WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 24 ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: 32/SLK/11

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANDYK Agata
1992-10-07
Z/3238/11

TAK

100m K I 13.23 13.05/16

Chorzów (1)
2019-05-12
5e2 - 13.50 (+0.2)
50 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3f3 - 13.23 (-0.1)
62 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
3e3 - 13.31

(+2.2)

0 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
3s3 - 13.27 (+0.5)
60
2
DROZDOWSKI Olaf
1995-10-27
Z/3225/11

TAK

Dysk M (2kg) I 37.27 42.36/18

Łódź (M)
2019-05-25
9e1 - 37.27
57
3
GAŁA Aleksandra
2001-08-19
Z/1807/15

TAK

5000m K I 19:28.43 19:28.43/19

Szczecinek (M)
2019-05-18
12s2 - 19:28.43
59
4
GAŁA Katarzyna
2000-07-17
Z/1808/15

TAK

5000m K I

Szczecinek (M)
2019-05-18
0s2 - DNF
0
5
GRUDZIEŃ Adam
1987-03-29
Z/3204/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 54.55 56.95/11

Ruda Śląska (1)
2019-05-18
1 - 52.81
102 Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
1 - 54.55
108 Chorzów (1)
2019-06-01
1 - 53.43
104 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
1 - 55.27
110 Kielce (1)
2019-06-23
2 - 54.38
107
6
JAKUBOWSKA Marta
2000-06-29
Z/4664/15

TAK

Młot K (4kg) I 32.54/18

7
JAUERNIG Karolina
1999-02-26
Z/3187/15

TAK

100m K I 13.70 13.02/17

Chorzów (1)
2019-05-12
6e1 - 13.76 (+0.2)
40 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5f3 - 13.70 (-0.1)
42 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
6e4 - 13.69 (+1.4)
43 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
5s3 - 13.38 (+0.5)
55
8
JESZKA Wojciech
1994-10-01
Z/2353/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 50.15 52.66/16

Bielsko-Biała (1)
2019-05-26
2 - 50.15
92 Chorzów (1)
2019-06-01
2 - 48.87
88 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
2 - 48.30
86
9
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
Z/3221/15

TAK

5000m M I 16:19.31/17

Piaseczno (M)
2019-05-31
14s1 - 16:25.54
26
10
PASEK Damian
1985-08-18
Z/2342/11

TAK

5000m M I 14:36.84/10

Piaseczno (M)
2019-05-31
10s1 - 15:43.66
48
11
PASEK Magdalena
1990-08-30
Z/2957/11

TAK

3000m prz.K I

12
SKRZYPCZYK Jacek
1986-02-12
Z/3241/11

TAK

Kula M (7.26kg) I 15.76/14

13
STERNATIVO Wiktoria
1997-12-04
Z/771/18

TAK

400m K I 61.56/18

14
STOPYRA Natalia
2001-07-08
Z/1809/15

TAK

5000m K I 19:16.26 19:16.26/19

Szczecinek (M)
2019-05-18
10s2 - 19:16.26
64
15
SZAROTA Bartosz
1996-01-06
Z/1332/13

TAK

100m M I 11.88 11.88/19

Łódź (M)
2019-05-25
4e1 - 11.88 (+1.6)
44
16
SZTANDERSKI Kamil
1998-07-23
Z/680/14

TAK

400m pł M I 53.88/17

17
SZUMAŁA Kamila
2000-08-25
Z/4671/15

TAK

400m K I 60.37/16

18
SZWAJA Mateusz
1999-08-31
Z/2716/19

TAK

5000m M I

19
ŚWIĄTEK Anna
1994-06-22
Z/3232/11

TAK

Młot K (4kg) I 32.95/15

20
WATOŁA Maciej
1991-02-19
Z/3226/11

TAK

W dal M I 6.84/08

Ruda Śląska (1)
2019-06-15
5 - 6.37 (+0.8)
53
21
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
Z/3230/11

TAK

100m M I 12.15 10.94/11

Kielce (M)
2019-05-11
5s3 - 12.15 (+1.2)
31 Opole (1)
2019-05-18
4s5 - 12.56 (-3.5)
16 Bielsko-Biała (1)
2019-06-08
5e6 - 12.29

(+3.0)

0
22
ZĄBKOWSKI Alan
1999-06-01
Z/3188/15

TAK

Kula M (7.26kg) I 11.58 12.26/18

Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
5 - 11.58
58 Chorzów (1)
2019-06-01
1 - 11.11
51 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
6 - 11.09
51
23
ZIEMBA Maciej
1996-09-30
Z/149/12

TAK

400m pł M I 59.34 54.96/17

Łódź (M)
2019-05-25
6s3 - 59.34
55
24
ZIEMBA Zuzanna
2003-01-21
Z/3589/17

TAK

400m pł K I 69.43 69.43/19

Ruda Śląska (1)
2019-05-18
3s1 - 71.30
49 Bielsko-Biała (1)
2019-05-25
3s1 - 69.43
59 Ruda Śląska (1)
2019-06-15
2s2 - 70.65
52 Kraków (M)
2019-06-22
6s2 - 72.20
44