WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
MKL Toruń Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 20/KPO/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia
1994-05-14
Z/3600/11

BRAK

Dysk K (1kg) I 58.73 59.36/16

WARUNKOWO - BADANIA
2
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
Z/1895/16

TAK

100m K I 12.86 12.45/18

3
BRUŹ Nina
2004-05-21
Z/5161/18

BRAK

400m K I

4
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
Z/1329/11

TAK

10000m K I 33:44.82 33:44.82/19

5
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
Z/4501/15

TAK

200m M I 21.31 21.23/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
DOKSA Maja
2005-04-03
Z/2304/18

BRAK

100m K I 13.10 13.10/19

7
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
Z/1805/16

TAK

W dal K I 5.01 5.01/19

8
HULISZ Zuzanna
1999-07-15
Z/397/15

TAK

100m pł K I 13.63 13.63/19

9
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
Z/4589/18

BRAK

800m K I

10
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25
Z/356/18

BRAK

200m K I 25.88 25.88/19

11
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22
Z/926/13

BRAK

100m M I 11.02/18

12
LIS Klaudia
2002-04-08
Z/1806/16

TAK

200m K I 25.39 25.30/18

13
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
Z/3343/17

TAK

W dal K I 5.56 5.56/19

14
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05
Z/2750/16

BRAK

200m M I 22.98 22.98/18

15
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
Z/2012/18

BRAK

800m M I 2:09.35 2:09.35/19

16
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
Z/2386/16

TAK

1500m M I 3:55.96 3:55.96/19

WARUNKOWO - BADANIA
17
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26
Z/1565/13

BRAK

Trójskok M I 14.54/17

18
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
Z/2104/16

TAK

400m pł K I 65.54 64.81/18

19
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11
Z/765/18

BRAK

400m K I 64.09/18

20
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13
Z/1575/16

TAK

200m K I 25.04 25.04/19

21
SYSKI Marcin
1998-03-07
Z/487/14

TAK

W dal M I 6.35 6.96/15

22
SZPEJNA Paweł
2000-08-22
Z/2113/17

BRAK

800m M I 1:57.96 1:57.96/19

23
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05
Z/2657/11

TAK

3000m prz.M I 8:18.23/10

24
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
Z/2385/16

TAK

1500m M I 4:02.89 4:02.89/19

WARUNKOWO - BADANIA
25
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
Z/1572/16

TAK

W dal M I 5.91 6.14/18

26
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23
Z/1576/16

TAK

100m K I 13.10 12.85/18

27
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21
Z/1573/16

TAK

Wzwyż K I 1.45 1.45/19

28
WYZGA Rafał
2003-01-23
Z/2562/19

BRAK

400m M I 54.68 54.68/19

29
ZAWADZKI Kajetan
2002-07-16
Z/2563/19

BRAK

400m M I

30
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
2005-02-28
Z/2396/19

BRAK

400m K I 63.37 63.37/19