Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wojewódzkie zakończenie sezonu. 7. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza
SŁUPSK, 20.09.2020
Osobostarty wszystkie: 252 ( 200 ) K-97 M-103
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

W dal M 35 NumerPDF 5.71 5.71/20

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 886 NumerPDF 39.91 39.91/20

2
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M (800) 889 NumerPDF 78.90 78.90/20  KNF   SKN 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

200m pł K U16 3 NumerPDF 32.54 32.54/20  ROSU 

2
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

200m pł M U16 196 NumerPDF 31.80 31.80/20  ROSU 

3
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

200m pł M U16 199 NumerPDF 32.88 32.88/20  ROSU 

4
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 10.71 10.71/20  ROSU 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 436 NumerPDF 80.15 80.15/20  KN   SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 Z/5131/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 980 NumerPDF 22.52 22.52/20

2
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 980 NumerPDF 25.97 25.97/20

3
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 980 NumerPDF 33.30 33.30/20

4
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 977 NumerPDF 10.41 10.41/20

5
MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 Z/4077/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 977 NumerPDF 30.04 30.04/20

6
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 980 NumerPDF 19.84 19.84/20

7
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 980 NumerPDF 28.35 28.35/20

8
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 30.35 30.35/20

9
STAŃ Seweryn 2006-02-18 Z/1801/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF 9.21 9.21/20

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

Oszczep M (800) 61 NumerPDF 77.35 82.58/14  KN   SKN 

 
POMORSKIE Osobostarty: 223 ( 175 ) K-87 M-88
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 43 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m prz.M U16 712 NumerPDF 3:00.26 3:00.26/20  ROSU 

2
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 707 NumerPDF 15.29 20.51/19  ROSU 

3
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 707 NumerPDF 9.67 9.67/20  ROSU 

4
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K 710 NumerPDF 43.63 43.63/20  ROSU 

5
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

100m K 710 NumerPDF 12.88 12.88/20  ROSU 

6
DYJAS Jakub 2002-05-24 Z/5097/19

TAK

100m M 738 NumerPDF 11.70 11.64/19

7
GAŁEK Mateusz 2008-03-14 Z/0079/20

TAK

100m M 710 NumerPDF

8
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

100m M 713 NumerPDF 11.86 11.86/20

9
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 717 NumerPDF 30.56 30.56/20

10
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 717 NumerPDF 11.78 11.78/20

11
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K 703 NumerPDF 4.94 5.00/19

12
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

300m M 707 NumerPDF 36.16 36.16/20  ROSU 

13
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

100m M 707 NumerPDF 11.46 11.46/20  ROSU 

14
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

300m M 716 NumerPDF 42.32 42.32/20  ROSU 

15
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

100m M 716 NumerPDF 12.24 12.24/20  ROSU 

16
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

W dal M 717 NumerPDF 5.94 5.94/20

17
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

300m M 706 NumerPDF 37.92 37.15/19  ROSU 

18
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

100m M 706 NumerPDF 11.66 11.66/20  ROSU 

19
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

100m M 725 NumerPDF 11.50 11.50/20  ROSU 

20
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

300m M 725 NumerPDF 37.22 36.93/19  ROSU 

21
KOSICKA Zofia 2007-06-25 Z/3784/19

TAK

300m K 709 NumerPDF 48.39 48.39/20

22
KOSICKI Kajetan 2007-06-25 Z/3785/19

TAK

1000m M 700 NumerPDF 3:13.58/19

23
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M 719 NumerPDF 5.26 5.54/19  ROSU 

24
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M 719 NumerPDF 12.30 12.07/19  ROSU 

25
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M 718 NumerPDF 12.27 11.89/19  ROSU 

26
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

W dal M 718 NumerPDF 5.33 5.33/20  ROSU 

27
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

300m K 721 NumerPDF

28
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

100m K 721 NumerPDF

29
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

600m M 724 NumerPDF 1:32.45 1:32.45/20  ROSU 

30
MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 Z/4918/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 725 NumerPDF 41.87 41.87/20

31
MUCHA Martyna 2007-09-03 Z/2345/20

TAK

Wzwyż K 718 NumerPDF 1.46 1.46/20

32
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

100m M 711 NumerPDF 11.91 11.91/20  ROSU 

33
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

300m M 711 NumerPDF 38.58 38.58/20  ROSU 

34
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

300m K 700 NumerPDF

35
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

300m K 725 NumerPDF 45.12 45.12/20  ROSU 

36
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

100m K 725 NumerPDF 13.95 13.95/20  ROSU 

37
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K 727 NumerPDF 4.81 4.95/19  ROSU 

38
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

W dal K 735 NumerPDF 4.65 4.65/20  ROSU 

39
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

100m M 737 NumerPDF 12.12 12.12/20  ROSU 

40
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

600m K 729 NumerPDF 1:46.02 1:46.02/20  ROSU 

41
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 729 NumerPDF 51.33 51.33/20

42
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 729 NumerPDF 12.54 12.54/20

43
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M 720 NumerPDF 10.89 10.89/20  ROSU 

 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 24 ( 20 ) K-14 M-6
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

Oszczep K (600) 403 NumerPDF 53.41 56.42/19  KN   SKN 

2
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

100m K 395 NumerPDF 13.11 13.11/20  ROSU 

3
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

300m K 402 NumerPDF 42.75 42.64/19  ROSU 

4
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

100m K 402 NumerPDF 12.96 12.96/20  ROSU 

5
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

TAK

300m K 398 NumerPDF 44.38 44.38/20

6
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

Oszczep K (600) 399 NumerPDF 51.25 58.43/15  SKN 

7
KOLASA Maciej 1993-06-11 Z/3812/20

TAK

Tyczka M 754 NumerPDF 4.01/18

8
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 Z/4655/17

TAK

W dal M 402 NumerPDF 5.93 5.97/19  ZKN 

9
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

100m K 401 NumerPDF 12.88/19  ZKN 

10
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

Oszczep K (600) 401 NumerPDF 40.86 40.86/20  ZKN 

11
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

Oszczep K (600) 398 NumerPDF 36.03 36.03/20

12
MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 Z/5150/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 410 NumerPDF 34.45/19

13
SKORNA Hanna 2006-02-26 Z/0013/19

TAK

100m K 400 NumerPDF 13.81 13.81/20

14
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

W dal K 396 NumerPDF 4.87 4.91/19

15
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 403 NumerPDF 29.50 30.16/18

16
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

Tyczka M 403 NumerPDF 3.70 3.70/20

17
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

300m M 402 NumerPDF 42.30/19

18
TROJAK Adrian 2006-01-09 Z/0014/19

TAK

100m M 402 NumerPDF 12.07 12.07/20

19
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

100m K 402 NumerPDF 13.57 13.05/19

20
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

Oszczep K (600) 399 NumerPDF 32.07 32.07/20

21
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

W dal K 400 NumerPDF 4.87 4.87/19

22
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

100m K 391 NumerPDF 12.58 12.42/19  ZKN 

23
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

100m K 400 NumerPDF 13.62 13.55/18

24
ZIELIŃSKI Konrad 2006-10-27 Z/0119/20

TAK

W dal M 397 NumerPDF 5.24 5.24/20

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

Tyczka M 61 NumerPDF 4.30 4.45/19  ZKN   KNF 

 
KL Gdynia Osobostarty: 12 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 Z/4644/19

TAK

200m pł K U16 290 NumerPDF 32.71 32.71/20

2
ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 Z/4644/19

TAK

80m pł K U16 290 NumerPDF 13.32 13.32/20

3
JANK Adam 2006-08-06 Z/0609/19

TAK

200m pł M U16 281 NumerPDF 31.18 31.18/20

4
PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 Z/2695/20

TAK

200m pł M U16 290 NumerPDF 32.66 32.66/20

5
RAGAN Jakub 2005-08-19 Z/4645/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 287 NumerPDF 11.25 11.25/20

6
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

200m pł K U16 284 NumerPDF 29.35 29.35/20

7
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

TAK

80m pł K U16 284 NumerPDF 11.91 11.91/20

8
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

80m pł K U16 285 NumerPDF 13.26 13.26/20

9
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

TAK

200m pł K U16 285 NumerPDF 33.27 33.27/20

10
ZASOWSKI Michał 2005-06-28 Z/2609/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 288 NumerPDF 8.47 8.47/20

11
ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 Z/5598/18

TAK

200m pł M U16 287 NumerPDF 31.37 31.37/20

12
ZŁOCH Konrad 2008-08-16 Z/5599/18

TAK

Tyczka M 288 NumerPDF 3.40 3.40/20

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁOSKI Przemysław 1977-07-04 Z/4792/11

TAK

Kula M (7.26kg) 847 NumerPDF 18.19/10

 
www.facebook.com/KSWEJHER
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 Z/0501/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 23 NumerPDF 12.00 12.00/20

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 15 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M (7.26kg) 169 NumerPDF 13.45/17

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 169 NumerPDF 43.82 46.88/19

3
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.12 2.12/19  KNF 

4
KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 Z/4185/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 111 NumerPDF 37.02 37.02/20

5
KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 Z/4185/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 111 NumerPDF 10.32 10.32/20

6
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 154 NumerPDF 10.29 10.29/20

7
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 154 NumerPDF 23.78 23.78/20

8
ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 Z/2514/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 56 NumerPDF 29.79 29.79/20

9
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 181 NumerPDF 12.18 12.18/20

10
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 181 NumerPDF 30.49 30.49/20

11
PIECZKE Łukasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 215 NumerPDF 50.00 50.00/20

12
ROZUMCZYK Tomasz 1989-06-07 Z/1132/12

TAK

Oszczep M (800) 171 NumerPDF 61.78/14

13
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

600m K 166 NumerPDF 1:48.68/16

14
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

TAK

1000m K 166 NumerPDF 3:21.31 3:19.70/18

15
VLIG Iwona 2006-02-25 Z/2100/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 55 NumerPDF 24.85 24.85/20

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 9 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

Oszczep M (800) 347 NumerPDF 71.47 80.64/18  SKN 

2
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

1000m prz.K U16 170 NumerPDF 3:27.56 3:27.56/20

3
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 170 NumerPDF 53.19 53.19/20

4
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

1000m prz.M U16 176 NumerPDF 2:52.95 2:52.95/20

5
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

110m M (91.4) U18 150 NumerPDF 16.08 16.08/20

6
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

600m M 170 NumerPDF 1:34.15/19 PK

7
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

200m pł K U16 167 NumerPDF 31.07 31.07/20

8
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

200m pł K U16 73 NumerPDF 31.42 31.42/20

9
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

1000m prz.K U16 73 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 21 ( 15 ) K-3 M-12
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

100m K 787 NumerPDF 12.67 12.67/20

2
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 765 NumerPDF 36.19 36.19/20

3
GROENWALD Szymon 2005-06-09 Z/4982/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 765 NumerPDF

4
HEWELT Mikołaj 2002-01-17 Z/3007/16

TAK

100m M 773 NumerPDF 11.92/17

5
JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 Z/0627/19

TAK

300m M 774 NumerPDF

6
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 744 NumerPDF 36.06 36.06/20

7
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 744 NumerPDF 9.60 9.60/20

8
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

Kula M (7.26kg) 7 NumerPDF 18.80 20.13/13  SKN 

9
MIELKE Sebastian 1987-02-05 Z/4234/11

TAK

Kula M (7.26kg) 760 NumerPDF 14.82 15.59/15

10
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

100m K 746 NumerPDF 13.46 13.46/20

11
SKWIERCZ Mateusz 1994-02-18 Z/3009/11

TAK

Dysk M (2kg) 3 NumerPDF 42.57 42.61/19

12
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 10 NumerPDF 33.95 33.95/20

13
STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 Z/2502/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 10 NumerPDF 9.83 9.83/20

14
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

100m M 740 NumerPDF 12.57/19

15
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

300m M 740 NumerPDF 38.92/19

16
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 747 NumerPDF 33.75 33.75/20

17
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 747 NumerPDF 8.86/19

18
WESSERLING Cezary 2004-03-28 Z/4441/18

TAK

100m M 781 NumerPDF 11.65/19

19
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 Z/3609/17

TAK

600m M 741 NumerPDF 1:28.08/19

20
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

100m M 766 NumerPDF

21
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

300m M 766 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

1000m M 453 NumerPDF 2:44.85/19

2
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

1000m M 284 NumerPDF 2:45.26/19

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 9 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

100m M 150 NumerPDF

2
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

TAK

W dal M 150 NumerPDF 5.71 5.71/20

3
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF

4
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.41 1.41/20

5
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

W dal K 94 NumerPDF 4.35 4.50/19

6
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

Wzwyż K 94 NumerPDF 1.51 1.56/19

7
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 Z/1635/20

TAK

600m K 1 NumerPDF

8
SZMAGAJ Emilia 2006-03-24 Z/1636/20

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.20 4.30/19

9
SZMAGAJ Emilia 2006-03-24 Z/1636/20

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF 14.44 14.44/20

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 12 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 Z/1689/20

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:55.20 1:55.20/20

2
CZERWIŃSKA Karolina 2005-01-17 Z/1524/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 122 NumerPDF 7.93 7.93/20

3
DREJER Maja 2006-08-05 Z/5193/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 12 NumerPDF

4
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.84 11.84/20  ROSU 

5
KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 Z/5194/19

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:52.32 1:52.32/20

6
LIETZ Mateusz 2006-04-08 Z/0841/19

TAK

600m M 56 NumerPDF 1:36.60 1:36.60/20

7
MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 Z/1525/19

TAK

600m M 57 NumerPDF

8
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

600m K 33 NumerPDF 1:57.60 1:56.24/18

9
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

300m K 21 NumerPDF 43.48 41.53/19  ROSU   ZKN 

10
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

100m K 21 NumerPDF 13.47 13.44/19  ROSU   ZKN 

11
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

600m K 36 NumerPDF 1:42.31/19

12
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

600m K 56 NumerPDF 1:53.90 1:45.56/18  ROSU 

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

W dal K 21 NumerPDF 4.08/19

2
KAROLAK Weronika 2006-12-18 Z/4952/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 167 NumerPDF 31.75 31.75/20

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYCHŁO-KOK Noemi 2005-04-04 Z/4814/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 97 NumerPDF 15.25 15.25/20

 
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.90 3.90/20  SKN 

2
NOWAK Dariusz 1997-11-21 Z/0545/13

TAK

Tyczka M 104 NumerPDF 4.00 4.00/20

 
RKS Rumia Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF 35.66 35.66/20  ZKN   SKN 

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 13.06 13.06/20  ZKN   SKN 

3
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

1000m K 95 NumerPDF 3:04.14 3:02.36/19  ZKN 

4
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

80m pł K U16 94 NumerPDF

5
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

300m K 94 NumerPDF 47.73 47.73/20

6
ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 Z/5577/18

TAK

300m K 93 NumerPDF 44.55 44.55/20

7
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

80m pł K U16 96 NumerPDF 12.61 12.61/20  ROSU 

 
SKL Filippides Starogard Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 Z/4949/19

TAK

1000m M 34 NumerPDF 2:58.96 2:58.96/20

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 Z/0029/19

TAK

600m M 520 NumerPDF 1:26.27 1:26.27/20

2
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

1000m M 529 NumerPDF 2:44.33 2:44.33/20  ROSU 

3
KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 Z/3899/19

TAK

Tyczka M 534 NumerPDF 2.40 2.40/19

4
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

600m K 522 NumerPDF 1:43.25 1:43.25/20  ROSU 

5
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

Tyczka K 526 NumerPDF 3.20 3.20/19  ROSU 

6
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

Tyczka K 529 NumerPDF 3.10 3.10/20  ROSU 

7
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

300m K 533 NumerPDF 45.05 43.77/18

8
MIKOŁAJCZYK Amelia 2006-02-09 Z/3897/19

TAK

Tyczka K 532 NumerPDF 2.80 2.80/20  ROSU 

9
NICHOLS Lilly 2006-03-23 Z/3015/20

TAK

Tyczka K 524 NumerPDF 3.69 3.69/20

10
PACHOLEC Emilia 2006-06-13 Z/1272/20

TAK

Tyczka K 531 NumerPDF 2.40 2.40/20

11
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

1000m prz.K U16 523 NumerPDF 3:26.09 3:26.09/20  ROSU 

12
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

1000m prz.K U16 532 NumerPDF  ROSU 

13
WIECZERZAK Kornel 2006-02-18 Z/3075/20

TAK

Tyczka M 532 NumerPDF 3.20 3.20/20

 
-
SKS Sokół Malbork Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSIK Oskar 2005-02-19 Z/3553/20

TAK

1000m prz.M U16 244 NumerPDF

 
uksekoludek.eu
UKS Ekoludek Szczenurze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

600m M 10 NumerPDF

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

1000m K 71 NumerPDF 3:08.93/18

 
UKS Lipusz Osobostarty: 18 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 34/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Bartosz 2006-10-26 Z/3096/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 28 NumerPDF 20.92 20.92/20

2
KULAS Gracjan 2005-04-19 Z/3592/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 42 NumerPDF 53.40 53.40/20

3
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 69 NumerPDF 15.27 15.27/20

4
LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 Z/3593/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 69 NumerPDF 63.13 63.13/20

5
MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 Z/4944/19

TAK

200m pł K U16 64 NumerPDF 36.57 36.57/20

6
MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 Z/3595/18

TAK

1000m prz.M U16 61 NumerPDF 3:29.82 3:29.82/20

7
PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 Z/3098/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 77 NumerPDF

8
PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 Z/3098/20

TAK

100m M 76 NumerPDF 16.50/19

9
PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 Z/3099/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 88 NumerPDF 31.30 31.30/20

10
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 47 NumerPDF 29.42 30.73/19

11
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 Z/3598/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 47 NumerPDF 32.68 32.68/20

12
STORMANN Natalia 2005-05-11 Z/3600/18

TAK

300m K 68 NumerPDF 45.79 45.79/20

13
SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 Z/3100/20

TAK

100m M 18 NumerPDF 14.58/19

14
SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 Z/3100/20

TAK

Wzwyż M 71 NumerPDF 1.56 1.56/20

15
TOPKA Bartłomiej 2006-05-15 Z/3101/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 56 NumerPDF

16
TUSK Ksawery 2006-05-07 Z/3102/20

TAK

100m M 55 NumerPDF

17
TUSK Ksawery 2006-05-07 Z/3102/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 58 NumerPDF 30.98 30.98/20

18
TYM Wiktoria 2005-07-15 Z/3601/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 69 NumerPDF 29.20 29.20/20

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

100m K 23 NumerPDF 15.09/19

2
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

300m K 23 NumerPDF 49.23/19

3
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

600m M 00 NumerPDF

4
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

W dal M 34 NumerPDF 5.70 5.70/20

5
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

100m M 34 NumerPDF 12.38 12.38/20

6
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 44 NumerPDF 27.24 27.24/20

7
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

1000m prz.K U16 21 NumerPDF 3:47.30 3:47.30/20

 
ULKS Skoczek Pogórze Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 43/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

300m K 17 NumerPDF 51.37/19

2
GRACZYK Aleksander 2008-04-23 Z/3437/20

TAK

600m M 38 NumerPDF

3
KLEIN Zofia 2007-02-08 Z/1107/20

TAK

600m K 26 NumerPDF 1:51.44 1:51.44/20

4
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

300m M 51 NumerPDF 42.10 42.10/20

5
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

100m M 51 NumerPDF 12.66 12.66/20

6
PILARSKA Julia 2007-05-30 Z/0030/19

TAK

600m K 34 NumerPDF 1:52.02 1:52.02/20

7
PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 Z/0032/19

TAK

600m M 22 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 11 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 Z/0323/20

TAK

600m M 254 NumerPDF

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K 236 NumerPDF 12.95 12.95/19  ROSU 

3
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

300m K 236 NumerPDF 43.72 43.72/20  ROSU 

4
FRANC Aleksandra 2007-07-17 Z/4824/18

TAK

600m K 210 NumerPDF 2:00.86 2:00.86/20

5
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 Z/0055/18

TAK

300m K 201 NumerPDF

6
KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 Z/4925/19

TAK

600m K 201 NumerPDF 2:06.16 2:06.16/20

7
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

1000m prz.M U16 212 NumerPDF 2:56.11 2:56.11/20  ROSU 

8
MOMOT Julia 2006-09-07 Z/4848/18

TAK

600m K 226 NumerPDF 2:03.05/19

9
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

600m K 234 NumerPDF  ROSU 

10
PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 Z/1376/20

TAK

1000m M 223 NumerPDF 2:53.79 2:53.79/20

11
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

600m M 248 NumerPDF  ROSU 

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 Z/0793/20

TAK

Tyczka K 468 NumerPDF 2.70 2.70/20

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

Oszczep K (600) 59 NumerPDF 53.58 57.59/16  KN   SKN 

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

1000m prz.M U16 2 NumerPDF

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Złocieniec Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 Z/1978/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 55 NumerPDF 12.02 12.02/20

2
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

600m M 39 NumerPDF 1:47.95 1:47.95/20

3
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

Oszczep K (600) 65 NumerPDF 45.71 45.71/20

4
PAWLIK Wiktoria 2005-04-29 Z/4869/19

TAK

100m K 8 NumerPDF 13.06 13.06/20

5
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

Oszczep K U16 (500) 32 NumerPDF 27.20 27.20/20

6
SZWEJDA Paweł 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 37 NumerPDF 32.29 32.29/20

7
TARAS Patrycja 2006-11-13 Z/1976/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 61 NumerPDF 23.98 23.98/20

8
ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 Z/1634/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 54 NumerPDF 44.81 44.81/20

 
STS Pomerania Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/ZP/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJTASIAK Kajetan 2005-04-04 Z/2316/19

TAK

300m M 864 NumerPDF 37.46 37.46/20 PK