF

3
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

1000m M U18 14 NumerPDF 3:16.3/18

4
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

60m M U20 66 NumerPDF 7.72/16

5
POLAK Szczepan 2000-08-07 Z/0177/16

TAK

300m M U20 66 NumerPDF

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 16 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

60m M 166 NumerPDF 7.08 6.96/18

2
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

300m M 166 NumerPDF 35.70 35.63/16

3
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

2018

60m K U18 116 NumerPDF 8.97 8.97/18

4
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

60m K U18 124 NumerPDF 9.02 9.02/18

5
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

300m K U18 124 NumerPDF 47.74

6
GWOŹDZIEWICZ Julia 2001-07-23 Z/5052/18

2018

60m K U20 122 NumerPDF 9.49 9.49/18

7
GWOŹDZIEWICZ Julia 2001-07-23 Z/5052/18

2018

60m pł K U20 122 NumerPDF 12.44 12.44/18

8
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

60m K U20 119 NumerPDF 8.71/17

9
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

W dal K U20 119 NumerPDF 4.46

10
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

2018

Trójskok M 767 NumerPDF 13.81/18 PK

11
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

60m K U18 111 NumerPDF 8.60 8.60/18

12
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

300m K U18 111 NumerPDF 47.99

13
NAWOCKI Piotr 1970-02-04 Z/1232/13

TAK

Tyczka M 741 NumerPDF 4.30/17 PK

14
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

W dal K 777 NumerPDF 5.55/17 PK

15
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 777 NumerPDF 12.10/18 PK

16
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

60m K U18 117 NumerPDF 8.26

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 16 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

2018

1000m M U18 88 NumerPDF 3:44.80/17

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

2018

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 9.02/17

3
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

2018

Kula M U18 (5kg) 87 NumerPDF 15.14/18

4
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

2018

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 10.70/18

5
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

2018

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 14.03/18

6
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

2018

Kula M U18 (5kg) 22 NumerPDF 8.38/18

7
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2018

60m K U18 83 NumerPDF 8.21/18

8
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

2018

300m K U18 83 NumerPDF

9
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

2018

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 13.26/18

10
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2018

300m K U18 85 NumerPDF 46.40/17

11
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2018

W dal K U18 85 NumerPDF 5.23/18

12
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

2018

Kula K (4kg) 95 NumerPDF 11.86/18

13
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

2018

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 10.91/18

14
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

60m pł K U20 80 NumerPDF

15
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2018

Wzwyż K U20 80 NumerPDF 1.51/18

16
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

2018

Kula K (4kg) 93 NumerPDF 11.57/17

 
LKS Polkowice Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNAT Jan 2003-09-16 Z/5325/18

2018

Kula M U18 (5kg) 4 NumerPDF

2
JÓZEFOWICZ Jakub 2003-01-04 Z/5326/18

2018

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF

3
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K (4kg) 8 NumerPDF

4
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

2018

W dal K U18 7 NumerPDF

5
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

60m M 5 NumerPDF 7.05 6.90/18

6
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

300m M 5 NumerPDF

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 15 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

2018

60m pł M U18 110 NumerPDF 9.48 9.48/18

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

2018

300m M U18 110 NumerPDF

3
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

2018

Wzwyż M U18 106 NumerPDF 1.60 1.60/18

4
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

2018

300m M U18 106 NumerPDF

5
SIWEK Jakub 2003-11-14 Z/2629/18

2018

60m M U18 119 NumerPDF 8.03 8.03/18

6
SIWEK Jakub 2003-11-14 Z/2629/18

2018

300m M U18 119 NumerPDF

7
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

2018

60m M U20 101 NumerPDF 7.86/18

8
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

2018

400m M U20 101 NumerPDF

9
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

2018

Wzwyż K U18 102 NumerPDF 1.50/18

10
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

2018

W dal M U18 109 NumerPDF

11
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

2018

Trójskok M U18 109 NumerPDF

12
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

2018

60m M U18 104 NumerPDF

13
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

2018

400m M U18 104 NumerPDF

14
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

2018

60m K U18 103 NumerPDF 8.57/18

15
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

2018

300m K U18 103 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 28 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

2018

Wzwyż K U20 55 NumerPDF 1.50/17

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

2018

Kula M U18 (5kg) 41 NumerPDF 11.49/17

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

2018

60m pł K U20 69 NumerPDF

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

2018

Tyczka M U18 49 NumerPDF

5
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

2018

W dal M U18 49 NumerPDF 5.00/18

6
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

2018

300m M U18 34 NumerPDF 46.10/16

7
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

2018

60m pł K U18 38 NumerPDF

8
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

2018

W dal K U18 38 NumerPDF 4.81/18

9
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

2018

W dal K U20 63 NumerPDF 4.97/18

10
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

2018

Trójskok K U20 63 NumerPDF

11
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

2018

Wzwyż K U18 40 NumerPDF

12
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

2018

60m pł M U20 34 NumerPDF

13
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

2018

Tyczka M U20 34 NumerPDF

14
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

2018

Tyczka M U20 43 NumerPDF 3.60/18

15
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

2018

60m pł M U20 43 NumerPDF 8.89/18

16
KATA Łukasz 2003-11-05 Z/1294/18

2018

600m M U18 16 NumerPDF

17
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

2018

Kula M U20 (6kg) 42 NumerPDF

18
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

2018

1500m M U18 50 NumerPDF

19
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

2018

Tyczka M U20 32 NumerPDF

20
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

2018

Wzwyż M U20 32 NumerPDF

21
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

2018

400m K U20 34 NumerPDF

22
NIEZGODA Natalia 2003-08-18 Z/0831/17

2018

60m K U18 58 NumerPDF 9.00/18

23
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2018

60m pł K U18 60 NumerPDF

24
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

2018

60m K U18 60 NumerPDF 8.85/16

25
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

2018

Kula K (4kg) 40 NumerPDF

26
PIOTROWSKA Natalia 2001-08-02 Z/2653/15

2018

Tyczka K U20 64 NumerPDF

27
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

2018

Wzwyż M U20 41 NumerPDF 1.60/18

28
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

2018

Kula M U20 (6kg) 41 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 38 ( 23 ) K-10 M-13
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

2018

400m M U20 705 NumerPDF

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

2018

60m M U20 705 NumerPDF 7.12/18

3
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

2018

Tyczka M U20 77 NumerPDF 3.50 3.50/19

4
DUSZA Weronika 2003-12-18 Z/3554/18

2018

Kula K U18 (3kg) 522 NumerPDF

5
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

2018

60m K U20 502 NumerPDF 8.79/18

6
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

2018

400m K U20 502 NumerPDF

7
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

2018

60m K U18 705 NumerPDF 8.91/17

8
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

2018

300m K U18 705 NumerPDF 51.70/17

9
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

2018

60m M U20 60 NumerPDF 7.83/16

10
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2018

60m M U18 707 NumerPDF 7.35

11
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2018

300m M U18 707 NumerPDF

12
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2018

60m K U18 715 NumerPDF 9.37/18

13
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2018

300m K U18 715 NumerPDF

14
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2018

60m K U18 704 NumerPDF 8.33/18

15
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2018

300m K U18 704 NumerPDF

16
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2018

60m K U18 714 NumerPDF 8.31/18

17
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2018

300m K U18 714 NumerPDF

18
ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-10-23 Z/5231/18

2018

60m K U18 717 NumerPDF

19
ŁUCZKOWSKA Oliwia 2003-10-23 Z/5231/18

2018

300m K U18 717 NumerPDF

20
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

2018

Tyczka K U20 77 NumerPDF 4.10 4.11/18

21
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2018

400m M U20 700 NumerPDF

22
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

2018

60m M U20 53 NumerPDF 7.29/17

23
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

2018

W dal M U20 53 NumerPDF 6.46/17

24
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

2018

Tyczka M U20 42 NumerPDF 4.20 4.20/19

25
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

2018

Tyczka M U20 11 NumerPDF 3.80 3.80/19

26
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

2018

60m M U20 61 NumerPDF

27
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2018

60m K U18 56 NumerPDF

28
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2018

300m K U18 56 NumerPDF

29
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2018

60m M U18 56 NumerPDF 7.64/18

30
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

2018

300m M U18 56 NumerPDF 47.70/16

31
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

2018

W dal M U20 516 NumerPDF 5.78/18

32
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

2018

Trójskok M U20 516 NumerPDF

33
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2018

60m K U18 706 NumerPDF 8.29/18

34
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2018

300m K U18 706 NumerPDF

35
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2018

60m M U18 702 NumerPDF 7.32 7.32/18

36
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

2018

300m M U18 702 NumerPDF

37
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

2018

300m M U18 703 NumerPDF 45.20/17

38
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

2018

60m M U18 703 NumerPDF 7.57/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 35 ( 24 ) K-6 M-18
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

2018

60m pł M U18 1 NumerPDF

2
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

2018

300m M U18 1 NumerPDF

3
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

2018

Kula M U18 (5kg) 631 NumerPDF 10.26/18

4
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2018

60m M U18 666 NumerPDF 7.55/17

5
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2018

300m M U18 666 NumerPDF 43.40/17

6
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

2018

Kula M U18 (5kg) 699 NumerPDF 11.67/18

7
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

2018

Wzwyż M U18 605 NumerPDF 1.65/17

8
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

2018

Tyczka M U18 665 NumerPDF 2.40/18

9
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

2018

W dal M U20 659 NumerPDF

10
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

2018

60m pł M U20 659 NumerPDF

11
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

2018

Kula K U18 (3kg) 649 NumerPDF 10.16/18

12
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2018

60m pł M U18 525 NumerPDF

13
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2018

Tyczka M U18 525 NumerPDF 2.20/17

14
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

2018

Kula M U20 (6kg) 670 NumerPDF

15
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2018

60m M U20 25 NumerPDF 7.27 7.21/16

16
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2018

300m M U20 25 NumerPDF 43.69/14

17
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

2018

Trójskok K U18 500 NumerPDF

18
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2018

60m pł M U18 505 NumerPDF

19
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2018

Wzwyż M U18 505 NumerPDF 1.70 1.70/18

20
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

2018

Trójskok M U18 651 NumerPDF

21
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

2018

W dal M U18 651 NumerPDF 4.70/18

22
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

2018

60m pł M U20 633 NumerPDF

23
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

2018

Wzwyż M U20 633 NumerPDF

24
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

2018

Kula K U18 (3kg) 643 NumerPDF 8.47/17

25
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

2018

Tyczka M U20 628 NumerPDF 3.50/18

26
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

2018

Trójskok M 32 NumerPDF

27
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2018

60m pł M U18 601 NumerPDF

28
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2018

300m M U18 601 NumerPDF

29
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

60m pł M U18 635 NumerPDF 8.92/18

30
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

Tyczka M U18 635 NumerPDF 2.50/18

31
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2018

60m pł K U18 614 NumerPDF

32
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2018

Wzwyż K U18 614 NumerPDF

33
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

2018

400m K U18 618 NumerPDF

34
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

2018

Kula K (4kg) 7 NumerPDF

35
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

2018

Kula M U18 (5kg) 682 NumerPDF 12.80/18

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 21 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

2018

60m K U20 11 NumerPDF 8.32 8.04/17

2
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

2018

300m K U20 11 NumerPDF 48.38/15

3
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

2018

Trójskok M U18 77 NumerPDF

4
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

2018

Wzwyż M U18 77 NumerPDF 1.73 1.73/18

5
CICHOWICZ Jagoda 2002-02-13 Z/2365/16

2018

400m K U18 8 NumerPDF

6
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

2018

Trójskok M U18 76 NumerPDF 12.28

7
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

2018

W dal M U18 76 NumerPDF 5.83 5.83/18

8
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

2018

60m pł K U18 3 NumerPDF 10.37 10.37/18

9
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

2018

400m K U18 3 NumerPDF

10
PALIGA Krzysztof 2000-02-14 Z/3615/15

2018

1500m M U20 23 NumerPDF

11
PALIGA Krzysztof 2000-02-14 Z/3615/15

2018

1000m M U20 23 NumerPDF 2:55.10/17

12
SZNAJDER Patryk 2003-03-02 Z/1953/18

2018

W dal M U18 12 NumerPDF

13
SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 Z/0952/15

2018

400m M 26 NumerPDF

14
TEPER Patryk 2002-04-04 Z/3993/18

2018

W dal M U18 62 NumerPDF

15
TEPER Patryk 2002-04-04 Z/3993/18

2018

400m M U18 62 NumerPDF

16
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

2018

600m K U18 8 NumerPDF 1:57.24 1:57.24/18

17
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

2018

1000m K U18 8 NumerPDF

18
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

2018

400m K U18 1 NumerPDF

19
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

2018

60m pł K U18 1 NumerPDF 11.22 11.22/18

20
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2018

Trójskok M U20 74 NumerPDF

21
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2018

Wzwyż M U20 74 NumerPDF 1.65/16

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 9 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

2018

Tyczka M U20 51 NumerPDF 4.60 4.60/19

2
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

2018

Kula K (4kg) 11 NumerPDF

3
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

2018

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 8.72/18

4
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

2018

1000m M U18 63 NumerPDF 3:08.9/18

5
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

2018

600m K U18 72 NumerPDF 1:51.70/17

6
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

2018

Wzwyż K U18 66 NumerPDF 1.35/18

7
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

2018

Kula K U18 (3kg) 54 NumerPDF 7.55/18

8
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

2018

Kula K U18 (3kg) 69 NumerPDF

9
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

2018

Wzwyż K U18 69 NumerPDF 1.40/18

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

Tyczka M U20 26 NumerPDF 3.30/18

2
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

W dal M U20 26 NumerPDF 5.51/18

3
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

2018

Kula K U18 (3kg) 29 NumerPDF 9.30/18

4
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

2018

Kula K U18 (3kg) 27 NumerPDF 11.42/18

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 14 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

2018

60m K U20 10 NumerPDF 7.84 7.81/18

2
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

2018

300m K U20 10 NumerPDF

3
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

2018

1000m M U18 602 NumerPDF 2:42.46/18

4
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

2018

Tyczka M U18 604 NumerPDF 3.30/18

5
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

2018

60m M U18 22 NumerPDF 7.81 7.81/19

6
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

2018

300m M U18 22 NumerPDF 40.68 40.68/19

7
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2018

60m M 50 NumerPDF 7.76/18

8
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2018

400m M 50 NumerPDF 60.82/16

9
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

2018

60m M U20 608 NumerPDF 7.53 7.53/19

10
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

2018

400m M U20 608 NumerPDF 52.72 52.72/19

11
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2018

60m pł M U18 603 NumerPDF 8.56 8.56/19

12
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

2018

600m M U18 603 NumerPDF 1:24.98 1:24.98/19

13
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

2018

60m pł K U18 609 NumerPDF 10.06 10.06/19

14
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

2018

300m K U18 609 NumerPDF 48.41 47.29/18

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

2018

W dal M U18 79 NumerPDF 5.91 6.20/18

2
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

2018

60m pł K U18 25 NumerPDF 10.06 10.06/18

3
KARIM Adam 2002-08-07 Z/2794/18

2018

60m M U18 17 NumerPDF 7.74 7.74/18

4
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

2018

60m M U18 31 NumerPDF 7.64 7.64/19

5
SZELAST Karol 2002-10-18 Z/1785/17

2018

60m M U18 9 NumerPDF 7.80 7.80/19

6
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

2018

60m K U18 74 NumerPDF 7.86 7.85/17

7
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

2018

600m K U18 13 NumerPDF 2:02.40/17

8
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

2018

60m pł K U18 32 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 15 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

600m M U20 416 NumerPDF

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

300m M U20 416 NumerPDF 37.91/18

3
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

60m pł K U18 463 NumerPDF

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K U18 463 NumerPDF

5
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1000m K U18 460 NumerPDF 3:31.31/18

6
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

300m K U18 473 NumerPDF 52.40/17

7
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

600m K U18 473 NumerPDF

8
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

60m M U18 494 NumerPDF 7.84/18

9
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

300m M U18 494 NumerPDF

10
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

600m K U18 471 NumerPDF

11
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

300m K U18 471 NumerPDF 49.00/16

12
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1000m M U20 418 NumerPDF 2:45.09/18

13
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2018

300m M U18 400 NumerPDF

14
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

2018

W dal M U18 400 NumerPDF

15
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

400m M 480 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 12 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

2018

60m K U18 81 NumerPDF

2
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

2018

300m K U18 81 NumerPDF

3
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

W dal K U20 99 NumerPDF 4.99/18

4
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

Trójskok K U20 99 NumerPDF 10.21/17

5
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

2018

1000m K U18 29 NumerPDF 4:05.2/18

6
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

300m M U18 82 NumerPDF 38.20/18

7
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

400m M U18 82 NumerPDF

8
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

300m K U20 24 NumerPDF 46.46/18

9
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

400m K U20 24 NumerPDF

10
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

2018

1000m K U18 66 NumerPDF 3:32.3/18

11
SIURDYBAN Karolina 2002-09-07 Z/0492/17

TAK

300m K U18 11 NumerPDF 47.15

12
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

2018

600m K U18 22 NumerPDF 1:48.40 1:48.40/18

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 Z/3552/15

2018

Wzwyż M U20 6 NumerPDF 1.80/18

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

2018

1500m M U18 21 NumerPDF

2
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

2018

60m M U18 11 NumerPDF 7.56/18

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

2018

300m M U18 11 NumerPDF 47.20/16

 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 7 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

2018

1500m M U20 333 NumerPDF

2
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

2018

600m M U20 109 NumerPDF

3
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

2018

400m M U20 675 NumerPDF

4
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

2018

Kula K U18 (3kg) 298 NumerPDF 10.20/18

5
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

2018

60m K U18 444 NumerPDF

6
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

2018

300m K U18 444 NumerPDF

7
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

2018

600m M U20 394 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

60m pł K U18 304 NumerPDF 9.41 9.41/19

2
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

60m K U18 304 NumerPDF 8.15/18

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 17 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

2018

60m pł K U18 958 NumerPDF 10.29/18

2
BARTNICKA Kaja 2002-08-10 Z/1104/15

2018

60m K U18 958 NumerPDF 9.21/18

3
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

2018

Wzwyż M 960 NumerPDF 1.88/17

4
FIT Wiktor 1999-07-29 Z/0942/15

2018

600m M 965 NumerPDF 2:00.02/14

5
FRYZKOWSKA Klaudia 2002-08-20 Z/0255/17

2018

Kula K U18 (3kg) 969 NumerPDF 10.83/18

6
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

2018

60m pł K U18 970 NumerPDF

7
GRUDZIEŃ Natalia 2002-08-13 Z/0253/17

2018

W dal K U18 970 NumerPDF

8
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

2018

600m M U20 953 NumerPDF 1:23.44/18

9
LEWANDOWSKA Kamila 2003-01-21 Z/2818/17

2018

60m pł K U18 976 NumerPDF

10
LEWANDOWSKA Kamila 2003-01-21 Z/2818/17

2018

60m K U18 976 NumerPDF

11
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

2018

60m pł M U18 988 NumerPDF

12
OSCINSKI Hubert 2003-07-14 Z/2820/17

2018

60m M U18 988 NumerPDF

13
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

2018

600m K U20 961 NumerPDF 1:53.60/16

14
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

2018

1500m M U20 960 NumerPDF

15
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

2018

1000m M U18 956 NumerPDF 2:52.50/17

16
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

2018

60m M U18 987 NumerPDF 7.73/18

17
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

2018

W dal M U18 987 NumerPDF 4.79/17

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STANKIEWICZ Jakub 2001-10-12 Z/0766/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 644 NumerPDF 12.47 12.47/19

2
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 65 NumerPDF

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 24 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

2018

60m pł K U20 242 NumerPDF 9.58 9.58/18

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

2018

60m K U20 242 NumerPDF 8.32 8.30/17

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

60m pł K U20 1 NumerPDF 9.51 9.51/18

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2018

60m K U20 1 NumerPDF 8.19/17

5
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

2018

300m K U20 222 NumerPDF 42.99

6
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

2018

60m K U20 222 NumerPDF 7.99 7.87/17

7
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

2018

60m M U18 444 NumerPDF 7.30 7.30/19

8
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

2018

300m M U18 444 NumerPDF 36.99 51.40/17

9
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

2018

400m M U20 8 NumerPDF 50.99 54.14/18

10
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

60m pł K U18 718 NumerPDF 11.29 11.29/19

11
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

2018

W dal K U18 718 NumerPDF 4.99 4.99/19

12
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

2018

60m M U18 16 NumerPDF 7.16 7.16/19

13
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

2018

400m M U18 504 NumerPDF 50.99 55.19/18

14
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

60m M U18 714 NumerPDF 7.20 7.20/19

15
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

2018

60m pł K U18 8 NumerPDF 9.60 9.60/19

16
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

2018

60m K U18 8 NumerPDF 8.05/18

17
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

2018

60m M U20 666 NumerPDF 7.11 7.11/19

18
SIERADZKI Wiktor 2003-01-20 Z/0555/19

TAK

60m M U18 27 NumerPDF

19
SIERADZKI Wiktor 2003-01-20 Z/0555/19

TAK

400m M U18 27 NumerPDF 54.81

20
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

400m K U18 16 NumerPDF 60.99

21
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

60m K U18 16 NumerPDF 8.56 8.56/19

22
WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 Z/0556/19

TAK

60m K U18 27 NumerPDF 8.42

23
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

60m M 444 NumerPDF 7.33/17

24
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

300m M 444 NumerPDF 36.49

 
LUBUSKIE Osobostarty: 15 ( 9 ) K-9 M-0
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 15 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

2018

60m pł K U18 60 NumerPDF 10.42 10.42/18

2
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

2018

W dal K U18 60 NumerPDF 4.50 4.50/18

3
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

2018

60m pł K U18 44 NumerPDF 9.81 9.81/18

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

2018

300m K U18 44 NumerPDF

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

Kula K U18 (3kg) 41 NumerPDF

6
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

2018

Wzwyż K U18 41 NumerPDF 1.64 1.64/18

7
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

2018

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 11.01/18

8
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

2018

Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.50 1.50/17

9
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

2018

60m K U18 56 NumerPDF 8.81 8.81/18

10
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

2018

300m K U18 56 NumerPDF

11
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2018

60m pł K U18 48 NumerPDF 9.29 9.04/18

12
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

2018

W dal K U18 48 NumerPDF 4.67 4.88/16

13
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

2018

60m pł K U18 49 NumerPDF 9.51 9.33/18

14
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

2018

60m K U18 49 NumerPDF 8.42 8.36/18

15
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

2018

Kula K U18 (3kg) 52 NumerPDF 10.14/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

2018

60m K U18 2 NumerPDF 8.10 8.10/18

2
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

2018

W dal K U18 2 NumerPDF 5.15 5.15/18