Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK! U15
TORUŃ, 29.11.2020
Osobostarty wszystkie: 257 ( 257 ) K-170 M-87
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U15 (5kg) 38 NumerPDF 13.67 13.67/20  ROSU 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

60m K U15 16 NumerPDF 8.13 8.13/20

2
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

Wzwyż K U15 14 NumerPDF 1.55 1.55/20

3
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

Wzwyż K U15 13 NumerPDF 1.40 1.45/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

60m pł K U15 9 NumerPDF  ROSU 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 55 ( 55 ) K-37 M-18
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

1000m M U15 461 NumerPDF 4:00.27 4:00.27/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

TAK

600m K U15 466 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 Z/4220/20

TAK

600m M U15 467 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

1000m M U15 857 NumerPDF 2:53.26 2:53.26/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

300m K U15 8 NumerPDF 55.23/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

TAK

1000m K U15 18 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
4
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

TAK

300m K U15 26 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
5
KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 Z/0075/20

TAK

300m M U15 12 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
6
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

1000m K U15 868 NumerPDF 3:13.80 3:13.80/20

WARUNKOWO - BADANIA
7
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

TAK

300m K U15 27 NumerPDF 49.44 49.44/20

WARUNKOWO - BADANIA
8
RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 Z/2431/19

TAK

600m M U15 841 NumerPDF 1:37.73 1:37.73/20

WARUNKOWO - BADANIA
9
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

1000m M U15 873 NumerPDF 2:52.97 2:52.97/20

WARUNKOWO - BADANIA
10
WARCZAK Alicja 2007-11-20 Z/0078/20

TAK

1000m K U15 16 NumerPDF 3:48.64 3:48.64/20

WARUNKOWO - BADANIA
11
WITKOWSKA Barbara 2007-03-04 Z/0182/18

TAK

300m K U15 99 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

60m pł K U15 509 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

60m M U15 900 NumerPDF 7.55 7.55/20  ROSU 

2
GOLAS Anita 2007-08-28 Z/0589/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 744 NumerPDF

3
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

2019

300m K U15 124 NumerPDF 46.59 46.59/20

4
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 Z/0567/18

TAK

600m K U15 129 NumerPDF 1:49.46 1:49.46/20

WARUNKOWO - BADANIA
5
LISOWSKA Daria 2007-04-30 Z/5204/18

2019

600m K U15 116 NumerPDF 1:54.32 1:54.32/20

6
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U15 915 NumerPDF 3:28.75 3:28.75/20  ROSU 

7
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

600m M U15 724 NumerPDF 1:37.88 1:37.88/20

WARUNKOWO - BADANIA
8
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26 Z/5199/18

2019

300m M U15 120 NumerPDF 40.10 40.10/20

WARUNKOWO - BADANIA
9
WOŹNIAK Maja 2007-10-25 Z/2342/20

TAK

60m K U15 493 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 11 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 874 NumerPDF 7.21 7.21/20  ROSU 

2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 878 NumerPDF 8.64 8.64/20  ROSU 

3
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

W dal K U15 881 NumerPDF 4.95 4.95/20  ROSU 

4
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 892 NumerPDF 7.40 7.40/20

5
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 887 NumerPDF  ROSU 

6
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

1000m K U15 872 NumerPDF 3:07.76 3:07.76/20

7
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

600m M U15 869 NumerPDF 1:37.06 1:37.06/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U15 (3kg) 875 NumerPDF 9.26 9.26/20

9
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

W dal K U15 884 NumerPDF 4.55 4.55/20

10
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Kula M U15 (5kg) 886 NumerPDF 10.41 10.41/20

11
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

W dal K U15 875 NumerPDF 5.02 5.02/20  ROSU 

 
MKL Toruń Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

60m pł K U15 545 NumerPDF

2
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

60m M U15 545 NumerPDF 8.04 8.04/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
LACH Radosław 2006-03-02 Z/3189/20

TAK

300m M U15 555 NumerPDF 41.03/19

4
LIMONT Anna 2007-10-13

60m K U15 555 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
5
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

300m K U15 513 NumerPDF 45.28 45.28/20

6
MAŁYSZA Alicja 2007-08-29

60m K U15 3 NumerPDF 9.21 9.21/20

WARUNKOWO - BADANIA
7
MARIA Ziółkowska 2007-02-14

600m K U15 155 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
8
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

300m K U15 560 NumerPDF 47.01 47.01/20

WARUNKOWO - BADANIA
9
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

60m K U15 40 NumerPDF 8.50 8.50/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

60m pł K U15 3 NumerPDF  ROSU 

2
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

300m M U15 2 NumerPDF 47.57 47.57/20

3
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

300m K U15 11 NumerPDF 51.88/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

60m pł K U15 4 NumerPDF  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

600m M U15 196 NumerPDF 1:45.97 1:45.97/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

300m K U15 7 NumerPDF 43.93 43.93/20  ROSU 

7
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 3 NumerPDF 10.76 10.76/20  ROSU 

8
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

300m K U15 2 NumerPDF 42.50 42.50/20  ROSU 

9
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

W dal M U15 4 NumerPDF 4.40 4.40/20

WARUNKOWO - BADANIA
10
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

300m K U15 1 NumerPDF 44.38 44.38/20

WARUNKOWO - BADANIA
11
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

600m M U15 1 NumerPDF 1:52.29 1:52.29/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
LUBUSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Z/0067/20

TAK

600m K U15 63 NumerPDF 2:09.60 2:09.60/20

 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

60m pł K U15 333 NumerPDF

2
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 333 NumerPDF 13.33 13.33/20

3
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

300m K U15 353 NumerPDF 46.12 46.12/20

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

W dal K U15 885 NumerPDF 4.57 4.57/20  ROSU 

2
JEŻ Aleksandra 2007-08-03 Z/0747/20

TAK

600m K U15 884 NumerPDF 1:48.53 1:48.53/20

3
ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 Z/4390/20

TAK

2000m ch K U15 1 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

300m K U15 21 NumerPDF 46.14 46.14/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

300m M U15 21 NumerPDF 39.24 39.24/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

60m K U15 53 NumerPDF 8.64/19

3
MARCINIAK Maria 2006-10-03 Z/0454/20

TAK

W dal K U15 1 NumerPDF 4.71 4.71/20

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

60m M U15 23 NumerPDF 7.98/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

60m K U15 30 NumerPDF 8.22 8.22/20

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

600m K U15 641 NumerPDF 1:54.96 1:53.13/19  ROSU 

 
WKS Sobieski Omega Systems Żagań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 23/LB/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULTYS Ewa 2007-10-08 Z/2975/20

TAK

60m K U15 1 NumerPDF 8.80 8.80/20

2
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

600m M U15 1 NumerPDF 1:41.67 1:41.67/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

W dal K U15 71 NumerPDF 4.72 4.72/20

2
TAMOŃ Julia 2006-09-01 Z/0483/20

TAK

60m K U15 64 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U15 (5kg) 6 NumerPDF 12.97 12.97/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

600m K U15 141 NumerPDF 1:53.24 1:53.24/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
PORADECKA Adrianna 2007-10-27 Z/0214/19

TAK

W dal K U15 15 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
4
SMYKA Jakub 2006-03-15 Z/0185/20

TAK

300m M U15 1 NumerPDF 43.79 43.79/20

WARUNKOWO - BADANIA
5
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

60m M U15 21 NumerPDF 8.37/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-01-01

60m K U15 46 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
ŚMIGLEWSKA Zuzanna 2007-01-01

Kula K U15 (3kg) 71 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

300m K U15 51 NumerPDF 43.47 43.47/20  ROSU 

2
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

Wzwyż K U15 51 NumerPDF 1.35 1.35/20

3
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

60m pł K U15 540 NumerPDF

4
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

300m K U15 511 NumerPDF 42.22 42.22/20

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 Z/0246/18

TAK

600m M U15 95 NumerPDF 1:36.58 1:36.58/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
PYSKLAK Amelia 2007-01-04 Z/0224/20

TAK

1000m K U15 95 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

W dal K U15 306 NumerPDF 4.97 4.97/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 43 ( 43 ) K-31 M-12
 
www.duklanowskiteam.com
Ducla Academy Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 104/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

600m K U15 21 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/20

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

60m K U15 859 NumerPDF 8.65/19

2
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

2000m ch K U15 543 NumerPDF 15:37.65 15:37.65/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 Z/5813/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 522 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

W dal K U15 121 NumerPDF 3.93 3.93/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 Z/3745/19

TAK

Wzwyż K U15 126 NumerPDF 1.35 1.35/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

60m K U15 116 NumerPDF 9.54/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

60m K U15 100 NumerPDF 8.53/19

2
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

60m M U15 101 NumerPDF 7.56 7.56/20

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHANOWSKA Daria 2007-07-30 Z/3256/20

TAK

Kula K U15 (3kg) 16 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 18 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
RADECKA Weronika 2006-09-01

60m pł K U15 19 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

Kula K U15 (3kg) 13 NumerPDF 8.50 8.50/20

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

60m pł M U15 68 NumerPDF  ROSU 

2
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

60m pł M U15 71 NumerPDF  ROSU 

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZUZY Miłosz 2007-10-18 Z/1958/20

TAK

1000m M U15 60 NumerPDF 3:16.29 3:16.29/20

2
DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 Z/3188/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 62 NumerPDF 10.76 10.76/20

3
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U15 66 NumerPDF 1.62 1.62/20  ROSU 

4
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

W dal K U15 1 NumerPDF 4.62 4.64/19

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRATYS Natalia 2006-08-25 Z/2171/19

TAK

300m K U15 724 NumerPDF 54.76 54.76/20  ROSU 

2
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

1000m K U15 718 NumerPDF 3:13.01 3:13.01/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

600m K U15 725 NumerPDF 1:45.33 1:45.33/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

300m K U15 7 NumerPDF 45.30 45.30/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

1000m K U15 4 NumerPDF 3:21.12 3:21.12/20  ROSU 

3
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1000m K U15 1 NumerPDF 2:58.74 2:58.74/20  ROSU 

4
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

1000m M U15 1 NumerPDF 2:53.00 2:53.00/20

5
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

300m M U15 7 NumerPDF 39.91 39.66/19  ROSU 

6
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

600m K U15 6 NumerPDF 1:41.31 1:41.31/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
SOT Wiktor 2006-06-06 Z/5682/19

TAK

1000m M U15 10 NumerPDF 2:56.28 2:56.28/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 Z/1101/18

TAK

300m M U15 808 NumerPDF 36.63 36.63/20  ROSU 

2
WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 Z/0546/20

TAK

300m M U15 801 NumerPDF 41.60 41.60/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

60m pł K U15 266 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

60m K U15 203 NumerPDF

3
WOŹNICA Teodor 2006-08-10 Z/0948/20

TAK

Wzwyż M U15 209 NumerPDF 1.60 1.60/20

4
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

Wzwyż K U15 226 NumerPDF 1.45 1.45/20

 
uksorzelki.warszawa.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

60m K U15 480 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

60m K U15 260 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
GIBAS Wiktoria 2007-06-04 Z/3917/19

TAK

60m K U15 456 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
4
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

TAK

60m pł K U15 242 NumerPDF

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁO Natalia 2007-01-01

60m K U15 679 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
NALEJ Alicja 2007-01-01

60m K U15 1 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
WALAS Julian 2006-07-24 Z/2130/18

2019

W dal M U15 88 NumerPDF 4.33/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

60m pł K U15 967 NumerPDF  ROSU 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Wzwyż K U15 309 NumerPDF 1.60 1.60/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

60m pł M U15 323 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 310 NumerPDF 9.32 9.32/20

WARUNKOWO - BADANIA
4
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

60m K U15 314 NumerPDF 9.14/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
wksszreniawa.pl
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 32/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODUR Milena 2007-05-11 Z/2632/20

TAK

300m K U15 176 NumerPDF 55.94 53.79/19

WARUNKOWO - BADANIA
2
GRABARZ Hubert 2007-01-22 Z/2628/20

TAK

600m M U15 182 NumerPDF 1:44.16 1:44.16/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

60m K U15 153 NumerPDF 8.07 8.07/20

WARUNKOWO - BADANIA
4
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

60m M U15 166 NumerPDF 8.11 8.11/20

WARUNKOWO - BADANIA
5
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

1000m K U15 157 NumerPDF 3:28.69 3:28.69/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
POMORSKIE Osobostarty: 34 ( 34 ) K-19 M-15
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K U15 710 NumerPDF 42.86 42.86/20  ROSU 

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 717 NumerPDF 11.86 11.86/20

3
JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 Z/4295/20

TAK

60m K U15 719 NumerPDF

4
MUCHA Michalina 2007-09-03 Z/2343/20

TAK

W dal K U15 711 NumerPDF 4.55 4.55/20

5
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Wzwyż K U15 731 NumerPDF 1.65 1.65/20  ROSU 

6
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M U15 (5kg) 729 NumerPDF 12.54 12.54/20

7
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25

Wzwyż M U15 1 NumerPDF 1.76 1.76/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 Z/4581/19

TAK

1000m K U15 14 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 Z/4197/20

TAK

1000m M U15 16 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
ZIELNIK Maria 2007-04-26 Z/4582/19

TAK

2000m ch K U15 28 NumerPDF 12:37.56/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLUKA Jakub 2007-03-10 Z/0320/20

TAK

1000m M U15 103 NumerPDF 2:53.33 2:53.33/20

2
ŁADA Nikodem 2007-06-07 Z/3440/19

TAK

600m M U15 82 NumerPDF 1:46.53 1:28.81/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
STEGART Paweł 2007-10-18 Z/3895/19

TAK

1000m M U15 92 NumerPDF 3:07.70 3:07.70/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNYK Karolina 2007-01-01

60m K U15 2 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
NAWRAT Wiktoria 2007-10-20

60m pł K U15 98 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 Z/1173/20

TAK

W dal M U15 468 NumerPDF 5.42 5.42/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 Z/1174/20

TAK

W dal M U15 464 NumerPDF 5.11 5.11/20

3
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 Z/1806/20

TAK

1000m K U15 486 NumerPDF 3:40.82 3:40.82/20

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

Wzwyż K U15 1 NumerPDF 1.50 1.50/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 Z/1635/20

TAK

600m K U15 1 NumerPDF 1:47.03 1:47.03/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIETZ Mateusz 2006-04-08 Z/0841/19

TAK

600m M U15 56 NumerPDF 1:36.60 1:36.60/20

 
www.mmksgdansk.pl
MMKS Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 07/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEZNACH Anna 2006-01-24 Z/1807/20

TAK

600m K U15 757 NumerPDF 1:48.67 1:48.67/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 Z/1808/20

TAK

60m K U15 762 NumerPDF 8.73 8.73/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 Z/1837/20

TAK

600m K U15 758 NumerPDF 1:49.48 1:49.48/20

WARUNKOWO - BADANIA
4
ŁONGWA Adam 2007-01-02 Z/4387/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 774 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
5
SZEFLER Emilia 2007-11-30 Z/2515/20

TAK

Kula K U15 (3kg) 776 NumerPDF 8.16 8.16/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 Z/4988/19

TAK

300m M U15 93 NumerPDF 37.65 37.65/20  ROSU 

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEIN Zofia 2007-02-08 Z/1107/20

TAK

600m K U15 26 NumerPDF 1:50.19 1:50.19/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
KNAP Dominik 2006-09-27 Z/1752/19

TAK

1000m M U15 35 NumerPDF 3:16.94 3:16.94/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

60m M U15 51 NumerPDF 8.06 8.06/20

4
PILARSKA Julia 2007-05-30 Z/0030/19

TAK

600m K U15 34 NumerPDF 1:52.02 1:52.02/20

5
PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 Z/0032/19

TAK

1000m M U15 22 NumerPDF 3:12.89 3:12.89/20

6
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

60m pł K U15 47 NumerPDF

7
WILKIEWICZ Dawid 2006-07-06

300m M U15 6 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

1000m K U15 601 NumerPDF 3:00.53 3:00.53/20

2
DRYJAS Aleksandra 2007-11-05 Z/4154/20

TAK

60m K U15 1 NumerPDF 10.02 10.02/20

3
GARBAT Klaudia 2006-08-15 Z/3383/19

TAK

W dal K U15 357 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
4
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

60m K U15 608 NumerPDF 9.18/17

WARUNKOWO - BADANIA
5
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

60m K U15 30 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
6
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 Z/3394/19

TAK

600m M U15 14 NumerPDF 1:33.46 1:33.46/20

WARUNKOWO - BADANIA
7
MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 Z/3376/19

TAK

300m M U15 39 NumerPDF 46.24 46.24/20

WARUNKOWO - BADANIA
8
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

Kula M U15 (5kg) 636 NumerPDF 8.53 8.53/20

9
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 626 NumerPDF 9.75 9.75/20

 
UKS Czwórka Ostrowiec Św. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 16/SK/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMERA Julia 2007-04-02

W dal K U15 22 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 Z/3355/20

TAK

W dal M U15 36 NumerPDF

3
MIŚKIEWICZ Sandra 2007-02-16

Wzwyż K U15 1 NumerPDF

 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

600m M U15 5 NumerPDF 1:58.81/19  ROSU 

2
PYTKO Bartosz 2006-05-08 Z/2594/20

TAK

300m M U15 6 NumerPDF

3
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 Z/2221/18

TAK

1000m M U15 7 NumerPDF 3:25.86 3:25.86/20  ROSU 

4
WRÓBEL Patryk 2006-06-20 Z/3082/19

TAK

2000m ch M U15 5 NumerPDF  ROSU 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 Z/3133/19

TAK

1000m K U15 148 NumerPDF 3:07.47 3:07.47/20

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

60m pł K U15 22 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

60m K U15 23 NumerPDF 8.65/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Marcel 2007-01-11 Z/4321/20

TAK

W dal M U15 150 NumerPDF 5.40 5.40/20

2
WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 Z/5170/19

TAK

Wzwyż M U15 80 NumerPDF 1.55 1.55/20

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

Wzwyż K U15 30 NumerPDF 1.35 1.35/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 Z/0038/18

TAK

W dal K U15 58 NumerPDF 4.77 4.77/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 Z/2377/20

TAK

1000m M U15 145 NumerPDF 3:11.35 3:11.35/20

2
KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 Z/1763/20

TAK

300m K U15 179 NumerPDF 46.06 46.06/20

3
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

1000m K U15 171 NumerPDF 3:01.57 3:01.57/20

4
PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 Z/4533/19

TAK

60m M U15 175 NumerPDF 7.84 7.84/20

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 Z/1671/20

TAK

W dal K U15 17 NumerPDF 4.71 4.71/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
GAŃSKI Jan 2006-08-27 Z/1643/19

TAK

Wzwyż M U15 433 NumerPDF 1.55 1.55/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIESZKE Marcel 2007-01-05 Z/2634/20

TAK

Kula M U15 (5kg) 446 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
RAUHUT Damian 2007-02-02 Z/0300/20

TAK

300m M U15 484 NumerPDF 38.34 38.34/20

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

60m pł K U15 11 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-20 M-7
 
www.csir.susz.pl
CSiR Susz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/WN/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACA Amelia 2007-07-04 Z/0246/19

TAK

300m K U15 4 NumerPDF 49.40 49.40/20

2
PALIŃSKI Michał 2007-06-21 Z/0250/19

TAK

1000m M U15 11 NumerPDF 3:09.43 3:09.43/20

3
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

300m K U15 21 NumerPDF 43.41 43.12/19

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

60m pł K U15 15 NumerPDF

2
BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 Z/0039/19

TAK

300m M U15 63 NumerPDF 43.08 43.08/20

WARUNKOWO - BADANIA
3
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

300m K U15 50 NumerPDF 43.23 43.23/20  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

1000m K U15 48 NumerPDF 3:07.56 3:07.56/20

5
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

60m K U15 34 NumerPDF 8.87 8.87/20

6
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

300m K U15 55 NumerPDF 45.73 45.73/20

7
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

600m M U15 66 NumerPDF 1:26.68 1:26.68/20

8
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

600m K U15 36 NumerPDF 1:41.80 1:41.80/20

WARUNKOWO - BADANIA
9
KUŚ Anastazja 2007-05-11 Z/2483/20

TAK

60m K U15 31 NumerPDF 8.21 8.21/20

10
OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 Z/1767/19

TAK

600m M U15 555 NumerPDF 1:47.33 1:47.33/20

11
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

300m K U15 37 NumerPDF 46.24 46.24/20

12
SMOLICZ Pola 2007-06-26 Z/0396/20

TAK

600m K U15 55 NumerPDF 1:46.37 1:46.37/20

13
SPACHT Wojciech 2007-08-15 Z/3803/20

TAK

600m M U15 555 NumerPDF 1:45.07 1:45.07/20

14
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

600m K U15 78 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0204/20

TAK

Kula K U15 (3kg) 202 NumerPDF 11.87 12.26/19  ROSU 

2
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

Kula K U15 (3kg) 181 NumerPDF 11.44 11.44/20  ROSU 

3
RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 Z/3222/19

TAK

1000m M U15 171 NumerPDF 2:47.61 2:47.61/20  ROSU 

4
SZAUER Julia 2007-08-09 Z/2820/19

TAK

600m K U15 192 NumerPDF 2:07.25 2:03.05/19

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

Wzwyż K U15 52 NumerPDF 1.54 1.54/20  ROSU 

2
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

300m K U15 25 NumerPDF 46.88 45.84/19

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

600m M U15 173 NumerPDF 1:50.94 1:50.94/20

2
SZYSZKA Paulina 2007-02-18 Z/1829/18

TAK

60m K U15 171 NumerPDF 9.31 9.31/20

3
ZIENKIEWICZ Eliza 2007-06-14 Z/3149/19

TAK

Wzwyż K U15 172 NumerPDF 1.25 1.25/20

4
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

600m K U15 176 NumerPDF 1:51.60 1:50.12/19

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

600m K U15 20 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/20

2
SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 33 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKP Myślibórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

1000m M U15 915 NumerPDF 2:55.17 2:55.17/20

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 Z/5762/19

TAK

Wzwyż M U15 10 NumerPDF 1.60 1.60/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
DROHOMIRECKI Dawid 2007-03-01

300m M U15 46 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

300m M U15 16 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKS Święc Sławno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

Wzwyż M U15 36 NumerPDF 1.73 1.73/20

 
osot.pl
OSOT Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 Z/2900/20

TAK

60m K U15 22 NumerPDF 9.05/19  ROSU 

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 10 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

W dal K U15 47 NumerPDF 4.55 4.55/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

Kula K U15 (3kg) 26 NumerPDF 7.83 7.83/20

3
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

300m K U15 11 NumerPDF 42.55 42.55/20

4
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

300m K U15 42 NumerPDF 46.82 46.82/20

5
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

300m K U15 21 NumerPDF 47.41 47.41/20

6
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

60m K U15 43 NumerPDF 9.15/19

7
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

W dal K U15 8 NumerPDF 4.80 4.80/20

8
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

60m K U15 32 NumerPDF 8.35/19

9
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

W dal K U15 18 NumerPDF 4.42 4.42/20

10
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

60m K U15 52 NumerPDF 9.28 9.28/20

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 Z/1660/20

TAK

1000m M U15 311 NumerPDF 3:02.86 3:02.86/20

WARUNKOWO - BADANIA
2
RYBICKI Dominik 2007-03-21

300m M U15 44 NumerPDF 42.54 42.54/20

WARUNKOWO - BADANIA