Internetowe zgłoszenia do imprezy: 95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
Osobostarty wszystkie: 659 ( 431 ) K-196 M-235
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 52 ( 31 ) K-13 M-18
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 39 ( 22 ) K-13 M-9
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 1 NumerPDF 52.09 52.08/18

OK

TAK
2
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 2 NumerPDF 46.77 46.86/18

OK

TAK
3
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

4x100m K 3 NumerPDF

4
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

200m K 3 NumerPDF 23.87 23.51/17

OK

TAK
5
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

100m K 3 NumerPDF 11.81 11.46/16

OK

NIE
6
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

110m M 4 NumerPDF 15.02 15.00/17

OK

B
TAK
7
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

400m pł M 4 NumerPDF 53.21 52.94/14

OK

TAK
8
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 5 NumerPDF 7.70 7.70/19

OK

TAK
9
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

4x400m K 6 NumerPDF

10
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

200m K 6 NumerPDF 23.93 23.93/19

OK

NIE
11
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 6 NumerPDF 52.34 52.34/19

OK

TAK
12
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

W dal K 7 NumerPDF 6.16 6.16/19

OK

TAK
13
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

4x100m K 8 NumerPDF

14
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

4x400m K 8 NumerPDF

15
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 8 NumerPDF 55.57 55.25/16

OK

TAK
16
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

200m K 9 NumerPDF 24.72 24.72/19

OK

B
TAK
17
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 9 NumerPDF 11.88 11.88/19

OK

pre
TAK
18
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

4x100m K 9 NumerPDF

19
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

3000m prz.M 10 NumerPDF 9:17.32 9:17.32/19

OK

TAK
20
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

4x100m K 11 NumerPDF

21
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

200m K 11 NumerPDF 24.33 24.21/17

OK

B
TAK
22
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

100m K 11 NumerPDF 11.76 11.76/17

OK

TAK
23
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

200m M 12 NumerPDF 21.07 20.96/17

OK

NIE
24
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

400m M 12 NumerPDF 45.81 45.14/16

OK

TAK
25
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

4x400m K 13 NumerPDF

26
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 13 NumerPDF 54.35 52.91/16

OK

TAK
27
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

Dysk M (2kg) 14 NumerPDF 57.38 60.87/14

OK

TAK
28
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

110m M 15 NumerPDF 14.87 14.87/19

OK

B
TAK
29
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

4x100m K 16 NumerPDF

30
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

200m K 16 NumerPDF 24.12 24.12/19

OK

B
TAK
31
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

100m K 16 NumerPDF 11.84 11.84/19

OK

TAK
32
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

Tyczka M 17 NumerPDF 5.66 5.80/14

OK

TAK
33
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 18 NumerPDF 60.61 60.61/19

OK

TAK
34
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 19 NumerPDF 12.32 12.40/18

OK

TAK
35
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

400m pł K 20 NumerPDF 61.59 60.40/16

OK

TAK
36
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 20 NumerPDF 14.02 14.02/17

OK

TAK
37
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

4x400m K 21 NumerPDF

38
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 21 NumerPDF 54.46 54.36/18

OK

TAK
39
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

W dal K 22 NumerPDF 5.81 6.10/16

OK

TAK
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 13 ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

4x400m M 23 NumerPDF

2
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

400m M 23 NumerPDF 46.24 45.65/14

OK

TAK
3
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

4x400m M 24 NumerPDF

4
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

400m M 24 NumerPDF 47.31 45.11/14

OK

TAK
5
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

4x400m M 25 NumerPDF

6
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

400m M 25 NumerPDF 48.72 47.47/18

OK

TAK
7
MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 Z/1679/11

TAK

Dysk M (2kg) 26 NumerPDF 67.23 71.84/13

OK

TAK
8
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Młot M (7.26kg) 27 NumerPDF 55.12 55.12/19

OK

TAK
9
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

Trójskok M 28 NumerPDF 16.56 16.81/15

OK

TAK
10
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

4x400m M 29 NumerPDF

11
WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 Z/0195/12

TAK

4x400m M 30 NumerPDF

12
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

4x400m M 31 NumerPDF

13
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

400m M 31 NumerPDF 46.41 46.04/17

OK

TAK
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 36 ( 27 ) K-10 M-17
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

200m K 32 NumerPDF 23.88 23.77/12

OK

NIE
2
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

400m K 32 NumerPDF 51.12 51.12/19

OK

TAK
3
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

Trójskok M 33 NumerPDF 15.44 15.82/10

OK

TAK
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 25 ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

110m M 34 NumerPDF 13.91 13.44/11

OK

NIE
2
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

Tyczka M 35 NumerPDF 4.40 5.00/18

OK

TAK
3
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 36 NumerPDF 5.00 5.00/19

OK

TAK
4
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

Tyczka M 37 NumerPDF 5.51 5.51/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 38 NumerPDF 4.00 4.06/17

OK

TAK
6
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

1500m M 39 NumerPDF 3:34.14 3:34.04/17

OK

TAK
7
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

100m M 40 NumerPDF 10.23 10.21/16

OK

TAK
8
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

Tyczka M 41 NumerPDF 5.41 5.45/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
9
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

100m K 42 NumerPDF 11.70 11.28/15

OK

TAK
10
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

4x100m K 42 NumerPDF

11
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

Tyczka K 43 NumerPDF 4.30 4.40/17

OK

TAK
12
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

110m M 44 NumerPDF 14.06 13.96/17

OK

TAK
13
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

800m M 45 NumerPDF 1:48.68/18

OK

TAK
14
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

4x100m K 46 NumerPDF

15
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

100m K 46 NumerPDF 11.53 11.53/19

OK

TAK
16
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

W dal K 47 NumerPDF 6.19 6.19/19

OK

TAK
17
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

4x100m K 47 NumerPDF

18
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

Wzwyż K 47 NumerPDF 1.84 1.84/19

OK

NIE
19
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

200m K 48 NumerPDF 24.65 24.65/19

OK

B
TAK
20
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m K 48 NumerPDF 11.86 11.86/19

OK

pre
TAK
21
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

4x100m K 48 NumerPDF

22
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

4x100m K 49 NumerPDF

23
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 49 NumerPDF 11.82 11.82/19

OK

TAK
24
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

Tyczka M 50 NumerPDF 5.87 5.93/17

OK

TAK
25
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

200m M 51 NumerPDF 21.45 21.34/18

OK

TAK
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 52 NumerPDF 71.80 71.80/19

OK

TAK
 
MKL Toruń Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 53 NumerPDF 59.42 59.42/19

OK

TAK
2
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 54 NumerPDF 10.57 10.57/19

OK

TAK
3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 54 NumerPDF 21.22 21.22/19

OK

TAK
4
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 55 NumerPDF 13.46 13.46/19

OK

TAK
5
SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 Z/2657/11

TAK

3000m prz.M 56 NumerPDF 9:29.11 8:18.23/10

OK

TAK
 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyż M 57 NumerPDF 2.27 2.27/19

OK

TAK
 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 58 NumerPDF 70.40 70.40/19

OK

TAK
 
LUBELSKIE Osobostarty: 88 ( 51 ) K-19 M-32
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 57 ( 30 ) K-10 M-20
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

10000m ch M 59 NumerPDF 50:45.91 50:45.91/19

OK

TAK
2
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

4x100m K 60 NumerPDF

3
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

4x400m K 60 NumerPDF

4
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K 60 NumerPDF 24.64 24.64/19

OK

B
TAK
5
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

1500m K 61 NumerPDF 4:04.06 4:01.00/16

OK

TAK
6
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:00.11/15

OK

TAK
7
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

10000m ch M 62 NumerPDF 42:48 39:33/10

OK

TAK
8
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

Kula K (4kg) 63 NumerPDF 18.65 19.38/18

OK

TAK
9
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 64 NumerPDF 2.06 2.06/19

OK

TAK
10
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 65 NumerPDF 52.34 52.34/19

OK

TAK
11
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

4x100m M 66 NumerPDF

12
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

4x400m M 66 NumerPDF

13
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

400m M 66 NumerPDF 46.63 46.63/19

OK

NIE
14
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

4x100m M 67 NumerPDF

15
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

4x400m M 67 NumerPDF

16
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

400m pł M 67 NumerPDF 52.66 52.10/18

OK

TAK
17
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

4x100m M 68 NumerPDF

18
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

4x400m M 68 NumerPDF

19
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 68 NumerPDF 46.91 46.44/14

OK

TAK
20
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

200m M 68 NumerPDF 21.90 21.63/17

OK

B
TAK
21
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

100m K 69 NumerPDF 12.37 12.36/18

OK

pre
TAK
22
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

200m K 69 NumerPDF 24.96 24.92/18

B rez 1
TAK
23
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

4x100m K 69 NumerPDF

24
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

4x400m K 69 NumerPDF

25
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

Dysk M (2kg) 70 NumerPDF 59.44 61.72/17

OK

TAK
26
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

100m M 71 NumerPDF 11.42/18

OK

pre
TAK
27
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 72 NumerPDF 1:48.99 1:48.99/19

OK

TAK
28
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

4x400m M 72 NumerPDF

29
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

100m K 73 NumerPDF 12.00 11.64/09

OK

pre
TAK
30
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

200m K 73 NumerPDF 23.69/17

BRAK MINIMUM
TAK
31
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

4x100m K 73 NumerPDF

32
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m pł K 74 NumerPDF 12.75 12.75/19

OK

TAK
33
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m K 74 NumerPDF 11.62 11.62/19

OK

TAK
34
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 75 NumerPDF 71.55 76.85/17

OK

TAK
35
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M 76 NumerPDF 14.66 14.66/19

OK

TAK
36
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

4x100m M 76 NumerPDF

37
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

4x100m M 77 NumerPDF

38
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 77 NumerPDF 11.11 10.97/18

OK

pre
TAK
39
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 78 NumerPDF 18.38 19.34/17

OK

TAK
40
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

4x100m M 79 NumerPDF

41
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 79 NumerPDF 47.53 47.46/16

OK

TAK
42
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

4x400m M 79 NumerPDF

43
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 80 NumerPDF 1:51.62 1:50.96/18

OK

TAK
44
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m pł K 81 NumerPDF 14.31 14.31/19

OK

TAK
45
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

4x100m K 81 NumerPDF

46
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

4x400m K 81 NumerPDF

47
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

4x400m M 82 NumerPDF

48
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

100m M 83 NumerPDF 10.88 10.88/19

OK

pre
NIE
49
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M 83 NumerPDF 13.63 13.63/19

OK

NIE
50
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

Dysk M (2kg) 84 NumerPDF 50.62 64.20/00

OK

TAK
51
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 85 NumerPDF 14.72 14.72/19

OK

TAK
52
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 86 NumerPDF 54.02 54.02/19

OK

TAK
53
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 86 NumerPDF 24.22 23.88/15

OK

B
TAK
54
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

4x100m K 86 NumerPDF

55
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

4x400m K 86 NumerPDF

56
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) 87 NumerPDF 62.36 62.36/19

OK

TAK
57
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

1500m M 88 NumerPDF 3:44.61 3:44.61/19

OK

TAK
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 26 ( 16 ) K-6 M-10
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

4x100m M 89 NumerPDF

2
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

100m M 89 NumerPDF 10.76 10.44/17

OK

pre
TAK
3
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

200m M 89 NumerPDF 21.55 21.18/18

OK

TAK
4
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

4x100m K 90 NumerPDF

5
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) 91 NumerPDF 80.88 83.93/15

OK

TAK
6
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

4x100m K 92 NumerPDF

7
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K 92 NumerPDF 12.07 12.07/19

OK

B pre
TAK
8
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

4x100m K 93 NumerPDF

9
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

4x100m M 94 NumerPDF

10
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 94 NumerPDF 10.81 10.52/17

OK

pre
TAK
11
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

200m M 94 NumerPDF 21.82 21.51/17

OK

B
TAK
12
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

4x100m M 95 NumerPDF

13
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

4x100m M 96 NumerPDF

14
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 96 NumerPDF 10.37 10.26/18

OK

TAK
15
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

200m M 96 NumerPDF 21.31 20.59/18

OK

TAK
16
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

4x100m M 97 NumerPDF

17
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 97 NumerPDF 10.72 10.72/19

OK

TAK
18
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 98 NumerPDF 52.12/18

OK

TAK
19
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 99 NumerPDF 61.73 61.73/19

OK

TAK
20
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 100 NumerPDF 72.32 73.10/15

OK

TAK
21
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

4x100m K 101 NumerPDF

22
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K 101 NumerPDF 11.89 11.89/19

OK

pre
TAK
23
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 101 NumerPDF 14.47 14.47/19

OK

TAK
24
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

4x100m K 102 NumerPDF

25
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 103 NumerPDF 68.86 68.86/19

OK

TAK
26
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 104 NumerPDF 53.91 57.09/18

OK

TAK
 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 105 NumerPDF 6.09 6.09/19

OK

TAK
2
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 106 NumerPDF 2.15 2.15/19

OK

TAK
3
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 107 NumerPDF 7.66 7.80/18

OK

TAK
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

400m pł K 108 NumerPDF 61.22 61.22/19

OK

TAK
 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

1500m K 109 NumerPDF 4:28.26 4:28.26/19

OK

B
TAK
 
LUBUSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M (7.26kg) 110 NumerPDF 54.64/18

OK

TAK
2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 111 NumerPDF 6.10 6.10/19

OK

TAK
3
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

Oszczep K (600) 112 NumerPDF 48.80 49.20/18

OK

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

100m M 113 NumerPDF 10.46 10.46/19

OK

TAK
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 114 NumerPDF 79.76 79.76/19

OK

TAK
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

Dysk K (1kg) 115 NumerPDF 50.38 51.80/18

OK

TAK
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 24 ( 20 ) K-6 M-14
 
AZS Łódź Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 116 NumerPDF 13.46 13.46/19

OK

TAK
2
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 117 NumerPDF 46.93 45.98/17

OK

3
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 118 NumerPDF 13.75 13.67/18

OK

TAK
4
GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 Z/4506/11

TAK

Trójskok M 119 NumerPDF 15.67 15.72/15

OK

TAK
5
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

200m K 120 NumerPDF 23.88/18

OK

TAK
6
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

400m K 120 NumerPDF 54.66 53.00/18

OK

7
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 121 NumerPDF 3:42.59 3:42.59/19

OK

TAK
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

800m M 122 NumerPDF 1:53.46 1:50.43/17

OK

TAK
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 123 NumerPDF 15.88 17.16/16

OK

TAK
2
URBANEK Robert 1987-04-29 Z/1041/11

TAK

Dysk M (2kg) 124 NumerPDF 65.81 66.93/12

OK

TAK
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 8 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

Wzwyż M 125 NumerPDF 2.20 2.32/09

OK

TAK
2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 126 NumerPDF 1:46.03 1:45.42/18

OK

TAK
3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

1500m M 126 NumerPDF 3:43.99 3:41.97/15

OK

TAK
4
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

800m M 127 NumerPDF 1:44.61 1:43.30/11

OK

TAK
5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 128 NumerPDF 1.78 1.85/17

OK

TAK
6
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 129 NumerPDF 12.91 12.91/19

OK

TAK
7
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

W dal K 129 NumerPDF 5.90 5.90/19

OK

B
TAK
8
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 130 NumerPDF 1:51.09 1:51.09/19

OK

TAK
 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

Tyczka M 131 NumerPDF 4.90 4.90/19

OK

TAK
 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

1500m K 132 NumerPDF 4:27.12 4:25.39/18

OK

TAK
2
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

800m K 132 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19

OK

TAK
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m pł M 133 NumerPDF 53.33 53.12/18

OK

TAK
 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M 134 NumerPDF 2.05 2.05/19

OK

NIE
 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

W dal M 135 NumerPDF 7.63 7.76/16

OK

TAK
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 141 ( 95 ) K-46 M-53
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

4x100m M 136 NumerPDF

2
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

4x100m M 137 NumerPDF

3
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

4x100m K 138 NumerPDF

4
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

4x100m K 139 NumerPDF

5
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

4x100m K 140 NumerPDF

6
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

4x100m M 141 NumerPDF

7
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

4x100m K 142 NumerPDF

8
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

4x100m M 143 NumerPDF

9
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

4x100m K 144 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 65 ( 35 ) K-17 M-18
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 145 NumerPDF 56.94 55.89/16

OK

TAK
2
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

4x400m K 145 NumerPDF

3
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 146 NumerPDF 54.79 54.78/14

OK

TAK
4
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

4x400m K 146 NumerPDF

5
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 147 NumerPDF 13.73 13.30/13

OK

TAK
6
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

4x100m K 147 NumerPDF

7
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 148 NumerPDF 12.01 11.97/18

OK

B pre
NIE
8
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 148 NumerPDF 24.60 24.29/18

OK

B
NIE
9
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

4x100m K 148 NumerPDF

10
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

4x100m M 149 NumerPDF

11
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

4x400m M 149 NumerPDF

12
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

(II) 4x400m K 150 NumerPDF

13
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

4x100m M 151 NumerPDF

14
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 151 NumerPDF 7.31 7.65/18

OK

NIE
15
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 152 NumerPDF 77.43 78.30/18

OK

TAK
16
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

4x100m M 153 NumerPDF

17
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

(II) 4x400m K 154 NumerPDF

18
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m pł K 154 NumerPDF 62.35 60.43/18

OK

TAK
19
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 155 NumerPDF 4:33.43 4:22.28/18

OK

TAK
20
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

4x100m M 156 NumerPDF

21
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 156 NumerPDF 14.30 14.30/19

OK

NIE
22
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

800m K 157 NumerPDF 2:06.84 2:06.84/19

OK

TAK
23
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

(II) 4x400m K 157 NumerPDF

24
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 158 NumerPDF 46.50 46.06/18

OK

TAK
25
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

200m M 158 NumerPDF 20.99 20.95/18

OK

TAK
26
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

4x400m M 158 NumerPDF

27
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Tyczka M 159 NumerPDF 4.70 4.70/19

OK

TAK
28
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

110m M 159 NumerPDF 15.07 14.80/16

OK

B
TAK
29
KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 Z/1899/11

TAK

4x400m M 160 NumerPDF

30
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

4x100m M 161 NumerPDF

31
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

4x400m M 162 NumerPDF

32
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 162 NumerPDF 52.66 52.66/19

OK

TAK
33
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

4x400m K 163 NumerPDF

34
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

200m K 163 NumerPDF 24.16/18

BRAK MINIMUM
NIE
35
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 163 NumerPDF 53.29 52.87/18

OK

TAK
36
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

(II) 4x400m K 164 NumerPDF

37
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

4x100m K 164 NumerPDF

38
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 164 NumerPDF 12.11 12.11/19

OK

B pre
NIE
39
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 164 NumerPDF 24.66 24.66/19

OK

B
NIE
40
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

4x100m K 165 NumerPDF

41
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

(II) 4x400m K 165 NumerPDF

42
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 165 NumerPDF 11.83 11.83/19

OK

TAK
43
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

200m K 165 NumerPDF 24.57 24.57/19

OK

B
NIE
44
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

Tyczka M 166 NumerPDF 4.70 4.70/19

OK

TAK
45
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 167 NumerPDF 2:03.21 2:02.53/18

OK

TAK
46
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

4x400m K 167 NumerPDF

47
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

4x100m K 168 NumerPDF

48
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m K 168 NumerPDF 11.60 11.60/19

OK

NIE
49
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 168 NumerPDF 13.35 13.35/19

OK

NIE
50
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

4x100m M 169 NumerPDF

51
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

110m M 169 NumerPDF 13.96 13.96/19

OK

TAK
52
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 170 NumerPDF 14.86 14.93/18

OK

TAK
53
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 171 NumerPDF 68.31 69.17/18

OK

TAK
54
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

4x400m M 172 NumerPDF

55
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 172 NumerPDF 46.17 46.17/19

OK

TAK
56
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 173 NumerPDF 4.60 4.80/17

OK

TAK
57
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 174 NumerPDF 3.60 3.90/18

OK

TAK
58
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Kula K (4kg) 175 NumerPDF 16.17 16.17/19

OK

TAK
59
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 176 NumerPDF 4.90 4.90/19

OK

TAK
60
WALCZAK Mariusz 1971-02-27 Z/4412/11

TAK

Młot M (7.26kg) 177 NumerPDF 59.84 70.02/98

OK

TAK
61
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

4x100m K 178 NumerPDF

62
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m pł K 178 NumerPDF 14.17 14.17/19

OK

TAK
63
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

4x400m K 179 NumerPDF

64
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

1500m K 179 NumerPDF 4:26.19 4:22.86/18

OK

NIE
65
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

800m K 179 NumerPDF 2:03.59 2:02.89/18

OK

TAK
 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

3000m prz.M 180 NumerPDF 9:40.09 9:39.08/17

rez 2 (16)
TAK
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

1500m M 181 NumerPDF 3:49.22 3:49.22/19

OK

TAK
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 182 NumerPDF 3.45 3.81/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
2
GRZESZCZUK Łukasz 1990-03-03 Z/2741/11

TAK

Oszczep M (800) 183 NumerPDF 82.82 84.77/14

OK

TAK
3
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

110m M 184 NumerPDF 14.59 14.59/19

OK

TAK
4
KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 Z/4887/11

TAK

Oszczep M (800) 185 NumerPDF 85.63 88.09/17

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

W dal M 186 NumerPDF 7.46 7.61/15

OK

TAK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 Z/3910/11

TAK

400m pł M 187 NumerPDF 54.83 51.46/12

OK

B
TAK
2
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

3000m prz.M 188 NumerPDF 9:34.27 9:34.27/19

OK

B
TAK
 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PAWELCZYK Krystian 1995-08-22 Z/1421/11

TAK

Dysk M (2kg) 189 NumerPDF 56.26 57.81/17

OK

TAK
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

400m pł K 190 NumerPDF 61.90 61.25/18

OK

TAK
2
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

200m K 191 NumerPDF 24.39 24.22/18

OK

B
TAK
3
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 192 NumerPDF 13.43 13.43/19

OK

TAK
4
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

Młot M (7.26kg) 193 NumerPDF 57.10 57.10/19

OK

TAK
 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

800m K 194 NumerPDF 2:04.26 1:59.93/06

OK

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 33 ( 21 ) K-7 M-14
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

100m K 195 NumerPDF 12.63 12.63/19

OK

pre
TAK
2
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

TAK

400m pł M 196 NumerPDF 50.31 49.72/16

OK

TAK
3
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

TAK

4x100m M 196 NumerPDF

4
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

TAK

4x400m M 196 NumerPDF

5
CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 Z/3688/11

TAK

4x400m M 197 NumerPDF

6
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

3000m prz.M 198 NumerPDF 9:22.87/18

OK

TAK
7
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 199 NumerPDF 45.72 51.60/18

OK

TAK
8
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

3000m prz.M 200 NumerPDF 9:05.31 9:05.31/19

OK

TAK
9
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:56.78/14

BRAK MINIMUM
TAK
10
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

4x100m M 201 NumerPDF

11
KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 Z/1716/13

TAK

4x100m M 202 NumerPDF

12
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

4x100m K 203 NumerPDF

13
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K 203 NumerPDF 11.58 11.52/18

OK

TAK
14
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

200m K 203 NumerPDF 23.53 22.99/18

OK

TAK
15
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 3:39.66 3:39.66/19

OK

TAK
16
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 205 NumerPDF 15.01 15.01/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
17
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

4x100m M 205 NumerPDF

18
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

4x100m M 206 NumerPDF

19
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m M 207 NumerPDF 48.99 48.99/19

OK

B
TAK
20
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

4x400m M 207 NumerPDF

21
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

4x100m K 208 NumerPDF

22
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

100m K 208 NumerPDF 12.38 12.38/19

OK

pre
TAK
23
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

Wzwyż K 209 NumerPDF 1.78 1.87/17

OK

TAK
24
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 210 NumerPDF 59.81 59.81/19

OK

TAK
25
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

4x100m K 210 NumerPDF

26
SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 Z/4683/11

TAK

400m pł M 211 NumerPDF 52.33 50.11/16

OK

TAK
27
SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 Z/4683/11

TAK

4x400m M 211 NumerPDF

28
SZEWCZYK Piotr 1994-08-17 Z/4681/11

TAK

4x400m M 212 NumerPDF

29
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

4x400m M 213 NumerPDF

30
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

4x100m K 214 NumerPDF

31
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

400m pł K 214 NumerPDF 57.67 57.10/18

OK

TAK
32
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

4x100m M 215 NumerPDF

33
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

110m M 215 NumerPDF 13.69 13.69/19

OK

TAK
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 216 NumerPDF 2:09.42 2:09.18/18

OK

TAK
2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 216 NumerPDF 4:25.90 4:25.90/19

OK

TAK
 
SSA Legia 1926 Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 47/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

100m K 217 NumerPDF 11.81 11.81/19

OK

TAK
2
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

200m K 217 NumerPDF 24.49 24.32/17

OK

B
TAK
 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

400m pł M 218 NumerPDF 53.71 53.71/19

OK

TAK
 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m pł K 219 NumerPDF 14.37 14.37/19

OK

TAK
 
WWW.UKS-KAPRY.PL
UKS Kapry-armexim Pruszków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 79/MZ/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

Trójskok M 220 NumerPDF 15.55 15.67/17

OK

TAK
 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

5000m ch K 221 NumerPDF 23:46.45/14

OK

TAK
2
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

TAK

10000m ch M 222 NumerPDF 49:31.34 44:55.03/17

OK

TAK
 
UKS Otrębusy Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

W dal K 223 NumerPDF 5.73 5.73/19

rez 1 (12)
TAK
2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

100m pł K 223 NumerPDF 14.59 14.59/19

OK

B
TAK
 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 224 NumerPDF 13.83 13.83/19

OK

TAK
2
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m K 225 NumerPDF 11.70 11.70/19

OK

TAK
3
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

200m K 225 NumerPDF 23.92 23.92/19

OK

TAK
 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

Kula M (7.26kg) 226 NumerPDF 19.38 20.63/18

OK

TAK
2
NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 Z/2325/15

TAK

10000m ch M 227 NumerPDF 40:23 40:23/19

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

5000m ch K 228 NumerPDF 24:25 23:55/16

OK

TAK
4
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 229 NumerPDF 19.03 19.33/17

OK

TAK
5
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 230 NumerPDF 17.11 17.11/19

OK

TAK
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 40 ( 28 ) K-14 M-14
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

3000m prz.M 231 NumerPDF 9:36.78 9:22.12/17

OK

TAK
2
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

1500m M 232 NumerPDF 3:51.74 3:48.18/18

OK

TAK
3
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 232 NumerPDF 1:51.19 1:49.87/17

OK

TAK
4
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

3000m prz.M 233 NumerPDF 9:47.48 9:28.65/17

TAK
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 27 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

4x400m K 234 NumerPDF

2
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

1500m K 234 NumerPDF 4:08.79/14

OK

TAK
3
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

100m M 235 NumerPDF 10.77 10.58/14

OK

pre
TAK
4
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

4x400m K 236 NumerPDF

5
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

1500m K 236 NumerPDF 4:26.46 4:26.46/19

OK

TAK
6
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 236 NumerPDF 2:06.94 2:05.68/18

OK

TAK
7
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

4x400m K 237 NumerPDF

8
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

400m K 237 NumerPDF 55.17 55.17/19

OK

B
TAK
9
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

4x400m K 238 NumerPDF

10
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 238 NumerPDF 52.45/17

OK

TAK
11
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

4x400m K 239 NumerPDF

12
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 239 NumerPDF 54.25 52.95/17

OK

TAK
13
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

1500m M 240 NumerPDF 3:52.74 3:52.74/19

OK

B
TAK
14
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

800m M 240 NumerPDF 1:55.12 1:53.40/18

OK

z limitu
TAK
15
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

5000m ch K 241 NumerPDF 26:36 26:36/19

OK

TAK
16
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

1500m M 242 NumerPDF 3:50.70 3:49.72/17

OK

TAK
17
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 242 NumerPDF 1:53.44 1:51.46/17

OK

B
TAK
18
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 243 NumerPDF 13.80 13.80/19

OK

TAK
19
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 244 NumerPDF 54.33 55.10/18

OK

TAK
20
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 245 NumerPDF 15.54 15.54/19

OK

TAK
21
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 246 NumerPDF 12.82 12.82/19

OK

TAK
22
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

Trójskok K 247 NumerPDF 11.94 11.94/19

OK

z limitu
TAK
23
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

4x400m K 248 NumerPDF

24
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m pł M 249 NumerPDF 52.67 52.12/18

OK

TAK
25
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

400m pł M 250 NumerPDF 54.18 52.96/17

OK

B
TAK
26
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

200m M 251 NumerPDF 21.45 21.45/19

OK

TAK
27
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 251 NumerPDF 10.50 10.50/19

OK

TAK
 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

W dal M 252 NumerPDF 7.21 7.21/19

OK

TAK
2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 253 NumerPDF 7.78 7.80/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

3000m prz.M 254 NumerPDF 9:22.26 9:22.26/19

OK

TAK
2
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 254 NumerPDF 3:49.22 3:47.07/18

OK

TAK
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 255 NumerPDF 5.90 6.35/18

OK

TAK
2
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 256 NumerPDF 60.24 59.53/18

OK

TAK
3
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

100m M 257 NumerPDF 10.59 10.59/19

OK

TAK
4
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

Trójskok K 258 NumerPDF 13.44 13.44/19

OK

TAK
5
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

W dal K 258 NumerPDF 6.10 6.10/19

OK

TAK
 
OPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BERENSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

Tyczka K 259 NumerPDF 4.05 4.05/17

OK

NIE
2
GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) 260 NumerPDF 17.19 17.34/18

OK

TAK
3
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 261 NumerPDF 14.94 15.38/16

OK

TAK
4
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

400m pł M 262 NumerPDF 54.40 54.38/17

OK

B
TAK
5
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 263 NumerPDF 62.25 64.64/16

OK

TAK
6
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

10000m ch M 264 NumerPDF 42:19 40:11/13

OK

TAK
7
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

Wzwyż K 265 NumerPDF 1.78 1.82/15

OK

TAK
8
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 266 NumerPDF 59.34 58.20/16

OK

TAK
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

1500m K 267 NumerPDF 4:31.84 4:18.15/16

B rez 1
TAK
2
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

800m M 268 NumerPDF 1:52.65 1:52.65/19

OK

TAK
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 13 ( 11 ) K-8 M-3
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 6 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

3000m prz.K 269 NumerPDF 10:35.71 10:35.71/19

OK

TAK
2
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

3000m prz.M 270 NumerPDF 9:29.01 9:23.17/18

OK

TAK
3
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

1500m M 270 NumerPDF 3:53.86 3:53.86/19

B rez 1
TAK
4
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

800m K 271 NumerPDF 2:02.36 2:00.32/18

OK

TAK
5
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

3000m prz.K 272 NumerPDF 11:12.44 11:12.44/19

OK

B
TAK
6
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

100m pł K 273 NumerPDF 13.21 13.21/19

OK

TAK
 
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KALINA Natalia 1996-07-30 Z/1825/12

TAK

5000m ch K 274 NumerPDF 26:38.23/12

OK

z limitu
TAK
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

5000m ch K 275 NumerPDF 26:26 24:20.44/18

OK

TAK
 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
AUGUSTYN Rafał 1984-05-14 Z/0572/11

TAK

10000m ch M 276 NumerPDF 42:21 39:47/10

OK

TAK
2
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

TAK

5000m ch K 277 NumerPDF 24:36 21:46/09

OK

NIE
3
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

5000m ch K 278 NumerPDF 23:28 22:36.68/15

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

1500m M 279 NumerPDF 3:53.26 3:49.48/17

OK

TAK
2
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

800m M 279 NumerPDF 1:51.98 1:50.44/17

OK

 
PODLASKIE Osobostarty: 28 ( 20 ) K-11 M-9
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 21 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

100m K 280 NumerPDF 12.32 12.16/17

OK

pre
TAK
2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

4x100m K 280 NumerPDF

3
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 281 NumerPDF 7.47 7.66/18

OK

TAK
4
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

110m M 282 NumerPDF 13.49 13.28/17

OK

TAK
5
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 283 NumerPDF 23.66 23.66/19

OK

TAK
6
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

100m K 283 NumerPDF 11.67 11.67/19

OK

TAK
7
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

4x100m K 283 NumerPDF

8
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

1500m K 284 NumerPDF 4:20.03/17

OK

TAK
9
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

800m K 285 NumerPDF 2:09.03 2:09.03/19

OK

NIE
10
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

1500m K 285 NumerPDF 4:29.91 4:29.91/19

OK

B
TAK
11
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

3000m prz.K 285 NumerPDF 10:45.90 10:45.90/19

OK

TAK
12
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 286 NumerPDF 18.34 18.48/18

OK

TAK
13
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

4x100m K 287 NumerPDF

14
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

Wzwyż K 288 NumerPDF 1.94 1.99/13

OK

TAK
15
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

4x100m K 289 NumerPDF

16
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) 290 NumerPDF 81.74 81.85/18

OK

TAK
17
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 291 NumerPDF 10.68 10.68/19

OK

TAK
18
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

200m M 291 NumerPDF 21.93 21.93/19

OK

B
TAK
19
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) 292 NumerPDF 67.77 71.03/18

OK

TAK
20
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

4x100m K 293 NumerPDF

21
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 293 NumerPDF 6.34 6.34/19

OK

TAK
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

3000m prz.M 294 NumerPDF 9:32.91/15

BRAK MINIMUM
TAK
2
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

3000m prz.M 295 NumerPDF 9:24.26 9:14.24/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Kula K (4kg) 296 NumerPDF 14.11 14.18/17

OK

TAK
4
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 296 NumerPDF 48.77 48.77/19

OK

TAK
 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

Oszczep K (600) 297 NumerPDF 63.39 67.11/16

OK

TAK
 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUDEK Bartosz 1992-02-25 Z/3483/11

TAK

400m pł M 298 NumerPDF 51.95 51.63/16

OK

TAK
2
OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 Z/5018/15

TAK

3000m prz.M 299 NumerPDF 9:53.94/18

rez 3 (16)
TAK
 
POMORSKIE Osobostarty: 50 ( 34 ) K-20 M-14
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 28 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

Oszczep K (600) 300 NumerPDF 56.42 56.42/19

OK

TAK
2
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

Oszczep M (800) 301 NumerPDF 82.28 82.58/14

OK

TAK
3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 302 NumerPDF 53.02 53.02/19

OK

TAK
4
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

4x100m K 302 NumerPDF

5
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

4x400m K 302 NumerPDF

6
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

Oszczep K (600) 303 NumerPDF 52.80 58.43/15

OK

TAK
7
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

400m pł K 304 NumerPDF 59.36 59.36/19

OK

TAK
8
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

4x100m K 304 NumerPDF

9
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

4x400m K 304 NumerPDF

10
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

Tyczka K 305 NumerPDF 3.73 3.73/19

OK

NIE
11
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

Oszczep M (800) 306 NumerPDF 78.52 78.56/16

OK

TAK
12
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Tyczka M 307 NumerPDF 4.45 4.45/19

rez 1 (12)
NIE
13
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

400m K 308 NumerPDF 54.90 53.65/17

OK

TAK
14
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 308 NumerPDF 24.69 24.58/17

OK

B
TAK
15
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

4x100m K 308 NumerPDF

16
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

4x400m K 308 NumerPDF

17
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

Oszczep M (800) 309 NumerPDF 76.40 83.89/12

OK

TAK
18
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

Oszczep K (600) 310 NumerPDF 50.80 56.24/15

OK

TAK
19
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

100m K 311 NumerPDF 12.08 11.78/16

OK

B pre
TAK
20
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

200m K 311 NumerPDF 24.30 24.21/16

OK

B
TAK
21
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

4x100m K 311 NumerPDF

22
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

4x400m K 311 NumerPDF

23
SENK Dominik 2002-03-26 Z/0575/16

TAK

Tyczka M 312 NumerPDF 4.40 4.40/19

rez 2 (12)
NIE
24
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 313 NumerPDF 55.06 57.48/18

OK

TAK
25
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Kula K (4kg) 313 NumerPDF 14.56 15.48/17

OK

TAK
26
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

100m K 314 NumerPDF 12.54 12.54/19

OK

pre
TAK
27
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

4x100m K 314 NumerPDF

28
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

4x400m K 314 NumerPDF

 
KL Gdynia Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

Tyczka K 315 NumerPDF 4.16 4.16/19

OK

TAK
2
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

Tyczka K 316 NumerPDF 4.20 4.20/19

OK

TAK
 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

800m K 317 NumerPDF 2:08.60 2:08.60/19

OK

TAK
 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BONDARENKO Krystian 1991-10-22 Z/4497/11

TAK

Oszczep M (800) 318 NumerPDF 77.06 78.06/15

OK

TAK
2