Internetowe zgłoszenia do imprezy: 11. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 31.08.2019
Osobostarty wszystkie: 55 ( 36 ) K-16 M-20
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 42 ( 24 ) K-12 M-12
 
LUKS Strzałków Osobostarty: 22 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

100m K 87 NumerPDF 13.04 12.95/18

2
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

400m K 87 NumerPDF 66.46/18

3
DŁUBAK Natalia 2005-12-09 Z/4079/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 89 NumerPDF

4
DŁUBAK Natalia 2005-12-09 Z/4079/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 89 NumerPDF 8.54 8.54/19

5
GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

Wzwyż K U16 82 NumerPDF 1.28 1.28/19

6
GˇSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

100m K U16 82 NumerPDF 15.50/18

7
JAGU¦CIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

800m K 80 NumerPDF 2:17.87 2:17.87/19

8
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

100m M 88 NumerPDF 11.88 11.88/19

9
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

300m M 88 NumerPDF 38.90/18

10
KACZMARCZYK Piotr 2004-06-18 Z/3202/19

TAK

100m M U16 88 NumerPDF 13.20 13.20/19

11
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

100m M 85 NumerPDF 12.43 12.24/18

12
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

300m M 85 NumerPDF

13
PURGAŁ Matylda 2007-01-27 Z/3200/19

TAK

200m pł K U16 84 NumerPDF

14
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

TAK

100m K 84 NumerPDF 14.31 14.05/18

15
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

TAK

400m K 84 NumerPDF 69.87/18

16
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

100m K U16 83 NumerPDF 13.51 13.51/19

17
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

300m K 83 NumerPDF 45.69 45.69/19

18
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 12.81 12.81/19

19
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

300m K 84 NumerPDF 42.47 42.47/19

20
WÓJCIK Paulina 2002-02-22 Z/1841/19

TAK

800m K 80 NumerPDF

21
WÓJCIK Paulina 2002-02-22 Z/1841/19

TAK

400m K 80 NumerPDF

22
WRÓBLEWSKI Kacper 2004-07-29 Z/5251/18

TAK

200m pł M U16 84 NumerPDF 35.87/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 20 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

100m M U16 135 NumerPDF 12.68/18

2
GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 Z/0510/19

TAK

300m M 142 NumerPDF

3
GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 Z/0510/19

TAK

100m M 142 NumerPDF

4
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

300m M 148 NumerPDF 37.21 37.21/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M 148 NumerPDF 4.00 4.00/19

WARUNKOWO - BADANIA
6
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

600m K 141 NumerPDF 1:58.82 1:58.82/19

7
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

300m K 146 NumerPDF 45.07 45.07/19

8
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K U16 146 NumerPDF 2.80 2.81/18

9
KORC Juliusz 2003-05-14 Z/2765/17

TAK

300m M 132 NumerPDF

10
KORC Juliusz 2003-05-14 Z/2765/17

TAK

100m M 132 NumerPDF 12.07 12.07/19

11
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

400m M 137 NumerPDF 51.08/17

12
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

100m M 137 NumerPDF 11.59 11.37/18

13
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

300m K 143 NumerPDF 41.42 41.42/19

14
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

100m K U16 143 NumerPDF 12.91/18

15
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

300m M 143 NumerPDF 36.34/18

16
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

100m M 143 NumerPDF 11.20/18

17
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

600m M 142 NumerPDF 1:28.03 1:28.03/19

18
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

100m M U16 142 NumerPDF 12.65/18

19
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

TAK

600m M 144 NumerPDF 1:34.87/18

20
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

TAK

100m M 144 NumerPDF 12.95/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 13 ( 12 ) K-4 M-8
 
MKS Bielik Leszno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 80/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

300m M 14 NumerPDF 40.37 40.37/19

2
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/1776/19

TAK

100m M U16 14 NumerPDF 12.76 12.76/19

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILALOV Isa 2006-10-24 Z/4735/19

TAK

Tyczka M U16 125 NumerPDF 2.00 2.00/19

2
CHOJNACKI Dawid 2004-09-17 Z/2108/18

TAK

Tyczka M U16 117 NumerPDF 2.60 2.60/19

3
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

Tyczka M 105 NumerPDF 3.70 3.70/19

4
STRELCZUK Jakub 2007-08-14 Z/0397/19

TAK

Tyczka M U16 122 NumerPDF 2.20 2.20/19

5
WEREDA Dawid 2004-11-05 Z/2107/18

TAK

Tyczka M U16 118 NumerPDF 2.40 2.40/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

600m K 36 NumerPDF 1:53.27 1:53.27/19

2
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

100m K 58 NumerPDF 13.63 13.63/19

3
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

400m M 250 NumerPDF

4
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

300m K 12 NumerPDF 49.88 49.88/19

5
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

300m K 44 NumerPDF 46.82/18

6
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

1000m M 214 NumerPDF 3:20.55/18