Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 - wieloboje
TORUŃ, 12-14 lutego 2021
Osobostarty wszystkie: 47 ( 47 ) K-23 M-24
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

7-bój M U18 663 NumerPDF  ZKN 

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

5-bój K U18 13 NumerPDF 3670/20  ZKN   SKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

7-bój M U20 511 NumerPDF 4677/20

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2020

5-bój K U20 350 NumerPDF 3506/20  ZKN   SKN 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

2020

7-bój M U18 64 NumerPDF 4873/20  KNF 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

2020

7-bój M U20 740 NumerPDF

2
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

2020

7-bój M U18 807 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

2020

5-bój K U18 426 NumerPDF  ZKN 

 
fb.com/UKSCzempionBelchatow
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

5-bój K U18 509 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2020

5-bój K U18 74 NumerPDF  ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

2020

5-bój K U20 247 NumerPDF  ZKN 

2
ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 Z/0802/20

2020

7-bój M U20 254 NumerPDF

3
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

2020

7-bój M U18 259 NumerPDF 4224/20  ZKN 

4
SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 Z/2947/17

2020

5-bój K U18 219 NumerPDF

5
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

2020

5-bój K U18 277 NumerPDF

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

2020

7-bój M U20 57 NumerPDF

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 Z/4993/19

TAK

7-bój M U18 129 NumerPDF

2
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

7-bój M U20 105 NumerPDF 4258/20

3
WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 Z/4997/19

TAK

7-bój M U18 128 NumerPDF

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

5-bój K U18 7 NumerPDF

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

2020

5-bój K U20 153 NumerPDF  ZKN 

2
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

2020

5-bój K U18 160 NumerPDF

3
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

2020

7-bój M U18 156 NumerPDF 4375/20  ZKN 

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

2020

5-bój K U20 156 NumerPDF 2793/20

5
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

2020

5-bój K U18 156 NumerPDF

6
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

2020

7-bój M U20 155 NumerPDF 3716/20

7
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

2020

5-bój K U18 153 NumerPDF 3153/20

8
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

2020

7-bój M U20 157 NumerPDF

9
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

2020

7-bój M U18 157 NumerPDF

10
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

2020

7-bój M U18 156 NumerPDF

11
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

2020

5-bój K U18 154 NumerPDF

12
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

2020

7-bój M U18 153 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

2020

5-bój K U18 26 NumerPDF  ZKN 

2
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

2020

5-bój K U20 33 NumerPDF  KNF   SKN 

3
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

2020

5-bój K U20 14 NumerPDF 3024/20  ZKN 

4
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 Z/0851/20

2020

5-bój K U18 31 NumerPDF  ZKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

2020

7-bój M U20 21 NumerPDF  ZKN 

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

2020

5-bój K U20 326 NumerPDF  ZKN 

2
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

2020

5-bój K U18 319 NumerPDF

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

7-bój M U20 6 NumerPDF  ZKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2020

5-bój K U18 444 NumerPDF 3232/20  ZKN   SKN 

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 Z/0636/18

2020

7-bój M U18 14 NumerPDF

2
KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 Z/5215/18

2020

7-bój M U18 16 NumerPDF  ZKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

5-bój K U20 206 NumerPDF 2732/20  ZKN 

 
STS Pomerania Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 39/ZP/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 Z/5017/18

2020

7-bój M U18 732 NumerPDF  ZKN 

2
RYCHLICKI Damian 2004-05-23 Z/5136/19

2020

7-bój M U18 705 NumerPDF

3
WOJTON Robert 2004-06-24 Z/5135/19

2020

7-bój M U18 704 NumerPDF