Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Memoriał Marka Zarychty / aktualny termin
PŁOCK, 16.08.2020
Osobostarty wszystkie: 52 ( 42 ) K-15 M-27
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 10 ( 9 ) K-4 M-5
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1500m K 701 NumerPDF 4:51.03 4:51.03/20  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

1500m M 730 NumerPDF 4:05.00 4:11.53/19  ROSU   ZKN 

3
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

400m M 732 NumerPDF 50.48/18  ROSU   ZKN 

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m pł K 706 NumerPDF 67.69 67.69/20  ROSU   ZKN 

5
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

1500m M 736 NumerPDF 4:05.00 4:09.50/18

6
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m pł K 708 NumerPDF 66.74 65.61/19  ROSU   ZKN 

7
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 745 NumerPDF 53.33 53.31/19  ROSU   KNF   SKN 

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

Oszczep M (800) 220 NumerPDF 66.34 75.73/14

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

100m pł K U18 10 NumerPDF 14.35 14.35/20  ZKN 

2
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K 10 NumerPDF 5.58/19  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 25 ( 22 ) K-4 M-18
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 21 ( 18 ) K-4 M-14
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

Wzwyż M 805 NumerPDF 1.79 1.79/20  ROSU 

2
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 16.03 16.03/20  ROSU 

3
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

W dal K 618 NumerPDF 5.08/19

4
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (99.1) U20 760 NumerPDF 14.75 14.75/20  ROSU   KNF   SKN 

5
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF 57.96 57.96/20  ROSU   ZKN 

6
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

400m pł M 751 NumerPDF 58.38 58.38/20  ROSU   ZKN 

7
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (99.1) U20 601 NumerPDF 16.98 16.98/20  ROSU 

8
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K (1kg) 755 NumerPDF 33.53 36.91/19  ZKN 

9
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M 813 NumerPDF 1.65 1.66/19  ROSU 

10
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

W dal M 668 NumerPDF 6.23/19  ROSU   ZKN 

11
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K (4kg) 740 NumerPDF 62.31 62.31/20  KNF   SKN 

12
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K (4kg) 740 NumerPDF 15.32/19  KNF   SKN 

13
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 733 NumerPDF 11.59 11.59/20

14
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

110m M (91.4) U18 740 NumerPDF 17.29 17.29/20

15
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

W dal M 740 NumerPDF 4.89/18

16
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

400m pł M 718 NumerPDF 59.20 59.20/20  ROSU   ZKN 

17
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

W dal M 814 NumerPDF 4.75/19  ROSU 

18
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

Wzwyż M 814 NumerPDF 1.81 1.81/20  ROSU 

19
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

800m M 608 NumerPDF 1:50.43/17

20
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M (7.26kg) 764 NumerPDF 12.61 14.22/19

21
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Wzwyż M 807 NumerPDF 1.70 1.70/20

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 13.36 14.83/19  ZKN 

2
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

400m pł M (84) U18 96 NumerPDF 62.39 62.39/20

3
MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 Z/5077/19

TAK

110m M (91.4) U18 806 NumerPDF 16.21 16.21/20

4
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.67 1.70/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 17 ( 11 ) K-7 M-4
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K 239 NumerPDF 5.74/18  ZKN   KNF 

2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 238 NumerPDF 6.10/19  KNF   SKN 

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

Kula K (4kg) 986 NumerPDF

2
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

400m K 986 NumerPDF

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

400m M 992 NumerPDF 58.18/19

4
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

TAK

1500m K 997 NumerPDF

5
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

800m K 999 NumerPDF

6
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 989 NumerPDF 27.19/19

7
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 989 NumerPDF 6.82/19

8
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

400m K 989 NumerPDF 65.18/17

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

100m M 633 NumerPDF 15.91/19

2
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

Kula M (7.26kg) 633 NumerPDF 15.09/10

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

100m M 025 NumerPDF 12.72 12.72/20

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

200m M 025 NumerPDF 25.76 25.76/20

3
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

800m K 252 NumerPDF 2:24.13 2:24.13/20

4
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

100m M 422 NumerPDF 13.90 13.90/20

5
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

200m M 422 NumerPDF 28.34 28.34/20