Internetowe zgłoszenia do imprezy: Warszawska Liga Biegowa 2021
WARSZAWA, 25.04.2021
Osobostarty wszystkie: 336 ( 248 ) K-149 M-99
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃSKI Tymon 2014-09-22 Z/5086/21

TAK

60 m M U11 333 NumerPDF 0:11.03

2
JOŃSKI Tymon 2014-09-22 Z/5086/21

TAK

300m M U11 333 NumerPDF 1:06.75

3
WI¦NIEWSKI Ignacy 2013-12-30 Z/5359/21

TAK

300m M U11 308 NumerPDF

4
WI¦NIEWSKI Ignacy 2013-12-30 Z/5359/21

TAK

60 m M U11 308 NumerPDF

5
WI¦NIEWSKI Ryszard 2011-11-01 Z/5358/21

TAK

600m M U11 307 NumerPDF

6
WI¦NIEWSKI Ryszard 2011-11-01 Z/5358/21

TAK

300m M U11 307 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

600 m K U12 747 NumerPDF 1:55.77/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
 
-
LKS Zuza Running Team Opoczno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 50/LD/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jan 2009-10-13 Z/2626/21

TAK

600m M U13 39 NumerPDF

2
BOLEK Nikola 2010-09-18 Z/4251/21

TAK

600 m K U12 25 NumerPDF

3
KOBACKA Julia 2009-03-21 Z/4255/21

TAK

600m K U13 14 NumerPDF

4
KRAWCZYK Natasza 2009-11-15 Z/4256/21

TAK

600m K U13 15 NumerPDF

5
LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 Z/4257/21

TAK

600m M U12 7 NumerPDF

6
¦MIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 Z/2624/21

TAK

600m K U14 13 NumerPDF

7
¦MIGIEL Oliwia 2011-10-19 Z/10125/21

TAK

600m K U11 19 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 312 ( 232 ) K-139 M-93
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 18 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Karol 2011-05-30 Z/6074/21

TAK

60 m M U11 431 NumerPDF

2
GˇTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Z/3769/20

TAK

300m K U13 415 NumerPDF

3
GˇTKOWSKI Oliwier 2014-01-18 Z/9407/21

TAK

60 m M U11 439 NumerPDF

4
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

300m K U11 423 NumerPDF

5
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

60 m K U11 423 NumerPDF

6
JAWORSKI Sebastian 2012-11-16 Z/9408/21

TAK

60 m M U11 437 NumerPDF

7
LISAK Dawid 2013-07-27 Z/3544/21

TAK

300m M U11 424 NumerPDF

8
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

300m M U12 418 NumerPDF 62.10/20

9
MARKIEWICZ Mateusz 2010-09-10 Z/3770/20

TAK

60m M U12 418 NumerPDF

10
NIEMCZYK Maja 2011-05-03 Z/10144/21

TAK

300m K U11 436 NumerPDF

11
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

60m M U14 413 NumerPDF

12
PIETRZKIEWICZ Pola 2009-08-04 Z/4000/21

TAK

300m K U13 409 NumerPDF

13
PLEJZNEROWSKI Jakub 2009-02-05 Z/3776/20

TAK

300m M U13 416 NumerPDF 58.03/20

14
SOSNOWSKA Helena 2013-09-09 Z/0863/21

TAK

60 m K U11 425 NumerPDF

15
SOSNOWSKI Tadeusz 2011-03-20 Z/0862/21

TAK

60 m M U11 426 NumerPDF

16
STACHELSKA Hanna 2009-12-20 Z/3773/20

TAK

600m K U13 419 NumerPDF 2:05.16/20

17
STRZEŻEK Dominika 2012-08-26 Z/3999/21

TAK

60 m K U11 430 NumerPDF

18
¦WIERCZYŃSKI Nataniel 2015-12-02 Z/2117/21

TAK

60 m M U11 438 NumerPDF

 
marcovia-marki.pl
AP Marcovia Marki Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 118/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIKOWSKI Stanisław 2009-02-27 Z/9527/21

TAK

60m M U13 100 NumerPDF

2
CHALABA Zofia 2010-02-10 Z/9529/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

3
KACPERSKA Alicja Izabela 2010-10-10 Z/9524/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

4
KANIASTY Piotr 2009-11-10 Z/9526/21

TAK

60m M U13 100 NumerPDF

5
KUZKA Maria 2008-09-15 Z/10302/21

TAK

60 m K U14 100 NumerPDF

6
ŁUCZYK Amelia 2010-12-27 Z/9521/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

7
MAŃK Adam 2009-08-26 Z/10224/21

TAK

60m M U13 100 NumerPDF

8
OSIECIMSKA Natalia 2009-08-29 Z/9689/21

TAK

60 m K U13 100 NumerPDF

9
PAWLAK Cezary 2010-11-06 Z/9528/21

TAK

60m M U12 100 NumerPDF

10
TOŁWIŃSKA Zofia 2010-08-30 Z/9690/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

11
TRZCIŃSKA Anna 2009-11-19 Z/10303/21

TAK

60 m K U13 100 NumerPDF

12
WO¬NIAK Michalina 2011-03-17 Z/9523/21

TAK

60 m K U11 100 NumerPDF

13
ŻAK Aleksandra 2009-01-26 Z/9525/21

TAK

60 m K U13 100 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 57 ( 39 ) K-24 M-15
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

300m K U13 202 NumerPDF

2
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

60 m K U13 202 NumerPDF

3
BIENIECKA Maja 2009-07-12 Z/2694/21

TAK

600m K U13 288 NumerPDF 1:57.40/20

4
BŁU¦ Hanna 2008-06-27 Z/0882/21

TAK

60 m K U14 259 NumerPDF

5
BŁU¦ Hanna 2008-06-27 Z/0882/21

TAK

300m K U14 259 NumerPDF 51.78/20

6
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

600m M U13 225 NumerPDF 1:45.41/20

7
CIBORSKI Bruno 2009-05-29 Z/3548/21

TAK

60m M U13 209 NumerPDF 9.26/20

8
CIBORSKI Bruno 2009-05-29 Z/3548/21

TAK

300m M U13 209 NumerPDF

9
CICHOCKI Franciszek 2014-05-04 Z/3961/21

TAK

60 m M U11 241 NumerPDF

10
DŁUGOSIELSKA Pola 2008-08-31 Z/4702/21

TAK

60 m K U14 203 NumerPDF

11
DŁUGOSIELSKI Bartosz 2012-10-10 Z/4703/21

TAK

300m M U11 283 NumerPDF

12
DŁUTOWSKA Anna 2010-08-17 Z/4061/21

TAK

60m K U12 204 NumerPDF

13
DŁUTOWSKA Anna 2010-08-17 Z/4061/21

TAK

300m K U12 204 NumerPDF

14
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

60 m M U11 283 NumerPDF

15
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

300m M U11 283 NumerPDF

16
DURAJ Lena 2010-07-31 Z/3138/20

TAK

600 m K U12 205 NumerPDF 1:55.90/20

17
GRANIAK Jakub 2011-01-10 Z/4704/21

TAK

600m M U11 276 NumerPDF

18
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

300m M U11 247 NumerPDF

19
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

60 m M U11 247 NumerPDF

20
KIEWRA Karolina 2009-10-29 Z/3722/20

TAK

600m K U13 233 NumerPDF 2:01.23/20

21
KOPYT Kamil 2010-05-31 Z/0893/21

TAK

300m M U12 206 NumerPDF

22
KULIBERDA Natalia 2009-11-13 Z/5838/19

TAK

300m K U13 232 NumerPDF 52.17/20

23
KWA¦NIEWSKA Łucja 2009-09-10 Z/0897/21

TAK

300m K U13 279 NumerPDF 52.05/20

24
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

300m K U11 205 NumerPDF

25
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

60 m K U11 205 NumerPDF

26
MAKSYMIUK Marcin 2009-10-09 Z/0887/21

TAK

300m M U13 277 NumerPDF 49.40/20

27
MIODUSZEWSKA Kinga 2011-12-17 Z/2691/21

TAK

300m K U11 252 NumerPDF

28
PARZYCH Natalia 2010-07-13 Z/4181/21

TAK

300m K U12 243 NumerPDF

29
PARZYCH Natalia 2010-07-13 Z/4181/21

TAK

60m K U12 243 NumerPDF

30
PIOTROWSKA Julia 2014-03-03 Z/0896/21

TAK

300m K U11 231 NumerPDF

31
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 Z/0873/21

TAK

600m M U13 289 NumerPDF 2:16.08/20

32
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

60m K U12 208 NumerPDF

33
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

300m K U12 208 NumerPDF

34
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

60 m K U11 278 NumerPDF

35
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

300m K U11 278 NumerPDF

36
RUDOWSKA Lilia 2011-02-27 Z/0892/21

TAK

60 m K U11 277 NumerPDF

37
RUDOWSKA Lilia 2011-02-27 Z/0892/21

TAK

300m K U11 277 NumerPDF

38
SERWATKA Milena 2009-02-24 Z/3197/21

TAK

300m K U13 261 NumerPDF

39
SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 Z/3669/20

TAK

600m K U13 212 NumerPDF 2:00.97/20

40
SNOPEK Mateusz 2009-08-24 Z/3880/21

TAK

300m M U13 207 NumerPDF

41
SNOPEK Mateusz 2009-08-24 Z/3880/21

TAK

60m M U13 207 NumerPDF

42
STANISZEWSKA Matylda 2010-02-03 Z/0889/21

TAK

60m K U12 276 NumerPDF

43
SZAJKOWSKA Aleksandra 2011-06-22 Z/3199/21

TAK

60 m K U11 245 NumerPDF

44
SZAJKOWSKA Aleksandra 2011-06-22 Z/3199/21

TAK

300m K U11 245 NumerPDF

45
SZCZEPAŃSKA Zofia 2009-06-24 Z/4177/21

TAK

60 m K U13 298 NumerPDF

46
SZCZEPAŃSKI Kajetan 2014-07-20 Z/4060/21

TAK

60 m M U11 299 NumerPDF

47
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

60 m M U11 244 NumerPDF

48
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

300m M U11 244 NumerPDF

49
TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 Z/0908/21

TAK

60 m K U14 211 NumerPDF

50
TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 Z/0908/21

TAK

300m K U14 211 NumerPDF

51
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

60 m M U11 240 NumerPDF

52
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

300m M U11 240 NumerPDF

53
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

60m M U13 281 NumerPDF

54
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

300m M U13 281 NumerPDF

55
WARECKA Ewa 2009-10-30 Z/3193/21

TAK

600m K U13 209 NumerPDF

56
WARECKA Gabriela 2009-10-30 Z/3192/21

TAK

300m K U13 229 NumerPDF

57
WARECKA Gabriela 2009-10-30 Z/3192/21

TAK

60 m K U13 229 NumerPDF

 
KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 110/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

300m M U11 111 NumerPDF

2
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

60 m M U11 111 NumerPDF

3
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

600m K U13 112 NumerPDF

4
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

60 m K U13 112 NumerPDF

5
KAMIŃSKI Marcin 2009-05-17 Z/5178/21

TAK

600m M U13 114 NumerPDF

6
WÓJCIK Oliwia 2008-09-18 Z/5711/21

TAK

60 m K U14 116 NumerPDF

7
ZACHARSKA Liliana 2013-04-22 Z/5183/21

TAK

60 m K U11 113 NumerPDF

 
KS Atak Agrykola Warszawa Osobostarty: 39 ( 27 ) K-18 M-9
NrLicencji: 93/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 Z/3201/21

TAK

60m M U14 33 NumerPDF

2
BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 Z/3201/21

TAK

300m M U14 33 NumerPDF

3
DˇBROWSKA Lena 2009-12-10 Z/3706/20

TAK

300m K U13 82 NumerPDF

4
DˇBROWSKA Lena 2009-12-10 Z/3706/20

TAK

60 m K U13 82 NumerPDF

5
DUBRAWSKA Celina 2015-04-02 Z/10208/21

TAK

60 m K U11 121 NumerPDF

6
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28 Z/3878/20

TAK

60m M U12 109 NumerPDF 10.58/20

7
DUBRAWSKI Florian 2012-02-02 Z/5050/21

TAK

300m M U11 104 NumerPDF

8
KAPCIAK Aleksandra 2011-07-14 Z/4012/21

TAK

60 m K U11 81 NumerPDF

9
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/4341/20

TAK

300m K U14 89 NumerPDF

10
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

300m K U14 100 NumerPDF

11
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

60 m K U14 100 NumerPDF 8.67/20

12
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/4338/20

TAK

300m K U14 99 NumerPDF 51.04/20

13
KRASUSKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

300m K U13 94 NumerPDF

14
ŁUCZYK Julia 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

300m K U13 84 NumerPDF

15
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

300m K U12 85 NumerPDF 60.09/20

16
MAJEWSKA Zuzanna 2013-05-30 Z/5051/21

TAK

60 m K U11 113 NumerPDF

17
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

300m K U14 87 NumerPDF 58.17/20

18
OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 Z/1091/20

TAK

60m M U14 88 NumerPDF 9.04/20

19
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

600m K U14 95 NumerPDF 1:56.22/20

20
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

300m K U14 95 NumerPDF

21
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

60 m K U14 95 NumerPDF

22
RACHWALSKI Bartosz 2010-12-13 Z/4010/21

TAK

60m M U12 111 NumerPDF

23
RÓJ Alicja 2010-10-20 Z/3877/20

TAK

60m K U12 96 NumerPDF 9.54/20

24
SABADASZ Antoni 2011-07-09 Z/5486/21

TAK

60 m M U11 113 NumerPDF

25
STELMASZCZYK Magdalena 2013-06-28 Z/4006/21

TAK

60 m K U11 112 NumerPDF

26
STELMASZCZYK Magdalena 2013-06-28 Z/4006/21

TAK

300m K U11 112 NumerPDF

27
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

300m M U13 98 NumerPDF

28
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

60m M U13 98 NumerPDF 9.39/20

29
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

60 m K U11 86 NumerPDF 11.32/20

30
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

300m K U11 86 NumerPDF

31
WOJTASIK Julia 2010-03-09 Z/4335/20

TAK

60m K U12 104 NumerPDF

32
ZEJER Jakub 2012-01-09 Z/4009/21

TAK

300m M U11 107 NumerPDF

33
ZEJER Jakub 2012-01-09 Z/4009/21

TAK

60 m M U11 107 NumerPDF

34
ZEJER Julia 2012-01-09 Z/4008/21

TAK

300m K U11 108 NumerPDF

35
ZEJER Julia 2012-01-09 Z/4008/21

TAK

60 m K U11 108 NumerPDF

36
ZIMIŃSKA Pola 2010-07-30 Z/10207/21

TAK

60m K U12 120 NumerPDF

37
ZIMIŃSKA Pola 2010-07-30 Z/10207/21

TAK

300m K U12 120 NumerPDF

38
ŻOŁˇDEK Jan Franciszek 2012-09-27 Z/4014/21

TAK

300m M U11 110 NumerPDF

39
ŻOŁˇDEK Jan Franciszek 2012-09-27 Z/4014/21

TAK

60 m M U11 110 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

TAK

300m M U11 901 NumerPDF

2
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

TAK

60 m M U11 901 NumerPDF 9.51/20

3
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

TAK

300m K U13 902 NumerPDF 51.64/20

4
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

TAK

60 m K U13 902 NumerPDF

5
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

TAK

600m M U14 903 NumerPDF 2:01.66/20

6
WRÓBLEWSKA Michalina 2009-02-25 Z/7140/21

TAK

600m K U13 908 NumerPDF

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

300m K U12 131 NumerPDF

2
BADER-STRZAŁA Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

60m K U12 131 NumerPDF

3
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-25 Z/3208/21

TAK

300m M U12 100 NumerPDF 48.78/20

4
Milewska Maja 2011-12-15 Z/2037/21

TAK

300m K U11 1007 NumerPDF

5
Milewska Maja 2011-12-15 Z/2037/21

TAK

60 m K U11 1007 NumerPDF

6
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

600 m K U12 100 NumerPDF

7
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF 9.75/20

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

60 m K U13 908 NumerPDF 9.62/20

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Jakub 2009-04-22 Z/2023/21

TAK

60m M U13 831 NumerPDF 9.48/20

2
ADAMSKI Jakub 2009-04-22 Z/2023/21

TAK

300m M U13 831 NumerPDF

3
BIELIŃSKI Jakub 2008-12-02 Z/2702/21

TAK

300m M U14 119 NumerPDF

4
BIELIŃSKI Jakub 2008-12-02 Z/2702/21

TAK

60m M U14 119 NumerPDF 9.68/19

5
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

300m K U12 121 NumerPDF

6
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

60m K U12 121 NumerPDF

7
NAWOTCZYŃSKA Maja 2011-03-26 Z/7042/21

TAK

60 m K U11 103 NumerPDF

8
OSTROWSKA Nadia 2011-04-30 Z/7044/21

TAK

300m K U11 102 NumerPDF

9
OSTROWSKA Nadia 2011-04-30 Z/7044/21

TAK

60 m K U11 102 NumerPDF

10
SIERGIEJ Agnieszka 2008-06-23 Z/0316/19

TAK

60 m K U14 834 NumerPDF 9.50/20

11
SIERGIEJ Kacper 2008-06-23 Z/0315/19

TAK

300m M U14 835 NumerPDF

 
sokudo.pl
KSW Sokudo Otwock Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 85/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGLIK Marcelina 2008-12-13 Z/1052/21

TAK

300m K U14 744 NumerPDF

2
BIELECKA Maja 2009-04-06 Z/1734/20

TAK

300m K U13 746 NumerPDF

3
BIELECKI Szymon 2011-06-28 Z/1733/20

TAK

600m M U11 740 NumerPDF

4
LIS Mateusz 2009-10-09 Z/2031/21

TAK

600m M U13 758 NumerPDF

5
SANNI Aishat 2014-04-11 Z/1059/21

TAK

60 m K U11 766 NumerPDF

 
LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa Osobostarty: 19 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 114/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELA Irena 2014-03-21 Z/6159/21

TAK

60 m K U11 118 NumerPDF

2
GRZONEK Hela 2011-04-02 Z/4064/21

TAK

60 m K U11 113 NumerPDF

3
GRZONEK Hela 2011-04-02 Z/4064/21

TAK

300m K U11 113 NumerPDF

4
GRZONEK Pola 2008-03-26 Z/4065/21

TAK

300m K U14 114 NumerPDF

5
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

300m M U11 102 NumerPDF

6
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

60 m M U11 102 NumerPDF

7
KUBACKA Alicja 2012-09-24 Z/10156/21

TAK

60 m K U11 120 NumerPDF

8
MARKOWSKI Szymon 2013-01-23 Z/3952/21

TAK

60 m M U11 101 NumerPDF

9
MIKOŁAJCZYK Leon 2012-08-03 Z/10155/21

TAK

300m M U11 119 NumerPDF

10
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

300m K U11 100 NumerPDF

11
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

60 m K U11 100 NumerPDF

12
OLAWA Kamil 2010-08-12 Z/6160/21

TAK

60m M U12 117 NumerPDF

13
PANEK Szymon 2012-06-26 Z/5492/21

TAK

60 m M U11 116 NumerPDF

14
ROSIŃSKI Jakub 2009-02-05 Z/4309/21

TAK

300m M U13 115 NumerPDF

15
SIEŃCZYK Zofia 2008-04-21 Z/3759/21

TAK

300m K U14 103 NumerPDF

16
SIEŃCZYK Zofia 2008-04-21 Z/3759/21

TAK

600m K U14 103 NumerPDF

17
STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 Z/3951/21

TAK

600m M U14 107 NumerPDF

18
SZCZEPIŃSKI Karol 2010-10-10 Z/3950/21

TAK

300m M U12 112 NumerPDF

19
SZCZEPIŃSKI Karol 2010-10-10 Z/3950/21

TAK

60m M U12 112 NumerPDF

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia 2010-06-16 Z/9080/21

TAK

300m K U12 600 NumerPDF

 
http://mkssyrena.pl/
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 11 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJNOWICZ Piotr 2013-09-28 Z/4190/21

TAK

300m M U11 129 NumerPDF

2
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

60 m K U14 116 NumerPDF

3
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

300m K U14 116 NumerPDF

4
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

60m K U12 117 NumerPDF

5
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

600 m K U12 117 NumerPDF

6
KRAKÓWKA Kamila 2009-07-18 Z/4193/21

TAK

600m K U13 118 NumerPDF

7
SKORYKOW Lena 2008-09-27 Z/4189/21

TAK

300m K U14 102 NumerPDF

8
SOMMER Adam 2008-07-23 Z/4191/21

TAK

60m M U14 123 NumerPDF

9
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

60 m K U11 120 NumerPDF

10
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

300m K U11 120 NumerPDF

11
WILIŃSKA Joanna 2009-04-02 Z/5500/21

TAK

60 m K U13 113 NumerPDF

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIEL Hanna 2011-10-15 Z/4104/21

TAK

60 m K U11 5 NumerPDF

2
KOCZUR Emma 2011-07-26 Z/4105/21

TAK

60 m K U11 4 NumerPDF

3
KOCZUR Emma 2011-07-26 Z/4105/21

TAK

600m K U11 4 NumerPDF

4
KRZYWANIA Wiktoria 2009-08-07 Z/3259/21

TAK

300m K U13 7 NumerPDF

5
RUDNIK Iga 2009-03-13 Z/4100/21

TAK

600m K U13 1 NumerPDF

6
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

600m K U14 30 NumerPDF

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 10 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/2932/21

TAK

300m M U13 10 NumerPDF 47.53/20

2
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

600m K U14 9 NumerPDF 1:56.83/20

3
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

600m K U11 55 NumerPDF 2:13.85/20

4
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/1339/20

TAK

300m K U14 10 NumerPDF

5
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

60 m M U11 10 NumerPDF

6
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

600m M U14 2 NumerPDF 1:45.43/20

7
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

600m M U12 242 NumerPDF 1:53.67/20

8
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

300m M U12 242 NumerPDF 49.93/20

9
RYLSKA Oliwia 2009-08-27 Z/8274/21

TAK

600m K U13 10 NumerPDF

10
ZALEWSKA Weronika 2008-05-30 Z/5514/21

TAK

300m K U14 10 NumerPDF

 
www.uks-gepard.waw.pl
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIEK Mieszko 2009-11-03 Z/5798/19

TAK

60m M U13 122 NumerPDF

2
BRYNDZA Zofia 2009-03-22 Z/2895/19

TAK

60 m K U13 105 NumerPDF 9.81/20

3
CHODZEŃ Zuzanna 2009-02-14 Z/5775/19

TAK

60 m K U13 106 NumerPDF 9.80/20

4
PARZYSZEK Maria 2008-11-26 Z/5794/19

TAK

60 m K U14 133 NumerPDF

5
PARZYSZEK Zuzanna 2010-12-22 Z/2019/21

TAK

300m K U12 110 NumerPDF

6
PIOTROWSKI Dominik 2009-11-28 Z/10301/21

TAK

600m M U13 121 NumerPDF

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

600m K U14 302 NumerPDF

2
DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30 Z/2050/21

TAK

300m M U12 244 NumerPDF 61.14/20

3
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

60m M U12 317 NumerPDF 8.99/20

4
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/4115/20

TAK

600m M U13 212 NumerPDF 1:59.70/20

5
SMOŁKOWSKA Maria 2010-09-20 Z/0944/20

TAK

600 m K U12 200 NumerPDF

6
SOBOTKOWSKI Stanisław 2010-12-26 Z/2054/21

TAK

300m M U12 256 NumerPDF

7
STAWICKA Eliza 2009-05-06 Z/3379/20

TAK

300m K U13 9 NumerPDF 55.36/20

8
TKACZ Bruno 2009-11-24 Z/2052/21

TAK

600m M U13 106 NumerPDF 1:56.94/19

 
uksorzelki.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 24 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZKOWSKI Remigiusz 2014-03-14 Z/9437/21

TAK

60 m M U11 260 NumerPDF

2
CHWIAŁKOWSKI Jan 2014-07-06 Z/9435/21

TAK

60 m M U11 261 NumerPDF

3
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

60 m K U14 241 NumerPDF 9.75/20

4
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

60m K U12 271 NumerPDF 10.42/20

5
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

300m M U11 242 NumerPDF 53.81/20

6
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

60 m M U11 242 NumerPDF

7
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

300m K U14 246 NumerPDF

8
KUROWSKA Natalia 2012-05-02 Z/5375/21

TAK

60 m K U11 242 NumerPDF

9
KUROWSKI Eryk 2013-08-11 Z/5376/21

TAK

60 m M U11 242 NumerPDF

10
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

60m M U12 242 NumerPDF 9.22/20

11
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

300m M U12 242 NumerPDF

12
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

600 m K U12 272 NumerPDF 2:04.55/20

13
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

60m K U12 272 NumerPDF 10.50/20

14
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

300m K U14 244 NumerPDF

15
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

60 m K U14 244 NumerPDF 9.57/20

16
PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 Z/2787/20

TAK

60m M U14 275 NumerPDF 9.24/20

17
PIETRUS Lena 2012-10-04 Z/5374/21

TAK

60 m K U11 242 NumerPDF

18
SUCHENEK Nina 2011-06-11 Z/5377/21

TAK

60 m K U11 242 NumerPDF

19
SZMEL Ewa 2014-08-08 Z/9436/21

TAK

60 m K U11 262 NumerPDF

20
SZMEL Mikołaj 2009-07-03 Z/5373/21

TAK

60m M U13 242 NumerPDF

21
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

600m K U14 242 NumerPDF 2:05.14/20

22
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

300m K U14 242 NumerPDF

23
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

60 m K U14 242 NumerPDF

24
ZAJDLER Krzysztof 2010-01-16 Z/3920/19

TAK

60m M U12 248 NumerPDF 10.43/20

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 28 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27 Z/6550/21

TAK

300m K U13 444 NumerPDF

2
CHWAŁOWSKA Kaja 2009-03-27 Z/6550/21

TAK

60 m K U13 444 NumerPDF

3
DZIEDZIŃSKA Kornelia 2008-06-26 Z/5456/21

TAK

300m K U14 348 NumerPDF

4
DZIEDZIŃSKA Kornelia 2008-06-26 Z/5456/21

TAK

60 m K U14 348 NumerPDF 9.48/20

5
GAŁAT Nikola 2008-09-09 Z/2788/21

TAK

300m K U14 987 NumerPDF 54.37/19

6
GAŁAT Nikola 2008-09-09 Z/2788/21

TAK

60 m K U14 987 NumerPDF 9.85/19

7
GRZESIUK Malwina 2009-06-09 Z/2785/21

TAK

300m K U13 898 NumerPDF

8
GRZESIUK Malwina 2009-06-09 Z/2785/21

TAK

60 m K U13 898 NumerPDF

9
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 Z/2789/21

TAK

600m M U14 12 NumerPDF

10
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 Z/2789/21

TAK

60m M U14 12 NumerPDF

11
KOWALSKI Czarek 2008-10-28 Z/2787/21

TAK

300m M U14 221 NumerPDF

12
KOWALSKI Czarek 2008-10-28 Z/2787/21

TAK

60m M U14 221 NumerPDF

13
KRÓLAK Karolina 2011-08-03 Z/5464/21

TAK

300m K U11 345 NumerPDF

14
KRÓLAK Karolina 2011-08-03 Z/5464/21

TAK

60 m K U11 345 NumerPDF

15
KRZEMIŃSKI Krystian 2010-07-01 Z/10306/21

TAK

300m M U12 111 NumerPDF

16
KRZEMIŃSKI Krystian 2010-07-01 Z/10306/21

TAK

60m M U12 111 NumerPDF

17
MARSOP Antonina 2011-05-14 Z/5460/21

TAK

60 m K U11 567 NumerPDF

18
NADSTAWNA Maria 2008-09-01 Z/5461/21

TAK

60 m K U14 886 NumerPDF

19
NADSTAWNY Kajtek 2011-10-07 Z/5462/21

TAK

300m M U11 347 NumerPDF

20
NADSTAWNY Kajtek 2011-10-07 Z/5462/21

TAK

60 m M U11 347 NumerPDF

21
PAROL Martyna 2009-01-22 Z/5458/21

TAK

300m K U13 432 NumerPDF

22
PAROL Martyna 2009-01-22 Z/5458/21

TAK

60 m K U13 432 NumerPDF

23
POTĘPA Julia 2012-05-12 Z/10305/21

TAK

300m K U11 999 NumerPDF

24
POTĘPA Julia 2012-05-12 Z/10305/21

TAK

60 m K U11 999 NumerPDF

25
POTĘPA Nina 2014-09-15 Z/10309/21

TAK

300m K U11 451 NumerPDF

26
POTĘPA Nina 2014-09-15 Z/10309/21

TAK

60 m K U11 451 NumerPDF

27
RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 Z/5459/21

TAK

300m M U13 112 NumerPDF

28
RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 Z/5459/21

TAK

60m M U13 112 NumerPDF 11.37/19

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁCZAK Adrian 2009-04-30 Z/5075/21

TAK

600m M U13 810 NumerPDF

2
GEŻYŃSKA Karolina 2009-01-09 Z/9331/21

TAK

300m K U13 100 NumerPDF

3
MICHALAK Zuzanna 2010-04-02 Z/5074/21

TAK

600 m K U12 702 NumerPDF

4
MIELNICKA Lila 2009-03-25 Z/9220/21

TAK

600m K U13 101 NumerPDF

5
MIELNICKA Nela 2009-03-25 Z/9221/21

TAK

600m K U13 102 NumerPDF

6
NOWAK Julia 2008-10-15 Z/1738/20

TAK

600m K U14 82 NumerPDF

7
PÓŁTORAK Oliwia 2010-09-23 Z/1743/20

TAK

600 m K U12 728 NumerPDF

8
RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 Z/3999/20

TAK

600m K U14 766 NumerPDF

9
ŻEBROWSKI Piotr 2009-07-10 Z/5076/21

TAK

600m M U13 100 NumerPDF

 
UKS Skalar Warszawa Osobostarty: 22 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 115/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIˇKAŁA Mikołaj 2011-07-11 Z/3586/21

TAK

60 m M U11 1 NumerPDF

2
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

60m K U12 61 NumerPDF

3
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

300m K U12 61 NumerPDF

4
GŁADYGA Sebastian 2013-06-10 Z/3970/21

TAK

60 m M U11 3 NumerPDF

5
JANNASZ Felicja 2013-05-09 Z/5775/21

TAK

300m K U11 4 NumerPDF

6
JANNASZ Marta 2010-12-10 Z/10226/21

TAK

60m K U12 3 NumerPDF

7
JANNASZ Teresa 2009-01-22 Z/5776/21

TAK

600m K U13 9 NumerPDF

8
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

300m M U11 2 NumerPDF

9
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

300m M U14 63 NumerPDF

10
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

600m M U14 63 NumerPDF

11
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

300m K U11 62 NumerPDF

12
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

60 m K U11 62 NumerPDF

13
SOBOWIEC Lena 2010-06-17 Z/10225/21

TAK

60m K U12 5 NumerPDF

14
SOBOWIEC Lena 2010-06-17 Z/10225/21

TAK

300m K U12 5 NumerPDF

15
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

600m M U11 64 NumerPDF

16
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

300m M U11 64 NumerPDF

17
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

600m M U12 67 NumerPDF

18
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

300m M U12 67 NumerPDF

19
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

300m M U11 65 NumerPDF

20
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

60 m M U11 65 NumerPDF

21
ŻYDOK Dominik 2012-10-04 Z/3596/21

TAK

60 m M U11 12 NumerPDF

22
ŻYDOK Ignacy 2008-04-16 Z/3597/21

TAK

60m M U14 13 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

300m M U11 21 NumerPDF

2
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

60 m M U11 21 NumerPDF

 
www.stowarzyszenieemka.pl
Wieliszew Heron Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 76/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROJANOWSKA Maja 2010-04-06 Z/3311/21

TAK

600 m K U12 141 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASˇŻNIK Zofia 2010-11-29 Z/3241/21

TAK

600 m K U12 49 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 5 ) K-4 M-1
 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

600m K U14 94 NumerPDF

2
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

60 m K U14 94 NumerPDF 8.98/20

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 8 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

60 m K U11 211 NumerPDF 9.44/20

2
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

300m K U11 211 NumerPDF 53.57/20

3
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

300m K U12 149 NumerPDF

4
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

60m K U12 149 NumerPDF 9.37/20

5
MAJCHER Adam 2013-01-25 Z/5948/21

TAK

60 m M U11 290 NumerPDF

6
MAJCHER Adam 2013-01-25 Z/5948/21

TAK

300m M U11 290 NumerPDF

7
ZAJˇC Daria 2010-02-16 Z/3167/20

TAK

300m K U12 136 NumerPDF

8
ZAJˇC Daria 2010-02-16 Z/3167/20

TAK

60m K U12 136 NumerPDF