WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
Osobostarty wszystkie: 762 ( 762 ) K-384 M-378
Wybierz klub:
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 21/DOL/14

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
Z/175/12

TAK

400m pł M I 52.08/18

2
BACHAR Patryk
1992-11-16
Z/1708/11

BRAK

110m M I 13.97/15

3
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
Z/434/13

TAK

5000m M I 14:54.85 14:13.93/18

4
CHUDA Julia
1997-08-29
Z/619/13

TAK

Oszczep K (600) I 46.57 46.86/18

5
FORKASIEWICZ Agata
1994-01-13
Z/4039/11

TAK

100m K I 11.81 11.46/16

6
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
Z/4507/11

BRAK

400m pł M I 54.06 52.94/14

7
HARĘZGA Kacper
1999-12-14
Z/702/15

BRAK

Wzwyż M I 1.90 2.00/17

8
JOPEK Mateusz
1996-02-14
Z/42/12

TAK

W dal M I 7.48 7.57/16

9
KACZMAREK Natalia
1998-01-17
Z/1152/14

TAK

400m K I 53.57 52.54/18

10
KASPRZYCKA-PYRA Justyna
1987-08-20
Z/3812/11

BRAK

Wzwyż K I 1.73 1.99/14

11
KURYŁO Joanna
1995-08-16
Z/3313/11

TAK

W dal K I 6.00/17

12
LINKIEWICZ Joanna
1990-05-02
Z/3750/11

TAK

400m pł K I 56.35 55.25/16

13
MIERZYŃSKA Jagoda
1998-08-03
Z/925/14

TAK

100m K I 12.03 12.03/18

14
OCHOCKA Ewa
1996-01-17
Z/778/12

TAK

100m K I 11.87 11.76/17

15
OMELKO Rafał
1989-01-16
Z/3817/11

TAK

400m M I 45.14/16

16
PAŁYS Anna
1995-03-02
Z/1435/11

TAK

400m K I 55.44 52.91/16

17
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
Z/4822/11

BRAK

Dysk M (2kg) I 57.38 60.87/14

18
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
Z/1348/13

TAK

110m M I 14.97 14.97/19

19
RYCZAK Julia
1999-01-30
Z/249/15

TAK

Tyczka K I 3.80 4.10/17

20
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
Z/272/14

BRAK

400m M I 47.18/16

21
SIUDEK Bartosz
1998-04-29
Z/1329/14

BRAK

100m M I 10.43 10.43/19

22
SKÓRZEWSKA Patrycja
1996-06-15
Z/1760/12

TAK

100m pł K I 14.33 14.33/19

WARUNKOWO - BADANIA
23
SOBERA Robert
1991-01-19
Z/4015/11

TAK

Tyczka M I 5.30 5.80/14

WARUNKOWO - BADANIA
24
STACHNIK Oskar
1998-03-01
Z/205/14

BRAK

Dysk M (2kg) I 60.61 60.61/19

25
STRĄCZEK Weronika
1999-06-25
Z/507/15

TAK

Trójskok K I 12.10 12.40/18

WARUNKOWO - BADANIA
26
SZYMKOWICZ Anna
1998-04-14
Z/545/14

TAK

100m pł K I 14.07 14.02/17

27
WIDAWSKA Natalia
1999-12-15
Z/2554/15

TAK

400m K I 55.57 54.36/18

WARUNKOWO - BADANIA
28
WRÓBEL Katarzyna
1994-04-27
Z/4260/11

TAK

W dal K I 5.81 6.10/16

29
WRÓBLEWSKA Zofia
1995-08-01
Z/1165/12

TAK

200m K I 23.76/14

30
WRZESIŃSKA Karolina
1997-12-13
Z/767/13

TAK

100m pł K I 14.04/18