Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP
LDK!, Sezon 2019/20
Osobostarty wszystkie: 1481 ( 1481 ) K-918 M-563
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 110 ( 110 ) K-65 M-45
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASKAWIEC Nikol 2004-12-03 Z/5192/19

TAK

2000 m K U16 112 NumerPDF

2
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF 3:15.14/18  ROSU 

3
BIERNAT Maksymilian 2005-11-26 Z/3718/19

TAK

100m M U16 119 NumerPDF 12.42 12.42/19

4
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

1000m K U16 107 NumerPDF 3:35.20 3:35.20/19  ROSU 

5
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

100m M U16 21 NumerPDF 13.39 13.39/19  ROSU 

6
JARZĘBECKI Aleksander 2005-09-29 Z/1696/19

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF  ROSU 

7
ANTONIAK Alicja 2005-10-10 Z/5673/19

TAK

300m K U16 119 NumerPDF  ROSU 

8
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

1000m K U16 101 NumerPDF 3:26.68 3:26.68/19  ROSU 

9
KAŁWA Adam 2006-07-14 Z/5427/19

TAK

W dal M U16 115 NumerPDF 4.74 4.74/19  ROSU 

10
CZEKAJ Jacek 2006-08-28 Z/5674/19

TAK

300m M U16 119 NumerPDF  ROSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 84 NumerPDF 28.44 28.44/19  ROSU 

2
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

Wzwyż K U16 79 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

3
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

80m pł K U16 87 NumerPDF 11.92 11.92/19  ROSU 

4
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 53.74 53.74/19  ROSU 

5
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.50 13.50/19  ROSU 

6
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 90 NumerPDF 34.79 34.79/19  ROSU 

7
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U16 89 NumerPDF 5.48 5.48/19  ROSU 

8
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 24 NumerPDF 7.88 7.88/19  ROSU 

9
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

Wzwyż K U16 50 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

10
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

W dal K U16 77 NumerPDF 4.31 4.31/19  ROSU 

11
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K U16 86 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

12
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 38 NumerPDF 10.27 10.27/19  ROSU 

13
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

300m K U16 88 NumerPDF 44.96 44.96/19  ROSU 

14
FIL Klaudia 2006-01-10 Z/3257/19

TAK

Wzwyż K U16 81 NumerPDF  ROSU 

15
ZONENBERG Julia 2006-05-11 Z/3258/19

TAK

W dal K U16 44 NumerPDF  ROSU 

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 12 ( 12 ) K-2 M-10
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERSZEWSKI Paweł 2004-08-10 Z/5317/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 119 NumerPDF 8.00 8.00/19  ROSU 

2
GOLLASCH Kacper 2004-05-10 Z/5316/19

TAK

100m M U16 101 NumerPDF 12.55 12.55/19  ROSU 

3
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

300m M U16 111 NumerPDF 37.93 37.93/19  ROSU 

4
ORMAN Marek 2004-12-16 Z/5315/19

TAK

300m M U16 107 NumerPDF  ROSU 

5
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K U16 101 NumerPDF 43.58 43.58/19  ROSU 

6
BIELECKI Jakub 2004-07-28 Z/5375/19

TAK

W dal M U16 104 NumerPDF  ROSU 

7
MELA Olaf 2004-06-01 Z/5676/19

TAK

W dal M U16 121 NumerPDF  ROSU 

8
FORMICKI Mateusz 2005-06-20 Z/1460/19

TAK

100m M U16 103 NumerPDF 12.52 12.52/19  ROSU 

9
WIECZOREK Oliwier 2005-10-19 Z/2243/19

TAK

Wzwyż M U16 102 NumerPDF  ROSU 

10
JAROCIŃSKA Hanna 2005-06-23 Z/1995/19

TAK

600m K U16 119 NumerPDF 1:57.69 1:57.69/19  ROSU 

11
BABIJ Franciszek 2006-01-17 Z/5428/19

TAK

100m M U16 104 NumerPDF  ROSU 

12
BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 Z/5675/19

TAK

100m M U16 108 NumerPDF  ROSU 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

W dal M U16 701 NumerPDF 6.11 6.11/19

2
ALEKSANDROWICZ Maria 2004-11-23 Z/1333/19

TAK

100m K U16 755 NumerPDF 14.78 14.78/19

3
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

100m K U16 708 NumerPDF 14.18 14.18/19

4
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

100m K U16 753 NumerPDF 13.13 13.13/19

5
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

1000m K U16 754 NumerPDF 3:27.89 3:27.89/19  ROSU 

6
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U16 711 NumerPDF 13.39 13.39/19  ROSU 

7
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

300m K U16 752 NumerPDF 44.79 44.79/19  ROSU 

8
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

100m K U16 756 NumerPDF 13.87 13.87/19

9
PUZANOWSKI Dawid 2005-06-13 Z/3660/19

TAK

100m M U16 33 NumerPDF

10
STEPANETS Angelina 2005-02-04 Z/5366/19

TAK

100m K U16 799 NumerPDF 13.54 13.54/19  ROSU 

11
HEREZO Małgorzata 2005-07-09 Z/2530/19

TAK

100m K U16 751 NumerPDF 15.31 15.31/19

12
KACZMAREK Dawid 2005-12-31 Z/2529/19

TAK

100m M U16 99 NumerPDF 13.45 13.45/19

13
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

300m K U16 750 NumerPDF 50.63 50.63/19

14
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

100m K U16 718 NumerPDF 13.61 13.61/19  ROSU 

15
BANASIAK Anna 2006-12-13 Z/1032/19

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAZIENICKI Mateusz 2004-01-12 Z/3558/19

TAK

Tyczka M U16 636 NumerPDF 2.20 2.20/19  ROSU 

2
WOJTUŚ Kacper 2004-06-29 Z/0532/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF 36.13 36.13/19  ROSU 

3
SULEWSKI Patryk 2004-06-08 Z/0531/19

TAK

100m M U16 1 NumerPDF 12.63 12.63/19  ROSU 

4
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 663 NumerPDF 54.52 54.52/19  ROSU 

5
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 693 NumerPDF 35.23 35.23/19  ROSU 

6
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 617 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

7
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

110m M (91.4) U16 647 NumerPDF 16.65 16.65/19  ROSU 

8
RYDAROWICZ Piotr 2004-04-01 Z/0530/19

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF 5.76 5.76/19  ROSU 

9
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 Z/3035/19

TAK

Wzwyż M U16 521 NumerPDF 1.79 1.79/19  ROSU 

10
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.80 1.80/19  ROSU 

11
ZADWÓRNA Oliwia 2005-07-05 Z/3261/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF  ROSU 

12
ANYSZCZY Aleksandra 2005-07-11 Z/0535/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 2.20 2.20/19  ROSU 

13
KURIATA Marta 2005-03-31 Z/0534/19

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

14
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF 9.83 9.83/19  ROSU 

15
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 21.55 21.55/19  ROSU 

16
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

Tyczka M U16 662 NumerPDF  ROSU 

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF  ROSU 

2
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

600m M U16 17 NumerPDF 1:36.94 1:36.94/19  ROSU 

3
WRÓBEL Dominik 2004-02-21 Z/0857/18

TAK

600m M U16 13 NumerPDF 1:28.55 1:28.55/19  ROSU 

4
GEREGA Bartosz 2004-09-19 Z/0733/19

TAK

110m M (91.4) U16 24 NumerPDF 15.58 15.58/19  ROSU 

5
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

TAK

300m K U16 11 NumerPDF  ROSU 

6
TYSZECKA Klaudia 2004-03-16 Z/5680/19

TAK

100m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

7
GRAB Wiktor 2004-03-24 Z/5677/19

TAK

110m M (91.4) U16 66 NumerPDF  ROSU 

8
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

TAK

300m K U16 7 NumerPDF  ROSU 

9
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

1000m M U16 14 NumerPDF  ROSU 

10
POPEK Julia 2005-02-25 Z/5678/19

TAK

600m K U16 2 NumerPDF  ROSU 

11
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19  ROSU 

12
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

100m K U16 9 NumerPDF 13.99 13.99/19  ROSU 

13
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

600m K U16 12 NumerPDF 2:10.72 2:10.72/19  ROSU 

14
WOJNOWSKI Michał 2006-08-30 Z/5681/19

TAK

1000m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

15
ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 Z/5679/19

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF  ROSU 

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 11 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

200m pł K U16 418 NumerPDF 37.46 37.46/19  ROSU 

2
LOREK Oliwia 2004-12-02 Z/5036/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 421 NumerPDF 27.82 27.82/19  ROSU 

3
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

5-bój K U16 413 NumerPDF 1537 1537/19  ROSU 

4
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

100m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

5
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

Wzwyż M U16 477 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

6
MARKOWSKA Milena 2006-10-04 Z/4777/19

TAK

W dal K U16 409 NumerPDF 3.66 3.66/19

7
ROSZYK Roksana 2006-08-21 Z/3929/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 472 NumerPDF  ROSU 

8
ŚCIGAN Julia 2006-07-01 Z/0657/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 400 NumerPDF  ROSU 

9
KOMAN Oliwia 2006-06-19 Z/0655/19

TAK

600m K U16 400 NumerPDF  ROSU 

10
JUREK Konstancja 2006-04-04 Z/4776/19

TAK

5-bój K U16 403 NumerPDF  ROSU 

11
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

5-bój M U16 429 NumerPDF  ROSU 

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

300m K U16 963 NumerPDF 45.01 45.01/19  ROSU 

2
LACNY Paweł 2004-01-22 Z/0646/19

TAK

300m M U16 993 NumerPDF 45.81 45.81/19  ROSU 

3
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

600m K U16 964 NumerPDF 1:50.10 1:50.10/19  ROSU 

4
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

600m K U16 991 NumerPDF  ROSU 

5
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

300m M U16 964 NumerPDF 40.77 40.29/18  ROSU 

6
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

1000m K U16 990 NumerPDF 3:24.85 3:17.54/18  ROSU 

7
ADAMCZYK Mikołaj 2004-10-29 Z/1278/18

TAK

300m M U16 985 NumerPDF  ROSU 

8
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

600m K U16 989 NumerPDF 1:52.96 1:52.96/19  ROSU 

9
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

2000 m K U16 986 NumerPDF 7:41.53 7:41.53/19  ROSU 

10
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

600m M U16 985 NumerPDF 1:37.22 1:37.22/19  ROSU 

11
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

300m K U16 984 NumerPDF  ROSU 

12
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

300m K U16 960 NumerPDF  ROSU 

13
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

600m M U16 989 NumerPDF  ROSU 

14
WOŹNIAK Bartosz 2005-07-10 Z/1311/19

TAK

600m M U16 990 NumerPDF  ROSU 

15
KOŁODYŃSKA Maja 2005-12-17 Z/1318/19

TAK

100m K U16 983 NumerPDF  ROSU 

16
MARCINIAK Maja 2006-06-25 Z/5188/19

TAK

600m K U16 998 NumerPDF  ROSU 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 105 ( 105 ) K-56 M-48
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 18 ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

100m K U16 841 NumerPDF 13.63 13.63/19  ROSU 

2
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF 1.50/18  ROSU 

3
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

100m K U16 864 NumerPDF 13.38 13.38/19  ROSU 

4
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

600m K U16 851 NumerPDF 1:45.77 1:43.90/18  ROSU 

5
DRZAZGA Krystian 2004-05-25 Z/0713/18

TAK

100m M U16 811 NumerPDF 12.89/18  ROSU 

6
JONASZEK Dawid 2004-10-05 Z/0760/18

TAK

300m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

7
GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

Wzwyż M U16 822 NumerPDF 1.86 1.86/19  ROSU 

8
TARCZYKOWSKI Marcel 2005-07-28 Z/2425/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

9
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

TAK

1000m M U16 516 NumerPDF  ROSU 

10
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

TAK

300m K U16 5 NumerPDF  ROSU 

11
DUDA Igor 2005-10-28 Z/0098/16

TAK

300m M U16 16 NumerPDF  ROSU 

12
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF  ROSU 

13
RYBKA Maksymilian 2005-02-01 Z/5653/18

TAK

300m M U16 873 NumerPDF 47.28/18  ROSU 

14
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

TAK

100m K U16 19 NumerPDF  ROSU 

15
MAGIEROWSKA Katarzyna 2005-03-02 Z/0102/16

TAK

Wzwyż K U16 26 NumerPDF  ROSU 

16
MOJSIEJ Jakub 2005-07-20 Z/1186/17

TAK

100m M U16 800 NumerPDF  ROSU 

17
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

TAK

100m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

18
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

TAK

100m M U16 6 NumerPDF  ROSU 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF 17:21.55 17:21.55/19  ROSU 

2
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

3 km ch K U16 204 NumerPDF 21:51.25 21:51.25/19  ROSU 

3
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M U16 115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19  ROSU 

4
ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 Z/4450/19

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF 3:08.91 3:08.91/19  ROSU 

5
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

100m K U16 222 NumerPDF  ROSU 

6
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

100m K U16 976 NumerPDF 16.10/18  ROSU 

7
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

200m pł K U16 740 NumerPDF 33.29 33.29/19  ROSU 

8
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19  ROSU 

9
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

5 km ch M U16 205 NumerPDF 33:45.92 33:45.92/19  ROSU 

10
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF 31.23 31.23/19  ROSU 

11
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

200m pł K U16 187 NumerPDF 35.44 35.44/19  ROSU 

12
POPEK Iga 2005-02-23 Z/5254/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 500 NumerPDF 23.54 23.54/19  ROSU 

13
BRZEZIŃSKA Nikola 2005-02-21 Z/1583/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 741 NumerPDF 31.85 31.85/19  ROSU 

14
CIESIELSKA Marcelina 2005-03-09 Z/5221/19

TAK

3 km ch K U16 206 NumerPDF 22:14.15 22:14.15/19  ROSU 

15
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

3 km ch K U16 208 NumerPDF  ROSU 

16
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

100m M U16 900 NumerPDF 12.40 12.40/19  ROSU 

17
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

300m K U16 113 NumerPDF 55.76 54.07/18  ROSU 

18
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

600m K U16 166 NumerPDF 2:03.87 2:03.87/19  ROSU 

19
OPASIAK Anna 2006-04-28 Z/5590/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 975 NumerPDF 32.88 32.88/19  ROSU 

20
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

200m pł M U16 721 NumerPDF 33.31 33.31/19  ROSU 

21
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U16 915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18  ROSU 

22
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

1000m K U16 185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19  ROSU 

23
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

300m K U16 100 NumerPDF 47.21 47.13/18  ROSU 

24
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m M U16 192 NumerPDF  ROSU 

25
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 Z/5197/18

TAK

600m M U16 85 NumerPDF  ROSU 

26
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

600m K U16 743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19  ROSU 

27
SILKO Julia 2006-05-10 Z/0810/19

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF 4:05.62 4:05.62/19  ROSU 

28
KOWALSKI Piotr 2006-02-28 Z/0183/17

TAK

200m pł M U16 135 NumerPDF  ROSU 

29
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 742 NumerPDF 35.48 35.48/19  ROSU 

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 17 ( 17 ) K-5 M-11
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

300m M U16 872 NumerPDF 40.87 40.87/19  ROSU 

2
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

1000m M U16 882 NumerPDF 2:55.28 2:55.28/19  ROSU 

3
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

600m M U16 866 NumerPDF 1:30.47 1:30.47/19  ROSU 

4
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

W dal M U16 882 NumerPDF  ROSU 

5
DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 Z/3449/19

TAK

1000m M U16 885 NumerPDF 3:29.98 3:29.98/19  ROSU 

6
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF 36.60 36.60/19  ROSU 

7
ROŻEK Jakub 2005-07-02 Z/1769/19

TAK

100m M U16 865 NumerPDF  ROSU 

8
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 861 NumerPDF 23.86 23.86/19  ROSU 

9
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 863 NumerPDF

10
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U16 852 NumerPDF 1.58 1.58/19

11
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 865 NumerPDF 26.24 26.24/19

12
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:06.82/18

13
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

300m M U16 865 NumerPDF 45.48 45.48/19

14
MARASZ Piotr 2006-08-28 Z/1378/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 865 NumerPDF

15
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 33.41 33.41/19

16
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K U16 862 NumerPDF 14.09 14.09/19

17
SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15 Z/1393/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 868 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

300m M U16 526 NumerPDF 36.03 35.98/18  ROSU 

2
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

600m M U16 529 NumerPDF 1:24.92 1:24.92/19  ROSU 

3
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

300m K U16 534 NumerPDF 47.26 44.59/18  ROSU 

4
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

300m K U16 535 NumerPDF 44.45 44.02/18  ROSU 

5
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

300m K U16 514 NumerPDF 45.95 45.95/19  ROSU 

6
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

TAK

2000 m K U16 553 NumerPDF 7:18.56 7:18.56/19  ROSU 

7
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

100m K U16 540 NumerPDF 13.65 13.65/19  ROSU 

8
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m pł K U16 554 NumerPDF 31.70 31.70/19  ROSU 

9
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

300m K U16 552 NumerPDF 44.95 44.95/19  ROSU 

10
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

100m K U16 549 NumerPDF 13.90 13.90/19  ROSU 

11
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.98 12.98/19  ROSU 

12
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

100m M U16 12 NumerPDF 12.64 12.64/19  ROSU 

13
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 540 NumerPDF 44.03 44.03/19  ROSU 

14
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:45.08/17  ROSU 

15
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

W dal K U16 548 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

16
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

1000m K U16 513 NumerPDF 3:06.45 3:06.45/19  ROSU 

 
UKB Szubin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

1000m M U16 338 NumerPDF 2:53.61 2:53.61/19

2
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

200m pł M U16 336 NumerPDF 34.75/18

3
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M U16 366 NumerPDF 3:06.42/18

4
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

2000m M U16 364 NumerPDF 6:51.23 6:51.23/19

5
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF 13.38 13.38/19

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 36.95 36.95/19

2
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

600m M U16 6 NumerPDF 1:25.58 1:25.58/19

3
PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 Z/4466/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 192 NumerPDF 10.80 10.80/19

4
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF 1.45 1.50/18

5
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m pł M U16 5 NumerPDF 26.51 26.51/19

6
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

200m pł M U16 3 NumerPDF 25.87 25.87/19

7
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

80m pł K U16 10 NumerPDF 11.83 11.83/19

8
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

300m M U16 3 NumerPDF 38.41 38.41/19

9
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:37.04 1:36.80/18

10
MOSKWA Weronika 2005-02-19 Z/1046/19

TAK

100m K U16 65 NumerPDF 14.50 14.50/19

11
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:28.17 1:28.17/19

12
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 3 NumerPDF 1:37.94 1:37.94/19

13
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

80m pł K U16 5 NumerPDF 13.09 13.09/19

14
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

2000 m K U16 3 NumerPDF 7:08.73 7:08.73/19

15
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

200m pł K U16 11 NumerPDF 35.44 35.44/19

16
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

Wzwyż K U16 7 NumerPDF

17
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

600m K U16 7 NumerPDF 1:49.41 1:49.41/19

18
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m pł K U16 4 NumerPDF 37.13 37.13/19

19
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

300m K U16 4 NumerPDF

20
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 7.04/18

 
LUBELSKIE Osobostarty: 50 ( 50 ) K-35 M-15
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŃSKI Kacper 2004-06-26 Z/1676/19

TAK

100m M U16 42 NumerPDF 13.51 13.51/19  ROSU 

2
KASPRZAK Jadwiga 2004-07-26 Z/4618/17

TAK

600m K U16 6 NumerPDF  ROSU 

3
LAMORSKA Urszula 2004-03-01 Z/5637/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF  ROSU 

4
SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 Z/5688/19

TAK

300m K U16 47 NumerPDF  ROSU 

5
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

300m K U16 32 NumerPDF 51.14 51.14/19  ROSU 

6
KOCIUBA Julia 2005-08-02 Z/1249/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF 52.13 52.13/19  ROSU 

7
JAROSIŃSKI Jeremi 2005-10-30 Z/5642/19

TAK

100m M U16 32 NumerPDF  ROSU 

8
BANASZKIEWICZ Kacper 2005-07-03 Z/5638/19

TAK

100m M U16 30 NumerPDF  ROSU 

9
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

600m K U16 45 NumerPDF  ROSU 

10
ZAWISZA Inga 2006-10-10 Z/5685/19

TAK

600m K U16 48 NumerPDF  ROSU 

11
DYBAŁA Antoni 2006-07-28 Z/5648/19

TAK

100m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

12
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

100m K U16 36 NumerPDF  ROSU 

13
ZDEB Anna 2006-06-05 Z/5641/19

TAK

100m K U16 35 NumerPDF  ROSU 

14
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

15
DYBAŁA Adam 2006-07-28 Z/5643/19

TAK

300m M U16 31 NumerPDF  ROSU 

16
PIETRZYK Emilia 2006-02-19 Z/5686/19

TAK

300m K U16 46 NumerPDF  ROSU 

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKIEŁKA Sandra 2004-04-01 Z/5214/19

TAK

100m K U16 29 NumerPDF 15.48 15.48/19  ROSU 

2
LACKORZYŃSKA Olga 2004-07-27 Z/5351/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF

3
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 140 NumerPDF 30.74 30.74/19  ROSU 

4
MOZOŁA Małgorzata 2004-05-11 Z/5047/18

TAK

W dal K U16 24 NumerPDF 4.34 4.34/19  ROSU 

5
GMYZ Dominika 2004-02-05 Z/4053/19

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 13.97 13.97/19  ROSU 

6
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

300m M U16 088 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

7
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 2:47.52 2:47.52/19  ROSU 

8
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF 11.88 11.88/19  ROSU 

9
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K U16 148 NumerPDF 13.45 13.45/19  ROSU 

10
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

600m K U16 55 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19  ROSU 

11
JOHANIUK Aleksandra 2005-02-10 Z/4910/19

TAK

Wzwyż K U16 50 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

12
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

1000m M U16 153 NumerPDF 3:30.17 3:30.17/19  ROSU 

13
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

1000m M U16 72 NumerPDF 3:15.83 3:15.83/19  ROSU 

14
JANCZAK Kacper 2005-07-31 Z/4911/19

TAK

1000m M U16 25 NumerPDF 2:58.36 2:58.36/19  ROSU 

15
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 48.68 48.68/19  ROSU 

16
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

80m pł K U16 12 NumerPDF 15.06/18  ROSU 

17
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

100m K U16 146 NumerPDF 14.72 13.98/18  ROSU 

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

100m K U16 928 NumerPDF 15.09 15.09/19  ROSU 

2
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

600m K U16 920 NumerPDF 1:57.52 1:57.52/19  ROSU 

3
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

Wzwyż K U16 924 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

4
KARGUL Jakub 2005-06-17 Z/5134/19

TAK

Oszczep M U16 (600) 918 NumerPDF 26.71 26.71/19  ROSU 

5
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

1000m K U16 924 NumerPDF 3:58.84 3:58.84/19  ROSU 

6
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

2000 m K U16 904 NumerPDF 7:38.17 7:38.17/19  ROSU 

7
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

600m K U16 900 NumerPDF

8
TYRKA Kacper 2006-03-18 Z/5386/19

TAK

1000m M U16 900 NumerPDF 3:39.46 3:39.46/19  ROSU 

9
POLAK Szymon 2006-09-22 Z/5387/19

TAK

300m M U16 900 NumerPDF

10
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

100m K U16 926 NumerPDF 14.09 14.09/19  ROSU 

11
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

100m K U16 4 NumerPDF

12
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

600m K U16 925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19  ROSU 

13
ZDANOWICZ Dominika 2006-11-30 Z/5456/19

TAK

200m pł K U16 6 NumerPDF  ROSU 

14
DZWONKOWSKA Wiktoria 2006-04-18 Z/5457/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF  ROSU 

15
SZPINDOWSKA Kaja 2006-06-01 Z/5423/19

TAK

200m pł K U16 5 NumerPDF

16
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

300m K U16 921 NumerPDF 53.21 53.21/19  ROSU 

17
STELMASZUK Zofia 2006-06-30 Z/5448/19

TAK

Wzwyż K U16 920 NumerPDF  ROSU 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 111 ( 111 ) K-56 M-55
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2004-08-20 Z/5322/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 355 NumerPDF 28.61 28.61/19

2
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

W dal K U16 355 NumerPDF 4.11 4.16/18  ROSU 

3
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

Wzwyż K U16 301 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

4
DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 Z/1981/19

TAK

600m M U16 355 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19

5
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

5 km ch M U16 356 NumerPDF 34:16.61 34:16.61/19

6
STYCZYŃSKI Jakub 2005-01-25 Z/5323/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 357 NumerPDF 21.55 21.55/19

7
SURA Wiktor 2005-09-25 Z/5208/19

TAK

200m pł M U16 358 NumerPDF 37.45 37.45/19  ROSU 

8
ZASTRUSZNA Oliwia 2005-01-25 Z/5209/19

TAK

Wzwyż K U16 304 NumerPDF 1.35 1.35/19  ROSU 

9
SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 Z/1982/19

TAK

600m M U16 357 NumerPDF 1:42.41 1:42.41/19

10
TUTKA Julia 2006-03-19 Z/3423/19

TAK

Wzwyż K U16 356 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 13 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELENIEWSKI Gracjan 2004-02-26 Z/5722/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 78 NumerPDF  ROSU 

2
URUSKI Oliwier 2004-10-01 Z/2225/19

TAK

1000m M U16 68 NumerPDF  ROSU 

3
SUSZYŃSKA Dominika 2005-03-17 Z/5715/19

TAK

100m K U16 81 NumerPDF  ROSU 

4
MIELNIK Bartosz 2005-11-09 Z/5721/19

TAK

Wzwyż M U16 82 NumerPDF  ROSU 

5
BRUZDA Jakub 2005-07-25 Z/5718/19

TAK

100m M U16 89 NumerPDF  ROSU 

6
ŁAWNICZEK Natalia 2005-04-02 Z/1510/19

TAK

100m K U16 61 NumerPDF  ROSU 

7
SZATKOWSKI Tomasz 2005-06-25 Z/5692/19

TAK

1000m M U16 22 NumerPDF  ROSU 

8
CHUDZIKIEWICZ Bartłomiej 2006-02-22 Z/5719/19

TAK

300m M U16 88 NumerPDF  ROSU 

9
JÓŹWIAK Jakub 2006-04-27 Z/5711/19

TAK

300m M U16 63 NumerPDF  ROSU 

10
DUDZIŃSKI Michał 2006-02-25 Z/1509/19

TAK

300m M U16 66 NumerPDF  ROSU 

11
NAWRACAŁA Bartosz 2006-01-26 Z/5696/19

TAK

600m M U16 44 NumerPDF  ROSU 

12
WRÓBEL Kacper 2006-10-11 Z/5713/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 79 NumerPDF  ROSU 

13
ŁUSZCZEK Nikola 2006-07-11 Z/5691/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF  ROSU 

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 23 ( 23 ) K-8 M-15
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GULAJEW Dorian 2004-10-27 Z/4901/19

TAK

Wzwyż M U16 30 NumerPDF 1.60 1.60/19  ROSU 

2
LEWANDOWSKI Jakub 2004-11-03 Z/4902/19

TAK

300m M U16 31 NumerPDF 40.62 40.62/19  ROSU 

3
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

W dal M U16 22 NumerPDF 5.95 5.95/19  ROSU 

4
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF 1:32.41 1:32.41/19  ROSU 

5
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

300m M U16 27 NumerPDF 39.28 39.28/19  ROSU 

6
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

100m K U16 29 NumerPDF 14.48 14.48/19  ROSU 

7
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

2000m M U16 46 NumerPDF 6:54.82 6:54.82/19  ROSU 

8
TOPOROWSKI Szymon 2004-08-01 Z/4746/17

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 12.16 12.16/19  ROSU 

9
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

200m pł M U16 57 NumerPDF 30.66 30.66/19  ROSU 

10
KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 Z/5228/19

TAK

2000m M U16 32 NumerPDF 6:55.34 6:55.34/19  ROSU 

11
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

80m pł K U16 30 NumerPDF 14.22 14.22/19  ROSU 

12
SZULAK Izabela 2005-03-03 Z/2302/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.40 1.40/19  ROSU 

13
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF 9.95 9.95/19

14
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

Tyczka K U16 43 NumerPDF 2.00 2.00/19  ROSU 

15
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

Wzwyż M U16 65 NumerPDF 1.60 1.60/19

16
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 13.95 13.95/19

17
FEMLAK Szymon 2006-03-01 Z/5627/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

18
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 2:08.21 2:03.32/18  ROSU 

19
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF 44.28 44.28/19

20
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

100m M U16 23 NumerPDF

21
ŚWISTEK Zofia 2006-09-23 Z/5689/19

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

22
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

300m M U16 26 NumerPDF 41.72 41.72/19  ROSU 

23
STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 Z/2723/19

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:45.62/18

 
MLLKS BiegamBoLubię Gubin Osobostarty: 30 ( 30 ) K-22 M-8
NrLicencji: 21/LB/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PONIKIEWSKI Wiktor 2004-10-05 Z/1441/19

TAK

1000m M U16 30 NumerPDF  ROSU 

2
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

TAK

100m K U16 108 NumerPDF 14.74 14.22/18 PK  ROSU 

3
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

300m K U16 136 NumerPDF 43.87 43.87/19  ROSU 

4
ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 Z/1442/19

TAK

1000m K U16 108 NumerPDF 3:45.28 3:45.28/19  ROSU 

5
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

600m K U16 114 NumerPDF  ROSU 

6
MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 Z/1436/19

TAK

200m pł M U16 136 NumerPDF 27.43 27.43/19  ROSU 

7
NUŻYŃSKA Emilia 2004-04-04 Z/1438/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 107 NumerPDF 26.04 27.53/18  ROSU 

8
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:53.70 1:51.10/18  ROSU 

9
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

TAK

600m K U16 806 NumerPDF 1:49.83 1:49.83/19  ROSU 

10
ZMACZYŃSKA Oliwia 2004-05-14 Z/1444/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 108 NumerPDF 25.61 25.61/19  ROSU 

11
SZELIGA Martyna 2005-08-02 Z/1472/19

TAK

80m pł K U16 34 NumerPDF  ROSU 

12
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

600m K U16 25 NumerPDF  ROSU 

13
GAJEWSKA Dominika 2005-08-04 Z/1475/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF 7.75 7.75/19  ROSU 

14
SZCZEŚNIAK Michał 2005-06-23 Z/1488/19

TAK

1000m M U16 114 NumerPDF  ROSU 

15
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

600m K U16 130 NumerPDF 1:54.18 1:54.18/19  ROSU 

16
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

600m M U16 116 NumerPDF 1:34.70 1:34.70/19  ROSU 

17
URBANOWICZ Weronika 2006-10-07 Z/5669/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 55 NumerPDF  ROSU 

18
ŚWIERGOCKA Natalia 2006-07-14 Z/5668/19

TAK

600m K U16 53 NumerPDF  ROSU 

19
ROMANOWSKA Aleksandra 2006-04-03 Z/5667/19

TAK

W dal K U16 37 NumerPDF  ROSU 

20
STĘPCZYŃSKI Kacper 2006-10-24 Z/5661/19

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF  ROSU 

21
SZUL Julia 2006-05-21 Z/5660/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 51 NumerPDF  ROSU 

22
KWIECIŃSKA Natalia 2006-03-29 Z/5664/19

TAK

300m K U16 21 NumerPDF  ROSU 

23
MAJCHRZAK Zuzanna 2006-03-29 Z/5665/19

TAK

600m K U16 24 NumerPDF  ROSU 

24
MOCZULSKI Adam 2006-01-09 Z/5659/19

TAK

1000m M U16 26 NumerPDF  ROSU 

25
MOCZULSKI Grzegorz 2006-01-09 Z/5658/19

TAK

600m M U16 27 NumerPDF  ROSU 

26
PIRÓG Maja 2006-10-11 Z/5666/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 33 NumerPDF  ROSU 

27
KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05 Z/5663/19

TAK

W dal K U16 16 NumerPDF  ROSU 

28
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/19  ROSU 

29
GORCZYCA Klaudia 2006-02-03 Z/5657/19

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

30
KOWALCZYK Miłosz 2006-06-30 Z/5662/19

TAK

300m M U16 15 NumerPDF  ROSU 

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYLIŃSKA Marcelina 2004-01-01 Z/5697/19

TAK

300m K U16 21 NumerPDF  ROSU 

2
WIT Michał 2004-04-06 Z/2163/18

TAK

600m M U16 29 NumerPDF 1:37.52 1:36.70/18  ROSU 

3
GÓRA Magdalena 2004-07-02 Z/1099/19

TAK

600m K U16 29 NumerPDF 1:51.85 1:51.85/19  ROSU 

4
NOWAK Agnieszka 2005-02-08 Z/1098/19

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 45.24 45.05/18  ROSU 

5
NOWICKI Patryk 2005-03-06 Z/5701/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 24 NumerPDF  ROSU 

6
PAŁANIUK Maciej 2005-03-02 Z/5702/19

TAK

300m M U16 25 NumerPDF  ROSU 

7
CZAPLIN Igor 2005-01-01 Z/5703/19

TAK

300m M U16 21 NumerPDF  ROSU 

8
JASIŃSKA Julita 2005-02-01 Z/5700/19

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF  ROSU 

9
KRZYŻANOWSKI Dominik 2005-08-01 Z/5698/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 23 NumerPDF  ROSU 

10
BĘBEN Oskar 2005-07-05 Z/5704/19

TAK

W dal M U16 26 NumerPDF 5.73 5.73/19  ROSU 

11
BRZEZIŃSKA Hanna 2006-03-10 Z/5706/19

TAK

Wzwyż K U16 26 NumerPDF  ROSU 

12
KACZOROWSKI Jacek 2006-02-02 Z/5707/19

TAK

600m M U16 27 NumerPDF  ROSU 

13
KRAWCZYK Wiktoria 2006-02-01 Z/5708/19

TAK

600m K U16 28 NumerPDF

14
ŁUKASZKIEWICZ Lena 2006-01-01 Z/5699/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF 2:12.54/17  ROSU 

15
ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 Z/1222/19

TAK

3 km ch K U16 27 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Aleksandra 2004-05-20 Z/5129/19

TAK

100m K U16 513 NumerPDF  ROSU 

2
WNĘK Paweł 2004-07-30 Z/4610/19

TAK

600m M U16 518 NumerPDF 1:35.23 1:35.23/19  ROSU 

3
SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 Z/3657/19

TAK

110m M (91.4) U16 511 NumerPDF 18.05 18.05/19  ROSU 

4
NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 Z/5325/19

TAK

Młot M U16 (5kg) 515 NumerPDF 15.60 15.60/19  ROSU 

5
KOŁPAK Gabriela 2004-03-13 Z/2662/18

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF  ROSU 

6
DYBAŚ Dominika 2004-09-03 Z/3379/18

TAK

200m pł K U16 520 NumerPDF 39.01 39.01/19  ROSU 

7
FILAR Igor 2004-03-25 Z/3111/18

TAK

110m M (91.4) U16 514 NumerPDF 15.56 15.56/19  ROSU 

8
PODYMA Olga 2004-03-18 Z/4852/19

TAK

100m K U16 517 NumerPDF  ROSU 

9
TERA Aleksandra 2004-04-21 Z/5219/19

TAK

100m K U16 518 NumerPDF 13.92 13.92/19  ROSU 

10
PIERUCKI Mateusz 2004-09-20 Z/5681/18

TAK

W dal M U16 514 NumerPDF 4.42 4.42/19  ROSU 

11
MATUSZEWSKA Martyna 2004-04-30 Z/3256/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 42.36 42.36/19  ROSU 

12
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

1000m K U16 514 NumerPDF 3:43.83/18  ROSU 

13
POŚLEDNIK Martyna 2005-04-17 Z/3446/19

TAK

200m pł K U16 515 NumerPDF 43.35 43.35/19  ROSU 

14
DĄBROWSKI Michał 2005-01-11 Z/5019/19

TAK

100m M U16 520 NumerPDF 12.01 12.01/19  ROSU 

15
KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 Z/3424/19

TAK

600m M U16 510 NumerPDF 1:35.79 1:35.79/19  ROSU 

16
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

300m M U16 509 NumerPDF 40.06 40.06/19  ROSU 

17
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

110m M (91.4) U16 512 NumerPDF 16.87 16.87/19  ROSU 

18
LASEK Oliwia 2005-02-14 Z/5615/19

TAK

W dal K U16 520 NumerPDF

19
BOROŃ Magdalena 2006-05-28 Z/5614/19

TAK

100m K U16 514 NumerPDF  ROSU 

20
PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 Z/5618/18

TAK

200m pł K U16 513 NumerPDF 39.50 39.50/19  ROSU 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 50 ( 50 ) K-29 M-21
 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

2000 m K U16 28 NumerPDF 7:03.01 7:03.01/19

2
GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 Z/1432/18

TAK

1000m K U16 41 NumerPDF 3:51.58 3:39.76/18

3
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

2000 m K U16 52 NumerPDF 8:22.62 8:22.62/19

4
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

100m K U16 53 NumerPDF 14.26 14.26/19

5
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 43.18 43.18/19

6
ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

600m K U16 62 NumerPDF 2:04.97 2:04.97/19

7
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

600m K U16 61 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/19

8
KRAWCZYK Daria 2006-09-19 Z/0224/19

TAK

300m K U16 63 NumerPDF 53.96 53.96/19

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 13 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 6.10 6.10/19  ROSU 

2
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K U16 146 NumerPDF 2.80 2.81/18  ROSU 

3
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

W dal M U16 15 NumerPDF 5.34 5.44/18

4
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 18 NumerPDF 9.39 9.39/19

5
CIĄCIO Maksymilian 2004-08-02 Z/1410/18

TAK

2000m M U16 4 NumerPDF 6:45.68 6:45.68/19

6
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

W dal K U16 13 NumerPDF 4.67 4.67/19  ROSU 

7
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

Wzwyż M U16 132 NumerPDF 1.70 1.70/19  ROSU 

8
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

W dal M U16 134 NumerPDF 5.18 5.18/19  ROSU 

9
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K U16 140 NumerPDF 3.10 3.10/19  ROSU 

10
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

200m pł M U16 15 NumerPDF 31.31 31.31/19

11
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

W dal M U16 134 NumerPDF 5.53 5.53/19

12
STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 Z/0368/19

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF 4.57 4.57/19

13
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

W dal K U16 136 NumerPDF 4.69 4.69/19  ROSU 

 
http://mks-zdwola.pl
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIECIĄTKOWSKI Konrad 2005-05-19 Z/4276/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 32 NumerPDF 38.30 38.30/19

2
MES Jerzy 2005-09-12 Z/4277/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 386 NumerPDF 40.96 40.96/19

 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 Z/1914/19

TAK

600m M U16 10 NumerPDF

2
PETROSYAN Artur 2005-01-06 Z/0393/18

TAK

2000m M U16 9 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 Z/0419/19

TAK

600m K U16 105 NumerPDF

2
KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 Z/0425/19

TAK

1000m M U16 306 NumerPDF

3
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

600m M U16 106 NumerPDF 1:51.22 1:51.22/19

4
WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 Z/0422/19

TAK

1000m M U16 806 NumerPDF

5
KOZUŃ Marika 2006-05-03 Z/0417/19

TAK

100m K U16 406 NumerPDF

6
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 Z/3099/18

TAK

600m M U16 789 NumerPDF 1:42.18 1:42.18/19

7
ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 Z/0426/19

TAK

100m M U16 506 NumerPDF

8
MŁYNARCZYk Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

600m K U16 606 NumerPDF 1:50.58 1:50.58/19

 
UKS Czempion Bełchatów Osobostarty: 17 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 43/LD/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

80m pł K U16 510 NumerPDF 12.63 12.63/19  ROSU 

2
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0757/19

TAK

600m K U16 510 NumerPDF 2:01.00 1:48.05/18

3
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

100m K U16 505 NumerPDF 12.39 12.39/19  ROSU 

4
DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0893/19

TAK

600m M U16 505 NumerPDF 1:33.26 1:33.26/19  ROSU 

5
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

600m K U16 501 NumerPDF 1:40.01 1:40.01/19  ROSU 

6
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/2421/19

TAK

2000 m K U16 515 NumerPDF 7:09.52 7:09.52/19

7
RADOMIAK Zofia 2004-09-09 Z/2678/19

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF 3:40.91 3:40.91/19

8
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

2000m M U16 503 NumerPDF 6:19.82 6:19.82/19

9
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

200m pł K U16 508 NumerPDF 31.30 31.30/19

10
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/0728/19

TAK

600m K U16 505 NumerPDF 1:40.66 1:40.66/19

11
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

5-bój K U16 509 NumerPDF 2386 2386/19

12
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

2000 m K U16 509 NumerPDF 7:04.42 7:04.42/19

13
KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 Z/0891/19

TAK

600m M U16 510 NumerPDF 1:35.44 1:35.44/19

14
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

Wzwyż K U16 502 NumerPDF 1.57 1.57/19

15
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 47.78 47.78/19

16
DANIEL Adam 2006-11-13 Z/3469/19

TAK

600m M U16 45 NumerPDF 1:56.11 1:56.11/19

17
DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 Z/3460/19

TAK

100m K U16 50 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 143 ( 143 ) K-92 M-51
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

300m M U16 100 NumerPDF 39.93 39.93/19  ROSU 

2
ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 Z/4223/18

TAK

3 km ch K U16 107 NumerPDF 20:12.46 20:12.46/19

3
GIL Natalia 2006-03-26 Z/5567/18

TAK

100m K U16 100 NumerPDF 13.66 13.66/19

 
MAL-MKLA Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 58/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

TAK

Tyczka K U16 106 NumerPDF 3.20 3.20/19  ROSU 

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

300m M U16 67 NumerPDF 39.17 39.17/19  ROSU 

2
SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 Z/2352/19

TAK

2000m M U16 83 NumerPDF 7:17.55 7:17.55/19  ROSU 

3
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

5 km ch M U16 61 NumerPDF 31:04.63 31:04.63/19  ROSU 

4
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 Z/2350/19

TAK

W dal M U16 69 NumerPDF 4.92 4.92/19  ROSU 

5
MAŁEK Karolina 2005-02-28 Z/2347/19

TAK

W dal K U16 50 NumerPDF 4.36 4.36/19  ROSU 

6
KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 Z/2344/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 96 NumerPDF 32.24 32.24/19  ROSU 

7
JĘDRZEJEWSKI Emil 2005-01-26 Z/2343/19

TAK

300m M U16 82 NumerPDF 46.70 46.70/19  ROSU 

8
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

3 km ch K U16 30 NumerPDF 20:43.29 20:43.29/19  ROSU 

9
SKIBIŃSKA Oktawia 2005-07-14 Z/3326/19

TAK

Wzwyż K U16 39 NumerPDF 1.20 1.20/19  ROSU 

10
KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 Z/5063/19

TAK

3 km ch K U16 40 NumerPDF 22:39.88 22:39.88/19  ROSU 

11
STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 Z/2354/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 86 NumerPDF 35.46 35.46/19  ROSU 

12
SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 Z/2353/19

TAK

2000m M U16 84 NumerPDF 7:18.55 7:18.55/19  ROSU 

13
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

100m K U16 31 NumerPDF 14.52 14.52/19  ROSU 

14
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

100m K U16 43 NumerPDF 15.32 15.32/19  ROSU 

15
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

100m M U16 68 NumerPDF 12.88 12.88/19  ROSU 

 
yooying.com/mkssyrena
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 111 NumerPDF 32.71 36.68/18  ROSU 

2
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 14.37 14.37/19

3
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

300m K U16 101 NumerPDF

4
WOŹNIAK Iga 2006-09-21 Z/3108/17

TAK

100m K U16 112 NumerPDF 14.80 14.80/19

5
HUTNIAK Amelia 2006-12-03 Z/2119/19

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF

 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 13 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PADZIK Jakub 2004-09-07 Z/4937/19

TAK

100m M U16 45 NumerPDF 12.33 12.33/19

2
MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 27 NumerPDF 14.08 14.08/19

3
ZABIELSKA Natalia 2005-01-01 Z/5634/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 34 NumerPDF

4
KOSTEWICZ Oliwia 2005-07-14 Z/2148/19

TAK

W dal K U16 32 NumerPDF

5
DOMDALSKI Damian 2005-02-20 Z/5412/18

TAK

Wzwyż M U16 14 NumerPDF

6
CHROBOT Jakub 2005-05-03 Z/2149/19

TAK

2000m M U16 18 NumerPDF

7
MALINOWSKA Malwina 2005-10-10 Z/5410/18

TAK

Wzwyż K U16 43 NumerPDF

8
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

W dal K U16 27 NumerPDF 4.26 4.26/19

9
GAŁACH Nikodem 2005-10-02 Z/0311/19

TAK

Wzwyż M U16 18 NumerPDF 1.45 1.45/19

10
JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 Z/0312/19

TAK

Wzwyż K U16 13 NumerPDF 1.22 1.22/19

11
KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 Z/5635/18

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 14.85 14.85/19

12
CICHOCKA Oliwia 2005-09-17 Z/0313/19

TAK

Wzwyż K U16 24 NumerPDF 1.25 1.25/19

13
MAŚLANA Kalina 2006-06-13 Z/2309/17

TAK

600m K U16 21 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLNA Magdalena 2004-05-23 Z/5382/18

TAK

W dal K U16 600 NumerPDF 4.35 4.35/19  ROSU 

2
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

600m K U16 613 NumerPDF 1:42.27 1:40.14/18  ROSU 

3
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 626 NumerPDF 30.72 30.72/19  ROSU 

4
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

TAK

600m M U16 618 NumerPDF 1:34.03 1:34.03/19  ROSU 

5
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

2000 m K U16 622 NumerPDF 7:21.83 7:21.83/19  ROSU 

6
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

300m K U16 640 NumerPDF 47.06 47.06/19  ROSU 

7
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

300m K U16 625 NumerPDF 48.39 48.39/19  ROSU 

8
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

W dal K U16 634 NumerPDF 4.28 4.28/19  ROSU 

9
DOLNY Sylwester 2005-03-18 Z/1241/19

TAK

100m M U16 600 NumerPDF 14.14 14.14/19  ROSU 

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 15 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

Wzwyż M U16 70 NumerPDF 1.85 1.85/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

100m M U16 54 NumerPDF 11.83 11.83/19  ROSU 

3
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:44.80 2:44.80/19  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 Z/5092/19

TAK

Wzwyż M U16 60 NumerPDF 1.60 1.60/19  ROSU 

5
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

2000 m K U16 63 NumerPDF 8:02.60/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:41.95 1:41.03/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 15.66 14.68/18  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
PRUSIK Alicja 2005-04-27 Z/1790/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.85 4.85/19  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
9
SZAŁKOWSKA Łucja 2005-05-05 Z/2874/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

10
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.50 1.50/19  ROSU 

11
WILCZYŃSKA Lena 2006-09-21 Z/2867/19

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.20 1.20/19  ROSU 

12
KAWA Julia 2006-04-15 Z/2872/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 23.65 23.65/19  ROSU 

13
CHEŁCHOWSKA Julia 2006-03-02 Z/2869/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 19.92 19.92/19  ROSU 

14
SZAŁKOWSKA Matylda 2006-10-04 Z/2871/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF 21.24 21.24/19  ROSU 

15
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.64 4.64/19  ROSU 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 13 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANK Wiktoria 2004-06-09 Z/3639/16

TAK

1000m K U16 732 NumerPDF 3:29.23 3:29.23/19  ROSU 

2
AWTUCH Maksymilian 2004-10-10 Z/5462/19

TAK

300m M U16 710 NumerPDF  ROSU 

3
DZIK Maja 2004-11-25 Z/2260/18

TAK

600m K U16 706 NumerPDF 1:43.41 1:43.41/19  ROSU 

4
BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 Z/5431/19

TAK

600m M U16 704 NumerPDF 1:35.28 1:35.28/19  ROSU 

5
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

Tyczka K U16 705 NumerPDF 3.35 3.35/19  ROSU 

6
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

600m K U16 709 NumerPDF 1:42.49 1:42.49/19  ROSU 

7
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

100m K U16 701 NumerPDF 12.65 12.65/19  ROSU 

8
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

80m pł K U16 735 NumerPDF 12.38 12.38/19  ROSU 

9
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M U16 725 NumerPDF 4.50 4.50/19  ROSU 

10
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

100m K U16 703 NumerPDF 13.64 13.64/19  ROSU 

11
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

3 km ch K U16 732 NumerPDF 19:02.89 19:02.89/19  ROSU 

12
GRATYS Natalia 2006-08-25