WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda - Runda Eliminacyjna 08.05 - 04.07.2021
Osobostarty wszystkie: 847 ( 847 ) K-453 M-394
Wybierz klub:
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 29 ( 29 ) K-18 M-11
NrLicencji:

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia
1999-11-06
Z/252/15

TAK

5000m K I 17:11.61/19

Goleniów (M)
2021-04-24
20+1 - 18:00.12

MIEDZYCZAS

0 Piaseczno (M)
2021-06-05
2b1 - 16:26.35
141 Poznań (M)
2021-06-26
7s1 - 16:47.69
130
2
BANACH Patrycja
2002-01-11
Z/2403/16

TAK

Kula K (4kg) I 13.93/20

Piła (1)
2021-05-15
1 - 12.94
107 Włocławek (1)
2021-05-30
2f2 - 12.61
103 Poznań (M)
2021-06-24
7 - 13.15
110 Lublin (M)
2021-07-02
2e2 - 12.34
99 Lublin (M)
2021-07-02
2 - 13.38
114
3
CHMARA Sebastian
1999-12-06
Z/579/15

TAK

Tyczka M I 5.00/19

Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
1 - 4.60
113 Oleśnica (M)
2021-05-26
2 - 4.90
133 Sztum (1)
2021-05-30
0 - NM
0 Bydgoszcz (1)
2021-06-13
2 - 4.80
126 Bydgoszcz (1)
2021-06-19
2fD - 4.60
113 Poznań (M)
2021-06-25
4 - 5.00
140 Sopot (M)
2021-07-03
6 - 5.01
140
4
DROBCZYŃSKA Kinga
2004-01-24
Z/348/18

TAK

Trójskok K I

Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 11.55 (+0.8)
89 Łódź (1)
2021-06-13
6 - 11.18

(+3.5)

0 Łódź (1)
2021-06-13
0 - 10.60 (+1.5)
59 Aleksandrów Łódzki (1)
2021-06-17
5 - 11.51 (-0.4)
87
5
FERENZ Katarzyna
2001-09-18
Z/4697/19

TAK

200m K I 25.67/20

Warszawa (M)
2021-05-15
1s3 - 25.01 (+0.2)
114 Bielsko-Biała (M)
2021-05-23
1s5 - 25.10 (-0.4)
111 Toruń (M)
2021-06-02
3s4 - 25.14 (-1.0)
110
6
FORC Wiktoria
2002-08-05
Z/82/16

TAK

400m K I 55.63/19

Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 56.89
108 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 58.20
94 Gdańsk (1)
2021-06-19
5s1 - 60.45
71
7
GLAZIK Maksymilian
2001-10-01
Z/257/19

TAK

Wzwyż M I 2.05/20

Włocławek (1)
2021-05-30
3 - 1.95
87 Toruń (M)
2021-06-02
4 - 1.95
87 Łódź (1)
2021-06-06
3 - 1.96
90 Opole (M)
2021-06-12
2 - 2.02
104
8
GOSIEWSKI Krzysztof
1988-05-30
Z/430/13

TAK

5000m M I 14:15.87/17

9
HARASIM Katarzyna
2001-08-01
Z/3155/17

TAK

Młot K (4kg) I 51.17/20

Stargard (1)
2021-05-08
2 - 48.91
113 Chełmno (1)
2021-05-16
2 - 47.01
104 Bielsko-Biała (M)
2021-05-23
6 - 46.95
104 Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 49.04
113
10
KALITTA Victoria
2001-08-13
Z/82/15

TAK

Tyczka K I 4.10/20

Warszawa (1)
2021-05-09
1 - 4.10
166 Warszawa (M)
2021-05-15
5 - 3.85
155 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
2 - 3.65
139 Oleśnica (M)
2021-05-26
4 - 3.90
157 Gliwice (M)
2021-05-27
4 - 4.05
164 Chorzów (M)
2021-05-29
6 - 3.90
157 Łódź (1)
2021-06-06
2 - 4.11
167 Poznań (M)
2021-06-13
0 - NM
0 Bydgoszcz (1)
2021-06-19
3fC - 4.00
162 Poznań (M)
2021-06-26
5 - 3.90
157 Sopot (M)
2021-07-04
4 - 4.16
169
11
KOGUT Zuzanna
2002-03-04
Z/3297/17

TAK

200m K I 25.07/19

Warszawa (M)
2021-05-15
6s2 - 25.05 (+0.2)
113 Toruń (1)
2021-05-19
3s1 - 24.74

(+2.3)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2s1 - 24.4 r

(+9.9)

POMIAR RĘCZNY

0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1s4 - 24.96 (+1.7)
115 Lublin (M)
2021-07-03
2e1 - 24.75 (+0.6)
121 Lublin (M)
2021-07-04
7 - 24.95

(+3.3)

0
12
KOKOSZEWSKI Oskar
2000-01-20
Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) I 17.15/20

Płock (1)
2021-06-19
1 - 16.21
126 Białe Błota (1)
2021-06-26
1 - 16.18
125
13
KOŁODZIEJSKI Mateusz
2002-06-22
Z/3296/17

TAK

Wzwyż M I 2.14/20

Włocławek (1)
2021-05-30
1 - 2.13
133 Toruń (M)
2021-06-02
1 - 2.17
144 Łódź (1)
2021-06-06
1 - 2.21
155 Opole (M)
2021-06-12
1f2 - 2.06
114 Poznań (M)
2021-06-25
2 - 2.23
161 Lublin (M)
2021-07-03
1e2 - 1.88
72 Lublin (M)
2021-07-04
1 - 2.17
144
14
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
Z/3014/16

TAK

3000m prz.K I

Poznań (M)
2021-06-13
9s1 - 10:59.60
97 Poznań (M)
2021-06-24
8s1 - 10:26.04
124
15
KRASKA Nicole
1999-01-07
Z/130/15

TAK

Trójskok K I 12.76/17

Gdańsk (M)
2021-05-22
3 - 12.10 (-0.9)
112 Łódź (1)
2021-06-06
8 - 12.43 (+1.2)
124 Łódź (1)
2021-06-13
1 - 12.63

(+3.0)

0 Łódź (1)
2021-06-13
0 - 12.47 (+1.3)
126 Poznań (M)
2021-06-24
11 - 12.27 (-0.4)
118
16
LIBERSKA Wiktoria
1998-02-12
Z/229/14

TAK

Trójskok K I 12.63/16

Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
5e1 - 11.04 (+0.9)
73 Bielsko-Biała (M)
2021-05-23
11 - 11.36 (+0.8)
82
17
MALENDOWICZ Filip
2003-09-15
Z/4023/17

TAK

400m M I 50.72/20

Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 48.96
106 Włocławek (1)
2021-05-30
1s1 - 49.38
99
18
MAŁKOWSKA Dominika
2002-03-07
Z/674/16

TAK

100m K I 11.89/19

Warszawa (M)
2021-05-15
6e2 - 12.35 (-0.8)
107 Włocławek (1)
2021-05-30
1e1 - 12.01

(+2.1)

0 Włocławek (1)
2021-05-30
2 - 12.16 (-0.3)
119 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3e5 - 11.96

(+3.9)

0 Lublin (M)
2021-07-02
3e3 - 11.90

(+2.2)

0 Lublin (M)
2021-07-02
5 - 11.78

(+2.6)

0
19
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
Z/1077/11

TAK

100m M I 10.21/16

Gdańsk (M)
2021-05-22
1s1 - 10.45 (+0.2)
153 Poznań (M)
2021-06-13
1s2 - 10.31 (+1.2)
168 Chorzów (M)
2021-06-20
4s1 - 10.29 (+0.2)
170 Poznań (M)
2021-06-24
7e1 - 12.65 (+1.8)
14
20
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika
1988-04-28
Z/2191/11

TAK

100m K I 11.28/15

Gliwice (M)
2021-05-27
2s2 - 11.62 (+1.1)
155 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1e3 - 11.54

(+6.0)

0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
4 - 11.59

(+3.0)

0 Poznań (M)
2021-06-24
2e3 - 11.50 (+0.9)
163 Poznań (M)
2021-06-24
0 - DQ (+0.8)
0
21
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
Z/248/15

TAK

Wzwyż K I 1.76/16

Bielsko-Biała (M)
2021-05-21
1e2 - 1.60
80 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
6 - 1.70
108 Toruń (M)
2021-06-02
4 - 1.65
93 Opole (M)
2021-06-12
5 - 1.65
93
22
PRZYBYŁA Kamila
1996-05-03
Z/580/12

TAK

Tyczka K I 4.40/17

Warszawa (M)
2021-05-15
0 - NM
0 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
0 - NM
0 Poznań (M)
2021-06-13
4 - 4.01
162 Bydgoszcz (1)
2021-06-19
2fC - 4.00
162 Poznań (M)
2021-06-26
1 - 4.10
166
23
SIERADZKI Patryk
1998-10-06
Z/64/14

TAK

800m M I 1:48.68/18

Piaseczno (M)
2021-06-05
1s2 - 1:50.08
129 Conegliano (ITA) (M)
2021-06-02
0 - DNF
0 Marseille (FRA) (M)
2021-06-09
0 - DNF
0 Poznań (M)
2021-06-13
0s1 - DNF
0 Chorzów (M)
2021-06-20
0s1 - DNF
0 Poznań (M)
2021-06-25
2e2 - 1:50.07
129 Poznań (M)
2021-06-26
3 - 1:49.43
135 Bydgoszcz (M)
2021-06-30
0s1 - DNF
0 Stockholm (SWE) (M)
2021-07-04
0 - DNF
0
24
SOKÓLSKA Katarzyna
1993-08-23
Z/903/11

TAK

100m K I 11.53/19

Warszawa (M)
2021-05-15
2e1 - 11.67 (-2.0)
151 Warszawa (M)
2021-05-15
2 - 11.68 (-0.7)
151 Toruń (1)
2021-05-19
1s1 - 11.81 (+1.5)
142 Gliwice (M)
2021-05-27
3s2 - 11.63 (+1.1)
154 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
1e1 - 11.54

(+3.4)

0 Jelenia Góra (M)
2021-06-13
3 - 11.56

(+3.0)

0 Poznań (M)
2021-06-24
5e1 - 11.69 (+0.9)
150 Bydgoszcz (M)
2021-06-30
5s1 - 11.93 (-1.9)
134
25
SUŁEK Adrianna
1999-04-03
Z/250/15

TAK

W dal K I 6.19/19

Warszawa (1)
2021-05-16
2w1 - 5.87 (+1.5)
117 Götzis (AUT) (M)
2021-05-30
2w2 - 6.29 (+1.9)
148 Warszawa (M)
2021-06-27
3w1 - 5.94

(+2.1)

0
26
TOCKER Michal
2000-12-31
Z/415/21

TAK

Tyczka K I

27
TULEJA Jakub
2001-07-27
Z/5215/15

TAK

5000m M I 15:28.79/20

Goleniów (M)
2021-04-24
19+1 - 15:49.76

MIEDZYCZAS

0 Piaseczno (M)
2021-06-05
17b1 - 15:33.20
54
28
WIŚNIEWSKI Gracjan
2001-02-16
Z/798/15

TAK

Wzwyż M I 2.05/19

Bielsko-Biała (M)
2021-05-21
1e1 - 1.90
76 Bielsko-Biała (M)
2021-05-22
3 - 2.04
109 Włocławek (1)
2021-05-30
5 - 1.95
87 Toruń (M)
2021-06-02
5 - 1.95
87 Łódź (1)
2021-06-06
5 - 1.96
90 Opole (M)
2021-06-12
3 - 1.98
95
29
WOJCIECHOWSKI Paweł
1989-06-06
Z/2184/11

TAK

Tyczka M I 5.93/17

Poznań (M)
2021-06-13
5 - 5.55
177 Chorzów (M)
2021-06-20
5 - 5.60
181 Poznań (M)
2021-06-25
3 - 5.70
188 Bydgoszcz (M)
2021-06-30
8 - 5.50
174 Sopot (M)
2021-07-03
2 - 5.51
174