Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Kwalifikacyjny OZLA 2020
OPOLE, 04.07.2020
Osobostarty wszystkie: 70 ( 66 ) K-33 M-33
 
OPOLSKIE Osobostarty: 70 ( 66 ) K-33 M-33
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 20 ( 19 ) K-7 M-12
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Joanna 1997-09-23 Z/0578/14

TAK

800m K 555 NumerPDF 2:24.76/17

2
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

110m M (91.4) U18 10 NumerPDF 15.06 15.06/20  ROSU   ZKN 

3
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

400m pł M 49 NumerPDF 56.02 54.28/19  ZKN   SKN 

4
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

400m pł M (84) U18 61 NumerPDF 66.45 66.45/20  ROSU 

5
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 38 NumerPDF 50.85 50.85/20  ROSU   ZKN 

6
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

110m M 23 NumerPDF  ZKN 

7
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

Dysk M (2kg) 41 NumerPDF 39.02 43.18/18  KN 

8
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

1500m M 41 NumerPDF 4:46.19/18  KN 

9
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

400m pł K 73 NumerPDF 71.88 71.88/20

10
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

800m K 41 NumerPDF

11
GAWRECKA Kaja 2004-07-29 Z/1148/20

TAK

1500m K 36 NumerPDF

12
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

1500m M 62 NumerPDF 4:17.08/19

13
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

400m pł K 10 NumerPDF 66.50 66.50/20  ROSU   ZKN 

14
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF 37.29 37.29/20  ZKN 

15
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

400m pł M 39 NumerPDF 55.40 55.40/20  ROSU   ZKN 

16
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 58.20/16  SKN 

17
WESTER Tomasz 2002-07-13 Z/0745/16

TAK

110m M (99.1) U20 44 NumerPDF

18
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

110m M (91.4) U18 50 NumerPDF 17.07 17.07/20

19
ZAZULAK Sebastian 2004-08-10 Z/1499/20

TAK

110m M (91.4) U18 27 NumerPDF 18.10 18.10/20

20
ŻOŁĄDKOWSKA Natalia 2004-07-07 Z/1147/20

TAK

800m K 34 NumerPDF

 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJAŚ Karol 2005-04-02 Z/2638/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 831 NumerPDF 42.22 42.22/20

2
FLOREK Kamil 2005-03-26 Z/2477/19

2019

1000m M 827 NumerPDF 3:00.03/19

3
KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09

1000m M 825 NumerPDF

4
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 Z/2637/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 857 NumerPDF 36.14 36.14/20

5
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 87 NumerPDF 51.27 51.27/20  ZKN 

6
KOREJBA Oliwia 2005-04-01 Z/2639/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 795 NumerPDF 33.18 33.18/20

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

1500m K 25 NumerPDF 4:18.15/16

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁMIŃSKI Mateusz 2005-04-22 Z/4989/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 52 NumerPDF 28.98 29.09/19

2
DEBERT Oliwia 2005-09-04 Z/3086/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 80 NumerPDF 27.13/19

3
DOROŻYŃSKA Joanna 2004-04-14 Z/0173/19

TAK

800m K 84 NumerPDF

4
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

400m pł M 65 NumerPDF 55.06/19  ZKN 

5
IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 Z/2691/18

TAK

W dal K 77 NumerPDF 4.45 4.50/19

6
KWIATKOWSKI Przemysław 2004-08-20 Z/4990/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 59 NumerPDF

7
NOGA Kacper 2005-11-01 Z/4991/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 63 NumerPDF 32.98 35.73/19

8
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 78 NumerPDF 31.51 31.51/20

9
SOBALAK Liwia 2006-05-09 Z/2697/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 78 NumerPDF 29.04 29.04/20

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

200m pł K U16 16 NumerPDF 34.26 34.26/20  ROSU 

2
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

600m K 34 NumerPDF 1:53.52/19  ROSU 

3
HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 Z/2737/18

TAK

200m pł M U16 69 NumerPDF 28.72 28.72/20  ROSU 

4
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF 23.90/19

5
MATYSEK Oliwia 2006-01-06 Z/2389/19

TAK

200m pł K U16 32 NumerPDF 35.32 35.32/20  ROSU 

6
RAK Wiktoria 2005-12-08 Z/2478/19

TAK

600m K 19 NumerPDF  ROSU 

7
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

600m K 57 NumerPDF 1:47.75/19

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 Z/3027/19

TAK

600m K 105 NumerPDF 1:46.52/19

2
BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 Z/3028/19

TAK

600m K 106 NumerPDF 1:48.15/19

3
FLORKÓW Damian 2004-06-20 Z/2640/20

TAK

600m M 122 NumerPDF

4
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

600m M 119 NumerPDF 1:26.93/19  ZKN 

5
JOŃSKA Natalia 2006-03-30 Z/3029/19

TAK

200m pł K U16 113 NumerPDF 35.14/19

6
MARCINIAK Martyna 2006-08-10 Z/1915/20

TAK

200m pł K U16 111 NumerPDF

7
MIŁOSZ Adam 2006-04-21 Z/3031/19

TAK

600m M 109 NumerPDF 1:40.63/19

8
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

200m pł K U16 122 NumerPDF 30.68/19

9
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

600m M 115 NumerPDF 1:42.90/18

 
mmkskk94@wp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 585 NumerPDF 44.29 44.29/20  ROSU   ZKN 

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

1500m K 7 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

800m K 12 NumerPDF  ROSU 

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

110m M (91.4) U18 552 NumerPDF 16.61 16.61/20

2
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

400m pł M (84) U18 552 NumerPDF 62.11 59.62/19

3
APANOWICZ Karolina 2001-01-13 Z/0630/19

TAK

Dysk K (1kg) 12 NumerPDF 26.57 26.57/20

4
CYUNEL Jakub 2003-01-17 Z/3619/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 6 NumerPDF

5
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

400m pł K 583 NumerPDF 68.99 68.82/19

6
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 216 NumerPDF 19.09/19  ROSU 

7
KOWALSKI Jakub 2006-02-14 Z/0199/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 553 NumerPDF 31.78 31.78/20  ROSU 

8
KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 Z/0196/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 205 NumerPDF  ROSU 

9
OLCHAWA Patryk 2006-11-13 Z/0867/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 561 NumerPDF  ROSU 

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 Z/0209/19

TAK

600m M 55 NumerPDF 1:36.18/19  ROSU 

2
GREGULEC Luiza 2005-10-19 Z/2735/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 51 NumerPDF 24.13/19  ROSU 

3
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 89 NumerPDF 32.30 32.30/20  ROSU 

4
LACH Alicja 2006-07-20 Z/0206/19

TAK

200m pł K U16 89 NumerPDF  ROSU 

5
ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 Z/1356/20

TAK

600m M 5 NumerPDF 1:45.12/19

6
MAŃKA Hanna 2005-07-22 Z/5350/19

TAK

200m pł K U16 77 NumerPDF  ROSU