Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowy Mityng Lekkoatletyczny
SZCZECIN, 26.01.2019
Osobostarty wszystkie: 67 ( 42 ) K-39 M-3
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
LUKS Lidzbark Welski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/WN/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KILANOWSKA Patrycja 2007-01-07 Z/2564/17

TAK

Trójskok K 9 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 66 ( 41 ) K-38 M-3
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

2018

W dal M 72 NumerPDF 5.92/18

2
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

2018

60m M 72 NumerPDF 7.29/18

3
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

2018

60m M 70 NumerPDF 7.43/18

4
MALSKI Aleks 2003-01-22

60m M 60 NumerPDF 7.52/18

5
RYDELEK Alicja 2002-11-11

60m K 43 NumerPDF 8.45/18

6
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04

60m K 58 NumerPDF 8.52/17

7
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09

60m K 84 NumerPDF

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 55 ( 31 ) K-31 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

60m K 1 NumerPDF 8.70/18

2
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

W dal K 1 NumerPDF 3.94 4.20/17

3
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

60m K 47 NumerPDF 9.21 9.21/18

4
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

W dal K dz 47 NumerPDF 4.19 4.19/18

5
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

60m K 29 NumerPDF 8.99/18

6
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

W dal K 29 NumerPDF 4.41/18

7
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

60m K 26 NumerPDF 8.96 8.96/18

8
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

W dal K dz 26 NumerPDF 3.84 3.84/18

9
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

60m K 9 NumerPDF 9.77 9.75/18

10
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

W dal K 9 NumerPDF 3.76 3.76/18

11
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

60m K 50 NumerPDF 9.96/18

12
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

W dal K dz 50 NumerPDF

13
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

60m K 33 NumerPDF 9.19 9.19/18

14
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

W dal K 33 NumerPDF 3.74/18

15
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

60m K 22 NumerPDF 9.37 9.37/18

16
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

W dal K dz 22 NumerPDF

17
JAGUSZEWSKA Zuzanna 2005-03-20 Z/0897/16

TAK

60m K 16 NumerPDF 9.61 9.61/18

18
JAGUSZEWSKA Zuzanna 2005-03-20 Z/0897/16

TAK

W dal K 16 NumerPDF 3.45/18

19
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

60m K 11 NumerPDF 8.70 8.70/18

20
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

W dal K dz 11 NumerPDF 3.93 3.93/18

21
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

60m K 45 NumerPDF 9.79 9.70/18

22
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

W dal K 45 NumerPDF 3.67 3.67/18

23
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

60m K 51 NumerPDF 9.68/18

24
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

60m K 24 NumerPDF 9.44/18

25
KA¬MIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

60m K 42 NumerPDF 9.45 9.45/18

26
KA¬MIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

W dal K dz 42 NumerPDF

27
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

60m K 34 NumerPDF 8.60/17

28
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

60m K 25 NumerPDF 8.82 8.62/17

29
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

60m K 19 NumerPDF 9.60 9.03/18

30
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

W dal K 19 NumerPDF 3.96 4.19/17

31
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

60m K 13 NumerPDF 9.71/18

32
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

W dal K 13 NumerPDF 3.37/18

33
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

60m K 28 NumerPDF 9.33/17

34
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

W dal K 28 NumerPDF 3.96 3.96/18

35
OLENDER Anastazja 2007-12-02

60m K 30 NumerPDF 10.44/18

36
OLENDER Anastazja 2007-12-02

W dal K dz 30 NumerPDF

37
ORZEŁ Wiktoria 2008-05-10

60m K 37 NumerPDF

38
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

60m K 21 NumerPDF 9.39 9.39/18

39
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

W dal K dz 21 NumerPDF 3.19/18

40
PRIEDITIS Matylda 2008-03-09

60m K 44 NumerPDF

41
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

W dal K dz 43 NumerPDF 3.70 3.70/18

42
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

60m K 43 NumerPDF 9.49 9.49/18

43
RUDNIK Julia 2007-07-12

60m K 8 NumerPDF 9.60 9.60/18

44
RUDNIK Julia 2007-07-12

W dal K dz 8 NumerPDF

45
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

60m K 32 NumerPDF 8.80 8.80/18

46
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

W dal K dz 32 NumerPDF 3.92 3.92/18

47
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09

60m K 18 NumerPDF 9.84 9.84/18

48
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09

W dal K dz 18 NumerPDF

49
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

60m K 3 NumerPDF 8.93 8.93/18

50
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

W dal K 3 NumerPDF 4.30 4.30/18

51
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

2018

60m K 35 NumerPDF 8.81/18

52
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

2018

W dal K 35 NumerPDF 3.69 4.38/18

53
WRÓBEL Aleksandra 2007-01-12

60m K 38 NumerPDF

54
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10

60m K 40 NumerPDF 9.89 9.89/18

55
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10

W dal K dz 40 NumerPDF

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

2018

60m K 28 NumerPDF 8.85/18

2
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

60m K 32 NumerPDF 8.80/18

3
STĘŻALSKA Amelia 2005-08-31 Z/0144/19

TAK

60m K 29 NumerPDF

4
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

2018

60m K 31 NumerPDF 8.47/18