Internetowe zgłoszenia do imprezy: III Kwalifikacyjny Mityng LOZLA eliminacje sztafet OOM
LUBLIN, 07.08.2020
Osobostarty wszystkie: 464 ( 291 ) K-150 M-141
 
LUBELSKIE Osobostarty: 269 ( 172 ) K-88 M-84
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 73 ( 53 ) K-22 M-31
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 414 NumerPDF 45.88 45.88/20  ZKN 

2
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

100m M 52 NumerPDF  ROSU 

3
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

800m M 416 NumerPDF 2:10.01 2:07.17/18

4
BEZMEN Mykola 2002-12-19 Z/1473/20

TAK

W dal M 416 NumerPDF 5.97 6.28/19

5
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

200m K 55 NumerPDF  ROSU 

6
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

200m K 50 NumerPDF  ROSU 

7
DOBOSZ Antonina 2006-05-10 Z/4073/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 426 NumerPDF 33.35 33.35/20

8
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K 413 NumerPDF 1.60 1.65/18

9
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

200m K 425 NumerPDF 25.55/19

10
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

200m M 418 NumerPDF 24.17/19

11
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M 418 NumerPDF 12.13 11.71/18

12
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M 427 NumerPDF 50.33 49.49/19

13
GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 Z/2940/20

TAK

Wzwyż K 41 NumerPDF 1.45 1.45/19

14
GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 Z/2377/19

TAK

100m pł K U16 429 NumerPDF

15
GROŃSKI Oskar 2003-03-03 Z/5263/18

TAK

400m M 404 NumerPDF 52.67 52.67/20

16
GROŃSKI Oskar 2003-03-03 Z/5263/18

TAK

4x100m M 404 NumerPDF

17
GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 Z/2515/17

TAK

200m K 450 NumerPDF 26.79 26.52/19

18
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 418 NumerPDF 17.16/16  KN 

19
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF 2.10 2.10/20  KNF 

20
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

800m M 413 NumerPDF 2:04.57 2:03.94/19

21
JANCZARA Miłosz 2003-06-30 Z/5265/18

TAK

4x100m M 425 NumerPDF  ZKN 

22
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

200m M 417 NumerPDF 21.52/19  SKN 

23
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 417 NumerPDF 46.44/14  SKN 

24
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

200m K 426 NumerPDF 25.96 24.92/18

25
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

100m K 426 NumerPDF 12.51 12.36/18

26
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

400m M 414 NumerPDF 49.26 49.12/16

27
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.45/18

28
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

800m M 410 NumerPDF 1:54.90 1:54.90/20  ZKN 

29
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:52.66 1:48.99/19  ZKN   SKN 

30
KLIN Dominka 2005-04-29 Z/2614/20

TAK

200m K 44 NumerPDF

31
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 423 NumerPDF 71.88 76.85/17  KN   SKN 

32
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

200m M 272 NumerPDF 22.18/09

33
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

400m M 272 NumerPDF 50.86 50.41/16

34
KRÓL Szymon 2005-05-30 Z/5001/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 429 NumerPDF 33.06 33.06/20

35
KUNA Krystian 2002-04-30 Z/4307/19

TAK

800m M 419 NumerPDF 2:13.51/19

36
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

100m M 427 NumerPDF 11.89/19  ZKN 

37
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

W dal M 427 NumerPDF 6.87/18  ZKN 

38
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.38 22.00/19

39
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.27 10.97/18

40
MAŁYSKA Bartłomiej 2004-02-03 Z/5000/19

TAK

200m M 421 NumerPDF

41
MAŁYSKA Bartłomiej 2004-02-03 Z/5000/19

TAK

4x100m M 421 NumerPDF

42
MAŁYSKA Bartłomiej 2004-02-03 Z/5000/19

TAK

100m M 421 NumerPDF 12.45 12.45/20

43
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 422 NumerPDF 47.20 47.20/20

44
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 422 NumerPDF 27.12 27.12/20

45
MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 Z/4999/19

TAK

400m M 402 NumerPDF 53.17 53.17/20

46
MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 Z/4999/19

TAK

4x100m M 402 NumerPDF

47
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 426 NumerPDF 45.12 45.12/20

48
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K (4kg) 420 NumerPDF 13.59/19  ZKN   SKN 

49
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 44.30/19  ZKN   SKN 

50
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

100m M 666 NumerPDF 11.76 11.76/20

51
OKOŃ Aleksander 1993-06-22 Z/2496/20

TAK

200m M 666 NumerPDF

52
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 422 NumerPDF 1:51.90 1:50.96/18

53
ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 Z/4669/19

TAK

200m K 77 NumerPDF 25.38/19

54
ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 Z/4669/19

TAK

100m K 77 NumerPDF 12.34 12.29/19

55
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

400m pł K 416 NumerPDF 64.00 63.51/19

56
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 Z/1707/16

TAK

400m K 424 NumerPDF 63.65/19

57
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

100m K 402 NumerPDF 13.71/19

58
POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 Z/3188/19

TAK

200m K 402 NumerPDF 28.77/19

59
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

800m M 428 NumerPDF 1:56.01/19

60
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 Z/6526/15

TAK

100m M 729 NumerPDF 11.58 11.22/18

61
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

400m pł K 412 NumerPDF 65.44 65.44/20

62
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Kula M (7.26kg) 415 NumerPDF 11.07 12.01/19

63
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Dysk M (2kg) 415 NumerPDF 34.38 35.02/19

64
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 439 NumerPDF 64.61 64.61/20  ZKN 

65
WARYCH Jan 2004-04-26 Z/2387/19

TAK

800m M 411 NumerPDF 2:12.36 2:12.36/20

66
WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 Z/4829/19

TAK

800m M 417 NumerPDF

67
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

TAK

200m K 428 NumerPDF 26.50/19  ZKN 

68
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

TAK

100m K 428 NumerPDF 13.01 12.66/19  ZKN 

69
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 423 NumerPDF 23.88/15  SKN 

70
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 54.16 54.02/19  SKN 

71
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 427 NumerPDF 37.95 37.95/20

72
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 427 NumerPDF 25.44 29.42/19

73
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF 55.24 55.24/20

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 51 ( 32 ) K-14 M-18
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 123 NumerPDF 17.44 17.44/20

2
BARTNIK Jessica 2006-07-13 Z/1281/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 123 NumerPDF 27.78 27.78/20

3
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

400m K 12 NumerPDF 62.94 62.94/20

4
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.33 13.33/20

5
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K 148 NumerPDF 13.58 13.45/19  ROSU 

6
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m K 112 NumerPDF 62.96/19

7
CZYSZKOWSKI Igor 2006-02-06 Z/5773/19

TAK

800m M 2 NumerPDF

8
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

3000m M 16 NumerPDF  ROSU 

9
GABRYEL Oliwier 2006-07-26 Z/0424/20

TAK

200m M 3 NumerPDF

10
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

200m M 1 NumerPDF 24.48/19

11
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

4x100m M 1 NumerPDF

12
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.21 12.04/19

13
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 143 NumerPDF 34.16 34.16/20

14
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 143 NumerPDF 10.98 10.98/20

15
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 140 NumerPDF 38.49 38.49/20  ROSU 

16
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 140 NumerPDF  ROSU 

17
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

200m K 127 NumerPDF 26.51/19

18
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

100m K 127 NumerPDF 12.81/19

19
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

200m M 558 NumerPDF 21.46/19  SKN 

20
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 558 NumerPDF 10.76 10.52/17  SKN 

21
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

200m M 168 NumerPDF 25.18/19

22
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

400m M 168 NumerPDF 52.82/19

23
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

200m M 102 NumerPDF 20.59/18  KN   SKN 

24
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF 10.25 10.25/20  KN   SKN 

25
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M 7 NumerPDF 24.15/19

26
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

4x100m M 7 NumerPDF

27
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M 7 NumerPDF 11.54 11.54/20

28
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

100m K 28 NumerPDF 13.05 13.05/20

29
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

200m K 28 NumerPDF 28.98/19

30
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K (4kg) 146 NumerPDF 34.32 36.80/19

31
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Oszczep K (600) 146 NumerPDF 24.40 24.40/20

32
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

200m M 298 NumerPDF 26.29/19

33
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

100m M 298 NumerPDF 11.61 11.61/20

34
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 49.87 52.88/19  KNF   SKN 

35
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF 13.11 13.35/19  ZKN   KNF   SKN 

36
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 64.69 64.69/20  KNF   SKN 

37
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

4x100m M 2 NumerPDF

38
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

100m M 2 NumerPDF 12.08 12.08/20

39
PORTKA Wiktoria 2005-06-22 Z/0120/20

TAK

400m K 22 NumerPDF  ROSU 

40
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M 28 NumerPDF 22.27/18

41
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF 14.47/19  SKN 

42
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 12.12 12.12/20

43
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

200m K 156 NumerPDF 25.18/19

44
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

W dal K 136 NumerPDF 4.98 5.04/19  ZKN 

45
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M 139 NumerPDF 23.69/18

46
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

4x100m M 139 NumerPDF

47
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

100m M 139 NumerPDF 11.81 11.63/19

48
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

100m K 55 NumerPDF 14.73 14.73/20  ROSU 

49
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF 15.66 15.66/20  KNF   SKN 

50
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

400m M 088 NumerPDF 53.95 53.95/20  ROSU 

51
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

200m K 118 NumerPDF 29.04/18

 
azsbp.pl
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 20 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 774 NumerPDF 6.09/19  KNF   SKN 

2
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

100m K 774 NumerPDF 12.51/18  KNF   SKN 

3
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 778 NumerPDF 2.15/19

4
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

100m M 896 NumerPDF 11.28/17

5
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 896 NumerPDF 6.72/18

6
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

200m M 794 NumerPDF 24.22/17  ZKN 

7
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 794 NumerPDF 6.63/19  ZKN 

8
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 1.82/19

9
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

100m M 855 NumerPDF 11.26 11.19/19

10
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

200m M 855 NumerPDF 22.15/19

11
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

200m M 625 NumerPDF 21.98/19

12
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

100m M 625 NumerPDF 10.96 10.71/16

13
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

W dal K 892 NumerPDF 5.28/19

14
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

100m K 892 NumerPDF 13.93/17

15
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

W dal M 791 NumerPDF 6.01/19

16
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

100m M 791 NumerPDF 12.19/19

17
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

100m K 772 NumerPDF 12.60/17

18
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

W dal K 772 NumerPDF 5.76/18

19
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

100m M 983 NumerPDF 10.75/19  ZKN   SKN 

20
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.80/18  ZKN   SKN 

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 31 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 124 NumerPDF 20.70 20.70/20

2
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 124 NumerPDF 23.57 23.57/20

3
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

100m K 1 NumerPDF 12.97 12.97/20

4
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

200m K 1 NumerPDF 26.86 26.86/20

5
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

4x100m K 1 NumerPDF

6
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m K 18 NumerPDF 12.90 12.90/20

7
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

4x100m K 18 NumerPDF

8
JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 Z/2924/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 6 NumerPDF 8.23 8.23/20

9
JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 Z/2924/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 31.88 31.88/20

10
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 146 NumerPDF 8.42 8.95/17

11
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 36.60 37.88/18

12
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 139 NumerPDF 8.55 9.05/19

13
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 139 NumerPDF 34.04 34.04/20

14
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 197 NumerPDF 45.56/18  ZKN   SKN 

15
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 131 NumerPDF 42.71 44.10/19

16
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 131 NumerPDF 9.18 9.18/20

17
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K U18 122 NumerPDF 14.08/19  ZKN   KNF   SKN 

18
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

4x100m K 122 NumerPDF  ZKN   KNF   SKN 

19
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF 32.33 32.33/20

20
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 136 NumerPDF 8.14 8.14/20

21
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 142 NumerPDF 43.85 44.85/19

22
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 142 NumerPDF 7.82 7.82/20

23
SAWCZENKO Nina 2006-08-10 Z/2829/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 2 NumerPDF

24
SAWCZENKO Nina 2006-08-10 Z/2829/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 2 NumerPDF

25
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

100m K 834 NumerPDF 12.75/18  ROSU   KNF   SKN 

26
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

W dal K 834 NumerPDF 5.51/18  ROSU   KNF   SKN 

27
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 137 NumerPDF 29.73 29.73/20

28
STATECZNA Julia 2003-08-18 Z/3000/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 137 NumerPDF 9.86 9.86/20

29
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

200m M 236 NumerPDF 24.16/19

30
WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 Z/2831/20

TAK

100m pł K U16 12 NumerPDF

31
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

4x100m K 151 NumerPDF  ZKN 

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

800m M 106 NumerPDF 1:59.29 1:59.29/20

2
MADEJ Justyna 2004-11-02 Z/0874/19

TAK

1500m K 104 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 44 ( 24 ) K-18 M-6
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

400m pł M 903 NumerPDF  ROSU 

2
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

100m M 903 NumerPDF 11.75 11.62/19  ROSU 

3
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K 904 NumerPDF 1.35 1.45/19  ROSU 

4
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

100m K 904 NumerPDF 14.98 14.89/19  ROSU 

5
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

100m K 926 NumerPDF 14.13 14.13/20  ROSU 

6
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

200m K 926 NumerPDF  ROSU 

7
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

100m K 906 NumerPDF 13.95 13.60/19  ROSU 

8
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

200m K 906 NumerPDF 29.81/19  ROSU 

9
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

200m K 919 NumerPDF  ROSU 

10
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

100m K 919 NumerPDF 14.09/19  ROSU 

11
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

400m M 930 NumerPDF 57.47 57.47/20  ROSU 

12
GĘBICKI Jakub 2006-02-01 Z/1431/20

TAK

200m M 930 NumerPDF  ROSU 

13
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

100m K 930 NumerPDF 14.88 14.88/20  ROSU 

14
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

200m K 930 NumerPDF  ROSU 

15
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

400m K 903 NumerPDF 56.95 56.95/20

16
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

200m M 917 NumerPDF 24.82/19  ROSU 

17
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M 917 NumerPDF 11.62 11.62/20  ROSU 

18
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

200m K 901 NumerPDF 29.58/19  ROSU 

19
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

100m K 901 NumerPDF 13.94/19  ROSU 

20
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

200m K 923 NumerPDF  ROSU 

21
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

100m K 923 NumerPDF 14.39 14.39/20  ROSU 

22
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

100m M 910 NumerPDF 11.35 11.35/20  ROSU 

23
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

200m M 910 NumerPDF 25.49/19  ROSU 

24
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

100m K 916 NumerPDF 14.33 14.33/20  ROSU 

25
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

200m K 916 NumerPDF  ROSU 

26
MYDLAK Tomasz 1994-05-20 Z/0635/12

TAK

3000m M 905 NumerPDF 8:53.35/16

27
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

100m K 914 NumerPDF 13.04 12.89/18  ROSU 

28
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

400m pł K 914 NumerPDF 66.64 66.64/20  ROSU 

29
OSZWA Nina 2003-08-28 Z/2807/20

TAK

100m K 907 NumerPDF 15.31 15.31/20

30
OSZWA Nina 2003-08-28 Z/2807/20

TAK

200m K 907 NumerPDF

31
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K (1kg) 907 NumerPDF 37.48 37.48/20  ROSU 

32
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

200m K 925 NumerPDF 29.03/18  ROSU 

33
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

100m K 925 NumerPDF 13.07 13.07/20  ROSU 

34
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

100m K 921 NumerPDF 14.64 14.64/20  ROSU 

35
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

200m K 921 NumerPDF  ROSU 

36
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

100m K 935 NumerPDF 13.80 13.80/20  ROSU 

37
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

200m K 935 NumerPDF  ROSU 

38
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

200m K 909 NumerPDF 25.31 25.31/20

39
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K 909 NumerPDF 55.61 55.61/20

40
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

400m K 917 NumerPDF 63.54 63.54/20  ROSU 

41
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

100m M 906 NumerPDF 11.57 11.57/20  ROSU   ZKN 

42
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

400m pł M 906 NumerPDF  ROSU   ZKN 

43
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

100m K 911 NumerPDF 15.08 15.08/20  ROSU 

44
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

200m K 911 NumerPDF  ROSU 

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 17 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

3000m K 22 NumerPDF

2
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Oszczep M (800) 99 NumerPDF 50.59 51.48/18

3
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

3000m M 19 NumerPDF

4
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 28 NumerPDF 62.58/18  ZKN   SKN 

5
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

4x100m K 28 NumerPDF  ZKN   SKN 

6
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

4x100m K 20 NumerPDF

7
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

100m K 20 NumerPDF 12.72 12.72/20

8
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

4x100m K 13 NumerPDF

9
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

400m K 13 NumerPDF 62.71 60.19/19

10
KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 Z/5170/15

TAK

4x100m K 24 NumerPDF

11
KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 Z/5170/15

TAK

100m K 24 NumerPDF 13.01 13.01/20

12
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

200m M 61 NumerPDF 26.03/19

13
PAŃKO Kacper 2006-04-19 Z/3491/19

TAK

100m M 61 NumerPDF 12.78/19

14
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

200m M 16 NumerPDF

15
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

100m M 16 NumerPDF 12.08 12.08/20

16
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

400m K 12 NumerPDF 60.09/19

17
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

3000m K 12 NumerPDF 11:34.87/19

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

100m K 717 NumerPDF 13.03 13.03/20

2
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

200m K 717 NumerPDF 26.78 26.78/20

3
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

800m M 99 NumerPDF 2:19.21/19

4
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

200m K 75 NumerPDF 27.28 27.28/20

5
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 98 NumerPDF 50.95 50.95/20  ZKN 

6
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

3000m K 500 NumerPDF 9:51.69/19

7
SYRYJCZYK Konrad 2002-07-16 Z/1084/20

TAK

3000m M 167 NumerPDF

8
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M 64 NumerPDF 22.76/19  ZKN 

9
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

100m M 64 NumerPDF 11.39 11.33/19  ZKN 

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 14 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTECKI Maciej 2005-03-16 Z/0965/19

TAK

800m M 105 NumerPDF

2
FUS Joanna 2006-01-23 Z/4137/19

TAK

100m K 31 NumerPDF 13.69 13.69/20

3
FUS Joanna 2006-01-23 Z/4137/19

TAK

200m K 31 NumerPDF

4
KATA Magdalena 2006-04-29 Z/0430/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 24 NumerPDF 27.90 27.90/20

5
KATA Magdalena 2006-04-29 Z/0430/20

TAK

W dal K 24 NumerPDF

6
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

3000m M 15 NumerPDF 9:28.61/19

7
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

800m M 15 NumerPDF 2:04.05 2:04.05/20 PK

8
ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 Z/0627/18

TAK

100m M 40 NumerPDF 11.90 11.76/19

9
ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 Z/0627/18

TAK

200m M 40 NumerPDF 24.39/19

10
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

1500m K 31 NumerPDF 5:03.25/18

11
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

200m M 43 NumerPDF 24.57/18

12
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

100m M 43 NumerPDF 11.98/19

13
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

TAK

1500m K 28 NumerPDF 5:04.25 5:04.25/20

14
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

800m M 37 NumerPDF 1:54.79 1:54.79/20

 
TS Start Lublin Osobostarty: 8 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Oszczep M (800) 603 NumerPDF 50.20 50.20/20  ZKN 

2
CICHALEWSKA Klaudia 2006-09-26 Z/1620/19

TAK

Wzwyż K 616 NumerPDF 1.25 1.25/20  ROSU 

3
CICHALEWSKA Nikola 2006-09-26 Z/1621/19

TAK

Wzwyż K 611 NumerPDF 1.30 1.30/20  ROSU 

4
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

Wzwyż K 617 NumerPDF 1.34/19  ROSU 

5
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

W dal M 605 NumerPDF 5.34 5.34/20  ROSU 

6
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

100m M 600 NumerPDF 12.49 12.49/20  ROSU 

7
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

200m M 600 NumerPDF 25.55/19  ROSU 

8
WÓJTOWICZ Emilia 2006-09-23 Z/0504/20

TAK

W dal K 614 NumerPDF  ROSU 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K (4kg) 740 NumerPDF 14.36 15.32/19  KNF   SKN 

2
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K (4kg) 740 NumerPDF 63.07 63.07/20  KNF   SKN 

3
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 733 NumerPDF 11.59 11.59/20

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 96 NumerPDF 75.74 75.74/20  KNF   SKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 133 ( 80 ) K-43 M-37
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 37 ( 25 ) K-15 M-10
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

400m pł M 256 NumerPDF 53.71/19

2
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 55.17 54.78/14

3
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

Kula K (4kg) 250 NumerPDF 13.12/19

4
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 221 NumerPDF 12.21 11.97/18

5
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 221 NumerPDF 24.79 24.29/18

6
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 290 NumerPDF 67.07 67.07/20  ZKN 

7
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 266 NumerPDF 7.65/18  KNF 

8
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 240 NumerPDF 4:22.28/18

9
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

Trójskok K 248 NumerPDF 11.28/18

10
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m K 239 NumerPDF 12.25/18  ZKN   KNF 

11
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

200m K 239 NumerPDF 24.82/18  ZKN   KNF 

12
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

200m M 265 NumerPDF 23.14/17

13
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/19

TAK

100m M 265 NumerPDF 11.80/16

14
KILUK Konrad 2000-03-17 Z/4224/15

TAK

Młot M (7.26kg) 277 NumerPDF 46.72 48.09/19  ZKN 

15
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

100m M 242 NumerPDF 10.81 10.57/18  KN   SKN 

16
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

200m M 242 NumerPDF 21.26 20.95/18  KN   SKN 

17
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

200m K 244 NumerPDF 26.16/15

18
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

100m K 244 NumerPDF 12.97/16

19
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 60.15 63.19/17  KN   SKN 

20
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

200m M 225 NumerPDF 21.33/07  KN   SKN 

21
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 239 NumerPDF 24.66/19

22
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 239 NumerPDF 12.11/19

23
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 238 NumerPDF 11.83/19  SKN 

24
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

200m K 238 NumerPDF 24.57/19  SKN 

25
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

200m K 211 NumerPDF 26.59/18  KN   SKN 

26
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

400m K 211 NumerPDF 55.28/18  KN   SKN 

27
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

200m K 250 NumerPDF 25.53/19  ZKN 

28
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

100m K 250 NumerPDF 12.37/19  ZKN 

29
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 222 NumerPDF 59.21 59.21/20  ZKN 

30
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

200m M 247 NumerPDF 21.61/19  SKN 

31
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

100m M 247 NumerPDF 10.68/17  SKN 

32
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.93/18

33
WALCZAK Alicja 2003-05-22 Z/2464/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 240 NumerPDF 46.85 46.85/20

34
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

100m K 252 NumerPDF 12.29/19

35
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

200m K 252 NumerPDF 25.15/17

36
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

400m K 224 NumerPDF 55.13/17  SKN 

37
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

200m K 224 NumerPDF 25.59/13  SKN 

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

W dal M 20 NumerPDF 5.55 5.55/20

2
GŁOWALA Michał 2005-04-10 Z/0338/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 20 NumerPDF

3
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

800m M 11 NumerPDF 1:52.49/19

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 Z/0487/17

TAK

Wzwyż M 126 NumerPDF 1.90 1.96/19

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 110 NumerPDF 1.63 1.65/18  ZKN 

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

400m pł K 291 NumerPDF

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

800m M 745 NumerPDF 1:56.29 1:54.79/19  ZKN 

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

1500m K 482 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20

2
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

1500m K 497 NumerPDF 4:46.8 4:46.8/20  ZKN 

 
PUKS Jedynka Łosice Osobostarty: 7 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 91/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELNICKA Amelia 2006-04-21 Z/5575/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 532 NumerPDF

2
GREGORCZUK Anna 2006-02-05 Z/5439/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 535 NumerPDF 9.14 9.14/20

3
GREGORCZUK Anna 2006-02-05 Z/5439/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 535 NumerPDF 25.07 25.07/20

4
MUDER Gabriela 2005-02-08 Z/0644/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 533 NumerPDF

5
MUDER Gabriela 2005-02-08 Z/0644/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 533 NumerPDF 9.69 9.69/20

6
SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 Z/5442/19

TAK

100m K 530 NumerPDF 13.68 13.61/19

7
SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 Z/5442/19

TAK

200m K 530 NumerPDF 29.22/19

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 5 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-10 Z/1662/17

TAK

Wzwyż K 974 NumerPDF 1.60 1.62/18  ROSU 

2
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

Wzwyż K 918 NumerPDF 1.50 1.55/18

3
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

100m pł K 971 NumerPDF 16.82 16.82/20

4
ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 Z/4756/18

TAK

100m K 971 NumerPDF 13.63 13.63/20

5
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

Wzwyż K 970 NumerPDF 1.75 1.87/17  SKN 

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

200m K 1111 NumerPDF 27.07 26.74/19  ZKN 

2
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

100m K 1111 NumerPDF 13.31/19  ZKN 

3
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 116 NumerPDF 38.76 44.12/19

4
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

100m M 113 NumerPDF 12.11 12.11/20  ROSU 

5
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

200m M 113 NumerPDF 24.14/19  ROSU 

6
KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 Z/4149/19

TAK

200m K 119 NumerPDF 26.14/19

7
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

100m M 115 NumerPDF 12.05/18  ROSU 

8
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

200m M 115 NumerPDF 24.52/19  ROSU 

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

800m M 53 NumerPDF 1:58.93/19  ZKN 

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 50 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Kula M (7.26kg) 158 NumerPDF 12.84/19  ZKN   KNF 

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Dysk M (2kg) 158 NumerPDF 39.61 39.61/20  ZKN   KNF 

3
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

W dal K 153 NumerPDF 4.43/18  ROSU 

4
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

4x100m K 153 NumerPDF  ROSU 

5
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

100m pł K U18 153 NumerPDF 15.97 15.72/19  ROSU 

6
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

4x100m K 160 NumerPDF  ROSU 

7
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

100m pł K U18 160 NumerPDF  ROSU 

8
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 160 NumerPDF 27.21/19  ROSU 

9
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

Oszczep K (600) 156 NumerPDF 23.52/18

10
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

Kula K (4kg) 156 NumerPDF 9.45/19

11
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

4x100m M 153 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 153 NumerPDF  ROSU   ZKN 

13
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 153 NumerPDF 30.26 30.26/20  ROSU   ZKN 

14
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Oszczep K (600) 154 NumerPDF 28.02/18

15
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Kula K (4kg) 154 NumerPDF 9.65/19

16
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

Kula K (4kg) 156 NumerPDF

17
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

400m pł K 156 NumerPDF 69.69 69.69/20

18
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 14.19/19  ROSU 

19
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

W dal K 156 NumerPDF  ROSU 

20
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 158 NumerPDF  ROSU 

21
MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 Z/5619/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 158 NumerPDF  ROSU 

22
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

Oszczep M (800) 155 NumerPDF

23
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 155 NumerPDF

24
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

4x100m K 153 NumerPDF  ROSU   ZKN 

25
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 153 NumerPDF 19.94/19  ROSU   ZKN 

26
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 153 NumerPDF 10.57/19  ROSU   ZKN 

27
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

100m K 157 NumerPDF

28
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

200m K 157 NumerPDF 29.14 29.14/20

29
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

100m M 157 NumerPDF 11.96 11.79/19

30
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

Oszczep M (800) 157 NumerPDF

31
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

200m M 153 NumerPDF 24.93/19

32
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

4x100m M 153 NumerPDF

33
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 153 NumerPDF

34
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

W dal K 154 NumerPDF  ROSU 

35
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

TAK

100m K 154 NumerPDF  ROSU 

36
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

W dal M 157 NumerPDF  ROSU 

37
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

100m M 157 NumerPDF  ROSU 

38
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

4x100m M 156 NumerPDF  ROSU 

39
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 158 NumerPDF

40
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 158 NumerPDF

41
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 157 NumerPDF 32.39 34.43/19  ROSU 

42
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 157 NumerPDF 8.95/19  ROSU 

43
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

W dal K 154 NumerPDF  ROSU 

44
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

100m K 154 NumerPDF  ROSU 

45
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

4x100m K 154 NumerPDF  ROSU 

46
WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 Z/3041/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 7 NumerPDF

47
WYLĘGŁY Bartosz 2005-10-31 Z/3041/20

TAK

W dal M 7 NumerPDF

48
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

W dal M 154 NumerPDF  ROSU 

49
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 154 NumerPDF  ROSU 

50
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

4x100m M 154 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

200m K 507 NumerPDF 24.98/19  ROSU   ZKN 

2
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

100m K 507 NumerPDF 12.38/19  ROSU   ZKN 

3
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

100m M 504 NumerPDF 12.99/19  ROSU 

4
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

200m M 504 NumerPDF 26.98/19  ROSU 

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 12 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

400m K 962 NumerPDF 60.70 59.10/18  ZKN 

2
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

W dal M 962 NumerPDF 6.47/19  ROSU   ZKN 

3
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

800m M 970 NumerPDF 2:06.65 2:06.65/20  ROSU 

4
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

W dal K 962 NumerPDF 5.21/19  ROSU   ZKN 

5
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

100m pł K U18 962 NumerPDF  ROSU   ZKN 

6
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Dysk M (2kg) 961 NumerPDF 53.21/17  SKN 

7
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 961 NumerPDF 18.87 19.33/17  SKN 

8
WALECKI Jakub 2005-08-20 Z/3022/20

TAK

Wzwyż M 960 NumerPDF

9
WALENDA Jakub 2003-12-09 Z/2931/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 965 NumerPDF 13.76 13.76/20

10
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 959 NumerPDF 17.34 17.34/20  SKN 

11
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

400m K 959 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

1500m K 959 NumerPDF 4:41.14 4:41.14/20  ROSU   ZKN 

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

100m K 663 NumerPDF 12.14/19  ZKN 

2
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

200m K 663 NumerPDF 24.88/19  ZKN 

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 22 NumerPDF 7.59 7.80/18  KNF   SKN 

2
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.34 11.34/20  ZKN 

3
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

200m M 17 NumerPDF 22.78 22.78/20  ZKN 

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

100m M 914 NumerPDF 10.83/17  SKN 

2
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

200m M 914 NumerPDF 21.40/19  SKN 

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

3000m K 503 NumerPDF

2
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

3000m M 504 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 11.00 10.68/19

2
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

100m M 783 NumerPDF 11.41 11.36/19

3
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

200m M 783 NumerPDF 22.97 22.97/20

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

200m M 301 NumerPDF 22.12/09  KN   SKN 

2
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

100m M 301 NumerPDF 10.92/14  KN   SKN 

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 38 ( 27 ) K-15 M-12
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 38 ( 27 ) K-15 M-12
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

400m K 48 NumerPDF 62.14 62.14/20

2
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

W dal K 646 NumerPDF 5.01 5.24/19

3
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

200m K 646 NumerPDF 28.21 28.21/20

4
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

100m pł K U18 638 NumerPDF 16.21 15.97/19

5
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

100m K 638 NumerPDF 13.06 12.87/19

6
FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

100m M 614 NumerPDF 12.03 12.03/20

7
GRYSHUTINA Krystina 1992-03-21 Z/2818/20

TAK

W dal K 652 NumerPDF 6.27 6.27/20

8
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

100m K 600 NumerPDF 13.67 13.67/20

9
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

W dal K 600 NumerPDF 4.37 4.54/19

10
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Młot K (4kg) 634 NumerPDF 65.70 65.70/20  SKN 

11
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

1500m K 636 NumerPDF 5:21.79 5:11.24/18

12
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

800m M 604 NumerPDF 2:00.55 1:56.38/18  ZKN 

13
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

400m pł K 647 NumerPDF

14
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

100m K 651 NumerPDF 13.15 12.81/18

15
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

W dal K 651 NumerPDF 4.93 5.04/19

16
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

100m K 601 NumerPDF 13.24 13.24/20

17
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

Trójskok K 601 NumerPDF 10.21 10.21/20

18
MIŚTA Dominika 2004-07-15 Z/3067/20

TAK

100m K 623 NumerPDF

19
MIŚTA Dominika 2004-07-15 Z/3067/20

TAK

200m K 623 NumerPDF

20
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.22/19

21
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

W dal M 44 NumerPDF 4.83/18

22
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 627 NumerPDF 44.73 44.73/20

23
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 627 NumerPDF 10.17 10.17/20

24
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

800m M 618 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/20

25
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

3000m M 642 NumerPDF

26
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

100m M 623 NumerPDF 12.39 12.00/19

27
PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 Z/3528/19

TAK

W dal M 603 NumerPDF 7.27 7.27/20

28
RADWAŃSKI Bartłomiej 2003-03-11 Z/5145/18

TAK

400m pł M 651 NumerPDF

29
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

W dal M 641 NumerPDF 5.95 5.95/20

30
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

400m K 632 NumerPDF 61.04 61.02/19

31
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

100m M 610 NumerPDF 11.91 11.91/20

32
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

200m M 610 NumerPDF 24.41 24.41/20

33
UŻYCZAK Michalina 2004-05-09 Z/0152/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 628 NumerPDF 47.57 47.57/20

34
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

800m M 608 NumerPDF 1:59.65 1:59.65/20  ZKN 

35
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Dysk K (1kg) 635 NumerPDF 32.52 34.97/19  KNF   SKN 

36
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 635 NumerPDF 58.06 58.06/20  KNF   SKN 

37
ZAJĄC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

100m M 645 NumerPDF 11.76 11.76/20

38
ZAJĄC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

W dal M 645 NumerPDF 5.87 5.87/20