Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Euroregionu Pro Europa Viadrina 2020
SŁUBICE, 02.10.2020
Osobostarty wszystkie: 29 ( 28 ) K-19 M-9
 
LUBUSKIE Osobostarty: 29 ( 28 ) K-19 M-9
 
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 20/LB/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Z/0067/20

TAK

600m K U14 63 NumerPDF 2:09.60 2:09.60/20

2
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

1500m M U18 510 NumerPDF 4:02.26 4:02.26/20  ZKN 

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 25 ( 25 ) K-18 M-7
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

300m K U14 992 NumerPDF 52.26 52.26/20

2
BˇK Kamil 2009-04-23 Z/2232/20

TAK

300m M U14 979 NumerPDF 53.91 53.91/20

3
BIERNACKI Jacek 2009-03-21 Z/2458/20

TAK

600m M U14 978 NumerPDF 2:05.21 2:05.10/19

4
BOBKIEWICZ Kacper 2009-02-11 Z/4078/19

TAK

600m M U14 975 NumerPDF 2:13.03 2:13.03/20

5
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

600m M U14 983 NumerPDF 1:56.97 1:56.97/20

6
DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 Z/3715/19

TAK

300m K U14 977 NumerPDF 54.03 54.03/20

7
DUSZA Nadia 2011-04-27 Z/1456/20

TAK

300m K U14 978 NumerPDF 60.53 60.53/20

8
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

600m K U14 975 NumerPDF 2:14.14 2:14.14/20

9
HA¦CIŁO Malwina 2011-05-04 Z/4119/19

TAK

300m K U14 982 NumerPDF 56.61 56.61/20

10
JANOWICZ Zofia 2011-02-01 Z/4079/19

TAK

600m K U14 979 NumerPDF 2:19.53 2:19.53/20

11
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

1500m K U18 977 NumerPDF 5:44.03 5:44.03/20

12
KAPLA Anna 2011-02-06 Z/3716/19

TAK

600m K U14 980 NumerPDF 2:42.32/19

13
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 977 NumerPDF 6.60 6.60/20

14
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

300m K U16 978 NumerPDF 49.17/18

15
ŁAZDOWSKA Blanka 2011-01-31 Z/4080/19

TAK

600m K U14 989 NumerPDF 2:34.48 2:34.48/20

16
ŁOBACZEWSKI Aleksander 2012-06-04 Z/2239/20

TAK

600m M U14 990 NumerPDF 2:23.20 2:23.20/20

17
ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 Z/2238/20

TAK

300m M U14 989 NumerPDF 52.37 52.30/19

18
MARCINIAK Amelia 2012-01-06 Z/1457/20

TAK

300m K U14 983 NumerPDF 59.43 59.43/20

19
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

600m K U14 976 NumerPDF 1:55.88 1:55.88/20

20
OLECH Sebastian 2010-06-28 Z/4081/19

TAK

300m M U14 977 NumerPDF 54.06 53.54/19

21
PODRUCZNY Helena 2006-11-14 Z/3554/17

TAK

1000m K U16 979 NumerPDF 3:53.96/18

22
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 Z/5130/19

TAK

600m K U14 991 NumerPDF

23
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

600m K U14 982 NumerPDF 1:55.11 1:55.11/20

24
TYCZYŃSKA Lidia 2012-01-10 Z/1475/20

TAK

600m K U14 988 NumerPDF 2:40.21/19

25
WOJNICKA Weronika 2011-04-20 Z/2207/20

TAK

300m K U14 984 NumerPDF

 
WKS Sobieski Omega Systems Żagań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/LB/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

P.palantowa M U14 1 NumerPDF 59.0 59.0/20

2
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

600m M U14 1 NumerPDF 1:41.67 1:41.67/20