Internetowe zgłoszenia do imprezy: 48. Memoriał Żylewicza - GP Gdańska
GDAŃSK, 15.08.2020
Osobostarty wszystkie: 181 ( 154 ) K-88 M-66
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

3000m K 678 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m pł K 672 NumerPDF 13.77 13.77/20  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

1500m M 44 NumerPDF 3:51.03/19  KNF 

2
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

Trójskok M 643 NumerPDF 16.04 16.81/15  KN   SKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 14 ) K-6 M-8
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

3000m M 465 NumerPDF 8:25.40/17

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

3000m K 873 NumerPDF 9:59.96 9:59.96/20  ZKN 

2
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

3000m K 879 NumerPDF 9:59.44 9:44.49/19  ZKN   SKN 

3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

Kula K (4kg) 881 NumerPDF 13.21/18  KNF   SKN 

4
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

200m K 881 NumerPDF 23.96/18  KNF   SKN 

5
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

3000m M 860 NumerPDF 8:36.21 8:36.21/20  ZKN 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

3000m M 388 NumerPDF 9:07.25 9:07.25/20  ROSU   ZKN 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

1500m M 15 NumerPDF 3:51.89/19  KNF   SKN 

3
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

3000m K 66 NumerPDF 10:09.28/19  ROSU   ZKN 

4
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

1500m M 325 NumerPDF 3:56.46 3:56.46/20

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

800m K 700 NumerPDF 2:08.20/19  ROSU   ZKN   SKN 

2
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 745 NumerPDF 53.33 53.31/19  ROSU   KNF   SKN 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

3000m K 879 NumerPDF 9:50.25 9:50.25/20

 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 524 NumerPDF 3:53.60 3:50.15/19  KNF   SKN 

2
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

3000m M 525 NumerPDF 8:29.71 8:26.66/19  KNF 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

Dysk M (2kg) 422 NumerPDF 51.96 51.96/20  KN   SKN 

2
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

Kula M (7.26kg) 422 NumerPDF 19.65 19.65/20  KN   SKN 

3
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

3000m K 412 NumerPDF 9:41.02/18

 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

1500m M 10 NumerPDF 3:54.24/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

3000m K 13 NumerPDF 9:40.98/17  KNF   SKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K 869 NumerPDF 11.64/19  ZKN 

2
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

200m K 889 NumerPDF 25.26/18  ROSU   KNF   SKN 

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

3000m K 981 NumerPDF 11:00.46 11:00.46/20

2
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K (1kg) 975 NumerPDF 43.01 43.01/20  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 20 ( 19 ) K-6 M-13
 
AZS Łódź Osobostarty: 8 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 193 NumerPDF 13.46/19  KNF   SKN 

2
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:55.98/16

3
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 184 NumerPDF 3:52.29/18

4
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

800m K 178 NumerPDF 2:17.07 2:17.07/20

5
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:42.59/19  SKN 

6
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 192 NumerPDF 13.36 13.21/19  KNF   SKN 

7
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

200m M 187 NumerPDF 21.51 21.51/20

8
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

400m M 187 NumerPDF 48.22 48.22/20

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

Trójskok M 136 NumerPDF 12.66 12.66/20  ZKN 

2
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

TAK

Trójskok M 149 NumerPDF 14.43/19

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

3000m M 504 NumerPDF 8:32.01/16

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

400m M 10 NumerPDF 48.51/15  KN   SKN 

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M 29 NumerPDF 8:49.79/19  ZKN 

3
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

3000m M 30 NumerPDF 8:56.13/16

4
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

800m K 81 NumerPDF 2:17.87/19  ZKN 

5
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 23 NumerPDF 47.28 46.50/18  KNF   SKN 

6
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.91/19  KNF   SKN 

7
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

1500m M 27 NumerPDF 3:56.04/19  KNF   SKN 

8
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

3000m K 88 NumerPDF 10:41.59/18

 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

1500m M 420 NumerPDF 4:02.3 3:59.86/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 20 ( 15 ) K-6 M-9
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 54.78/14

2
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

3000m K 240 NumerPDF 9:28.56/16

3
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

Trójskok K 248 NumerPDF 11.28/18

4
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.93/18

5
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Kula K (4kg) 250 NumerPDF 16.19/19  KNF   SKN 

6
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

3000m K 229 NumerPDF 10:35.19/16

7
WEITZ Jakub 1998-09-01 Z/2202/17

TAK

400m M 255 NumerPDF 50.38/18

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

Dysk M (2kg) 955 NumerPDF 45.38 50.30/19  KN 

2
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

Kula M (7.26kg) 955 NumerPDF 15.26/19  KN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 5 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

400m K 18 NumerPDF 58.76 56.32/19  ZKN   KNF   SKN 

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

800m K 18 NumerPDF 2:06.85/19  ZKN   KNF   SKN 

3
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

200m K 18 NumerPDF 26.56 26.63/17  ZKN   KNF   SKN 

4
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.21/19  ZKN 

5
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

200m M 44 NumerPDF 22.88/19  ZKN 

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M 89 NumerPDF 21.08 21.08/20  KNF   SKN 

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

3000m M 600 NumerPDF 8:52.01/19  ZKN   SKN 

2
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

200m M 600 NumerPDF 24.91/19

3
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

100m M 600 NumerPDF 12.30/19

4
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M 605 NumerPDF 3:58.05 3:58.05/20

5
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

3000m M 612 NumerPDF 8:54.04 8:54.04/20  ZKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m pł K 674 NumerPDF 13.49 13.49/20  KNF   SKN 

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

Trójskok K 348 NumerPDF 10.14 10.14/20  ROSU 

 
PODLASKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

Oszczep K (600) 779 NumerPDF 47.48 47.48/20  ZKN 

2
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 783 NumerPDF 23.66/19  KNF   SKN 

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

800m K 778 NumerPDF 2:09.03/19  ZKN   SKN 

4
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 775 NumerPDF 18.48/18  KN   SKN 

5
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

Oszczep M (800) 784 NumerPDF 51.33 52.77/19  KNF   SKN 

6
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 11.03 10.68/19

7
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) 781 NumerPDF 69.12 71.03/18  ZKN   SKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 60 ( 46 ) K-31 M-15
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

800m K 713 NumerPDF 2:18.85 2:18.85/20  ZKN 

2
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

800m K 726 NumerPDF 2:20.77 2:20.77/20

 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 19 ( 14 ) K-13 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Dysk K (1kg) 404 NumerPDF 44.06 44.06/20  ZKN 

2
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

200m K 393 NumerPDF 25.13/18  ZKN 

3
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

100m K 393 NumerPDF 12.28/18  ZKN 

4
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

Dysk K (1kg) 411 NumerPDF 43.53 44.50/19  KNF   SKN 

5
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

400m K 391 NumerPDF 55.45/19  SKN 

6
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

400m K 395 NumerPDF 62.04/19  ZKN 

7
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

Dysk K (1kg) 405 NumerPDF 42.18 42.18/20  ZKN 

8
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

100m K 392 NumerPDF 11.78/16  ZKN   SKN 

9
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

200m K 392 NumerPDF 24.21/16  ZKN   SKN 

10
PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

800m K 401 NumerPDF 2:09.44/18  KN   SKN 

11
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

200m K 390 NumerPDF 25.27 25.27/20  ROSU   ZKN 

12
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

100m K 390 NumerPDF 12.65 12.65/20  ROSU   ZKN 

13
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

100m K 402 NumerPDF 13.57 13.05/19

14
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 400 NumerPDF 56.20 57.48/18  KNF   SKN 

15
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

100m M 410 NumerPDF 11.74 11.54/19

16
WIRA Kacper 2001-11-19 Z/0481/16

TAK

200m M 410 NumerPDF 23.66 23.10/18

17
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

100m K 391 NumerPDF 12.42/19  ZKN 

18
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

200m K 391 NumerPDF 25.59/19  ZKN 

19
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Dysk K (1kg) 390 NumerPDF 37.40 38.56/19

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Paulina 2002-10-14 Z/5525/18

TAK

100m K 47 NumerPDF 13.93/19

2
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

100m K 44 NumerPDF 12.72/19

3
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

200m K 44 NumerPDF 26.42/19

4
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

100m M 43 NumerPDF 11.47/19

5
SZURGOT Szymon 2002-01-22 Z/5528/18

TAK

200m M 43 NumerPDF 23.19/19

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

800m K 18 NumerPDF

2
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

1500m M 48 NumerPDF 3:53.83/18  ZKN 

3
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

1500m M 67 NumerPDF  ZKN 

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

3000m K 75 NumerPDF 9:20.67 9:20.67/20  KNF   SKN 

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

Oszczep M (800) 347 NumerPDF 80.64/18  SKN 

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

Kula M (7.26kg) 7 NumerPDF 17.08 20.13/13  SKN 

2
KREFT Szymon 2000-01-29 Z/5416/15

TAK

400m M 777 NumerPDF 48.76 46.69/18  KNF 

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

3000m K 251 NumerPDF 11:36.30/19

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 Z/1688/20

TAK

3000m M 10 NumerPDF

2
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

400m M 22 NumerPDF 51.74 50.10/19  ROSU   ZKN 

3
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

400m M 23 NumerPDF 51.96/18

4
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

200m M 10 NumerPDF 23.07/18  ZKN 

5
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

400m M 32 NumerPDF 50.65 50.65/20  ROSU 

6
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

400m K 25 NumerPDF 61.77 61.77/20  ROSU   ZKN 

7
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

3000m K 36 NumerPDF 11:18.25/18

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

200m K 96 NumerPDF 25.30/17

 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 12.47 12.77/19  ZKN   SKN 

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 13 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

200m K 526 NumerPDF 25.04/19  KN 

2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

Kula K (4kg) 526 NumerPDF 13.58/19  KN 

3
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

200m K 533 NumerPDF 27.74 27.25/18

4
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

100m K 533 NumerPDF 13.26/17

5
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

100m K 527 NumerPDF 12.65 12.24/19  KNF 

6
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

200m K 527 NumerPDF 25.33 25.25/19  KNF 

7
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

100m K 534 NumerPDF 12.52 12.42/19  ZKN   SKN 

8
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

100m pł K 534 NumerPDF 14.74 14.74/20  ZKN   SKN 

9
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

200m M 526 NumerPDF 23.10/19  KNF   SKN 

10
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

100m M 526 NumerPDF 11.48 11.48/19  KNF   SKN 

11
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

100m K 535 NumerPDF 13.28 13.28/20  ROSU 

12
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

200m K 535 NumerPDF 26.19 25.36/19  ZKN 

13
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

100m K 535 NumerPDF 13.04 12.48/19  ZKN 

 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

1500m M 777 NumerPDF 3:56.60 3:56.60/20

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

100m K 461 NumerPDF 13.46 13.20/18

2
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

200m K 461 NumerPDF 27.24 26.81/18

3
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

TAK

100m M 454 NumerPDF 11.67 11.20/16

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 24 ( 24 ) K-16 M-8
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

200m M 303 NumerPDF 23.58 23.58/20

2
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

800m K 317 NumerPDF 2:10.56 2:10.56/20

3
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

400m K 301 NumerPDF 53.07/17  SKN 

4
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

3000m M 321 NumerPDF 8:16.61/18  ZKN 

5
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

3000m K 310 NumerPDF 9:46.86/18  KN   SKN 

6
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

800m K 302 NumerPDF 2:06.16/19  KNF   SKN 

7
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

400m K 315 NumerPDF 54.41/19  KN   SKN 

8
PIECZKA Adam 1996-06-06 Z/0676/14

TAK

400m M 316 NumerPDF 49.73/16

9
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

3000m M 314 NumerPDF 8:11.43/18

10
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

Dysk K (1kg) 302 NumerPDF 41.37 43.27/19

11
WOJTYŁA Barbara 1995-12-01 Z/0438/11

TAK

3000m K 314 NumerPDF 10:45.16/17

 
www.orletaczestochowa.pl
CTL ORLĘTA Częstochowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/SL/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

400m pł M 27 NumerPDF 52.81 52.81/20  KNF   SKN 

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

800m K 761 NumerPDF 2:03.00 2:06.17/18

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

800m K 131 NumerPDF 2:21.25 2:21.25/20  ZKN 

2
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

3000m K 118 NumerPDF 9:34.89/17  KN   SKN 

3
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

800m K 123 NumerPDF 2:12.37/17  KNF   SKN 

4
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

800m K 122 NumerPDF 2:18.19 2:17.63/19  ZKN 

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

200m M 3 NumerPDF 21.76/19  KNF   SKN 

2
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

100m M 11 NumerPDF 10.65 10.62/18  ZKN   SKN 

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

800m K 69 NumerPDF 2:09.87/19  KNF   SKN 

2
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

3000m K 79 NumerPDF 9:55.74/19  KNF   SKN 

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

Dysk K (1kg) 76 NumerPDF 33.49 33.49/20  ZKN 

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

400m M 24 NumerPDF 49.23 49.23/20  ZKN 

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

3000m K 412 NumerPDF 10:09.03/19

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

1500m M 652 NumerPDF 3:52.60/19  KNF   SKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

100m K 143 NumerPDF 11.67/17  KNF 

 
https://web.facebook.com/ObornickiKlubLekkoatletyczny/
OKL Oborniki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 56/WP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Sebastian 1994-07-04 Z/0344/13

TAK

3000m M 258 NumerPDF 8:13.97/15

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

400m M 142 NumerPDF  KN 

2
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

Trójskok K 165 NumerPDF  KN   SKN 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

Kula M (7.26kg) 55 NumerPDF 20.63 22.25/19  KN   SKN 

2
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

Dysk M (2kg) 55 NumerPDF 54.66 58.42/17  KN   SKN 

3
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

200m K 44 NumerPDF 26.52 25.54/19

4
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

100m K 44 NumerPDF 12.92 12.37/19

5
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

Oszczep K (600) 59 NumerPDF 51.01 57.59/16  KN   SKN 

6
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

100m K 34 NumerPDF 11.83/19  KNF   SKN 

7
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

200m K 34 NumerPDF 24.19/19  KNF   SKN 

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

3000m K 216 NumerPDF 10:15.34/19  ZKN 

 
LUKS Orneta Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

100m M 23 NumerPDF 11.72 11.72/20

2
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

200m M 23 NumerPDF 23.82 23.82/20

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K 839 NumerPDF 12.22 12.22/20

4
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

200m K 839 NumerPDF 25.48 25.48/20

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

1500m M 54 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

3000m K 715 NumerPDF 10:09.89/19  ZKN 

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:16.17 2:15.80/18