Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Puchar Kujaw 2020
WŁOCŁAWEK, 18.07.2020
Osobostarty wszystkie: 45 ( 45 ) K-23 M-22
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 23 ( 23 ) K-12 M-11
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

1500m M 388 NumerPDF 4:17.58/19  ROSU   ZKN 

2
KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 Z/2492/20

TAK

1500m M 333 NumerPDF

3
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

1500m K 66 NumerPDF 4:47.60/19  ROSU   ZKN 

4
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M 325 NumerPDF 50.39/19

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1500m K 701 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

Trójskok K 909 NumerPDF 10.61/19  ROSU 

3
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

3000m M 730 NumerPDF 8:58.49/19  ROSU   ZKN 

4
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

3000m K 700 NumerPDF 9:34.05/19  ROSU   ZKN   SKN 

5
KLONOWSKI Adrian 1997-01-08 Z/0569/13

TAK

10000m ch M 911 NumerPDF 44:27.81/16

6
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

400m K 706 NumerPDF 59.00  ROSU   ZKN 

7
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Trójskok M 930 NumerPDF 12.03/19  ROSU 

8
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M 736 NumerPDF 8:54.25/19

9
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

400m K 708 NumerPDF 59.00 61.97/19  ROSU   ZKN 

10
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

300m M 745 NumerPDF 37.45/19  ROSU   KNF   SKN 

11
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

1500m K 718 NumerPDF  ROSU 

12
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

5000m ch K 229 NumerPDF 30:31.70/19  ROSU 

13
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

5000m ch K 728 NumerPDF 29:47.50/19  ROSU   ZKN 

14
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

5000m ch K 711 NumerPDF  ROSU 

15
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

5000m ch K 742 NumerPDF  ROSU 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

400m M 3 NumerPDF 59.11/19  ROSU 

2
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

400m M 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

400m M 6 NumerPDF 55.91/18  ROSU   ZKN 

4
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m K 3 NumerPDF 5:07.08/19  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

1500m K 28 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

1500m K 5 NumerPDF  ZKN 

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

400m K 18 NumerPDF 56.32/19  ZKN   KNF   SKN 

2
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

300m M 44 NumerPDF  ZKN 

3
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

300m M 241 NumerPDF

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

1500m K 252 NumerPDF 5:04.82/18

 
www.stowarzyszenieemka.pl
Wieliszew Heron Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 76/MZ/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Z/5532/18

TAK

10000m M 137 NumerPDF 35:33.29/19

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10000m M 989 NumerPDF 30:30.60/19

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 Z/4896/18

TAK

10000m M 777 NumerPDF 30:36.86/19

2
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 1994-12-22 Z/0675/11

TAK

1500m K 707 NumerPDF 5:00.74/13

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

300m K 236 NumerPDF 44.15/18  ROSU 

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

3000m K 237 NumerPDF  ROSU 

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

1500m K 205 NumerPDF 4:48.71 4:46.2/19  ZKN   SKN 

4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

3000m M 218 NumerPDF 9:55.03/19  ROSU 

5
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

3000m M 204 NumerPDF 8:39.44/18  ZKN 

6
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

3000m K 207 NumerPDF 10:58.71/18

7
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

3000m K 216 NumerPDF 10:36.48/19  ROSU   ZKN 

8
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

400m M 216 NumerPDF 51.19 49.82/18  ZKN 

9
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

3000m K 203 NumerPDF 9:32.29/17  KNF   SKN 

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 Z/3967/11

TAK

10000m M 74 NumerPDF 30:59.64/15

2
KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 Z/0617/17

TAK

10000m M 666 NumerPDF 33:28.26/18

3
SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 Z/6410/15

TAK

3000m M 303 NumerPDF 8:58.45