Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
Osobostarty wszystkie: 1452 ( 1452 ) K-735 M-717
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 184 ( 184 ) K-97 M-87
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 21 ( 21 ) K-9 M-12
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

1500m K U20 117 NumerPDF 5:21.51 5:21.51/19  ROSU 

2
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

800m K U20 17 NumerPDF 2:45.49 2:45.49/19  ROSU 

3
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K U20 47 NumerPDF 10:31.13/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
4
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

800m K U20 16 NumerPDF 2:24.52 2:24.52/19  ROSU 

5
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

200m K U20 29 NumerPDF 28.02 28.02/19  ROSU 

6
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

TAK

800m M U20 100 NumerPDF  ROSU 

7
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

400m M U20 121 NumerPDF 50.47 50.47/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
8
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

400m M U20 1 NumerPDF 52.06 52.06/19  ROSU 

9
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

200m K U20 281 NumerPDF 26.71/17  ROSU 

10
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K U20 234 NumerPDF 2:15.22 2:15.22/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
11
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

200m K U20 111 NumerPDF 29.92 28.48/18  ROSU 

12
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

1500m M U20 112 NumerPDF  ROSU 

13
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1500m K U20 18 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19  ROSU 

14
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

200m M U20 430 NumerPDF 23.95/17

15
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U20 447 NumerPDF 49.25 49.25/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
16
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

800m M U20 105 NumerPDF 2:04.78 2:04.78/19  ROSU 

17
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1500m M U20 351 NumerPDF 3:57.64 3:57.64/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
18
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

3000m M U20 11 NumerPDF 9:50.72 9:50.72/19  ROSU 

19
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1500m M U20 114 NumerPDF 4:13.96 4:13.96/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
20
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

200m M U20 1 NumerPDF  ROSU 

21
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M U20 1 NumerPDF 56.47/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 15 NumerPDF 11.99 11.99/19

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 60 NumerPDF 28.18 28.18/19  ROSU 

3
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 90 NumerPDF 27.08 27.08/19  ROSU 

4
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 87 NumerPDF 17.47 17.47/19  ROSU   ZKN 

5
KOWALSKI Patryk 2002-08-20 Z/1652/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 43 NumerPDF 40.92 40.92/19  ROSU 

6
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 35 NumerPDF 48.35 48.35/19  ROSU   ZKN 

7
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U20 79 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

8
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U20 84 NumerPDF 13.64 13.64/19  ROSU 

9
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K U20 87 NumerPDF 5.20 5.20/19  ROSU 

10
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K U20 83 NumerPDF 12.42 12.42/19  ROSU   ZKN 

11
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 14.40 14.40/19  ROSU 

12
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K U20 85 NumerPDF 12.55 12.55/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
13
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U20 89 NumerPDF 4.64 4.64/19  ROSU 

14
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 95 NumerPDF 38.92 42.83/18  ZKN 

15
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 12.37 12.37/19  ROSU 

16
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

100m pł K U20 80 NumerPDF 15.75 15.75/19  ZKN 

17
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 94 NumerPDF 41.32 41.32/19  ROSU 

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 55 NumerPDF 1.59 1.59/19

2
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 39 NumerPDF 37.07 37.07/19  ROSU 

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 47.17 47.17/19  ROSU   ZKN 

4
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 61 NumerPDF 59:10.20 58:04/18  ZKN 

5
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

400m M U20 40 NumerPDF 53.22 53.22/19

6
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K U20 69 NumerPDF 15.41 15.41/19

7
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

110m M (91.4) U18 49 NumerPDF 19.85 19.85/19  ROSU 

8
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 15.24 15.24/19  ROSU   ZKN 

9
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 34 NumerPDF 37.98/18

10
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 43 NumerPDF 15.36 15.36/19  ZKN 

11
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 41.67 41.67/19  ROSU   ZKN 

12
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 42 NumerPDF 55.90 55.90/19  KNF   SKN 

13
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 10.88 10.88/19  ROSU 

14
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 44 NumerPDF 37.82 37.82/19  ROSU 

15
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

100m K U20 60 NumerPDF 13.39 13.36/18  ROSU 

16
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 40 NumerPDF 38.58 38.58/19

17
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 11.28 11.28/19  ROSU 

18
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 41 NumerPDF 42.86 42.86/19

19
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

2000m prz.K U20 72 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17

20
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

400m pł M (84) U18 34 NumerPDF 55.97 55.97/19  ROSU   KNF   SKN 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M U20 797 NumerPDF 4.80 4.80/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

400m M U20 705 NumerPDF 48.81 48.81/19  ZKN 

3
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

200m K U20 752 NumerPDF 27.86 27.86/19  ROSU 

4
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U20 711 NumerPDF 13.44 13.44/19  ROSU 

5
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

400m K U20 502 NumerPDF 62.74 62.35/18

6
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

200m M U20 707 NumerPDF  ROSU 

7
KLAG Alicja 2004-03-18 Z/2956/19

TAK

400m K U20 100 NumerPDF 63.66 63.66/19

8
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

200m K U20 704 NumerPDF 27.53 27.11/18  ROSU 

9
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

3000m M U20 73 NumerPDF 10:19.74 10:19.74/19

10
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U20 714 NumerPDF 13.09 13.09/19  ROSU 

11
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 760 NumerPDF 8.07 8.31/18

12
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 77 NumerPDF 4.10 4.10/19  KNF   SKN 

13
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

TAK

400m K U20 720 NumerPDF 70.40 70.40/19

14
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

400m M U20 700 NumerPDF 52.72/18

15
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

Trójskok M U20 53 NumerPDF 12.60 12.96/17

16
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 42 NumerPDF 4.50 4.50/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
17
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

Tyczka M U20 11 NumerPDF 4.00 4.00/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
18
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M U20 61 NumerPDF 11.33 11.33/19

19
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

400m M U20 57 NumerPDF 56.44 54.79/18

20
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

800m K U20 58 NumerPDF 2:26.48 2:18.27/17  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
21
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

100m K U20 56 NumerPDF 12.74 12.74/19

22
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

Trójskok M U20 516 NumerPDF 12.68 13.08/18

23
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m pł K U20 759 NumerPDF 64.46 63.63/18  ZKN 

24
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M U20 521 NumerPDF 11.80 11.80/19  ROSU 

25
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

200m K U20 706 NumerPDF 26.53 26.53/19  ROSU 

26
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M U20 708 NumerPDF 21.52 21.52/19  KNF   SKN 

27
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

200m M U20 702 NumerPDF 23.07 23.07/19  ROSU   ZKN 

28
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

100m M U20 703 NumerPDF 10.94 10.94/19

29
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

W dal M U20 701 NumerPDF 5.84 5.84/19

30
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

W dal K U20 753 NumerPDF 4.52 4.84/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 28 ( 28 ) K-11 M-17
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

400m pł M (84) U18 1 NumerPDF 60.89 60.89/19  ROSU 

2
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 639 NumerPDF  ROSU 

3
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U20 666 NumerPDF 49.39 49.15/18  ROSU   ZKN   KNF 

4
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 699 NumerPDF 46.02 46.02/19  ROSU 

5
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 605 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

6
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 56.38 56.38/19  ROSU   ZKN 

7
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

400m M U20 659 NumerPDF 52.97/18

8
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 649 NumerPDF 28.99 29.52/18  ROSU 

9
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

110m M (99.1) U20 607 NumerPDF 15.11/18

10
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

200m M U20 608 NumerPDF

11
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Tyczka M U20 525 NumerPDF 3.30 3.30/19  ROSU 

12
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 670 NumerPDF 11.89 11.89/19

13
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 40.86 42.66/18  ROSU   ZKN 

14
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

100m M U20 505 NumerPDF  ROSU 

15
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 112 NumerPDF 36.24 36.24/19  ROSU 

16
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF 55.65 55.65/19  ROSU   ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
17
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 14.67 14.67/19  ROSU 

18
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

400m pł K U20 512 NumerPDF 77.55 77.55/19  ROSU 

19
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 43.94 43.94/19  ROSU   ZKN 

20
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 621 NumerPDF 47.69 47.69/19

21
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 643 NumerPDF 33.80 33.80/19  ROSU 

22
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 628 NumerPDF 3.40 3.70/17

23
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

400m pł M (84) U18 601 NumerPDF 58.82 58.82/19  ROSU 

24
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 635 NumerPDF 14.94 14.78/18  ROSU   ZKN 

25
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 614 NumerPDF 15.77 15.77/19  ROSU 

26
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

400m pł K U20 618 NumerPDF 72.32 72.32/19  ROSU 

27
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 7 NumerPDF 39.61/18

28
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 59.29 59.29/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 57 NumerPDF 55.99 55.99/19  ROSU   KNF   SKN 

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 602 NumerPDF 47.12 48.19/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 2 NumerPDF  ROSU 

4
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 601 NumerPDF 47.26 47.26/19  ROSU 

5
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K U20 10 NumerPDF 12.40 12.26/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 58 NumerPDF 25.60 28.59/17

7
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M U20 602 NumerPDF 3:58.86 3:58.86/19  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
8
MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 Z/2961/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 63 NumerPDF

9
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U20 604 NumerPDF 3.40 3.43/18  ROSU 

10
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

400m pł M (84) U18 22 NumerPDF 62.20 62.20/19  ROSU 

11
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 2 NumerPDF 52.71 52.71/19  ROSU 

12
RABURSKI Maciej 2005-01-15 Z/2960/19

TAK

200m M U20 13 NumerPDF 25.16 25.16/19

13
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 600 NumerPDF 46.34 46.34/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
14
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M U20 608 NumerPDF 55.24 54.08/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
15
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

400m pł M (84) U18 605 NumerPDF 55.49 55.49/19  ROSU   ZKN 

16
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

200m K U20 10 NumerPDF  ROSU 

17
WORONIAK Patryk 2004-05-06 Z/2965/19

TAK

200m M U20 11 NumerPDF

18
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

400m pł K U20 609 NumerPDF 70.26 69.95/18  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 21 ( 21 ) K-14 M-7
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

100m K U20 422 NumerPDF 14.18 14.18/19

2
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 401 NumerPDF 29.14 29.14/19  ROSU 

3
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 435 NumerPDF  ROSU 

4
CIUPAK Magdalena 2005-05-22 Z/3918/17

TAK

200m K U20 457 NumerPDF  ROSU 

5
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

800m M U20 437 NumerPDF 1:54.30 1:54.30/19

6
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 407 NumerPDF 34.37 34.37/19  ROSU 

7
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

800m M U20 436 NumerPDF 2:09.17 2:09.17/19  ROSU 

8
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

200m K U20 409 NumerPDF  ROSU 

9
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1500m prz.K U18 423 NumerPDF 5:52.73 5:52.73/19

10
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

800m K U20 417 NumerPDF 2:29.85 2:29.85/19  ROSU 

11
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

200m M U20 438 NumerPDF 23.89 23.89/19

12
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

800m K U20 415 NumerPDF  ROSU 

13
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 419 NumerPDF  ROSU 

14
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U20 425 NumerPDF 60.15 60.15/19  ROSU 

15
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1500m M U20 443 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19

16
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

100m M U20 446 NumerPDF 11.73 11.73/19

17
SMAJDA Julia 2003-03-15 Z/0836/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 432 NumerPDF  ROSU 

18
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

W dal K U20 413 NumerPDF 4.21 4.21/19  ROSU 

19
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

100m K U20 431 NumerPDF  ROSU 

20
WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 Z/3122/15

TAK

400m M U20 447 NumerPDF

21
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

800m K U20 418 NumerPDF 2:45.18 2:45.18/19  ROSU 

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 29 ( 29 ) K-20 M-9
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Nikola 2005-05-08 Z/2415/18

TAK

Wzwyż K U20 15 NumerPDF 1.30 1.30/19

2
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

400m pł K U20 20 NumerPDF 71.91 67.47/18

3
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

100m pł K U18 27 NumerPDF 16.99 16.99/19

4
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

400m K U20 25 NumerPDF 66.57 66.57/19

5
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

100m M U20 15 NumerPDF 11.98 11.98/19

6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

400m pł K U20 28 NumerPDF 63.63 63.63/19

7
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

400m pł K U20 45 NumerPDF 75.93 75.93/19

8
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

400m pł M (84) U18 16 NumerPDF 62.45 62.45/19

9
KALETA Zofia 2005-05-30 Z/2403/18

TAK

Wzwyż K U20 61 NumerPDF 1.30 1.30/19

10
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

200m K U20 12 NumerPDF 31.08 30.93/18

11
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

100m K U20 52 NumerPDF 13.26 13.26/19

12
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

3000m M U20 19 NumerPDF 9:25.21/18

13
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

200m K U20 43 NumerPDF 27.64 27.64/19

14
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

100m K U20 30 NumerPDF 13.74 13.74/19

15
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

400m M U20 11 NumerPDF 56.74 56.56/18

16
NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia 2005-12-14 Z/2414/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 51 NumerPDF 23.33 23.33/19

17
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

400m K U20 11 NumerPDF 70.84 66.76/18

18
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

1500m M U20 17 NumerPDF 4:36.22 4:23.78/18

19
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

800m K U20 19 NumerPDF

20
ROCZYŃSKA Zofia 2005-10-04 Z/2407/18

TAK

200m K U20 35 NumerPDF 30.73 30.73/19

21
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

200m M U20 14 NumerPDF 25.47/18

22
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 46 NumerPDF 8.86/18

23
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 18.17 18.00/18

24
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

100m M U20 23 NumerPDF 12.45 12.45/19

25
SOWA Wiktor 2003-10-09 Z/4525/18

TAK

100m M U20 20 NumerPDF 12.03 12.03/19

26
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K U20 29 NumerPDF 14.54 14.54/19

27
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 41 NumerPDF 9.96 9.96/19

28
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

110m M (99.1) U20 18 NumerPDF 15.74 15.74/19

29
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 37 NumerPDF 7.39 7.39/19

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 166 ( 166 ) K-92 M-74
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECZKA Bartek 2003-03-03 Z/3044/17

TAK

W dal M U20 453 NumerPDF 5.90 6.17/18  ZKN 

2
BĄKOWSKA Julianna 2005-08-18 Z/1442/17

TAK

200m K U20 467 NumerPDF

3
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M U20 462 NumerPDF 48.43 48.43/19  ZKN 

4
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 461 NumerPDF 49.16 49.16/19

5
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K U20 470 NumerPDF

6
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

800m M U20 460 NumerPDF 2:12.54/18

7
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal K U20 2 NumerPDF 5.24/18

8
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K U20 462 NumerPDF 56.03 55.20/18  ZKN   SKN 

9
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

100m K U20 461 NumerPDF 13.52 13.52/19

10
KAMIŃSKA Julia 2004-04-18 Z/0680/19

TAK

800m K U20 461 NumerPDF

11
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Tyczka K U20 457 NumerPDF 2.20 2.20/19

12
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M U20 468 NumerPDF 50.52/18  ZKN 

13
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

W dal K U20 469 NumerPDF 4.40 4.85/18

14
KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 Z/6464/15

TAK

Wzwyż M U20 463 NumerPDF 1.75 1.75/19

15
ŁAPETA Krystian 2004-04-30 Z/3329/19

TAK

W dal M U20 470 NumerPDF 5.01 5.01/19

16
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

TAK

100m M U20 458 NumerPDF 12.52/18

17
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

200m K U20 453 NumerPDF

18
PARTYKA Alicja 2001-12-18 Z/5100/15

TAK

400m K U20 463 NumerPDF 62.34/17

19
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 460 NumerPDF 46.91/18

20
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

1500m M U20 470 NumerPDF 4:44.94 4:36.20/17

21
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M U20 465 NumerPDF 13.13 13.96/18  ZKN 

22
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K U20 458 NumerPDF 57.54 57.45/18  ZKN 

23
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

100m K U20 457 NumerPDF 13.42 13.41/18

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 29 ( 29 ) K-14 M-15
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 000 NumerPDF 14.46 14.46/19  ROSU   ZKN 

2
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

100m K U20 858 NumerPDF 12.93 12.89/18  ROSU 

3
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K U20 859 NumerPDF 56.00/18  ROSU   ZKN   SKN 

4
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

400m M U20 854 NumerPDF 52.41 52.41/19

5
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

100m M U20 889 NumerPDF 11.33 11.33/19

6
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 216 NumerPDF 49.35 49.35/19  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
7
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

400m pł K U20 889 NumerPDF 64.88/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
8
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U20 864 NumerPDF 4.06/17  KNF   SKN 

9
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

100m M U20 870 NumerPDF 11.37 11.09/18  ROSU 

10
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

400m K U20 860 NumerPDF  ROSU 

11
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 15.44/18  ZKN 

12
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U20 862 NumerPDF 1.90 1.90/18  ROSU   ZKN   KNF 

WARUNKOWO - BADANIA
13
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

800m K U20 879 NumerPDF 2:15.84 2:15.84/19  ROSU   ZKN 

14
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

200m M U20 874 NumerPDF 22.58 22.23/18  ZKN 

15
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K U20 880 NumerPDF 12.21/18  ROSU   ZKN   KNF 

16
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U20 872 NumerPDF 12.78 12.56/18  ROSU 

17
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

Tyczka M U20 000 NumerPDF 3.60 3.60/19

18
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U20 893 NumerPDF 49.95 49.95/19  ZKN 

19
PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 Z/2402/16

TAK

100m pł K U18 5 NumerPDF  ROSU 

20
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

800m M U20 880 NumerPDF 1:59.67/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
21
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M U20 876 NumerPDF 2:01.26 1:57.43/18

22
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

110m M (99.1) U20 875 NumerPDF

23
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

400m M U20 852 NumerPDF 49.70 49.70/19  ZKN 

24
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M U20 830 NumerPDF 2.00 2.04/18  ZKN   KNF 

25
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

800m M U20 869 NumerPDF  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
26
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.55 1.58/18

27
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K U20 878 NumerPDF 1.65 1.70/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
28
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 852 NumerPDF

29
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K U18 854 NumerPDF 5:15.55/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U20 388 NumerPDF  ROSU 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U20 15 NumerPDF 1:50.39/18  KNF   SKN 

3
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M U20 786 NumerPDF

4
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

100m K U20 359 NumerPDF 14.29/18

5
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K U20 356 NumerPDF  ROSU 

6
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U20 378 NumerPDF 1.85 1.85/19  ROSU 

7
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M U20 122 NumerPDF 2:00.43/18  ROSU 

8
GROSZEWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/0703/18

TAK

1500m K U20 369 NumerPDF

9
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

800m M U20 371 NumerPDF  ROSU 

10
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U20 514 NumerPDF 1.85 1.86/17  ROSU   ZKN 

11
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

100m M U20 381 NumerPDF 11.54 11.54/19

12
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U20 677 NumerPDF 13.33/18

13
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M U20 380 NumerPDF 6.05 6.38/18  ROSU 

14
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

Trójskok K U20 367 NumerPDF 10.64 10.64/19

15
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

800m K U20 368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19  ROSU 

16
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K U20 362 NumerPDF 1.40/18

17
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 344 NumerPDF 5:24.35/18  ROSU 

18
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U20 37 NumerPDF 7:12.35/18  ROSU 

19
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

100m M U20 355 NumerPDF

20
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

800m K U20 392 NumerPDF  ROSU 

21
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K U20 892 NumerPDF  ROSU 

22
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U20 387 NumerPDF 12.05 12.05/19

23
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K U20 365 NumerPDF 4.70/18

24
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

W dal K U20 7 NumerPDF 4.81 4.98/18

25
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

1500m K U20 66 NumerPDF 4:56.11/18  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
26
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M U20 325 NumerPDF 50.89/18

27
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

100m K U20 759 NumerPDF 13.92 13.92/19

28
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

200m K U20 331 NumerPDF 27.01 27.01/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

200m K U20 857 NumerPDF 27.70 27.57/18

2
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

100m M U20 860 NumerPDF  ROSU 

3
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 886 NumerPDF 45.14 45.14/19

4
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 883 NumerPDF 41.42 42.87/18

5
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

800m M U20 890 NumerPDF  ROSU 

6
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 870 NumerPDF 78.09 78.09/19  KNF   SKN 

7
KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

200m M U20 865 NumerPDF 25.42/18

8
KROPSKA Oliwia 2003-06-25 Z/0118/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 884 NumerPDF 22.31 24.54/18

9
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

1500m M U20 866 NumerPDF 4:53.41/18  ROSU 

10
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 Z/0281/17

TAK

200m K U20 887 NumerPDF

11
MICHALAK Natalia 2004-09-29 Z/0547/18

TAK

W dal K U20 885 NumerPDF 4.76/18  ROSU 

12
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF 54.68 61.68/18  KNF   SKN 

13
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

1500m M U20 852 NumerPDF 4:39.11 4:35.83/18

14
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

1500m K U20 883 NumerPDF 5:24.25/18

15
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

100m K U20 878 NumerPDF 13.82/17

16
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 865 NumerPDF 30.27/18

17
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

W dal M U20 887 NumerPDF 5.25/17

18
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K U20 888 NumerPDF 56.65/18  ROSU   KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
19
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U20 888 NumerPDF 12.74 12.49/17

20
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

400m K U20 877 NumerPDF

21
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m pł M (84) U18 858 NumerPDF 59.18 59.18/19

22
TUROSTOWSKA Aleksandra 2003-12-17 Z/1875/19

TAK

1500m K U20 888 NumerPDF

23
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U20 860 NumerPDF 1.55/17

24
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

400m K U20 863 NumerPDF

25
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

400m M U20 872 NumerPDF  ROSU 

26
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 889 NumerPDF 61.35 64.18/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
27
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

400m pł K U20 861 NumerPDF 82.31 82.31/19

28
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U20 292 NumerPDF 6.55 6.94/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
29
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U20 880 NumerPDF 6.39/18  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 29 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K U20 542 NumerPDF 66.66/18

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 537 NumerPDF 12.86 12.45/18

3
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U20 44 NumerPDF 13.10 13.10/19  ROSU 

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

Wzwyż K U20 528 NumerPDF 1.40 1.55/17

5
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K U20 555 NumerPDF  ROSU 

6
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

400m K U20 534 NumerPDF  ROSU 

7
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K U20 524 NumerPDF 5.10 5.42/18  ZKN 

8
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

TAK

Wzwyż K U20 45 NumerPDF  ROSU 

9
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

100m pł K U18 505 NumerPDF 16.29 16.29/19  ZKN 

10
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

TAK

100m M U20 516 NumerPDF 11.58/18

11
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U20 47 NumerPDF 13.48 13.41/18  ROSU 

12
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M U20 526 NumerPDF 22.98 22.98/18  ROSU 

13
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M U20 529 NumerPDF 2:09.35 2:09.35/19  ROSU 

14
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M U20 524 NumerPDF 3:55.96 3:55.96/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
15
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M U20 514 NumerPDF 10.95/18

16
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K U20 526 NumerPDF 65.54 64.81/18  ZKN 

17
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

200m K U20 535 NumerPDF 27.71 27.71/19  ROSU 

18
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U20 539 NumerPDF 25.04 25.04/19  ZKN 

19
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M U20 512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19

20
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 540 NumerPDF 36.43 37.35/18  ROSU 

21
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M U20 525 NumerPDF 4:02.89 4:02.89/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
22
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

110m M (91.4) U18 505 NumerPDF 15.00 15.00/19

23
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K U20 530 NumerPDF 13.10 12.85/18

24
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 519 NumerPDF 16.47 16.47/19

25
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

800m K U20 536 NumerPDF 2:37.17 2:32.89/17

26
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

200m K U20 546 NumerPDF 27.12 27.12/19

27
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

400m M U20 524 NumerPDF 54.68 54.68/19

28
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

200m M U20 544 NumerPDF 23.80 23.80/19

29
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

400m K U20 554 NumerPDF 63.37 63.37/19  ROSU 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 28 ( 28 ) K-17 M-11
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF 9.94 12.13/18

2
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 961 NumerPDF 24.94 24.94/19

3
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

5000 m ch K U20 950 NumerPDF 30:42.70 30:42.70/19

4
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 954 NumerPDF 40.83 40.83/19

5
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 966 NumerPDF 43.03 43.03/19  ZKN 

6
HENNIG Julia 2003-12-16 Z/4967/18

TAK

1500m K U20 955 NumerPDF 5:42.89 5:42.89/19

7
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

W dal M U20 963 NumerPDF 5.11 5.11/19

8
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K U20 951 NumerPDF 4:38.42/18  ZKN 

9
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.64 12.32/17

10
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U20 952 NumerPDF 29:25 28:47.50/18  ZKN 

11
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 933 NumerPDF 49:07 49:07/19  ZKN 

12
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

10000 m ch K U20 935 NumerPDF 55:27.07 55:27.07/19  ZKN 

13
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 47.97 47.97/19

14
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1500m K U20 959 NumerPDF 4:59.59 4:59.59/19

15
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

1500m M U20 936 NumerPDF 4:16.36 4:16.36/19

16
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 935 NumerPDF 47:49 47:28/17  ZKN 

17
SCHIEDEL Karol 2002-07-05 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U20 951 NumerPDF 56:04.00 54:15/18  ZKN 

18
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 933 NumerPDF 46.21 46.21/19  KNF   SKN 

19
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

TAK

100m K U20 968 NumerPDF 13.69 13.68/18

20
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 63.57 65.53/18  ZKN   SKN 

21
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U20 964 NumerPDF 1.55 1.55/19

22
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

100m K U20 960 NumerPDF 13.96/18

23
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

100m pł K U18 941 NumerPDF

24
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K U20 950 NumerPDF 10.76 11.53/18  ZKN 

25
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U20 970 NumerPDF 1.45 1.45/19

26
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.55 1.63/17

27
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 956 NumerPDF 45.67 45.67/19

28
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.75 1.87/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 95 ( 95 ) K-49 M-46
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 45 ( 45 ) K-20 M-25
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

(II) 800m M U20 414 NumerPDF 2:07.52 2:07.17/18

2
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 410 NumerPDF 48.99/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

(II) 400m M U20 418 NumerPDF 54.07/18

4
DEC Monika 2001-03-01 Z/3956/18

TAK

(II) 400m K U20 419 NumerPDF 64.75/18

5
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K U20 427 NumerPDF 24.74 24.74/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 413 NumerPDF 1.55 1.65/18  ZKN 

7
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

200m K U20 425 NumerPDF 25.79/18

8
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

(II) 100m M U20 418 NumerPDF 11.84 11.71/18

9
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M U20 427 NumerPDF 49.96/18

10
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K U20 412 NumerPDF 3.00/18  ZKN 

11
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

3000m K U20 425 NumerPDF 10:28.68/17

12
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 410 NumerPDF 2.06 2.06/19  KNF   SKN 

13
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M U20 418 NumerPDF 54.14 54.14/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
14
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K U20 419 NumerPDF 57.11/18  ZKN 

15
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

(II) 800m M U20 413 NumerPDF 2:06.86 2:06.86/19

16
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

200m M U20 414 NumerPDF 23.38/18

17
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

100m M U20 417 NumerPDF 11.52 11.35/18  ZKN 

18
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

(II) 400m M U20 410 NumerPDF 58.98/18

19
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

(II) Trójskok K U20 419 NumerPDF 10.71 10.71/19

20
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 417 NumerPDF 39.94 46.87/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
21
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

(II) 800m K U20 412 NumerPDF 2:24.98 2:22.75/18

22
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

TAK

(II) 200m M U20 415 NumerPDF 28.82/18

23
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M U20 412 NumerPDF 48.10/18  ZKN   KNF   SKN 

24
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 427 NumerPDF 14.42/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
25
MAJ Paweł 2004-03-25 Z/4502/17

TAK

(II) W dal M U20 428 NumerPDF 4.94/18

26
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(II) 400m K U20 4 NumerPDF 64.09/18

27
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

(II) 400m M U20 412 NumerPDF 56.75/18

28
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 420 NumerPDF 43.03 43.03/19  KNF   SKN 

29
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

400m K U20 428 NumerPDF 62.24 60.61/18

30
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

(II) 100m M U20 413 NumerPDF 12.02 12.02/19

31
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

W dal K U20 417 NumerPDF 5.28 5.28/19  ZKN 

32
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

400m M U20 428 NumerPDF 52.53/17

33
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

(II) 100m M U20 419 NumerPDF 12.34 12.34/19

34
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 430 NumerPDF 48.50 48.50/19

35
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K U20 412 NumerPDF 63.53 61.47/18  ZKN   SKN 

36
SZUBA Kamil 2004-05-25 Z/4806/18

TAK

(II) W dal M U20 405 NumerPDF 4.48/18

37
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

(II) Kula K U20 (4kg) 424 NumerPDF 11.32 11.32/19

38
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

(II) 800m K U20 414 NumerPDF 2:30.43 2:23.57/18

39
TARGOSIŃSKI Mikołaj 2001-06-01 Z/2661/18

TAK

(II) 200m M U20 65 NumerPDF 26.63/18

40
TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 Z/4457/17

TAK

(II) 100m K U20 421 NumerPDF 13.66/18

41
TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 Z/1728/17

TAK

100m M U20 425 NumerPDF 11.81/17

42
WAŁACH Emilia 2004-01-09 Z/2122/18

TAK

(II) 800m K U20 417 NumerPDF

43
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 420 NumerPDF 13.98 13.98/19  ZKN 

44
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

(II) 100m K U20 415 NumerPDF

45
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF 51.00 51.00/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U20 169 NumerPDF 4:07.77 4:04.81/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

100m K U20 129 NumerPDF 12.39 12.33/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m pł K U20 112 NumerPDF

4
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U20 134 NumerPDF 12.27 12.27/19

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 48.86 48.86/19  ZKN 

6
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m K U20 127 NumerPDF 27.21 27.21/19  ROSU 

7
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 125 NumerPDF 57.83/18

8
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M U20 35 NumerPDF 22.51 22.51/19

9
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U20 168 NumerPDF 2:01.28/18

10
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

400m pł M (84) U18 119 NumerPDF

11
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U20 137 NumerPDF 10.79 10.79/18  ZKN   SKN 

12
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M U20 80 NumerPDF 6.93/18  ZKN 

13
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 42.12 43.17/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
14
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 57.56 60.41/18  ZKN   KNF   SKN 

15
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

3000m M U20 752 NumerPDF

16
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 14.35 15.23/18  SKN 

17
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 272 NumerPDF 14.73/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
18
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K U20 130 NumerPDF 11.13/17

19
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M U20 28 NumerPDF 22.46 22.27/18

20
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF 13.72/18  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
21
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U20 43 NumerPDF 12.32 12.32/19

22
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K U20 136 NumerPDF 10.61 10.61/19

23
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M U20 139 NumerPDF 23.87 23.69/18

24
SZLENDAK Martyna 2002-08-08 Z/1731/16

TAK

400m K U20 114 NumerPDF 64.12/18

25
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 18.12 18.33/18  KNF   SKN 

26
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

3000m M U20 21 NumerPDF 9:33.21/18

27
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

400m pł K U20 118 NumerPDF

28
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

100m M U20 144 NumerPDF 11.72/18

29
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U20 216 NumerPDF 2:03.16 1:59.36/18

30
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

200m K U20 2 NumerPDF 28.28 28.28/19

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 20 ( 20 ) K-15 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

400m pł M (84) U18 903 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U20 902 NumerPDF 1.38 1.38/19  ROSU 

3
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U20 922 NumerPDF 13.93 13.93/19  ROSU 

4
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

200m K U20 902 NumerPDF 26.34/18  ROSU 

5
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

400m K U20 903 NumerPDF 58.18/18

6
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U20 917 NumerPDF 11.93/18  ROSU 

7
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K U20 929 NumerPDF 14.06 14.06/19  ROSU 

8
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

400m M U20 918 NumerPDF 60.43 60.43/19  ROSU 

9
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

200m K U20 905 NumerPDF 26.87/18  ROSU 

10
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

800m K U20 910 NumerPDF 2:26.35/17  ZKN 

11
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 916 NumerPDF 11.67/18

12
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

200m K U20 906 NumerPDF 26.62/18  ROSU   ZKN 

13
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

400m M U20 923 NumerPDF 58.77 58.77/19  ROSU 

14
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 907 NumerPDF 32.54 34.61/18  ROSU   ZKN 

15
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

100m K U20 915 NumerPDF 12.94 12.94/19  ROSU   ZKN 

16
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

1500m K U20 929 NumerPDF  ROSU 

17
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K U20 909 NumerPDF 57.75/18

18
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

1500m K U20 914 NumerPDF  ROSU 

19
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

400m pł M (84) U18 924 NumerPDF  ROSU 

20
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K U20 908 NumerPDF 55.32/18  KNF   SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 75 ( 75 ) K-35 M-40
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 22 ( 22 ) K-7 M-15
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

2000m prz.M U20 357 NumerPDF

2
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

400m K U20 350 NumerPDF

3
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

3000m M U20 603 NumerPDF  ROSU 

4
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U20 355 NumerPDF 62.32 60.48/18  KNF   SKN 

5
KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 Z/0974/17

TAK

110m M (91.4) U18 352 NumerPDF

6
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 358 NumerPDF 51.55 59.46/18  ZKN 

7
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

800m M U20 358 NumerPDF 2:01.97 2:01.97/19  ZKN 

8
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF 46.47 46.47/19  ZKN 

9
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M U20 366 NumerPDF 56.27/18  ZKN 

10
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

Trójskok K U20 353 NumerPDF 10.84 10.84/19

11
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

400m pł M U20 367 NumerPDF

12
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

400m M U20 350 NumerPDF 57.84/18

13
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K U20 362 NumerPDF 14.60 14.60/19  ZKN 

14
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m M U20 358 NumerPDF 51.77/17

15
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 353 NumerPDF  ZKN 

16
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M U20 367 NumerPDF 10.89/18  ZKN   SKN 

17
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

Tyczka K U20 360 NumerPDF

18
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U20 354 NumerPDF 24.56 24.56/19  KNF   SKN 

19
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

200m M U20 361 NumerPDF 23.19/17

20
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M U20 1 NumerPDF

21
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m pł M U20 365 NumerPDF

22
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m pł K U18 350 NumerPDF 15.27 15.14/18  ZKN   SKN 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

100m pł K U18 887 NumerPDF  ROSU 

2
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 866 NumerPDF 62.09 62.09/19  ZKN 

3
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 867 NumerPDF 48.95 49.90/18  ZKN 

4
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 15.10 15.10/19  KNF   SKN 

5
GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 Z/1649/16

TAK

100m K U20 883 NumerPDF 13.29 13.10/16

6
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m pł M (84) U18 861 NumerPDF 59.07 59.07/19  ROSU   ZKN 

7
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K U20 870 NumerPDF 5.31/18  ROSU   ZKN 

8
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

10000 m ch K U20 867 NumerPDF

9
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 48.12 48.12/19  ROSU 

10
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U20 866 NumerPDF 56.83 56.63/18  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
11
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K U20 869 NumerPDF 14.97/18  KNF   SKN 

12
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U20 868 NumerPDF 51.01/18  ZKN 

13
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K U20 889 NumerPDF 56.20 56.20/19  ROSU   ZKN 

14
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Wzwyż K U20 874 NumerPDF 1.53/18

15
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 872 NumerPDF 1.95 1.95/19  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
16
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

400m M U20 888 NumerPDF  ROSU 

17
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M U20 880 NumerPDF 59.32/18  ZKN 

18
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 870 NumerPDF 61.29 64.94/18  ZKN   SKN 

19
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K U20 871 NumerPDF 5.78/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
20
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 870 NumerPDF 47:57 47:57/18  KNF   SKN 

21
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

400m M U20 888 NumerPDF  ROSU 

22
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K U18 873 NumerPDF 15.09 15.09/19  ROSU   ZKN 

23
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

5000 m ch K U20 883 NumerPDF  ROSU 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

Tyczka K U20 515 NumerPDF 3.20 3.20/19

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K U20 514 NumerPDF 2.80 3.00/18

3
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U20 511 NumerPDF

4
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF 15.96/17

5
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

Wzwyż K U20 509 NumerPDF 1.62 1.62/19

6
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 513 NumerPDF 59.59 58.23/18

7
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 510 NumerPDF 41.03 49.18/18  ZKN   SKN 

8
DUDEK Weronika 2004-08-14 Z/0946/18

TAK

400m K U20 515 NumerPDF

9
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 510 NumerPDF 10.72 10.72/19  ZKN 

10
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U20 508 NumerPDF 4:50.86/18  ZKN 

11
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 510 NumerPDF 4.00 4.03/18  ZKN 

12
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 517 NumerPDF 15.70/18  ZKN 

13
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 514 NumerPDF 35.13 35.32/18

14
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 Z/2868/17

TAK

W dal M U20 520 NumerPDF 6.32 6.32/19

15
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M U20 520 NumerPDF 1.95 2.04/18  ZKN 

16
LESICKI Marcel 2002-04-22 Z/0909/16

TAK

Wzwyż M U20 516 NumerPDF 1.65 1.75/18

17
LILEJKO Daria 2001-03-20 Z/2620/18

TAK

100m K U20 512 NumerPDF 13.69/18

18
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

110m M (91.4) U18 515 NumerPDF 14.57/18  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
19
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M U20 509 NumerPDF 3.60 3.70/18  ZKN 

20
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K U20 519 NumerPDF 3.30 3.30/19  ZKN 

21
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

800m M U20 510 NumerPDF 2:00.49 2:00.49/19

22