Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Radomska Liga Lekkoatletyczna 2020
RADOM, 09.08.2020
Osobostarty wszystkie: 365 ( 226 ) K-112 M-114
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

100m M 519 NumerPDF 11.13 10.76/19

 
LUBELSKIE Osobostarty: 63 ( 39 ) K-24 M-15
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

5000m M 801 NumerPDF 15:46.93 15:24.75/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 6 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.21 12.04/19

2
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M 7 NumerPDF 11.54 11.54/20

3
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.67 10.67/20  KNF   SKN 

4
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

100m M 298 NumerPDF 11.61 11.61/20

5
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

300m M 298 NumerPDF

6
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M 28 NumerPDF 10.86 10.86/20

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

300m M 625 NumerPDF 34.39/16

2
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

100m M 625 NumerPDF 10.96 10.71/16

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

100m K U18 1 NumerPDF 12.97 12.97/20

2
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

4x100m K 1 NumerPDF

3
DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 Z/5830/19

TAK

80m pł K U16 4 NumerPDF 13.03 13.03/20

4
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m pł K 18 NumerPDF

5
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

4x100m K 18 NumerPDF

6
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

4x100m K 122 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

7
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

4x100m K 834 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

8
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

100m M 236 NumerPDF 11.62 11.62/20

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 31 ( 18 ) K-14 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

300m M U18 903 NumerPDF 37.40/18  ROSU 

2
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

100m K U16 926 NumerPDF 14.13 14.13/20  ROSU 

3
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

300m K U16 926 NumerPDF  ROSU 

4
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K U16 906 NumerPDF 13.95 13.60/19  ROSU 

5
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

300m K U16 906 NumerPDF 46.90/19  ROSU 

6
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

300m K U16 919 NumerPDF  ROSU 

7
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

300m K U16 930 NumerPDF 50.12/19  ROSU 

8
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

100m K 903 NumerPDF 12.16 12.16/20

9
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

300m K 903 NumerPDF 38.97 38.97/20

10
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M 917 NumerPDF 11.62 11.62/20  ROSU 

11
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

300m M 917 NumerPDF 38.81/19  ROSU 

12
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

300m K U18 901 NumerPDF 47.44/19  ROSU 

13
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K 901 NumerPDF 13.94/19  ROSU 

14
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

100m K 923 NumerPDF 14.39 14.39/20  ROSU 

15
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

300m K 923 NumerPDF  ROSU 

16
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

300m M U18 910 NumerPDF  ROSU 

17
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

100m M 910 NumerPDF 11.44 11.44/20  ROSU 

18
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

300m K U16 916 NumerPDF  ROSU 

19
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

100m K U16 916 NumerPDF 14.33 14.33/20  ROSU 

20
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

300m K U18 914 NumerPDF 42.99/17  ROSU 

21
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

300m K U18 925 NumerPDF  ROSU 

22
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

100m K U18 925 NumerPDF 13.39 13.39/20  ROSU 

23
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

300m K U16 921 NumerPDF  ROSU 

24
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

100m K U16 921 NumerPDF 14.70 14.70/20  ROSU 

25
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

300m K U16 935 NumerPDF 53.21/19  ROSU 

26
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

100m K 935 NumerPDF 13.97 13.97/20  ROSU 

27
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

300m K U18 917 NumerPDF 47.50/19  ROSU 

28
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

100m K 917 NumerPDF 14.69/19  ROSU 

29
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

300m M U18 906 NumerPDF 39.29/19  ROSU   ZKN 

30
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

100m K U16 911 NumerPDF 15.15 15.15/20  ROSU 

31
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

300m K U16 911 NumerPDF 56.21/19  ROSU 

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 14 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

4x100m K 28 NumerPDF  ZKN   SKN 

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

300m K 28 NumerPDF 41.68/19  ZKN   SKN 

3
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

100m K 28 NumerPDF 12.48/19  ZKN   SKN 

4
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

4x100m K 20 NumerPDF

5
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

100m K 20 NumerPDF 12.72 12.72/20

6
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

4x100m K 13 NumerPDF

7
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

300m K 13 NumerPDF 44.02/19

8
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

100m K 13 NumerPDF 12.81 12.81/20

9
KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 Z/5170/15

TAK

4x100m K 24 NumerPDF

10
KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 Z/5170/15

TAK

100m K 24 NumerPDF 13.01 13.01/20

11
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

300m M 61 NumerPDF 38.14 38.14/20

12
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

300m M 16 NumerPDF 39.72 39.72/20

13
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

100m K U18 12 NumerPDF 13.34/18

14
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

300m K U18 12 NumerPDF 43.92/18

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 Z/0627/18

TAK

100m M U18 40 NumerPDF 11.90 11.76/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m pł K 350 NumerPDF  KNF 

2
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

W dal K 350 NumerPDF 5.24 5.24/20  KNF 

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 14.51/19  ROSU   ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 505 NumerPDF 30.88 30.88/20  KNF   SKN 

2
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

W dal K 505 NumerPDF 5.16 5.28/19  KNF   SKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 246 ( 154 ) K-76 M-86
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 22 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

300m K 210 NumerPDF 38.91/19

2
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 204 NumerPDF 13.30/13  SKN 

3
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.01/17  SKN 

4
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 273 NumerPDF 14.77 16.46/19  ZKN   SKN 

5
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

300m K 221 NumerPDF 43.27/14

6
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 221 NumerPDF 12.21 11.97/18

7
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

1000m K 270 NumerPDF 3:15.11/19

8
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

100m K 220 NumerPDF 12.80 12.80/20  ZKN 

9
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 239 NumerPDF 12.11/19

10
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 238 NumerPDF 11.83/19  SKN 

11
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

1000m M 279 NumerPDF 2:47.15/17

12
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

600m K 211 NumerPDF 1:27.43/19  KN   SKN 

13
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

1000m M 241 NumerPDF 2:42.86/19

14
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

100m M 247 NumerPDF 10.68/17  SKN 

15
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

1000m K 253 NumerPDF 2:57.64/19  ZKN 

16
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 70.43 70.43/20

17
SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 Z/0746/20

TAK

1000m M 244 NumerPDF

18
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) 289 NumerPDF 68.82 68.82/20

19
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

600m K 224 NumerPDF 1:28.34/15  SKN 

20
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

100m M U20 238 NumerPDF 11.53 11.53/20

21
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

300m M 238 NumerPDF

22
ŻAK Kamil 2003-08-28 Z/0801/20

TAK

1000m M 233 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

300m K 986 NumerPDF 45.94 45.94/20

2
NOWAK Kosma 2003-07-08 Z/5380/19

TAK

1000m M 100 NumerPDF

3
PADJAS Michał 2005-05-06 Z/4422/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 289 NumerPDF 31.86/19

4
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

300m K U18 989 NumerPDF 44.95/18

5
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 989 NumerPDF 27.19/19

 
KS Lemiesz Team Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 92/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 Z/0353/20

TAK

300m K 162 NumerPDF 50.68 50.68/20

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100m K U16 100 NumerPDF 13.66/19

2
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF

3
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

100m M U14 101 NumerPDF 12.34/19

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Oszczep K (600) 902 NumerPDF 37.50/19  KNF 

2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

W dal K 902 NumerPDF 4.70 5.50/19  KNF 

3
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

W dal K 906 NumerPDF 4.96 5.17/18  ZKN 

4
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 906 NumerPDF  ZKN 

5
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Oszczep M (800) 969 NumerPDF 54.70 55.92/16  KNF 

6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

W dal M 969 NumerPDF 6.82 7.12/19  KNF 

7
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

W dal K 53 NumerPDF 6.20/15

8
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Oszczep K (600) 53 NumerPDF 45.53/18

9
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

W dal M 55 NumerPDF 6.59 6.71/19  KNF 

10
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

110m M (99.1) U20 55 NumerPDF  KNF 

11
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

W dal M 1 NumerPDF 3.54 3.54/20

12
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF 25.44 25.44/20

 
www.pilica.bialobrzegi.pl
MLKS Pilica Białobrzegi Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 81/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUCKI Filip 2005-05-01 Z/0949/20

TAK

100m M U16 23 NumerPDF

2
SYTA Mikołaj 2005-04-20 Z/1262/20

TAK

100m M U16 24 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

100m M U20 601 NumerPDF 11.33 11.32/19

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

2000m prz.M 704 NumerPDF 6:21.15 6:21.15/20

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 83 ( 48 ) K-26 M-22
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

100m K U16 954 NumerPDF 12.61 12.61/20  ROSU 

2
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

W dal K 954 NumerPDF 4.82 5.57/18  ROSU 

3
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

4x100m K 954 NumerPDF  ROSU 

4
ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 Z/2054/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 13 NumerPDF

5
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

2000m prz.M 905 NumerPDF 6:59.78 6:59.78/20  ROSU 

6
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

100m M 915 NumerPDF 12.32 12.02/19  ROSU 

7
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

4x100m M 915 NumerPDF  ROSU 

8
BIELECKA Maja 2007-12-20 Z/1898/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF

9
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

100m K U18 916 NumerPDF 13.16/17

10
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

(II) 4x100m K 916 NumerPDF

11
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

100m M 59 NumerPDF 10.86/18

12
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

400m pł K 973 NumerPDF  ROSU 

13
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

1000m K 973 NumerPDF 3:11.25/19  ROSU 

14
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

4x100m K 955 NumerPDF  ROSU 

15
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

80m pł K U16 955 NumerPDF 12.17 12.07/19  ROSU 

16
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

100m K U16 955 NumerPDF 12.41 12.41/20  ROSU 

17
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

400m pł M 903 NumerPDF  ROSU 

18
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

4x100m M 903 NumerPDF  ROSU 

19
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

100m M 992 NumerPDF 11.27 11.27/20  ROSU   ZKN 

20
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

(II) 4x100m M 992 NumerPDF  ROSU   ZKN 

21
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

1000m M 917 NumerPDF

22
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 908 NumerPDF 51.60/18  ZKN 

23
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 908 NumerPDF 34.80/19  ROSU 

24
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 908 NumerPDF 10.01/19  ROSU 

25
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

110m M (91.4) U18 938 NumerPDF 18.08 18.08/20  ROSU 

26
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

100m M U18 938 NumerPDF 12.58 12.58/20  ROSU 

27
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

4x100m M 938 NumerPDF  ROSU 

28
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 948 NumerPDF 7.88/19  ROSU 

29
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 948 NumerPDF 38.13 38.13/20  ROSU 

30
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

100m M U18 906 NumerPDF 12.13/19  ROSU 

31
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

110m M (91.4) U18 906 NumerPDF 15.40/19  ROSU 

32
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

(II) 4x100m M 906 NumerPDF  ROSU 

33
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

100m M 921 NumerPDF 11.98 11.00/19

34
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K 905 NumerPDF 11.73 11.52/18  KNF   SKN 

35
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

5000m M 933 NumerPDF

36
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

80m pł K U16 951 NumerPDF 14.02/19  ROSU 

37
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

100m K 951 NumerPDF 14.48 14.48/20  ROSU 

38
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

4x100m K 951 NumerPDF  ROSU 

39
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

(II) 4x100m K 990 NumerPDF  ROSU 

40
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

100m K U18 990 NumerPDF 13.79 13.55/19  ROSU 

41
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

5000m M 927 NumerPDF 15:14.46 15:12.66/17

42
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

300m K U16 980 NumerPDF

43
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

100m K U18 980 NumerPDF

44
MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 Z/2642/20

TAK

1000m M 10 NumerPDF 3:02.68/18

45
MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 Z/2642/20

TAK

300m M U20 10 NumerPDF

46
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

3000m K 979 NumerPDF  ROSU 

47
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

1000m K U18 979 NumerPDF 3:12.14/19  ROSU 

48
MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 Z/5554/18

TAK

100m M 932 NumerPDF 11.92/19

49
MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 Z/5554/18

TAK

(II) 4x100m M 932 NumerPDF

50
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m pł M 907 NumerPDF 54.01/18

51
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

4x100m M 919 NumerPDF  ROSU 

52
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

400m pł M 919 NumerPDF  ROSU 

53
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

(II) 4x100m K 981 NumerPDF  ROSU 

54
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

100m K U18 981 NumerPDF 13.25 12.67/19  ROSU 

55
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

300m K 950 NumerPDF 46.30/18  ROSU 

56
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

2000m prz.M 934 NumerPDF 6:46.87 6:41.07/19  ROSU 

57
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

100m pł K U20 971 NumerPDF 16.82 16.82/20

58
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

100m K 971 NumerPDF 13.73/18

59
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

4x100m K 971 NumerPDF

60
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

100m K 900 NumerPDF 12.44 12.38/19

61
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

4x100m K 900 NumerPDF

62
PISAREK Bartłomiej 2005-02-17 Z/1897/20

TAK

4x100m M 987 NumerPDF

63
PISAREK Bartłomiej 2005-02-17 Z/1897/20

TAK

600m M U16 987 NumerPDF

64
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 909 NumerPDF 44.68 46.51/18  ROSU   ZKN 

65
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 909 NumerPDF 12.17 12.39/19  ROSU   ZKN 

66
SEWERYN Kinga 2007-07-18 Z/2053/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 11 NumerPDF

67
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

W dal M 901 NumerPDF 6.30 6.64/19  ZKN 

68
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

300m M U18 916 NumerPDF 36.70/19  ROSU   ZKN 

69
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

100m M U18 916 NumerPDF 12.20/19  ROSU   ZKN 

70
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

100m M U18 908 NumerPDF 12.11 12.11/19

71
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

(II) 4x100m M 908 NumerPDF

72
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

100m pł K U18 903 NumerPDF 16.09/18  ROSU   ZKN 

73
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

100m K 903 NumerPDF 12.88 12.88/20  ROSU   ZKN 

74
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

(II) 4x100m K 903 NumerPDF  ROSU   ZKN 

75
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

1000m K 966 NumerPDF  ROSU 

76
WALCZAK Malwina 2002-11-24 Z/3434/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 12 NumerPDF

77
WALCZAK Malwina 2002-11-24 Z/3434/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 12 NumerPDF

78
WAŚNIEWSKA Maja 2010-05-05 Z/2601/20

TAK

300m K 2 NumerPDF PK

79
WAŚNIEWSKA Zofia 2007-12-17 Z/5102/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 910 NumerPDF

80
WIETESKA Daria 2006-06-22 Z/4734/19

TAK

100m K U16 984 NumerPDF 13.69 13.69/20  ROSU 

81
WIETESKA Daria 2006-06-22 Z/4734/19

TAK

80m pł K U16 984 NumerPDF 14.04 14.04/20  ROSU 

82
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

100m K 904 NumerPDF 11.92 11.69/19  KNF   SKN 

83
ŻUCHOWSKA Natalia 2003-04-26 Z/2880/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 907 NumerPDF

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

600m K 37 NumerPDF 1:45.15/19

2
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

600m K 49 NumerPDF 1:50.30/19

3
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

300m K U18 45 NumerPDF

4
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

1000m M 45 NumerPDF 2:42.37/19

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

100m M U16 025 NumerPDF 12.72 12.72/20

2
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

300m M 025 NumerPDF 41.31/19

3
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

300m M 422 NumerPDF 44.15/19

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

300m K 5 NumerPDF 43.46/19

2
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

600m M U16 232 NumerPDF

3
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF 3.25

4
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

600m K 8 NumerPDF 1:42.48/19  ROSU 

5
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U16 3 NumerPDF 41.92 41.79/19  ROSU 

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

300m M 810 NumerPDF 37.46 37.46/20

2
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

100m M 810 NumerPDF 11.46 11.46/20

 
UKS Kresy Otwock Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 71/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Szymon 2004-02-18 Z/1107/18

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF 15.64 15.64/20

2
BASAJ Szymon 2004-02-18 Z/1107/18

TAK

W dal M 1 NumerPDF 4.38/18

3
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

110m M (91.4) U16 4 NumerPDF 17.05 17.05/20

4
KUCHARSKI Filip 2005-04-04 Z/1108/18

TAK

W dal M 4 NumerPDF 4.82/19

5
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

110m M (91.4) U16 3 NumerPDF

6
ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 Z/1111/18

TAK

W dal M 3 NumerPDF 5.05/19

7
WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 Z/1109/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 2 NumerPDF 12.11/19

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 49 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

W dal M 158 NumerPDF 7.00/19  ZKN   KNF 

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Oszczep M (800) 158 NumerPDF 53.23/18  ZKN   KNF 

3
BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 Z/2599/20

TAK

300m M SP 2 NumerPDF

4
BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 Z/2599/20

TAK

W dal M 2 NumerPDF

5
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

100m pł K U18 153 NumerPDF 15.97 15.72/19  ROSU 

6
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

100m K U18 153 NumerPDF 13.49/19  ROSU 

7
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

100m K U18 160 NumerPDF 13.27 13.27/20  ROSU 

8
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

100m pł K U18 160 NumerPDF  ROSU 

9
JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 Z/2600/20

TAK

80m pł K U14 155 NumerPDF

10
JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 Z/2600/20

TAK

W dal K 155 NumerPDF

11
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

100m pł K 156 NumerPDF 14.84/19

12
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

W dal K 156 NumerPDF 5.53/19

13
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

W dal M 153 NumerPDF 5.84 5.84/20  ROSU   ZKN 

14
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

110m M (91.4) U18 153 NumerPDF 14.97 14.97/20  ROSU   ZKN 

15
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

100m M U18 152 NumerPDF 12.55/19  ROSU 

16
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

300m M U18 152 NumerPDF 45.99/19  ROSU 

17
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Kula K (4kg) 154 NumerPDF 9.65/19

18
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

100m pł K 154 NumerPDF 14.68/18

19
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

400m pł K 156 NumerPDF 69.69 69.69/20

20
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

Oszczep K (600) 156 NumerPDF

21
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

80m pł K U16 156 NumerPDF  ROSU 

22
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

300m K U16 156 NumerPDF  ROSU 

23
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 158 NumerPDF  ROSU 

24
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 158 NumerPDF  ROSU 

25
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

Oszczep M (800) 155 NumerPDF

26
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

110m M (99.1) U20 155 NumerPDF 16.62 16.62/20

27
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

W dal K 153 NumerPDF 5.09/19  ROSU   ZKN 

28
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 153 NumerPDF 19.94/19  ROSU   ZKN 

29
SAMUL Jan 2008-02-28 Z/3042/20

TAK

W dal M 3 NumerPDF

30
SAMUL Jan 2008-02-28 Z/3042/20

TAK

300m M SP 3 NumerPDF

31
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

100m K 157 NumerPDF

32
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

300m K 157 NumerPDF

33
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 157 NumerPDF

34
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

100m M U20 157 NumerPDF 11.96 11.79/19

35
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

2000m prz.M 153 NumerPDF

36
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 153 NumerPDF

37
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

W dal K 154 NumerPDF  ROSU 

38
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

80m pł K U16 154 NumerPDF  ROSU 

39
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

100m M 156 NumerPDF 12.73/19  ROSU 

40
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

300m M U18 156 NumerPDF 43.02/19  ROSU 

41
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 158 NumerPDF

42
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 157 NumerPDF 8.95/19  ROSU 

43
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

300m M SP 157 NumerPDF  ROSU 

44
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

300m K U18 154 NumerPDF  ROSU 

45
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

W dal K 154 NumerPDF  ROSU 

46
WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 Z/3041/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 7 NumerPDF

47
WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 Z/3041/20

TAK

W dal M 7 NumerPDF

48
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

300m M U18 154 NumerPDF  ROSU 

49
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

W dal M 154 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 Z/1604/19

TAK

400m pł K 508 NumerPDF 68.48/19

2
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 Z/1604/19

TAK

300m K 508 NumerPDF 42.84 42.84/20

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 42 ( 26 ) K-10 M-16
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Maciek 2006-02-08 Z/5084/18

TAK

100m M 998 NumerPDF 13.16 13.16/20

2
BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 Z/1269/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 996 NumerPDF 28.26 28.26/20

3
BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 Z/1269/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 996 NumerPDF 9.11 9.11/20

4
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

80m pł K U16 961 NumerPDF 13.18 12.71/19  ROSU 

5
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

100m K U16 961 NumerPDF 13.85 13.73/19  ROSU 

6
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

4x100m K 961 NumerPDF  ROSU 

7
DYMEK Andżelika 2006-04-21 Z/1094/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 123 NumerPDF 9.09 9.09/20  ROSU 

8
FALIŃSKI Filip 2003-08-23 Z/5085/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 901 NumerPDF 38.83 42.01/19

9
GAJDA Jakub 2008-05-25 Z/1270/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 32 NumerPDF

10
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 354 NumerPDF 11.86 11.86/20  ROSU 

11
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 354 NumerPDF 33.55 35.33/19  ROSU 

12
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

600m M U16 918 NumerPDF 1:40.99/18  ROSU 

13
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

4x100m M 918 NumerPDF  ROSU 

14
GOS Maciej 2005-02-22 Z/1338/20

TAK

600m M U18 890 NumerPDF

15
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

1000m M 912 NumerPDF 2:47.07/19  ROSU 

16
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

300m K U16 953 NumerPDF

17
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

100m K 953 NumerPDF 14.96 14.48/19

18
JANUS Julia 2005-03-01 Z/2915/19

TAK

4x100m K 953 NumerPDF

19
JASKULSKI Jan 2005-05-04 Z/3037/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF

20
JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 2007-06-08 Z/1335/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF

21
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

80m pł K U16 982 NumerPDF 14.62 14.62/20

22
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

100m K 982 NumerPDF 14.36 14.36/20

23
KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 Z/1267/20

TAK

4x100m K 982 NumerPDF

24
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

80m pł K U16 983 NumerPDF 15.95 15.95/20

25
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

100m K 983 NumerPDF 15.02 15.02/20

26
KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 Z/1268/20

TAK

4x100m K 983 NumerPDF

27
KONDER Kinga 2005-10-14 Z/1337/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 899 NumerPDF 7.95 7.95/20  ROSU 

28
KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 Z/1336/20

TAK

300m M 914 NumerPDF

29
KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 Z/1336/20

TAK

4x100m M 914 NumerPDF

30
KULIGOWSKA Zuzanna 2006-03-08 Z/3024/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 34 NumerPDF

31
KUPIDURA Jan 2005-08-30 Z/2290/20

TAK

4x100m M 940 NumerPDF

32
KUPIDURA Jan 2005-08-30 Z/2290/20

TAK

1000m M 940 NumerPDF

33
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 981 NumerPDF 10.05 10.05/20

34
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 981 NumerPDF 41.46 41.46/20

35
MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 Z/2670/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 35 NumerPDF 15.69/19

36
POPIS Kamil 2006-03-01 Z/5076/19

TAK

4x100m M 941 NumerPDF  ROSU 

37
POPIS Kamil 2006-03-01 Z/5076/19

TAK

1000m M 941 NumerPDF 3:01.73/19  ROSU 

38
WALCZAK Julia 2006-10-06 Z/1557/18

TAK

1000m K U16 952 NumerPDF  ROSU 

39
WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 Z/2624/20

TAK

5000m M 90 NumerPDF 16:02.23 16:02.23/20

40
WOŹNIAK Sebastian 2005-06-02 Z/3036/20

TAK

100m M 922 NumerPDF

41
WOŹNIAK Sebastian 2005-06-02 Z/3036/20

TAK

600m M U18 922 NumerPDF

42
WYPCHŁO Mateusz 2003-04-15 Z/1557/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 9 NumerPDF 10.77/19

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M (7.26kg) 963 NumerPDF  SKN 

2
WALENDA Jakub 2003-12-09 Z/2931/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 965 NumerPDF 13.76 13.76/20

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 20 ( 13 ) K-7 M-6
 
www.sprinterzy.com
KS Sprinterzy.com Kraków Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 36/MA/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZA Aleksandra 1998-06-14 Z/0762/20

TAK

100m K 14 NumerPDF 13.60 13.34/19

2
PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 Z/2528/20

TAK

300m K 718 NumerPDF

3
PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 Z/2528/20

TAK

100m K 718 NumerPDF 13.21 13.21/20

4
SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 Z/0764/20

TAK

300m M 22 NumerPDF

5
SZKOPAŃSKI Jakub 1996-09-22 Z/0764/20

TAK

100m M 22 NumerPDF 11.59 11.54/19

6
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

100m M 700 NumerPDF 11.81 11.81/20

7
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

300m M 700 NumerPDF 36.90 36.90/20

8
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.35 11.32/19

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

1000m K U18 308 NumerPDF 3:26.16 3:26.16/20

2
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

1000m K U16 309 NumerPDF 3:23.19/18

3
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

300m K SP 312 NumerPDF 57.35 57.35/20

4
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

100m K U14 312 NumerPDF 17.01/19

5
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

1000m M 322 NumerPDF 3:35.93/19

6
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

300m K SP 445 NumerPDF

7
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

100m K U14 445 NumerPDF

8
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

100m M U18 555 NumerPDF 11.66 11.66/20

9
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

300m M U18 555 NumerPDF 38.79 38.79/20

10
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

300m K U16 314 NumerPDF 51.79/19

11
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

100m K U16 314 NumerPDF 14.14 14.14/20

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

100m M 914 NumerPDF 10.83/17  SKN 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

100m M 779 NumerPDF 10.51 10.51/20  KNF   SKN 

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

5000m M 8 NumerPDF 15:10.74/19

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIK Jakub 1999-06-20 Z/0123/16

TAK

Kula M (7.26kg) 89 NumerPDF 16.30 16.30/20  ZKN   SKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 17 ( 13 ) K-7 M-6
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 17 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 700 NumerPDF 34.68 34.68/20

2
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

2000m prz.M 924 NumerPDF 7:17.53 7:17.53/20

3
KACZOR Jagoda 2004-11-07 Z/1697/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 726 NumerPDF 10.02 10.93/19  ROSU 

4
KACZOR Jagoda 2004-11-07 Z/1697/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 726 NumerPDF 36.93 36.93/20  ROSU 

5
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

100m K U18 722 NumerPDF 13.40 13.40/20  ROSU 

6
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

400m pł K 972 NumerPDF 66.88/19

7
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

3000m K U18 967 NumerPDF  ROSU 

8
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 956 NumerPDF 44.45 44.45/20

9
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

W dal K 12 NumerPDF 5.01 5.01/20

10
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 12 NumerPDF 28.09 28.09/20

11
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

2000m prz.M 739 NumerPDF 6:49.68 6:49.68/20  ROSU 

12
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

400m pł M 986 NumerPDF 59.40 59.40/20

13
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

100m K 765 NumerPDF 13.41/19

14
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

W dal K 765 NumerPDF 5.30 5.30/20

15
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

W dal K 712 NumerPDF 4.84/19  ROSU 

16
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

100m K U18 712 NumerPDF 12.93 12.74/19  ROSU 

17
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m pł M 790 NumerPDF 52.12/18  ZKN