Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16, U18 i U20 w Biegach Alpejskich
WISŁA-ŁABAJÓW, 15.08.2020
Osobostarty wszystkie: 69 ( 69 ) K-33 M-36
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

Bieg Alpejski M U20 19 NumerPDF

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

Bieg Alpejski M U20 21 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

Bieg Alpejski M U20 960 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

Bieg Alpejski K U18 22 NumerPDF

2
DUDCZAK Kacper 2003-01-05 Z/3039/20

TAK

Bieg Alpejski M U18 10 NumerPDF

3
MIRECKA Julia 2006-06-04 Z/1454/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 54 NumerPDF

4
ZJAWIN Natalia 2006-10-10 Z/2704/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 10 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
 
jacekwojtarek.pl
LKS Feniks Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 46/LD/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1487/20

TAK

Bieg Alpejski M U16 10 NumerPDF

2
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

Bieg Alpejski M U20 14 NumerPDF

3
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/1488/20

TAK

Bieg Alpejski M U16 9 NumerPDF

 
LKS Koluszki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 31 NumerPDF

2
NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 Z/4287/19

TAK

Bieg Alpejski K U16 21 NumerPDF

3
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 32 NumerPDF

4
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 30 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

Bieg Alpejski K U18 28 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

Bieg Alpejski K U16 51 NumerPDF

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

Bieg Alpejski M U20 505 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 15 NumerPDF

2
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

Bieg Alpejski K U18 14 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

Bieg Alpejski M U20 792 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

Bieg Alpejski K U16 4 NumerPDF  ROSU 

2
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

Bieg Alpejski K U16 1 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

Bieg Alpejski M U16 445 NumerPDF

2
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

Bieg Alpejski M U16 443 NumerPDF

3
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

Bieg Alpejski K U18 448 NumerPDF  ZKN 

4
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

Bieg Alpejski K U16 441 NumerPDF

5
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

Bieg Alpejski M U18 440 NumerPDF  ZKN   SKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
 
KS Olkusz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 29/MA/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PUTOWSKA Paulina 2002-01-04 Z/5403/18

TAK

Bieg Alpejski K U20 58 NumerPDF

2
ROSZKOWSKI Mateusz 2006-07-07 Z/1611/20

TAK

Bieg Alpejski M U16 92 NumerPDF

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

Bieg Alpejski K U18 308 NumerPDF

2
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

Bieg Alpejski K U16 309 NumerPDF

3
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

Bieg Alpejski M U16 322 NumerPDF

4
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Bieg Alpejski M U16 323 NumerPDF

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 54 NumerPDF

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZROMBA Szymon 2004-05-08 Z/3432/18

TAK

Bieg Alpejski M U18 5 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
 
MKS Halicz Ustrzyki Dolne Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZIS Sabina 2001-01-28 Z/4500/18

TAK

Bieg Alpejski K U20 85 NumerPDF

2
MATIASIK Karolina 2002-08-31 Z/1365/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 77 NumerPDF

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 238 NumerPDF  ZKN 

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 444 NumerPDF

2
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

Bieg Alpejski M U18 101 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

Bieg Alpejski K U18 216 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

Bieg Alpejski K U18 15 NumerPDF  ROSU 

2
BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 Z/1026/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 189 NumerPDF  ROSU 

3
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

Bieg Alpejski M U18 159 NumerPDF  ROSU 

4
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

Bieg Alpejski K U18 76 NumerPDF  ROSU   ZKN 

5
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

Bieg Alpejski M U18 150 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
kandahar.pl
Klub Skialpinistyczny Kandahar Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 65/SL/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAFAROWSKI Jakub 2004-10-01 Z/3014/20

TAK

Bieg Alpejski M U18 113 NumerPDF PK

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

Bieg Alpejski M U16 25 NumerPDF

2
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

Bieg Alpejski K U20 12 NumerPDF  ZKN 

 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 Z/1467/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 22 NumerPDF

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

Bieg Alpejski M U20 3 NumerPDF  ROSU 

2
KLIMEK Wojciech 2001-09-13 Z/2520/19

TAK

Bieg Alpejski M U20 28 NumerPDF

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LAMPART Antoni 2005-05-12 Z/2513/18

TAK

Bieg Alpejski M U16 10 NumerPDF  ROSU 

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

Bieg Alpejski K U20 102 NumerPDF

2
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

Bieg Alpejski K U20 118 NumerPDF  ZKN 

 
UKS Diament Godów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 64/SL/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Marlena 2006-03-17 Z/2077/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 37 NumerPDF

2
TYMAN Karolina 2006-04-12 Z/2078/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 35 NumerPDF

3
ZNISZCZOŁ Zuzanna 2006-06-29 Z/2079/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 40 NumerPDF

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
 
LKB Rudnik Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 01/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIĘGA Jakub 2003-09-21 Z/1308/17

TAK

Bieg Alpejski M U18 234 NumerPDF

2
GŁÓWKA Oliwia 2003-05-02 Z/2439/18

TAK

Bieg Alpejski K U18 45 NumerPDF

3
JMIELINSKA Pola 2005-05-21 Z/3079/20

TAK

Bieg Alpejski K U16 3 NumerPDF

4
KĘPA Jakub 2005-03-05 Z/2632/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 60 NumerPDF

5
KOWALSKA Klaudia 2005-10-13 Z/2625/19

TAK

Bieg Alpejski K U16 65 NumerPDF

6
KRZEWSKA Maja 2005-12-18 Z/5392/19

TAK

Bieg Alpejski K U16 30 NumerPDF

7
PAWLOS Mikolaj 2004-05-24 Z/2456/18

TAK

Bieg Alpejski M U18 212 NumerPDF

8
POTRZESZCZ Bartosz 2001-11-11 Z/2686/19

TAK

Bieg Alpejski M U20 34 NumerPDF

9
SIKORA Dariusz 2005-10-03 Z/2626/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 6 NumerPDF

10
ŚLIFIERZ Krystian 2004-03-26 Z/2441/18

TAK

Bieg Alpejski M U18 9 NumerPDF

11
WIECHA Jan 2005-12-29 Z/5391/19

TAK

Bieg Alpejski M U16 33 NumerPDF