Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U20 2020
STALOWA WOLA, 08.08.2020
Osobostarty wszystkie: 364 ( 227 ) K-128 M-99
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

800m K 678 NumerPDF 2:15.45 2:13.29/18  ROSU   ZKN 

2
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

400m pł K 675 NumerPDF 68.32 66.29/19

3
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

200m K 672 NumerPDF 25.10 25.10/20  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

4
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m K 672 NumerPDF 12.36 12.36/20  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŻNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

1500m K 53 NumerPDF

2
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/3143/18

TAK

1500m K 972 NumerPDF 4:41.97/19

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

3000m prz.M 113 NumerPDF  KNF 

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

400m M 643 NumerPDF 47.47/18  ZKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

3000m prz.M 465 NumerPDF 8:56.14/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 414 NumerPDF 46.60/19  ZKN 

2
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

200m M 427 NumerPDF 22.75/18

3
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M 427 NumerPDF 50.33 49.49/19

4
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 417 NumerPDF 46.44/14  SKN 

5
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

200m M 417 NumerPDF 21.52/19  SKN 

6
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

400m M 414 NumerPDF 49.26 49.12/16

7
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.45/18

8
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

400m M 272 NumerPDF 50.86 50.41/16

9
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

200m M 272 NumerPDF 22.18/09

10
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

200m M 422 NumerPDF 24.28/16  KNF   SKN 

11
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

400m M 422 NumerPDF 50.55/19  KNF   SKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

3000m prz.M 912 NumerPDF 8:54.71/19

2
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

3000m prz.M 933 NumerPDF

3
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

1500m M 933 NumerPDF 5:01.64 3:59.75/19

4
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

800m M 927 NumerPDF 1:55.04 1:53.65/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 44 ( 33 ) K-20 M-13
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 39 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

1500m M 679 NumerPDF 4:19.25 4:19.25/20  ROSU 

2
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

200m M 676 NumerPDF 23.49/17

3
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

100m M 676 NumerPDF 11.75/16

4
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

400m K 673 NumerPDF 55.76/19

5
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

110m M (91.4) U18 680 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

200m M 680 NumerPDF 24.65/19  ROSU   ZKN 

7
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

200m K 662 NumerPDF 27.28/17

8
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

400m K 662 NumerPDF 58.38/17

9
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

400m K 666 NumerPDF 55.17/19

10
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

1500m K 670 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

800m K 661 NumerPDF  ROSU 

12
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

800m K 679 NumerPDF 2:04.60/19  SKN 

13
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

400m K 679 NumerPDF 54.61/19  SKN 

14
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

W dal M 669 NumerPDF 6.89 7.12/19  KNF 

15
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

200m K 674 NumerPDF 24.75 24.75/20  KNF   SKN 

16
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m K 674 NumerPDF 12.15 12.15/20  KNF   SKN 

17
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

Wzwyż M 665 NumerPDF 1.92 2.00/17

18
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

800m M 678 NumerPDF 1:53.40/18

19
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

Wzwyż K 662 NumerPDF 1.62 1.62/20  ZKN 

20
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

400m M 676 NumerPDF 50.88/17

21
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

200m M 676 NumerPDF 23.54/16

22
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

800m K 665 NumerPDF 2:18.97 2:18.97/20

23
MORDALSKI Jacek 1999-08-15 Z/3863/19

TAK

800m M 667 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/20

24
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

800m K 673 NumerPDF 2:16.75 2:16.75/20  ROSU 

25
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

1500m K 677 NumerPDF 4:55.54 4:55.54/20  ROSU   ZKN 

26
SALA Michał 1997-05-13 Z/3854/19

TAK

100m M 674 NumerPDF 11.46 11.46/20

27
SALA Michał 1997-05-13 Z/3854/19

TAK

200m M 674 NumerPDF 23.46 23.46/20

28
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

W dal M 663 NumerPDF 6.25/17

29
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

Wzwyż M 663 NumerPDF 1.88 1.91/17

30
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

1500m K 671 NumerPDF  ROSU   ZKN 

31
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

800m K 671 NumerPDF 2:23.20/19  ROSU   ZKN 

32
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

400m pł K 669 NumerPDF 66.34 66.34/20  ROSU   ZKN 

33
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

W dal K 667 NumerPDF 5.33 5.59/19

34
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

800m M 676 NumerPDF 1:53.08 1:53.08/20

35
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

100m K 673 NumerPDF 12.42/19  KNF   SKN 

36
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

200m K 673 NumerPDF 25.02/19  KNF   SKN 

37
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

400m M 674 NumerPDF 50.29/17  ZKN 

38
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

200m M 679 NumerPDF 21.45/19  KN   SKN 

39
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 679 NumerPDF 10.64 10.50/19  KN   SKN 

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF 36.99 36.99/20

2
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

800m K 5 NumerPDF 2:27.36/17

3
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

800m K 15 NumerPDF 2:18.02 2:18.02/20  ZKN 

4
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

400m pł K 24 NumerPDF 68.98 68.98/20

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 344 NumerPDF 5.80 6.35/18

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 287 ( 175 ) K-101 M-74
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 57 ( 35 ) K-19 M-16
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

200m K 653 NumerPDF 28.54 28.23/19  ROSU 

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

400m K 653 NumerPDF 67.85/16  ROSU 

3
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

4x100m K 653 NumerPDF  ROSU 

4
BABIARZ Patryk 2003-06-17 Z/2757/20

TAK

W dal M 1 NumerPDF 6.00 6.00/20

5
BABIARZ Patryk 2003-06-17 Z/2757/20

TAK

Trójskok M 1 NumerPDF

6
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

800m M 544 NumerPDF 1:55.89/19  ZKN 

7
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

1500m M 544 NumerPDF 4:07.09/19  ZKN 

8
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m pł K U18 584 NumerPDF 17.70 17.70/20

9
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

400m pł K 584 NumerPDF

10
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

4x100m K 584 NumerPDF

11
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 758 NumerPDF 2:10.97 2:10.97/20  ZKN 

12
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

400m K 758 NumerPDF 58.29 56.96/19  ZKN 

13
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

800m M 504 NumerPDF 2:02.99 1:59.50/18

14
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

1500m M 504 NumerPDF 4:25.26/17

15
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 778 NumerPDF 33.28 33.28/20  ROSU 

16
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

800m K 746 NumerPDF 2:17.04 2:16.59/19  ZKN 

17
INGLOT Michał 2003-06-05 Z/1959/20

TAK

800m M 172 NumerPDF 2:07.32 2:07.32/20

18
KAWA Martyna 2004-12-04 Z/1932/18

TAK

400m K 724 NumerPDF

19
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

200m M 660 NumerPDF 23.50 23.50/20  ROSU 

20
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

100m M 660 NumerPDF 11.84 11.57/19  ROSU 

21
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

200m M 781 NumerPDF 21.95 21.95/20  ZKN 

22
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 781 NumerPDF 10.87 10.87/20  ZKN 

23
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

1500m prz.K 718 NumerPDF 5:09.31 5:09.31/20  ZKN 

24
KYC Julia 2006-09-26 Z/5595/19

TAK

300m K U16 1 NumerPDF

25
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

800m K 723 NumerPDF 2:19.22 2:19.22/20  ZKN 

26
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

400m K 143 NumerPDF 59.67 59.67/20

27
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

200m K 143 NumerPDF 26.11 26.11/20

28
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

400m K 516 NumerPDF 62.59/19

29
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/2635/20

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.74 4.91/19

30
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 752 NumerPDF 54.58 54.58/20  ZKN   SKN 

31
MYTYCH Mateusz 2001-09-08 Z/2421/20

TAK

800m M 657 NumerPDF 2:02.90 2:02.90/20

32
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K 745 NumerPDF 13.36 13.22/19  ROSU 

33
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

200m K 745 NumerPDF 27.64 27.64/20  ROSU 

34
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

4x100m K 745 NumerPDF  ROSU 

35
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

800m M 1 NumerPDF 1:55.94 1:55.51/19  ZKN 

36
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

200m M 654 NumerPDF 25.99 25.99/20

37
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

100m M 654 NumerPDF 11.80 11.80/20

38
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

1500m M 788 NumerPDF 4:19.55/19

39
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

800m M 648 NumerPDF 2:09.81 2:09.81/20

40
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

1500m prz.K 712 NumerPDF  ZKN   SKN 

41
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

100m pł K U18 744 NumerPDF 16.54 16.37/19  ZKN 

42
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

400m pł K 744 NumerPDF 66.86/19  ZKN 

43
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

4x100m K 744 NumerPDF  ZKN 

44
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

200m K 652 NumerPDF 30.18 30.18/20  ROSU 

45
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

80m pł K U16 652 NumerPDF 13.64 13.42/19  ROSU 

46
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

100m K 1 NumerPDF 13.95 13.95/20  ROSU 

47
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF 13.82 13.82/20  ROSU 

48
SZMIGIEL Adrian 2002-08-22 Z/2420/20

TAK

800m M 656 NumerPDF 2:08.62 2:08.62/20

49
WIETHY Radosław 2006-04-03 Z/2823/20

TAK

300m M U16 1 NumerPDF

50
WOJTUN Martyna 2003-03-01 Z/2759/20

TAK

400m K 1 NumerPDF 66.97 66.97/20

51
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

200m K 703 NumerPDF 27.54 27.54/20

52
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

100m K 703 NumerPDF 13.47 13.47/20

53
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

4x100m K 703 NumerPDF

54
ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 Z/2756/20

TAK

Trójskok M 1 NumerPDF 11.43 11.43/20

55
ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 Z/2756/20

TAK

W dal M 1 NumerPDF 5.89 5.89/20

56
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

100m M 782 NumerPDF 11.29 10.81/19  ZKN   SKN 

57
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

200m M 782 NumerPDF 22.78/19  ZKN   SKN 

 
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

1500m M 265 NumerPDF

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

800m K 222 NumerPDF 2:27.60 2:27.60/20

2
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

100m K 11 NumerPDF 14.59 14.59/20

3
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

200m K 11 NumerPDF 31.79/19

4
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

800m M 8 NumerPDF 1:56.90/16

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 19 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

TAK

400m M 75 NumerPDF 54.97 54.97/20  ZKN 

2
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

1500m M 97 NumerPDF 4:02.19/19  ZKN 

3
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

4x100m K 83 NumerPDF

4
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

400m K 83 NumerPDF 64.25/17

5
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

4x100m K 77 NumerPDF

6
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

Trójskok K 77 NumerPDF 10.00 10.00/20

7
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

4x100m K 87 NumerPDF  ZKN 

8
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

W dal K 87 NumerPDF 5.28 5.28/20  ZKN 

9
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

Trójskok K 87 NumerPDF 11.52 11.52/20  ZKN 

10
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

4x100m K 81 NumerPDF

11
OPAROWSKA Zuzanna 2003-04-23 Z/5069/18

TAK

100m K 81 NumerPDF 14.29 14.26/19

12
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

4x100m K 63 NumerPDF

13
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

1500m prz.K 63 NumerPDF 5:36.70 5:36.70/20

14
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

200m K 68 NumerPDF 29.52 28.44/17

15
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

100m K 68 NumerPDF 14.40 13.49/17

16
WOLSKI Patryk 2002-11-01 Z/2441/16

TAK

Trójskok M 74 NumerPDF 11.64 12.91/19

17
WOLSKI Patryk 2002-11-01 Z/2441/16

TAK

W dal M 74 NumerPDF 6.03 6.41/19

18
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

400m K 70 NumerPDF 63.91/18

19
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

200m K 70 NumerPDF

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 44 ( 26 ) K-20 M-6
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

800m K 563 NumerPDF 2:18.25/19

2
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

4x100m K 562 NumerPDF  ROSU 

3
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

400m K 562 NumerPDF  ROSU 

4
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

100m K 555 NumerPDF 13.28/19

5
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

200m K 555 NumerPDF 26.71/17

6
FUSIARZ Magdalena 2006-08-08 Z/2612/20

TAK

300m K U16 555 NumerPDF 49.36/19

7
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

300m M U16 549 NumerPDF 38.12 38.12/20

8
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

300m K U16 55 NumerPDF 46.11 46.11/20

9
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 13.91 13.91/20

10
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

4x100m K 55 NumerPDF

11
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

200m K 558 NumerPDF 26.55 26.11/18  ROSU 

12
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

100m K 558 NumerPDF 12.76 12.52/19  ROSU 

13
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 557 NumerPDF 18.43 25.32/19  ROSU 

14
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 557 NumerPDF 30.69 33.45/19  ROSU 

15
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.45 1.45/20

16
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

400m K 565 NumerPDF 61.07 57.28/19  ZKN 

17
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

Wzwyż K 551 NumerPDF 1.25 1.40/18  ROSU 

18
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 560 NumerPDF  ZKN 

19
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 560 NumerPDF 15.45 15.45/20  ZKN 

20
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

Młot K (4kg) 549 NumerPDF 42.81 42.81/20

21
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

4x100m K 565 NumerPDF  ROSU 

22
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

200m K 565 NumerPDF 29.55 29.55/20  ROSU 

23
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

100m K 565 NumerPDF 14.69 14.69/20  ROSU 

24
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

200m K 560 NumerPDF 27.80 25.80/19  ZKN   SKN 

25
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

400m K 560 NumerPDF 55.96/19  ZKN   SKN 

26
LESICZKA Karol 2001-07-25 Z/3803/16

TAK

400m M 557 NumerPDF 54.33/18

27
MACHAJ Blanka 2007-10-11 Z/2462/20

TAK

300m K U16 565 NumerPDF 46.73/19

28
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 550 NumerPDF 37.79 37.79/20  ROSU 

29
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 550 NumerPDF 21.87 27.75/17  ROSU 

30
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 550 NumerPDF  ZKN 

31
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 550 NumerPDF 51.35 51.35/20  ZKN 

32
NOWAK Joanna 2006-08-30 Z/2569/20

TAK

300m K U16 555 NumerPDF 49.41 49.41/20

33
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

1500m K 568 NumerPDF  ROSU 

34
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 55 NumerPDF 23.15 26.17/19

35
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 55 NumerPDF 32.41 32.41/20

36
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

4x100m K 554 NumerPDF

37
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

200m K 554 NumerPDF 29.04 29.04/20

38
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

100m K 554 NumerPDF 13.79 13.79/20

39
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

400m M 557 NumerPDF 51.12 49.88/19  ZKN 

40
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

200m M 557 NumerPDF 22.46 22.46/20  ZKN 

41
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 557 NumerPDF  ZKN 

42
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U20 (800) 557 NumerPDF 54.05/19  ZKN 

43
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 568 NumerPDF 24.77 24.76/19  ZKN   SKN 

44
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

100m K 568 NumerPDF 12.28 12.28/20  ZKN   SKN 

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Magdalena 2005-10-16 Z/2215/20

TAK

300m K U16 159 NumerPDF 48.03 48.03/20

2
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

300m M U16 59 NumerPDF 38.96 38.96/20

3
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

W dal M 66 NumerPDF 6.25/19

4
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

Trójskok M 66 NumerPDF 12.88 13.15/19

5
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

1500m M 127 NumerPDF 4:39.31/19

6
ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 Z/2586/20

TAK

W dal M 1 NumerPDF

7
ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 Z/2586/20

TAK

100m M 1 NumerPDF 13.98/19

8
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

Trójskok K 149 NumerPDF 9.67 9.67/20

9
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

800m K 127 NumerPDF 2:22.02 2:21.14/19  ZKN 

10
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

400m M 66 NumerPDF 54.40 54.40/20

11
RADWAŃSKA Oliwia 2007-11-02 Z/2217/20

TAK

Wzwyż K 59 NumerPDF 1.40 1.40/20

12
SAWICKA Izabela 2007-06-20 Z/2226/20

TAK

W dal K 99 NumerPDF 4.65 4.65/20

 
LKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 Z/2476/20

TAK

800m M 664 NumerPDF

2
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

TAK

800m M 768 NumerPDF 2:15.09/19

 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 42 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

200m K 969 NumerPDF 29.36 29.36/20  ROSU 

2
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

100m K 969 NumerPDF 13.93 13.93/20  ROSU 

3
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

Młot K U20 (4kg) 973 NumerPDF 41.20/19  ZKN 

4
FRANCZYK Karol 2007-05-19 Z/5180/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 1 NumerPDF 37.17/19

5
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

200m K 965 NumerPDF 25.07 25.07/20  ROSU   ZKN 

6
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

100m K 965 NumerPDF 12.63 12.22/19  ROSU   ZKN 

7
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

4x100m K 965 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

800m M 971 NumerPDF 1:59.23 1:57.62/19  ZKN 

9
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

Wieloskok M U16 967 NumerPDF  ROSU 

10
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

100m M 967 NumerPDF 12.03 12.03/20  ROSU 

11
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

4x100m M 964 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

100m M 964 NumerPDF 11.54/19  ROSU   ZKN 

13
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

200m M 964 NumerPDF 23.71/19  ROSU   ZKN 

14
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.55 1.55/19  ROSU   ZKN 

15
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

4x100m K 964 NumerPDF  ROSU   ZKN 

16
MOSKAL Oliwia 2004-08-01 Z/2440/20

TAK

Młot K U20 (4kg) 971 NumerPDF

17
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

100m K 963 NumerPDF 14.06 14.05/19  ROSU 

18
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

80m pł K U16 963 NumerPDF 13.71 13.71/20  ROSU 

19
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

4x100m M 968 NumerPDF  ROSU   ZKN 

20
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

W dal M 968 NumerPDF 6.18 6.27/19  ROSU   ZKN 

21
RÓG Jakub 2004-08-22 Z/0576/19

TAK

Trójskok M 968 NumerPDF 12.50 12.50/20  ROSU   ZKN 

22
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

4x100m K 972 NumerPDF  ROSU 

23
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

Wzwyż K 972 NumerPDF 1.40 1.45/18  ROSU 

24
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

4x100m K 973 NumerPDF  ZKN 

25
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

Trójskok K 973 NumerPDF 11.26 11.26/20  ZKN 

26
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

W dal K 973 NumerPDF 4.98/18  ZKN 

27
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Młot K U20 (4kg) 968 NumerPDF 43.38/19  ZKN 

28
SZCZERBA Michał 2002-06-12 Z/2427/17

TAK

Wzwyż M 968 NumerPDF 1.70 1.70/20

29
SZTUKA Igor 2006-01-07 Z/3540/19

TAK

W dal M 1 NumerPDF 4.77 4.77/20  ROSU 

30
SZTUKA Igor 2006-01-07 Z/3540/19

TAK

Wzwyż M 1 NumerPDF 1.45 1.45/20  ROSU 

31
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

4x100m M 967 NumerPDF  ROSU   ZKN 

32
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

100m M 967 NumerPDF 12.23 12.16/19  ROSU   ZKN 

33
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

110m M (91.4) U18 967 NumerPDF 15.82 15.82/20  ROSU   ZKN 

34
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

4x100m K 964 NumerPDF  ZKN 

35
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

800m K 965 NumerPDF  ROSU 

36
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

800m K 972 NumerPDF  ROSU 

37
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

Trójskok M 973 NumerPDF 15.01 15.01/20  ZKN 

38
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

W dal M 963 NumerPDF 6.07 6.07/20

39
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

4x100m M 963 NumerPDF

40
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

Trójskok M 963 NumerPDF 12.78 12.78/20

41
WITAS Daniel 2001-07-03 Z/2441/20

TAK

100m M 965 NumerPDF 11.82 11.82/20

42
WITAS Daniel 2001-07-03 Z/2441/20

TAK

200m M 965 NumerPDF 23.89 23.89/20

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 23 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

400m M 71 NumerPDF 56.38 56.38/20

2
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

4x100m M 71 NumerPDF

3
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

100m M 22 NumerPDF 12.29/19

4
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

200m M 22 NumerPDF 25.70 25.70/20

5
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

4x100m M 22 NumerPDF

6
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 38 NumerPDF 32.43 32.43/20

7
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 10.47 11.39/19

8
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

Wzwyż M 45 NumerPDF 1.85 1.85/20

9
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

Wieloskok M U16 45 NumerPDF

10
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

4x100m M 45 NumerPDF

11
OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 Z/4690/18

TAK

100m M 42 NumerPDF 14.25/18

12
OLSZOWY Tomasz 2006-09-22 Z/4690/18

TAK

300m M U16 42 NumerPDF 43.42 43.42/20

13
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 32 NumerPDF 10.57 10.57/20

14
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

1500m M 72 NumerPDF

15
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

2000m prz.M 72 NumerPDF

16
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

4x100m M 72 NumerPDF

17
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

800m K 52 NumerPDF 2:24.17 2:21.64/19

18
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 52 NumerPDF

19
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 39 NumerPDF 9.77/19

20
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 76 NumerPDF 40.80/19  ZKN 

21
WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 Z/3268/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 29 NumerPDF 9.38 9.38/20

22
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

200m K 44 NumerPDF 28.81 28.81/20

23
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

100m K 44 NumerPDF 13.76 13.76/20

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 13 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

2000m prz.K 235 NumerPDF

2
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

1500m K 235 NumerPDF 5:41.69/19

3
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

200m M 17 NumerPDF 27.96 27.96/20

4
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

300m M U16 17 NumerPDF 44.52 44.52/20

5
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

800m K 239 NumerPDF 2:34.39 2:34.39/20

6
ŁUC Kacper 2005-03-10 Z/1379/20

TAK

1500m M 30 NumerPDF

7
ŁUC Ola 2006-11-24 Z/1510/20

TAK

2000m prz.K 23 NumerPDF

8
ŁUC Ola 2006-11-24 Z/1510/20

TAK

300m K U16 23 NumerPDF 52.13 52.13/20

9
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

1500m M 10 NumerPDF 4:32.79/19

10
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

800m K 236 NumerPDF 2:20.11 2:20.11/20  ZKN 

11
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

400m K 224 NumerPDF 61.55/18

12
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

2000m prz.K 238 NumerPDF  ZKN 

13
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1500m prz.K 232 NumerPDF 5:35.97/19  ZKN 

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 27 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

800m K 270 NumerPDF 2:23.20 2:23.20/20

2
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

200m K 503 NumerPDF

3
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

Wzwyż M 109 NumerPDF 1.75/18

4
DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 Z/3143/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 109 NumerPDF

5
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

100m K 522 NumerPDF 14.38 14.38/20

6
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

W dal K 522 NumerPDF 4.32 4.48/19

7
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

W dal K 518 NumerPDF 4.69 4.76/19

8
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

100m K 518 NumerPDF 14.37 13.94/19

9
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 537 NumerPDF

10
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 537 NumerPDF

11
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 545 NumerPDF 6.27/19

12
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 545 NumerPDF 19.40 19.75/19

13
MADURA Wiktoria 2006-03-06 Z/3231/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 550 NumerPDF 7.82 7.90/19

14
MADURA Wiktoria 2006-03-06 Z/3231/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 550 NumerPDF 25.20 25.20/20

15
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

W dal K 273 NumerPDF 4.21 4.41/19

16
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

100m K 273 NumerPDF 14.37 14.37/20

17
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

1500m M 504 NumerPDF 4:13.61 4:13.61/20

18
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 540 NumerPDF 21.84/19

19
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 540 NumerPDF

20
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 539 NumerPDF 31.61/19  ZKN 

21
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 539 NumerPDF 25.03/19  ZKN 

22
STRZAŁKA Małgorzata 2006-01-21 Z/3200/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 543 NumerPDF 18.29 18.29/20

23
STRZAŁKA Małgorzata 2006-01-21 Z/3200/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 543 NumerPDF 8.36 8.36/20

24
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

W dal K 548 NumerPDF 4.59 4.59/20

25
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

100m K 548 NumerPDF 14.06 14.06/20

26
SZYMONA Izabela 2006-03-16 Z/3197/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 546 NumerPDF 24.93 24.93/20

27
SZYMONA Izabela 2006-03-16 Z/3197/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 546 NumerPDF 26.02 26.02/20

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 36 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

400m M 66 NumerPDF 55.31 55.31/20  ROSU 

2
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

2000m prz.M 16 NumerPDF 6:50.11 6:50.11/20

3
BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 Z/2366/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 96 NumerPDF 30.60 30.60/20  ROSU 

4
BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 Z/2366/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 96 NumerPDF 10.28 10.28/20  ROSU 

5
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

300m M U16 31 NumerPDF 39.37 38.84/19  ROSU 

6
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

4x100m M 31 NumerPDF  ROSU 

7
CIEĆKO Zuzanna 2007-03-23 Z/5461/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF 7.48/19

8
CIEĆKO Zuzanna 2007-03-23 Z/5461/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 1 NumerPDF 27.60 27.60/20

9
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

100m M 75 NumerPDF 12.95 12.95/20  ROSU 

10
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

300m M U16 75 NumerPDF 39.74 39.74/20  ROSU 

11
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

4x100m M 75 NumerPDF  ROSU 

12
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

W dal K 80 NumerPDF 5.33 5.34/19  ZKN 

13
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 29 NumerPDF 34.96 37.08/19  ZKN 

14
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 95 NumerPDF 12.95 12.95/20

15
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 95 NumerPDF 40.31 40.31/20

16
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 94 NumerPDF 9.52 10.19/19

17
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 94 NumerPDF 31.16 31.16/20

18
KUPINIAK Honorata 2007-05-17 Z/3722/18

TAK

200m K 72 NumerPDF

19
KUPINIAK Honorata 2007-05-17 Z/3722/18

TAK

80m pł K U16 72 NumerPDF

20
PANYŁO Patryk 2006-12-16 Z/5650/19

TAK

Wzwyż M 42 NumerPDF 1.75 1.75/20  ROSU 

21
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

4x100m M 44 NumerPDF  ROSU 

22
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M 44 NumerPDF 1.80 1.80/20  ROSU 

23
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

800m M 19 NumerPDF  ROSU 

24
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

300m M U16 65 NumerPDF 37.65 36.69/19  ROSU 

25
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

4x100m M 65 NumerPDF  ROSU 

26
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

800m M 24 NumerPDF 2:26.04 2:22.59/19

27
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 94 NumerPDF 9.25 9.33/19

28
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 94 NumerPDF 27.98 27.98/20

29
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K 90 NumerPDF 5.12 5.57/18  ZKN 

30
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

400m K 83 NumerPDF 62.20 62.20/20

31
SZYBIAK Maciej 2004-03-20 Z/2176/19

TAK

1500m M 99 NumerPDF  ROSU 

32
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

300m K U16 65 NumerPDF 47.99 46.22/19  ROSU 

33
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

200m K 20 NumerPDF 31.09/19  ROSU 

34
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

80m pł K U16 20 NumerPDF 14.74 14.74/20  ROSU 

35
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

100m K 93 NumerPDF 13.12 13.12/19  ZKN 

36
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

100m pł K U18 93 NumerPDF 16.73 15.21/19  ZKN 

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

1500m K 18 NumerPDF

2
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

400m K 18 NumerPDF 76.02/17

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

400m M 625 NumerPDF 52.39 52.39/20  ZKN 

4
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

400m pł K 722 NumerPDF

5
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

100m M 700 NumerPDF 13.14 13.14/20

6
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

300m M U16 700 NumerPDF 41.64 41.64/20

7
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

1500m M 101 NumerPDF 4:30.29/19

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

800m K 302 NumerPDF 2:06.16/19  KNF   SKN 

2
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

Kula M (7.26kg) 305 NumerPDF 15.42 15.64/19  ZKN   SKN