Internetowe zgłoszenia do imprezy: 11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu na 10 km Mężczyzn
POZNAŃ, 11.11.2020
Osobostarty wszystkie: 43 ( 43 ) K-0 M-43
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-0 M-6
 
karkonoszteam.pl
Biegaj z Pasją Szklarska Poręba Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 46/DS/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

10 km M 25 NumerPDF 37:14/17

2
TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 Z/2152/19

TAK

10 km M 290 NumerPDF

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Michał 1999-10-01 Z/2921/20

TAK

10 km M 777 NumerPDF

 
MKS Siechnice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 Z/1703/11

TAK

10 km M 45 NumerPDF

2
SOBAS Jacek 1985-06-11 Z/3377/11

TAK

10 km M 455 NumerPDF 32:12/15

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

10 km M 654 NumerPDF 29:29/19  SKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 Z/1711/11

TAK

10 km M 880 NumerPDF 29:43/15

2
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

10 km M 880 NumerPDF 30:21/15

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Adrian 1990-10-25 Z/3114/20

TAK

10 km M 888 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSK Dominik Grzegorz 1992-11-09 Z/3154/20

TAK

10 km M 1 NumerPDF

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KSIĄŻKIEWICZ Piotr 1987-10-09 Z/2904/20

TAK

10 km M 87 NumerPDF 32.58

 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

10 km M 13 NumerPDF 29:41/19

2
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 km M 10 NumerPDF 32:31/14

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Grzegorz 1994-09-15 Z/1608/20

TAK

10 km M 64 NumerPDF

2
HULEWICZ Michał 1988-11-18 Z/4110/20

TAK

10 km M 65 NumerPDF

 
MASTERS Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 Z/1162/20

TAK

10 km M 12 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
 
Air Zone Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 101/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUC Andrzej 1978-05-19 Z/4239/20

TAK

10 km M 182 NumerPDF

 
Stowarzyszenie Piekielni Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 100/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

10 km M 667 NumerPDF 31:00/19

2
OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 Z/1877/16

TAK

10 km M 668 NumerPDF 31:01/16

3
STIPPA Adam 1981-03-31 Z/4181/20

TAK

10 km M 669 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

10 km M 111 NumerPDF 30:08/19

 
PODLASKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10 km M 989 NumerPDF 30:36/14

2
POŁEĆ Arkadiusz 1990-10-04 Z/4209/20

TAK

10 km M 992 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-0 M-9
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

10 km M 725 NumerPDF 33:52/19

 
GKS Żukowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

10 km M 71 NumerPDF

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

10 km M 176 NumerPDF

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Sebastian 1994-06-15 Z/3301/15

TAK

10 km M 30 NumerPDF

 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

10 km M 92 NumerPDF 29:40/16  SKN 

 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

10 km M 701 NumerPDF 29:52/15

2
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

10 km M 777 NumerPDF 30.45 31:52/18

3
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

10 km M 700 NumerPDF

4
POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 Z/0672/11

TAK

10 km M 711 NumerPDF 31:38/13

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGAN Aleksander 1990-08-06 Z/4172/20

TAK

10 km M 600 NumerPDF

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 Z/4024/11

TAK

10 km M 12 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
UKS Skoczek Skoki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Łukasz 1988-12-18 Z/3802/11

TAK

10 km M 88 NumerPDF 00:31.01

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAJMOWICZ Paweł 1993-12-18 Z/1448/11

TAK

10 km M 80 NumerPDF 35:11/13

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-0 M-7
 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBA Jacek 1970-08-30 Z/3441/20

TAK

10 km M 50 NumerPDF 37.15

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

10 km M 15 NumerPDF

2
OLEJARZ Artur 1988-09-19 Z/1405/11

TAK

10 km M 488 NumerPDF 30:59/16

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

10 km M 11 NumerPDF  KN   SKN 

2
ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 Z/1331/11

TAK

10 km M 20 NumerPDF 29:17/14  KN   SKN 

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

10 km M 40 NumerPDF 29:52/15

2
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

10 km M 37 NumerPDF