Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny U18, U20 w rzutach
GDAŃSK, 08.08.2020
Osobostarty wszystkie: 107 ( 78 ) K-33 M-45
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 17 ) K-6 M-11
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M (800) 870 NumerPDF  KNF   SKN 

2
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 889 NumerPDF 71.80/19  KNF   SKN 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 12 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 934 NumerPDF 49.13 49.13/20  ROSU 

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K (4kg) 930 NumerPDF 45.88 45.88/20

3
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Kula K (4kg) 930 NumerPDF 10.44 10.54/19

4
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 960 NumerPDF 10.68 10.68/20  ROSU 

5
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 960 NumerPDF 27.00 27.00/20  ROSU 

6
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 936 NumerPDF 51.10 51.10/20  ROSU 

7
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 933 NumerPDF 40.05 40.05/20  ROSU 

8
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 933 NumerPDF 43.08 48.92/19  KNF   SKN 

9
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M (800) 949 NumerPDF 59.95 59.95/20  KNF   SKN 

10
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Dysk K U18 (1kg) 933 NumerPDF 24.41 24.41/20  ROSU 

11
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 930 NumerPDF 51.28 51.28/20  ROSU 

12
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 931 NumerPDF 57.98 57.98/20  ROSU   ZKN 

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 206 NumerPDF 70.71 70.71/20

2
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

Oszczep M (800) 220 NumerPDF 66.34 75.73/14

 
UKS Duo-Set Świecie Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIŃSKA Klaudia 2005-02-04 Z/4635/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 890 NumerPDF 32.08 32.82/19

2
JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 Z/4636/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 869 NumerPDF 39.66 39.66/20

3
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 868 NumerPDF 44.66 44.66/20

4
SALDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 868 NumerPDF 14.39 14.39/20

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 975 NumerPDF 43.01 43.01/20  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K (1kg) 424 NumerPDF 42.63 42.63/20  ZKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 80 ( 54 ) K-22 M-32
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 9 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 707 NumerPDF 9.65 9.65/20  ROSU 

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 717 NumerPDF 11.78 11.78/20

3
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 717 NumerPDF 26.27 26.27/20

4
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 718 NumerPDF 34.07 34.59/18

5
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 11.78 11.78/20

6
MICHALAK Karolina 2006-04-18 Z/0019/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 714 NumerPDF 34.45 34.45/20

7
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 725 NumerPDF 38.05 38.05/20

8
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 729 NumerPDF 10.86 10.86/20

9
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 729 NumerPDF 36.21 37.20/19

 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

Oszczep K (600) 399 NumerPDF 58.43/15  SKN 

2
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

Oszczep K (600) 401 NumerPDF  ZKN 

3
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

Oszczep K (600) 398 NumerPDF 34.72 34.72/20

4
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 410 NumerPDF 34.45/19

5
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

Oszczep K (600) 400 NumerPDF 56.24/15  KN   SKN 

6
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 409 NumerPDF  ZKN 

7
SZWED Louise Michell 2005-09-04 Z/1805/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 399 NumerPDF

8
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

Oszczep K (600) 399 NumerPDF 30.58 30.58/20

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 50 NumerPDF 57.24 57.24/20  ZKN 

2
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 40 NumerPDF 40.45 43.63/19

3
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 69 NumerPDF 37.10 37.10/20 PK

 
KL Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAGAN Jakub 2005-08-19 Z/4645/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 287 NumerPDF 10.95 10.95/20

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 34 NumerPDF 12.00 12.00/20

2
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

Tyczka M 21 NumerPDF 3.40/19  ZKN 

3
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 21 NumerPDF 29.04 32.21/19  ZKN 

4
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 21 NumerPDF 41.01 41.01/20  ZKN 

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 151 NumerPDF  ZKN 

2
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 151 NumerPDF 11.49 11.49/20  ZKN 

3
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 170 NumerPDF 51.92 51.92/20

4
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 170 NumerPDF

5
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 167 NumerPDF

6
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 167 NumerPDF

7
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 150 NumerPDF 40.24 40.24/20

8
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 150 NumerPDF 23.40 23.40/20

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 10 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 765 NumerPDF 30.75/19

2
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 765 NumerPDF 34.35/19

3
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 769 NumerPDF 15.59 15.67/19  ZKN 

4
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 769 NumerPDF 45.62 45.62/20  ZKN 

5
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 744 NumerPDF 34.58 34.58/20

6
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 744 NumerPDF 9.60 9.60/20

7
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

Kula M (7.26kg) 7 NumerPDF 17.08 20.13/13  SKN 

8
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 10 NumerPDF 28.86 28.86/20

9
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 747 NumerPDF

10
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 747 NumerPDF

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 41 NumerPDF 46.80 46.80/20  ZKN 

2
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 41 NumerPDF 11.04/19  ZKN 

3
ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 Z/1522/13

TAK

Oszczep M (800) 110 NumerPDF 41.16/15

4
ŚWIATCZYŃSKI Maciej 1997-03-05 Z/1522/13

TAK

Kula M (7.26kg) 110 NumerPDF 11.95/18

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 13 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DASZKIEWICZ Jakub 2001-05-31 Z/2969/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 16 NumerPDF 38.41/19

2
DEPKA Bartosz 2005-01-05 Z/5122/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 108 NumerPDF 31.05 31.05/20

3
DEPKA Bartosz 2005-01-05 Z/5122/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 108 NumerPDF 21.80/19

4
DEPKA Mateusz 2001-03-04 Z/2970/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 8 NumerPDF 27.71/19

5
DYTRYCH Tomasz 2006-05-14 Z/2883/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 4 NumerPDF 26.33 26.33/20

6
JĄCZYŃSKI Alan 2006-08-02 Z/2882/20

TAK

Tyczka M 2 NumerPDF 2.70 2.70/20

7
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 167 NumerPDF 31.75 31.75/20 PK

8
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 167 NumerPDF 10.15 10.15/20 PK

9
KONOFAŁ Krzysztof 2001-07-07 Z/2971/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 1 NumerPDF 37.30/19

10
KRZEMIŃSKI Ignacy 2006-05-25 Z/2881/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF 19.38 19.38/20

11
KRZEMIŃSKI Ignacy 2006-05-25 Z/2881/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 3 NumerPDF

12
ŁOSIAK Konrad 2006-07-10 Z/2884/20

TAK

Tyczka M 1 NumerPDF

13
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 13 NumerPDF  ZKN 

 
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.80 3.80/18  SKN 

 
RKS Rumia Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 12.47 12.77/19  ZKN   SKN 

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF 29.68 33.80/19  ZKN   SKN 

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACH Grzegorz 2002-02-04 Z/3076/17

TAK

Oszczep M (800) 522 NumerPDF 47.61 47.61/20

2
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/5400/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 533 NumerPDF 11.53 11.53/20  ROSU 

3
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/5400/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 533 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Lipusz Osobostarty: 10 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 73 NumerPDF 21.93 28.21/19

2
JURGIELEWICZ Wiktoria 2005-12-20 Z/3591/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 73 NumerPDF 23.24/19

3
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 42 NumerPDF 53.40 53.40/20

4
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 42 NumerPDF 29.79/19

5
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 12.48/19

6
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 50 NumerPDF 59.25 59.25/20

7
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 30 NumerPDF 27.19 30.73/19

8
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 30 NumerPDF 29.04 29.04/20

9
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 69 NumerPDF 26.91 26.91/20

10
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 69 NumerPDF 7.95/19

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 33 NumerPDF 14.10 14.10/20  ZKN 

2
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 33 NumerPDF 33.62 33.62/20  ZKN 

3
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 44 NumerPDF 7.99 7.99/20

4
ZBLEWSKI Paweł 2002-04-11 Z/0844/20

TAK

Kula M U20 (6kg) 32 NumerPDF 11.37 11.37/20

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 60 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

Młot K (4kg) 149 NumerPDF 65.31/18

2
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

Młot M (7.26kg) 150 NumerPDF 61.87/19  ZKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

Oszczep K (600) 206 NumerPDF 20.41 21.74/19  ZKN 

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

Młot K (4kg) 97 NumerPDF 50.14 50.14/20  ZKN   SKN