Internetowe zgłoszenia do imprezy: XII Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna - Dysk Pomorski
BYTÓW, 21.10.2020
Osobostarty wszystkie: 179 ( 117 ) K-60 M-57
 
POMORSKIE Osobostarty: 168 ( 116 ) K-58 M-57
 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 8 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKA Alicja 2011-01-01

W dal strefa K U12 20 NumerPDF PK

2
BARAŃSKA Alicja 2011-01-01

60m K U12 20 NumerPDF PK

3
GEJDA Ada 2007-01-01

P.palantowa K U14 20 NumerPDF

4
KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 Z/3556/20

TAK

60 m K U14 20 NumerPDF

5
LEWANDOWSKA Weronika 2009-01-01

60m K U12 20 NumerPDF PK

6
SROKA Justyna 2010-01-01

60m K U12 20 NumerPDF

7
STEINIGER Anna 2008-01-01

60 m K U14 20 NumerPDF

8
STEINIGER Anna 2008-01-01

W dal strefa K U14 20 NumerPDF PK

 
Powiat bytowski Osobostarty: 57 ( 38 ) K-17 M-21
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Karol 2007-01-01

P.palantowa M U14 5 NumerPDF PK

2
BIENIOSZEK Dawid 2006-01-01

1000m M U16 5 NumerPDF PK

3
BIŃCZYK Dawid 2006-01-01

Kula M U16 (5kg) 5 NumerPDF

4
BRECHKO Mariya 2007-01-01

W dal strefa K U14 5 NumerPDF PK

5
BRECHKO Mariya 2007-01-01

4x100m K U14 5 NumerPDF

6
BRECHKO Mariya 2007-01-01

P.palantowa K U14 5 NumerPDF

7
BREZA Agata 2007-01-01

600m K dz 5 NumerPDF

8
BREZA Agata 2007-01-01

4x100m K U14 5 NumerPDF

9
BRUCKI Julian 2010-01-01

300m M U12 5 NumerPDF PK

10
HARASIUK Patrycja 2007-01-01

4x100m K U14 5 NumerPDF

11
HARASIUK Patrycja 2007-01-01

W dal strefa K U14 5 NumerPDF

12
HUSAK Dawid 2007-01-01

W dal strefa M U14 5 NumerPDF PK

13
HUSAK Dawid 2007-01-01

60m M 5 NumerPDF

14
KALINOWSKA Wiktoria 2006-01-01

600m K U16 5 NumerPDF PK

15
KALINOWSKA Wiktoria 2006-01-01

W dal K U16 5 NumerPDF PK

16
KALINOWSKA Wiktoria 2006-01-01

Szwedzka Mix U16 5 NumerPDF

17
KASZEWSKI Bartłomiej 2008-01-01

1000m M ch 5 NumerPDF PK

18
KLASSA Urszula 2006-01-01

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF

19
KLOSKOWSKI Szymon 2005-01-01

100m M U16 5 NumerPDF 11.68/19 PK  ROSU 

20
KOBIELA Mikołaj 2006-01-01

1000m M U16 5 NumerPDF PK

21
ŁOSIŃSKA Łucja 2009-01-01

300m K U12 5 NumerPDF 52.72/19

22
ŁOSIŃSKA Łucja 2009-01-01

4x100m K U12 5 NumerPDF

23
MACH Robert 2007-01-01

60m M 5 NumerPDF PK

24
MACH Robert 2007-01-01

W dal strefa M U14 5 NumerPDF

25
MANIKOWSKA Natalia 2009-01-01

W dal strefa K U12 5 NumerPDF PK

26
MANIKOWSKA Natalia 2009-01-01

P.palantowa (80) K U12 5 NumerPDF

27
MANIKOWSKA Natalia 2009-01-01

4x100m K U12 NumerPDF

28
MANIKOWSKI Miłosz 2006-01-01

100m M U16 5 NumerPDF PK

29
MARCINIAK Damian 2009-01-01

60m M U12 5 NumerPDF 9.70/19

30
MEGIER Adrian 2005-01-01

1000m M U16 5 NumerPDF

31
METLICKA Michalina 2010-01-01

4x100m K U12 NumerPDF

32
MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-01-01

60 m K U14 5 NumerPDF PK

33
MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-01-01

W dal strefa K U14 5 NumerPDF

34
MOMOT Julia 2006-01-01

600m K U16 5 NumerPDF PK

35
PELA Bartłomiej 2006-01-01

1000m M U16 5 NumerPDF PK

36
PIECHOWSKA Roksana 2005-01-01

600m K U16 5 NumerPDF 1:41.53/19  ROSU 

37
PIECHOWSKA Roksana 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 5 NumerPDF  ROSU 

38
POPOWICZ Wojciech 2008-01-01

W dal strefa M U14 5 NumerPDF PK

39
PRĄDZYŃSKA Malwina 2005-01-01

W dal K U16 5 NumerPDF 4.04/19

40
PRĄDZYŃSKA Malwina 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 5 NumerPDF

41
PYCH- LIPIŃSKI Paweł 2008-01-01

P.palantowa M U14 5 NumerPDF

42
PYCH- LIPIŃSKI Paweł 2008-01-01

1000m M ch 5 NumerPDF PK

43
RÓŻYCKI Łukasz 2006-01-01

W dal M U16 5 NumerPDF

44
SIEROSŁAWSKI Maciej 2010-01-01

60m M U12 5 NumerPDF PK

45
SKOCZYK Dawid 2006-01-01

100m M U16 5 NumerPDF

46
STOLC Oliwia 2005-01-01

100m K U16 5 NumerPDF 13.37 13.35/19  ROSU 

47
STOLC Oliwia 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 5 NumerPDF  ROSU 

48
STROJK Sara 2007-01-01

60 m K U14 5 NumerPDF 9.86/19

49
STROJK Sara 2007-01-01

4x100m K U14 5 NumerPDF

50
SZAJNER Wiktoria 2006-01-01

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF PK

51
ŚCIGAŁA Zuzanna 2009-01-01

4x100m K U12 NumerPDF

52
ŚCIGAŁA Zuzanna 2009-01-01

W dal strefa K U12 5 NumerPDF

53
ŚWIĄTKOWIAK Julianna 2006-01-01

600m K U16 5 NumerPDF PK

54
ŚWIĄTKOWIAK Julianna 2006-01-01

W dal K U16 5 NumerPDF PK

55
TROCHOWSKI Rafał 2007-01-01

1000m M ch 5 NumerPDF PK

56
WINIARSKI Michał 2007-01-01

1000m M ch 5 NumerPDF

57
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-01-01

1000m M U16 5 NumerPDF PK

 
Powiat kościerski Osobostarty: 48 ( 31 ) K-15 M-15
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Paulina 2007-01-01

W dal strefa K U14 10 NumerPDF

2
BREZA Paulina 2007-01-01

4x100m K U14 10 NumerPDF

3
DOMASZK Klaudia 2009-01-01

300m K U12 10 NumerPDF

4
DOMASZK Klaudia 2009-01-01

4x100m K U12 10 NumerPDF

5
DZIEMIŃSKI Adrian 2006-01-01

100m M U16 10 NumerPDF 13.53/19

6
DZIEMIŃSKI Oskar 2009-01-01

60m M U12 10 NumerPDF

7
DZIEMIŃSKI Oskar 2009-01-01

4x100m M U12 10 NumerPDF

8
JASZEWSKI Kacper 2005-01-01

1000m M U16 10 NumerPDF

9
KLUKA Jakub 2007-01-01

1000m M ch 10 NumerPDF

10
KLUKA Jakub 2007-01-01

4x100m M U14 10 NumerPDF

11
KOSIKOWSKA Wiktoria 2007-01-01

4x100m K U14 10 NumerPDF

12
KOSIKOWSKA Wiktoria 2007-01-01

P.palantowa K U14 10 NumerPDF

13
LEMAŃCZYK Leon 2005-01-01

Kula M U16 (5kg) 10 NumerPDF

14
LISKOWSKA Michalina 2008-01-01

4x100m K U14 10 NumerPDF

15
LITWIN Nikola 2005-08-19

Szwedzka Mix U16 10 NumerPDF

16
LITWIN Szymon 2008-01-01

60m M 10 NumerPDF

17
LITWIN Szymon 2008-01-01

4x100m M U14 10 NumerPDF

18
LUBECKA Wiktoria 2006-01-01

W dal K U16 10 NumerPDF

19
LUBECKI Tymoteusz 2010-01-01

4x100m M U12 10 NumerPDF

20
LUBECKI Tymoteusz 2010-01-01

W dal strefa M U12 10 NumerPDF

21
MĘCZYKOWSKA Daria 2007-01-01

4x100m K U14 10 NumerPDF

22
MĘCZYKOWSKA Daria 2007-01-01

60 m K U14 10 NumerPDF

23
MODRZEJEWSKA Anna 2007-01-01

600m K dz 10 NumerPDF

24
NAPIĘTEK Wiktoria 2009-01-01

4x100m K U12 10 NumerPDF

25
NAPIĘTEK Wiktoria 2009-01-01

W dal strefa K U12 10 NumerPDF

26
OLSZEWSKI Jakub 2005-01-01

W dal M U16 10 NumerPDF

27
ORZŁOWSKA Wanessa 2009-01-01

4x100m K U12 10 NumerPDF

28
ORZŁOWSKA Wanessa 2009-01-01

P.palantowa (80) K U12 10 NumerPDF

29
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 10 NumerPDF

30
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01

600m K U16 10 NumerPDF 1:40.69 1:40.69/20

31
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-01

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF

32
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 10 NumerPDF

33
RUECK Adam 2009-01-01

4x100m M U12 10 NumerPDF

34
RUECK Adam 2009-01-01

P.palantowa (80) M U12 10 NumerPDF

35
SŁODKI Seweryn 2008-01-01

4x100m M U14 10 NumerPDF

36
SŁODKI Seweryn 2008-01-01

P.palantowa M U14 10 NumerPDF

37
STEGART Paweł 2007-01-01

1000m M ch 10 NumerPDF PK

38
STORMANN Oskar 2010-01-01

4x100m M U12 10 NumerPDF

39
STORMANN Oskar 2010-01-01

300m M U12 10 NumerPDF

40
SZMAGLIK Mateusz 2006-01-01

W dal M U16 10 NumerPDF 5.03 5.03/20 PK

41
TROKA Julita 2006-01-01

Szwedzka Mix U16 10 NumerPDF

42
TROKA Julita 2006-01-01

100m K U16 10 NumerPDF

43
WALKUSZ Antonina 2009-01-01

300m K U12 10 NumerPDF PK

44
WOŹNIAK Jakub 2007-01-01

W dal strefa M U14 10 NumerPDF

45
WOŹNIAK Jakub 2007-01-01

4x100m M U14 10 NumerPDF

46
ZIEGERT Magdalena 2009-01-01

60m K U12 10 NumerPDF

47
ZIEGERT Magdalena 2009-01-01

4x100m K U12 10 NumerPDF

48
ŻYWICKI Krystian 2008-01-01

1000m M ch 10 NumerPDF PK

 
Powiat malborski Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWICZ Stanisław 2005-01-01

Kula M U16 (5kg) 13 NumerPDF

2
RUTKOWSKI Maksymilian 2006-01-01

W dal M U16 13 NumerPDF

3
SKÓRA Katarzyna 2005-01-01

100m K U16 13 NumerPDF

4
SOWINSKI Bartosz 2005-01-01

100m M U16 13 NumerPDF

5
WALA Julia 2005-01-01

W dal K U16 13 NumerPDF

6
WĄSIK Oskar 2005-01-01

1000m M U16 13 NumerPDF

7
WĄSIK Zosia 2009-01-01

60m K U12 13 NumerPDF

 
Powiat sztumski Osobostarty: 32 ( 21 ) K-13 M-8
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁĘDOWSKI Kacper 2008-01-01

W dal strefa M U14 20 NumerPDF

2
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-01-01

W dal strefa K U14 20 NumerPDF

3
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-01-01

4x100m K U14 20 NumerPDF

4
BROWARCZYK Oliwia 2006-01-01

Szwedzka Mix U16 20 NumerPDF

5
BROWARCZYK Oliwia 2006-01-01

100m K U16 20 NumerPDF

6
CHAŃKO Ida 2005-01-01

Kula K U16 (3kg) 20 NumerPDF

7
FRĄCKOWIAK Maciej 2007-01-01

1000m M ch 20 NumerPDF 3:18.10 3:18.10/20

8
KRUSIŃSKA Kornelia 2007-01-01

4x100m K U14 20 NumerPDF

9
KRUSIŃSKA Kornelia 2007-01-01

60 m K U14 20 NumerPDF 10.06/18

10
KWIATKOWKI Tymon 2010-01-01

W dal strefa M U12 20 NumerPDF 3.72/19

11
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-01-01

100m M U16 20 NumerPDF 13.18 13.18/20 PK

12
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-01-01

W dal M U16 20 NumerPDF 5.42 5.42/20

13
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-01

100m M U16 20 NumerPDF

14
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-01

W dal M U16 20 NumerPDF PK

15
MACHNIKOWSKA Agata 2008-01-01

600m K dz 20 NumerPDF 1:57.54 1:57.54/20

16
MACHNIKOWSKA Agata 2008-01-01

4x100m K U14 20 NumerPDF

17
MAJEWSKA Magdalena 2009-01-01

W dal strefa K U12 20 NumerPDF

18
RYGIELSKA Antonia 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 20 NumerPDF

19
RYGIELSKA Roksana 2009-01-01

P.palantowa (80) K U12 20 NumerPDF 24.00 24.00/20

20
SAŁEK Julia 2007-01-01

4x100m K U14 20 NumerPDF

21
SAŁEK Julia 2007-01-01

600m K dz 20 NumerPDF

22
SŁAWKOWSKI Julian 2008-01-01

60m M 20 NumerPDF 9.49/19

23
SOKALSKA Weronika 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 20 NumerPDF

24
SOKALSKA Weronika 2005-01-01

W dal K U16 20 NumerPDF 4.54 4.54/20

25
SOKALSKA Weronika 2005-01-01

100m K U16 20 NumerPDF 13.92 13.92/20 PK

26
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-01-01

Szwedzka Mix U16 20 NumerPDF

27
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-01-01

600m K U16 20 NumerPDF 1:57.24 1:57.24/20

28
WIŚNIEWSKA Kinga 2005-01-01

Szwedzka Mix U16 520 NumerPDF

29
WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-01

P.palantowa M U14 20 NumerPDF 51.00 51.00/20

30
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-01

Kula M U16 (5kg) 20 NumerPDF

31
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-01

100m M U16 20 NumerPDF PK

32
WOJTYSIAK Maja 2009-01-01

300m K U12 20 NumerPDF 65.71/18

 
uksekoludek.eu
UKS Ekoludek Szczenurze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

1000m M U16 10 NumerPDF 2:41.88 2:41.88/20

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 15 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Michał 2005-10-27 Z/4119/20

TAK

1000m M U16 41 NumerPDF PK

2
DOMASZK Klaudia 2009-02-15

60m K U12 15 NumerPDF PK

3
FĄFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

1000m M U16 31 NumerPDF 2:59.57 2:59.57/20 PK

4
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

P.palantowa (80) M U12 21 NumerPDF 35.00 35.00/20

5
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

100m K U16 23 NumerPDF 14.54 14.54/20 PK

6
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

1000m M ch 15 NumerPDF 3:46.28/19 PK

7
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

100m M U16 34 NumerPDF 12.33 12.33/20 PK

8
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 44 NumerPDF 7.99 7.99/20 PK

9
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

60m M U12 20 NumerPDF PK

10
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

300m M U12 20 NumerPDF 51.11 51.11/20

11
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

60m K U12 17 NumerPDF PK

12
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

300m K U12 17 NumerPDF

13
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

W dal K U16 21 NumerPDF 3.78/19 PK

14
ZBLEWSKI Piotr 2007-04-10 Z/0081/20

TAK

W dal strefa M U14 40 NumerPDF

15
ZBLEWSKI Piotr 2007-04-10 Z/0081/20

TAK

60m M 40 NumerPDF PK

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

100m K U16 700 NumerPDF 13.71 13.70/19